Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-28, 15:54   #4951
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
ja mam z Huggies - miliony chusteczek - Tata
Tata wymiata okupił ci dziecko do pierwszych urodzin
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 15:55   #4952
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Hej GRATULUJE WSZYSTKIM NOWYM MAMUSIOM

Wiecie co miałam dwie cięzkie noce.
Tamtej nocy wstałam do łazienki. Przychodze, kładę się i czuje, że coś mi spadło na poduszkę. Myślę sobie zobacze o co chodzi. Przegramoliłam sie przez TŻ wziełam telefon i świecę na poduszkę. TŻ się obudził i patrzy się jakbym lunatykowala Przyświecilam a tam taki wielki zielony KONIK POLNY. Chyba przed ciążą nawet tak szybko z łózka nie schodziłam

Dzisiejszej nocy sobie śpie smacznie. Mąż sie połozył.
Czuję w się szarpie i zaczyna sie drzeć: KU...A EDI PRZYKRYWAJ SIĘ KOŁDRA.
Myśle sobie przysnilo mu się pewnie coś i wariuje ale przykryłam sie. I siedzimy oboje pod tą kołdra a on mi mówi ze wpadł nam NIETOPERZ do pokoju I siedzimy jak te głupki pod tą kołdra a ten lata po pokoju,
Mówie do mężą ty ale ja ie dusze już weź cos zrób nie bedziemy tak siedziec cała noc. I wiecie co walczył z nim godzine czasu....... W końcu go lekko przymroczył i wywalił za okno ale strachu co nie miara

Smieje się, że dzisiaj odwiedzi nas jednorożec
I najlepsze jest to, ze ten nietoperz wpadł oknem uchylonym od góry

no nie mogę!!!! no to na pewno na szczęście!!!
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 15:55   #4953
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
super pomysł - szukam w takim razie jakiegos opakowania typu spray!
Dziękuję
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
A o 18:15 wizyta u gin, ciekawe czy coś tam się u mnie dzieje. Lepiej nie, bo na jutro zaplanowałam pedicure i farbowanie włosów!
za wizytę

Kroopka, trzymam kciuki oby ciśnienie szybko się unormowało

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie mi siostra cudeńka zrobila na sesje dla Mikolajka. Misiek niestety źle się spisuje w roli modela, bo czapki i gatki sa sliczne
Poprzekrecalo mi zdjęcia :/
Piękne!

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
A jakie chusteczki nawilżajace kupowałyście? Ja kupiłam pampers sensitive, ale sroka własnie średnio siew wypowiadała i sama nie wiem
Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Ja mam huggies te najbardziej polecane - chyba zielone? I drugą paczkę pure czy sensitive, zobaczę które lepsze..
Kupiłam z polecenia sroki huggies zielone natural care

https://www.google.pl/search?q=huggi...90%3B560%3B249
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 15:57   #4954
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47487162]Tata wymiata okupił ci dziecko do pierwszych urodzin [/QUOTE]
Tata mistrz zakupów co i rusz pokazuje nam na Skype nowego miśka albo ciuszek
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 15:58   #4955
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie mi siostra cudeńka zrobila na sesje dla Mikolajka. Misiek niestety źle się spisuje w roli modela, bo czapki i gatki sa sliczne
Poprzekrecalo mi zdjęcia :/
Ale cudeńka!!!!
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:03   #4956
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Neska ale mieliscie jazdy hehe a Twoj maz mnie rozbawil na maksa:P zamiast Cie ratowac to siedzi z Toba pod koldra haha nie no tego jeszcze nie grali:P ale ogolnie to wspolczuje bo ja sie brzydze wszystkich robali a nietoperzy sie boje strasznie...

Kasia wlasnie nie powinno sie pupy smarowac niczym jak od poczatku bedziemy smarowac masciami to tak samo mozna skore przyzwyczaic i pozniej sie juz bez tego nie obejdzie to wszystko co podajecie bepanthen czy sudocrem to masci na odparzenia, nie stosuje sie ich zapobiegawczo
Zreszta juz w szpitalu mozna dostac niezly ochrzan od pploznych za stosowanie takich i innych specyfikow

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:08   #4957
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Neska ale mieliscie jazdy hehe a Twoj maz mnie rozbawil na maksa:P zamiast Cie ratowac to siedzi z Toba pod koldra haha nie no tego jeszcze nie grali:P ale ogolnie to wspolczuje bo ja sie brzydze wszystkich robali a nietoperzy sie boje strasznie...

