Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 10:19   #1141
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hejka!
wpadlam sie przywitac i posiedziec z wami z godzinke bo pozniej musze leciec do lekarza

dziewczyny co myslicie o neonowych trendach tej wiosny?
bylam w weekend na shoppingu z tz i przerazilo mnie to, ze kazda sieciowka ma jakies neonowe, zarowiaste rzeczy a juz jak chodzilam za bucikami to ccc mnie pod tym wzgledem przerazilo
podobaja wam sie neony? z czym to nosic?

no i jeszcze romansik do dziewczyn "stołujących" sie w tally weijl...
jak tam jest z rozmiarowka bo jak bylam to prawie wszystko bylo 34-36 i nie wiem czy to koncowka serii czy tam ciezko o rozmiar 38 np spodenek dzinsowych?
jakie rozmiary nosicie z tally- gor- bluzek/ koszul i dolow- spodnie, spodniczki, spodenki?
przy okazji na jakie wzrost i wage taki rozmiar nosicie jesli nie tajemnica? kurcze, spodobaly mi sie jedne szorty dzinsowe ale nie ma mojego rozmiaru bo byly tylko 34 nawet nie wiem czy na mnie byloby 36 czy 38 czy 40???? bo nie mialam jak zmierzyc a zachorowalam na nie i musze je gdzies dorwac
info od was sporo by mi ulatwilo jak to z waszymi rozmiarami w tej sieci...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:22   #1142
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hejka!
wpadlam sie przywitac i posiedziec z wami z godzinke bo pozniej musze leciec do lekarza

dziewczyny co myslicie o neonowych trendach tej wiosny?
bylam w weekend na shoppingu z tz i przerazilo mnie to, ze kazda sieciowka ma jakies neonowe, zarowiaste rzeczy a juz jak chodzilam za bucikami to ccc mnie pod tym wzgledem przerazilo
podobaja wam sie neony? z czym to nosic?

no i jeszcze romansik do dziewczyn "stołujących" sie w tally weijl...
jak tam jest z rozmiarowka bo jak bylam to prawie wszystko bylo 34-36 i nie wiem czy to koncowka serii czy tam ciezko o rozmiar 38 np spodenek dzinsowych?
jakie rozmiary nosicie z tally- gor- bluzek/ koszul i dolow- spodnie, spodniczki, spodenki?
przy okazji na jakie wzrost i wage taki rozmiar nosicie jesli nie tajemnica? kurcze, spodobaly mi sie jedne szorty dzinsowe ale nie ma mojego rozmiaru bo byly tylko 34 nawet nie wiem czy na mnie byloby 36 czy 38 czy 40???? bo nie mialam jak zmierzyc a zachorowalam na nie i musze je gdzies dorwac
info od was sporo by mi ulatwilo jak to z waszymi rozmiarami w tej sieci...
Bunny właśnie o Tobie myślałam Dzisiaj powinnam mieć farbe, ile ją trzymać jak coś? do 15-20 minut czy pełny czas typu np. 50 minut?

U mnie nie ma tally
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:27   #1143
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
gdzie ty mieszkasz, że masz taką pogodę?
w Brukselii



bunny ja nosze 36 praktycznie z kazdego sklepu.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:29   #1144
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia nie wiem jeszcze kiedy bo miała do mnie dzwonić jak będzie miała czas z Perełką na szczepienia jechać, jeśli załatwimy je (szczepienia) do czwartku to piątek realny, jak nie to sobota/niedziela lub po weekendzie. Ta babka też ma po 15tym wyjeżdżać więc na czasie też jej pewnie będzie zależało...wszystkiego się dowiem jak ustalimy kiedy szczepienie. A powiedz mi ten wet to on jest prawie na przeciwko Leclerca tylko po drugiej stronie w tych pawilonach na "rogu" że tak powiem
napisałam PW



wiecie wczoraj tak zmarzłam jak szłam, że czułam ,że coś mnie bierze i musiałam się położyć wypiłam fervexa i pod koc a głowa mnie juz boli 5 dzień na dodatek syniu się rozłożył i ide z nim do lekarza bo miał gorączke rano i ciągle kicha i kaszle to chyba jakiś wirus bo wszyscy w koło nas kichają i kaszlą
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:30   #1145
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

A co do neonów jestem za, sama się czaję na neonowe, różowe balerinki tej wiosny I do tego zamierzam dokupić sobie okulary a'la raybany z różowym obramowaniem, żeby było do kompletu

Wg. mnie neony można fajnie łączyć z czarnym i białym kolorem- np. bluzka w biało-czarne paski i do tego jakiś limonkowy/pomarańczowy/koralowy żakiecik i jakiś fajny naszyjnik

A propos ciuchów- przyszedł właśnie kurier z bluzkami, są super
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:43   #1146
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny właśnie o Tobie myślałam Dzisiaj powinnam mieć farbe, ile ją trzymać jak coś? do 15-20 minut czy pełny czas typu np. 50 minut?

