Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 09:59   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?


Olejki są najnowszym trendem w pielęgnacji twarzy. Nowoczesne olejki do twarzy są łagodne dla skóry, a jednocześnie zawierają składniki, które mają intensywne działanie odmładzające. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 14:40   #2
calendulaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Ja też się skusiłam na olej arganowy, też kupiony w marokosklepie... Mimo że skórę na twarzy mam suchą, niezbyt kapryśną, to ten olejek zapchał mnie niemiłosiernie... już 4 miesiąc walczę ze szkodami jakie mi wyrządził na skórze. Mi nie służy, mimo że naczytałam się wiele pozytywnych opinii
calendulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:09   #3
skunny
Raczkowanie
 
Avatar skunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 167
GG do skunny
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

droższych produktów nie dało się zaproponować?... :/
Ja polecam olejek migdałowy, który można nabyć w aptekach, a fortuny też nie kosztuje...
pozdrwiam
skunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 09:20   #4
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

"Najnowszym"? Natłuszczanie nimi ciała, twarzy i włosów to jeden z najstarszych sposobów pielęgnacji. I nie polecam podanych w artykule pseudoolejków, a naturalne, zimnotłoczone produkty z pierwszego tłoczenia.
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 09:18   #5
zenusia72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

zgadzam się z ChiQuitA89 - tylko olejki 100% naturalne, tłoczone na zimno. Takim olejkiem jest właśnie olej arganowy (pod warunkiem że ma EcoCert). Ja też używam tego olejku juz od roku i tak, jak nefretete111, jestem z niego mega zadowolona!!! Po prostu rewelacja. Chodzi tu nie tylko o to, ze świetnie nawilża skórę, odżywia ją, wygładza skórę, ale także nadaje się do b.alergicznej wręcz atopowej skóry (ja taką właśnie mam). Odkąd go odkryłam (też kupuje w marokosklepie, bo wiem, że oni sprowadzają towar bezpośrednio z Maroka, a tylko tam ten olej powstaje) polecam go moim znajomym i rodzinie i naprawdę nie spotkałam się z opinią, żeby kogokolwiek "zapchał". Szczerze mówiąc nie wiem, jak to możliwe, bo on polecany jest nawet do skóry trądzikowej (czyli tłustej). Calendulaa - może za często go nakładałaś (wystarczy raz na noc, a na dzień już coś lżejszego)?
zenusia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 11:38   #6
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Cytat:
Napisane przez zenusia72 Pokaż wiadomość
zgadzam się z ChiQuitA89 - tylko olejki 100% naturalne, tłoczone na zimno. Takim olejkiem jest właśnie olej arganowy (pod warunkiem że ma EcoCert). Ja też używam tego olejku juz od roku i tak, jak nefretete111, jestem z niego mega zadowolona!!! Po prostu rewelacja. Chodzi tu nie tylko o to, ze świetnie nawilża skórę, odżywia ją, wygładza skórę, ale także nadaje się do b.alergicznej wręcz atopowej skóry (ja taką właśnie mam). Odkąd go odkryłam (też kupuje w marokosklepie, bo wiem, że oni sprowadzają towar bezpośrednio z Maroka, a tylko tam ten olej powstaje) polecam go moim znajomym i rodzinie i naprawdę nie spotkałam się z opinią, żeby kogokolwiek "zapchał". Szczerze mówiąc nie wiem, jak to możliwe, bo on polecany jest nawet do skóry trądzikowej (czyli tłustej). Calendulaa - może za często go nakładałaś (wystarczy raz na noc, a na dzień już coś lżejszego)?

Jak najbardziej może zapychać. To jest kwestia indywidualnych cech danej skóry. Mnie na przykład zapycha zwykły olej słonecznikowy, który przez większość skór jest świetnie tolerowany, dla porównania Capric Triglyceryde nie robi mi żadnej krzywdy, a większość zapycha. Nie ma reguły Mam pytanko, ile płacisz za swój olej arganowy?
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 10:56   #7
zenusia72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

