Arabki - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 19:40   #181
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
tak, myślę że tak właśnie jest jak napisała ChiQuitA
często było tak, że zaraz po wzięciu prysznica człowiek zalewał się potem i przez to traciło sie uczucie świeżości. A kiedy się obsypało tym pudrem, skóra robiła się taka fajna suchutka
Metoda brzmi fajnie, ale czy nie jest tak, że ktoś zauważy na mojej skórze ten talk?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 11:06   #182
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Metoda brzmi fajnie, ale czy nie jest tak, że ktoś zauważy na mojej skórze ten talk?
Hmm...nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło. Pudru używa się odrobinę, nie przypomina się obsypanej mąką chyba, że ma się wybitnie ciemną karnację... ale nie sądzę by i wtedy miało to miejsce
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 18:36   #183
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Metoda brzmi fajnie, ale czy nie jest tak, że ktoś zauważy na mojej skórze ten talk?
nie, nie widać spokojna głowa
tzn. skóra jest jakby delikatnie rozjaśniona ale nie w jakiś nienaturalny sposób (ja mam dość ciemną karnację). Mam wrażenie że tamte wszystkie kremy rozjaśniająco-matujące dostępne na Wschodzie ostatecznie dają podobny efekt
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 13:41   #184
pinups
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Arabki

znacie może jakieś tajne sposoby na piękne włosy, takie lśniące i gładkie jak mają z reguły Arabki ? wiem,że to geny,ale może da się coś zrobić :P
pinups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 16:57   #185
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Arabki

ewidentnie jest coś w genach, nawet arabscy/azjatyccy mężczyźni mają tak lśniące gęste włosy jak z reklam - a nie sądzę by zawdzięczali to cennym sposobom Każdy taki, którego znam lub spotykam na ulic wzbudza moją zazdrość Bo jak to?! Mężczyzna ma lepsze włosy ode mnie?
Cytat:
Napisane przez pinups Pokaż wiadomość
znacie może jakieś tajne sposoby na piękne włosy, takie lśniące i gładkie jak mają z reguły Arabki ? wiem,że to geny,ale może da się coś zrobić :P
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:16   #186
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Arabki

Arabki wcale nie maja takich pieknych wlosow jak sie wydaje na zdjeciach. Tutaj w Anglii jest masa takich kobiet i maja potworne wlosy. Matowe, sianowate. Europejki maja o wiele ladniejsze wlosy....
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:24   #187
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Arabki wcale nie maja takich pieknych wlosow jak sie wydaje na zdjeciach. Tutaj w Anglii jest masa takich kobiet i maja potworne wlosy. Matowe, sianowate. Europejki maja o wiele ladniejsze wlosy....
Też mi się wydaje, że w porównaniu do mężczyzn z tego kręgu - kobiety mają gorsze włosy, gęste grube, ale często matowe lub sianowate.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 23:41   #188
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Arabki

No tak, dokladnie tak jest. Mam nawet w swoim bloku wiele sąsiadek wlasnie tej nacji i kazda ma brzydkie włosy. Matowe, sianowate, takie brzydkie. Mężczyźni natomiast maja zazwyczaj ladne i blyszczace.

Więc dziewczyny nie ma sie co tak podniecac włosami Arabek itd Na zdjeciach to w wiekszosci dobry retusz
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 20:25   #189
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Arabki

włosy Arabek są przeważnie grube, gęste i kręcą się.
Osobiście posiadam geny arabskie i dopóki ich nie wyprostuję/wygładzę nie wyglądają tak fajnie. Natomiast po wyżej wym. zabiegach - widać jak są zdrowe. No i ładnie błyszczą
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 22:03   #190
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Arabki

Mój partner choć nie jest Arabem a Azjatą ma niebiańskie włosy
Mógłby reklamować szampony i inne cuda ;]
Głęboka, lśniąca, gęsta czerń !
Bardzo mu zazdroszczę tego blasku..
i najgorsze, że nie musi nic robić by takie właśnie były.
Nawet stosuje szampon, z którym moje włosy jak i skóra się nienawidzą ;(
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 22:59   #191
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Arabki

