Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 16:24   #2191
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Rozdwojone końcówki to także niestety moja zmora, chociaż od jakiegoś czasu już jest o wiele lepiej niż kiedyś. Chyba już taka włosów natura, na długości nie są złe, a końcówki tragedia.

Mam kilka pytań mam nadzieję, że mi ktoś odpowie.

Kupiłam odplamiacz daisy w Tesco, nie wiem czy on jest cf? Nie wiedziałam kompletnie jaki wybrać. Możecie mi jakiś polecić?
Mój tż, z racji, że nie może pić coli i pepsi przerzucił się na napoje oschee, wie ktoś coś o nich?
Jeszcze kiedyś pytałam o szampon CeCe, ale nie dostałam odpowiedzi, jest super, a wydaję mi się, że nie jest testowany.


Ja mam środek przeciw komarom ziaja, działa rewelacyjnie, nic mnie nie gryzie. Tylko po jakichś 3 godzinach trzeba powtórzyć aplikacje. Wiem, że są jeszcze są tego typu preparaty firmy pharma-cf (czy jakoś tak).
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 16:31   #2192
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Mój tż, z racji, że nie może pić coli i pepsi przerzucił się na napoje oschee, wie ktoś coś o nich?
Niczego złego o Oshee nie widziałam. Grunt to nie pomylić ich z Powerade'm
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:17   #2193
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Rozdwojone końcówki to także niestety moja zmora, chociaż od jakiegoś czasu już jest o wiele lepiej niż kiedyś. Chyba już taka włosów natura, na długości nie są złe, a końcówki tragedia.

Mam kilka pytań mam nadzieję, że mi ktoś odpowie.

Kupiłam odplamiacz daisy w Tesco, nie wiem czy on jest cf? Nie wiedziałam kompletnie jaki wybrać. Możecie mi jakiś polecić?
Mój tż, z racji, że nie może pić coli i pepsi przerzucił się na napoje oschee, wie ktoś coś o nich?
Jeszcze kiedyś pytałam o szampon CeCe, ale nie dostałam odpowiedzi, jest super, a wydaję mi się, że nie jest testowany.
W wielu sklepach można kupić odplamiacz Dr Beckmann, który jest cf. Używałam i jest dobry
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:47   #2194
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Niczego złego o Oshee nie widziałam. Grunt to nie pomylić ich z Powerade'm
To super, bo mu ta cola Oshee bardzo smakuje (mi nie, bo jest strasznie słodka), tak samo jak napój wiśniowy chyba izotoniczny. Teraz wiem, że może je kupować z czystym sumieniem

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
W wielu sklepach można kupić odplamiacz Dr Beckmann, który jest cf. Używałam i jest dobry
Właśnie wczoraj widziałam ten odplamiacz, ale nie wiedziałam, że można go kupować Ten Daisy wydał mi się najbardziej bezpieczny, ale skoro nic o nim nie wiadomo, następnym razem kupię Beckmann.

Dzięki za odpowiedzi
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 18:05   #2195
hornyhazza
Raczkowanie
 
Avatar hornyhazza
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Wracajac z pewnego miejsca zaszlam do Rossmanna, w ktorym rzadko bywam... i patologia normalnie. Zadnych odzywek z Alterry nie bylo, same szampony, no co to jest No trudno, na razie pouzywam tych, co mam.

Ale pisze, poniewaz mam 2 pytania
1. Jaka polecicie mi dobra paste cf? Fajnie, gdyby chociaz troszeczke wybielala, no ale to nie jest najwazniejsze. Do tej pory uzywalam blend-a-med lub Colgate, rzekomo wybielajacych, jednak zadnego takiego efektu nie zauwazylam.
2. Czy produkty CHI mozna dostac w jakims detalicznym sklepie czy tylko na internecie?

