Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-10, 23:03   #2821
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kupowalam indigo stacjonarnie w tamtym roku to jakis rabat byl, nie pamietam juz jaki, raczej skromny, ale był
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 08:26   #2822
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kornela90 Pokaż wiadomość
Też mam takie płytki z chińskiego i świetnie się wzorki odbijają. Dziewczyny mam pytanko odnośnie lakierów indigo. Z tego co widziałam na stronie to cena około 55 zł za dużą buteleczkę. Czy w sklepie stacjonarnym mają jakieś zniżki dla osób po kosmetologii czy ceny są takie same jak na stronie?
Zniżek jako takich nie ma, ale jak kupowałam stacjonarnie to pani mi zaokrągliła cenę w dół
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 09:58   #2823
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja juz niewiem co się dzieje. Z kciukow i wskazujących odwagi mi lakier. I to nawet nie cały tylko ciut z boków na gorze. Na reszcie pazura się trzyma. A najgorzej w lewej ręce. Hmm może kwestia ze jestem leworeczna i robie wszystko ta lewa ręka bardziej.... Tak się się wszystko ładnie trzyma. Na tej różowej podstawie juz drugi tydzień leci. Bawiłam się w odnowę bo był już ciut odrost i w niedziele kladlam na to czekoladowy brąz i tylko z kciukiem blee się zrobiło....
Musiałam pomarudzic

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Jak dorwe bazę Canni w rozsądnej cenie to przetestuje.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:25   #2824
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

jak robiłaś odnowę to miałaś w stanie idealnym starą hybrydę?bo wystarczy mały odprysk na starej i już odnowa nie będzie się trzymac...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:32   #2825
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2



Jak dorwe bazę Canni w rozsądnej cenie to przetestuje.

[/QUOTE]


na allegro widziałam chyba za 45 zł baze i top
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:33   #2826
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

na aliexpress sa po ok. 3 dolce...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:39   #2827
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jak robiłaś odnowę to miałaś w stanie idealnym starą hybrydę?bo wystarczy mały odprysk na starej i już odnowa nie będzie się trzymac...
Tylko na kciuki był mały odprysk to zrobiłam tego pazura na nowo a i tak się spaskudzilo. Wszystkie inne pazury w stanie ok. Tylko ten jeden złośliwy kciuk u lewej ręki. I czasem wskazujący tez.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

A na bazę Canni poczekam może na miejscu będzie dostępna. Pani ma mieć hybrydy Canni to może i baza będzie.

Jak nie to kurde kciuka superglue i będzie się trzymać hehhe

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 10:46   #2828
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

czasami tak jest że jakiś jeden pazur jest problematyczny i się na nim nie chce trzymać a spróbuj go potraktowac porcelaną albo proszkiem akrylowym-powinno się trzymac do bólu
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:04   #2829
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A szkło? Delia ma jakieś.. Hmm

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:10   #2830
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

a to nie jest zwykły lakier do paznokci?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:15   #2831
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Pojęcia nie mam.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 11:21   #2832
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

tak mi wyskakuje jak wpiszę w google
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 11:30   #2833
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

No to się pewnie nie nadaje. Przyznam nie czytałam o tym.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 14:25   #2834
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

a słyszałyście już o nowych lakierach sally hansen miracle gel ? nakłada się 2 warstwy lakieru na to top i mają się utwardzić pod wpływem światła i wytrzymać 14 dni... ciekawe, ale na razie niedostępne jeszcze....
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 14:34   #2835
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
a słyszałyście już o nowych lakierach sally hansen miracle gel ? nakłada się 2 warstwy lakieru na to top i mają się utwardzić pod wpływem światła i wytrzymać 14 dni... ciekawe, ale na razie niedostępne jeszcze....
W blogosferze pojawiło się już mnóstwo wpisów. Czytałam już kilka recenzji i nie sprawdzają się jak hybrydy (takie miało być założenie manicure "hybrydowy" bez użycia lampy). Średnia trwałość około 5-7 dni z przytartymi końcami A jeśli ktoś miał bardziej problematyczne paznokcie jeszcze wcześniej pojawiają się odpryski. Dodatkowo ta dziwna obsługa lakierów. Po pomalowaniu każdej warstwy trzeba odczekać aż podeschnie inaczej nie wyschnie całkowicie Do formuły gel to im sporo brakuje
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 14:50   #2836
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
a to nie jest zwykły lakier do paznokci?
jaki lakier masz na pazurkach w avku?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 20:16   #2837
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, czy mr black z indigo utwardza wam się bez problemu w lampie uv 36W?
Robiłam dziś nim paznokcie klientce i trzymałam go w lampie ponad 2 min (może nawet z 4) i gry przetarłam paznokieć wacikiem z cleanarem przed nałożeniem topu (klientka wsadziła palec w ręczniczek ) to zmyła mi się prawie cała warstwa lakieru od skórek, aż do połowy paznokcia dodam, że to było na kciuku
W sumie sama teraz nie wiem, czy to wina lakieru i koloru, niedoświetlonego kciuka czy lampy?
Choć z tą ostatnią raczej wszystko jest ok, bo wszystkie inne kolory utwardzają mi się dobrze
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 20:47   #2838
kesi111
Raczkowanie
 