No Azjaci, japończycy tez maja ladne wlosy.
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 16:02   #192
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez pinups Pokaż wiadomość
znacie może jakieś tajne sposoby na piękne włosy, takie lśniące i gładkie jak mają z reguły Arabki ? wiem,że to geny,ale może da się coś zrobić :P
Lśniące, gładkie i ultraproste włosy (ciemne, wszystkie odcienie brązu, aż po ultra czerń) mają Induski oraz Panie min takie jak Chinki, Japonki, Koreanki, Mongołki, Tatarki, Tybetanki i oczywiście rdzenne Indianki. Wśród Arabek trochę jest Pań kręconowłosych, a i kolory zdarzają się nawet w odcieniach ciemnego blondu, choć przeważająca ilością są jednak włosy bardzo ciemne i proste (oczywiście, wszystko zależy od genetyki, tego czy wcześniej występowały wśród ich przodków małżeństwa mieszane z różnych regionów czy też krajów). Co do sposobów ich pielęgnacji przez Arabki czy Induski, olbrzymią rolę w utrzymywaniu dobrej kondycji włosów mają oleje. Polecam wizażowe wątki na ich temat, pozdrawiam
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 16:14   #193
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Lśniące, gładkie i ultraproste włosy (ciemne, wszystkie odcienie brązu, aż po ultra czerń) mają Induski oraz Panie min takie jak Chinki, Japonki, Koreanki, Mongołki, Tatarki, Tybetanki i oczywiście rdzenne Indianki. Wśród Arabek trochę jest Pań kręconowłosych, a i kolory zdarzają się nawet w odcieniach ciemnego blondu, choć przeważająca ilością są jednak włosy bardzo ciemne i proste (oczywiście, wszystko zależy od genetyki, tego czy wcześniej występowały wśród ich przodków małżeństwa mieszane z różnych regionów czy też krajów). Co do sposobów ich pielęgnacji przez Arabki czy Induski, olbrzymią rolę w utrzymywaniu dobrej kondycji włosów mają oleje. Polecam wizażowe wątki na ich temat, pozdrawiam
Z tymi mieszkankami Azji wchodniej jak i Indii się nie zgodzę - często spotykam informacje w sieci (również od Polek tam przebywających - np. azjatycki cukier), że ich włosy nie należą do idealnych - stąd popularne tam zabiegi wygładzania/prostowania.

Co do TATAREK, Mongołek (??) i Kazaków (?? nie umiem odmieniać) - potwierdzam - piękne, najczęściej proste włosy. Mój obecny partner jest z Azji centralnej - wszystkie jego koleżanki, ich matki, siostry i kuzynki mają lśniące włosy - nie sądzę by każda robiła sobie drogie zabiegi wygładzające, tym bardziej, że po niektórych widać biedę w domu.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-12-03 o 16:21
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 16:17   #194
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Arabki

Dokladnie. Panie z Azji wschodniej jak i Indii maja niezbyt ladne wlosy. Sianowate, matowe. Stąd masa tutaj salonow w ktorych pferowane są rozne zabiegi na wlosach.
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 16:25   #195
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Arabki

Tym bardziej, że nie widuję zdjęć jakiejś Hinduski, która by nie była "gwiazdą" a miała lśniące, gładkie włosy - te wszystkie dziewuszki mają okropne matowe druty. Mimo olejowania
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dokladnie. Panie z Azji wschodniej jak i Indii maja niezbyt ladne wlosy. Sianowate, matowe. Stąd masa tutaj salonow w ktorych pferowane są rozne zabiegi na wlosach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1096787_f496.jpg (70,7 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1096784_f496.jpg (75,8 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-12-03 o 16:29
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 16:37   #196
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Arabki

No dokladnie. Ja mam nawet za ścianą sąsiadke, tylko nie ejstem pewna czy to Hinduska czy Pakolka jakas, ale wlosy wlasnie ma takie same. Matowe, druty, czupiradlo. Okropne
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 17:02   #197
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Z tymi mieszkankami Azji wchodniej jak i Indii się nie zgodzę - często spotykam informacje w sieci (również od Polek tam przebywających - np. azjatycki cukier), że ich włosy nie należą do idealnych - stąd popularne tam zabiegi wygładzania/prostowania.