ja kupuje w Poznaniu w Marokosklepie na Mielżyńskiego, są tam różne pojemności i opakowania olejków: od 30 ml za 16,50 zł do 1 l za 248 zł. Tak więc ceny sa naprawdę atrakcyjne. Każdy olej ma certyfikat EcoCert, więc jest pewność, że to prawdziwy 100% olej, a nie żadna podróbka czy mieszanka. Jeśli nie jesteś z Poznania, to oni mają też sklep internetowy www.marokosklep. com. Pozdrawiam!
zenusia72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 11:00   #8
alicja096
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Olej arganowy jest lekki i bardzo dobrze się wchłania. Musi być jednak czysty stuprocentowy i ważne żeby stosować na wilgotną, a nie suchą skórę, bo wtedy się wchłonie i nie pozostawi tłustego filmu na cerze. Ja go używam nawet pod oczy i skóra jest duzo ładniejsza i jędrniejsza. Stuprocentowe i niedrogie olejki arganowe można kupić w Marokosklep (w Poznaniu i Warszawie lub przez sklep internetowy)
alicja096 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:20   #9
efka206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 76
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Jak czytam takie "artykuły" to ogarnia mnie po prostu śmiech....
Za 26 zł kupuję w aptece 50 ml buteleczkę olejku jojoba i nakładam co wieczór solo na twarz. Na dzień zaś 2-3 krople do kremu codziennego. Efekty są rewelacyjne: skóra miękka, elastyczna, bez podrażnień, nie wyskakują żadnego niespodzianki. Choć gdybym zakupiła olejek nr 8 też zawierający jojobę, ale za 265 zł to zapewne efekty byłyby jeszcze lepsze
efka206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 19:16   #10
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Ja również polecam olejek arganowy - zawsze na noc. Wystarczy odrobina na skórę twarzy i szyi. Może nie wchłania się w błyskawicznym tempie, ale co tam Przywiozłam sobie półlitrową butelkę z Maroka i starczy mi pewnie na rok codziennego stosowania.
Na dzień używam olejku ze słodkich migdałów - kolejne cudeńko. Zanim zdobyłam argan, właśnie jemu byłam wierna już od jakiś 3 lat - rano i wieczorem (oczywiście w lecie tylko na wieczorem) i moje problemy z alergiami itp się definitywnie skończyły. A dodam, że skórę mam baaaaardzo wrażliwą i skłonna do zapychania od pierwszego użycia
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 17:29   #11
lidfin
Przyczajenie
 
Avatar lidfin
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Bardzo sobie cenię takie szczere rady jaką dała nam efka206 . Dziękuję bardzo ! Nie dajmy się zwariować i naciągać WIELCE ZNANYM FIRMOM , których budżet reklamowy przekracza wszelkie wyobrażenia i pociąga za sobą wysokie ceny kosmetyków . efka - tak trzymać ! Pozdrawiam
__________________
Handzia
lidfin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 10:38   #12
mmalo
Raczkowanie
 
Avatar mmalo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

efka206 ma rację. osobiście nie wierzę w żadną 100% naturalność kremów (tym bardziej nie wierzę w koncerny, które za tą "naturalnością" stoją). Zamiast naiwnie wierzyć w te wszystkie kolorowe cuda zamknięte w kolejnych buteleczkach lepiej przejść się do sklepu z ziołami albo do apteki.
__________________
wake up and live!
mmalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:44   #13
anka_ruda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Nie mylmy mieszanek znanych firm z naturalnymi, czystymi w 100% olejkami roślinnymi.
Często dodawane są oleje mineralne, parafina no i jeszcze zapachy...., które potrafią nieźle uczulić.
Olej arganowy i olej z pestek marakui stoi u mnie na półce już na stałe.
Dla tych, którzy boja się tłustości .... najpierw dobry hydrolat na twarz i nie czekamy na się wchłonie (woda wyparowuje i zamiast nawilżać wysusza nam cerę) tylko nakładamy olejek na twarz. Szybko się wchłonie, zamknie wodę w skórze.
Warto zainteresować się ofertą firm, które bezpośrednio importują oleje (im więcej pośredników tym mniejsza wiedza o jego pochodzeniu), a w dobie kiedy olej arganowy jest strasznie rozdmuchany marketingowo zwrócić uwagę na certyfikat EcoCert np.
anka_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 14:25   #14
asiatp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

ja najbardziej sobie cenię olej arganowy. wypróbowałam kilka, i arganowy jest dla mnie zdecydowanie najlepszy. Można go stosowac zarówno na skórę, jak i na włosy, a lista dobroczynnych skutków jego stosowania jest dłuuga. myślę, że nadaje się dla każdego, no może z wyjątkiem osób o tłustej skórze i tłustych włosach, oto recenzja: http://umalujsie.blogspot.com/2012/0...-i-czarne.html
__________________
http://umalujsie.blogspot.com/
asiatp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:13   #15
do_porannej_kawy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Popieram mmalo. Sama stosuję olej arganowy i olej z migdałów. Nie sa to oleje pochodzące z kosmetyków zadnej znanej marki. Poszłam do sklepu zielarskiego i w znacznie lepszej cenie kupiłam oleje z certyfikatami.
do_porannej_kawy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 14:34   #16
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Rozpoczynam swoją przygodę z olejkami, więc jestem zupełnie zielona. Zaczynam od arganowego, znalazłam kilka(naście) propozycji różnych firm, które różnią się ceną i wolę zapytać, czy może być tak, że olej arganowy olejowi arganowemu jest nierówny ? Znalazłam np. coś takiego http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100013
http://organeo.pl/product-pol-1230-E...lo-250-ml.html
http://marokosklep.com/olej_arganowy...ml,72,199.html
Olej z ostatniego linka jest chyba o połowę tańszy od swojego ''brata'' w ciemnej butelce. Dlaczego? Któraś doświadczona potrafi mi to wytłumaczyć ?


