Rossmann - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 21:29   #271
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Ten spray Liliputz zamyka łuski włosów, robią się śliskie???! kurczę, odstawiałam szampony z silikonami ale odżywki się nie odważyłam - od połowy włosa mam słomę i siano.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:39   #272
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

No to skoro maja go wycofać, to będę musiała w końcu go kupić. Od dawna się na niego czaje. To samo tyczy się sprayu Lilliputza.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:52   #273
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

A czy któraś z was próbowała może kremu: Rival de Loop, Hydronacht crem, krem na noc z ekstraktem z figi kaktusowej?
Poniżej wklejam skład:
Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Limnantes Alba Seed Oil, Persea Gratissima Oil Unsaponifables, Tocopheryl Acetate, Opuntia Streptacantha Stem Extract, Sorbitol, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii Butter, Canola Oil, Squalane, Pentylene Glycol, Sodium Lactate, Hydrogenated Lecithin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimehtyl Taurate Copolymer, Triticum Vulgare Germ Extract, Urea, Ascorbyl Palmitate, Propylene Glycol, Glycine Soja Seed Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Lecithin, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Retinol, Tocopherol, Ceramide 3, Serine, Alcohol Denat., Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lactic Acid, Parfum, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Phenoxyethanol, Methylapraben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Ascorbic Acid, Citric Acid.
(skopiowany ze strony http://www.**********pl/index.php?topic=7171.0)
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 08:51   #274
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no u mnie nie ma, ale wiem juz,ze zaopatrzenie w moim miescie jest dziwne. Kiedys ładnych pare miesiecy nie było pianki do mycia twarzy z ogorkiem do cery suchej (kolejna rewelacja za grosze) a teraz nagle jest znowu jak gdyby nigdy nic Mam nadzieje ze z kremem truskawkowym bedzie podobnie, bo juz chwile za nim chodze

Mowisz, że ta pianka taka dobra? Konczy mi się żel Ziaja PRO i zaczynam szukać czegos nowego, a pianki jeszcze nigdy nie miałam.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:00   #275
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: rossmann

Ja miałam też tę piankę. Fajna
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:12   #276
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja miałam też tę piankę. Fajna
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 12:04   #277
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: rossmann

A u mnie pianki nie ma
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 12:52   #278
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Kiedy w ogóle można się spodziewać wysypu rossmannowskich filtrów? Bo byłam dzisiaj, ale nie widziałam ani jednego sunozona, tylko babydrem 50 był
Pytałam 2 dni temu w Rossmannie, kiedy pojawią się kosmetyki do opalania i dowiedziałam się, że tak naprawdę to już są na magazynie, ale na razie niewielki wybór, tylko filtry 10 i 30 i jakiś tam balsam po opalaniu. Pani z obsługi powiedziała, że gdybym chciała to bez problemu mogliby mi sprzedać ale mnie akurat interesowała 20. Większy wybór wystawiony już na sklep będzie dopiero pod koniec kwietnia / na początku maja.
Za to od dawna już widzę te podróżne miniwersje sunozonów (30ml i 50ml) z filtrem 10 i 20
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 14:50   #279
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: rossmann

No to pozostaje mi cierpliwie czekać do maja i mieć nadzieję, że w tym roku przyślą też do nas kremy do opalania
A może któraś z Dziewczyn z Niemiec orientuje się jak sprawa wygląda ze składami tych kremów? Czy maja fotostabline filtry i są pozbawione potencjalnych zapychaczy?
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 15:48   #280
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez gwiazda666 Pokaż wiadomość
Witam ,mieszkam w Berlinie,i chyba dziewczyny was zmartwie,bo tutaj juz dawno nie ma starej wersji liliputa,jjest tylko ta nowa dla princesek i piratow.
Robcie zapasy!!!!
Czyli mnie sie nie zdawalo. Ja nie przepadalam za stara seria, zapachy dla mnie straszne byly, ale jak dojrzalam przez przypadek te nowe to powachalam to i owo, kupilam dziecku miniaturke tego zelu dla Piratow. zapachy sa ladne teraz i sklady jak by lepsze, albo mnie sie zdaje...