Kasia wlasnie nie powinno sie pupy smarowac niczym jak od poczatku bedziemy smarowac masciami to tak samo mozna skore przyzwyczaic i pozniej sie juz bez tego nie obejdzie to wszystko co podajecie bepanthen czy sudocrem to masci na odparzenia, nie stosuje sie ich zapobiegawczo
Zreszta juz w szpitalu mozna dostac niezly ochrzan od pploznych za stosowanie takich i innych specyfikow

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
No nie wiem, nam na sr rodzenia właśnie mówili, żeby smarować, tylko nie maściami z cynkiem (one są na odparzenia typowo jak np sudocrem), a takimi zwykłymi kremami codziennymi do pupy jak np hipp czy nivea. Nie wiem, czy miałaś kiedyś kontakt z pupą niemowlęcia, ale nieposmarowana odparza się momentalnie, a parę tyłków przewijałam... Ja tam swoje wiem, doświadczenia swoje mam i smarować mam zamiar. Ale nie narzucam swojej opinii, każda sama na swoim dziecku będzie próbować. U mnie w szpitalu są kosmetyki nivea dostępne do pielęgnacji pupy.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 16:09   #4958
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Koniecznie trzeba pupę po każdej pieluszce smarować. Ale czymś delikatnym. Bephanten jest ok, ja mam krem z hippa jeszcze. I kupiłam na wszelki wypadek sudocrem, ale to jak się odparzy (oby nie!).

Kroopka miała ciśnienie i mega opuchlizny. To dwa syndromy zatrucia ciążowego, trzeci to bialko w moczu i o to jej pewnie chodziło z tymi wynikami.
Niekoniecznie trzeba smarować pupę za każdym razem. Jak się nic nie dzieje, to jest to niewskazane.
Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
ojej, trzymaj sie kochana mam nadzieje ze jak najszybciej wyjdziesz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



właśnie ja też taki zakupiłam...Czyli ogólnie polecasz???Jak czytałam opinie to wydawał mi sie ok, wiec zakupiłam.

A jakie chusteczki nawilżajace kupowałyście? Ja kupiłam pampers sensitive, ale sroka własnie średnio siew wypowiadała i sama nie wiem
Ja polecam, mi i przede wszystkim skórze mojego dziecka odpowiada. Uważam też, że lepiej zdecydować samemu wypróbowując coś i sprawdzając, niż ślepo ufać jakimś "Srokom" i innym netowym "znachorom-recenzetom", bo każda mama i dziecko oraz każda skóra inna
Co do chusteczek to mi najlepiej podpasowały Huggiesy, ale ostatnio używam ich zamiennie z Tesco Loves Baby zielonymi.
Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
a ja nie mam pieluch wcale oprocz tych gratisowych 6 sztuk a nie nie oszukałabym Was - Mama moja kupiła z Rossmanna w Niemczech.
gratisowe mamy z warsztatów DADA, chcemy kupić Pampers w Selgrosie bo są tanie ale też chce kupić Dada - czemu nie polecacie?
Czym się różnią Pampers Premium (białe) od tych zielonych?
Jeśli chodzi o pieluchy Dady, to u nas never ever again!!!!!!!!!!! Tylko te najmniejsze opakowanie chyba nr 2 za 1 razem nie śmierdziało, potem każde następne otwierane opakowanie waliło jakby palonymi oponami. W całym mieszkaniu czuć było ten smród, nie mówiąc już, żeby założyć takie "coś" dziecku
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:10   #4959
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Sara współczuję tego bólu. Czy mocno Cię nacieli czy popękałaś? Bo jakoś długo Cię boli, przeciętnie kobieta po sn szybko wstaje do dziecka, ale widac różnie bywa. Siadać na pupie nie mogłam ok. tygodnia, ale nie czułam aż takiego bólu. .

W sumie to dlaczego nie zrobili cc? Przykro mi, że tak się źle czujesz.