Mam w pobliżu taki sklep zielarski i tam na pewno też będą oleje. Mogę iść i w ciemno jakiś kupić?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.

Edytowane przez cherry_flamme
Czas edycji: 2013-04-10 o 14:36
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 15:10   #17
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Rozpoczynam swoją przygodę z olejkami, więc jestem zupełnie zielona. Zaczynam od arganowego, znalazłam kilka(naście) propozycji różnych firm, które różnią się ceną i wolę zapytać, czy może być tak, że olej arganowy olejowi arganowemu jest nierówny ? Znalazłam np. coś takiego http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100013
http://organeo.pl/product-pol-1230-E...lo-250-ml.html
http://marokosklep.com/olej_arganowy...ml,72,199.html
Olej z ostatniego linka jest chyba o połowę tańszy od swojego ''brata'' w ciemnej butelce. Dlaczego? Któraś doświadczona potrafi mi to wytłumaczyć ?


Mam w pobliżu taki sklep zielarski i tam na pewno też będą oleje. Mogę iść i w ciemno jakiś kupić?

Na wizażu są osobne wątki nt olejów i ich stosowania w pielęgnacji, wątków jest mnóstwo, wieloczęściowe, bardzo dokładnie tłumaczące co i jak... polecam poszukać i przeanalizować temat, bo wytłumaczenie obawiam się zajęło by kolejny wątek. Generalnie powinnaś zacząć od rozróżnienia olejów naturalnych od mieszanek olejowych na bazie parafiny,więc przed zakupem koniecznie sprawdź czy olej dany jest rzeczywiście tym za co się podaje, wystarczy, że zwrócisz uwagę na skład na opakowaniu. Po drugie, powinnaś rozróżniać oleje rafinowane od nierafinowanych. Tu jest pies pogrzebany jeśli chodzi o cenę. Oleje nierafinowane są droższe od tych podlegających obróbce, stąd różnice w cenie (zgoogluj temat, nawet Wikipedia Ci ładnie wszystko wytłumaczy). Kolejny aspekt, to to z jakiego tłoczenia jest olej. Najbardziej wartościowy jest ten z pierwszego, ma najwięcej właściwości, mikroelementów itp wobec czego jest również droższy od tych z kolejnych tłoczeń. JEDNAK, co bardzo ważne, nie zawsze cena jest dobrym kryterium... firmy żerują na naiwnych konsumentach i to, że olejek kosztuje 150zł/30ml wcale nie jest gwarancją, że jest pierwszej jakości, wręcz przeciwnie, z doświadczenia wiem, że często jest dokładnie odwrotnie. Dlatego najlepiej będzie, żebyś przed zakupem obczaiła np w internecie daną firmę i doszukała się powyższych informacji. Możesz też pójść na skróty i zdać się na konkretne marki, które wiadomo, że są w porządku, a napewno udzielają rzetelnych informacji na temat swoich produktów.

Podsumowując, idąc do sklepu zielarskiego, poproś ekspedientkę by pomogła Ci znaleźć w swojej ofercie coś nierafinowanego, czystego i z pierwszego tłoczenia (extra virgin)
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 14:39   #18
asiatp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

uwielbiam olejki, jak dla mnie najlepszy jest olej arganowy. Kupuję go na Allegro, za rozsądna cenę, jest to kosmetyk z Maroka nie żadna znana i droga marka.
__________________
http://umalujsie.blogspot.com/
asiatp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:57   #19
vannessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 121
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Ja mam cerę mieszaną i nie jestem przekonana do stosowania olejków na twarz, boję się, że będzie się jeszcze bardziej błyszczeć. Jak na razie stosowałam olejki głównie na włosy. Czy osoby z tłustą cera też mogą używać olejków? Jeśli tak to jakie polecacie?
vannessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 07:30   #20
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Jak najbardziej mogą ;-) Ja uzywałam olejek arganowy-niestety nie dla mnie, ale moze wtedy jeszcze nie potrafiłam go używać, potem Jojoba-super efekty, teraz różany - tez jestem zachwycona. Mam skórę tłustą i jedna zasada sie przy niej sprawdza: ZAWSZE STOSUJĘ OLEJEK NA WILGOTNĄ SKÓRĘ ZWILŻONĄ UPRZEDNIO PŁYNNYM SERUM KOLAGENOWYM JOANNY (polecam) ALBO ZWYKŁYM TONIKIEM TUDZIEŻ WODĄ TERMALNĄ.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 20:43   #21
vondue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Nie wszystkie olejki muszą być drogie. Jak sprawdziłam i stosuję IKAROV - przystępna cena, bardzo duży wybór i super jakość. Są w 100% naturalne. W zależności od potrzeby mojej skóry i pory roku, używam albo tylko pod oczy, albo mieszam z kremem, a teraz po lecie stosuję na całą twarz i dekolt jako maseczkę.
vondue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 16:05   #22
so pleasure
Przyczajenie
 
