Czarnow³ose;) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-04-07, 18:33   #481
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose:)

Wela11 opowiadaj o tej farbie, co siê dowiedzia³a¶ Mozna j± dostaæ gdzie indziej?
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-07, 21:06   #482
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Czarnow³ose:)

czy teraz jest moda na czarne w³osy?? bo ostatnio coraz wiêcej blondynek farbuje siê na ten kolor
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-07, 22:18   #483
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Bo teraz do g³osu doszli mê¿czy¼ni preferuj±cy brunetki... w ogóle zauwa¿y³am, ¿e siê podzielili: albo lubi± brunetki, albo blondynki... ja uwa¿am, ¿e co komu pasuje, ale mam s³abo¶æ do jasnych, naturalnych blondów, kruczej czerni i ognistorudych a sama mam z natury mysie...
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-08, 07:10   #484
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Agatin K - podzielam opiniê. Faceci z regu³y wola wyraziste, mocne kolory i powiem, ¿e mimo iz jestem kobiet±, to tez takie preferujê
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-08, 09:17   #485
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja te¿... a typ urody nie pozwala ale przecie¿ koloru w³osów nie dobiera siê pod gusta facetów, tylko nasze w³asne preferencje i to, co nam pasuje zreszt±, znam takich, co lubi± w³a¶nie mysie w³oski i to, jak zmieniaj± siê pod wp³ywem o¶wietlenia i pory roku, bo w cenie maj± przede wszystkim naturalno¶æ... zreszt± tak naprawdê to im jest obojêtne, bardziej zwracaj± uwagê na d³ugo¶æ (niekoniecznie musz± byæ d³ugie, bo niektórzy wol± krótkie albo do ramion), oraz co wa¿niejsze - czy pasuj± do nas i czy s± zadbane, umyte i pachn±ce

Wybaczcie OT
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-08, 10:04   #486
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 281
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez agniesia547 Poka¿ wiadomo¶æ
Ataga a mozesz wkleic fotki?
przepraszam ale dopiero zauwazylam prosbe

wlosy s± po Castingu 'ciemny br±z' ale na fotce wyszly o 2 tony za jasne
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (46,3 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosyyy.jpg (58,8 KB, 60 za³adowañ)
__________________
Kwiecieñ^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-08, 10:12   #487
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 281
Dot.: Czarnow³ose:)

ta fotka najlepiej oddaje kolor chociaz jeszcze ciut ciemniejsze s±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³oo.jpg (39,5 KB, 90 za³adowañ)
__________________
Kwiecieñ^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-04-08, 10:26   #488
marycha0033
Zadomowienie
 
Avatar marycha0033
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 004
Dot.: Czarnow³ose:)

Jestem z natury brunetk±, ale ostatnio ja¶nieja mi w³osy. Maciem o¿e jakie¶ sprawdzone kosmetyki, które powoduj± przyciemnienei w³osów? Jakie¶ przeznaczone w³a¶nie dla brunetek? Widzia³am jakie¶ kosmetyki do w³osów ciemnych, ale s± one przeznaczone dla w³osów farbowanych. Czy mog³abym u¿ywaæ takich kosmetyków?
__________________

marycha0033 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-08, 11:33   #489
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿... a typ urody nie pozwala ale przecie¿ koloru w³osów nie dobiera siê pod gusta facetów, tylko nasze w³asne preferencje i to, co nam pasuje zreszt±, znam takich, co lubi± w³a¶nie mysie w³oski i to, jak zmieniaj± siê pod wp³ywem o¶wietlenia i pory roku, bo w cenie maj± przede wszystkim naturalno¶æ... zreszt± tak naprawdê to im jest obojêtne, bardziej zwracaj± uwagê na d³ugo¶æ (niekoniecznie musz± byæ d³ugie, bo niektórzy wol± krótkie albo do ramion), oraz co wa¿niejsze - czy pasuj± do nas i czy s± zadbane, umyte i pachn±ce

