Sun Flower professional - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 18:45   #241
Migrena1203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: żele sun flower

darcia109 i anulus17 - jest koniecznosc uzycia bondera pod zel SF clear 2?
Migrena1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 22:46   #242
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez Migrena1203 Pokaż wiadomość
darcia109 i anulus17 - jest koniecznosc uzycia bondera pod zel SF clear 2?
ja też używam cleara 2 i daje bonder
zresztą do każdego żelu SF daje primer i bonder i wszystko świetnie się trzyma
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 08:23   #243
darcia109
Przyczajenie
 
Avatar darcia109
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 16
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez Migrena1203 Pokaż wiadomość
darcia109 i anulus17 - jest koniecznosc uzycia bondera pod zel SF clear 2?

ja używam czasem i primer i bonder, a czasem sam bonder, lub też sam primer takze co kto woli, z bonderkiem sie niby lepiej trzymają
darcia109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 18:49   #244
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez Migrena1203 Pokaż wiadomość
darcia109 i anulus17 - jest koniecznosc uzycia bondera pod zel SF clear 2?
ja czasami uzywam bondera a czasami nie moim zdaniem nie ma roznicy czy sie go naklada czy nie. chociaz jak pokrywam zelem naturalne do zawsze daje bonder a na tipsie to roznie ostanio w ogole nie uzywam;p
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 19:17   #245
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żele sun flower

Wiecie co dziewczyny, zaskoczyło mnie dziś coś bardzo. Zawsze zamawiałam żele u pronail, tak jak madziareczka, nie narzekałam. Ostatnio zamówiłam u użytkownika maxel-cosmetics, i trochę mnie zamurowało. Otóż żele od pronail były w białym wiadome jakim pudełeczku po otworzeniu od razu miałam żel, żadnych wieczek ani nic. Dziś przyszły mi żele od maxela-cosmetics i odkręciłam przykrywkę patrze a tam dodatkowo jest jeszcze folią zapieczętowane i jest data 3 sierpnia 2008. Widać że zapakowane fabrycznie. Zarówno clear jak i french. A w ogóle to etykietka z frencha od maxel-c. się różni od tej os pronail.

Daję zdjęcia żebyście wiedziały o co mi chodzi: Akurat na zdjęciu mam kamuflaż od pronail ale chodzi mi o kolor tej korony, na jednym jest złota a na drugim pomarańczowa... Kurde. Jak Wy macie? Bo sie pogubiłam..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09102008484.jpg (54,9 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09102008485.jpg (52,2 KB, 125 załadowań)
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 22:20   #246
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny, zaskoczyło mnie dziś coś bardzo. Zawsze zamawiałam żele u pronail, tak jak madziareczka, nie narzekałam. Ostatnio zamówiłam u użytkownika maxel-cosmetics, i trochę mnie zamurowało. Otóż żele od pronail były w białym wiadome jakim pudełeczku po otworzeniu od razu miałam żel, żadnych wieczek ani nic. Dziś przyszły mi żele od maxela-cosmetics i odkręciłam przykrywkę patrze a tam dodatkowo jest jeszcze folią zapieczętowane i jest data 3 sierpnia 2008. Widać że zapakowane fabrycznie. Zarówno clear jak i french. A w ogóle to etykietka z frencha od maxel-c. się różni od tej os pronail.

Daję zdjęcia żebyście wiedziały o co mi chodzi: Akurat na zdjęciu mam kamuflaż od pronail ale chodzi mi o kolor tej korony, na jednym jest złota a na drugim pomarańczowa... Kurde. Jak Wy macie? Bo sie pogubiłam..
ja jak raz musiałam zamówić żele przez sklep SF to mi właśnie przysłali takie jak ty dostałaś czyli z folią i była złota korona.... a jak osobiście kupuje w Szczecinie to dostaje bez folii i jest pomarańczowa korona hmm nie wiem dlaczego tak jest
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 22:22   #247
Migrena1203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: żele sun flower

byliczka- no mnie tez zamurowalo, jak to zobaczylam. No ale pronail ma ogolnie chyba raczej dobre opinie i duzo osob u niego zamawia. Nawet ja zlozylam dzis u niego zamowienie. Mam nadzieje, ze nie bede zalowc.
Migrena1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 10:41   #248
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żele sun flower