Avatar so pleasure
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Polecam cudowne, kojace i naturalne olejki od rzetelnego sprzedawcy

xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-13 o 18:26 Powód: link do aukcji
so pleasure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 13:58   #23
viola9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

a ja stosuję Born to Bio -olejek arganowy . Jak dla mnie rewelacyjny,wchł ania się rewelacyjnie , skóra robi się aksamitna a muszę przyznać się ,ze nie jest idealnakupiłam go sklepie inter. bio-lifestyle. Też jak dziewczyny piszące tutaj , myślałam ,że będę się świeć jak pomazana tłuszczem ale absolutnie nic z tych rzeczy
viola9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 10:15   #24
look9
Przyczajenie
 
Avatar look9
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Hej dziewczyny. Ja stosuje kosmetyki naturalne od dłuższego czasu. Olejek arganowy i masło karite to moje ulubione produkty. Polecam sklep Magvita, który jest importerem kosmetyków z Maroka. Mają też olejek magnezowy - a ponieważ biegam super działa na skurcze
look9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 12:11   #25
maniaczka12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Przetestowałam większość dostępnych olejków do pielęgnacji ciała i uważam, że jeżeli używać (a na prawdę warto bo działają) to tylko oryginalnych 100% z certyfikatem jakości. Olejek arganowy stosowałam na twarz, włosy i paznokcie. Olejek kokosowy zarówno u siebie, jak i u moich dzieci stosuję na atopowe zapalenie skóry (już po 1 tygodniu stosowania była znacząca poprawa). Stosowałam też olejek migdałowy, z pestek winogron, makadamia, wszystkie rewelacyjne.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-26 o 15:02 Powód: link
maniaczka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:45   #26
Pivanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

up up

Edytowane przez Pivanna
Czas edycji: 2014-04-17 o 20:23
Pivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 09:18   #27
EdytaBiokram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 19
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Uwielbiam olejki, uważam że to najlepsze naturalne kosmetyki pomocne na każdą dolegliwość. Osobiście używam kilku:
kokosowego- na włosy i skórę głowy (pomaga przy wypadaniu włosów) i dla mojego dziecka które ma AZS,
migdałowego również na włosy oraz dodaję kropelkę do kremu na noc, w pierwszym miesiącu życia robiłam nim masaże mojemu maluszkowi
arganowego dodaję do balsamu do ciała, świetnie sprawdza się też po opalaniu bo nawilża skórę i utrwala opaleniznę, robię nim kąpiele dla dłoni i paznokci, kiedyś stosowałam go codziennie na twarz ale zatykał mi pory więc zaniechałam i używam go na szyję i dekolt
jojoba używałam w czasie ciąży na brzuch- efekt zero rozstępów
z pestek granatu- głównie pod oczy bo spłyca zmarszczki ale również od czasu do czasu nakładam na noc na całą twarz zamiast kremu
Co najważniejsze jestem wielbicielka olejowania włosów i każdy z wyżej wymienionych olejków doskonale się do tego nadaje. Można je mieszać w różnych proporcjach i nakładać na włosy od nasady aż po same końce.
EdytaBiokram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 20:43   #28
karolaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

również polecam migdałowy i arganowy, ale ostatnio na allegro zakupiałam sobie olej khadi, który pobudza cebulki włosów by szybciej rosły i muszę powiedzieć, ze jak na razie sprawuje się nienagannie, bo urosły przez mieś z 2 cm
karolaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 19:34   #29
patii1984
Przyczajenie
 
Avatar patii1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Irlandia Dublin / Międzychód
Wiadomości: 14
Thumbs up Dot.: Jak stosować olejki do pielęgnacji twarzy?

Ja uwielbiam olejki dodawać do kremu na noc plus do maseczki algowej. Kilka kropel mieszam z proszkiem algwoym i wodą. Czaderska konsystencja a skóra tak miękka i nawilżona. Poza tym nakładam olejek arganowy na dlugość 3/4 włosów od kilku dobrych lat i non stop dostaję komplementy klask i:, że mam ładne, zadbane włosy, lśniace i gładkie mimo tego, że jestem farbowaną blondyną Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie życia bez używania olejków do pelegancji twarzy i włosów. Mamy coraz więcej wpaniałości tego świata CZAD ! : jupi:
patii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:34:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.