Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 21:24   #3721
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

doła mam chyba, starość nie radość

idę czytać i pachnieć dalej, dobre i to
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 21:26   #3722
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Tuli, tenkju wery macz
A teraz możemy porozmawiać o Tobie, ok?
absolutnie ten pomysł nie wchodzi w grę

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
dzięki tulipanku za wyrozumiałoścprzeczytał am mysle że nabiore wprawy ,RACHELA tez sie ciesze że mogę czasem cos napisac na forum ,to tylko niewazny papierek z jakąś datą ,jestem młodaco wybrac moschino cuture,rodrigeza EDT,armani Go ,czy CASMIRE choparda,Nie znam moschino za 1 godz musze dokonac wyboru prosze o rade
Ja bym wzięła Rodriguez'a
witaj na perfumach
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 21:40   #3723
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
doła mam chyba, starość nie radość

idę czytać i pachnieć dalej, dobre i to
No wiesz co... Wstydź się.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła Rodriguez'a
Ja też.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 21:41   #3724
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
witam wszystkie wizazanki jestem nowa i nie bardzo wiem czy moge poradzi Nevadzie pachne rodrigezem
Witaj

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Sabbath, ja pamiętam ten avatar... Miałaś go kiedyś, prawda?


Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Miaaaaała też pamiętam
I ja, ja !

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Sabbath wóciłaś do mojego ulubionego, swojego "starego" avatarka.
Mogłabym powiedzieć dokładnie to samo - Sabbath miała wiele avatarków, ale ten podoba mi się najbardziej

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Wiem że to totalny off-top, ale mam wyniki kota Lekarze są w cieżkim szoku bo wszystko jest prawie w normie, a wcześniej były przekroczenia norm mocznika i keratyniny po około 4 razy i rokowania były naprawdę bardzo bardzo złe.
Nie mogę po prostu w to uwierzyć
Dziękuję za trzymanie kciuków
To świetnie, cieszę się razem z Tobą

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
dzień mam paskudny, same złe wiadomości
a wory pod oczami coraz większe
byłam dziś u mojej mamy i pomalowałam się jej różem (chyba rozświetlającym) pod łukiem brwiowym, tu było ok i pod okiem, tu już była kompletna klęska, bo ten rozświetlający pyłek podkreślił mega zmarszczki, które zaczęły wyglądać jak pęknięcia w wyschniętej ziemi, katastrofa ....
Taka wysuszona cera to żaden kłopot, krem nawilżający załatwi sprawę

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
doła mam chyba, starość nie radość
Bez takich textów

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
dzięki tulipanku za wyrozumiałoścprzeczytał am mysle że nabiore wprawy ,RACHELA tez sie ciesze że mogę czasem cos napisac na forum ,to tylko niewazny papierek z jakąś datą ,jestem młodaco wybrac moschino cuture,rodrigeza EDT,armani Go ,czy CASMIRE choparda,Nie znam moschino za 1 godz musze dokonac wyboru prosze o rade
Jabym brała Casmir Chopard'a (i wcale bym się nie obraziła gdyby zapach był trwalszy),bo lubię takie słodkie klimaty
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 22:03   #3725
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nie tylko Tobie zlasza sie jeszcze jedna wielbicielka Au Masculin wg mnie to najlepszy zapach LL
Cytat:
Napisane przez ida74 Pokaż wiadomość
Truskawko, też bardzo mi się podoba ten zapach i mam nawet w planach kupić go mojemu TŻ co by potem móc delektować się nim (zapachem i TŻ )
To jak? Zakładamy fanklub?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
To prawda, języki skandynawskie są... oryginalne. Ale i tak niemiecki jest najpiękniejszy! No nie? ...
Jasne! Żeby nie było, że sarkazm i ironia - cztery lata w klasie germanistycznej i piątka z rozszerzonej matury

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Truskawciu, to moje własne, osobiste, różane lico
Piękny kwiatek z Ciebie... Czemu się tak długo ukrywałaś?...

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Wiem że to totalny off-top, ale mam wyniki kota Lekarze są w cieżkim szoku bo wszystko jest prawie w normie, a wcześniej były przekroczenia norm mocznika i keratyniny po około 4 razy i rokowania były naprawdę bardzo bardzo złe.
Nie mogę po prostu w to uwierzyć
Dziękuję za trzymanie kciuków
Hurra! Bardzo się cieszę

Taka Życzę, żeby jutro było lepiej

Zuziuniu
, doskonale Cię rozumiem... Niestety, żeby odbudować zaufanie trzeba mnóstwo czasu... A i tak nigdy już nie będzie takie stuprocentowe... Wzdech...