Chyba postanowilam, ze zetne te koncowki i bede uzywala czegos ochronnego na nie, tylko jeszcze nie wiem czego. No i bede brac Skrzypowite, planuje tez pielegnowac wlosy olejkami
hornyhazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 18:06   #2196
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez hornyhazza Pokaż wiadomość
Jaka polecicie mi dobra paste cf? Fajnie, gdyby chociaz troszeczke wybielala, no ale to nie jest najwazniejsze. Do tej pory uzywalam blend-a-med lub Colgate, rzekomo wybielajacych, jednak zadnego takiego efektu nie zauwazylam.
Dabur
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 19:51   #2197
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez hornyhazza Pokaż wiadomość
2. Czy produkty CHI mozna dostac w jakims detalicznym sklepie czy tylko na internecie?
Ja właśnie wczoraj widziałam produkty tej firmy w swojej osiedlowej drogerii - zwróciłam uwagę i sobie pomyślałam "wow, ale mam wypaśną drogerię, nawet takie produkty polecane na wizażu mają" Więc może poszukaj u siebie w lepiej zaopatrzonych, niesieciowych drogeriach?
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 22:23   #2198
hornyhazza
Raczkowanie
 
Avatar hornyhazza
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja właśnie wczoraj widziałam produkty tej firmy w swojej osiedlowej drogerii - zwróciłam uwagę i sobie pomyślałam "wow, ale mam wypaśną drogerię, nawet takie produkty polecane na wizażu mają" Więc może poszukaj u siebie w lepiej zaopatrzonych, niesieciowych drogeriach?
W okolicy zadnej takiej nie widzialam, jedyne, co mi przychodzi na mysl, to jedna, wygladajaca na sieciowa (ale w ogole nie znana) drogeria w jednym z centrow handlowych w moim miescie. W sumie, jak bede jechac przy okazji, to na pewno zajde i ogarne, co tam jest, a czego nie ma

Jedno, co mnie najbardziej martwi co do scinania koncowek, to to, ze mam cieniowane wlosy i nie wiem... Fryzjer da rade mi sciac kazdy "stopien" wlosow oddzielnie, bez uprzedniego wyrownania ich? Bo tak to ja nie chce, beda wtedy bardzo krotkie
hornyhazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 23:28   #2199
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez hornyhazza Pokaż wiadomość
1. Jaka polecicie mi dobra paste cf? Fajnie, gdyby chociaz troszeczke wybielala, no ale to nie jest najwazniejsze. Do tej pory uzywalam blend-a-med lub Colgate, rzekomo wybielajacych, jednak zadnego takiego efektu nie zauwazylam.
Z tanich Ziaja, ew. Rossmanowska

Proszę, proszę bardzo z takimi pytaniami do perełek, tam są właśnie pasty do zębów itp.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 08:52   #2200
ilolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uaktualniona lista kosmetyków i innych produktów (nie)testowanych na zwierzętac

.

Edytowane przez ilolla
Czas edycji: 2012-07-13 o 18:25
ilolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 09:48   #2201
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

a jak wygląda sprawa bb creamów?
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 18:23   #2202
ilolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Tak więc, witam ponownie, zgodnie z sugestią w WĄTKU rozpraw na temat firm testujących bądź nie testujących swoich produktów na zwierzętach...Dokładnie !!! chciała bym się dowiedzieć czy polska firma; Elfa pharm i ich wypust; Green Pharmacy, jest firmą bezpieczną ( nie testującą ) Proszę o pomoc jeśli ktokolwiek posiada informacje na ten temat POZDR
ilolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 23:00   #2203
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Hej dziewczyny.
Wybaczcie, ze nie bede wszystkiego czytac - brak czasu
Zerknelam tylko, ze Revlon poszedl na czerwona - mozecie mi napisac dlaczego?
Widze, ze i na Bourjois cos sie szykuje. A jak bylam w PL to zakupilam ich dwa tusze do rzes i plyn micelarny, w ktorym sie zakochalam Kupilam jeszcze z ziaja i Eveline- mam nadzieje, ze beda rownie dobre

Na rozdwaajace sie konce najlepsze jest chyba sciecie wlosow dosc krotko. Fryzjer mi mowil, ze ni ema takiego cudu ktore by je sczepilo z powrotem

