Rossmann - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 02:08   #181
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: rossmann

Dzisiejszy dzien chyba zaznacze sobie w kalendarzu i bede obchodzic rocznice
Odkrylam calkiem przypadkiem w rosmanie serie babydream gdzies sie zapodzialam wsrod polek szukajac szamponu i alleluja wpadl mi w oko szampon rumiankowy a to przez certyfikat Oko Test "sehr gut" i juz sie nie moglam oderwac, przeczytalam sklady i az mnie przytkalo z wrazenia. Kupilam oliwke i juz sie czaje na krem truskawkowy i nagietkowy do twarzy. Nie pasuje mi tylko "zaperfumowanie" tych kremow i Sodium Hydroxide ale i tak nie jest zle. To bedzie dalszy ciag mojego romansu z niemieckimi kosmetykami...no kto by pomyslal...
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 09:32   #182
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Mi sie mój krem nagietkowy kończy. Powoli zaczynam sie rozglądać za innym rossmanowskim cudem.
Natomiast z przykrością stwierdzam, że krem do rąk Isana aloesowy jest delikatnie mówiąc średni. Konsystencje ma bardzo wodnistą, wylewa sie z tuby. Słabo nawilża. Jak sie skończy to wrócę do rumiankowego.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:59   #183
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: rossmann

Wypróbuj kremy do rąk Isana Med, są świetne.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:15   #184
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: rossmann

Pomadka Alterra- moja miłość po grób Cudownie tłuste ukojenie dla moich wiecznie spierzchniętych warg
Zachęciłyście mnie(na spółkę z wiecznym swędzeniem i zaczerwienioną gęsią skórką ) i testuję od kilku dni olejek myjący z Isany Med. Zapach niespotykany, konsystencja rzeczywiście trochę za rzadka(ale to olejek, więc mogę mu wybaczyć ), co do działania, to jeszcze nie mogę nic powiedzieć
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2009-03-10 o 19:16
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:32   #185
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Wypróbuj kremy do rąk Isana Med, są świetne.

Isane Med do rąk już miałam i sobie bardzo chwalę. To jednak na teraz juz jest trochę za tłusty. Natomiast na mrozy jest idealny.

Narek, podzielam Twoja miłość do pomadki Alterra. Fakt, wszystkie kosmetyki Isany Med mają taki zapach. Specyficzny, tylko tak mogę go opisać.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:42   #186
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Narek, podzielam Twoja miłość do pomadki Alterra. Fakt, wszystkie kosmetyki Isany Med mają taki zapach. Specyficzny, tylko tak mogę go opisać.
Po wylaniu na gąbkę olejek pachnie dla mnie jakby plastikiem Nie mam pojęcia skąd to skojarzenie Później wszystko pięknie łagodnieje i ostateczna wersja nawet mi się podoba

Ach, olśnienie
Żel Babydream z pompką- używałam jeszcze, kiedy było stare opakowanie. Myłam nim buzię, nie wysuszał jakoś mega, ale ja po każdym myciu muszę posmarować się czymś tłustym
Szampon HiPP- do niedawna mój ideał szamponowy. Mam bardzo wrażliwą skórę głowy i jako jedyny(podkreślam, do niedawna) nie podrażniał mi skalpu, a nawet go koił.
Szampon Babydream- używam teraz od jakichś 2 tygodni i muszę powiedzieć, że chyba wyprze HiPP'a. Nie podrażnia, utula ekspresowo(z HiPP'em trzeba było poczekać), zmywa nawet olejowe mieszanki.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:58   #187
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Po wylaniu na gąbkę olejek pachnie dla mnie jakby plastikiem Nie mam pojęcia skąd to skojarzenie Później wszystko pięknie łagodnieje i ostateczna wersja nawet mi się podoba

Ach, olśnienie
Żel Babydream z pompką- używałam jeszcze, kiedy było stare opakowanie. Myłam nim buzię, nie wysuszał jakoś mega, ale ja po każdym myciu muszę posmarować się czymś tłustym
Szampon HiPP- do niedawna mój ideał szamponowy. Mam bardzo wrażliwą skórę głowy i jako jedyny(podkreślam, do niedawna) nie podrażniał mi skalpu, a nawet go koił.
Szampon Babydream- używam teraz od jakichś 2 tygodni i muszę powiedzieć, że chyba wyprze HiPP'a. Nie podrażnia, utula ekspresowo(z HiPP'em trzeba było poczekać), zmywa nawet olejowe mieszanki.


