Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 22:01   #1231
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez brunetka6 Pokaż wiadomość
moja pasta kupiona na allegro stoi na razie na polce. nie moge sie za to zabrac bo wkurza mnie ze ta pasta klei sie do palcow. nie wiem co robic. ja nawet nie moge zabrac jej w dlonie. a o uformowaniu z tego kulki mozna zapomniec.

moze to przez ten upal? a jakbym wsadzila paste do lodowki? co myslicie?
Mnie też to klejenie się wkurza Nie lubię się babrać w takich rzeczach, no ale cóż, trzeba się przełamać.
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:05   #1232
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Tak. Wsadź do lodówki na chwilę

Ja też zamówiłam na allegro pastę Camsikizi i jest naprawdę fajna. Tylko też mi się szybko topi i uważam, że to kwestia tego, że jest naprawdę ciepło.
Ale nie wsadzaj na długo bo potem nawet jej nie wyciągniesz
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:01   #1233
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

własnie zrobilam paste po raz 4, jakis rok temu jak zrobilam 1 raz to mi wyszla a teraz nie, obecna narazie sie studzi, dalam pol szklanki cukru, 2 lyzki wody i sok z polowy cytryny gotowalam az zrobila sie bursztynowa, ciekawe co z tego bedzie
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:52   #1234
zyziek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

buu a mnie to nie wychodzijest tak twarde po wystudzeniu ze sie wogole nie da wyrobic w palcach,co robie zle bo pomysl mi sie podoba
zyziek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:58   #1235
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ehh no i tak jak sie spodziewalam jak jeszcze dobrze nie wystygla zaczelam ugniatac ale zrobila sie twarda jak skala jutro podgrzeje i sprobuje jeszcze raz
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 00:21   #1236
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Czytajcie proszę wątek

Nie raz było tłumaczone co trzeba zrobić jak jest za twarda....
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 11:13   #1237
krzysika
Przyczajenie
 
Avatar krzysika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ToRuŃ
Wiadomości: 3
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

witam Panie ;D
powiem szczerze że się skusiłam na wypróbowanie owego cuda i nawet mi wyszło za pierwszym razem jednak nie należę do osób cierpliwych i troszkę to bawienie się z tym mnie przerosło, a na dodatek okolice bikini bolały jak diabli
krzysika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 19:38   #1238
TRICKY86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Taak, wszystko pieknie ładnie i nawet mi (chyba?) wyszło za pierwszym razem....tylko...no właśnie...efekty mizerne...;/ wczoraj spróbowałam na jednej nodze, chyba z godzinę siedziałam i....trochę co prawda wyrwało, ale dużo, dużo jeszcze zostało.... ehhh, nie wiem, czy coś robię nie tak? Mam co prawda dosć twarde i mocne włoski (zahartowane przez maszynke...;]), ale czy to jest jedyną przyczyną? Czytałam wypowiedzi, w których depilacja jednej nogi trwała ok 30 min, a obie nogi można było "załatwić" jedną kulką, co u mnie nie wchodzi w grę...więc? o co chodzi?? Ktoś sie zna na tym dobrze...? Plisss, help
TRICKY86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:28   #1239
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

to wsadze do lodowki i zobacze co sie bedzie z nia dzialo
hehe juz sie ciesze bo moze WRESZCIE mi sie uda cos z ta pasta...
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:55   #1240
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Wszystko było fajnie, dopóki kulka z klejącej i wyrywającej włosy nie przekształciła się w roztopioną masę rozłażącą się na skórze i na całych dłoniach... Próbowałam potrzymać to bez ruchu na dłoni, żeby znów przestygło i lekko stwardniało, ale tylko się przykleiło do ręki :| Ta metoda jest masakrycznie czasochłonna... a szkoda, bo fajne efekty. Mnie już chyba nic nie pomoże
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:21   #1241
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Jejjj dopiero co dotarłam na ten watek, wcześniej nie słyszałam o tej metodzie. Wizaż to jednak "wyspa skarbów"
Przejrzałam zdjęcia które tu umieściłyście i filmiki, przy najbliższym wolnym czasie na pewno spróbuje zrobić ową pastę już nie mogę się doczekać
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 17:39   #1242
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Czy ta pasta po wyrobieniu powinna mieć konsystencję gumy do żucia? Bo ja ją tak rozciągam i ugniatam i się zrobiła jak guma do żucia właśnie, ma taki mętny, żółty kolor. Ale urabiałam ją może z 3 minuty, a dziewczyny tu pisały, że co najmniej 10 min. ją rozrabiają. A jak dłużej ją rozrabiam, to się zaczyna kleić.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-07-09 o 20:00
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 18:19   #1243
zyziek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

wow jest to czasochlonne ale dziala robilam dzis bikini efekty spoko nie mowie ze wogole nie bolalo bo troszke tak ale to pewnie dlatego ze moja pasta nie wyszla mi jak powinna bo jak ja unowoczesnialam to dalam za duzo wody,ale sie nie poddaje
zyziek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:00   #1244
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

