Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 12:39   #781
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hehe jakos przezyli skoro masz TŻa co do kataru to juz chyba za pozno na porady ale acatar jest dobry mi po dwoch tabletkach katar calkowicie przechodzi

kociara?? Kat ale jak dzwonilam do schroniska zeby je zabrali to powiedzieli ze nie przyjmuja i mam wyrzucic w krzaki... no sorrki ale wyrzucilabys male stworzonko w dodatku slepe i takie co ciagle buzka rusza jakby ssalo w krzaki? Ja jaks nie potrafie przynioslam im wielkie pudlo, mama z pracy papiery z niszczarki i siedza na balkonie nawet parasol maja zeby im goraco nie bylo tylko niestety ich matka wrocila i dwa wyniosla gdzies ja jednego dalam kumpeli, bo otworzyl oczka i sam pil i mam jeszcze 2 nie mam pojecia co z nimi zrobic zreszta sama wiesz jak jest ciezko wywalic czy oddac skoro sama dokarmiasz
mam nadzieję, że Cię nie uraziłam? Ja nie uważam słowa kociara za negatywne no pewnie, że bym ich nie wyrzuciła. Ale jak kocica dwa zabrała to może i po resztę wróci, bo widocznie ma już gniazdo gdzieś a nie możesz ich sobie zostawić?

Mi właśnie przeszedł katar już chwilę temu się zorientowałam, że już nie smarkam tak mocno, a nos póki co drożny i nawet ok się czuję, a rano Theraflu fiłam przed 10 jakoś, więc powinien przestać działać.
Tylko żołądek wariuje trochę, ale nie na tyle by klękać zaraz się Coli napiję, a z lekarzem może wstrzymam do jutra zresztą zobaczę jak TŻ wróci jak się będę czuła...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 13:01   #782
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że Cię nie uraziłam? Ja nie uważam słowa kociara za negatywne no pewnie, że bym ich nie wyrzuciła. Ale jak kocica dwa zabrała to może i po resztę wróci, bo widocznie ma już gniazdo gdzieś a nie możesz ich sobie zostawić?

Mi właśnie przeszedł katar już chwilę temu się zorientowałam, że już nie smarkam tak mocno, a nos póki co drożny i nawet ok się czuję, a rano Theraflu fiłam przed 10 jakoś, więc powinien przestać działać.
Tylko żołądek wariuje trochę, ale nie na tyle by klękać zaraz się Coli napiję, a z lekarzem może wstrzymam do jutra zresztą zobaczę jak TŻ wróci jak się będę czuła...
wcale mnie nie urazilas bo to takie smieszne okreslenie wiem gdzie trzyma male i wiem ze bedzie je na jedzenie przyprowadzac jednego sobie zostawie napewno (mam juz jednego w domua mieszkam w bloku) nawet go Teodor nazwalam po tym z Alvina i wiewiorek a drugi hmm ... jak nikt nie zechce to moze do babci zawioze na wies ale wtedy bym wiozla dwa zeby im razniej bylo i zeby sie pilnowaly tam jakiegos ptaka upoluja mysz to by im dobrze bylo a w zimie na piecu by siedzialy

Heh to poczekaj do wieczora bo moze to juz koniec choroby a lekarz Ci wypisze jakies witaminy czy cos i tylko sie za kieszen bedziesz trzymac jezeli do wieczora nie przejdzie to jutro pojdziesz
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 13:48   #783
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cześć mogę dołączyć?po 8 latach katowania włosów postanowiłam wrócić do naturalnych,nie farbuję dopiero od nie całych dwóch miesięcy także długo droga przede mną mam do Was pytanie ponieważ włosy mam niestety zniszczone,rosną bardzo wolno,nie farbuję 2 miesiące a odrostu praktycznie nie widać ma on może 0,5 cm olejuję włosy,staram się dbać,na przyspieszenie porostu używałam Seboradinu jednak po zużyciu trzech butelek zrezygnowałam bo efekty były zerowe...czy możecie polecić jakieś kosmetyki,suplementy które przyspieszą porost? oczywiście postaram się szybko ogarnąć wątek i poczytać o Waszych doświadczeniach

