Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-12, 20:19   #991
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

inne odżywki:
*Isanna z babassu
*Garnier avocado&masło karite
*balsamy mrs.Potters
*odżywki bs.Joanna natura
*gloria
*bingo spa shea

można jeszcze używać z joanny naturii.


---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
nie bądź złośliwa. Ja tam o tym nie pisałam, a i po sobie wiem, że każdej notki na wszystkich blogach nie czytam człowiek się uczy całe życie i trzeba pamiętać, że wszystkiego można nie wiedzieć
nie jestem, taka mała drygresja zresztą wystarczy wpisać w google 'mycie włosów odzywką' i już jest pełno odnośników, w tym do wizażu
a kiedyś podawałam pin up linka do kręconowłosych it am jest wszystko o tym. wystarczy chcieć i poszukać
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 20:28   #992
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
no to znaczy, że Ci słuzy

płukanki robię dopiero teraz i to ziołowe, bo mam ten eliksir nieszczęsny i w płukance mi nie szkodzi
tak czytalam o sposobie na bubla

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
no tak, ale na naszych blogach jest o tym trochu, a pin up je czyta ponoc
czytam i wlasnie mam ta z alterry o ktorej mowa
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
nie bądź złośliwa. Ja tam o tym nie pisałam, a i po sobie wiem, że każdej notki na wszystkich blogach nie czytam człowiek się uczy całe życie i trzeba pamiętać, że wszystkiego można nie wiedzieć
ja dopiero zaczynam dbac o wlosy bo juz w koncu mi sie podobaja i wiem ze dojde do naturalek, scinac tez mi juz nie szkoda wiec stad moje dziwne i smieszne pytania na ktore czasem odpowiedzi sa oczywiste a co do pomocy w szukaniu ogarne sama Kat leje u mnie, nosa z domu nie wysadzam to bede czytac
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 20:31   #993
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
leje u mnie, nosa z domu nie wysadzam to bede czytac
robię to samo siedzę na zakręconym forum i czytam od początku aktualny wątek obecnie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 20:42   #994
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ja dopiero zaczynam dbac o wlosy bo juz w koncu mi sie podobaja i wiem ze dojde do naturalek, scinac tez mi juz nie szkoda wiec stad moje dziwne i smieszne pytania na ktore czasem odpowiedzi sa oczywiste a co do pomocy w szukaniu ogarne sama Kat leje u mnie, nosa z domu nie wysadzam to bede czytac
wiem o co chodzi, sama kiedyś zaczynałam i też miałam w głowie masę pytań I też dziś siedzę w domu i przeglądam blogi, fora... Brr taka pogoda, wlazłam pod cętkowany kocyk i tak cały dzień
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 20:48   #995
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

u mnie rano był szok, bo od dluższego czasu upały, a tu nagle deszcz i zimno. od razu skarpety, długie spodnie i się grzeję :d czasem idę do psiaka, bo on ciepły
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 20:48   #996
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
robię to samo siedzę na zakręconym forum i czytam od początku aktualny wątek obecnie
no a co innego robic w taka pogode lody, baton i laptop
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
wiem o co chodzi, sama kiedyś zaczynałam i też miałam w głowie masę pytań I też dziś siedzę w domu i przeglądam blogi, fora... Brr taka pogoda, wlazłam pod cętkowany kocyk i tak cały dzień
hehe no wlasnie poczatki sa ciezkie chociaz jesli o pielegnacje chodzi to raczej metoda prob i bledow a do tego kilka pytan
ja mam pluszowa centkowana narzute na lozko przytulam sie jak do kota i utargowalam ja z 60zl na 40 bo bralam hurtem 10 w roznych kolorach
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 07:32   #997
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

nadrabiam troszke watki kktorych nie czytalam wiec prosze o wyrozumialosc ;-)

Kat jaka ty odzywke zaczelas stosowac na paznokcie??
bo ja wlasnie mam bardzo kruche i rozdwajaja sie i nic chyba nie pomaga na dluzsza mete

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ale dużo Kasiek jest teraz chyba mniej Ilona też ładnie, nie znam żadnej Ilonki