Butterbear Kochana jeśli czujesz potrzebę opisania porodu to pisz. Są dziewczyny którym to pomaga, a takie jakie jak ja moga omijać ;-)
Chociaż Twój 2 godzinny poród jest do pozazdroszczenia.


Znam tylko jeden mega szybki poród, chyba wam o tym już pisałam.
Jak siedziałąm w IP w szpitalu to przede mną siedziała dziewczyna w zaawansowanej ciąży (była otyła, wiec ciężko było stwierdzić, który to m-c). Czekałyśmy długo, aż ona weszła. Poczym słyszę jakieś mega zamieszanie i biegających lekarzy. Zawieżli tą dziewczynę na porodówkę i półgodziny później przyszła położna i powiedziała, że ta Pani własnie urodziła dziecko. Nic po niej nie było widac, żadnych skurczy.
Też tak chcę ;-)

Neska co za historia

Edytowane przez pentuerka
Czas edycji: 2014-07-28 o 16:11
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:13   #4960
Aisog1987
Rozeznanie
 
Avatar Aisog1987
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
super pomysł - szukam w takim razie jakiegos opakowania typu spray!
Dziękuję

U mnie w Rossmanie są takie spryskiwacze małe, leżą obok tych mini kosmetyków.


Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Kurcze, to gdyby nie dostała tego skierowania do szpitala to mogloby byc fatalnie. Pamiętam że miala dosc wysokie ciśnienie (pewnie przex stres z tzem) ale nie przypominam sobie złych wynikow badac, wiec skąd to zatrucie?:confu sed:
Opuchlizna i wysokie ciśnienie tzn. powyżej 140/90 są symptomem zatrucia. Ja też wszystkie wyniki mam super, białka w moczu nie mam,ale muszę codziennie kontrolować ciśnienie, bo jestem opuchnięta....


A co do mycia dziecka to ja mam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wrazliwej.html oraz dodatkowo krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wrazliwej.html

Nie wiem czy to dobry zestaw, bo wygrałam ten zestaw w konkursie, ale na KWC ma jakie takie opinie i nic poza tym nie kupowałam....

Do pupy mam Sudocrem, ale mówicie, ze tego nie używa się każdorazowo???
__________________
Czy Ten Pan i ta Pani???
Aisog1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:13   #4961
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
No nie wiem, nam na sr rodzenia właśnie mówili, żeby smarować, tylko nie maściami z cynkiem (one są na odparzenia typowo jak np sudocrem), a takimi zwykłymi kremami codziennymi do pupy jak np hipp czy nivea. Nie wiem, czy miałaś kiedyś kontakt z pupą niemowlęcia, ale nieposmarowana odparza się momentalnie, a parę tyłków przewijałam... Ja tam swoje wiem, doświadczenia swoje mam i smarować mam zamiar. Ale nie narzucam swojej opinii, każda sama na swoim dziecku będzie próbować. U mnie w szpitalu są kosmetyki nivea dostępne do pielęgnacji pupy.
Zgadzam się, z doświadczenia wiem, że odparza się momentalnie i nie wyobrażam sobie nie smarować.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:14   #4962
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
a ja nie mam pieluch wcale oprocz tych gratisowych 6 sztuk a nie nie oszukałabym Was - Mama moja kupiła z Rossmanna w Niemczech.
gratisowe mamy z warsztatów DADA, chcemy kupić Pampers w Selgrosie bo są tanie ale też chce kupić Dada - czemu nie polecacie?
Czym się różnią Pampers Premium (białe) od tych zielonych?
Ja z dady mam chusteczki nawilżone a nie pampersy , co do pampersów to na razie kupiłam tylko małe opakowanie białych pampersów chyba 33 sztuki do szpitala , resztę dokupi mąż

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Hej GRATULUJE WSZYSTKIM NOWYM MAMUSIOM

Wiecie co miałam dwie cięzkie noce.
Tamtej nocy wstałam do łazienki. Przychodze, kładę się i czuje, że coś mi spadło na poduszkę. Myślę sobie zobacze o co chodzi. Przegramoliłam sie przez TŻ wziełam telefon i świecę na poduszkę. TŻ się obudził i patrzy się jakbym lunatykowala Przyświecilam a tam taki wielki zielony KONIK POLNY. Chyba przed ciążą nawet tak szybko z łózka nie schodziłam

