Proszę o radę - kolor włosów - jak uzyskać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-25, 20:22   #1
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch

Proszę o radę - kolor włosów - jak uzyskać?


Witam,
na początku chciałabym zaznaczyć, że to nie jest żart, otóż mam brązowe włosy farbowane szamponetkami Palette - miedzianymi na 24 mycia. Teraz zapragnęłam mieć takie włosy: http://333bracket.deviantart.com/gallery/ - czyli bardzo ostry róż i mam tu takie pytanie, czy nie będzie problemu ze zrobieniem czegoś takiego u fryzjera? Chodzi mianowicie o to, że kiedyś chciałam mieć czerwone jak Wiśniewski, byłam pewna, że moje naturalne brązowe włosy trzeba będzie rozjaśnić a potem dać na to czerwoną farbę, ale jakimś cudem - fryzjerka nałożyła farbę na dość długi i wyszły wściekle czerwone bez rozjaśniania. Myślicie, że z różowymi też się tak da? I czy ciężko będzie dostać taką farbę u fryzjera.
Pozdrawiam.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 21:32   #2
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Proszę o radę - kolor włosów - jak uzyskać?

Woow, odważny kolor. Mnie by nie przyszło do głowy żeby sobie zrobic takie włosy. Ale oczywiście jeśli ci sie podobają to nie widze przeszkód. Ale niestety nie wiem jak takie farby działają. pewnie fryzjerki muszą sie wypowiedzieć lub osoby które mają lub miały taki kolor włosów- choć pewnie jest ich nie wiele. Bardzo bym chciała pomóc ale niestety nie moge.POZDRAWIAM.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 22:58   #3
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Proszę o radę - kolor włosów - jak uzyskać?

chyba do fryzierki bedziesz musiala isc one tam maja rozne kolory i pewnie cos z rózu bedzie kolorek super Mi sie osobiście podoba
jak juz bedziesz miec taki kolor to wklej zdjęcia koniecznie.


Ps. chyba bedziesz musiala troche lwosy rozjaśnic bo na jasnych wlosach lepszy efekt bedzie ,choc cyztalam ze np czerwony taki zywy czerwony lepiej wychodzi na ciemnych niz na jasnych wlosach
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 10:14   #4
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Proszę o radę - kolor włosów - jak uzyskać?

Napewno u dobrego fryzjera uda Ci się uzyskać taki kolorek! Tam mają wszystkie od niebieskiego po wściekle pomarańczowy
Gratuluje odwagi Red-witch
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 14:22   #5
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Proszę o radę - kolor włosów - jak uzyskać?

super kolor.. Sama na wakacje chetnie bym sobie taki sprawila... z tym ze nie jestem na tyle odwazna by na stałe tak zafarbowac.... pozdrawiam
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 15:06   #6
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Proszę o radę - kolor włosów - jak uzyskać?

Ale świetny pomysł! Fajnie by było jakbyś wkleiła fotki po farbowaniu bo jestem bardzo ciekawa efektu
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 15:11   #7
laia
Raczkowanie
 
Avatar laia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
GG do laia
Dot.: Proszę o radę - kolor włosów - jak uzyskać?

Kolor przepiękny! Strasznie mi się takie podobają
__________________
Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno nie pożądane, bo zwiewa czapkę
laia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-27, 14:04   #8
sare2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: Proszę o radę - kolor włosów - jak uzyskać?

Cytat:
Napisane przez red-witch
Witam,
na początku chciałabym zaznaczyć, że to nie jest żart, otóż mam brązowe włosy farbowane szamponetkami Palette - miedzianymi na 24 mycia. Teraz zapragnęłam mieć takie włosy: http://333bracket.deviantart.com/gallery/ - czyli bardzo ostry róż i mam tu takie pytanie, czy nie będzie problemu ze zrobieniem czegoś takiego u fryzjera? Chodzi mianowicie o to, że kiedyś chciałam mieć czerwone jak Wiśniewski, byłam pewna, że moje naturalne brązowe włosy trzeba będzie rozjaśnić a potem dać na to czerwoną farbę, ale jakimś cudem - fryzjerka nałożyła farbę na dość długi i wyszły wściekle czerwone bez rozjaśniania. Myślicie, że z różowymi też się tak da? I czy ciężko będzie dostać taką farbę u fryzjera.
Pozdrawiam.
Super pomysł napewno warto!Ja miałam taki rok temu,robiłam go u znajomej fryzjerki.Co prawda miałam blond ale może na Twoich też sie da.Ten środek,którym mi farbowała włosy nazywa sie MAGMA.Tylko jest jeden problem.Ten środek jest przeznaczony do robienia pasemek i nie powinien mieć styczności ze skórą,dlatego trzeba go rozrobić nie z wodą do tego przeznaczoną,ale z wodą 1,9% z Welli.Do tego miałam kilka pomarańczowych pasemek z boku też b intensywnych.Niestety nie mam zdjęć żeby Wam pokazać,ale efekt był SUPER wszyscy zwracali na mnie uwagę.Polecam odważnym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sare2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.