Mnie tak samo to zamurowało. To chyba nie możliwe żeby jedna firma miała różne formy pakowania żeli?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 14:07   #249
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: żele sun flower

Teraz to i mnie zamurowało
Również kupuję od pronail i też nigdy nie było folii tylko takie jakby wieczko białe pod zakrętką i nic więcej, ale jak kiedyś zamawiałam ze sklepu na stronie sun flower to też nie było wieczka więc już nie wiem o co chodzi
A może dobrze by było napisać do sun flower i dowiedzieć się jak to dokładnie jest
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 15:02   #250
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żele sun flower

No właśnie ja raz od pro nail miałam wieczko, drugi raz mi przyszło bez więc lookałam pod nakrętkę bo myślałam ze może się tam przykleiło od żelu, ale niestety nie było..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 18:21   #251
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: żele sun flower

Może SF zmieniło trochę logo i formę opakowania a różni sprzedawcy mają na stanie różne wersje produktu i wprzedają jak leci?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 20:23   #252
ewi.w
Przyczajenie
 
Avatar ewi.w
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: żele sun flower

tak sobie poczytalam i zdecydowalam ze sprobuje tego SF, do tej pory pracuje na Star Nailsie, bardzo fajne zele lecz w porownaniu z SF dosc drogie :/ a jak z tipsami tej firmy? bo szukam dobrych tipsow. Rendezvous maja dobre tipsy, szybciutkie w obrobce i dosc elastyczne, lecz sa drogie. \polecacie jakies?
ewi.w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 16:44   #253
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: żele sun flower

Pisałam maila w sprawie tych żeli do pronail i oto odpowiedź jaką uzyskałam
1. Folia zabezpieczająca to nowość w SF, wprowadzana sukcesywnie do
produktów.
jesteśmy dużym odbiorcą, oprócz internetu obsługujemy spory
obszar kraju poprzez naszych przedstawicieli, nie możemy sobie
pozwolić na braki towarowe
co niestety występuje w SF dlatego zamawiamy hurtowe ilości
towaru (np 1000 szt) i mamy zapasy z okresu kiedy tej folii
jeszcze nie było.
Sądzę że niedługo pojawi sie również i u nas.
2. Co do naklejek na małych opakowaniach, bo o to chyba Pani pyta, to
logo przechodziło już wiele transformacji .
Występują równolegle rożne naklejki, wystarczy obejrzeć stronę SF.

Więc chyba możemy dalej bezpiecznie kupować od pronail bo nawet jeśli to żadnych wad w jakości żeli nie zauważyłam

Pozdrawiam
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 18:37   #254
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żele sun flower

Więc maxwel cosmetics ma również oryginalne SF tylko już z tej nowszej produkcji z foliami Dobrze że się wyjasniło, fajny pomysł, choć mnie nie zdażyło się otrzymać żelu który wyciekł gdzieś w przesyłce
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 18:48   #255
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Więc maxwel cosmetics ma również oryginalne SF tylko już z tej nowszej produkcji z foliami Dobrze że się wyjasniło, fajny pomysł, choć mnie nie zdażyło się otrzymać żelu który wyciekł gdzieś w przesyłce
Ja też zamawiam żele SF i też nie zdarzyło się, żeby żel wyciekł....
Ale kiedyś, na początku, chciałam coś taiego, żeby poćwiczyć i zamówiłam żele firmy Gabrielle porażka.... Opakowania były pozawijane w zwykłą taśmę przylepną.... Pudełeczka się kleiły i mimo mojego ciągłego wycierania, non stop wyciekały porażka
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:00   #256
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez ewi.w Pokaż wiadomość
tak sobie poczytalam i zdecydowalam ze sprobuje tego SF, do tej pory pracuje na Star Nailsie, bardzo fajne zele lecz w porownaniu z SF dosc drogie :/ a jak z tipsami tej firmy? bo szukam dobrych tipsow. Rendezvous maja dobre tipsy, szybciutkie w obrobce i dosc elastyczne, lecz sa drogie. \polecacie jakies?
tipsy jak dla mnie rewelacja....baaaaardzo elastyczne i tanie
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 14:02   #257
darcia109
Przyczajenie
 