Wybaczcie OT
wydaje mi siê, ze najlepiej wyglada jak dziewczyna ma swoje naturalne wlosy lub 1-2 tony jasniejsze b±dz ciemniejsze, gdy jest wieksza roznica, to trzeba sie niezle nagimnastykowac aby wygladac w miare naturalnie



wydaje mi sie, ze nie ma takiej zasady, wol± brunetki, blondynki, szatynki, wol± £ADNE kobiety wg mnie bez wzgledu na kolor w³osów



Agatinko, zgadzam sie z Toba a tak na marginesie, Twoj naturalny kolor w³osow(ten w av) jest naprawde super
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-08, 13:01   #490
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomo¶ci: 1 603
Dot.: Czarnow³ose:)

Napewno amcie racje dziewczyny,ze faceci wola po prostu ladne dziewczyny,o kolorze wlosow ktory im po porstu pasuje.Ale obserwuje sie ostatnio 'modê" na brunetki,tak jak kiedys bez dwoch zdan kazdy facet opowiadal sie za blondynka,teraz manifestuje sie uwielbienie dla brunetek Ostatnio przeprowadzalam nawet dla zartu sonde w klubie,i na 50 zapytanych facetow kazdy odpowiadal,ze woli brunetki. Oczywiscie byly to zarty,sama jestem brunetka wiec baliby sie odpowiedziec inaczej Ale "moda na brunetki" trwa,bez watpienia.Mimo ze facet i tak wybierze dziewczyne z zupelnie innych wzgledow niz kolor wlosow,tak jak wtedy,gdy "krolowaly" blondynki.
oLaSeK=D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-08, 13:31   #491
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
wydaje mi siê, ze najlepiej wyglada jak dziewczyna ma swoje naturalne wlosy lub 1-2 tony jasniejsze b±dz ciemniejsze, gdy jest wieksza roznica, to trzeba sie niezle nagimnastykowac aby wygladac w miare naturalnie
Zgadzam siê w zupe³no¶ci, farbowanie dodaje wyrazisto¶ci, ale kolor kontrastuj±cy ze skór±, odrosty i sp³owia³y kolor nie wygl±daj± zbyt ciekawie... tak samo w³osy w intensywnym kolorze, a zniszczone


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
wydaje mi sie, ze nie ma takiej zasady, wol± brunetki, blondynki, szatynki, wol± £ADNE kobiety wg mnie bez wzgledu na kolor w³osów
A ja siê z tym nie zgodzê - bo czêsto ch³opak wybierzê dziewczynê o przeciêtnej urodzie, ale mi³± i maj±c± "to co¶" (wdziêk, seksapil, chêæ do ¿ycia itp.) ni¿ t± ³adn± i zgrabn±, a pust± i zapatrzon± w siebie...


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
Agatinko, zgadzam sie z Toba a tak na marginesie, Twoj naturalny kolor w³osow(ten w av) jest naprawde super
No ja zawsze narzeka³am na jego "myszowato¶æ", chcia³abym te¿, ¿eby by³ ciemniejszy, jak jestem w Rossmanie po proszek do prania to te¿ obowi±zkowo przygl±dam siê farbom do w³osów ale jak widzê te moje pó³tora cm odrostu to a¿ siê wzruszam... i jak komu¶ pokazuje stare zdjêcia (z lata 2005) to te¿ wszyscy mówi±, ¿e w tej fryzurze i naturalnym kolorze mi najlepiej, co¶ w tym na pewno jest...
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-08, 14:42   #492
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Dziewczyny, ja Wam powiem, ¿e mnie jako¶ specjalnie wizja odrostów nie przera¿a [pewnie dlatego, ¿e jestem strasznie uparta i jak siê uwezmê na co¶, to nic mnie od tego nie odci±gnie], ale macie racjê, ¿e to wygl±da strasznie niechlujnie. Ja jednak mam kolor naturalny po¶redni [jasny br±z], wiêc blond czy czerñ, a i t rudy odrosty zawsze siê bêd± do¶æ widoczne: )

