Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-05, 09:20   #1501
justynaml
Przyczajenie
 
Avatar justynaml
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 9
GG do justynaml
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

musisz sprawdzać co chwile zeby sie nie zagotowała bo bedziesz musiała długo czekać aż ostygnie zeby sie nie poparzyć. mi sie właśnie zagotowało... stygnie i do dzieła
justynaml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 19:19   #1502
PinkFairy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Pochwal się jak Ci poszło ; >
__________________
... And nothing else matters ...

Fiodor Dostojewski:
Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.


PinkFairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 21:46   #1503
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny, mi też wyszlo zrobiłam nogi, kawalek bikini i pachy (a mam naprawdę ciemne i grube wloski). Proporcje naprawdę są dowolne, liczy sie czas gotowania. Kolor też za każdym razem wychodził inny (robiłam dwie porcje, trzecią ugotowala współlokatorka pod moim czujnym okiem ). Ciekawa jestem jak bedzie z odrastaniem, bo po depilatorze dosyć dotkliwie mi wrastaly.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 21:49   #1504
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

zazdroszcze i gratuluje
ja podjelam 2 proby i nic . mam jeszcze w pojemniczku troche pasty ( twardej ) i nie wiem czy mozna to odgrzac i sie nada czy juz nie bardzo ?
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:18   #1505
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 372
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

jasne że można. wkładasz do kąpieli wodnej i działasz.

ja zrobiłam chyba jednak niezbyt dobrą ta pastę bo co prawda paszki mi wyszły świetnie (dziś jest 6 dzień od depilacji i dopiero pojawiają się cieniutkie włoski) ale nogi... siniaków się nabawiłam. chyba zbyt lepka była i dlatego tak wyszło że musiałam mocno odrywać i brzydko potem nogi wyglądały. mój tż się przestarzył i pytał co się stało
megalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:27   #1506
PinkFairy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

No to ładnie
A ja się zaczynam bać tej pasty cukrowej, ale cóż...
A macie po depilacji tą pastą takie czerwone "kropeczki" jak np. po depilatorze, czy plastrach? ;d
__________________
... And nothing else matters ...

Fiodor Dostojewski:
Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.


PinkFairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:37   #1507
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez PinkFairy Pokaż wiadomość
No to ładnie
A ja się zaczynam bać tej pasty cukrowej, ale cóż...
A macie po depilacji tą pastą takie czerwone "kropeczki" jak np. po depilatorze, czy plastrach? ;d
wlasnie nie najbardziej mnie pachy zszokowaly, miałam niezbyt dlugie wloski wiec zrywalam paste kilka razy na nich i nie byly wogole czerwone, tak jakbym nic totalnie na nich nie robila....
Na nogach w zaleznosci od dnia, czasem sie troche zaczerwienią, ale mam porownanie do depilatora i podraznienie jest znacznie mniejsze.
Siniaków tez sie kilku nabawilam wydaje mi sie ze moja pasta z kolei byla za gęsta i przy rozciągnaniu na skórze musialam zbytnio dociskać.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 19:28   #1508
PinkFairy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

biala17a i dlatego ja mam zamiar kupić pastę przez allegro
__________________
... And nothing else matters ...

Fiodor Dostojewski:
Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.


PinkFairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 14:32   #1509
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Tylko czy pasta z allegro jest dobra...? Czekam aż ktoś coś o niej napisze
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:29   #1510
natiii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 103
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja zrobiłam właśnie przed chwilą i nie wiem czy jest dobra :P
ma kolor tego miodu ciemnego. i właśnie mam teraz odczekać aż ostudzi sie i stwardnieje na kamień a potem znowu podgrzać w łaźni wodnej i wtedy używać?
natiii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:37   #1511
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja dziś sie meczylam i powiedzialam koniec mam dosyc
narazie szukam innego preparatu dobrego do depilacji
dzis zamowilam taki krem za 90zl mam nadzieje ze bedzie dobry bo jak nie to sie wsciekne
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 10:07   #1512
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez natiii90 Pokaż wiadomość
ja zrobiłam właśnie przed chwilą i nie wiem czy jest dobra :P
ma kolor tego miodu ciemnego. i właśnie mam teraz odczekać aż ostudzi sie i stwardnieje na kamień a potem znowu podgrzać w łaźni wodnej i wtedy używać?
nie musisz az tyle czekac ja używam zaraz po zrobieniu. żeby sie nie poparzyć nabieram z garnuszka łyzkę jeszcze lejącej pasty i robię "kleksa" na gładkiej powierzchni (plastikowa deseczka do krojenia, suchy blat), czekam aż ostygnie. Chlodniejsza pieknie sie odrywa, nastepnie toczę matowa kuleczke i do dziela
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 14:27   #1513
belle77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Tylko czy pasta z allegro jest dobra...? Czekam aż ktoś coś o niej napisze
Kupiłam pastę na allegro jakieś 2 tygodnie temu. Moim zdaniem jest zbyt klejąca. Za 3-4 razem w ogóle nie chciała mi się odkleić od nogi, więc w końcu używałam jej razem z paskiem materiału, bo wtedy jakoś szło. Generalnie uważam, że jednak lepiej próbować zrobić taką pastę samemu - ta, którą robiłam sama też nie wyszła mi idealna, ale była o niebo lepsza od tej z allegro.
__________________
"Szczęście uśmiecha się do twardzieli, nie do marzycieli" - Doyle Brunson
belle77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:36   #1514
PinkFairy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez belle77 Pokaż wiadomość
Kupiłam pastę na allegro jakieś 2 tygodnie temu. Moim zdaniem jest zbyt klejąca. Za 3-4 razem w ogóle nie chciała mi się odkleić od nogi, więc w końcu używałam jej razem z paskiem materiału, bo wtedy jakoś szło. Generalnie uważam, że jednak lepiej próbować zrobić taką pastę samemu - ta, którą robiłam sama też nie wyszła mi idealna, ale była o niebo lepsza od tej z allegro.
a jaką kupiłaś??
__________________
... And nothing else matters ...

Fiodor Dostojewski:
Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.


PinkFairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 12:21   #1515
belle77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

PinkFairy - pasta cukrowa Camsakizi.
__________________
"Szczęście uśmiecha się do twardzieli, nie do marzycieli" - Doyle Brunson
belle77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:39   #1516
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 296
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

belle77 : ja też tak kiedyś miałam z tą pastą Camsakizi
ale to kwestia wprawy
teraz wychodzi mi idealnie, nic się nie rozstapia
wydaje mi się że za bardzo ją rozgrzałaś

Ja rozgrzewam pastę tylko tyle żeby móc ja wydłupać z pudełeczka, potem katurlam ją w dłoni żeby była cieplejsza i od razu daje na ciało. Ona wtedy jeszcze bardziej robi sie plastyczna, nagrzewa się właśnia od ciepła naszego ciała.
A jak jest już za bardzo plastyczna to daję jej "odpocząć" - żeby ostygła i dalej do roboty

Można np. mieć dwie kulki i na zmianę używać, jak jedna sie za bardzo rogrzeje to odsatwiasc ją i brać drugą.

Pasta własnej roboty jest też cudowna i tania przed wszystkim, ale raz mi wychodzi a raz nie, dlatego Camsakizi używam w awaryjnych sytuacjach kiedy nie mam czasu na przyrządzanie własnej.

Ogólnie- warto się pomęczyć i nauczyć używać tej pasty. Uratowała mi życie i moje nogi :P
Ja z tych bardziej owłosionych dlatego muszę depilować do samej góry uda, na paski z woskiem się nie wyrabiałam cenowo , a na dodatek nie usuwały włosków tak jak trzeba, miałam podrażnienia etc.
Po paście cukrowej jest idealnie , skóra gładziutka, bez kropek czerwonych, mozna kilka razy to samo miejsce depilować, a skórze nie wyjdzie to na złe.