Dzisiejszej nocy sobie śpie smacznie. Mąż sie połozył.
Czuję w się szarpie i zaczyna sie drzeć: KU...A EDI PRZYKRYWAJ SIĘ KOŁDRA.
Myśle sobie przysnilo mu się pewnie coś i wariuje ale przykryłam sie. I siedzimy oboje pod tą kołdra a on mi mówi ze wpadł nam NIETOPERZ do pokoju I siedzimy jak te głupki pod tą kołdra a ten lata po pokoju,
Mówie do mężą ty ale ja ie dusze już weź cos zrób nie bedziemy tak siedziec cała noc. I wiecie co walczył z nim godzine czasu....... W końcu go lekko przymroczył i wywalił za okno ale strachu co nie miara

Smieje się, że dzisiaj odwiedzi nas jednorożec
I najlepsze jest to, ze ten nietoperz wpadł oknem uchylonym od góry

chyba bym zeszła na zawał


Co do kosmetyków do pupy to u mnie nawet w wyprawce na stronie szpitala pisze ,żeby zabrać krem do pupy
__________________


Edytowane przez niki19
Czas edycji: 2014-07-28 o 16:16
niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:15   #4963
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

32 stopnie w cieniu...topie sie...jeszcze do tego troche poprasowalam

Zuken
super ze jestes w domu

Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
Mi zostały 3 dni i nic się nie dzieje teraz ja boję się że się przeterminuje wczoraj mój chłopak zrobił mi niespodziankę i kupił nowy telefon żeby lepiej czytało mi się wizaż .
kochany, a jakie argumenty
Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Czytałam na wątku lipcówek, że później zaczynają się jeszcze problemy z hemoroidami. I to nie jedna i nie dwie je mają
Ja się tego bardzo boję. Odkąd wiem, że cc nie będę miała, robię masaż krocza codziennie, bo nie chcę miec sobie nic do zarzucenia. Może akurat coś pomoże No i piję ta herbatkę z liści malin...
Od kiedy robi sie masaz i pije liscie malin??
Chetnie bym zaczela ale sie boje ze sobie cos wywolam tym masazem, to mozliwe??
Cytat:
Napisane przez kamilast Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Bliźniaki się meldują po tej stronie brzucha. Zniknęłam bo znów trafiłam do szpitala - z tym samym co wcześniej czyli jak się okazało z niczym ale blisko terminu to nie chcieli wypisać. 17.07 czyli 38+1 miałam CC, wydobyto Frania 2500g, 45cm i Tosię 2780g 51cm.
Od tygodnia jesteśmy w domu. Mamy się nieźle. Po jednym dziecku z kolkami, dwójka która w większości je i śpi to naprawdę sama przyjemność. Pozdrawiam was serdecznie. Trzymam kciuki za wszystkich. Mam nadzieję że niedługo odzyskam trochę czasu to będę was podglądać bo narazie wolne chwile przeznaczone są na spanie
GRATULACJE!! WITAMY FRANIA I TOSIE
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
próbowałam, ale jakieś duże to koło i tyłek mi wpada. Dzisiaj już minimalnie mniej boli, ale ogólnie masakryczny ból.

wiesz co ja też nie daję rady wstawać do małego, dobrze że tż jest to mi pomaga. Do tego masakryczny ból piersi, sutki mam w strupach.
Dzwoniłam dzisiaj do położnej, sutki mam przemywać ciepłą wodą, osuszyć ręcznikiem i nałożyć cieniutką warstwę bepanthenu i wietrzyć. Teraz karmię przez osłonki silikonowe, też pomaga

a co do bólu krocza to kazała założyć luźną sukienkę i wietrzyć, czesto się podmywać wodą i psikać tantum rose i oceniseptem. Tylko tantum rosa rozrobić z 1 l wody, a nie w o,5 jak na opakowaniu bo szczypie.