Z tego wszystkiego poszłam poniuchać żel pod prysznic Isany Med i ten produkt chyba jako jedyny z tej serii nie pachnie jak reszta. Zapach bardzo ładny, ale nie agresywny, nie narzuca się. Nie mam pojęcia do czego go porównać.

Muszę kiedys w końcu wypróbować jakis szampon dziecięcy. Jak do tej pory głównie rzepowych używałam, ale strasznie kusicie.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 20:15   #188
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Z tego wszystkiego poszłam poniuchać żel pod prysznic Isany Med i ten produkt chyba jako jedyny z tej serii nie pachnie jak reszta. Zapach bardzo ładny, ale nie agresywny, nie narzuca się. Nie mam pojęcia do czego go porównać.
Dobrze wiedzieć, bo pewnie będzie następny w kolejności do testowania
Muszę jeszcze kupić w najbliższym czasie balsam z tej serii. Mówicie, że jest tłusty i tępy, więc myślę, że będzie idealny dla mojego wymęczonego ciała. Nagle coś mu odwaliło i stało się alergiczne Zresztą tak samo, jak i twarz

Cytat:
Napisane przez yugoslavia
Muszę kiedys w końcu wypróbować jakis szampon dziecięcy. Jak do tej pory głównie rzepowych używałam, ale strasznie kusicie.
Dziecięce są o tyle fajne, że nie wysuszają tak włosów jak ziołowe Ja nie wyobrażam sobie myć głowy innym szamponem, niż dzieciaczkowym
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2009-03-10 o 20:29
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:12   #189
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, bo pewnie będzie następny w kolejności do testowania
Muszę jeszcze kupić w najbliższym czasie balsam z tej serii. Mówicie, że jest tłusty i tępy, więc myślę, że będzie idealny dla mojego wymęczonego ciała. Nagle coś mu odwaliło i stało się alergiczne Zresztą tak samo, jak i twarz


Dziecięce są o tyle fajne, że nie wysuszają tak włosów jak ziołowe Ja nie wyobrażam sobie myć głowy innym szamponem, niż dzieciaczkowym

Ja miałam ten z niebieska nakrętką. Następny do testowania będzie z biała, ale najpierw wykończę to co mam.
Przy okazji zakupię dzieciaczkowy szampon. No i kusi mnie jeszcze spray ochronny do włosów Sun Ozon.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 08:56   #190
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

u mnie olejek do mycia Isany Med przegrał z moim nowym odkryciem: żelem do mycia dla kobiet w ciąży Babydream, ten w takiej jasno-brązowej butelce. Cudnie pachnie (isana med jednak zapachowo mi nie podchodzi), skład tez oczywiście bez zarzutu
szampon babydream juz mi sie konczy, polecam wszystkim! Moje wlosy wyglądają po mnim jak wtedy gdy mialam 5 lat i nie męczyłam ich drogeryjnymi kosmetykami Co prawda moj fryzjer cos tam mruczał, ze są za twarde ale mi sie takie podobają
Teraz przymierzam sie do kupna kremu nawilżającego truskawkowego dla dzieci. Ma swietne opinie w KWC
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 09:20   #191
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
u mnie olejek do mycia Isany Med przegrał z moim nowym odkryciem: żelem do mycia dla kobiet w ciąży Babydream, ten w takiej jasno-brązowej butelce. Cudnie pachnie (isana med jednak zapachowo mi nie podchodzi), skład tez oczywiście bez zarzutu
szampon babydream juz mi sie konczy, polecam wszystkim! Moje wlosy wyglądają po mnim jak wtedy gdy mialam 5 lat i nie męczyłam ich drogeryjnymi kosmetykami Co prawda moj fryzjer cos tam mruczał, ze są za twarde ale mi sie takie podobają
Teraz przymierzam sie do kupna kremu nawilżającego truskawkowego dla dzieci. Ma swietne opinie w KWC