Witam nowe osoby
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 01:56   #2204
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ilolla Pokaż wiadomość
Tak więc, witam ponownie, zgodnie z sugestią w WĄTKU rozpraw na temat firm testujących bądź nie testujących swoich produktów na zwierzętach...Dokładnie !!! chciała bym się dowiedzieć czy polska firma; Elfa pharm i ich wypust; Green Pharmacy, jest firmą bezpieczną ( nie testującą ) Proszę o pomoc jeśli ktokolwiek posiada informacje na ten temat POZDR
Ja niestety nic nie wiem na ten temat

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Wybaczcie, ze nie bede wszystkiego czytac - brak czasu
Zerknelam tylko, ze Revlon poszedl na czerwona - mozecie mi napisac dlaczego?
Widze, ze i na Bourjois cos sie szykuje. A jak bylam w PL to zakupilam ich dwa tusze do rzes i plyn micelarny, w ktorym sie zakochalam Kupilam jeszcze z ziaja i Eveline- mam nadzieje, ze beda rownie dobre

Na rozdwaajace sie konce najlepsze jest chyba sciecie wlosow dosc krotko. Fryzjer mi mowil, ze ni ema takiego cudu ktore by je sczepilo z powrotem

Witam nowe osoby
Hej Sam, widzę, że obie zniknęłyśmy na jakiś czas

Revlon powędrował na czerwoną listę Pety, no więc i ja go wrzuciłam na czerwoną
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 03:26   #2205
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Hej Sam, widzę, że obie zniknęłyśmy na jakiś czas
No ja w pl bylam i tam nie mialam zbytnio i czasu i dostepu do neta, a teraz od 2 tyg.pracy szukam i sie zalamuje. Mam juz dosc szukania pracy co jakis czas to nowej

Cytat:
Revlon powędrował na czerwoną listę Pety, no więc i ja go wrzuciłam na czerwoną
Aha. Ciekawe co sie stalo z tym Revlonem. widzialam ich wlasnie w Elle, ze sie czesto pokazuja i czulam, ze cos sie swieci
Szkoda.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 10:53   #2206
Naamaha
Raczkowanie
 
Avatar Naamaha
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 387
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Illola dzisiaj wysłałam 2 emaila do tej firmy...Też jestem ciekawa czy są CF. Zobaczymy co odpiszą

Eveline zabrał się do produkcji BB creamów, próbowała go któraś z Was? Czy to jest naprawdę BB cream czy tylko zwykły krem tonujący jak w przypadku Garniera?
A i jeszcze: wiecie coś na temat drogerii kruidvat w Holandii? (czy testują czy nie)
__________________
Wybieraj kosmetyki wolne od okrucieństwa!

veganees.blogspot.com/ Mój blog kulinarny
www.facebook.com/groups/healthomania/

Żyj i daj żyć innym- czyli jedz, nie krzywdź, kochaj! Masz wybór. Go vegan!
http://empatia.pl/str.php?dz=117
Naamaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 11:58   #2207
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

właśnie też widziałam te kremy BB i liczyłam na jakieś przodujące opinie bo nigdy nie używałam i czekam czy warto zainwestować bo ogólnie firmę lubię
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 14:09   #2208
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
a jak wygląda sprawa bb creamów?
Skin Food jest w porządku, co do reszty nie wiem.


Dziewczyny potrzebuję kremu pod oczy, o działaniu przeciwzmarszczkowym dla +30, który będzie dobrze nawilżał i miał lekką, powiedziałabym nawet płynną konsystencję i miło by było gdyby był w wyciskanej tubce. Do tej pory stosowałam (nadal stosuję, jeszcze niecała tubka mi została) Oriflame Ecollagen, wiem, że skład był kiepski, ale ta konsystencja


Liniś Ty na którymś wątku wspominałaś o kremie z filtrem Organix, używałaś go? Dobrze się wchłania? jak się na mim robi makijaż?[COLOR="Silver"]
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.