No i tak to wyszło. Króóóciuuutko, ale jestem zadowolona chyba TŻ mówi, że ładnie o dziwo. Mega mi pocieniowała, naturalki już widać, choć 2-3 cm farbowańców jeszcze są -ale już całkiem inny kolor mam na głowie -zupełnie jakbym się farbowała Naturalki mówią Wam "hello"

Ciekawe tylko co z moimi falami teraz będzie

(sorry za ilość zdjęć -nie mogłam się zdecydować )
coraz ladniejsze te Twoje wlosy!!!
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 07:45   #998
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
nadrabiam troszke watki kktorych nie czytalam wiec prosze o wyrozumialosc ;-)

Kat jaka ty odzywke zaczelas stosowac na paznokcie??
bo ja wlasnie mam bardzo kruche i rozdwajaja sie i nic chyba nie pomaga na dluzsza mete

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------



coraz ladniejsze te Twoje wlosy!!!
Uzywam dosc dlugo Eveline 8w1, ale najwieksza poprawe zauwazylam jakos po przyjmowaniu ponad miesiac suplementu WMC Aquamin

dziekuje :-*
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 08:00   #999
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
oo, ile robisz km? ja do biegów mam za słabe serce niestety, ale rower za to nadrabia jednak mam kryzys i nie mogę się zebrać w sobie coś...

ogólnie oleje nakładane na isanę dają u mnie najlepsze efekty więc póki co, będę stosować tylko ją pod olej.
jesli chodzi o sls, to też często nim zmywam oleje, ale zawsze coś we włosie zostanie
na razie doszłam do 4x4min + 1 min przerwy, a zaczynałam od 1 minuty biegu 4 marszu, więc jestem z siebie dumna , w następnym tygodniu będzie już próba biegania 15min bez przerwy, ale zobaczymy...

ja z kolei musiałam wiele rzeczy odpuścić też ze względów zdrowotnych. lubię rower, ale jeden skasowałam w wypadku (cud, że wyszłam z tego tylko z siniakami), a na drugi nie ma miejsca, musiałabym składak chyba kupić. poza tym w warszawie kradną na potęgę. rozważam... hulajnogę jest nowa moda, dużo ludzi zaczęło śmigać na hulajnogach do pracy. można wygodnie znieść do metra czy wnieść do środków komunikacji. ogólnie warszawa to fajne miasto, bo dużo ludzi ubiera i zachowuje się odważnie. w moim rodzinnym mieście wszyscy by się gapili.


Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I może któraś z Was mi powie na jaki typ urody Wam wyglądam ? Wiosna?
na wiosnę masz za ciemne włosy. ja bym stawiała na lato

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Prawda? Jejku, tez musze zaczac po urlopie, rozleniwilam sie i nic nie robie. A po bieganiu mam swietne samopoczucie i co tu owijac w bawelne - cialo tez
też mam czasem zastój parę dni, zwłaszcza jak mam pms ile biegasz już, jakie dystanse? bo ja rozważam start w jakimś biegu zorganizowanym jak jeszcze trochę potrenuję\

dawno nie olejowałam, siedzę z jakąś odżywką, sesą i na to mój piękny, różowy czepek
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-07-13 o 08:02
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 08:00   #1000
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Uzywam dosc dlugo Eveline 8w1, ale najwieksza poprawe zauwazylam jakos po przyjmowaniu ponad miesiac suplementu WMC Aquamin

dziekuje :-*
tez mam to eveline 8w1, tylko jakos chyba nie jestem dosc systematyczna. a Ty malujesz tak jak pisze producent na opakowaniu? bo ja jak pomaluje to tak na pare dni i nie dokladam warstw bo jak zaczelam tak robic na samym poczatku to zaczely mnie palce bolec
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 08:29   #1001
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ja ze swoim pytaniem z cyklu tych "inteligentnych": stanie sie cos jak umyje wlosy sama odzywka? Nie mowie o metodzie OMO tylko o samej odzywce bez niczego wlosy mi sie tak nie pusza jak po szamponie i odzywce i myslalam co drugie mycie np myc odzywka
mozna smiało myć, ja tak czasem robię (wersjadla leniwych )


Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

ja z kolei musiałam wiele rzeczy odpuścić też ze względów zdrowotnych. lubię rower, ale jeden skasowałam w wypadku (cud, że wyszłam z tego tylko z siniakami), a na drugi nie ma miejsca, musiałabym składak chyba kupić. poza tym w warszawie kradną na potęgę. rozważam... hulajnogę jest nowa moda, dużo ludzi zaczęło śmigać na hulajnogach do pracy. można wygodnie znieść do metra czy wnieść do środków komunikacji. ogólnie warszawa to fajne miasto, bo dużo ludzi ubiera i zachowuje się odważnie. w moim rodzinnym mieście wszyscy by się gapili.


dawno nie olejowałam, siedzę z jakąś odżywką, sesą i na to mój piękny, różowy czepek
Fakt, mieszkanie w większym miescie ma plusy ale i minusy(bardziej kradną). Ja też lubię w czepku

Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę z błota termalnego, olejków i maslanki, wyglądałam jak... Shrek (własnie taki kolor - seledynek). Syn poprawił Tżta za Shreka i powiedział, że wyglądam jak Fiona (w końcu dziewczyna)

Co do kolejnego wpisu to jak się wyrobie to bedzie dzisiaj a jak nie dam rady to po niedzieli( TŻ na potęgę okupuje laptopa w weekendy). AAAA a tak poza tym jeszcze mu o blogu nie mówiłam, chcę pokazać jak będę miała cos wiecej naskrobane
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 08:40   #1002
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
na wiosnę masz za ciemne włosy. ja bym stawiała na lato
Mówisz? A nie jestem za ciepła na lato?
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
tez mam to eveline 8w1, tylko jakos chyba nie jestem dosc systematyczna. a Ty malujesz tak jak pisze producent na opakowaniu? bo ja jak pomaluje to tak na pare dni i nie dokladam warstw bo jak zaczelam tak robic na samym poczatku to zaczely mnie palce bolec
Na początku przez jakieś 2 tygodnie malowałam własnie tak -przez 3 dni po jednej warstwie, a czwartego zmywałam i nakładałam kolejną. Też mnie palce bolały, skórki wokół... I doszłam do wniosku, że to od tego, że wcześniej miałam miękkie paznokcie i pracowały razem z palcem, a potem nagle stały się twarde i już się nie wyginały, poza tym zmieniły kształt -wcześniej były płaskie, a teraz się tak wygięły jak powinien paznokieć wyglądać Swojego czasu nawet miałam kilka urazów pod paznokciem przez to, że się takie twarde zrobiły. Ale było warto, bo teraz jest super wszystko.
No i aktualnie używam głównie odżywki jako podkład pod lakier -nakładam jedną warstwę i na to kolorówkę. Chyba, że akurat nie maluję to wracam to malowania codziennie po jednej warstwie.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 08:47   #1003
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej hej poczytalam troche i tak sie sklada, ze tez wracam do naturalnych, ciezka droga przede mna, bo teraz lato i nie chce wygladac jakby moje wlosy byly sprane, a tak wygladaja.
Scielam sie na krocej, moze to pomoze i szybciej zobacze efekty.

Zdj, 1 moje naturalne, zdj 2 aktualne (świecą sie tak bo prosto od fryzjera).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1993.jpg (93,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050658.jpg (27,2 KB, 41 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 08:49   #1004
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
mozna smiało myć, ja tak czasem robię (wersjadla leniwych )
dla leniwych albo dla takich ktorych wlosom jest potrzebne i nawilzenie i obciazenie
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 08:59   #1005
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Dobra....zabrałam się za tego mojego bloga. Na razie tylko poczatkowy wpis (przesłodzony ale taki miał byc )
Dla chętnych, chcacych podgladac moja duszyczkę podaję http://jakdbaco.blogspot.com/
mam sporo pomysłów i nie wiem w jakiej kolejności to zebrać ehhhhh, przynajmniej mi ulzy bo za dużo trzymam w sobie a jestem troszkę ekstrawertykiem