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że dożyję takich czasów, kiedy będę musiała robić zapasy liliputza Kremu u mnie ostatnio nie było, ale spray kupiłam na zapas. No kurcze, a ja już przestałam używać odżywek z silikonami, bo ładniejsze włosy mam po odżywce dla dzieci....
Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś uda mi się upolować krem i zrobię zapas na najbliższy rok, czy dwa. A póki co lilliputz tylko do twarzy. Żadnego wszechstronnego zastosowania do rąk, stóp i całej reszty. Został mi jeden i resztka drugiego, więc teraz będę go wąchać, a nie używać
Moze ten nowy spray nie ebdzie taki zly? Nie podam calego skladu, bo ja tylko tak zerknelam na niego i odlozylam jak zobaczylam alkohol( chcialam wkoncu sprobowac tej odzywki, skoro chwalicie), ale moze jest jakis skladnik mocno nawilzajacy, ktory zniweluje wysuszajace dzialanie alkoholu? Czasami tak jest, wiec moze i tutaj tak bardzie? Oczywiscie gdybam, przeba by bylo porzadnie wczytac sie w sklad i najlepiej jeszcze przetestowac na wlosach.

Edit: Dziewczyny tutaj macie te nowe rzeczy
http://www.rossmann.de/DesktopModule...word=Lilliputz

Moje dziecie teraz kazdy dzien kapie sie wtych badewasserfarbe

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2009-04-10 o 15:56
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 18:33   #281
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: rossmann

Dziewczyny,czym bedzie sie roznil stary krem Liliputza ze smokiem od tego z ksiezniczka ? bo nie wiem czy bede musiala robic zapasow,jak maja go wycofac
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 19:25   #282
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: rossmann

Dziewczyny- oficjalnie dołączam do grona rossmanniaczek

Po literaturze tego wątku nie mogłam się nie skusić na cuda rossmanna. Dwa dni temu zrobilam sobie wypad do rossmanna, akurat się tak złożyło, że wszystkie kosmetyki się pokończyły.
Skusiłam się na:
- żel pod prysznic babydream (błękitny)
- krem truskawkowy Lilliputz
- olejek (wcześniej używałam Hippa ale ten jest zdecydowanie lepszy, nie klei się tak jak Hipp )
- chusteczki białe babydream
- tonik RdL
- 2 podwójne maseczki peel- of
- krem babydram extrasensitive.
Co zauważyłam?
1. żel jest na prawdę rewelacyjny, nie wysuszyl mojej skóry, ładnie pachnie, nie pieni się strasznie. Na +
2. Krem truskawkowy kupiłam z myślą o dłoniach, taki krem domowo- torebkowy Zapach super
3. olejek- tak jak już wcześniej napisałam, używałam Hippa, ale denerwowało mnie troche silne natłuszczenie, i wolno się wchłaniał po jakimś czasie jakby się skóra uzależniła od niego Ogólnie dobrze działał, ale szukam KWC wśród olejków i czuję że w końcu moje poszukiwania zakończę
4. chusteczki białe- hmmm i tu +/-. Kupiłam je z myślą o demakijażu i pielęgnacji np. w podróży lub jako odświeżacze do torebki. Wcześniej używałam chusteczek z Biedronki. Mam jak na razie mieszane uczucia, ale myślę, że zmienię zdanie. Uważam, iż są troszkę za suche i za cienkie. Jakoś wolę grubsze i mocniej nasączone chustki.
5. Tonik Rivala. Ogólnie co do tej firmy jestem mile zaskoczona, do tej pory miałam maseczki i cienie (ubolewam, że je wycofali...przynajmniej u mnie nie ma...). Tonik jest bardzo fajny, wydajny, bo odrobina starcza na twarz, szyje i dekolt. Pozostawia delikatny film (to pewnie zasługa gliceryny na drugim miejscu ) Zwęża pory i nawilża. A i kupiłam go za całe 3,49
6. Maseczki- uwielbiane przeze mnie peel- of. W sumie jak na razie nie znalazłam lepszych. Rozjaśniają skórę, zwężają pory, wyciągają różne syfki itd. Wielki plus
7. Jeszcze nie stosowałam, ale jak coś to dam znać gdyby był ktoś zainteresowany. Zachęcił mnie tym, że jest bez konserwantów, hipoalergiczny, bez perfum i innych ulepszaczy.

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja miałam też tę piankę. Fajna
Jest wydajna? Dzisiaj byłam znowu w rossmannie i się zastanawiałam, czy ją kupić.