U mnie nie ma tally
mysle ze 20-30 minut ci wystarczy chyba ze masz odrosty to wiadomo...
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
w Brukselii



bunny ja nosze 36 praktycznie z kazdego sklepu.
cas pusc mi prosze pw ze swoimi wymiarami
bo ja dostaje juz szalu moja rozmiarowka na dzien dzisiejszy to:
chinszczyzna 28-29 doły, spodniczka z tally od agatki M, reszta miniowek jakie mam to najczesciej l czyli 40????
bluzek koszulowych nie mam wiec nie wiem jaki rozmiar ale biorac pod uwage biust B, to pewnie 36...S.
wszelkie bluzki na ramiaczka, swetry to nosze uniwersalny albo s/m wiec badz tu madry czlowieku nie wiem o jaki romiar mam katowac ekspedientki bo sie okaze ze mi np sciagna z innego sklepu 36 a ja nie wejde i wiocha na maxa
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A co do neonów jestem za, sama się czaję na neonowe, różowe balerinki tej wiosny I do tego zamierzam dokupić sobie okulary a'la raybany z różowym obramowaniem, żeby było do kompletu

Wg. mnie neony można fajnie łączyć z czarnym i białym kolorem- np. bluzka w biało-czarne paski i do tego jakiś limonkowy/pomarańczowy/koralowy żakiecik i jakiś fajny naszyjnik

A propos ciuchów- przyszedł właśnie kurier z bluzkami, są super
nie nosze prawie bialych ciuchow, bo nei lubie, mam moze ze 2 sztuki taka blada i mdła sie w bieli czuje no ale czerni mam pod dostatkiem moze i ja bym cos neonowego przygarnela? z drugiej strony boje sie ze moda predko minie i potem nie bede nosic a w ogole jestem dumna z siebie zrobilam porzadki w szafie i wywiozlam uwaga: ok 20kg ubran i jakies 50 par butow "dla biednych" czyli czesc na smietnik- widzialam ze rozszarpali ciuszki w ciagu godziny niecalej i po kolezankach czuje sie taka lekka teraz moge chomikowac od nowa uwierzycie ze czesc butow i ciuchow to mialam jeszcze z podstawowki i gimnazjum
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:43   #1147
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

mi sie podobaja pasiaki bialo -czarne np z nowej kolekcji Mango a neony jako dodatek np w postaci marynarki czy butow , torebki.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 10:52   #1148
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a w ogole jestem dumna z siebie zrobilam porzadki w szafie i wywiozlam uwaga: ok 20kg ubran i jakies 50 par butow "dla biednych" czyli czesc na smietnik- widzialam ze rozszarpali ciuszki w ciagu godziny niecalej i po kolezankach czuje sie taka lekka teraz moge chomikowac od nowa uwierzycie ze czesc butow i ciuchow to mialam jeszcze z podstawowki i gimnazjum
no to chyba w szafach lepszy przewiew teraz
z podstawówki jeszcze miałaś to naprawde chomik z Ciebie
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi sie podobaja pasiaki bialo -czarne np z nowej kolekcji Mango a neony jako dodatek np w postaci marynarki czy butow , torebki.
mnie się tez podobają pasiaki ,a neonki też chociaż jeszcze nic nie kupiłam ale widziałam ostatnio takie bokserki neonowe jak landrynki to na pewno sobie na lato kupie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:52   #1149
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze 20-30 minut ci wystarczy chyba ze masz odrosty to wiadomo...

cas pusc mi prosze pw ze swoimi wymiarami
bo ja dostaje juz szalu moja rozmiarowka na dzien dzisiejszy to:
chinszczyzna 28-29 doły, spodniczka z tally od agatki M, reszta miniowek jakie mam to najczesciej l czyli 40????
bluzek koszulowych nie mam wiec nie wiem jaki rozmiar ale biorac pod uwage biust B, to pewnie 36...S.
wszelkie bluzki na ramiaczka, swetry to nosze uniwersalny albo s/m wiec badz tu madry czlowieku nie wiem o jaki romiar mam katowac ekspedientki bo sie okaze ze mi np sciagna z innego sklepu 36 a ja nie wejde i wiocha na maxa

nie nosze prawie bialych ciuchow, bo nei lubie, mam moze ze 2 sztuki taka blada i mdła sie w bieli czuje no ale czerni mam pod dostatkiem moze i ja bym cos neonowego przygarnela? z drugiej strony boje sie ze moda predko minie i potem nie bede nosic a w ogole jestem dumna z siebie zrobilam porzadki w szafie i wywiozlam uwaga: ok 20kg ubran i jakies 50 par butow "dla biednych" czyli czesc na smietnik- widzialam ze rozszarpali ciuszki w ciagu godziny niecalej i po kolezankach czuje sie taka lekka teraz moge chomikowac od nowa uwierzycie ze czesc butow i ciuchow to mialam jeszcze z podstawowki i gimnazjum
Ok, dzięki