EDit ... podeślijcie mi linki swoich blogów bo chcę je podpiąć (proszę)
A moze wstaw sobie linka do stopki, latwiej nam bedzie znalezc i klikac na biezaco

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość



też mam czasem zastój parę dni, zwłaszcza jak mam pms ile biegasz już, jakie dystanse? bo ja rozważam start w jakimś biegu zorganizowanym jak jeszcze trochę potrenuję\

dawno nie olejowałam, siedzę z jakąś odżywką, sesą i na to mój piękny, różowy czepek
Ooo, czyli zaczynasz w tym systemie co ja Ja niestety nie wiem, jaki robie dystans, bo biegam na czas. Ponadto po terenie pagorkowatym, co jest dosyc duzym obciazeniem. Ostatnio spokojnie przebiegalam godzine. Z tym pms-em to mam tak, ze mnie piersi bola ale w stanikach sportowych jakos daje rade, za to w czasie okresu nie mam na nic sily.
Hehe, tez siedze w czepku i jak zwykle modle sie, zeby nikt nie zadzwonil do drzwi

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Hej hej poczytalam troche i tak sie sklada, ze tez wracam do naturalnych, ciezka droga przede mna, bo teraz lato i nie chce wygladac jakby moje wlosy byly sprane, a tak wygladaja.
Scielam sie na krocej, moze to pomoze i szybciej zobacze efekty.

Zdj, 1 moje naturalne, zdj 2 aktualne (świecą sie tak bo prosto od fryzjera).
Czesc Talanteo , wyobraz sobie, ze Cie kojarze, bo zagladam czesto na metamorfozy Fajnie, ze nas znalazlas!
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-07-13 o 09:01
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 09:02   #1006
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Zwykle to tam sie zwykle pojawiam, moj watek ma juz pare stron haha XD ja to lubie sluchac o tym co ludzie o mnie mysla. Ciagle jestem niezdecydowana
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 09:04   #1007
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Hej hej poczytalam troche i tak sie sklada, ze tez wracam do naturalnych, ciezka droga przede mna, bo teraz lato i nie chce wygladac jakby moje wlosy byly sprane, a tak wygladaja.
Scielam sie na krocej, moze to pomoze i szybciej zobacze efekty.

Zdj, 1 moje naturalne, zdj 2 aktualne (świecą sie tak bo prosto od fryzjera).
super wloski na drugim zdjeciu
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 09:05   #1008
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Zwykle to tam sie zwykle pojawiam, moj watek ma juz pare stron haha XD ja to lubie sluchac o tym co ludzie o mnie mysla. Ciagle jestem niezdecydowana
Tu decyzja jest prosta - naturalki gora
Moim zdaniem masz piekny naturalny kolor ktory wspolgra z Twoim typem urody. Zostan z nami i zapusc sie
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 09:10   #1009
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Zostane, to juz postanowione
Zwykle sądziłam, że mój naturalny jest byle jaki i bez wyrazu, zawsze zazdrościłam kolezankom ładnych świecistych brązów ;p
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 09:22   #1010
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Zostane, to juz postanowione
Zwykle sądziłam, że mój naturalny jest byle jaki i bez wyrazu, zawsze zazdrościłam kolezankom ładnych świecistych brązów ;p
No nie wiem, ja widze piekny, popielaty braz na zdjeciu
Ale wiem, co masz na mysli, bo mi sie moj kolor tez zawsze wydawal "malo wyrazisty" I byc moze taki jest, ale najlepiej do mnie pasuje
A masz juz jakis odrost czy zaczynasz od przyslowiowego zera
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 10:19   #1011
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
na razie doszłam do 4x4min + 1 min przerwy, a zaczynałam od 1 minuty biegu 4 marszu, więc jestem z siebie dumna , w następnym tygodniu będzie już próba biegania 15min bez przerwy, ale zobaczymy...



metoda małych kroków jest najlepsza
może też zacznę takimi etapami, bo właśnie nie biegam przez moje serce. od poniedziałku zaczynam tak porządnie ćwiczenia i regularnie. na razie sobie wyrabiam nawyki żywieniowe i powstrzymuje się od jedzenia nocą
na razie 1,5 kg mniej
Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Hej hej poczytalam troche i tak sie sklada, ze tez wracam do naturalnych, ciezka droga przede mna, bo teraz lato i nie chce wygladac jakby moje wlosy byly sprane, a tak wygladaja.
Scielam sie na krocej, moze to pomoze i szybciej zobacze efekty.