Cytat:
Napisane przez gwiazda666
Witam ,mieszkam w Berlinie,i chyba dziewczyny was zmartwie,bo tutaj juz dawno nie ma starej wersji liliputa,jjest tylko ta nowa dla princesek i piratow.
Robcie zapasy!!!!
Widziałam ten księżniczkowy krem, jakoś nie pachniał zbyt fajnie w porównaniu z truskawą Lilliputz I konsystencje miał lżejszą.
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 19:29   #283
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: rossmann

Witaj blau Widzę, że się wkręciłaś

Pianka wydajna! Ja jej sobie nie żałowałam, a starczyła na dość długo. Trudno mi określić. W każdym razie miałam 3 albo 4 opakowania i wiem, że kiedyś jeszcze do niej wrócę
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 19:43   #284
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Witamy, blau
Bardzo ładne zakupy.
Tez dzisiaj sterczałam nad tą pianką. Dawno już nie miałam żadnej maseczki, najwyższy czas to zmienić
Daj proszę znać jak już przetestujesz ten krem extrasensitive.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 20:34   #285
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

witam
przeglądam właśnie wątek a tu tyyyyyle ciekawych rzeczy! wiedziałam że Rossmann ma fajne produkty, ale nie że aż tyle!

robię sobie listę do kupienia i mam:
- krem truskawkowy Lilliputz
- filtr babydream SPF50
- szampon babydream rumianek + pantenol
- żel do higieny intymnej (orientujecie się,czy on ma lepszy skład niż emulsja Lactacyd?)

I jeszcze mam pytanie:
co to za filtr z Lirene o którym rozprawiacie na równi z filtrem Babydream?
i co to za krem nagietkowy z cynkiem?

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Na szczęście za Liliputem nie przepadam (tak jak i za Alterrą) Ale w Krakowie jest truskawkowy, widziałam dziś. Zakupiłam dziś Babydrem filtr (czekam aż się filtromaniaczki wypowiedzą na temat tego czy faktycznie może zastąpić apteczne filtry - jak nie, to będzie dla brata na mecze w terenie), i płyn do kąpieli (bez sls!) nagietkowy - mam zamiar dziś eksperymentować i spróbowac nim zmyć makijaż. Widziałam już duże butle sunozonów (wiosna!!!) i taką nową chyba bardziej eksluzywną serię Rival de Loop - ktoś wie o co chodzi?
w którym Rossmannie widziałaś krem truskawkowy i filtr?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 20:41   #286
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Limonatko - w domu towarowym Wanda, w Hucie.

Filtr dziś nakładałam - super, podobny do Iwostinu ale chyba nawet szybciej się wchłania. Żel do mycia twarzy się niespecjalnie nadaje - za dużo perfum w nim, gryzie mnie

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2009-04-10 o 20:43
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 20:46   #287
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

ojo, to mi tam daleko.. najczęściej jestem na Dietla, ale mam wrażenie, że nie mają tam wszystkiego.. a poza tym tak ciasno :|
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 20:48   #288
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Mnie się wydaje, że Rossmany się różnią czasem od siebie asortymentem.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 20:51   #289
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
witam
przeglądam właśnie wątek a tu tyyyyyle ciekawych rzeczy! wiedziałam że Rossmann ma fajne produkty, ale nie że aż tyle!

robię sobie listę do kupienia i mam:
- krem truskawkowy Lilliputz
- filtr babydream SPF50
- szampon babydream rumianek + pantenol
- żel do higieny intymnej (orientujecie się,czy on ma lepszy skład niż emulsja Lactacyd?)

I jeszcze mam pytanie:
co to za filtr z Lirene o którym rozprawiacie na równi z filtrem Babydream?
i co to za krem nagietkowy z cynkiem?
Witamy
krem nagietkowy z cynkiem jest świetny na pryszcze. Bardzo dobrze łagodzi podrażnienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 638814_1.jpg (16,5 KB, 58 załadowań)
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 20:57   #290
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Witamy
krem nagietkowy z cynkiem jest świetny na pryszcze. Bardzo dobrze łagodzi podrażnienia.
czyli rozumiem, że zapychaczy nie ma w składzie? bo szukam właśnie jakiegoś kremiku na noc fajnego, nie zapychającego właśnie