psikam tantum na zmianę z octeniseptem. Tak jak pisałam wyżej tantum rozcieńcz w 1 l wody, na 0,5 podobno za mocne jest i szczypie.
masakryczny ból
kolo powinno byc dzieciece, do takiego dla doroslych wpadlam cala jak napompowalam je probnie by wyprobowac na "poporodowo"

Ale sie meczysz biedna:glaszcze:

Dzieki za rady o tantum rosa
Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Ja uzywam Ziajki plynu do kapieli natluszczajacego, jest lepszy niz Oilatumy i inne emolienty i plyny, ktore wyprobowalam. Jest od 1 dnia zycia, wiec i Mloda bedzie w nim kapana.
dzieki za info
Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie mi siostra cudeńka zrobila na sesje dla Mikolajka. Misiek niestety źle się spisuje w roli modela, bo czapki i gatki sa sliczne
Poprzekrecalo mi zdjęcia :/
cudne
Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Bübchen też mam - mój Tata obkupił nas chyba na rok wprzód!
Ja mu dałam taką listę co poleca SROKA i żeby wybrał to co ładnie pachnie a on kupił wszystko po 2,3 opakowania
extra szkoda ze moi tesciowie nie sa tak domyslni....
Od miesiaca oddaja nam obiecana pol roku temu kase za wozek ale maja "pilniejsze wydatki"...choc pieniedzy im nie brakuje a nam budzet sie ledwo domyka
Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Tamtej nocy wstałam do łazienki. Przychodze, kładę się i czuje, że coś mi spadło na poduszkę. Myślę sobie zobacze o co chodzi. Przegramoliłam sie przez TŻ wziełam telefon i świecę na poduszkę. TŻ się obudził i patrzy się jakbym lunatykowala Przyświecilam a tam taki wielki zielony KONIK POLNY. Chyba przed ciążą nawet tak szybko z łózka nie schodziłam

Dzisiejszej nocy sobie śpie smacznie. Mąż sie połozył.
Czuję w się szarpie i zaczyna sie drzeć: KU...A EDI PRZYKRYWAJ SIĘ KOŁDRA.
Myśle sobie przysnilo mu się pewnie coś i wariuje ale przykryłam sie. I siedzimy oboje pod tą kołdra a on mi mówi ze wpadł nam NIETOPERZ do pokoju I siedzimy jak te głupki pod tą kołdra a ten lata po pokoju,
Mówie do mężą ty ale ja ie dusze już weź cos zrób nie bedziemy tak siedziec cała noc. I wiecie co walczył z nim godzine czasu....... W końcu go lekko przymroczył i wywalił za okno ale strachu co nie miara

Smieje się, że dzisiaj odwiedzi nas jednorożec
I najlepsze jest to, ze ten nietoperz wpadł oknem uchylonym od góry
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:16   #4964
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Aisog1987 Pokaż wiadomość
U mnie w Rossmanie są takie spryskiwacze małe, leżą obok tych mini kosmetyków.




Opuchlizna i wysokie ciśnienie tzn. powyżej 140/90 są symptomem zatrucia. Ja też wszystkie wyniki mam super, białka w moczu nie mam,ale muszę codziennie kontrolować ciśnienie, bo jestem opuchnięta....


A co do mycia dziecka to ja mam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wrazliwej.html oraz dodatkowo krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wrazliwej.html

Nie wiem czy to dobry zestaw, bo wygrałam ten zestaw w konkursie, ale na KWC ma jakie takie opinie i nic poza tym nie kupowałam....

Do pupy mam Sudocrem, ale mówicie, ze tego nie używa się każdorazowo???
Jak wygrałas to spoko, ja to kupowałam kiedyś. Sroka pisze, że słabe.

Sudocrem jest na odparzenia. Nie wskazane stosować kiedy nie ma problemu.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:17   #4965
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Zgadzam się, z doświadczenia wiem, że odparza się momentalnie i nie wyobrażam sobie nie smarować.
Ja przez lata pracy jako opiekunka do dzieci w okresie studiów naprawdę sporo się napatrzyłam i nauczyłam, również przez obserwację, co robić, a czego nie robić dziecku... Ale spoko, nie narzucam nikomu moich doświadczeń, każdy musi sobie wypracować własne. Ja będę smarować
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:26   #4966
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Z chusteczek polecam Tami - ja mam te Cotton dostepne m.in w Rossmanie . Sroka tez je polecala, te z aloesem szczegolnie ale mam na niego alergie wiec biore bez.
Sa suuuuper delikatne i miekkie bo w 100% z bawelny.Wyprobowalam na sobie i sa najlepsze w dotyku.

