Błękitna sukienka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 13:37   #1
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89

Błękitna sukienka


W jeszcze jednej wersji Wiecej na blogu- agacior89.blogspot.com

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:27   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Błękitna sukienka

Dlaczego nie wstawisz więcej zdjęć stroju, na których będzie widać szczegóły stroju, tylko zmuszasz ludzi do wejścia na Twój blog? Dodawanie więcej niż jednego zdjęcia do wieszaka nie jest dodatkowo płatne, więc nie rozumiem w czym problem? Zbyt mała ilość odwiedzin na blogu? Z tego co widzę, dysponujesz innymi zdjęciami (na których lepiej widać np. buty), więc tym bardziej tego nie rozumiem. Coraz mocniej zaczyna mnie denerwować reklamowanie bloga w każdym wieszaku danej osoby, zamiast dodanie porządnych zdjęć plus ewentualnie adres bloga.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:31   #3
tys_rys
Raczkowanie
 
Avatar tys_rys
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 75
Dot.: Błękitna sukienka

skad ta sukienka?
__________________
"Cause we are gonna be forever you and me"

kocham Cię <3

tys_rys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:51   #4
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Błękitna sukienka

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Dlaczego nie wstawisz więcej zdjęć stroju, na których będzie widać szczegóły stroju, tylko zmuszasz ludzi do wejścia na Twój blog? Dodawanie więcej niż jednego zdjęcia do wieszaka nie jest dodatkowo płatne, więc nie rozumiem w czym problem? Zbyt mała ilość odwiedzin na blogu? Z tego co widzę, dysponujesz innymi zdjęciami (na których lepiej widać np. buty), więc tym bardziej tego nie rozumiem. Coraz mocniej zaczyna mnie denerwować reklamowanie bloga w każdym wieszaku danej osoby, zamiast dodanie porządnych zdjęć plus ewentualnie adres bloga.
podpisuję się pod tym
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:07   #5
Ona_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 222
Dot.: Błękitna sukienka

Nie podoba mi się. Sukienka wygląda na lekką i delikatną a te czarne rajstopy, buty i płaszcz zupełnie moim zdaniem nie pasują Sukieneczka sama w sobie bardzo ładna ale może w innym zestawieniu.
__________________
Największą rozkoszą nie jest sam seks, ale pasja, która mu towarzyszy.
Wtedy seks tylko uzupełnia taniec miłości, lecz nigdy nie jest istotą sprawy. (Paulo Coelho)


razem od 22.08.2007
Ona_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 22:11   #6
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: Błękitna sukienka

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Dlaczego nie wstawisz więcej zdjęć stroju, na których będzie widać szczegóły stroju, tylko zmuszasz ludzi do wejścia na Twój blog? Dodawanie więcej niż jednego zdjęcia do wieszaka nie jest dodatkowo płatne, więc nie rozumiem w czym problem? Zbyt mała ilość odwiedzin na blogu? Z tego co widzę, dysponujesz innymi zdjęciami (na których lepiej widać np. buty), więc tym bardziej tego nie rozumiem. Coraz mocniej zaczyna mnie denerwować reklamowanie bloga w każdym wieszaku danej osoby, zamiast dodanie porządnych zdjęć plus ewentualnie adres bloga.
__________________
Wystarczy tylko wierzyć, że się uda...
A uda się na pewno jak sie szczerze wierzy...
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:25   #7
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Błękitna sukienka

Ona_87 sukienka jest bardzo krótka i ma spory dekolt, kiedy latem noszę ją do gołych nóg i odkrytych ramion czuję się trochę zbyt wyzywająco, wiec wolę ją taką. Ale dzięki!

zawszeboska Gdyby chodziło tylko o wejscia, pewnie wybrałabym to najciekawsze zdjecie (np. to https://lh6.googleusercontent.com/-h...ensa+emili.jpg), któe nie pokazuje całej stylizacji. Albo jeszcze dodala adres bloga w tytule stylizacji Na wszytskich innych zdjęciach robię kolaż z dwóch, tak, zeby pokazać też szczegóły- tym razem mi się po prostu nie chciało, mea culpa!
Na takich właśnie portalach wiem, ze mogę liczyć na szczerą i kulturalną opinię, wiec wrzucam to, które najlepiej pokazuje całą stylizację. Mam jeszcze oddzielne butów, torebki, pierścionków, wisiorka, w kurtce i bez, od pasa w górę, w innym swietle... Zawsze mam problem z tym, które wybrać, zamieszczam więc to, na podstawie którego najlepiej można ocenic stylizację.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 16:15   #8
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Błękitna sukienka

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Ona_87 sukienka jest bardzo krótka i ma spory dekolt, kiedy latem noszę ją do gołych nóg i odkrytych ramion czuję się trochę zbyt wyzywająco, wiec wolę ją taką. Ale dzięki!

zawszeboska Gdyby chodziło tylko o wejscia, pewnie wybrałabym to najciekawsze zdjecie (np. to https://lh6.googleusercontent.com/-h...ensa+emili.jpg), któe nie pokazuje całej stylizacji. Albo jeszcze dodala adres bloga w tytule stylizacji Na wszytskich innych zdjęciach robię kolaż z dwóch, tak, zeby pokazać też szczegóły- tym razem mi się po prostu nie chciało, mea culpa!
Na takich właśnie portalach wiem, ze mogę liczyć na szczerą i kulturalną opinię, wiec wrzucam to, które najlepiej pokazuje całą stylizację. Mam jeszcze oddzielne butów, torebki, pierścionków, wisiorka, w kurtce i bez, od pasa w górę, w innym swietle... Zawsze mam problem z tym, które wybrać, zamieszczam więc to, na podstawie którego najlepiej można ocenic stylizację.
Co z tego, że nie ma go w tytule stylizacji, skoro jest na każdym zdjęciu? Na tyle wyraźny, że można spokojnie go odczytać
Co do samej stylizacji - może być, ale raczej ziębi, niż grzeje.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 21:11   #9
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Błękitna sukienka

Domyślam się,z ę napis zauważy tylko 50% osób (już mnie nie dziwią np. na blogu komentarze "skąd masz buty" mimo tego, że wyraźnie podpisane jest pod zdjęciami). Zresztą, funkcja napisu na fotce jest akurat ina i nie chodzi o to, by był wyraźny ale żeby był.

A co do stylizacji napisz mi coś więcej,proszę, wszelkie wskazówki sa dla mnie cenne- tylko w ten sposób człowiek się rozwija.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.