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-07-09 o 13:50
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 13:51   #784
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Cześć mogę dołączyć?po 8 latach katowania włosów postanowiłam wrócić do naturalnych,nie farbuję dopiero od nie całych dwóch miesięcy także długo droga przede mną mam do Was pytanie ponieważ włosy mam niestety zniszczone,rosną bardzo wolno,nie farbuję 2 miesiące a odrostu praktycznie nie widać ma on może 0,5 cm olejuję włosy,staram się dbać,na przyspieszenie porostu używałam Seboradinu jednak po zużyciu trzech butelek zrezygnowałam bo efekty były zerowe...czy możecie polecić jakieś kosmetyki,suplementy które przyspieszą porost? oczywiście postaram się szybko ogarnąć wątek i poczytać o Waszych doświadczeniach
ja polecam zajrzec na TEN watek, tam na pewno znajdziesz cos dla siebie bo jest sporo sposobow
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:08   #785
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
wcale mnie nie urazilas bo to takie smieszne okreslenie wiem gdzie trzyma male i wiem ze bedzie je na jedzenie przyprowadzac jednego sobie zostawie napewno (mam juz jednego w domua mieszkam w bloku) nawet go Teodor nazwalam po tym z Alvina i wiewiorek a drugi hmm ... jak nikt nie zechce to moze do babci zawioze na wies ale wtedy bym wiozla dwa zeby im razniej bylo i zeby sie pilnowaly tam jakiegos ptaka upoluja mysz to by im dobrze bylo a w zimie na piecu by siedzialy

Heh to poczekaj do wieczora bo moze to juz koniec choroby a lekarz Ci wypisze jakies witaminy czy cos i tylko sie za kieszen bedziesz trzymac jezeli do wieczora nie przejdzie to jutro pojdziesz
Uff to dobrze No widzisz, super słyszeć, że maluchy już mają zagwarantowany dom Ja u rodziców mam dwie przybłędy -Kitkę i Drania tzn. Drań to syn Kitki Na wsi zawsze dla kociaków się miejsce znajdzie

Przespałam się i już w ogóle mi lepiej gardło ok, czuję się w miarę (jakbym wstała po spaniu w dzień hehe ) -kataru nadal nie ma może faktycznie już przechodzi (oby)

agata -> spektakularnych efektów nic chyba nie przyniesie, a na każdego działa coś innego Musisz testować na sobie. Próbowałaś drożdży i CP?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:09   #786
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Jak przyjemnie jest mieć wakacje, pogoda też okey, dzisiaj nie ma skwaru, chociaż też jest bardzo ciepło ale wiaterek jakoś to wynagradza
Byłam dzisiaj na zakupach, kupiłam bluzkę taką jak widziałam na necie z Tally Weijl i strój taki o którym zawsze marzyłam

Myślę jedynie co kupić na porost, nie wiem jakim cudem, doszłam do takiego momentu, że miałam tyle wcierek a tu nagle wszystkie się pokończyły w 1 momencie I teraz mam przerwę, ale planuje na dniach kupić coś, chociaż wodę pokrzywową czy brzozową.
Najbardziej mi zależy na poroście i trochę na ogólnym wzmocnieniu, możecie coś polecić? Prócz Jantaru jeszcze trochę go mam ale czekam aż się pojawi na dozie, używam go czasami na skalp, ale częściej jako ochrona włosów przed słoneczkiem.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:55   #787
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Uff to dobrze No widzisz, super słyszeć, że maluchy już mają zagwarantowany dom Ja u rodziców mam dwie przybłędy -Kitkę i Drania tzn. Drań to syn Kitki Na wsi zawsze dla kociaków się miejsce znajdzie

Przespałam się i już w ogóle mi lepiej gardło ok, czuję się w miarę (jakbym wstała po spaniu w dzień hehe ) -kataru nadal nie ma może faktycznie już przechodzi (oby)

agata -> spektakularnych efektów nic chyba nie przyniesie, a na każdego działa coś innego Musisz testować na sobie. Próbowałaś drożdży i CP?
super ze przechodzi jutro juz pewnie nie bedzie sladu hehe tez kocurom imiona dalas?? ciesze sie ze beda mialy domek