Zdj, 1 moje naturalne, zdj 2 aktualne (świecą sie tak bo prosto od fryzjera).
witaj fajna fryzurka, pasuje Ci i łatwiej będzie wrócić do naturalek, później zapuszczać długie zdrowe
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 10:21   #1012
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Talantea super fryzurka i witamy
Farmetka z racji tego, że jesteś farmaceutką, to mam do Ciebie pytanie, mam nadzieję, że mi pomożesz a mianowicie, robi mi się coś dziwnego na ustach, tak jakby hmm...łuszczą mi się nie wygląda to ładnie, taki biały osad. Nie mogę ich pomalować niczym bo zaraz mi się to coś roluje i wyglądam jakbym była brudna często zwilżam usta, bo wtedy to na trochę ustępuje, no ale strasznie to męczące... jest na to jakiś specyfik??
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 10:58   #1013
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
mozna smiało myć, ja tak czasem robię (wersjadla leniwych )

Fakt, mieszkanie w większym miescie ma plusy ale i minusy(bardziej kradną). Ja też lubię w czepku
lubię w czepku brzmi conajmniej wieloznacznie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mówisz? A nie jestem za ciepła na lato?
to może jesień? :P

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Hej hej poczytalam troche i tak sie sklada, ze tez wracam do naturalnych, ciezka droga przede mna, bo teraz lato i nie chce wygladac jakby moje wlosy byly sprane, a tak wygladaja.
Scielam sie na krocej, moze to pomoze i szybciej zobacze efekty.

Zdj, 1 moje naturalne, zdj 2 aktualne (świecą sie tak bo prosto od fryzjera).
witamy na naszym wątku, piękny bob! napisz coś o sobie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A moze wstaw sobie linka do stopki, latwiej nam bedzie znalezc i klikac na biezaco

Ooo, czyli zaczynasz w tym systemie co ja Ja niestety nie wiem, jaki robie dystans, bo biegam na czas. Ponadto po terenie pagorkowatym, co jest dosyc duzym obciazeniem. Ostatnio spokojnie przebiegalam godzine. Z tym pms-em to mam tak, ze mnie piersi bola ale w stanikach sportowych jakos daje rade, za to w czasie okresu nie mam na nic sily.
Hehe, tez siedze w czepku i jak zwykle modle sie, zeby nikt nie zadzwonil do drzwi
ojej, to zazdroszcze!!! godzina to bardzo duzo, a i pagorki - mega musza dzialac. ja biegam po skwerku niedaleko mojego bloku. kiedyś biegałam po lesie, ale jakoś się bałam ludzi tam. tutaj pełna kulturka szczerze zazdroszczę i gratuluję, ja godzinę będę w stanie przebiec pewnie dopiero pod koniec wakacji. zostań moją mentorką!

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
metoda małych kroków jest najlepsza
może też zacznę takimi etapami, bo właśnie nie biegam przez moje serce. od poniedziałku zaczynam tak porządnie ćwiczenia i regularnie. na razie sobie wyrabiam nawyki żywieniowe i powstrzymuje się od jedzenia nocą
na razie 1,5 kg mniej
będzie dobrze, nie martw się! mój tż ma też chore serducho, ma nadciśnienie od 12 roku życia i na przykład chodził na siłkę, małe obciążenia, dużo serii i bardzo mu się wydolność poprawiła, a i rzeźby nabrał. basen też jest dobry.