Avatar darcia109
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 16
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny, zaskoczyło mnie dziś coś bardzo. Zawsze zamawiałam żele u pronail, tak jak madziareczka, nie narzekałam. Ostatnio zamówiłam u użytkownika maxel-cosmetics, i trochę mnie zamurowało. Otóż żele od pronail były w białym wiadome jakim pudełeczku po otworzeniu od razu miałam żel, żadnych wieczek ani nic. Dziś przyszły mi żele od maxela-cosmetics i odkręciłam przykrywkę patrze a tam dodatkowo jest jeszcze folią zapieczętowane i jest data 3 sierpnia 2008. Widać że zapakowane fabrycznie. Zarówno clear jak i french. A w ogóle to etykietka z frencha od maxel-c. się różni od tej os pronail.

Daję zdjęcia żebyście wiedziały o co mi chodzi: Akurat na zdjęciu mam kamuflaż od pronail ale chodzi mi o kolor tej korony, na jednym jest złota a na drugim pomarańczowa... Kurde. Jak Wy macie? Bo sie pogubiłam..

co do tych etykiet to ja również raz skusiłam sie zamówić żele u pronail i co sie okazało: zamawiałam clear 2, i na opakowaniu od proail ta dwójka była jakby doklejona, a ze sklepu SF ta dwójka była juz oryginalnie wydrukowana na etykiecie,takze od tamtej pory jakos sie zniecheciłam do zamawiania żeli przez allegro i zamawiam je teraz tylko w sklepie SF i zawsze sa srebne wieczka!
darcia109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 11:32   #258
ewi.w
Przyczajenie
 
Avatar ewi.w
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: żele sun flower

Dostalam juz paczuszke i przetestowalam te zele na sobie 2 dni temu, zobaczymy jak pazurki beda wygladaly za jakis czas. Jesli chodzi o neonowy to super zelik, swietnie sie go naklada i ladnie sie poziomuje. Troszke sie rozczarowalam kruszonym lodem, bo spodziewalam sie jakiegos cudenka co da ekstra efekt na pazurkach, tymczasem ja mieszajac sobie rzadki zel z masa perłową otrzymywalam ten sam efekt co kruszony lod SF. Pytanie mam do dziewczyn uzywajacych kamuflazu, ile warstw go nakladacie by zakamuflowac tego pazurka, mam tu na mysli np obgryziona krotka plytke?
ewi.w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 11:34   #259
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żele sun flower

Ja nakładam 3 cieniutkie warstwy. I kryje ładnie.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 12:23   #260
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: żele sun flower

ja nakładam jedną warstwę, troszkę więcej na lini uśmiechu tam, gdzie chcę ukryć prześwit a resztę delikatnie rozcieram
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 17:08   #261
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez kasikk12 Pokaż wiadomość
ja nakładam jedną warstwę, troszkę więcej na lini uśmiechu tam, gdzie chcę ukryć prześwit a resztę delikatnie rozcieram
ja robię tak samo
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:02   #262
ewi.w
Przyczajenie
 
Avatar ewi.w
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: żele sun flower

dziekuje za odp
Dzisiaj tez tak zrobilam, super kryje!! jestem w szoku i bardzo sie ciesze ze sprobowalam tych zeli.
ewi.w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 16:40   #263
buntara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 34
Zele SUNFLOWER

Witam. Jestem poczatkujaca stylistka paznokci i poszukuje dobrego zelu. Słyszałam duzo dobrych opin o zelach sunflower wiec kupiłam je. kupiłam bonder budujacy, kamuflaz rózowy, kruszony lód, nylonowy i biały french i jest taki problem ze one wszystkie po utwardzeniu jakby sie kurcza :/ przy koncówce wolnego brzegu nagle zostaje wolna koncówka bez zelu, tak samo boki paznokci lekko mi chyba odsłania. Pozatym one po utwardzeniu w lampie sa bardzo mało "błyszczace" poprostu sa matowe wiem ze trzeba dac nabłyszczacz ale niektóre zele i bez niego ładnie błyszcza. w dodatku przy dopełnianiu jednego, juz nie wiem którego z nich był jakis gumowaty i przy piłowaniu przy wale poprostu odszedł cały jak jakas maska gumowa z twarzy. masakra. Wy tez tak macie? jakie zele sa naprawde dobre? szkoda mi wyrzucac wszystkich tych zeli bo troche na nie wydałam