Pachniałam La Chasse aux Papillons, nie jest tak trwałe, jak bym chciała, poza tym testy Magnetism, Ralph Hot, Sephorowej Wanilii i Czekolady, Ombre Rose, a teraz The Parfum, skoro już reszta wywietrzała
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 22:12   #3726
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

bardzo dziękuje wzięłam rodrigeza ,do przemyślenia zostało moschno ,chopard nie dojechał a moze zamiast choparda dolce vita? teraz pachne Gio armaniego ,kiedyś używałam i byłam w nim zakochana ,teraz mam mieszane uczucia nie podoba mi się tak bardzo wręcz przeszkadza .zanim udało mi się wejśc na forum przeczytałam wszytkie linki ,maślałam że tylko ja jestem delikatnie mówiąc szurnięta jeśli chodzi o perf,okazało się że nie, i jestem baaaaaaardzo szczęśliwa
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 22:26   #3727
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
nevado powinnaś zgłosic sie do centrum pomocy rodzinie ,trzymam kciukimy możemy radzic ale problemu nie rozwiązemy .Może ktoś wie czy rodrigez EDP pachnie tak jakEDT sprawa pilna mam EDP chcę EDT która dłużej pachnie ?pomocy
Witaj Czarnazuziu.
Narciso edp nie pachnie tak samo jak edt. To zapachy zdecydowanie różne. Nie kupuj jednego, znając tylko drugiego.
Edp pachnie nieco dłużej, niż edt, ale niestety, moim zdaniem, ten czas nie jest wart różnicy w zapachu - mam edp i nie używam.

Ogólnie jeśli mogę dać Ci jedną radę dotyczącą kupowania perfum brzmi ona: nigdy nie kupuj w ciemno!

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Sabbath, ja pamiętam ten avatar... Miałaś go kiedyś, prawda?
Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Miaaaaała też pamiętam
Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość

Sabbath wóciłaś do mojego ulubionego, swojego "starego" avatarka.
Gratuluję doskonałej pamięci. Oczywiście, miałam go kiedyś.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość

Ja bym wzięła Rodriguez'a
Z powyższych i ja wybrałabym Rodrigueza.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Mogłabym powiedzieć dokładnie to samo - Sabbath miała wiele avatarków, ale ten podoba mi się najbardziej
Jest zdecydowanie najładniejszy.
A to dlatego, że nie jestem na nim zupełnie do siebie podobna. Ot i cała tajemnica.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 22:35   #3728
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jest zdecydowanie najładniejszy.
A to dlatego, że nie jestem na nim zupełnie do siebie podobna. Ot i cała tajemnica.
Dobra, dobra...

I spadam spać, pachnąc Theo klasyczną i cała we wdzięczne czerwone cętki - efekt depilacji Faceci mają lepiej, jak zwykle

Aaaa... i po jakim czasie można uznać, że ktoś nie poświęca nam ani odrobiny uwagi, skoro się nie odzywa? Ktoś - w sensie kolega, który nawet nie zdaje sobie sprawy, jak myślę, że ma niepowtarzalną szansę być kimś więcej
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 23:06   #3729
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dziewczyny kochane bardzo dziękuję za wsparcie, przeczytałam wszystkie wypowiedzi i wszystkie tak samo doceniam
Mój ojciec dzisiaj nie przyjechał, pomimo ,że jeszcze o 18 do mamy dzwonił ,że zaraz wyrusza... a teraz jak mama wróciła do domu zadzwonił skruszony ,że pewnie miała dużo roboty w pracy... i że jutro rano przyjedzie, bo on już nie może sam mieszkać... on ma takie chwiejne nastroje ,że ja już nie wiem o co się rozchodzi, aczkolwiek ''śmierdzi'' mi tu na km manipulacją
Jak jutro będzie znowu groził, to poproszę Tżeta aby zadzwonił na niebieską linie i dowiedział się co z takimi ludźmi się robi, on powinien trafić do szpitala psychiatrycznego, bo zarówno on jak i ja daleko nie zajedziemy, on zwariuje do reszty,a ja się załamię
Przez cały dzień o tym myślałam, wydzwaniałam do mamy pytać się co mam zrobić na wypadek gdyby przyszedł przed nią i w ogóle czy się z nią kontaktował, teraz mi szczerze troszkę ulżyło ,że mogę spokojnie iść spać