muszę się następnym razem dobrze porozglądać po Rossmanie w Krakowie, bo połowy rzeczy z tego wątku tam nie widzę :P
albo jutro się przejadę do mojego gliwickiego, który jest fajny bo obszerny i pustawy zawsze
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 21:11   #291
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
czyli rozumiem, że zapychaczy nie ma w składzie? bo szukam właśnie jakiegoś kremiku na noc fajnego, nie zapychającego właśnie

muszę się następnym razem dobrze porozglądać po Rossmanie w Krakowie, bo połowy rzeczy z tego wątku tam nie widzę :P
albo jutro się przejadę do mojego gliwickiego, który jest fajny bo obszerny i pustawy zawsze
Wrzucam skład: Aqua, Zinc Oxide, Ethylhexyl Stearate, Glycine Soja Oil, Glycerin, Lanolin, Sorbitan Oleate, Polyglycerol-3 Polyricinoleate, Olea Europaea Oil, Cera Alba, Parfum, Hydrogenated Vegetable Oil, Calendula Officinalis Extrack, Tocopherol, Magnesium Sulfate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Sodium Hydroxide.

Mam nadzieje, że wszystko dobrze spisałam, wygrzebałam tubke ze śmietnika, bo akurat dzisiaj wyrzuciłam
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 21:11   #292
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Dziewczyny, a poradźcie, bo ja żadnych kremów babydream nie używałam: potrzebuję dla brata (lat 20 i kilka), silnie nawilżającego, bez zapychaczy (bo ma zaskórniki itp), najlepiej niezbyt świecący bo to dla faceta a faceci bardzo nie lubią jak jest tłusto
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 22:26   #293
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
czyli rozumiem, że zapychaczy nie ma w składzie? bo szukam właśnie jakiegoś kremiku na noc fajnego, nie zapychającego właśnie

muszę się następnym razem dobrze porozglądać po Rossmanie w Krakowie, bo połowy rzeczy z tego wątku tam nie widzę :P
albo jutro się przejadę do mojego gliwickiego, który jest fajny bo obszerny i pustawy zawsze
Musisz się rozglądać po półkach z kosmetykami dla dzieci. To nasz tajny kącik w rossmannach i skarbnica pielęgnacyjnych perełek
Dzisiaj zrobiłam zapas 3 odżywek do włosów lilliputz, bo jeśli kończa produkcję, to muszę się ratować, a spraye mają termin ważności do 2011 roku.
Niestety kremu juz nie było, panie w sklepie nie wiedzą czy będą zmiany w asortymencie, więc raczej nie można na informacje od nich liczyć.
Szkoda, że u mnie jest tylko jeden ross, bo może gdzieś jeszcze w rossach mają zapasy kremu, które mogłabym kupić.
Ten nowy krem, który jest na stronie niemieckiej jest o połowę mniejszy i kosztuje 1,50 euro, czyli w złotówkach tyle, co do tej pory 150 ml truskawkowego. Jeśli będzie się róznił składem na minus, to nie wybaczę tej zmiany.
Ja nie chcę tego ich ulepszania, chcę stary sprawdzony kremik
Ineso jesli gdzieś znajdziesz możesz z zamkniętymi oczami kupić krem truskawkowy dla brata. Zapach mało męski, ale właściwości super. Polecam też żel nawilżający rival de loop. Jest teraz w promocji za 9 zł. To przejrzysty zielony żel z pompką. Nieźle nawilża i napewno nie przetłuści cery.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 00:05   #294
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: rossmann

u mnie krem truskawkowy i spray jeszcze sa. dzis kupiłam spray, ale zapasow nie robilam. chyba o tym pomysle

chusteczkiz serii naturals (te zielone) sa fajne. maja inna fakture i zapach mi sie nie podoba, ale w ogole nie czuje zadnych pozostalosci po nich na twarzy a czuje po wszystkich chusteczkach. sa delikatne i biodegradowalne ponoc
kupilam dzis co prawda niebieskie, ale jedynie ze zgledu na opakowanie, potem biore dwupak zielonych

kusil mnie ten krem z cynkiem ale wykoncze najpierw hippa.
nailza on choc troche?

filtr babydream 50 baardzo fajny. mi sie nie wchlonal calkiem do matu. nic nie splywalo, latwo go rozsmarowac, jest tani.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 01:27   #295
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
- i taki krem który pierwszy raz widziałam na oczy i musiałam go oczywiście kupić. I właśnie o niego chcę Was zapytać. Też z Babydream nazywa się extrasensitive Pflegecreme. Taki w białym opakowaniu z eko-testem. Na KWC go nie znalazłam . Pisze, że nie zawiera substancji perfumowanych, mydeł, olejków eterycznych, barwników i konserwantów, olejków parafinowych, estrów i białek roślinnych. Używałyście już go może?