Szampon mam juz wpisany na liste zakupów.
Dzisiaj wybieram sie do rossmana , po żarło dla kociaka, to przy okazji rozejrze sie za peelingiem i jakims kremem do twarzy.
Macie jakiś faworytów w tych dziedzinach?
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 16:12   #192
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Ja po szamponie babydream mialam peruke na glowie. Bardzo wysuszyl mi wlosy, byly jakies takie matowe. Nie ukladaly sie jak nalezy. Nosilam wtedy krotkie wlosy, wiec i odzywek nie uzywalam, moze teraz bylo by lepiej. Mam wlosy poldlugie( ponizej brody) i od ich polowe po konce nakladam odzywke ze splukiwaniem( ale dlugo nie trzymam, rozczesuje wlosy i odrazu splukuje), albo balsam bez splukiwania. Moze przy balsamach czy odzywkach bylo by lepiej?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:00   #193
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

ja borykam sie z przetłuszczającymi wlosami, mnie tez na poczatku babydream wysuszył, ale po kilku tyg stosowania wszystko sie unormowało. Troche cierpliwosci i sa efekty. W duzej mierze dzieki wizażankom w wątku o przetłuszczających sie włosach
aha, sampon bez sls, moja rada: myć dwa razy, za pierwszym razem nic sie nie pieni i mam wrazenie ze nic nie myje, jednak za drugim wszystko juz jest ok
ciagle nie moge sie wybrac po tem krem truskawkowy, moze ktos napisac czy on jest bardzo tłusty??
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:05   #194
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
J No i kusi mnie jeszcze spray ochronny do włosów Sun Ozon.
nie widziałam tego cuda! to jakaś nowośc?

Muszę przyznac, że nie podzielam zachwytów nad pomadką Alterra - nie zauwazyłam efektu odżywienia, musiałam często dosmarowywa bo usta były suche, a znów z pomadką za tłuste.
Natromiast raz kupiłam truskawkową Isanę, licząc, że podobna do Nivei będzie - wielka pomyłka! Isana pachnie sztucznie, bynajmniej nie truskawkowo. Efekt żaden. Dałam mamie i kupiłam Nivea. Jakoś mi nie podchodzą rossmanowe pomadki.

Za to uwielbiam wszystkie maseczki (no może z wyjątkiem peeloff) - to mój niezbędnik w kosmetyczce na delegacje.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:07   #195
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja borykam sie z przetłuszczającymi wlosami, mnie tez na poczatku babydream wysuszył, ale po kilku tyg stosowania wszystko sie unormowało. Troche cierpliwosci i sa efekty. W duzej mierze dzieki wizażankom w wątku o przetłuszczających sie włosach
aha, sampon bez sls, moja rada: myć dwa razy, za pierwszym razem nic sie nie pieni i mam wrazenie ze nic nie myje, jednak za drugim wszystko juz jest ok
ciagle nie moge sie wybrac po tem krem truskawkowy, moze ktos napisac czy on jest bardzo tłusty??
Tłusty nie, to taki raczej lekki kremik. Ale lepiej powąchaj przed zakupem, bo zapach truskawki bardzo słodki, utrzymuje się długo i można dostać kilka komplementów od otoczenia w stylu - "pachniesz jak landrynka"
I nie polecam dla alergików - na twarzy porobiły mi się czerwone plamy po nim, a na dekolcie musiał zapchać, bo obsypało mnie kaszką.
Teraz używam do rąk i do nóg i jest okej.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:50   #196
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: rossmann