Co do tego JAKIE KOBIETY WOL¡ MʯCZY¬NI, to siê czê¶ciowo siê z Wami zgadzam; mo¿e tak: zapytajcie siebie same, czy wolicie blondynów, czy te¿ brunetów [ja generalnie za szatynami jestem ] i zastanówcie siê, czy faktycznie tylko mê¿czy¼ni o takim kolorze w³osów Wam siê podobaj± No i macie odpowied¼ - otó¿ zak³adam, ¿e nie! Tak wiêc z nimi jest podobnie. Zapytaj faceta jaki kolor najbardziej mu siê podoba, on odpowie, ¿e czarny, a tak naprawdê jego dziewczyn± jest platynowa blondynka

I dodam, ¿e piêkno cz³owieka wyp³ywa z jego wnêtrza... Pamiêtajmy
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-08, 15:07   #493
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Czarnow³ose:)

Kosmiczna jak by sie tak zastanowic to dobrze mowisz niby zawsze twierdzilam ze ja to tylko z niebieskookim najlepiej blondynem a zakochalam sie w...brunecie psikus?
z facetami tez tak jest zapewne, nawet moj jeden znajomy jak zdj na fotce ogl±da³ to co chwile na widok jakiejs blondynki mowil ze sliczna, a jego dziewczyna ma ciemne wlosy
elolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-08, 16:36   #494
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Agatinka- ³adna to pojecie wg mnie wzglêdne, to co dla nas ³adne niekoniecznie jest ³adne dla wiêkszo¶ci. facet wybierze kobiete, ktora mu sie podoba czesto tak jest, ze ktos mowi, ze w jego typie jest blondynka z niebieskimi oczami, a potem zakochuje sie w szatynce z br±zowymi, nigdy nic nie wiadomo
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-09, 12:45   #495
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 680
Dot.: Czarnow³ose:)

aa teraz siê namno¿y³o tych czarnulek. mi siê podobaj± czarne w³osy, ale u takiego typu urody jak ma Nicole z PCD czy Kim Kardashin. sama mam chwile, ¿e chcia³abym z powrotem czarne w³osy,ale po chwili przypominam sobie ile mnie kosztowa³o zej¶cie z tego koloru.

Iam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-09, 15:32   #496
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Iam ja te¿ chcia³abym.. Ale bojê siê, ¿e obudzê siê pewnego dnia i stwierdzê, ¿e ¼le mi jednak w tej czerni.. Ech :|
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-10, 07:56   #497
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
wydaje mi siê, ze najlepiej wyglada jak dziewczyna ma swoje naturalne wlosy lub 1-2 tony jasniejsze b±dz ciemniejsze, gdy jest wieksza roznica, to trzeba sie niezle nagimnastykowac aby wygladac w miare naturalnie
A ja siê nie zgodzê Mój naturalny kolor to ¶redni br±z (przynajmniej taki by³ przed farbowaniem,teraz odrosty mam troszkê ciemniejsze ) i wszyscy zgodnie twierdz±,¿e du¿o lepiej mi ciemnych w³osach Kolor mia³am wrêcz czarny - przy czym nie krucz± czerñ,lecz bardzo ciemny,ch³odny br±z,który dawa³ naturalny efekt.Od pó³ roku nie farbowa³am ,wiêc mam ju¿ do¶æ du¿e odrosty,wiêkszo¶æ osób radzi mi,bym wróci³a do tej czerni