Pampki kupilam na wyprobowanie po 1 opakowaniu malym: Bella z wycieciem na pepek i Dada 1.


Kropka dobrze ze trafilas do szpitala w odpowiednim momencie i wszystko sie skonczylo sukcesem uffff Wracaj szybko do zdrowia
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:29   #4967
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

daisy dot biale od zielonych różnią się przede wszystkim.... ceną
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:40   #4968
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Gdyby nie ciaza podpisywalabym dzis umowe na stale a tak po 2 latach postanowili sie ze mna rozstac....ech jak milutko

Z calej naszej ekipy zatrudnionej w jednym czasie wszyscy wlasnie dostali umowy na czas nieokreslony.Nio poza mna...Byla jeszcze dziewczyna ktora zaszla w ciaze 1,5mca przede mna.Ona dobrze sie czula i pracowala do polowy 8-go miesiaca dojezdzajac do pracy ok. 20-30km w jedna strone.Starala sie bo dawali jej nadzieje i co?? I du.... zwodzili ja tylko by dluzej popracowala Jej tez nie dali umowy tlumaczac sie brakiem etatow i oczywiscie zatrudnili nowe osoby....

Ja uslyszalam, ze w zaleznosci od politki firmy MOZE bede mogla ponownie aplikowac o prace w firmie po macierzynskim ale teraz jeszcze nic nie wiadomo.
__________________


Edytowane przez Optymistka26
Czas edycji: 2014-07-28 o 16:42
Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:41   #4969
neska1412
Raczkowanie
 
Avatar neska1412
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 487
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Jednorożec

U mnie wczoraj w sypialni (Warszawa, blok, 11. PIĘTRO) były dwa alarmy w ciągu godziny, bo znalazłam koniki polne! Siedziały w łóżeczku synka! DWA! Skąd konik polny na 11 piętrze??? A skąd dwa?????
Właśnie nie wiem co się dzieje. My w mieszkamy w domu tak jakby na drugim pietrze to juz tu nie powinny wejsc ale na 11?

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość

no nie mogę!!!! no to na pewno na szczęście!!!
Śmialam się, że jak urodze w tą samą noc to opowiem to malemu jak bedzie wiekszy.

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Neska ale mieliscie jazdy hehe a Twoj maz mnie rozbawil na maksa:P zamiast Cie ratowac to siedzi z Toba pod koldra haha nie no tego jeszcze nie grali:P ale ogolnie to wspolczuje bo ja sie brzydze wszystkich robali a nietoperzy sie boje strasznie...

Kasia wlasnie nie powinno sie pupy smarowac niczym jak od poczatku bedziemy smarowac masciami to tak samo mozna skore przyzwyczaic i pozniej sie juz bez tego nie obejdzie to wszystko co podajecie bepanthen czy sudocrem to masci na odparzenia, nie stosuje sie ich zapobiegawczo
Zreszta juz w szpitalu mozna dostac niezly ochrzan od pploznych za stosowanie takich i innych specyfikow

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Ale siedzieliśmy tacy przytuleni pod tą kołdrą, spociłam się jak świnia, nie miałam czym oddychać. Odchylam ta koldrę zeby powietrza zaczerpnąć a ten mi zasłania Gorszy panikarz z niego niż z baby
Jakbym go nie wygoniła to bym musiala do rana tak siedzieć Ha ha
Ale przynajmniej mam z nim wesoło.