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Cześć mogę dołączyć?po 8 latach katowania włosów postanowiłam wrócić do naturalnych,nie farbuję dopiero od nie całych dwóch miesięcy także długo droga przede mną mam do Was pytanie ponieważ włosy mam niestety zniszczone,rosną bardzo wolno,nie farbuję 2 miesiące a odrostu praktycznie nie widać ma on może 0,5 cm olejuję włosy,staram się dbać,na przyspieszenie porostu używałam Seboradinu jednak po zużyciu trzech butelek zrezygnowałam bo efekty były zerowe...czy możecie polecić jakieś kosmetyki,suplementy które przyspieszą porost? oczywiście postaram się szybko ogarnąć wątek i poczytać o Waszych doświadczeniach
witamy co do porostu to tak jak kat wspomniala cudow nie ma

EDIT: oliwka bambino nada sie na wlosy??
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 14:59   #788
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
super ze przechodzi jutro juz pewnie nie bedzie sladu hehe tez kocurom imiona dalas?? ciesze sie ze beda mialy domek


witamy co do porostu to tak jak kat wspomniala cudow nie ma

EDIT: oliwka bambino nada sie na wlosy??
One sobie same imiona wymyśliły Kitka, była dwa lata bezimienna i wszyscy wołali na nią "kot", "kotka", "kicia", "kićka", "kitka" no i tak zostało A Drań jak się urodzi i nauczył chodzić to wszystkich gryzł w nogi -mały bezlitosny drań

Ostatnio u kogoś na blogu czytałam, że Bambino lepiej zostawić do ciała, bo za wiele włosom nie daje.

Dobra, szykuję się -jednak podjadę do lekarza, bo i tak mi się theraflu skończyło może mi coś lepszego zaproponuje chociaż, poza tym coś mi w uchu piszczy, a czytałam, że przeziębienie może atakować i ucho No to idę. Trzymajcie kciuki by to było TYLKO przeziębienie, a nie jakieś zapalenie gardła, ucha, grypa i co tam jeszcze
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-07-09 o 15:01
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 15:01   #789
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
One sobie same imiona wymyśliły Kitka, była dwa lata bezimienna i wszyscy wołali na nią "kot", "kotka", "kicia", "kićka", "kitka" no i tak zostało A Drań jak się urodzi i nauczył chodzić to wszystkich gryzł w nogi -mały bezlitosny drań

Ostatnio u kogoś na blogu czytałam, że Bambino lepiej zostawić do ciała, bo za wiele włosom nie daje.
skad ja znam to gryzienie a z tym bambino to tak pytam bo fajny zapach i mam megasna butle z biedronki to myslalam ze sie nada

Kat daj znac co tam w uchu piszczy
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-07-09 o 15:14
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 15:26   #790
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mówisz? Ja wiem, czy ja taka spokojna... No może tak, ale tak chce mi się odmiany po tych wszystkich bobach, obcięciach na prosto... ciągle mi się marzy coś innego i już mnie to męczy
no fryzurka fajna, ale będziesz ją musiała układać, a to trochę roboty jest...

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Przegrzebałam Internet i mam typowe objawy dla przeziębienia i teraz nie wiem normalnie katar trwa 7 dni, u mnie jest od 4 i nie wiem czy w takim razie iść do lekarza bo niby jak trwa dłużej niż 7 dni powinno się iść.. No i co ja mam robić
Wiem, nigdy więcej teściowej słuchać nie będę pod tym względem jakim cudem TŻi szwagierka przeżyli dzieciństwo to ja nie wiem

Kociara z Ciebie fajnie ja też lubię zwierzaki i zawsze na podwórku dokarmiałam przybłędy.
ojj takie domowe sposoby nie są złe tylko lepiej nie mieszać tego z lekami mocnymi ja kaszel wyleczyłam ostatnio syropem z sosny mojej babci i od tego czasu w ogóle nie choruję także nie jest źle