Przed chwilką robiłam zdjęcia perfum, chcę sporo ''wyrzucić'', tak mnie to zaczęło irytować ,a tyle mi się jeszcze podoba
W ogóle niektóre zapachy zaczęły mnie mdlić, nie wiem czy to z okazji stresu, ale już teraz nie mam ochoty ich trzymać
Po za tym tak dla obrazka tzn ułożyłam sobie kilka perfum na dwóch półeczkach i miło mi się na to wszystko patrzyło, niestety teraz będę musiała ''wymazać'' z tego obrazka kilka zapachów, ale sentymenty są i zrobiłam zdjęcie dwóm półeczkom, chcecie zobaczyć?

Przed chwilką zapodałam sobie plusza active i troszkę sił mi wróciło, jest 24 ,a ja czuję się jakby była 20

Aaa jeszcze co do propozycji spotkania Neonkito ja chętnie przyjdę jeżeli nic do tej pory się złego nie stanie w ogóle chętnie zobaczyłabym naszą trójmiejską grupkę ponownie...

Pachnę okropnym Kenzo Amour, już się nie lubimy i zapewne rozstaniemy.... mdli mnie strasznie, a Kenzo to jeszcze spotęgował
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 23:08   #3730
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

dobra rada zawsze w cenie miałam edt RODRIGEZA I SZYBKO ZAPACH SIE ULATNIAŁ ,WIEC POMYSLAŁAM ,ZE EDP DLUZEJ POPACHNIE ,OCH WPEDEK TROSZKE ZALICZYLAMNAJPIERW TESTUJE COS SIE PODOBA ,A POZNIJ NIEKONIECZNIE ZNACIE TO UCZUCIE A JA KONIECZNIE CHCE POPRAWIC SOBIE NASTROJ NIE LUBIE ZIMY ,COSCIEPŁEGO ALE NIE BARDZO SŁODKIEGO,TESTOWANE GO ARMANIEGO PRZYPRAWIŁO MNIE O BOL GLOWY ,NO CALKIEM ŁADNIE PACHNIE MOSCHINO ,A RDRIGEZ EDP LEZY JESZCZE ZAPAKOWANY
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 23:09   #3731
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Różowy Strachulcu bardzo sie ciesze
Zuziuniu
Aragonte a moze by tak zrobic jakis pierwszy maly kroczek?
czarnazuziu1witaj na Perfumach

Nevado bardzo chemy zobaczyc!
_____________
Noc w objeciach Sables. Niedawno wrocilam ze wspanialej przejazdzki motorowej z moim TZ. Bylo swietnie
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 23:14   #3732
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
W sobotę zyskałam czwarte dziecko - kota - przygarnęliśmy pięknego kocurka.
Nie wiem jak to będzie z alergiami - mam nadzieję zę dzieciaki nie zareagują - bardzo bym nie chciała. Kot jest przepiękny i mądry.
Narazie chowa siępo kontach - bo sięboi - ale powolutku zaczyna się oswajać - w weekend więc nie pachniałam niczym bo nie miałam do tego głowy - tyle wrażeń
Gratuluję serdecznie nowego członka rodziny! Jaki cudny! Podrap go za uszkami ode mnie i mojej łaciatej kluski.

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Czy przypadkiem ktoś wie ile kosztuje CdG2 Men w Guerilla Store? Nie wiem czy polować na ebayu czy pójść na łatwizne i skoczyć do sklepu.
Ja mam cennik, chwila...
65001476 CDG2 MAN EDT 340 zł
65001477 CDG2 MAN EDT 250 zł
Ale jakie to pojemności, nie napisano, niestety..

Sądzę, że 50 i 100 ml, bo jak za 30 i 50, to te ceny byłyby zbójeckie.


Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kasiu za pocieszenieale jest jeszcze gorzej jak wczoraj mój ojciec znowu zastrasza, i to wygląda co raz gorzej, wczoraj cały dzień męczył mamę telefonami z pogróżkami, a dzisiaj powiedział ,że pokroi ją na kawałki i będzie się nad każdym kawałkiem ścierwa pastwił
Potem zadzwonił ,że przyjdzie dzisiaj między 22-23 i zrobi horror
Ja chyba umrę z nerwów
Moja mama nie chce w to wierzyć, a ja ją proszę żeby gdzieś zadzwoniła, czy wyprowadziła się do koleżanki, bardzo się o nią martwię, mam dość tego człowieka
Chciałabym zacząć normalne życie, a ciągle los rzuca mi kłody pod nogi i wpadam w kolejny dół
Z drugiej strony sobie myślę co to za patologia i wstyd mi przed Wami pisać takie rzeczy, ale nie radzę sobie z tą sytuacją, a nie mam kogo się poradzić i wyżalić

Wybaczcie mi ,że zasmucam znowu
Abstrahując od innych, mądrych rad Dziewczyn - musicie w końcu jakoś zadziałać! - jeśli nie macie na ojca dowodów, to ja bym go nagrała. Kamerka, dyktafon to imho nieduży wydatek, jeżeli miałby Wam zaoszczędzić tego typu "wizyt" i dodatkowego stresu.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Wiem że to totalny off-top, ale mam wyniki kota Lekarze są w cieżkim szoku bo wszystko jest prawie w normie, a wcześniej były przekroczenia norm mocznika i keratyniny po około 4 razy i rokowania były naprawdę bardzo bardzo złe.
Nie mogę po prostu w to uwierzyć
Dziękuję za trzymanie kciuków
Dam ja Ci offtop.
To rewelacyjna wiadomość! Tak się cieszę! Pogłaszcz ode mnie biedaczka, dużo ostatnio przeszedł.
Pół roku temu sama aż bałam się zadzwonić do lecznicy po wyniki, też m.in. mocznik i kreatynina, i jeszcze krwinki. Na szczęście wszystko jest ok, oby jak najdłużej.

---

Pachnę FdB. Od dwóch godzin się trzyma, acz coraz słabiej.


Edit: Wiedziłam, że o czymś zapomniałam, jak zawsze.
Różo, Sabbath, Tulipanko - avatar jeden piękniejszy od drugiego! Dziób mi się rozdziawił z wrażenia i domknąć nie może

Aczkolwiek zielona wiewióra też miała swój niezaprzeczalny urok
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 23:35   #3733
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez mariolasl;5770958[B
Aragonte[/B] a moze by tak zrobic jakis pierwszy maly kroczek?
Yyy Zdaje mi się, że już sugerowałam tamtej stronie to i owo.. ale może robię to niewprawnie albo nie jestem w typie/zostałam już zaszufladkowa jako świetna kumpela, której się można zwierzać, ale która nie kręci erotycznie i tyle

No dobra, idę sobie (10 dzień twardego nieodzywania się, będę pewnie czekała do us... hmmm... śmierci ).

I spadam wreszcie spać, ciut nietrzeźwa, bo depilacja na trzeźwo okazała się, no cóz, trudna.

Dobranoc!
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 23:42   #3734
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
absolutnie ten pomysł nie wchodzi w grę
Jestem innego zdania
Ta śliczna, elfia, postać w Tulipankowym awatarku jest dobrym pretekstem do ciekawej dyskusji

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Piękny kwiatek z Ciebie... Czemu się tak długo ukrywałaś?...
Kwiatek dziękuje Truskawci

Czemu się ukrywałam? Wiesz... ja nieco nieśmiała jestem



Właśnie testuję na nadgarstcie Gris Clair....
... i za moment szybciutko pobiegnę wyszorować owy nadgarst pumeksem....

Bez urazy dla wszelkich wielbicielek tego Lutysława , ale coś mi bardzo nieładnie w nim pachnie.... To coś, to aromacik, który unosi się nad prasowaną nad parą, całodziennie znoszoną, przepoconą męską koszulą. Sorry...

Kolejny Lutek do kasacji. Ufff, co za ulga dla portfela!

/edit/

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość

Aczkolwiek zielona wiewióra też miała swój niezaprzeczalny urok
Tęsknię za nią..... Obiecuję, że niedługo Zielona zrobi wieeelki, wiewiórzy kombak
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 23:49   #3735
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Właśnie testuję na nadgarstcie Gris Clair....
... i za moment szybciutko pobiegnę wyszorować owy nadgarst pumeksem....