A mi się wydaję, ze lepiej smarować pupę przy kazdej zmianie.
Bo jak sie zrobi jakieś odparzenie to dopiero problem. A tak to zapobiegawczo. Można kupić na pewno coś lzejszego niz sudocream.
__________________
Razem 12.08.2006
Czy zostaniesz moją żoną? 17.03.2012
Ślub 22.06.2013
neska1412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 16:50   #4970
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Gdyby nie ciaza podpisywalabym dzis umowe na stale a tak po 2 latach postanowili sie ze mna rozstac....ech jak milutko

Z calej naszej ekipy zatrudnionej w jednym czasie wszyscy wlasnie dostali umowy na czas nieokreslony.Nio poza mna...Byla jeszcze dziewczyna ktora zaszla w ciaze 1,5mca przede mna.Ona dobrze sie czula i pracowala do polowy 8-go miesiaca dojezdzajac do pracy ok. 20-30km w jedna strone.Starala sie bo dawali jej nadzieje i co?? I du.... zwodzili ja tylko by dluzej popracowala Jej tez nie dali umowy tlumaczac sie brakiem etatow i oczywiscie zatrudnili nowe osoby....

Ja uslyszalam, ze w zaleznosci od politki firmy MOZE bede mogla ponownie aplikowac o prace w firmie po macierzynskim ale teraz jeszcze nic nie wiadomo.
Wasze umowy powinny zostać przedłużone do dnia porodu, a potem macierzyński z zus, jeśli miałyście umowy na czas określony, które tak jak w Twoim przypadku kończyły się po 3 m-cu ciąży.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 17:07   #4971
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Wasze umowy powinny zostać przedłużone do dnia porodu, a potem macierzyński z zus, jeśli miałyście umowy na czas określony, które tak jak w Twoim przypadku kończyły się po 3 m-cu ciąży.
Nio to do dnia porodu przedluza. Macierzynski z ZUS dostane ale wracac nie ma gdzie i wychowawczy sie nie nalezy. Jakbym pracowala 4miesiace to bylabym w tej samej sytuacji...smutne to.
Po macierzynskim bede bezrobotna.gdybym zaszla w ciaze kilka miesiecy pozniej wszystko by wygladalo inaczej.
__________________


Edytowane przez Optymistka26
Czas edycji: 2014-07-28 o 17:09
Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 17:13   #4972
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie mi siostra cudeńka zrobila na sesje dla Mikolajka. Misiek niestety źle się spisuje w roli modela, bo czapki i gatki sa sliczne
Poprzekrecalo mi zdjęcia :/
śliczne

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
ojej, trzymaj sie kochana mam nadzieje ze jak najszybciej wyjdziesz [COLOR="Silver"]


właśnie ja też taki zakupiłam...Czyli ogólnie polecasz???Jak czytałam opinie to wydawał mi sie ok, wiec zakupiłam.

A jakie chusteczki nawilżajace kupowałyście? Ja kupiłam pampers sensitive, ale sroka własnie średnio siew wypowiadała i sama nie wiem
my używamy huggisów zielonych i są super. Dla Zosia miałam pampersa zielone, ale za radą sroki i mamuski kupiłam huggisy i na prawdę nie ustępują pampersom, a skład mają dużo lepszy.

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Sara współczuję tego bólu. Czy mocno Cię nacieli czy popękałaś? Bo jakoś długo Cię boli, przeciętnie kobieta po sn szybko wstaje do dziecka, ale widac różnie bywa. Siadać na pupie nie mogłam ok. tygodnia, ale nie czułam aż takiego bólu. .

W sumie to dlaczego nie zrobili cc? Przykro mi, że tak się źle czujesz.
nacięli mnie, położna przyjdzie w środę to ma mnie obejrzeć i może usunie jakiś szew. Mamy super położną, ma prywatną szkołe rodzenia, pracuje na porodówce, była ze mną jak rodziłam Zosie, później przychodziła do nas, teraz też będzie przychodziła do małego.

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
kolo powinno byc dzieciece, do takiego dla doroslych wpadlam cala jak napompowalam je probnie by wyprobowac na "poporodowo"

Ale sie meczysz biedna:glaszcze:

Dzieki za rady o tantum rosa
mam właśnie Zosi kółko z księżniczkami ale zjeżdżam z niego do środka.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Pupy nie smaruje się przy każdej zmianie pieluszki my w ogóle nie używamy nic do pupy
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 17:18   #4973
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Niekoniecznie trzeba smarować pupę za każdym razem. Jak się nic nie dzieje, to jest to niewskazane.