A ja wręcz przeciwnie- uwielbiam biel I na neony czaiłam się już w zeszłym roku, tym razem nie odpuszczę

Zobacz jak Doda fajnie wygląda KLIK
albo jeszcze takie zestawienia:
KLIK , KLIK , KLIK , KLIK
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:00   #1150
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

bunny

wzrost165
waga 50
biust 89
talia 70
biodra 88
but 36/37

koszulki , bluzki sweterki nosze" s" czasami "m "bo na biuscie za ciasno
spodenki spodnice "s" czyli rozmia 36

34 za male , za ciasne dla mnie.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:03   #1151
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no to chyba w szafach lepszy przewiew teraz
z podstawówki jeszcze miałaś to naprawde chomik z Ciebie

mnie się tez podobają pasiaki ,a neonki też chociaż jeszcze nic nie kupiłam ale widziałam ostatnio takie bokserki neonowe jak landrynki to na pewno sobie na lato kupie
prawde mowiac nie czulam tego zagracenia, bo wiekszosc butow ciuchow byla po szafach u dziadka... na stancji mialam tylko to co najulubiensze
zreszta, dalej mam kilka bluzek z gimnazjum, tych najukochanszych
moim problemem jest to ze kupuje duzo ubran, butow ale ich wcale nie niszcze jak dalam buciki kumpeli to ona- a czemu je oddajesz, wygladaja jak nienoszone, nawet fleki sa cale, moze zdarte o 1mm no co mialam powiedziec jej oddaje bo nie nosze i mi sie znudzily
sweterki mimo stazu 5-7 lat nie mialy nawet jednego mecha
w wiekszosci rzeczy jakby dorobic metki to mozna byloby sprzedac jako nowki no i stad chomikowanie- nie wyrzuce bo jak nowe...
ze szkoda... ze moze jeszcze zaloze.
ale nowa komoda zmotywowala mnie ze trzeba zrobic porzadki.
i tak sie do niej nie zmiescilam jakbym miala ze 3 takie komody to moze bym weszla samymi ciuchami i bielizna....
samych gaci tz mi naliczyl ponad 130 par i do mnie po co ci tyle/ wiekszosc nie noszona...
nawet nie wiem kiedy to sie nachomikowalo...
wiec zawzielam sie i postanowilam wyrzucac to co mniej mi sie podoba, z czego juz wyroslam "stylowo" itp.
miniowek oddalam mojej e. chyba ze 20 jak juz to pakowalam wszystko w wory na smieci, takie wielkie wiazane jak na trupa to dopiero przerazila mnie i dotarla do mnie ilosc tego wszystkiego co tylko moje....
ale bucikow dalej mam kolo 30 par i z tego juz nie zejde pudeleczka stoja prawie do sufitu
koszmar


bokserki neonowe mi sie podobaja chyba najbardziej z neonowych rzeczy ale musza miec duzy dekolt zeby stracily troche swoj sportowy klimat- ogolnie nie lubie rzeczy sportowych
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 11:19   #1152
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny

wzrost165
waga 50
biust 89
talia 70
biodra 88
but 36/37

koszulki , bluzki sweterki nosze" s" czasami "m "bo na biuscie za ciasno
spodenki spodnice "s" czyli rozmia 36

34 za male , za ciasne dla mnie.
no to ja:
161 (jestem ciut nizsza)
52kg
biust 83(mniejszy niz ty wiec gora pewnie s jak nic)
talia 68-69?
biodra ale tu gdzie kosci biodrowe? czy tyle masz w pupie- na wys. posladkow? bo ja mam niski pas jak do biodrowek tu gdzie kosci 82, a w tylku 89 na dzien dzisiejszy (stracilam po szpitalu i dochodze do siebie cos slabo idzie...) i w dzinsy s-36 z targu z lat liceum juz nie wchodze stad myslalam ze spodnie bede miec m-38 jak nic, tym mocniej ze spodniczki nosze l-40 bo jak mam m, to mi podjezdzaja na pępek a maja sie nosic na biodrach
buty 36/37


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ok, dzięki

A ja wręcz przeciwnie- uwielbiam biel I na neony czaiłam się już w zeszłym roku, tym razem nie odpuszczę

Zobacz jak Doda fajnie wygląda KLIK
albo jeszcze takie zestawienia:
KLIK , KLIK , KLIK , KLIK
bluzeczki w paski dla mnie fu...
doda jest w pastelu brzoskwinka chyba nie w neonie
buciki fajne, ale ja sie wszelkich szpic-czubkow wlasnie wyzbylam
spodniczki dla mnie nie, nie uznaje ciuchow do pasa wole biodrowki...
ale neonowa mini kto wie tylko nie wiem czy bym sie jak dziwka nie czula no bo znow bedzie- tleniona, szpony, duzo bizu i do tego oczo☠☠☠nosc- zdzira jak nic