co do jedzenia - to jako były grubas, była anorektyczka która przez całe życie zmagała się z zaburzeniami odżywiania nie będę się wypowiadać. co tam nawyki żywieniowe... ja się odżywiam wzorowo, 5 posiłków przez 3 tygodnie, a czwartego zaczynają się kompulsy i jestem w stanie zjeść pół bochenka chleba i zagryźć to czekoladą, popcornem... masakra
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 11:02   #1014
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Talantea -witaj obcięcie włosów to dobry pomysł -zawsze im wyżej tym zdrowsze i bardziej błyszczące

WIECIE CO? Nie jadę w poniedziałek nad morze dzwoniłam do ośrodka i zapytałam, czy możemy przyjechać tydzień później -jeszcze mnie wybawicielką nazwała, bo przez pomyłkę zdublowała pokoje I wszyscy będą zadowoleni -ja, bo dostanę pokój ten co rok temu (duży i ładny, a na dodatek świeżo po remoncie ) i będę miała pogodę, i babeczka, bo jej się problem rozwiązał Tylko ja chyba jajko zniosę do przyszłego tygodnia

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to może jesień? :P
Możliwe, jak patrzę na rodziców to mama typowa piegowata jesień (tylko brunetka nie ruda), a tata lato a mój brat typowy lato -jasnoniebieskie oczy, bladoróżowa karnacja, włosy jasny popiel...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 12:32   #1015
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość


będzie dobrze, nie martw się! mój tż ma też chore serducho, ma nadciśnienie od 12 roku życia i na przykład chodził na siłkę, małe obciążenia, dużo serii i bardzo mu się wydolność poprawiła, a i rzeźby nabrał. basen też jest dobry.

co do jedzenia - to jako były grubas, była anorektyczka która przez całe życie zmagała się z zaburzeniami odżywiania nie będę się wypowiadać. co tam nawyki żywieniowe... ja się odżywiam wzorowo, 5 posiłków przez 3 tygodnie, a czwartego zaczynają się kompulsy i jestem w stanie zjeść pół bochenka chleba i zagryźć to czekoladą, popcornem... masakra
to akurat mam po racie, zresztą na serce zmarł. ale własnie zauważyłam, że jak ćwiczę, to lepiej się czuję i na moje napady lęku to pomaga bardzo, bo odstresowuje zresztą zrobiłam właśnie 2 km z psem

moim najwiekszym grzechem jest jedzenie w nocy. albo oczy chcą więcej niż brzuch...
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
WIECIE CO? Nie jadę w poniedziałek nad morze dzwoniłam do ośrodka i zapytałam, czy możemy przyjechać tydzień później -jeszcze mnie wybawicielką nazwała, bo przez pomyłkę zdublowała pokoje I wszyscy będą zadowoleni -ja, bo dostanę pokój ten co rok temu (duży i ładny, a na dodatek świeżo po remoncie ) i będę miała pogodę, i babeczka, bo jej się problem rozwiązał Tylko ja chyba jajko zniosę do przyszłego tygodnia
o, fajno, ze udało się tak zorganizować

ja wyjazdu nie planowałam żadnego, ale może się wybierzemy na weekend gdzieś z przyjacielem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 12:57   #1016
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kat - dlatego my jeździmy pod namiot. czekamy aż będzie pogoda, i w piątek po pracy jedziemy nocnym. nigdy się nie zawiedliśmy na tym sposobie. jeździmy do chałup poopalaj się i nawdychaj jodu za cały nasz wątek
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:15   #1017
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o, fajno, ze udało się tak zorganizować

ja wyjazdu nie planowałam żadnego, ale może się wybierzemy na weekend gdzieś z przyjacielem
No, ale nawet jakby nie dało to i tak byśmy pojechali Dzwoniłam na zasadzie "a nóż" i jak widać wyszło pozytywnie bardzo

My mamy zaplanowane od kwietnia jakoś te wakacje... Ale na weekendy też czasem gdzieś wyskakujemy Taki spontan czasem nawet lepszy
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Kat - dlatego my jeździmy pod namiot. czekamy aż będzie pogoda, i w piątek po pracy jedziemy nocnym. nigdy się nie zawiedliśmy na tym sposobie. jeździmy do chałup poopalaj się i nawdychaj jodu za cały nasz wątek
Jakbym nie miała nad morze 550 km, to może i też bym na weekend wyskakiwała poza tym TŻ pracuje w soboty i się tak nie da w naszym wypadku.
Obym się miała przy czym opalać, bo pogoda mnie przygnębia ale i tak od 23 ma być lepszy niż od 16 Ale jak mniej słońca to więcej jodu w powietrzy będzie hihi.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:20   #1018
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mówisz? A nie jestem za ciepła na lato?