Wszystko jest spraw± indywidualn±,pewnie du¿e znaczenie ma te¿ to,by sam odcieñ w³osów by³ w miarê naturalny
__________________
Bóg stworzy³ cz³owieka poniewa¿ rozczarowa³ siê ma³p±. Z dalszych eksperymentów zrezygnowa³.
Mark Twain
niv_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-10, 11:11   #498
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez niv_ Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê nie zgodzê Mój naturalny kolor to ¶redni br±z (przynajmniej taki by³ przed farbowaniem,teraz odrosty mam troszkê ciemniejsze ) i wszyscy zgodnie twierdz±,¿e du¿o lepiej mi ciemnych w³osach Kolor mia³am wrêcz czarny - przy czym nie krucz± czerñ,lecz bardzo ciemny,ch³odny br±z,który dawa³ naturalny efekt.Od pó³ roku nie farbowa³am ,wiêc mam ju¿ do¶æ du¿e odrosty,wiêkszo¶æ osób radzi mi,bym wróci³a do tej czerni

Wszystko jest spraw± indywidualn±,pewnie du¿e znaczenie ma te¿ to,by sam odcieñ w³osów by³ w miarê naturalny
¶redni br±z-ciemny braz/czarny, drastycznej roznicy nie ma, pare tonow ciemniejsze tak jak napisalam, co innego jezeli jasna blondynka farbuje sie na czern albo odwrotnie
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-10, 12:40   #499
Margo007
Raczkowanie
 
Avatar Margo007
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Czarnow³ose:)

ostatnio wreszcie odwa¿y³am siê zrobiæ sobie czarne w³oski i muszê przyznaæ ¿e jestem bardzo zadowolona, moim zdaniem jest fajnie chocia¿ ba³am sie trochê bo naturalny kolor mam jasny bl±d
u¿y³am farby Wella Safira Aksamitna Noc, bo gdzies tu przeczyta³am ¿e jest bardzo trwa³a i musze przyznac ¿e to racja, farbowa³am jakie¶ 2 tyg temu a kolorek ci±gle jak zaraz po farbowaniu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1000708er1.jpg (29,3 KB, 272 za³adowañ)
Margo007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 12:41   #500
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 680
Dot.: Czarnow³ose:)

Kosmiczna, ja ju¿ nosi³am czerñ wiêc wiem jak wygl±dam w tym kolorze. mo¿e i ty spróbuj. ja na pewno powa¿niej w czerni, ale w³osy siê bardziej rzuca³y w oczy ni¿ teraz przy br±zie i cera lepiej wygl±da³a. patrz±c na PCD to w³osy Nicole najbardziej mi wpadaj± w oko i s± najbardziej b³yszcz±ce, a przecie¿ pozosta³e laski maj± te¿ ³adne w³osy. my¶lê, ¿e czerñ powoduje, ¿e jak s± w³osy zadbane to najbardziej siê b³yszcz± w³a¶nie w tym kolorze. wiem,co mówiê, bo trochê tych kolorów przerobi³am.
Iam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-10, 13:47   #501
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Iam podejrzewam, ¿e spróbujê, bo koniecznie muszê co¶ z kolorem w³osów zrobiæ..
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-11, 19:13   #502
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomo¶ci: 352
GG do ginger86
Smile Dot.: Czarnow³ose:)

Margo007 - fajnie wygl±dasz

A ja dzi¶ by³am 'zmuszona' <ze wzglêdu na remont w hurtowni> poratowaæ siê <odrosty> farbk± sklepow± i trafi³o na farbê, z która mia³am styczno¶c po raz pierwszy... Nigdy jeszcze nie spotka³am farby bez amoniaku i utleniacza, któr± rozrabia siê z ..przegotowan± wod±!!!! ;-O!
By³am do¶c sceptycznie nastawiona i gdyby nie doradztwo kumpeli na pewno bym jej nie wziê³a. Ale nie ¿a³ujê farba w ogóle nie ma zapachu, a w³osy s± miêkkie, wybra³am tym razem 'zwyk³±' intensywn± czerñ (910). Farba ta, to niby nowo¶æ i jest firmy Marion,opakowanie podobne do 'Garnier 100% color' , a najfajniejsza jest cena,bo kosztowa³a
nieca³e 4z³ <-- by³am w szoku !!!!!!
efekty farbowania jak i sama farbka w za³±czniku.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie037.jpg (81,0 KB, 109 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie038.jpg (100,4 KB, 225 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie062.jpg (50,2 KB, 289 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie063.jpg (59,6 KB, 204 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie074.jpg (64,4 KB, 194 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie093.jpg (77,0 KB, 343 za³adowañ)
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-11, 21:11   #503
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Ginger ¶liczne masz te w³oski!
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-11, 23:31   #504
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Czarnow³ose:)