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

i ja mam generalnie problem ilosciowy
tzn nie mam takiej orientacji kiedy ilosc danych ciuchow to juz przesada, kiedy minimum, kiedy dobra ilosc...

np. czy 5 kompletow dresow tylko "po domu" to juz duzo czy malo? dla mnie ok, dla tz za duzo...
czy np 50 bluzeczek na ramiaczka, letnich to duzo?
czy 10 par spodni dzinsowych to duzo czy malo?
czy 20 sukienek to duzo czy malo- takich codziennych bawelna itp.?
czy 20 sweterkow tylko rozpinanych cieniutkich kaszmir to duzo?
czy 3 plaszczyki wiosenne to duzo? plus 2 eco skorki? i 2 kurteczki dzinsowe?

z tym mam problem wiec chomikuje, bo nowe, niezniszczone niech lezy i czeka to samo z butami- np 10 par letnich sandalkow na szpilce albo koturnie... ale przeciez kazde do czego innego pasuja do tego japonki(z 5 par), jakies plaskie z jedne i chomiczowka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:32   #1153
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hejka

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

Kotka zapomniałam się przywitać niestety ze świnią nic nie pomogę
nie szkodzi, widzisz ze ja wpadam i wypadam bo ciągle coś tam

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mnie wogóle sie wydaje ze kondycja podupadła jakies takie dziwne suchawe i kolor wogóle mi sie nie podoba niby jasno ale cos z odcieniem się pochrzaniło pewnie po popielu

ta jedna miseczka w zoologicznym kosztuje 18zł ,a mój Tż kupił to wszystko w sklepiku po 2.99zł

no a kiedy? przeciez wyprawke juz musze mieć,a nie jak piesek się pojawi dzis zrobie reszte zakupów ale to juz na all

to wesolo masz kosteczke tez kupie ,ale najpierw muszę ją obczaic co będzie lubiała bo to już starszy junior jest

hi hi to fajnie

wiecie co umieram od wczoraj po umyciu farby spłukałam głowe lodowata wodą i tak mnie głowa boli od wczoraj że pół nocy niespałam w dodatku mi oczy spuchły i nie wiem czy od farby czy od cieni czy od czegos innego masakra normalnie ,a mielismy iść do rodzinki na imprezke wieczorem

zdjęcia po garnier color sensation 111 z 9% oks.
1,2 przed
3,4 w sztucznym swietle
reszta w pokoju przy oknie
oj tak średnio złapało, ja powiem szczerze ze odrazu po farbowaniu sensationem bylam zadowolona apotem staraszna lipa jak sie wypłukiwał
a co do miseczek to ja tak porobiłam sie ze smyczką kiedyś kupiłam na necie chyba za 20zł i kiedys byłam w sklepie po 5 zł i patrze to samo za 5zł dzizas jak oszukują... to ile to warte naprawde 1zł

a co do farbowania, wczoraj zrobiłam nutrissem 111+ z wodą 12% i wyszło fajnie trzymałam 45minut i złapał smerf ale nie tak bardzo jak wcześniej mysle ze przy niej wytrwam ale chce zrobic te refleksy tylko nie wiem czym???

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
podobny do psiaka mojego TŻ-ta

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja swoim daje b.dużo siana, z boku klatki mają taki"paśnik" i tam im napycham sianka, a poza tym to wykładam im jeszcze w klatce,bo lubią na nim spać a chrupki to ja tak mówię coś takiego http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/.../jr_farm/30833 tylko u mnie TŻ kupuje w zoologicznym na wagę
nakupowałam jej pierdółek i narazie jest ok , mam nadzieje ze nie bedzie jej odbijać, ale noe trzymam jej narazie w pokoju

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Kotka nie nakrywaj świni najwyżej ją wynoś. Może się zadusić, albo przegrzać a to dla świnek niebezpieczne

nove cieszę się, że ci smakowały Polecam się na przyszłość

Asia w sumie fajny kolor na tych zdjęciach
nie nakrywałam jej,ale nie bede tego robić w takim razie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
On z mamuśką mieszka, więc raczej nie wyprowadzam, ale na zimę fest ma kurteczkę, a na taką późną jesień polarek A waży 2.3 kg, więc maleństwo.
aha,no ja to życ bez psa nie umiem ale yorki też mają dużo włosów to nie jest im tak zimno choć moja znajoma ma ratlerka i wogóle go nie ubiera bo mówi ze go zahartowała i nie choruje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:36   #1154
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

A no i brawa za porządki w szafie, Bunny Tylko że teraz to oznacza jedno- zakupy i uzupełnianie zawartości

Swoją drogą- miałam ostatnio już parę mm odrostów, i położyłam tego garniera z wodą 4-4,5% i co dziwnie! Odrosty też chwyciło na taki kolor jak resztę Gdzie niegdzie słabo chwyciło ale poza tym to byłam w szoku