Avatar kesi111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 41
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
a słyszałyście już o nowych lakierach sally hansen miracle gel ? nakłada się 2 warstwy lakieru na to top i mają się utwardzić pod wpływem światła i wytrzymać 14 dni... ciekawe, ale na razie niedostępne jeszcze....
Jest dostępne np. w super-pharm. Dostałam dwa lakiery i top w prezencie od ciotki, więc miałam okazję przetestować. U mnie trzyma się średnio, pierwszy raz 3-4 dni, kolejny raz próbowałam z primerem i było sporo lepiej, bo wytrzymał jakieś 10 dni (zmyłam, bo mi się znudził i już nie błyszczał tak jak na początku). Mojej mamie bez primera trzymał się 9 dni, ale przy wolnym brzegu miała przetarcia.
Myślę, że jest dużo bardziej trwały niż zwykły lakier, ale nie tak trwały jak hybryda. Poza tym rzeczywiście trzeba czekać aż poprzednie warstwy wyschną (+ za to, że schną dosyć szybko). Może będę używać co jakiś czas, ale na razie zostaję przy tradycyjnej hybrydzie.
Cena moim zdaniem odstrasza- ok. 34 zł za szt- sama bym nie kupiła tych lakierów.
kesi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 20:58   #2839
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
a słyszałyście już o nowych lakierach sally hansen miracle gel ? nakłada się 2 warstwy lakieru na to top i mają się utwardzić pod wpływem światła i wytrzymać 14 dni... ciekawe, ale na razie niedostępne jeszcze....
wg. mnie to tylko taki tam chwyt marketingowy u mnie na odżywce 8w1 z Eveline i z topem Seche Vite lub Poshe lakier za 5zł trzyma się tydzień bez odprysków i bez startych końcówek . Koleżanki, które stosują ten polecony przeze mnie miks też nie narzekają . Marki kosmetyczne wcisną swoim klientkom każdy kit byleby sprzedać produkt jak dla mnie to taki pic na wodę, a do tego zerżnięte z CND Vinylux
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 21:11   #2840
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
wg. mnie to tylko taki tam chwyt marketingowy u mnie na odżywce 8w1 z Eveline i z topem Seche Vite lub Poshe lakier za 5zł trzyma się tydzień bez odprysków i bez startych końcówek . Koleżanki, które stosują ten polecony przeze mnie miks też nie narzekają . Marki kosmetyczne wcisną swoim klientkom każdy kit byleby sprzedać produkt jak dla mnie to taki pic na wodę, a do tego zerżnięte z CND Vinylux
Zazdroszczę U mnie starte końce pojawiają się już drugiego dnia.. dlatego coraz chętniej sięgam po hybrydę. Wtedy mogę czerń czy granat nosić bez obaw



Jakie cleanary polecacie, które nie są klejące ani nie powodują utraty połysku topu? Aktualnie mam z cosmetics zone i zdecydowanie się polubiliśmy ale nie opłaca zamawiać mi się jednej rzeczy a może w przypadku innych firm zainteresuje mnie coś jeszcze

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2015-02-11 o 21:13
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 22:43   #2841
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Co do cleanera to ja mam Gabrielle - taki jak Czuszka O wiele lepszy od tego z Tiftona, ale ma w składzie 99 % alkoholu izopropylowego. chciałam kupić sam alkohol, ale nie mogłam go nigdzie znaleźć (nie było w pobliskich aptekach). Ale tata TŻ powiedział, że to inaczej alkohol techniczny i należało by go poszukać w jakiś sklepach dla majsterkowiczów od elektroniki.


Z innej beczki. Przyszedł dzisiaj w końcu akryl od Roses (dziękuje jeszcze raz ;roza, a raczej jego resztki, bo woreczek strunowy cały porwany. w każdym razie starczyło na jeden paznokieć. Położyłam go na kciuka, który dodatkowo był polamany przez środek paznokcia prawie do mięska i ciut bolał. Wygląda bardzo cacy. Mam nadzieję, że przetrzyma sobotę, bo wtedy mam imprezkę. Na razie bez lakieru na wierzchu, bo będę kombinować coś dopiero w piątek wieczorem.