No mi w końcu wyszło z tą pastą. Ale to czasochłonna metoda depilacji - siedzę przy tym już chyba godzinę. Już mnie palce i skóra bolą od rozsmarowywania tej pasty na nogach. Ale efekt fajny - nie ma podrażnienia w postaci tych czerwonych kropek, których nienawidzę (jedynie skóra jest lekko zaróżowiona) i skóra od razu jest taka gładka w dotyku. Ciekawe po jakim czasie włoski odrosną.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 07:14   #1245
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny a nie można tej pasty domowej roboty rozmieścić na skórze szpatułka, na to położyć paski i siach!!! JA mam paste z allegro i tak robie. Nic sie nie klei, nie jest takie czasochłonne a efekt super.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 09:20   #1246
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie można tej pasty domowej roboty rozmieścić na skórze szpatułka, na to położyć paski i siach!!! JA mam paste z allegro i tak robie. Nic sie nie klei, nie jest takie czasochłonne a efekt super.
Możnaby Tylko nie wiem jak Twoja pasta, ale moja wszystkich włosków nie chwyta. Muszę ją po kilka razy przykładać w to samo miejsce. Może to wina tego, że nie mam wprawy, ale powoli się rozkręcam
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 09:58   #1247
Robiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

hehe,tez sie rozkrecam ale ranyyy....bawie sie z tym od 4dni ;d i juz nie mam sily....palce mam doslownie zdarte!!
za pierwszym razem mi nie wyszlo, chyba jednak przypalilam, byla za twarda. ale za drugim juz wyszlo przepisowo no tylko ze wlasnie tez nie rozumiem jak ktos moze zrobic np.nogi i bikini w poltorej godz. caly dzien depilowalam rece ;d i troche nog. i juz poprostu nie moge;d no ale nie ma co sie zrazac. bo juz wole babranie sie z tym niz wosk....
Robiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 10:04   #1248
sabcia214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 234
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Czytam Was dziewczyny już od dłuższego czasu i dzisiaj znowu się zdecydowałam na zrobienie pasty. Jak na razie stygnie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie wiem czy jej nie przypaliłam tak jak kiedyś. Wtedy nie nadawała się do użytku i ją wyrzuciłam. Była twarda jak kamień. Ehh Ta dzisiejsza jest koloru ciemnobrązowego, z daleka wygląda jak czarna. Nie wiem czy to dobrze No cóż, dam znać jak wystygnie. Będę ją pewnie musiała podgrzać bo znowu będzie za twarda. Pożyjemy, zobaczymy

Pasta jest już trochę twarda, ale można ją wyciągnąc. Wzięłam kawałek żeby rozrobić ale ona momentalnie stwardniała. Co mam zrobić w takiej sytuacji?



Przygrzałam ją suszarką i zaczęłam wyrabiać. Kiedy już była gotowa, próbowałam depilować, ale nici z tego. Pastę rozrobiłam dobrze, tak jak w filmikach, ale nie wyrwało mi wszystkich włosków. Poza tym nogi -a dokładniej jedną nogę mam całą czerwoną (w dodatku w kropki). Pozostanę jednak przy maszynce. Za dużo roboty z tym. W dodatku mam opuchnięte palce od wyrabiania tego klejącego się mazidła

Edytowane przez sabcia214
Czas edycji: 2009-07-10 o 12:18
sabcia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 16:28   #1249
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja też wczoraj zrobiłam pastę... ma kolor ciemnego bursztynu, roztopiłam, nałożyłam na skórę i ciach. Na rękach efekt nawet fajny - jednak wyrywa tylko część włosów a część urywa....;/ natomiast bikini to porażka - wyrwałam może ze 3 włoski... to jest prawie tak samo czasochłonne jak pęseta a boli dużo bardziej. Ale może dlatego, że nigdy nie używałam plastrów i nie wiem jak to robić? jak dla mnie bez sensu
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 16:51   #1250
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Możnaby Tylko nie wiem jak Twoja pasta, ale moja wszystkich włosków nie chwyta. Muszę ją po kilka razy przykładać w to samo miejsce. Może to wina tego, że nie mam wprawy, ale powoli się rozkręcam
Moja chwyta Przykładam pasek, 3 ruchy aby dobrze przyległ i mocne pociągnięcie. A na pasku duzo włosków z cebulkami. Nic się nie klei i nie twardnieje
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 19:41   #1251
zyziek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a jak wygrzebac ta paste z pojemniczka bo probawalm nozem i prawie go zlamalam
zyziek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:39   #1252
akilegna05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 26
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez zyziek Pokaż wiadomość
a jak wygrzebac ta paste z pojemniczka bo probawalm nozem i prawie go zlamalam
wloz pojemnik do kapieli wdonej to sie troche stopi
akilegna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 22:18   #1253
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Kurcze, zrobiłam te pastę, niby dobra konstencja (pasta smaczna), ale jak wystygła i chciałam ulepić kulkę, to sie szybko taka twarda robiła, taki kryształek nie do rozsmarowania.
Czy mogę ja jeszcze podgrzać, że bys się lepiej "wyrabiała" i lepiła?
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 09:57   #1254
Robiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