Caskada to samo pisałam powyżej- bluzka w paski i neonowy żakiecik/marynarka

W załącznikach moje bluzeczkii Co dziwne- zamówiłam dwie w rozmiarze S i jedna jest większa a druga mniejsza Ale jestem i tak zadowolona Chyba domówię sobie jeszcze jakąś w kwietniu albo końcem miesiąca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka1.jpg (51,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka2.jpg (31,6 KB, 30 załadowań)
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:40   #1155
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczyny co myslicie o neonowych trendach tej wiosny?
bylam w weekend na shoppingu z tz i przerazilo mnie to, ze kazda sieciowka ma jakies neonowe, zarowiaste rzeczy a juz jak chodzilam za bucikami to ccc mnie pod tym wzgledem przerazilo
podobaja wam sie neony? z czym to nosic?

no i jeszcze romansik do dziewczyn "stołujących" sie w tally weijl...
jak tam jest z rozmiarowka bo jak bylam to prawie wszystko bylo 34-36 i nie wiem czy to koncowka serii czy tam ciezko o rozmiar 38 np spodenek dzinsowych?
jakie rozmiary nosicie z tally- gor- bluzek/ koszul i dolow- spodnie, spodniczki, spodenki?
przy okazji na jakie wzrost i wage taki rozmiar nosicie jesli nie tajemnica? kurcze, spodobaly mi sie jedne szorty dzinsowe ale nie ma mojego rozmiaru bo byly tylko 34 nawet nie wiem czy na mnie byloby 36 czy 38 czy 40???? bo nie mialam jak zmierzyc a zachorowalam na nie i musze je gdzies dorwac
info od was sporo by mi ulatwilo jak to z waszymi rozmiarami w tej sieci...
Ja nie szaleję za neonami, chyba że jakaś bokserka powiedzmy do jegginsów. Raczej nic więcej
Co do spodni z tally to ja mam 169, 83 w biodrach i noszę Ski, z góry tak samo, chyba że chcę luźniejsze to M.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:41   #1156
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Powaliło się coś z cytowaniem..... jak zwykle

Nie rozumiem, co dziewczyny widzą w tych biało-czarnych pasiakach. Kojarzą mi się z ubraniem obozowym, poza tym były modne w latach 90-tych

Neony też już były Jako dodatek lubię, ale w życiu nie ubrałabym neonowych spodni czy bluzki. Podobają mi się, jako mały akcent do bieli. Na lato super
Bunny kurtek wiosennych mam 6 Spodni materiałowych 5, jeansów 4 pary. Bluzek ok. 15-20, kilka narzutek i sweterków. Butów mało: kozaki, botki, mokasynki, trampki, 2 pary na obcasie, sandały japonki, 2 pary klapek Często wyrzucam to, czego nie noszę. Nie znam nikogo biednego, co by chciał dostać ubrania, ale jak są akcje typu powodzie to oddaję. Sporo rzeczy nowych lub prawie nowych. Albo zmieniła się moda, albo przytyłam. Ciuchów "po domu" mam dużo - bo prace w ogrodzie, pies itp. Jak nie ma powodzi to pakuję rzeczy w reklamówkę i stawiam przy altance, znika bardzo szybko. Buty bardzo niszczę- dlatego wywalam do śmieci. Skoro Ty nie wywalasz tylko chomikujesz to tak bardzo dużo nie masz . U mnie sprzątanie, co sezon
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:45   #1157
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bluzeczki w paski dla mnie fu...
doda jest w pastelu brzoskwinka chyba nie w neonie
buciki fajne, ale ja sie wszelkich szpic-czubkow wlasnie wyzbylam
spodniczki dla mnie nie, nie uznaje ciuchow do pasa wole biodrowki...
ale neonowa mini kto wie tylko nie wiem czy bym sie jak dziwka nie czula no bo znow bedzie- tleniona, szpony, duzo bizu i do tego oczo☠☠☠nosc- zdzira jak nic

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

i ja mam generalnie problem ilosciowy
tzn nie mam takiej orientacji kiedy ilosc danych ciuchow to juz przesada, kiedy minimum, kiedy dobra ilosc...

np. czy 5 kompletow dresow tylko "po domu" to juz duzo czy malo? dla mnie ok, dla tz za duzo...
czy np 50 bluzeczek na ramiaczka, letnich to duzo?
czy 10 par spodni dzinsowych to duzo czy malo?
czy 20 sukienek to duzo czy malo- takich codziennych bawelna itp.?
czy 20 sweterkow tylko rozpinanych cieniutkich kaszmir to duzo?
czy 3 plaszczyki wiosenne to duzo? plus 2 eco skorki? i 2 kurteczki dzinsowe?

z tym mam problem wiec chomikuje, bo nowe, niezniszczone niech lezy i czeka to samo z butami- np 10 par letnich sandalkow na szpilce albo koturnie... ale przeciez kazde do czego innego pasuja do tego japonki(z 5 par), jakies plaskie z jedne i chomiczowka
No w sumie, trochę mnie poniosło Ale pastele też są modne w tym sezonie