Edytowane przez Caraxa
Czas edycji: 2012-07-15 o 14:15
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 15:32   #2209
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

kurczę znowu się wbiję ale mam pytanko, kiedyś była dyskusja o H&M (kosmetykach) ale nie pamiętam za Chiny ludowe i Koreę południową na czym stanęło. Pytam bo wyczaiłam u siostry perfumy z H&Ma waniliowe - boskie! byłyby cudownym zamiennikiem czerwonego już YR, ona nabyła je w Norwegii i mogłaby mi je podesłać, także sprawa pilna i niecierpiąca zwłoki (na stronie H&Ma mają oświadczenie, że nietestowane i produkt i składniki, ale wiecie jak to jest z tymi oświadczeniami ) także pytam once again co z tym H&Mem? Można nabyć czy szukać trzeba dalej ??
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 16:32   #2210
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
Skin Food jest w porządku, co do reszty nie wiem.


Dziewczyny potrzebuję kremu pod oczy, o działaniu przeciwzmarszczkowym dla +30, który będzie dobrze nawilżał i miał lekką, powiedziałabym nawet płynną konsystencję i miło by było gdyby był w wyciskanej tubce. Do tej pory stosowałam (nadal stosuję, jeszcze niecała tubka mi została) Oriflame Ecollagen, wiem, że skład był kiepski, ale ta konsystencja


Liniś Ty na którymś wątku wspominałaś o kremie z filtrem Organix, używałaś go? Dobrze się wchłania? jak się na mim robi makijaż?[COLOR="Silver"]
Wklejałam parę razy listę firm azjatyckich, które są w porządku (listę jakiejś azjatyckiej organizacji praw ochrony zwierząt), poza Skin Food ok jest też Skin79 czy jakos tak i Missha.

Ja używalam Organixa, ale na noc, więc z tym makijażem to Ci za bardzo nie podpowiem Z filtrem używalam kilka innych firm (np Earth Science, Trader Joe's - i te sobie chwalę), ale niestety nic z Organix.

Z kolei z kremów pod oczy bardzo sobie chwal krem Dr Nony, ale niestety cena powala. Co prawda 2 rok już go mam i końca nie widać, więc wydajność też powala, ale z góry by trzeba kupę kasy wyłożyć Natomiast konsystencja i działanie super - no i ten rożany zapach


Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
kurczę znowu się wbiję ale mam pytanko, kiedyś była dyskusja o H&M (kosmetykach) ale nie pamiętam za Chiny ludowe i Koreę południową na czym stanęło. Pytam bo wyczaiłam u siostry perfumy z H&Ma waniliowe - boskie! byłyby cudownym zamiennikiem czerwonego już YR, ona nabyła je w Norwegii i mogłaby mi je podesłać, także sprawa pilna i niecierpiąca zwłoki (na stronie H&Ma mają oświadczenie, że nietestowane i produkt i składniki, ale wiecie jak to jest z tymi oświadczeniami ) także pytam once again co z tym H&Mem? Można nabyć czy szukać trzeba dalej ??

Mnie sie zdaje, że stanęło na tym, ze są ok, ale nie jestem pewna. Wiem za to, ze Hello Kitty jest CF (no a przynajmniej był, bo w takim tempie się te firmy zmieniają, że niczego już nie można być pewnym).

Sam, jak Twój pobyt w Polsce?

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2012-07-15 o 16:36
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 20:49   #2211
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Ja używalam Organixa, ale na noc, więc z tym makijażem to Ci za bardzo nie podpowiem Z filtrem używalam kilka innych firm (np Earth Science, Trader Joe's - i te sobie chwalę), ale niestety nic z Organix.

Z kolei z kremów pod oczy bardzo sobie chwal krem Dr Nony, ale niestety cena powala. Co prawda 2 rok już go mam i końca nie widać, więc wydajność też powala, ale z góry by trzeba kupę kasy wyłożyć Natomiast konsystencja i działanie super - no i ten rożany zapach


Czy to o ten chodzi? http://www.enona.pl/kosmetyki-do-twa...-oczu,293.html
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.