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
40 to dużo. Był u lekarza? Ja nie mam wcale. No nic, pójdę do lekarza i niech sam oceni. Bo potem się okaże, że jednak nie przeziębienie i będę nad morzem w pokoju pod kocem siedziała
jeśli Ci nie dobrze i masz gorączkę i bolące gardło, to ja bym stawiała na anginę, też tak miałam i poszłam do lekarza i mi tak powiedziała, że przy anginie to wymiotują nawet ludzie i dała antybiotyki, a po tych antybiotykach jeszcze gorzej mi było... na szczęście to było rok temu, aż do teraz jak wspomnę to mi się gorzej robi...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 15:35   #791
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Co do kotów to też mam jednego, Maniek się wabi kilka dni temu miałąm z niego ubaw, bo leżał sobie spokojnie na tarasie dopóki nie zauważył taiego dużego, długości palca, konika polnego. Oczywiście zaczął go atakować, a w efekcie go zjadł po kilku minutach przyszedł do mnie i zamiast miałczeć to zaczął śpiewać jak trzyletnie dziecko chyba ten robal mu utkwił gdzieś tam i dlatego zmienił mu się głos. no ale później mu przeszło
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 15:41   #792
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Co do kotów to też mam jednego, Maniek się wabi kilka dni temu miałąm z niego ubaw, bo leżał sobie spokojnie na tarasie dopóki nie zauważył taiego dużego, długości palca, konika polnego. Oczywiście zaczął go atakować, a w efekcie go zjadł po kilku minutach przyszedł do mnie i zamiast miałczeć to zaczął śpiewać jak trzyletnie dziecko chyba ten robal mu utkwił gdzieś tam i dlatego zmienił mu się głos. no ale później mu przeszło
hahahahaha bylo mu pogrzebac w buzce ja swojemu muchy wyciagam jak zlapie i probuje przezuc
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 16:16   #793
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no fryzurka fajna, ale będziesz ją musiała układać, a to trochę roboty jest...

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------



ojj takie domowe sposoby nie są złe tylko lepiej nie mieszać tego z lekami mocnymi ja kaszel wyleczyłam ostatnio syropem z sosny mojej babci i od tego czasu w ogóle nie choruję także nie jest źle

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------



jeśli Ci nie dobrze i masz gorączkę i bolące gardło, to ja bym stawiała na anginę, też tak miałam i poszłam do lekarza i mi tak powiedziała, że przy anginie to wymiotują nawet ludzie i dała antybiotyki, a po tych antybiotykach jeszcze gorzej mi było... na szczęście to było rok temu, aż do teraz jak wspomnę to mi się gorzej robi...
fryzurkę sobie odpuszczę chyba

A co do lekarza... Byłam w dwóch przychodniach i obie normalnie do 17 a dziś jak na złość do 16:30 i nie zdążyłam jutro pójdę rano... Gripex sobie kupiłam za to. Ech...

nie mam gorączki. Gardło też mnie nie bolało do teraz, bo znowu zaczyna i ucho mi się zatkało. Jak pech to pech.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 16:26   #794
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
fryzurkę sobie odpuszczę chyba

A co do lekarza... Byłam w dwóch przychodniach i obie normalnie do 17 a dziś jak na złość do 16:30 i nie zdążyłam jutro pójdę rano... Gripex sobie kupiłam za to. Ech...

nie mam gorączki. Gardło też mnie nie bolało do teraz, bo znowu zaczyna i ucho mi się zatkało. Jak pech to pech.
Współczuję Ci tyle się męczyć, a z tą fryzurą to przeczytałam później, że jednak nie będziesz jej robić, ale się już napisało, to nie kasowałam
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 16:47   #795
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Boże, no nerwów mi zabraknie w mojej przychodni też wszystko na jutro zajęte, zostaje mi iść do mojego pediatry i ustawić się (stara krowa 23 lata mam!) z niemowlakami w kolejce
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 16:57   #796
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Boże, no nerwów mi zabraknie w mojej przychodni też wszystko na jutro zajęte, zostaje mi iść do mojego pediatry i ustawić się (stara krowa 23 lata mam!) z niemowlakami w kolejce
u mnie to samo... do zwykłego trzeba się dwa tyg przed zapisywać...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:08   #797
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
u mnie to samo... do zwykłego trzeba się dwa tyg przed zapisywać...
szkoda, że choroba maila wcześniej z miesiąc nie wysyła "dzień dobry, za 3 tygodnie Cię nawiedzę"