aha. i na dodatek ich biały zel mi srednio zasycha. musze go utwardzac po 6 minut zeby było ok a i tak czasem w jakims miejscu nie zaschnie. mam lampe 4 zarówkowa z bokami odbiajacymi swiatło wiec chyba jest ok.
buntara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 16:45   #264
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Zele SUNFLOWER

akurat zele Sunflower pieeeeeeeeeeeeeeknie sie blyszcza....
a jednofazowki na przyklad uzywam jako nablyszczacze,bo bardziej swiecacych ze swieca szukac....a bialy z SF jest super-i sie nie kurczy.

albo zle przygotowujesz paznokcia,albo masz kiepska lampe.
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 16:48   #265
bradshow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: obecnie Krakowsko ;]
Wiadomości: 1 217
GG do bradshow
Dot.: Zele SUNFLOWER

nie powiem ze z doswiadczenia, bo ja dopiero te zele zamowilam ale widzialam opinie wizazanek ktore chwalily te zele
__________________
zakupoholiczka
bradshow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 16:49   #266
buntara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 34
hm no ale lampa moze byc zła jesli ma 4 zarówki i odbijajace swiatło scianki? myslałam ze dobra lampa to taka z 4 zarówkami i własnie o takich sciankach. wczesniej uzywałam zeli neodesign i one mi sie szybko utwardzały i bardzo błyszczały ale niestety szybko sie zapowietrzały. te tak nie maja ale maja inne wady o których pisałam

i tez zele neodesign mi sie tak nie kurczyły :/ ale biały tez zle sie utwardzał

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-02-19 o 15:31
buntara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 18:14   #267
szade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Zele SUNFLOWER

Droga Buntaro

Jeśli chodzi o żel french mam taki sam problem, szukam żelu idealnego który będzie jednak gęściejszy,lepiej będzie się z niego formowało linię uśmiechu,który wymaga krótszego utwardzania i żeby nie trzeba było nakładać 2 warstw ( ciekawe czy taki istnieje )Dziewczyny poradziły Mi żel french z IBD.Dopiero co zamówiłam.Opinie napisze wkrótce.Jeśli chodzi o nabłyszczanie to rzeczywiście lepiej uzyć nabłyszczacza, ja mam z Activa i jestem zadowolona.Ale spróbuj wytrzeć ten żel zwykłym wacikiem a nie bezpyłowym na żele z Activa to działa.
szade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 18:46   #268
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Zele SUNFLOWER

Lampa jest może i ok, ale żarówki coś nie teges - może już przepalone, albo poprostu masz lampę z allegro, która nie utwardza
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 19:36   #269
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zele SUNFLOWER

No Frau akurat prawi dobrze, SF błyszczą się jak psu dżondra wiosną

Wybacz że się czepiam, ale może nie jesteś do końca dobrą stylistką skoro masz takowe problemy. Być może paznokieć jest źle przygotowany pod żel? Jakaś przyczyna temu musi być, niekoniecznie żelu, bo o przypadkach takich jak piszesz jeszcze nie słyszałam..
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2008-11-02 o 19:39
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 19:49   #270
buntara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 34
no nie jestem rewelacyjna w tym co robie. dopiero zaczynam. jestem po kursie w ASP (kraków) ale chce isc na inny kurs jeszcze bo mam braki. ale przygotowanie robie takie jak trzeba. matuje blokiem o małej gradacji, porzadnie odtłuszczam i odsuwam skórki. Nie daje primera bo tam np jest bonder. no ale i tak nie problem w tym ze sie zapowietrzaja tylko własnie ze tak sie dziwnie kurczy zel i ze matowe sa. spróbuje kupic nowe zarówki i przecierac ostatnia warstwe innymi wacikami niz te bezpyłowe.

a to mzoe byc wina lampy a nie zarówek? hm...czym różni sie lampa od lampy? mam ja z allegro to fakt ale wyglada na całkiem ok. była nowa, z ta folia odblaskowa w srodku, na 4 zarówki i na czasomierz 120, 180 sekund i na długosc az samemu sie nie wyłaczy. spróbuje kupic nowe zarówki

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-02-19 o 15:33
buntara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.