Muszę jeszcze wypróbować pastę na moje owłosione łapska :P

Edytowane przez Cashmeere
Czas edycji: 2010-11-22 o 13:41
Cashmeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:01   #1517
belle77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cashmeere - no właśnie sęk w tym, że ja jej w ogóle nie podgrzewałam, bo dało się ją po prostu wydłubać łyżeczką Ta mojej roboty też się kleiła po pewnym czasie, ale jednak z 3/4 łydki udało się nią wydepilować, a tą z allegro przykleiłam ze 2 razy i zostawała na nodze. Możliwe, że miałam pecha i trafiłam na jakąś dziwną partię :/ Ale generalnie nie zniechęcam się do pasty cukrowej, bo w porównaniu do np. depilatora daje o wiele lepsze efekty
Ja też z tych bardziej owłosionych, więc jak wypróbujesz pastę na rękach to daj znać co się dzieje z odrastającymi włoskami, np. czy wrastają.
__________________
"Szczęście uśmiecha się do twardzieli, nie do marzycieli" - Doyle Brunson
belle77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 14:02   #1518
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez belle77 Pokaż wiadomość
Ja też z tych bardziej owłosionych, więc jak wypróbujesz pastę na rękach to daj znać co się dzieje z odrastającymi włoskami, np. czy wrastają.
ja już usuwałam pastą włoski na rekach, a mam dlugie, mocne i z każdym rokiem bardziej ciemniejące . wydepilowałam je dokladnie pierwszego listopada, teraz mam juz odrosty na 2-3mm, ale ani jeden wlosek nie wrósł nie wdało się zadne podrażnienie, zaczerwienienie, nic. O ile dalej tak będzie, bo ja sie na tą metodę przerzucam na stałe
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 20:34   #1519
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Moje mini doświadczenie.

W wakacje próbowałam sama robic pastę, poddałam się. Teraz kupiłam na all (tę słynną Camsakizi). Jestem zadowolona: chyba.
Uważam bowiem, że za szybko się "przegrzewa". Po 3 "machnięciach", czuję wilgoć pod palcami, rozpuszcza sie. Może mam za ciepło w łazience? Muszę mieć 3-4 kulki, bo sporo czasu zajmuje ich "chłodzenie"
Ktoś wie jaka temperatura jest dla pracy z pastą najlepsza?

Zaczęłam od łydek - mam chyba za grube włosy, słabo wyrywało, pół łydki zrobiłam i dałam sobie spokój. Za dużo czasu (polecialam woskiem Veet).
Różnica: po Veet krostki mocno czerwone, 2 dni podrażnienie. Po paście krostki słabo czerwone zeszły następnego dnia!

Potem zrobiło się hardcorowo: pachy. Wyszły super, troszke bolało, ale to nic w porównaniu z pęsetą. Zero podrażnień, zero krostek.

No i wzięłam się za bikini, linia bikini poszła gładko, ale jak zaczęłam robić "brazylijskie" to się zaczęły schody. Pasta roztapiała mi się na ciele. I musiałam ciepłą wodą zmywać. Potem osuszać, talkować i od nowa. 2 sesje za mną i jeszcze nie koniec... Ból spory, ale może tylko tak za 1 razem, co?
Prosze podpowiedźcie co z tą temperaturą? Czemu mi topnieje po chwili...
__________________
WYMIANA

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 20:51   #1520
ewelina120333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Mam ten sam problem pasta mi sie topi po paru machnieciach ;/ ale ogolnie jestem bardzo zadowolona wyszla mi za pierwwszym razem a depilacja nog i bikini prawie w ogole nie bolala ;o ! tyle ze podraznienie z bikini schodzilo mi przez 2 dni..
ewelina120333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 03:07   #1521
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 374
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Prawdę mówiąc.. próbowałam robić tą pastę kilka razy, a jedyne co mi z niej wychodziło, to.. cukierki
Być może nie mam talentu, ponieważ nie potrafiłam się nią chyba obsłużyć..
__________________
to, co w modzie lubię,
znajdziesz również na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 08:49   #1522
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez wrednotka Pokaż wiadomość
no to dziewczyny, odważyłam sie
i wyszło mi za pierwszym razem!
tłumacze krok po kroku:
sok z połówki dużej cytryny,
szklanka cukru,
2 łyżeczki wody
wlałam sok do garnuszka i dodałam trochę cukru, jak zaczęło sie gotować dosypałam resztę cukru, mieszałam, dodałam 2 łyżeczki wody( tak! tylko 2)
pogotowałam ok 10 min. az zgęstnieje a bąbelki będą koloru karmelowego-nadal, co chwile mieszałam. wyłączyłam, poczekałam az ostygnie.
Zrobiło sie gęsciutkie choć jeszcze ciepłe.
teraz robie temu kompiele wodne by nie wystygło a między czasie biore trochę w łapkę, rozpościeram na nuszce, dobrze przygniatam i po chwili odrywam wraz z włoskami!
Rzeczywiście niec nie boli- jak dla mnie to códo!
powodzenia i pzdrawiam!
Dziś znowu spróbowałam (w sumie nie wiem sama czemu...) i robiłam paste wg tego przepisu. Jak narazie ciężko stwierdzić co z tego wyszło, bo dopiero przelałam ją do słoika i czekam aż ostygdnie zobaczymy czy w ogóle do czegoś się nada jak ostygnie troszke xD hahah
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 23:39   #1523
justynaml
Przyczajenie
 