Ej, weźcie mi coś zróbcie -dalej krótkie włosy oglądam
Patrzcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg damskie fryzury krotkie wlosy fryzury brazowe galeria fryzur 1a.jpg (36,3 KB, 15 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:21   #798
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Boże, no nerwów mi zabraknie w mojej przychodni też wszystko na jutro zajęte, zostaje mi iść do mojego pediatry i ustawić się (stara krowa 23 lata mam!) z niemowlakami w kolejce
wiem, masakra w tych przychodniach

ja nie raz szlam do przychodni z goraczka, musialam przyjsc rano zeby zapisac sie na popoludniu bo telefonicznie sie nie uda

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
szkoda, że choroba maila wcześniej z miesiąc nie wysyła "dzień dobry, za 3 tygodnie Cię nawiedzę"

Ej, weźcie mi coś zróbcie -dalej krótkie włosy oglądam
Patrzcie
a mialas kiedys taka krotka?
bo wiesz, jezeli Cie mocno kusza to tak na prawde teraz jest idealna pora na sprawdzenie tego.. i tak za farbowancami nie ma co plakac a zapuszczac bedziesz dopiero naturalki

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

kupilam sobie dzis ten szampon z biedronki o zapachu maliny
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:30   #799
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
wiem, masakra w tych przychodniach

ja nie raz szlam do przychodni z goraczka, musialam przyjsc rano zeby zapisac sie na popoludniu bo telefonicznie sie nie uda



a mialas kiedys taka krotka?
bo wiesz, jezeli Cie mocno kusza to tak na prawde teraz jest idealna pora na sprawdzenie tego.. i tak za farbowancami nie ma co plakac a zapuszczac bedziesz dopiero naturalki

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

kupilam sobie dzis ten szampon z biedronki o zapachu maliny
Miałam w gimnazjum totalnego "chłopaka", w liceum też... Ale jakoś nie wyglądałam chyba dobrze, ale też nie stylizowałam w ogóle włosów może teraz byłoby inaczej ale sama nie wiem, niby oglądam, ale boje się, że będę płakać I tak w sumie oglądam, ale się boję no i wiecie

Ale mam suchą skórę! chyba od tych leków wszystkich. A niby piję dużo (chociaż półtora litra to ja wczoraj wysmarkałam )

A jutro 10 lipca -półrocznica moich naturalek

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

A moja Biedra zamkniętya do 10 bo remont robią a co to za szampon? Z sls? Ja dziś wywaliłam jedną rzepę, ale mam drugą -jutro idę na alterrę z kofeiną polować
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 17:33   #800
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hahahahaha bylo mu pogrzebac w buzce ja swojemu muchy wyciagam jak zlapie i probuje przezuc
mój też lubi muszki na deserek
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:04   #801
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
szkoda, że choroba maila wcześniej z miesiąc nie wysyła "dzień dobry, za 3 tygodnie Cię nawiedzę"

Ej, weźcie mi coś zróbcie -dalej krótkie włosy oglądam
Patrzcie
miałam podobną, jest świetna nawet to samo zdjęcie pokazywałam fryzjerce
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:05   #802
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
mój też lubi muszki na deserek
haha ja mojemu nie wyciągam, niech je na zdrowie!
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:13   #803
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
miałam podobną, jest świetna nawet to samo zdjęcie pokazywałam fryzjerce
a no widzisz masz zdjęcie swoje w tej fryzurce?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:16   #804
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
fryzurkę sobie odpuszczę chyba

A co do lekarza... Byłam w dwóch przychodniach i obie normalnie do 17 a dziś jak na złość do 16:30 i nie zdążyłam jutro pójdę rano... Gripex sobie kupiłam za to. Ech...