Co do TATAREK, Mongołek (??) i Kazaków (?? nie umiem odmieniać) - potwierdzam - piękne, najczęściej proste włosy. Mój obecny partner jest z Azji centralnej - wszystkie jego koleżanki, ich matki, siostry i kuzynki mają lśniące włosy - nie sądzę by każda robiła sobie drogie zabiegi wygładzające, tym bardziej, że po niektórych widać biedę w domu.
Ty spotykasz się z informacjami, ja mam całą masę znajomych Indusek, żadnych gwiazd filmowych- przeciętnych kobiet i dziewcząt, i ich włosy są dokładnie takie jak opisałam. Nie napisałam też, że są to włosy IDEALNE. Tylko, że ciemne, grube, mocne i w większości przypadków pięknie błyszczące. Z resztą co ja się będę rozpisywac, od kiedy sama stosuję (za ich namową) oleje, moje włosy błyszczą jak lustro, jest ich dużo więcej niż było wcześniej, praktycznie nie wypadają, zagęściły się i niesłychanie wzocniły. Ponad to, nie bez kozery to właśnie włosy Indusek najchętniej wykorzystywane są na całym świecie (będąc jednocześnie najdroższymi) do wyrobu peruk, tresek czy naturalnych włosów do przedłużania/zagęszczania.

W tych naszych dywagacjach warto jest również zwrócić uwagę na fakt, iż dbanie o siebie i swoją urodę jest kwestią ponadnarodową. Niezależnie od kultury/nacji spotkamy zarówno kobiety które ze swoim ciałem obchodzą się z wyjątkową dbałością, oraz takie, które nie zaprzątają sibie głowy pielęgnacją. Co niewątpliwie wpływa w mniejszym bądź większym stopniu, na efekt "końcowy"
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 17:43   #198
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Ty spotykasz się z informacjami, ja mam całą masę znajomych Indusek, żadnych gwiazd filmowych- przeciętnych kobiet i dziewcząt, i ich włosy są dokładnie takie jak opisałam. Nie napisałam też, że są to włosy IDEALNE. Tylko, że ciemne, grube, mocne i w większości przypadków pięknie błyszczące. Z resztą co ja się będę rozpisywac, od kiedy sama stosuję (za ich namową) oleje, moje włosy błyszczą jak lustro, jest ich dużo więcej niż było wcześniej, praktycznie nie wypadają, zagęściły się i niesłychanie wzocniły. Ponad to, nie bez kozery to właśnie włosy Indusek najchętniej wykorzystywane są na całym świecie (będąc jednocześnie najdroższymi) do wyrobu peruk, tresek czy naturalnych włosów do przedłużania/zagęszczania.

W tych naszych dywagacjach warto jest również zwrócić uwagę na fakt, iż dbanie o siebie i swoją urodę jest kwestią ponadnarodową. Niezależnie od kultury/nacji spotkamy zarówno kobiety które ze swoim ciałem obchodzą się z wyjątkową dbałością, oraz takie, które nie zaprzątają sibie głowy pielęgnacją. Co niewątpliwie wpływa w mniejszym bądź większym stopniu, na efekt "końcowy"
A to miła ciekawostka : ) zawsze tyle słyszałam o ich matowych drutacj a tutaj taka opinia
Ja próbowałam używać kokosu (olej) ale miałam po nim gorsze włosy- właśnie większe siano. To jakich ty używasz? Może znowu się skuszę na oleje
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 20:15   #199
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Ty spotykasz się z informacjami, ja mam całą masę znajomych Indusek, żadnych gwiazd filmowych- przeciętnych kobiet i dziewcząt, i ich włosy są dokładnie takie jak opisałam. Nie napisałam też, że są to włosy IDEALNE. Tylko, że ciemne, grube, mocne i w większości przypadków pięknie błyszczące. Z resztą co ja się będę rozpisywac, od kiedy sama stosuję (za ich namową) oleje, moje włosy błyszczą jak lustro, jest ich dużo więcej niż było wcześniej, praktycznie nie wypadają, zagęściły się i niesłychanie wzocniły. Ponad to, nie bez kozery to właśnie włosy Indusek najchętniej wykorzystywane są na całym świecie (będąc jednocześnie najdroższymi) do wyrobu peruk, tresek czy naturalnych włosów do przedłużania/zagęszczania.

W tych naszych dywagacjach warto jest również zwrócić uwagę na fakt, iż dbanie o siebie i swoją urodę jest kwestią ponadnarodową. Niezależnie od kultury/nacji spotkamy zarówno kobiety które ze swoim ciałem obchodzą się z wyjątkową dbałością, oraz takie, które nie zaprzątają sibie głowy pielęgnacją. Co niewątpliwie wpływa w mniejszym bądź większym stopniu, na efekt "końcowy"
A ja sie opieram na informacjach takich, poniewaz mieszkam w Anglii i w mojej miejscowosci jest wiecej pakoli, hindusek, Arabek itp niz Anglikow. Nawet sąsiadow zza sciany mam hindusów. I 90% ktore spotykam na ulicy ma wlasnie wlosy matowe, sianowate i ciężkie. Są grube, ale nie wyglądają pieknie - pomimo stosowania olejów itp. Wiec uwazam, ze opinia koleżanki jest takze w 100000% prawdziwa
Bo znajomi moze sie i tacy trafili, ale co innego znajomi, a co innego rozni przypadkow ludzie ktorych spotyka sie na ulicy i skoro 90% ma takie wlosy, to cos w tym jest
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 11:11   #200
pinups
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Arabki