Wczoraj kupiłam balsam z Isany Med. Pachnie jak mydło Arko, dosyć rzadka konsystencja, o działaniu wypowiem się za tydzień, dwa
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:33   #197
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Tłusty nie, to taki raczej lekki kremik. Ale lepiej powąchaj przed zakupem, bo zapach truskawki bardzo słodki, utrzymuje się długo i można dostać kilka komplementów od otoczenia w stylu - "pachniesz jak landrynka"
I nie polecam dla alergików - na twarzy porobiły mi się czerwone plamy po nim, a na dekolcie musiał zapchać, bo obsypało mnie kaszką.
Teraz używam do rąk i do nóg i jest okej.
mysle ze dla mnie bedzie ok, na dzien używam filtrów wiec bede go raczej używac na noc/wieczór a sam zapach truskawek lubie alergikiem tez nie jestem

wg mnie pomadka Altera jest chyba nawet lepsza od balsamu Tisane (ktory jest dla mnie tak jakbym za mocny, nie wiem dlaczego ale takie mam wrazenie) poza tym bardzo przypomina mi tą z Eco Cosmetiks w cenie ok 9 złotych
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:21   #198
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: rossmann

dziewczyny, widziałam ostatnio spray z Nivei nabłyszczający włosy, w różowym opakowaniu. Czy ktoś go już miał?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:25   #199
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
nie widziałam tego cuda! to jakaś nowośc?


.
U mnie w rossmanie jest juz od dobrych dwóch miesięcy. Na półce z odżywkami był zadekowny. Sezon czapkowy odchodzi powoli w niepamięć, tak więc jakaś ochrona na włosy sie przyda. Moja lista kwietniowych zakupów robi sie coraz dłuższa


madzia.a, to jest wątek o kosmetykach produkowanych dla drogerii rossman. O nabłyszczaczu Nivei dowiesz sie wszystkiego na plotkowym wątku rossmana. Tam sa specjalistki.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 18:09   #200
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: rossmann

Witam.Ja tu po raz pierwszy i love Rossmann Niestety wczoraj posmarowałam się kremem nagietkowym babydream, ale cudów nie widzę.Rano buzię miałam ściągniętą, wcale nie nawilżoną i tłustą.A po Nanobazie rano cera jak płatek róży Poza tym w składzie widzę lanolinę,czy to nie jest niezły zapychacz?Jakoś nie mam przekonania do nagietkowego...
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:35   #201
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: rossmann

Malinowy psikacz z Liliputza- używam go od jakichś 3 tygodni i zauroczyłam się Używam go na wilgotne włosy, a kiedy wyschną, są takie mięsiste, grubsze(syndrom cienkowłosej ) Zapach syropowej malyny, o czym już była mowa na początku wątku, ale da się przeżyć
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 19:24   #202
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Malinowy psikacz z Liliputza- używam go od jakichś 3 tygodni i zauroczyłam się Używam go na wilgotne włosy, a kiedy wyschną, są takie mięsiste, grubsze(syndrom cienkowłosej ) Zapach syropowej malyny, o czym już była mowa na początku wątku, ale da się przeżyć
Ja też go bardzo lubię Psikam wieczorem na wilgotne włosy i rano na suche, a zapach mi się podoba
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 21:51   #203
NIUNCIO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 708
Dot.: rossmann

Hej dziewczyny ja w ciąży używałam tylko produktów z Rossmana Babydream dla kobiet w ciąży i mimo że to moja druga ciąża była nie mam rozstępów ani problemów ze skórą polecam tanio i skutecznie.
Ostatnio kupiłam dla dzieci szampon na razie super się sprawdza na ich włoskach a do mycia żel do kąpieli z pompką bardzo wydajny
Pozdrawiam
__________________
Zosieńka i Basieńka moje słoneczka na każdy dzień

www.perfekta-kolagen.pl



Stawiamy Adusię na nogi
Przypominam się z 1% dla Aduchy odnośnik znajdziecie tu: http://karka79.googlepages.com
NIUNCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:05   #204
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Malinowy psikacz z Liliputza- używam go od jakichś 3 tygodni i zauroczyłam się Używam go na wilgotne włosy, a kiedy wyschną, są takie mięsiste, grubsze(syndrom cienkowłosej ) Zapach syropowej malyny, o czym już była mowa na początku wątku, ale da się przeżyć
Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Ja też go bardzo lubię Psikam wieczorem na wilgotne włosy i rano na suche, a zapach mi się podoba
ooo, tez sie nad nim zastaawiałam, jednak wizazanki sa nieocenione

