BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-06, 11:11   #241
kaktus66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 54
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Witam ,ja mam już ponad dwa lata blender Hoffen i jestem bardzo zadowolona. Używam go bardzo często i nic złego się jeszcze z nim nie dzieje. Kupiłam go w jednym z marketów i nie był drogi.Ma w swoim zestawie pojemnik,końcówkę do ubijania piany oraz taki pojemnik z ostrzami w środku - do rozdrabiania. Ma moc 800W i kosztuje ok. 100 zł.
kaktus66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-08, 13:48   #242
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Czy ktoś z Was posiada blender kielichowy Philips taki :
https://mediamarkt.pl/agd-male/kokta...E&gclsrc=aw.ds

lub jakiś podobny w granicach do 800 zł i wypowie się, czy one mają opcję samoczyszczenia? Bo nie widzę tego w opisach, a Tefal niby ma a waham się między tymi dwiema markami.
Ewentualnie czy Waszym zdaniem opłaca się dopłacać do tych blenderó, które mają opcje podgrzewania? Jak szybko robi takie coś zupy i czy fatycznie jest to smaczne?
Bo przyznam, że gotowanie zup na mojej kuchence trwa baaardzo długo, więc gotuję zupy rzadko, ale gdyby okazało się, że takie urządzenie robi to szybciej- rozważyłabym zakup.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2023-02-08 o 14:02
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 00:06   #243
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: BLENDER - jaki wybrać? który najlepszy?

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was posiada blender kielichowy Philips taki :
https://mediamarkt.pl/agd-male/kokta...E&gclsrc=aw.ds

lub jakiś podobny w granicach do 800 zł i wypowie się, czy one mają opcję samoczyszczenia? Bo nie widzę tego w opisach, a Tefal niby ma a waham się między tymi dwiema markami.
Ewentualnie czy Waszym zdaniem opłaca się dopłacać do tych blenderó, które mają opcje podgrzewania? Jak szybko robi takie coś zupy i czy fatycznie jest to smaczne?
Bo przyznam, że gotowanie zup na mojej kuchence trwa baaardzo długo, więc gotuję zupy rzadko, ale gdyby okazało się, że takie urządzenie robi to szybciej- rozważyłabym zakup.
Co do samoczyszczenia to polecam po prostu wlać trochę wody i odpalić blender

Nie wiem o jakie zupy chodzi, ale niektóre zupy wymagające długiego gotowania można spróbować zrobić w szybkowarze ( takim stawianym garze na kuchenkę, są też takie z kablem nablatowe wielofunkcyjne urządzenia). Ceny takich urządzeń od ok 100zł za takie tradycyjne tureckie wynalazki, są też dość popularne od Tefala.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 01:06:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.