No właśnie ciężko jednoznacznie powiedzieć jaka nacja ma super piękne włosy,a jaka nie. Zdarzają się laski z pięknymi,wypielęgnowanymi włosami jak i 'drutami', o których piszecie. Mam znajome Arabki, dlatego też na ich przykładzie napisałam,że maja piękne włosy.Twierdza,że oprócz podstawowej pielęgnacji typu dobrze dobrany szampon i odżywka,nic więcej z nimi nie robią :P ale nie wiem,nie wiem...
Może angielski klimat nie służy włosom obcokrajowców,dlatego mają takie 'druty' :P wiem po swoich,że ich wygląd i kondycja zmienia się wraz z klimatem.
Właśnie,co z tymi olejami do włosów? Przypadkiem nie przetłuszczają ich za bardzo?
pinups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 13:17   #201
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Arabki

No tutaj w Anglii raczej klimat by sluzyl bo powietrze jest przyjemnie wilgotne, duzo jodu w powietrzu wiec wlosy sie nie przesuszaja - wrecz przeciwnie

Mysle ze takie geny po prostu
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 18:20   #202
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A to miła ciekawostka : ) zawsze tyle słyszałam o ich matowych drutacj a tutaj taka opinia
Ja próbowałam używać kokosu (olej) ale miałam po nim gorsze włosy- właśnie większe siano. To jakich ty używasz? Może znowu się skuszę na oleje
Oj... sporo tego, w zasadzie pozbyłam się już problemów z włosami ze względu na które zaczęłam je olejować, dlatego teraz stosuję je jedynie jako wspomagacze raz na tydzień. Wykańczam co mam- Amlę, Sesę, Vatikę kokosową, Vatikę migdałową, czasem sama sobie jakąś mieszankę ukręcę, ostatnio super służy mi mieszanka do OCM (olej z orzechów włoskich, olej rycynowy, olej z pestek moreli). Róóóóóżnie Ogólnie starsznie dużo o tym gadam na moim kanale, jeśli byłabyś zainteresowana to zapraszam, gdyż opisać tu wszystko co mam na ten temat do powiedzenia byłoby mega ciężko

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ja sie opieram na informacjach takich, poniewaz mieszkam w Anglii i w mojej miejscowosci jest wiecej pakoli, hindusek, Arabek itp niz Anglikow. Nawet sąsiadow zza sciany mam hindusów. I 90% ktore spotykam na ulicy ma wlasnie wlosy matowe, sianowate i ciężkie. Są grube, ale nie wyglądają pieknie - pomimo stosowania olejów itp. Wiec uwazam, ze opinia koleżanki jest takze w 100000% prawdziwa
Bo znajomi moze sie i tacy trafili, ale co innego znajomi, a co innego rozni przypadkow ludzie ktorych spotyka sie na ulicy i skoro 90% ma takie wlosy, to cos w tym jest
Hihi, mieszkałam i w Paryżu (gdzie ludzi nacji wymienionych przez Ciebie jest więcej niż samych francuzów), i w Londynie (mieszkając w Anglii wiesz najlepiej jak rozkładają się proporcje). W samej Warszawie również mnóstwo jest osób pochodzenia indyjskiego i arabskiego(tych szczególnie). Jeżdżę na międzynarodowe konferencje, bywam rekreacyjnie tu i ówdzie... moje zdanie nie jest podyktowane tym, że znam dwie przyjezdne Induski i jestem taka mądra. Nawet "sianowate druty" jak pięknie niektóre z Was się wypowiadają na temat kondycji włosów tychże Pań, są i tak dużo mocniejsze, gęstsze i bardziej wytrzymałe od słowiańskich włosów. To nie moja opinia, a fakty.