z tego co czytalam to dziewczyny mowily, zeby dolac wody i dopiero wtedy podgrzac ale u mnie to sie nie sprawdzilo....moze dlatego ze juz wcale nie byla za bardzo gotowana,tylko przypalona. bo ten kolor ciemnego bursztynu chyba jednak kazdy sobie inaczej wyobraza ;D moja druga,udana pasta wg mnie miala kolor zwyklego bursztynu ;D co nie zmnienia faktu ze pasta musiala sie porzadnie kleic do palcow, zeby wyrwala ktorykolwiek wlosek i zanim jeszcze sie to wyrobi....trzeba wejsc w wprawe. naklejam cienka (bo jezeli gruba to nie chwyta ;D )warstwe pod wlos, z wlosem ''naciagam'' skore pare razy i dopiero wtedy urywam. inaczej nie da rady ;D
Robiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 16:14   #1255
monmila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Witajcie
O paście dowiedziałam się od koleżanki i już ją miałam zamówic na allegro ale wpisałam w gooogle i tak trafiłam tu.jestem dopiero na stronie 6 w czytaniu i często sie pojawiło żeby zobaczyć jak wygląda na zdjęciach gdzie one są ???
Czy ktoś ogarnięty w temacie może podać link
Wczoraj zrobiłam pastę
-gorącą ciemną ale nie przypaloną przelałam do miseczki
-na próbę na łyżkę wylałam trochę i mieszałam patyczkiem
-zrobiła się błyszcząca,później matowa
-na 1 rzut poszło bikini
-część włosków z cebulkami,część urwanych
-2 rzut mąż pachy u niego wszystko poszło z cebulkami moze nie idealnie brała wszystkie włoski ale to co zostało to wyrwałam pęsetą
-nakładałam z włosem rwałam pod włos
pytanko-czy ona sie musi tak trudno-tępo rozprowadzać czy może jest coś nie tak ???

No to zabieram się za dalsze czytanie
monmila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 17:00   #1256
yoanna_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

hej dziewczyny!

ja zrobilam tak: pastę podgrzałam w mikrofalówce do postaci cieczy (ale bez jednej malej części, którą wcześniej ugniatalam). jak troszkę przestyglo i nie parzyło kładłam łyżeczką na kilka małych obszarów po czym naklejałam tą "urobioną" część na nie i odrywalam z włosem. musiałam niestety posłużyć się podgrzaną pastą, ponieważ mi też nie wyrywało włosków. Taka stopiona pięknie się przykleja i efekty są super. reasumując: zamiast pasków materiału posłużyłam się kawałkiem urobionej pasty Może komuś się przyda.
yoanna_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 17:27   #1257
monmila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.


Zobaczcie na co się natknęłam bardzo ułatwia jak sie to obejrzy mi jednak lepiej stosować dodatkowo paski materiału

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;13040101]Trzeba go wyrobić, żeby dał się do depilacji. Ugniatanie to nie do końca dobre słowo, ROZCIĄGANIE - owszem.

Obejrzyjcie ten filmik a powinno się rozjaśnić

[/QUOTE]

albo to i inne youtube to kopalnia
http://www.youtube.com/watch?v=OLTkmjNxCNE&feature=fvw

z innych filmików zaobserwowałam ze gdy pasta już się zaczyna ciągnąć po prostu dokładają trochę takiej nie wyrobionej

Edytowane przez monmila
Czas edycji: 2009-07-11 o 17:47
monmila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 17:36   #1258
kalinkii
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 413
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja próbowałam zrobić pastę, ale niestety chyba się przypaliła. ;/
Po zagotowaniu miała kolor bardzo ciemnego bursztynu. Po ostygnięciu była dosyć twarda, ale też lepiąca. Próbowałam formować ją w rękach ,ale nie zmieniała koloru tak jak na powyższej prezentacji, była ' bardziej sztywna', nie chciała się układać.
kalinkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 17:53   #1259
tweety93
Raczkowanie
 
Avatar tweety93
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Northampton,Anglia
Wiadomości: 311
GG do tweety93
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Kurcze, zrobiłam te pastę, niby dobra konstencja (pasta smaczna), ale jak wystygła i chciałam ulepić kulkę, to sie szybko taka twarda robiła, taki kryształek nie do rozsmarowania.
Czy mogę ja jeszcze podgrzać, że bys się lepiej "wyrabiała" i lepiła?
no cóż,przynajmniej dobra była
tak,można ją podgrzać,ważne tylko żeby nie za długo ją trzymać w garnuszku czy w mikrofali..np.możesz to wsadzić do mikrofalki na jakieś 20-30s..
ewentualnie możesz jeszcze dodać troszkę wody,ale to naprawdę w małej ilości.
__________________
Była aparatka
góra: 08/01/2011 - 07/06/2012
dół: 30/06/2011 - 07/06/2012
tweety93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:49   #1260
zyziek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

http://www.youtube.com/watch?v=4G7iL...eature=related moze ci to pomoze okreslic jak pasta ma wygladac.powodzenia ja dzisiaj robialm nawet ok nogi gladziutenkie bikini tez i nawet az tak nie bolalo
zyziek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.