nie mam gorączki. Gardło też mnie nie bolało do teraz, bo znowu zaczyna i ucho mi się zatkało. Jak pech to pech.
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Boże, no nerwów mi zabraknie w mojej przychodni też wszystko na jutro zajęte, zostaje mi iść do mojego pediatry i ustawić się (stara krowa 23 lata mam!) z niemowlakami w kolejce
Kat wspolczuje ale u dzieciecego Cie przyjma sama do takiego smigam f

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
wiem, masakra w tych przychodniach

ja nie raz szlam do przychodni z goraczka, musialam przyjsc rano zeby zapisac sie na popoludniu bo telefonicznie sie nie uda



a mialas kiedys taka krotka?
bo wiesz, jezeli Cie mocno kusza to tak na prawde teraz jest idealna pora na sprawdzenie tego.. i tak za farbowancami nie ma co plakac a zapuszczac bedziesz dopiero naturalki

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

kupilam sobie dzis ten szampon z biedronki o zapachu maliny
a u mnie go nie ma a chce bo konczy mi sie zozolowy ladnie malina pachnie?

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
mój też lubi muszki na deserek
hehe
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
haha ja mojemu nie wyciągam, niech je na zdrowie!
a ja swojego caluje w nos jak wychodze z domu to nie chce zeby jakiegos syfa mi sprzedal

Kat boooska fryzura
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:20   #805
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Kat wspolczuje ale u dzieciecego Cie przyjma sama do takiego smigam


Kat boooska fryzura
Wiem, dzwoniłam i pytałam. Ale dopiero po 10, bo rano zdrowe dzieci ale mi tak wstyd się wbijać tym maluchom w kolejkę... No ale mus to mus

ładna nie? Ale nie dla mnie niestety
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:28   #806
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Wiem, dzwoniłam i pytałam. Ale dopiero po 10, bo rano zdrowe dzieci ale mi tak wstyd się wbijać tym maluchom w kolejkę... No ale mus to mus

ładna nie? Ale nie dla mnie niestety
kat mi tez nie raz wstyd jak siedza mamy z bobasami, ktore sa rozpalone i ciagle placza a ja mam np 1nr jest mi tak glupio ale lekarza odwiedzam raz na ruski rok wiec jakos przebolewam

Noo fryzurka mega mi sie kiedys Doroty Gardias podobala (cos w tym stylu) teraz mam faze na Okupnik (ale nie dla mnie) a wgl to ze mi juz grzywa urosla i jest do żuchwy zrobilam przedzialek na srodku i stwierdzilam ze calkiem calkiem ale jeszcze za krotkie te wlosy
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:38   #807
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Miałam w gimnazjum totalnego "chłopaka", w liceum też... Ale jakoś nie wyglądałam chyba dobrze, ale też nie stylizowałam w ogóle włosów może teraz byłoby inaczej ale sama nie wiem, niby oglądam, ale boje się, że będę płakać I tak w sumie oglądam, ale się boję no i wiecie
ja w tamtych czasach to w ogole masakrycznie wygladalam

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A moja Biedra zamkniętya do 10 bo remont robią a co to za szampon? Z sls? Ja dziś wywaliłam jedną rzepę, ale mam drugą -jutro idę na alterrę z kofeiną polować
ma sls i ponoc ogolnie sklad szalu nie robi
ale dla mnie to szampon ma tylko myc wlosy.. a silikony uzywam takze sls nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
a u mnie go nie ma a chce bo konczy mi sie zozolowy ladnie malina pachnie?
tak troche sztucznie, ale zobacze jutro jak przy myciu

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Wiem, dzwoniłam i pytałam. Ale dopiero po 10, bo rano zdrowe dzieci ale mi tak wstyd się wbijać tym maluchom w kolejkę... No ale mus to mus
no bo Ty chore dziecko jestes
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:42   #808
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja w tamtych czasach to w ogole masakrycznie wygladalam



ma sls i ponoc ogolnie sklad szalu nie robi
ale dla mnie to szampon ma tylko myc wlosy.. a silikony uzywam takze sls nie zaszkodzi



no bo Ty chore dziecko jestes
no ja też, ale zostawmy to bez komentarza

Ja mam sls z rzepą z Rosska za 5 zł -też ma tylko myć tylko ostatnio jakoś mi brakuje zapachów podczas mycia, choć dziś i tak mi to różnicy nie robi, bo nic nie czuję

wiem, marudzę na pewno na dziecko ale jak to wygląda -ja 23 lata, a tam maluszki po 3 i mi się wydaje, że te matki na mnie patrzą jak na zbrodniarza jakiegoś, że kolejkę zajmuję swoim dwudziestokilkuletnim tyłkiem
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:49   #809
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
no ja też, ale zostawmy to bez komentarza