Avatar justynaml
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 9
GG do justynaml
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny, ja kupiłam pastę cukrową na allegro i na początku byłam zadowolona chociaż koszmarem było odrywanie pasków materiału z nóg, jednak potem ugotowałam własną i udała się od razu. nie dałam nic wody, sam cukier i sok z jednej cytryny. i gotowałam aż zrobiło sie takie złociste, karmelowe. Odstawiłam, wystygło nieco i użyłam tego samego dnia i było mniej bolesne od tamtej pasty. pozostawiłam obie pasty na jakis czas, po 2 tygodniach pasta z allegro nei byla do użycia, zrobiła się lepka i straciła swoje właściwości, pasta mojej produkcji po podgrzaniu w mikrofali tez nie byla rewelacyjna ale lepsza

także najlepiej używać jej od razu moim zdaniem...
jeśli chodzi i wrastanie włosków, również jestem mocno "owłosiona" i mi niestety na łydkach się wrastały
próbuje dalej
justynaml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 23:09   #1524
nnnikita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hejka dziewczyny, a ja jestem szczęśliwa bo właśnie sobie golę nóżki pastą cosmoderma i jest rewelacyjna. Już chyba 15 minut operuję jedną kulką i mnie nie obkleja tylko ładnie zrywa włoski. Aha jak wam się pasta klei na nodze to trzeba wtedy dobrać trochę nowej i znowu idzie wszystko gładko i lekko

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Ja też kiedyś używałam tej camsakizi i powiem ze była nie bardzo bo strasznie szybko się rozlepiała i miałam problemy. Teraz używam Cosmodermę i jest super. Właśnie już ponad 15 minut operuję jedną kulką i nic mi się nie skleja i ładnie wyrywa włoski.
nnnikita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 21:22   #1525
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Co zrobić gdy pasta wystugła i jest strasznie twarda? Jak ja mam ją wyciągnąć z pojemnika? I co zrobić żeby była lepka tak jak zaraz po "ugotowaniu"?
Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 22:38   #1526
nnnikita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Co zrobić gdy pasta wystugła i jest strasznie twarda? Jak ja mam ją wyciągnąć z pojemnika? I co zrobić żeby była lepka tak jak zaraz po "ugotowaniu"?
Ja wkładam na parę sekund do mikrofalówki aby nabrała konsystencji plasteliny. Można też włożyć pojemniczek do gorącej wody i go ogrzać ale trzeba uważać żeby woda nie dostała się do pasty bo straci swoją konsystencję. Z mikrofalówką szybciej

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaml Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja kupiłam pastę cukrową na allegro i na początku byłam zadowolona chociaż koszmarem było odrywanie pasków materiału z nóg, jednak potem ugotowałam własną i udała się od razu. nie dałam nic wody, sam cukier i sok z jednej cytryny. i gotowałam aż zrobiło sie takie złociste, karmelowe. Odstawiłam, wystygło nieco i użyłam tego samego dnia i było mniej bolesne od tamtej pasty. pozostawiłam obie pasty na jakis czas, po 2 tygodniach pasta z allegro nei byla do użycia, zrobiła się lepka i straciła swoje właściwości, pasta mojej produkcji po podgrzaniu w mikrofali tez nie byla rewelacyjna ale lepsza

także najlepiej używać jej od razu moim zdaniem...
jeśli chodzi i wrastanie włosków, również jestem mocno "owłosiona" i mi niestety na łydkach się wrastały
próbuje dalej

Bo pastę najlepiej trzymać w lodówce. I trzeba ją zakryć jakims wieczkiem wtedy może poleżeć długo ;-)

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Tylko czy pasta z allegro jest dobra...? Czekam aż ktoś coś o niej napisze
Niestety niezbyt. Szybko się rozkleja, przetestowałam już ją i strasznie się z nią namęczyłam . Ze swojego doświadczenia mogę polecić Cosmodermę bo niedawno robiłam i jest super, można popracować na niej przez dłuższy czas. Jest sposób jak ci się klei pasta, trzeba po prostu dobrać świeżej i leci gładko
nnnikita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 02:20   #1527
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 296
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

własnie robiłam po raz kolejny pastę i jzu sama nie wiem

bo raz wychodzi idealnie, a raz źle, a robie tak samo zawsze ( 2 szkl. cukru 1/2 szkla wody i cytryna)