Bez urazy dla wszelkich wielbicielek tego Lutysława , ale coś mi bardzo nieładnie w nim pachnie.... To coś, to aromacik, który unosi się nad prasowaną nad parą, całodziennie znoszoną, przepoconą męską koszulą. Sorry...

Kolejny Lutek do kasacji. Ufff, co za ulga dla portfela!

Oj Róziu, Rózinku, jak Ty mnie denerwujesz.
Znowu musze się z Tobą zgodzić, a to takie nieherskie...

Wychodzi Ci coś podobnego do moich drastycznych wizji z recki? Bo mnie się to związane z prasowaniem skojarzenie wydaje bardzo trafne.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 23:51   #3736
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Właśnie testuję na nadgarstcie Gris Clair....
... i za moment szybciutko pobiegnę wyszorować owy nadgarst pumeksem....
Podchodzilam do Gris Clair kilka razy, bo bardzo staralam sie odnalezc to piekno, ktore ujawnia sie na innych. Niestety , to nie jest typ lawendy, ktory lubie.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 00:42   #3737
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Oj Róziu, Rózinku, jak Ty mnie denerwujesz.
Znowu musze się z Tobą zgodzić, a to takie nieherskie...
Przepraszam... Nie chciałam Cię zdenerwować...



Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wychodzi Ci coś podobnego do moich drastycznych wizji z recki? Bo mnie się to związane z prasowaniem skojarzenie wydaje bardzo trafne.
Ha!

Twoja recka miała wpływ na to, że tą "moją wyobrażeniową" przepoconą, bardzo nieświeżą koszulę, prasuje właśnie "Twój recenzyjny", "będący na bakier z higieną, zmumifikowany wydzielinami i szlachetnymi alkoholami stary dziwak"

Istne zapaszki spod paszki stetryczałego, zarośniętego ramola, które wsiąkły mokrą plamą w zleżałą koszulę.... Biedny staruch nie ma pralki, żeby, od czasu do czasu, ową koszulinę wyprać (ochoty na pranie ręczne też nie ma ), więc upycha ją w zatęchłej szafie aż do następnego prasowania i następnego wyjścia.... I tak wkołomacieju....


Smaganej surowym, zimnym, górskim wiatrem dostojnej lawendy ewidentnie nie wyczuwam... Może mam spaczone kópki nosowe...




Ok, już możecie bić ()


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Podchodzilam do Gris Clair kilka razy, bo bardzo staralam sie odnalezc to piekno, ktore ujawnia sie na innych. Niestety , to nie jest typ lawendy, ktory lubie.
Mariolu, u mnie to samo - zero "niebieskich kwiatków odpoczywających w wonnych oparach kadzidła" (cytat z KWC )
Mogę w tajemnicy dodać, że równie mocno odpycha mnie New Haarlem, ale to już całkiem inna opowieść...
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 04:20   #3738
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Witam i życzę miłego dzionka.
Dziś będę pachniał Mont Blanc Presence.
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 05:59   #3739
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dzień dobry,

Dzień drugi przeziębienia, dzień drugi koszmarnej śnieżnej pogody

Euphoria- może poprawi mi choć trochę samopoczucie.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 06:35   #3740
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

O! Dzisiaj w nocy wszyscy spali? Nie może być.

Pachnę dziś The Parfum. I zasypiam na siedząco.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 06:46   #3741
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Znowu smutno za oknem Osładzam sobie życie malinkami HC.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 06:54   #3742
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
O! Dzisiaj w nocy wszyscy spali? Nie może być.
Na to wyglada

Cytat:
Pachnę dziś The Parfum. I zasypiam na siedząco.
Ja też zasypiam, do 23 przygotowywałam materiały na dziesiejsze szkolenie, a znając siebie i tak zacznę improwizować i nie będę z nich korzystać. Tylko slajd z agendą pewnie mi się przyda
Ogólnie to nienawidzę kogoś uczyć a dziś mam o robić przez 8 godzin i trochę mnie ta wizja przeraża, może to że chce mi się spać to jakaś reakcja obronna organizmu

P.S. Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie w kociej sprawie
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 06:55   #3743
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
witam wszystkie wizazanki jestem nowa [...]
Witaj Czarnazuziu




Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Nevada będę w Gdańsku 21 i 22 listopada. Spotkajmy się na kawce, może tymenka też dotrze i KOTA, homyk. Będę we Wrzeszczu
[...]
Neonko



Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
[...]poproszę Tżeta aby zadzwonił na niebieską linie i dowiedział się co z takimi ludźmi się robi, [...]
Agata, czemu sama nie zadzwonisz ?