Nie ulega w±tpliwo¶ci, ¿e czarnow³ose s± piêkne! Jak wy¿ej wklejone zreszt±
Ja te¿ dodam swoje zdjêcie - naturalnie czarnow³osa od dzieciñstwa, a ostatnio farbuj±ca w³osy na kolory z odcieniem granatu czy czego¶ tam - hehe, i tak nie widaæ
Zamieszczam 2 wersje fryzur - pierwsze zdjêcie na elegancko i tajemniczo - drugie - rozpuszczone w³osy, luzacko
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Nicole.jpg (43,0 KB, 64 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Kopia 100_4001-1.jpg (28,0 KB, 82 za³adowañ)
Nicoletta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-12, 01:46   #505
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 680
Dot.: Czarnow³ose:)

gingerku, nie gniewaj siê ale ju¿ dawno ci to chcia³am napisaæ jak tylko zobaczy³am twoj± przemianê. bardziej pasowa³ ci jasny kolor w³osów w tych przygas³a¶. widzia³abym ciê w takim be¿owo-per³owym blondzie, bez grzywki. ale pamietaj to tylko takie moje zdanie, wa¿ne jak Ty siê czujesz i w czym ci dobrze. ja uwielbiam czarnulki, ale kolor w³osów musi byæ dograny do bu¼ki.

Edytowane przez Iam
Czas edycji: 2007-04-12 o 01:47 Powód: pomylilam
Iam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-12, 05:09   #506
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose:)

Ginger 86, szkoda, ¿e wczoraj nie przeczyta³am Twojego postu Czai³am siê na ta farbê w sklepie, ale w koñcu wziê³am zwyk³y szampon koor. marionu. Nastêpnym razem wezmê t± Na opakowaniu pisa³o, o ile dobrzez pamietam, ¿eby rozrobiæ z 4 miarkami wody i narysowano szklankê Ile wody doda³a¶?
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-12, 08:09   #507
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomo¶ci: 352
GG do ginger86
Talking Dot.: Czarnow³ose:)

Iam szanujê Twoje zdanie i dziêkujê za szczer± opiniê. Ja mimo wszystko wolê siebie w ciemnych w³osach i lepiej siê w nich czujê i nie przymierzam siê do rych³ego odbarwiania hehe, ale kto wie co mi wpadnie do g³owy w przysz³o¶ci ...


Sovilo na pierwszym zdjêciu, które wklei³am z farbami marion jest taki ma³y plastikowy kubeczek, czy raczej miarka , znajdziesz go w ¶rodku opakowania ,jest napisane ¿e trzeba dodaæ 4 miarki, ja farbowa³am dwiema farbkami, wiêc powinnam dodaæ 8, ale konsystencja zaczê³a sie robiæ zbyt rzadka, wiêc doda³am 7 ;P
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-12, 08:38   #508
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 1 903
Dot.: Czarnow³ose:)

Ginger bardzo fajne masz w³oski. I grzywka bardzo ci pasuje
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-12, 10:40   #509
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Czarnow³ose:)

Zaintrygowala¶ mnie t± farb±.CIekawa jestem jak z trwa³o¶ci±.Ginger,cudne w³oski !
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-12, 11:32   #510
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 1 903
Dot.: Czarnow³ose:)

Te¿ jestem ciekawa. To ¿e jest tania nie musi oznaczaæ ze jest kiepskiej jako¶ci. Muszê spróbowaæ
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.