Moja wychodzi koloru coca coli , nie wiem czy przypadkiemjej nie za bardzo przypalam, ale
jak jest jasniejsza ( czyli krócej gotuję) to mam własnie taki problem jak Wy - za chwilę robi się krówka ciągutka, strasznie się lepi i jest do wyrzucenia. Nawet specjalnie staram sie jej nie podgrzewać wczesniej, ale to nic nie daje.
Natomiast jak się depiluję taką koloru coca coli to owszem depilacja idzie okej, ale jest bardzo twarda i cięzko jest ją rozprowadzić na ciele - ręcę po chwili opadają ze zmęczenia

Stąd moje pytanie : w czym tkwi problem ? złe proporcje ? Co zrobić, żeby pasta się nie rozklejała po chwili w rękach ? ( chłodzenie wentylatorem nawet nie pomgaga:/ )
Cashmeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:50   #1528
mala1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

czesc! jestem tu nowa ale chcialam przylaczyc sie do watku i tak odrazu pochwalic sie ze pasta wyszla mi za drugim razem... he na dwie szklanki cukru dalam pol szkl soku z cytryny i lyzke miodu(nie wydaje mi sie zeby byl on niezbedny) mysle ze sek w tym zeby gotowac to na maciupenkim ogniu az uzyska sie kolor takiego jasnego bursztynu heh moja pasta byla calkiem zimna a bylam w stanie wydlubac ja ze sloiczka nie podgrzewajac jej troche wyrobilam w rece i nalozylam pomalu delikatnie na noge od dolu ku gorze i szybko oderwalam. jedna taka kuleczka wielkosci orzecha wloskiego wystarczyla na calutka noge pozniej zrobila sie "packa"he mnie to bolalo i nie mam gladziuskich nog mysle ze dlatego ze mam grubesne wloski i mam nadzieje ze z czesem bd lepiej. zdecydowanie wole paste cukrowa niz depilator i pasta mojego wykonania odpowiada mi bardziej niz ta zakupiona na allegro pozdrawiam Was
mala1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 16:51   #1529
Jannie3city
Przyczajenie
 
Avatar Jannie3city
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Kiedyś kupiłam pastę cukrową na allegro (Camsakizi czy jakos tak) i ale depilowanie samą masą wogóle mi nie wychodziło. Ostatnio wpadłam przypadkiem na ten wątek i po przeczytaniu wypróbowałam z paskami materiału. REWELACJA! Wrzucam plastikowy pojemnik z masą cukrową do gorącej wody, po chwili wyjmuję, masa jest półpłynna, rozprowadzam na nodze, przykładam kawałek materiału (ścierkę kuchenną z ikei za 1,50 ) , wygładzam i po chwili odrywam. Większość włosków wyrywa się z cebulkami, trochę zostaje na nodze ale te pojedyncze mozna szybko powyrywać pensetką. Dziś rano spróbowałam tak wydepilować hmm moją "Karolinkę" Bolało bardziej niż na nogach ale dało się przeżyc (w porównaniu z depilatorem elektrycznym boli dużo mniej). Ciało po takiej depilacji jest niesamowicie gładkie i co wazne zaczerwienienie schodzi po max 15minutach (po depilatorze miałam czerwone nogi przez cały dzień jak nie dłużej). Teraz zapuszczam się pod pachami i za kilka dni w ten sam sposób się tam wydepiluje Użyłam pasty kupionej ale mam zamiar robić ją sama z podanego tutaj przepisu (może mi wyjdzie ). Jak dla mnie jest to najlepsza metoda depilacji! I jesli się potrafi zrobić samemu taką pastę to w sumie prawie darmowa
Jannie3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 17:51   #1530
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Zrobiłam z : cytryna, szklanka cukru, pół szklanki wody. Kolor moim zdaniem ma bursztynowy i jest twarda, ale nie jak kamień.

Udało mi się nią wydepilować ( chociaż niedokładnie więc zadowolona nie jestem) przy użyciu pasków materiału i upłynnieniu.

Jak próbuje tylko delikatnie ją podgrzać i rozgnieść w palcach to strasznie się klei na nóżce. Nie chce się odkleić.

Co zrobiłam źle?
__________________
Cel osiągnięty

Edytowane przez 777samara
Czas edycji: 2011-01-20 o 18:04
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.