Zadzwoń sama, umów się na jakąś wizytę. Działaj Przesyłam Ci moc energii do działania





Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Czyli pięknie pachniesz, bez dwóch zdań!
Różyczko

Więc pachnę - jak zwykle ostatnio - Grafitowym Wiatrem
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 07:00   #3744
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

pachnę Gris Clair ze specjalną dedykacją dla Róży, Sabbath i Mariolasl
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 07:04   #3745
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Contax, pewnie masz rację
a te wszystkie rady z różem pod oczy są odpowiednie dla młodych dziewczyn, a ja stara, pomarszczona baba jestem

a malować się to trzeba umić

Taka - jak ja Ci dam starą babę to Ci sięte zmarszczki raz dwa wyprostują - zobaczysz ..

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Gratuluję serdecznie nowego członka rodziny! Jaki cudny! Podrap go za uszkami ode mnie i mojej łaciatej kluski.
Dziękować, dziękować Podrapam - Kotek już jest prawie oswojony, zaczyna się łasić, pozwala Alusi się tarmosić, buszuje po kuchni - wczoraj upolował nawet myszkę (!!!)

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Feniksie, jak cudnie, gratulacje! Takie przygarnięte zwierzaczki odwdzięczają się po stokroć za okazane im serce
Feniks i kot to idealny duet - prawda ?



Strachulcu - strasznie się cieszę ze wszytsko okej Specjalne mruczankiłasianki od naszego Kocurka


Pachnę dziś Coco Mademoiselle - nie wiem co mi odbiło
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 07:05   #3746
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Twoja recka miała wpływ na to, że tą "moją wyobrażeniową" przepoconą, bardzo nieświeżą koszulę, prasuje właśnie "Twój recenzyjny", "będący na bakier z higieną, zmumifikowany wydzielinami i szlachetnymi alkoholami stary dziwak"

Istne zapaszki spod paszki stetryczałego, zarośniętego ramola, które wsiąkły mokrą plamą w zleżałą koszulę.... Biedny staruch nie ma pralki, żeby, od czasu do czasu, ową koszulinę wyprać (ochoty na pranie ręczne też nie ma ), więc upycha ją w zatęchłej szafie aż do następnego prasowania i następnego wyjścia.... I tak wkołomacieju....
Bleeeee, nie brzmi obiecująco , ale zgadzam się, bo też nie za bardzo przepadam za GC...
Jest w tym zapachu coś co mi przeszkadza, kojarzy się z facetem pod wpływem alkoholu i nie czuję delikatnej, naturalnej lawendy.
Nie chciałabym go nosić.
Wolę inne kompozycje SL (chociażby Ambre Sultan, Rousse czy Rahat Loukoum).

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Kotek już jest prawie oswojony, zaczyna się łasić, pozwala Alusi się tarmosić, buszuje po kuchni - wczoraj upolował nawet myszkę (!!!)
i Ty mu na to pozwalasz ?
Niedobry kot, zły kot
Biedna, malutka, kochana i bezbronna myszka

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Znowu smutno za oknem Osładzam sobie życie malinkami HC.
A ja osłodzę sobie Euphorią
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 07:10   #3747
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Idole de Lubin
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 07:12   #3748
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

A ja osładzam sobie życie-bo za oknem rzeczywiście jest ciemno i ponuro, a z nieba spada nieokreślone cóś- zatem osładzam sobie życie Jil Sander 4, zazdroście mi, bo pachnę pięknie i superkobieco
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 07:17   #3749
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość


i Ty mu na to pozwalasz ?
Niedobry kot, zły kot
Biedna, mlutka, kochana i bezbronna myszka


Pozwalam, nawet namawiam - cieszę się .. myszki są malutkie, bezbronne i kochane - dopuki nie robią mi do chleba i nie zjadają wszystkiego co się da i nie tną ubrań .... i doopuki nimi nie śmierdzi w domu ... kota spisała się na medal (!) Nie daliśmy mu myszki skonsumować ... nie wiem czy to dobrze, czy nie - ale miałam opory
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 07:19   #3750
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dziś ponownie Angel Innocent, nadal katar, prawie nic nie czuję, ale mimo to gdzieś tam wyczuwam jego nuty a może mi się wydaje że czuję.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.