No i pewnie będę się nastawiała na zakup pudru akrylowego w jakiejś małej pojemności

Któraś z Was pytała kiedyś też o olejowanie. Po 3 tygodniach olejowania codziennego stwierdzam, że przyrost minimalnie, ale się powiększa. Widze to przede wszystkim po tym, że pazurki obcięte na krótko, z 1mm białą częścią nie sa w cale takie krótkie. i ewidentnie teraz czuje ciągnięcie pod paznokciami. Także Dziewczyny! Olejujemy nawet hybrydki!
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 23:04   #2842
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jak to porwany? Ktos sie do niego dogrzebal? Woreczek strunowy dodatkowo zapakowany byl w druga torebeczke i zaklejony tasma klejaca. Pudru bylo 7g. To na prawde sporo...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 23:08   #2843
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość

Któraś z Was pytała kiedyś też o olejowanie. Po 3 tygodniach olejowania codziennego stwierdzam, że przyrost minimalnie, ale się powiększa. Widze to przede wszystkim po tym, że pazurki obcięte na krótko, z 1mm białą częścią nie sa w cale takie krótkie. i ewidentnie teraz czuje ciągnięcie pod paznokciami. Także Dziewczyny! Olejujemy nawet hybrydki!
Ja pije drożdże. Co prawda robię to nie dla paznokci tylko żeby włosy szybciej rosły ale na paznokciach też widać dużą różnicę. Są dłuższe i grubsze więc polecam
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 23:23   #2844
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jak to porwany? Ktos sie do niego dogrzebal? Woreczek strunowy dodatkowo zapakowany byl w druga torebeczke i zaklejony tasma klejaca. Pudru bylo 7g. To na prawde sporo...
No niestety chyba tak, bo nie wyglądało to na coś przypadkowego. Woreczek strunowy był przecięty od dołu. Potem ta kolejna folijka też miałą z boku rozcięcie na jakiś 1 - 2 cm i na kopercie to samo.

Od początku mi się zdawało, że coś jest nie tak, bo puder było czuć na kopercie jak ją tylko wzięłam do ręki, tylko wtedy jeszcze nie wiedziałam czy to puder (bo pierwszy raz w sumie go dotykałam palcami, tak to tylko widziałam).

Szkoda bo zapakowane było elegancko! Biznes klas jak to mówią

Czyli jak kupię sobie taki 15 g to powinno spokojnie starczyć?
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 23:28   #2845
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Spokojnie starczy, myslisz ze ktos to celowo otwieral, czy po prostu porwalo sie w transporcie?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 23:52   #2846
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Raczej nie wyglądało na porwane w transporcie. Musiałoby trafić na niezwykle ostre, ale płaskie narzędzie. Widziałam porwane koperty nie raz, wtedy są wygniecione, a rozdarcia nierównomierne. Jakim cudem miałby się sam ten woreczek porwać, skoro był zapakowany w 2 klejne warstwy. Mój TŻ też mówi, że ktoś musiał przy tym majstrować.

Myślę, że ktoś ten proszek pomylił z innym..

A w ogóle właśnie znalazłam info, że Golder Rose otworzyło stoisko w Bonarce w Krakowie. Chyba w najbliższym czasie wybiorę sie po lakiery do stempelków
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 00:27   #2847
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziady bandyty pocztowe. Nastepnym razem wysle im trutke na szczury
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 06:04   #2848
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jaki lakier masz na pazurkach w avku?
Mahnattan MM
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę U mnie starte końce pojawiają się już drugiego dnia.. dlatego coraz chętniej sięgam po hybrydę. Wtedy mogę czerń czy granat nosić bez obaw



Jakie cleanary polecacie, które nie są klejące ani nie powodują utraty połysku topu? Aktualnie mam z cosmetics zone i zdecydowanie się polubiliśmy ale nie opłaca zamawiać mi się jednej rzeczy a może w przypadku innych firm zainteresuje mnie coś jeszcze
dokłądnie jak pisze Magdutka- mam Gabrielle Nails, uzywam od 2 lat i pasuje mi. Ładnie nabłyszcza.
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Spokojnie starczy, myslisz ze ktos to celowo otwieral, czy po prostu porwalo sie w transporcie?
hehe może myśleli że się chcecie "dopalić"
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 07:24   #2849
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

bylo to w jakims malym pojemniczku wyslac ;p niewiem w pudelku od zapalek albo cos ;p i dopiero na to woreczek ;p bo tak moglo naprawde dziwnie wygladac ;p
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 07:46   #2850
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziady bandyty pocztowe. Nastepnym razem wysle im trutke na szczury
Może na poczcie ktoś pomyślał, że to jest proszek ale nie do paznokci tylko do noska i pewnie mają takie procedury.
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.