Cytat:
Napisane przez pinups Pokaż wiadomość
No właśnie ciężko jednoznacznie powiedzieć jaka nacja ma super piękne włosy,a jaka nie. Zdarzają się laski z pięknymi,wypielęgnowanymi włosami jak i 'drutami', o których piszecie. Mam znajome Arabki, dlatego też na ich przykładzie napisałam,że maja piękne włosy.Twierdza,że oprócz podstawowej pielęgnacji typu dobrze dobrany szampon i odżywka,nic więcej z nimi nie robią :P ale nie wiem,nie wiem...
Może angielski klimat nie służy włosom obcokrajowców,dlatego mają takie 'druty' :P wiem po swoich,że ich wygląd i kondycja zmienia się wraz z klimatem.
Właśnie,co z tymi olejami do włosów? Przypadkiem nie przetłuszczają ich za bardzo?
U mnie oleje całkowicie ograniczyły problem nadmiernego przetłuszczania się włosów. Trzeba tylko wiedzieć jak je stosować.

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No tutaj w Anglii raczej klimat by sluzyl bo powietrze jest przyjemnie wilgotne, duzo jodu w powietrzu wiec wlosy sie nie przesuszaja - wrecz przeciwnie

Mysle ze takie geny po prostu
Nie wiem jak Wy, ale moje z natury mega proste, sztywne, gęste, grube, niepodatne na układanie włosy, przy wyjściu na wilgotne powietrze od razu dramatycznie zmieniają kształt. Pojawia się nagle dużo włosków wywijających się w każdą stronę, tracą blask, wyglądają po prostu źle. Pomijając fakt, że od razu tracą wystylizowany wcześniej look. Momentalnie. Czasem jest tak nawet, gdy wejde do naparowanej po kąpieli łazienki. A najgorzej jest, gdy jest zimno i pada taki drobniutki śnieżek osiadający wszędzie i od razu zamieniający się w wodę. Robi mi się kołtun na kołtunie, co w normalnych warunkach pogodowych w moim wypadku nie jest problemem, gdyż moje włosy należą do tych "sypkich". Tak więc uważam, że klimat zdecydowanie gra dużą rolę.
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 19:02   #203
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Arabki

Ja mam tak samo z włosami. Jest jest w powietrzu choć dorobina wilgoci to moje włosy od razu zaczynaja sie wywijac. Kazdy wlosek w inna strone i z włosów prostych, w tak prosty sposób uzyskuje włosy totalnie kręcone
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 19:07   #204
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo z włosami. Jest jest w powietrzu choć dorobina wilgoci to moje włosy od razu zaczynaja sie wywijac. Kazdy wlosek w inna strone i z włosów prostych, w tak prosty sposób uzyskuje włosy totalnie kręcone
Sądzę, że tych babeczek też to dotyczy po prostu Swoją drogą nic tak człowieka nie irytuje, jak misterna fryzura, która zaraz się rozwala, hahaha Ale, to taki offtop...
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 20:09   #205
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Arabki

tylko, ze ja nie wazne xczy mam idealnie proste czy falowane, to moje sie zawsze pieknie blyszcza, a ich sa zawsze matowe
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 15:27   #206
pinups
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Arabki

mmm widzę,że nie jestem osamotniona w aspekcie wywijających się włosów przy zmiennej pogodzie! miło
też jestem zdania,że laski mieszkające w deszczowej Anglii mają pecha co do włosów,o czym mogą świadczyć druty bez połysku. Znam ten ból.
Zaintrygowałyście mnie tymi olejami, na bank wypróbuję
pinups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 23:03   #207
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Arabki

Nie, mieszkajac nie mamy pecha, wrecz przeciwnie, wlosy sie nie przesuszaja bo powietrze jest przyjemne. Ja odkad wyjechalam to moje wlosy sa jeszcze ladniejsze. A druty to maja te Arabi, pakolki itd ale to genetyczne
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 07:45   #208
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Arabki

A ja bym chciała wyglądać jak piękne Arabki Mieć te gęste, grube włosy i egzotyczną urodę A tak to mam cienkie włosiska, plus ich jest taki, że są miękkie i błyszczące, ale mogłyby być dodatkowo tak gęste jak mają Arabki I te ich duże, wyraziste oczy Ahh...
__________________


Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:13   #209
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Arabki

No ale malo ktore ma ladne oczy Tylko na zdjeciach w MEGA makijazu wygladaja w miare ladnie, ale jak je mijam na ulicy to pozal sie boze...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:25   #210
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Arabki

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No ale malo ktore ma ladne oczy Tylko na zdjeciach w MEGA makijazu wygladaja w miare ladnie, ale jak je mijam na ulicy to pozal sie boze...
Taak ? Mi się zawsze ich oczy podobały, ale widziałam je tylko w makijażu Rzęsy pewnie mają długie i te ciemne oczy
__________________


Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-21 11:09:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.