Edytowane przez Caraxa
Czas edycji: 2012-07-15 o 20:52
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 23:39   #2212
Naleeen
Raczkowanie
 
Avatar Naleeen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 192
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

W galerii malta w poznaniu na pierwszym piętrze jest stoisko białego jelenia. Mają wszystko od mydła do rąk po proszki do prania <3

Dziewczyny, mam pod opieką 5 kociaków. Jeśli wiecie, że ktoś chciałby adoptować kotka to podaję link do wątku na forum fundacji Koci Pazur: http://forum.kocipazur.org/viewtopic.php?p=63300#63300

Proszę udostępniajcie, bo nie wiem jak długo będę mogła trzymać je u siebie
__________________
„Mimo to wolał być nieobecny całkowicie niż być tylko w części i brakującą resztą udawać. Dlatego był tak niezwykły dla ludzi, którzy go znali. Jeśli znalazł się w ich pobliżu, był dla nich całym sobą. Albo nie było go w ogóle.”

kosmetyki nietestowane na zwierzetach
Naleeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 23:44   #2213
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
Tak, to ten. Z tym że, o ile wiem, konsultanci mają inne ceny na te produkty, a moja mama była konsultantką jakiś czas. Jestem pewna, że aż tyle to za niego nie zapłaciła
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 03:42   #2214
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Wklejałam parę razy listę firm azjatyckich, które są w porządku (listę jakiejś azjatyckiej organizacji praw ochrony zwierząt), poza Skin Food ok jest też Skin79 czy jakos tak i Missha.
potwierdzam Skin79 i Missha sa ok


Cytat:
Sam, jak Twój pobyt w Polsce?
W PL bylo super. Az sie nie chcialo mi wracac. Widzialam sie z Mahdab
Obkupilam sie Pl kosmetykami, ze przez nastepne kilka miesiecy mam zakupy z glowy
Udalo mi sie tez przemycic rozne substancje ze ZSK

Zaliczylam tez "Zle mieso" we Wro

W Wawie na Grojeckiej [chyba 64 pomiedzy Wawelska a Pl. Narutowicza] jest taka knajpka gdzie maja wege jedzenie i miedzy innymi maja wege kebaba tzw. super kebab z falafelem zamiast miesa Trzeba poprosic tylko o extra sos bo jest ten falafel troche suchy W sklepie Hala Banacha maja duzy wybor roznych cudow z polsoja czy cos takiego i uwielbialam pieczen czy to rolade z tofu

Najbardziej razilo mnie tylko to, ze psy i koty biegaja sobie bezpansko po ulicach, a ludzie mi mowili, ze nic z tym sie nie da zrobic
To tez dokarmialam ile sie dalo kazde bezdomne zwierzecie.

Ale tego Pl jedzenia to Wam zazdroszcze w Pl Poprostu nareszcie cos mialo smak prawdziwego jedzenia i nie rozpychalo.
W ogole nie macie co zazdroscic tego, ze my w USA mamy jakies wydziwione warzywa czy owoce. Ja Wam zazdroszcze normalnego Pl buraka.

JAk juz ktoras z Was wyprobuje ten nowy bb cream z Eveline to dajcie znaka bo jestem ciekawa

Czy skoro Revlon jest na czerwonej to Conair tez idzie na czerwona bo to chyba nalezy do Revlona ???
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 08:05   #2215
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Nie mam żadnego zaufania do PETA (coraz głośniej się robi o tym, że zabiają tyle zwierząt, ile żadne państwowe schronisko nie robi), ale w tym przypadku mają rację: Revlon musi iść na czarną listę, bo sprzedaje swoje rzeczy w Chinach (nie tylko w Hong Kongu, ale w całych Chjnach).