Ciuchów nigdy za wiele, taka prawda I tak zawsze będzie problem "nie mam w co się ubrać"
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:55   #1158
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja średnio co kilka miesięcy robie przegląd szafy bo...mam tylko szafę i 2 pólki na ciuchy plus szafe na buty/kurtki i chcąc dokupić robię porządki, wystawiam na all, oddaje sis lub mamie, oddaję na akcje charytatywne na psy...
teraz mam neonowe nowe pomarańczowe szpilki do sprzedania...kupiłam na all rozmiar 39 a to jak nic 39/40, próbowałam z watą w środku chodzić ale się nia da chce ktoś??

Bunny Ty to dużo masz, ale jakbym policzyła to bym niewiele mniej miała tylko bielizny mniej ale ostatnio takie porządki robiłam że połowę majtek wyrzuciłam i staniki odłożyłam bo za dużo po schudnięciu

Neony podobaja mi się, ale nie kupuję dużo tzn tylko jakaś jedna/dwie koszulki bo zaraz wyjda z mody i będę musiała wyrzucać
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:05   #1159
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Potrzebuję jakieś kolorowe topy bez rękawów. Możecie polecić jakieś dobre firmy? Żeby się nie skręcily i nie powyciagaly po praniu?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 12:06   #1160
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Coś dla wszystkich blond maniaczek

http://www.youtube.com/watch?v=4oMJpzivczc
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:08   #1161
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja nie szaleję za neonami, chyba że jakaś bokserka powiedzmy do jegginsów. Raczej nic więcej
Co do spodni z tally to ja mam 169, 83 w biodrach i noszę Ski, z góry tak samo, chyba że chcę luźniejsze to M.
ale na wysokosci kosci biodrowych tyle masz czy w pupie na dole posladkow? no i spodnie z tally sa chyba mocno "gumowane"? te co patrzylam to dosyc rozciagliwe

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A no i brawa za porządki w szafie, Bunny Tylko że teraz to oznacza jedno- zakupy i uzupełnianie zawartości

Swoją drogą- miałam ostatnio już parę mm odrostów, i położyłam tego garniera z wodą 4-4,5% i co dziwnie! Odrosty też chwyciło na taki kolor jak resztę Gdzie niegdzie słabo chwyciło ale poza tym to byłam w szoku

Caskada to samo pisałam powyżej- bluzka w paski i neonowy żakiecik/marynarka

W załącznikach moje bluzeczkii Co dziwne- zamówiłam dwie w rozmiarze S i jedna jest większa a druga mniejsza Ale jestem i tak zadowolona Chyba domówię sobie jeszcze jakąś w kwietniu albo końcem miesiąca
nie nie!
z zakupow wiosna- lato mam w planie- neonowa bluzke- bokserka? na ramiaczka? jak bedzie ładna...
dzinsowe spodenki- najlepiej jakies ze strzepieniami, przetarciami...
bokserke jakby z koronki- w tally ładna widzialam
i to tyle na caly sezon moze jeszcze jakies spodnie z tally takie biale z niebieskimi tarciami mi sie podobaly ale do nas jeszcze nie dojechaly.

twoje bluzeczki ładne, ale takie klasycznie- zwykle no a pasiakow nie lubie.
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Powaliło się coś z cytowaniem..... jak zwykle

Nie rozumiem, co dziewczyny widzą w tych biało-czarnych pasiakach. Kojarzą mi się z ubraniem obozowym, poza tym były modne w latach 90-tych

Neony też już były Jako dodatek lubię, ale w życiu nie ubrałabym neonowych spodni czy bluzki. Podobają mi się, jako mały akcent do bieli. Na lato super
Bunny kurtek wiosennych mam 6 Spodni materiałowych 5, jeansów 4 pary. Bluzek ok. 15-20, kilka narzutek i sweterków. Butów mało: kozaki, botki, mokasynki, trampki, 2 pary na obcasie, sandały japonki, 2 pary klapek Często wyrzucam to, czego nie noszę. Nie znam nikogo biednego, co by chciał dostać ubrania, ale jak są akcje typu powodzie to oddaję. Sporo rzeczy nowych lub prawie nowych. Albo zmieniła się moda, albo przytyłam. Ciuchów "po domu" mam dużo - bo prace w ogrodzie, pies itp. Jak nie ma powodzi to pakuję rzeczy w reklamówkę i stawiam przy altance, znika bardzo szybko. Buty bardzo niszczę- dlatego wywalam do śmieci. Skoro Ty nie wywalasz tylko chomikujesz to tak bardzo dużo nie masz . U mnie sprzątanie, co sezon
tyle to zostalo po wyniesieniu wszystkiego innego i nadal uwazam ze za duzo, bo jeszcze mam kategorie sweterkow nierozpinanych, bluz, sukienek swetrow, tunik i to wszystko tez po ok 20-30szt danej kategorii...
ja takiego sprzatania szafy wstyd sie przyznac nie robilam od 6 lat...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:08   #1162
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
wow Przypomniało mi to film, (zapomniałam jaki miał tytuł) w którym dziewczynka miała taki pierścionek zmieniający kolor pod wpływem jej samopoczucia
no to właśnie taki dostałam, że się zmienia w zależności od samopoczucia ale to oczywiście reaguje na ciepło, ale jest karteczka dołączona z legendą "samopoczuć"
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczyny co myslicie o neonowych trendach tej wiosny?
bylam w weekend na shoppingu z tz i przerazilo mnie to, ze kazda sieciowka ma jakies neonowe, zarowiaste rzeczy a juz jak chodzilam za bucikami to ccc mnie pod tym wzgledem przerazilo
podobaja wam sie neony? z czym to nosic?
ja lubię jak jest jeden mocniejszy akcent neonowy - np. buty lub torebka a cała reszta stonowana np. cała na czarno, a buty oczo☠☠☠no różowe, pomarańczowe albo jakieś tam
ale ogólnie ciuchów takich nie lubię, nie moja bajka
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:10   #1163
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Powaliło się coś z cytowaniem..... jak zwykle