Na początku przez jakieś 2 tygodnie malowałam własnie tak -przez 3 dni po jednej warstwie, a czwartego zmywałam i nakładałam kolejną. Też mnie palce bolały, skórki wokół... I doszłam do wniosku, że to od tego, że wcześniej miałam miękkie paznokcie i pracowały razem z palcem, a potem nagle stały się twarde i już się nie wyginały, poza tym zmieniły kształt -wcześniej były płaskie, a teraz się tak wygięły jak powinien paznokieć wyglądać Swojego czasu nawet miałam kilka urazów pod paznokciem przez to, że się takie twarde zrobiły. Ale było warto, bo teraz jest super wszystko.
No i aktualnie używam głównie odżywki jako podkład pod lakier -nakładam jedną warstwę i na to kolorówkę. Chyba, że akurat nie maluję to wracam to malowania codziennie po jednej warstwie.
kurcze a ja czytałam, ze broń Cie Panie Boże odżywka pod lakier... ponoć kolor z lakieru może trwale przebarwić w ten sposób płytke
paznokciową

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Talantea super fryzurka i witamy
Farmetka z racji tego, że jesteś farmaceutką, to mam do Ciebie pytanie, mam nadzieję, że mi pomożesz a mianowicie, robi mi się coś dziwnego na ustach, tak jakby hmm...łuszczą mi się nie wygląda to ładnie, taki biały osad. Nie mogę ich pomalować niczym bo zaraz mi się to coś roluje i wyglądam jakbym była brudna często zwilżam usta, bo wtedy to na trochę ustępuje, no ale strasznie to męczące... jest na to jakiś specyfik??
jezeli jest to przypadłośc sezonowa ( zakładam, że tylko letnia) to mozliwe, że jest to przesuszenie spowodowane po prostu opaleniem (poparzeniem) skóry ust. najprostrzym domowym sposobem na cos takiego to nawilżanie olejem np. z pestek winogron(super jest ryżowy). Dodatkowo polecam pomadke ochronną z Alterry (fajny skład i cuda robi - po pewnym czasie oczywiście)

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
lubię w czepku brzmi conajmniej wieloznacznie
et łapiesz mnie za słówka, ale faktycznie zabrzmiało to jakoś niedwuznacznie
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:21   #1019
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ojej jakie ciepłe przyjęcie ;D
Dziekuje ;p
Konwalia11 odrost juz mam calkiem spory, więc na prawdę potrzebuję motywacji by pozostac przy swoim postanowieniu. Zalaczam zdjecia. Teraz moje wlosy wygladaja katastrofalnie

makeupnotwar
Dziękuje
Co by o sobie napisac, mam 21 lat, spod znaku Ryby, mieszkam w UK od trzech lat, od roku mieszkam z chłopakiem w malym mieszkanku. Pracuje jako tłumaczka od czasu do czasu.

kat123 Wlasnie dlatego obcielam sie, latwiej mi bedzie.
Hmm jak ja bym chciala pojechac sobie do Polski, ladna pogoda przynajmniej ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4449.jpg (23,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4451.jpg (28,9 KB, 22 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:26   #1020
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

My mamy zaplanowane od kwietnia jakoś te wakacje... Ale na weekendy też czasem gdzieś wyskakujemy Taki spontan czasem nawet lepszy
taka miła 'niespodzianka'
my tylko na weekend, bo on pracuje od 2 miesięcy, więc urlopu nie dostanie, ale cieszę się na te kilka dni
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.