Cytat:
Napisane przez NIUNCIO Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja w ciąży używałam tylko produktów z Rossmana Babydream dla kobiet w ciąży i mimo że to moja druga ciąża była nie mam rozstępów ani problemów ze skórą polecam tanio i skutecznie.
Pozdrawiam
tez uzywam i tez chwale choc w ciazy nie jestem, zeby zbytnio nie denerwowac otoczenia dookoła mnie, oderwałam nalepkę z ciężarną panią na butelce i jest ok
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:25   #205
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
(...)tez uzywam i tez chwale choc w ciazy nie jestem, zeby zbytnio nie denerwowac otoczenia dookoła mnie, oderwałam nalepkę z ciężarną panią na butelce i jest ok
Też tak robie
Ostatnio nawet z przyzwyczajenia likwiduje tak też naklejki z babydream z dzieciaczkami.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:27   #206
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: rossmann

Z produktów rossmannowskich używam:
szamponu Babydream- świetnie oczyszcza włosy, są miękkie i puszyste
sprayu Lilliputz- znakomita proteinowa odżywka do włosów
olejku Babydream- nic tak wspaniale nie nawilża skóry
kremu Lilliputz- używam głównie na dekolt i szyję, czasem do rąk i na stopy, działa bez zarzutu
żelu do mycia Babydream- używam od tygodnia, dobrze się pieni mimo braku sls, skóra jest troszkę ściągnięta, ale tonik to niweluje

Mam jeszcze ochotę na krem Babydream Natural oraz tonik z tej serii
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:31   #207
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Jeśli chodzi o spray, to ja jestem tak średnio zadowolona, a właściwie zakłopotana, bo wydaje mi się, że raz nadaje moich włosom objętości, a raz wręcz odwortnie - przyklapuje je...może czasem po prostu za dużo mi się psiknie Dodam, że psikam zawsze na wilgotne włody po myciu, bo na suche to już raczej nie polecam - lekko skleja i w ogóle tak nie bardzo Muszę także zaznaczyć, że ja mam wybitnie cienkie i delikatne włosy, więc może stąd taki efekt. Niemniej produkt ciekawy, miło się używa; generalnie nie obciąża, fajnie (tak wesoło) pachnie, jeśli mogę się tak wyrazić Zadziwiło mnie też dopracowane opakowanie - psikadełko się nie zacina. Wydajny ponadto i skład prosty

No...to teraz tylko skopiować treść tego posta do KWC i mam już recenzję, której jeszcze nie napisałam
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 21:02   #208
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Wątek w sam raz dla mnie
Szampon Babydream to mój hit Zużyłam już kilkanaście opakowań. Włosy są po nim miękkie, mniej się przetłuszczają. Polecam poczekać trochę z oceną, bo po odstawieniu zwykłych szamponów skóra głowy może szaleć, ale potem wszystko się ładnie unormuje.

Krem chroniący przed wiatrem jest też bardzo dobry. Idealny na noc, nakładam go grubszą warstwą na noc. Rano nie ma śladu po podrażnieniach czy zaczerwienieniu np. po majstrowaniu przy twarzy

Krem Lilliputz jest ideałem.

Kupiłam też chusteczki Lilliputz o zapachu chyba melona. Fajne do odświeżania twarzy albo przetarciu jej po nocy, gdy nie ma na nic więcej czasu. Do demakijażu mocniejszego makijażu nie polecam.

Teraz czytając Was zamierzam przetestować coś z Isany Med A używałyście balsamu z calendula?

I czy mogę prosić o linka do tego kremu z nagietkiem i cynkiem? Albo jakieś ich zdjęcia, bo się pogubiłąm i już nie wiem który to który
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 21:23   #209
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: rossmann

To jest krem nagietkowy: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27639, a z cynkiem chyba ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18625 (ale co do tego drugiego nie jestem pewna)
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 22:24   #210
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
To jest krem nagietkowy: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27639, a z cynkiem chyba ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18625 (ale co do tego drugiego nie jestem pewna)
Z cynkiem na pewno (osobiście sprawdzałam ) jest również krem z nowej serii sensitive (nie ma na KWC) - białe opakowanie, w kartoniku. Cynk miał wysoko w składzie, jeśli dobrze pamiętam.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.