Pomocy ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-23, 19:51   #1
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423

Pomocy ;(


Nie wiem co się ze mną dzieje ostatnio Stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy i od miesiąca biorę tabletki najmniejszą dawkę. Nie wiem czy to od tych tabletek, ale nie potrafię sobie poradzić ze sobą. Jestem bardzo nerwowa, wybucham nerwami i płaczem. Jestem bardzo rozdrażniona i w środku czuję nerwy. Mam duży bardzo apetyt nie wiem czy to głód czy zajadam po prostu nerwy. Miałam wszystko pod kontrolą teraz ciężko mi potrzymać się nie potrafię sobie odmówić Wczoraj i dzisiaj tyle słodyczy zjadłam jestem załamana Później ćwiczę , aby to spalić ... Podejrzewam u siebie bulimię...

Edytowane przez 201702090901
Czas edycji: 2012-11-23 o 19:52
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 00:49   #2
kleo1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 380
Dot.: Pomocy ;(

Zla dawk hormonu, moja siostra i mama tez tak mialy. Matka sie w koncu wkurzyla i sama sobie dobrala dawke bo lekarz zrobil jej z niedoczynnosci nadczynnosc, czy na odwrot. teraz siosrze tez dobiera i bardzo czesto ssprawdzaja jego poziom we krwi. oczywiscie nie polecam ekspermentowania ze soba idz do tego albo nowego lekarza i niech ci zmieni dawke.
__________________
To jest moje prywatne zdanie, zbudowane na moich subiektywnych doświaczeniach. Mogę się mylić.
kleo1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 09:11   #3
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: Pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez kleo1991 Pokaż wiadomość
Zla dawk hormonu, moja siostra i mama tez tak mialy. Matka sie w koncu wkurzyla i sama sobie dobrala dawke bo lekarz zrobil jej z niedoczynnosci nadczynnosc, czy na odwrot. teraz siosrze tez dobiera i bardzo czesto ssprawdzaja jego poziom we krwi. oczywiscie nie polecam ekspermentowania ze soba idz do tego albo nowego lekarza i niech ci zmieni dawke.
Twojej mamie i siostrze też nasilały się te objawy po południu ? Bo mi tak się dzieje zazwyczaj popołudniu i wieczorem.
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 12:20   #4
kleo1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 380
Dot.: Pomocy ;(

Tego nie wiem, ale kazdy jest troche inny. Poziomu hormonów nigdy nie szkoda zbadac jak sie cos dzieje, jak tam?
__________________
To jest moje prywatne zdanie, zbudowane na moich subiektywnych doświaczeniach. Mogę się mylić.
kleo1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 15:02   #5
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Pomocy ;(

Żeby mieć bulimię to trzeba spełniać pewne warunki:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bulimia (sprawdziłam - pod kątem merytorycznym napisali wszystko w porządku).

Myślę, że pierwsze powinnaś pogadać z dietetykiem który dobierze Ci dietę do choroby. Poszukaj też na Wizażu tematów o niedoczynności tarczycy - wsparcie osób które chorują na to samo może polepszyć Ci nastrój.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 08:22   #6
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: Pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez kleo1991 Pokaż wiadomość
Tego nie wiem, ale kazdy jest troche inny. Poziomu hormonów nigdy nie szkoda zbadac jak sie cos dzieje, jak tam?
A już troszkę lepiej się czuję Dzięki, że pytasz
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 20:35   #7
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: Pomocy ;(

Jak tam waga? Stoi czy rośnie? Jestem ciekawa, bo czekam na ostatnie wyniki i prawdopodobnie mam niedoczynność. Boję się przytycia
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.