Nie rozumiem, co dziewczyny widzą w tych biało-czarnych pasiakach. Kojarzą mi się z ubraniem obozowym, poza tym były modne w latach 90-tych

Neony też już były Jako dodatek lubię, ale w życiu nie ubrałabym neonowych spodni czy bluzki. Podobają mi się, jako mały akcent do bieli. Na lato super
Bunny kurtek wiosennych mam 6 Spodni materiałowych 5, jeansów 4 pary. Bluzek ok. 15-20, kilka narzutek i sweterków. Butów mało: kozaki, botki, mokasynki, trampki, 2 pary na obcasie, sandały japonki, 2 pary klapek Często wyrzucam to, czego nie noszę. Nie znam nikogo biednego, co by chciał dostać ubrania, ale jak są akcje typu powodzie to oddaję. Sporo rzeczy nowych lub prawie nowych. Albo zmieniła się moda, albo przytyłam. Ciuchów "po domu" mam dużo - bo prace w ogrodzie, pies itp. Jak nie ma powodzi to pakuję rzeczy w reklamówkę i stawiam przy altance, znika bardzo szybko. Buty bardzo niszczę- dlatego wywalam do śmieci. Skoro Ty nie wywalasz tylko chomikujesz to tak bardzo dużo nie masz . U mnie sprzątanie, co sezon
Moda wraca.. Ja bluzki w paski uwielbiam, i nawet jak nie będą modne to się nie zmieni Neony też były, fakt, ale wtedy się nie odważyłam na żadną rzecz, w tym roku chcę by było inaczej Ile można chodzić w bieli, czerni albo beżu
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:12   #1164
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ja średnio co kilka miesięcy robie przegląd szafy bo...mam tylko szafę i 2 pólki na ciuchy plus szafe na buty/kurtki i chcąc dokupić robię porządki, wystawiam na all, oddaje sis lub mamie, oddaję na akcje charytatywne na psy...
teraz mam neonowe nowe pomarańczowe szpilki do sprzedania...kupiłam na all rozmiar 39 a to jak nic 39/40, próbowałam z watą w środku chodzić ale się nia da chce ktoś??

Bunny Ty to dużo masz, ale jakbym policzyła to bym niewiele mniej miała tylko bielizny mniej ale ostatnio takie porządki robiłam że połowę majtek wyrzuciłam i staniki odłożyłam bo za dużo po schudnięciu

Neony podobaja mi się, ale nie kupuję dużo tzn tylko jakaś jedna/dwie koszulki bo zaraz wyjda z mody i będę musiała wyrzucać
skarpet mam tez kolo 100par
stanikow tych dobrej klasy kolo 20 i tez nosze te ulubione, reszta lezy

wlasnie ja sie boje kupowac ciuchy typowo modne na dany sezon
np nie mialam nic miętowego nigdy nie lubie w ogole zieleni na ubraniu mam swoje kolory i tylko ich sie trzymam.
albo beżowe/nude... tez nie mam ani jednej rzeczy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:13   #1165
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Moda wraca.. Ja bluzki w paski uwielbiam, i nawet jak nie będą modne to się nie zmieni Neony też były, fakt, ale wtedy się nie odważyłam na żadną rzecz, w tym roku chcę by było inaczej Ile można chodzić w bieli, czerni albo beżu
ja mogę chodzić non-stop czuję się wtedy taka czysta ale żeby nie było - mam w szafie też kolorowe ciuchy no i paski również noszę niezależnie od mody
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:21   #1166
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie nie!
z zakupow wiosna- lato mam w planie- neonowa bluzke- bokserka? na ramiaczka? jak bedzie ładna...
dzinsowe spodenki- najlepiej jakies ze strzepieniami, przetarciami...
bokserke jakby z koronki- w tally ładna widzialam
i to tyle na caly sezon moze jeszcze jakies spodnie z tally takie biale z niebieskimi tarciami mi sie podobaly ale do nas jeszcze nie dojechaly.