Mam ten krem jest naprawde niezly ale jedynie na noc bo bieli niesamowicie i jest toporny jezeli chodzi o rozsmarowanie -warto sie pomeczyc i ma bardzo podobne dzialanie jak Dermalibour A-dermy.Swietnie lagodzi i koi,nawet niezle spisuje sie pod katem nawilzenia skory choc lepszy jest do uzywania punktowego.
Warto go zglosic do KWC-jakos zapomnialam o tym
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 08:25   #296
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: rossmann

Kupiłam wczoraj ten krem z nagietkiem i na razie jestem zachwycona. Posmarowałam na noc, a dziś skóra z pięknym kolorytem, niespodzianki załagodzone i jaka matowa i nawilżona! Oby tak dalej.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 11:56   #297
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mam ten krem jest naprawde niezly ale jedynie na noc bo bieli niesamowicie i jest toporny jezeli chodzi o rozsmarowanie -warto sie pomeczyc i ma bardzo podobne dzialanie jak Dermalibour A-dermy.Swietnie lagodzi i koi,nawet niezle spisuje sie pod katem nawilzenia skory choc lepszy jest do uzywania punktowego.
Warto go zglosic do KWC-jakos zapomnialam o tym
Dziękuję ślicznie za opinię . Ja jakoś strasznie się błyszczę po nim i to mi przeszkadza . Ale poza tym wydaje się ok, ale w moim przypadku tylko na noc. A o co chodzi z używaniem punktowym? Bo to krem nawilżający
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 12:44   #298
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za opinię . Ja jakoś strasznie się błyszczę po nim i to mi przeszkadza . Ale poza tym wydaje się ok, ale w moim przypadku tylko na noc. A o co chodzi z używaniem punktowym? Bo to krem nawilżający
Dla mnie to wybitnie krem na noc-kompletnie sie nie nadaje na dzien
Uzywam go punktowo tzn na wybrane partie skory czy ciala,traktuje go niczym alternatywa Dermaliboura ktory tez swietnie nawilza,koi i goi ale nie bardzo sprawdza sie globalnie


Babydream Wundschutzcreme extrasensitive


Sklad;
Aqua, Zinc Oxide, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Panthenol, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Zinc Stearate, Magnesium Sulfate.

Zglosze go zaraz do KWC
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-04-11 o 13:00
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 12:45   #299
arien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: rossmann

Czyżby ten krem nagietkowy zmienił skład? Mam ten krem, identyczny jak na pokazanym zdjęciu, kupiłam go dość niedawno, ale mój nie ma cynku w składzie...
Z cynkiem kupiła ostatnio innym krem z Babydream, ten chroniący przeciwko odparzeniom. Wydaje mi się, że dobrze działa na podrażnioną twarz. Ma konsystencję maści, ciężko go rozsmarować, więc nadaje się na noc ale chyba działa.
Z asortymentu miałam też kapsułki z koenzymem Q10 z Rival de Loop, taką tygodniową kurację. Nie wiem, czy działają przeciwzmarszczkowo, ale fajnie nawilżają
arien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 12:52   #300
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a poradźcie, bo ja żadnych kremów babydream nie używałam: potrzebuję dla brata (lat 20 i kilka), silnie nawilżającego, bez zapychaczy (bo ma zaskórniki itp), najlepiej niezbyt świecący bo to dla faceta a faceci bardzo nie lubią jak jest tłusto
Zgadzam się z Elfia4. Mam ten żel i jestem zadowolona. ładnie nawilża i napina skórę i nie zostawia ani trochę tłustej powłoki.

Wczoraj w końcu posmarowałam się lotionem Isana Med. Żaden z niego tłuścioch, konsystencja bardzo lekka. Ładnie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy i dobrze nawilża.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.