Cóż, trudno, ja na razie i tak jestem przy Benecos, więc rozpaczać nie będę
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 11:19   #2216
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Słoneczka, doszukać się nie mogę na naszych listach firmy Caudalie. Wchodzi właśnie na polski rynek, składy ma niesamowite, porównywalna jest do Nuxe w moim odczuciu- apteczna marka luksusowych kosmetyków naturalnych. Dużo mówią o ochronie środowiska, w ideologię firmy wpisane jest/było też nietestowanie na zwierzętach oraz wymaganie od dostawców półproduktów tego samego, oraz nie używanie produktów zwierzęcych- ale wiecie jak to jest z oświadczeniami... Wiadomo Wam coś na ten temat? Apeluję o dodanie jej do listy, gdyż sądzę, że na dobre zagości w naszych aptekach i warto by było mieć na jej temat jakąś wiedzę
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 11:49   #2217
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Sam każdy mieszkając za granicą chwali Polskie jedzenie, nawet zwykły chleb )))

dobra ja jak w końcu się wygrzebię z łóżka bo muszę dętkę do roweru kupić, została bestialsko zabita :P (a raczej się zużyła) to kupię ten bb krem chociaż totalnie się na nich nie znam jakieś wskazówki przed na co mam patrzeć ??
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:31   #2218
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez anna3101 Pokaż wiadomość
Nie mam żadnego zaufania do PETA (coraz głośniej się robi o tym, że zabiają tyle zwierząt, ile żadne państwowe schronisko nie robi), ale w tym przypadku mają rację: Revlon musi iść na czarną listę, bo sprzedaje swoje rzeczy w Chinach (nie tylko w Hong Kongu, ale w całych Chjnach).

Cóż, trudno, ja na razie i tak jestem przy Benecos, więc rozpaczać nie będę
Zaufanie zaufaniem, ale listę na czymś oprzeć musimy Lista Pety wydaje się być jednak najobszerniejsza. Oczywiście co do samej organizacji i jej struktury to się nie wypowiadam bo, pewnie jak każda większa organizacja, coś za uszami mają.

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Słoneczka, doszukać się nie mogę na naszych listach firmy Caudalie. Wchodzi właśnie na polski rynek, składy ma niesamowite, porównywalna jest do Nuxe w moim odczuciu- apteczna marka luksusowych kosmetyków naturalnych. Dużo mówią o ochronie środowiska, w ideologię firmy wpisane jest/było też nietestowanie na zwierzętach oraz wymaganie od dostawców półproduktów tego samego, oraz nie używanie produktów zwierzęcych- ale wiecie jak to jest z oświadczeniami... Wiadomo Wam coś na ten temat? Apeluję o dodanie jej do listy, gdyż sądzę, że na dobre zagości w naszych aptekach i warto by było mieć na jej temat jakąś wiedzę
Ja niestety nic nie wiem na ten temat

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
Sam każdy mieszkając za granicą chwali Polskie jedzenie, nawet zwykły chleb )))

dobra ja jak w końcu się wygrzebię z łóżka bo muszę dętkę do roweru kupić, została bestialsko zabita :P (a raczej się zużyła) to kupię ten bb krem chociaż totalnie się na nich nie znam jakieś wskazówki przed na co mam patrzeć ??
Nawet zwykły chleb? Chyba od tego zaczynają! Tego szajsu co tu próbują chlebem zwać jeść nie da! Muszę kupować w specjalistycznych piekarniach, oczywiście 2 razy droższy, żeby się w ogóle kanapkę zjeść dało
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:35   #2219
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

oj sorry faktycznie tak mi te "nawet zwykły" kiepsko się wpasowało w zdanie
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:11   #2220
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
oj sorry faktycznie tak mi te "nawet zwykły" kiepsko się wpasowało w zdanie

No... wybaczam

Powiem wam, że Revlona to przeżyję, ale właśnie odkryłam dezodoranty Mitchum, które należą do Revlona , no i Almay mnie doprowadza do rozpaczy. Dobrze, że Almay wycofał ze sprzedaży moje ukochane cienie, bo będzie mi łatwiej im pomachać na pożegnanie
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-11 15:38:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.