twoje bluzeczki ładne, ale takie klasycznie- zwykle no a pasiakow nie lubie.

tyle to zostalo po wyniesieniu wszystkiego innego i nadal uwazam ze za duzo, bo jeszcze mam kategorie sweterkow nierozpinanych, bluz, sukienek swetrow, tunik i to wszystko tez po ok 20-30szt danej kategorii...
ja takiego sprzatania szafy wstyd sie przyznac nie robilam od 6 lat...
Aa rozumiem Moją listę już widziałaś Najgorsze że przeglądając all doszło do niej jeszcze kilka rzeczy, nie wiem jak ja wyrobię finansowo do wakacji

A bluzki zwykłe, bo chciałam mieć takie na codzień, do wszystkiego. Do tej w paski znalazłam już naszyjnik, jeszcze teraz tylko marynarkę muszę gdzieś znaleźć i voila No a ta chabrowa to będzie pięknie współgrała z letnią opalenizną Zresztą wzięłam ten kolor bo białych mam już dość, bluzka w takim kolorze to dla mnie niesamowity krok na przód, nie miałam jeszcze nic chabrowego w szafie

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mogę chodzić non-stop czuję się wtedy taka czysta ale żeby nie było - mam w szafie też kolorowe ciuchy no i paski również noszę niezależnie od mody
Ja jestem za to mega monotonna- bo albo biel, albo czerń, albo beże i brązy, albo czerwień
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:36   #1167
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
skarpet mam tez kolo 100par
stanikow tych dobrej klasy kolo 20 i tez nosze te ulubione, reszta lezy

wlasnie ja sie boje kupowac ciuchy typowo modne na dany sezon
np nie mialam nic miętowego nigdy nie lubie w ogole zieleni na ubraniu mam swoje kolory i tylko ich sie trzymam.
albo beżowe/nude... tez nie mam ani jednej rzeczy
ja tez nie lubie zieleni zle w niej wygladam nawet
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2013-03-12 o 12:38
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:38   #1168
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale na wysokosci kosci biodrowych tyle masz czy w pupie na dole posladkow? no i spodnie z tally sa chyba mocno "gumowane"? te co patrzylam to dosyc rozciagliwe :brzydal
Tam gdzie gości wystają. Aaa to zależy które te legginsowo-jegginsowe to są rozciągliwe, ale typowe jeansy są jak...typowe jeansy
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:44   #1169
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Aa rozumiem Moją listę już widziałaś Najgorsze że przeglądając all doszło do niej jeszcze kilka rzeczy, nie wiem jak ja wyrobię finansowo do wakacji

A bluzki zwykłe, bo chciałam mieć takie na codzień, do wszystkiego. Do tej w paski znalazłam już naszyjnik, jeszcze teraz tylko marynarkę muszę gdzieś znaleźć i voila No a ta chabrowa to będzie pięknie współgrała z letnią opalenizną Zresztą wzięłam ten kolor bo białych mam już dość, bluzka w takim kolorze to dla mnie niesamowity krok na przód, nie miałam jeszcze nic chabrowego w szafie

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------



Ja jestem za to mega monotonna- bo albo biel, albo czerń, albo beże i brązy, albo czerwień
ja tez monotematyczna- niebieskosci, chaber, granat roz fuksja, czerwien ale ta krwisto-zimna, czern, szarosci...

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Tam gdzie gości wystają. Aaa to zależy które te legginsowo-jegginsowe to są rozciągliwe, ale typowe jeansy są jak...typowe jeansy
aha...
czyli ja tez bym miala chyba s w takim razie...
to te legginsy z tally to po prostu gumowane dzinsy tak?
a nie legginsy w tym znaczeniu ze getry?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:45   #1170
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ex co kto lubi Jasne, że nie warto patrzeć czy coś jest akurat modne czy nie Grunt to się w tym dobrze czuć Popatrz na polskie ulice każdy nosi to, co ma

U mnie króluje czarny- najwięcej rzeczy w tym kolorze mam Teraz zaczęłam wprowadzać kolory: jest pomarańczowy, liliowy, niebieski, czerwony. Ostatnio kupiłam beżowe spodnie - nie będę w lecie chodzić w czarnych Potrzebuję jeszcze jakieś bluzki bez rękawów, takie żeby można stanik nosić Mam za duże cycki Znacie jakieś dobre marki? Żeby się nie "rozflaczył" i nie skręcił?
Czaję się jeszcze na taki łososiowy sweterek z Re, ale nie wiem czy go kupić czy nie I jeszcze w Monnari widziałam fajne tuniki

tyle potrzeb, a kasy mało
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.