ŁZS, trądzik różowaty - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 23:28   #31
Dziobakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: ŁZS, trądzik różowaty

Witam

Mam bardzo podobny problem do moich poprzednikow. Cale zycie cieszylam sie piekna cera i od jakis 2 lat nagle zaczelo sie to zmieniac. Z dnia na dzien pojawialo mi sie coraz wiecej podskornych wypryskow szczegolnie na policzkach. Chodzilam od lekarza do lekarza, bralam okolo 4 antybiotykow i stosowalam rozne masci, ale nic nie pomaga. Moze przez jakis czas jest lepiej, ale potem zaraz szybko znowu wraca..Jestem na skraju zalamania, poniewaz wstydze sie siebie i boje nawet patrzec w lustro Diagnoza jaka zawsze dostaje jest tradzik rozowaty..Moze i jest ale jestem bardzo ciekawa czy istnieje jakakolwiek metoda by go zwalczyc?Wiem, ze mam tez problemy z ukladem pokarmowym tzw refluks, ale obserwujac siebie widze ze to co jem nie ma zbytniego wplywu na wyglad mojej skory Bardzo prosze o pomoc i jakies wskazowkiBede za nie ogromnie wdzieczna!!Moze znacie jakis krem?Ja jestem obecnie na etapie la roche-posay ale tez nie pomagaJuz w ogole nie stosuje wody, tylko tonic.. Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam!
Dziobakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:14   #32
Bindi
Raczkowanie
 
Avatar Bindi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 51
Dot.: ŁZS, trądzik różowaty

Dziobakowa, ja właśnie walczę z trądzikiem różowatym i widzę u siebie dużą poprawę, jeśli stosuję się do pewnych zasad:
- zero mycia twarzy kranówką - używam tylko wody przegotowanej i odstanej, którą trzymam w małej buteleczce, a twarz przecieram zwilżonym nią płatkiem
- nie używaj żadnego toniku - nawet te najbardziej naturalne bardzo podrażniają wrażliwą skórę twarzy, odkoąd zaprzestałam toniku, wyszło mi to na dobre
- doskonałym i naturalnym lekarstwem na trądzik różowaty jest wywar - główkę sałaty zalej 1,5 l wody mineralnej i gotuj godzinę, odcedź płyn i przelej go do butelki, stosuj zamiast toniku
- krem, który Ci pomoże - dostępny tylko w aptekach krem z serii Ziaja med, trądzik różowaty - kuracja łagodząca zmiany trądzikowe, krem redukujacy podrażnienia.
Powodzenia! Mnie pomogło bardziej niż leki, trzymam kciuki
Bindi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:51   #33
Dziobakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: ŁZS, trądzik różowaty

Bardzo Ci dziekuje, zaczynam kuracje i dam znac jakie beda efekty pozdr. serdecznie!!!
Dziobakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 08:02   #34
laura_x
Przyczajenie
 
Avatar laura_x
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 25
Dot.: ŁZS, trądzik różowaty

Mam ŁZS, po odstawieniu wszystkich maści i leków, które nie pomagały i po rozpoczęciu kuracji ziołowej stan skóry twarzy znacznie się poprawił.
Do tej pory używałam podkładu LRP toleriane teint. Jest świetny dla mojej skóry pod każdym względem, jednak nie potrzebuję już tak mocno kryjącego podkładu (kiedyś był nieodzowny). Boję się przechodzić na inny podkład, żeby nie pogorszyć stanu skóry, ale czy mogłybyście polecić mi coś lżejszego, hipoalergicznego o podobnych właściwościach?
Dodam, że cena nie gra roli, zależy mi na jakości.
laura_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-09 09:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.