Ja mam sls z rzepą z Rosska za 5 zł -też ma tylko myć tylko ostatnio jakoś mi brakuje zapachów podczas mycia, choć dziś i tak mi to różnicy nie robi, bo nic nie czuję

wiem, marudzę na pewno na dziecko ale jak to wygląda -ja 23 lata, a tam maluszki po 3 i mi się wydaje, że te matki na mnie patrzą jak na zbrodniarza jakiegoś, że kolejkę zajmuję swoim dwudziestokilkuletnim tyłkiem
kat daj spokoj! Idziesz bo jestes chora. Tak czy nie?? Wiec przestan myslec co te kobiety mysla, bo skoro lekarka nie kazala Ci przeniesc sie do innego lekarza (ja mam czas do ukonczenia 21lat) to masz tam prawo byc tak samo jak te maluchy, tak samo masz prawo miec pierwszy czy drugi numerek i nie idziesz tam bo masz taka zachcianke tylko musisz bo choroba Cie meczy Pomysl tez z innej strony ze czasami baby ida z dziecmi z byle g***em do lekarza i to wlasnie te dzieci zajmuja kolejke Mam sasiadke ktora nawet jak dziecko (16lat) lekko glowa zaboli leci do lekarza, cale szczescie ze w rejestracji juz wiedza ze oni tak sobie ida wiec moga rejestrowac sie tylko osobiscie, jak widza ze chory daja nr jak nie to albo nr ostatni albo wgl Skad wiem? Kumpela pracuje
Ale sie rozpisalam wybacz

Tygrryska: no to oranzada jakby musowalo cos ale korci mnie na maline bo mandarynka taka sztuczna

Zaraz mnie cholera wezmie i jak Boga kocham cos rozwale
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-07-09 o 18:52
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:58   #810
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
kat daj spokoj! Idziesz bo jestes chora. Tak czy nie?? Wiec przestan myslec co te kobiety mysla, bo skoro lekarka nie kazala Ci przeniesc sie do innego lekarza (ja mam czas do ukonczenia 21lat) to masz tam prawo byc tak samo jak te maluchy, tak samo masz prawo miec pierwszy czy drugi numerek i nie idziesz tam bo masz taka zachcianke tylko musisz bo choroba Cie meczy Pomysl tez z innej strony ze czasami baby ida z dziecmi z byle g***em do lekarza i to wlasnie te dzieci zajmuja kolejke Mam sasiadke ktora nawet jak dziecko (16lat) lekko glowa zaboli leci do lekarza, cale szczescie ze w rejestracji juz wiedza ze oni tak sobie ida wiec moga rejestrowac sie tylko osobiscie, jak widza ze chory daja nr jak nie to albo nr ostatni albo wgl Skad wiem? Kumpela pracuje
Ale sie rozpisalam wybacz

Zaraz mnie cholera wezmie i jak Boga kocham cos rozwale
Szkoda, że u mnie nie ma numerków. Tam musisz wejść do poczekalni i rzucić hasło "Kto ostatni do dr A?" No nic idę to idę. Mnie ciągle nie przenieśli, bo nie ma miejsc u dorosłego lekarza a jak dzwoniłam to specjalnie powiedziałam ile mam lat i czy mogę do A, żeby potem nie było oby tylko dużo ludzi nie było... I wiem wiem, mam prawo a z tymi spojrzeniami to na pewno też moja wyobraźnia a w sumie lepiej się czuję, ale chcę iść dla pewności, że to nie angina czy inne świństwo.

A co Ci się dzieje????
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.