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Pupy nie smaruje się przy każdej zmianie pieluszki my w ogóle nie używamy nic do pupy
Przy synku nie smarowałam przy każdej zmianie pieluszki. Nie widziałam takiej potrzeby. teraz też nie zamierzam smarować za każdym razem.


Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Od kiedy robi sie masaz i pije liscie malin??
Chetnie bym zaczela ale sie boje ze sobie cos wywolam tym masazem, to mozliwe??
Masaż można zacząć od 34tc a picie naparu z liści malin od 36tc.
Masażu zaniechałam, bo jest mi niewygodnie go robić. Wcześniej się go nie zaleca, bo może wywoływać skurcze.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 17:19   #4974
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dziewczyny, jak mi dzisiaj spuchły nogi, jestem w szoku, od kolan po czubek stóp. Kostki i łydki nabrzmiałe a stopy maskara!!!! O zgrozo.

Byłam rano na zakupach ok. 9 i było ok, w domu mam chłodno, wiec nie czuję dzisiaj tych upałów, a jednak nogi spuchły. Miałam iśc w sukience do apteki i po moją familję na plac zabaw, ale muszę założyć coś dłuższego.

9 m-c bleeee
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 17:24   #4975
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Przy synku nie smarowałam przy każdej zmianie pieluszki. Nie widziałam takiej potrzeby. teraz też nie zamierzam smarować za każdym razem.
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość

Pupy nie smaruje się przy każdej zmianie pieluszki my w ogóle nie używamy nic do pupy
Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Niekoniecznie trzeba smarować pupę za każdym razem. Jak się nic nie dzieje, to jest to niewskazane.

teraz to już sama nie wiem bo wszędzie słyszałam żeby smarować ale skoro tak mówią doświadczone mamy ,że jeśli nic się nie dzieje to nie trzeba za każdym razem to chyba posłucham waszych rad
__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 17:33   #4976
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

ja nie jestem doświadczona mamą , ale wydawało mi sie,że przy odparzeniach sie tylko smaruje....Ale jak pracowałam w żłobku tmiałam chłopca, któremu pupke było trzeba smarować po kazej zmianie pieluszki, bo miał tak delikatna skórę, ze jak sie nie posmarowało to miał straszne odparzenia

Wiec myśle , ze trzeba maluszka obserwować i same będziemy wiedziały co jest dobre dla naszych pociech, ja bede kierowała sie intuicją

Ale też mysle że jak nie potrzreba to po co smarować
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 17:46   #4977
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

kropka współczuje wrażeń z położnymi,ja się zaraz wkurzam jak czytam takie opisy! Krowy jedne! I za co tu takim dziękować ?

pati jutro przychodzi do mnie z wizyta położna, powiedz proszę co ona dokładnie sprawdza,pyta ? Przywitalas ja kawa i ciachem czy lepiej się nie wygłupiać?
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 17:46   #4978
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Optymistka, tak jak Twin pisala z ta herbatka i masazem Ja dopiero od tyg stosuje i jedno i drugie, ale mam nadzieje ze jakis efekt bedzie

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 17:49   #4979
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
ja nie jestem doświadczona mamą , ale wydawało mi sie,że przy odparzeniach sie tylko smaruje....Ale jak pracowałam w żłobku tmiałam chłopca, któremu pupke było trzeba smarować po kazej zmianie pieluszki, bo miał tak delikatna skórę, ze jak sie nie posmarowało to miał straszne odparzenia

Wiec myśle , ze trzeba maluszka obserwować i same będziemy wiedziały co jest dobre dla naszych pociech, ja bede kierowała sie intuicją

Ale też mysle że jak nie potrzreba to po co smarować

masz racje pewnie i tak wszystko wyjdzie w praniu
__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 18:11   #4980
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

ufff przeczytałam zaległości
juz myslałam, że nie zdąże napisać postu na starym wątku...
u mnie dziś upał nieziemski i ledwo sapię...jutro też tak ma być. A ja mam jutro tyyyyle roboty

wszystkim nowym mamuskom - GRATULUJĘ! jesteście wielkie a dzieciaczki strasznie malutkie się rodzą...no i cały czas więcej dziewczynek sie pcha na świat.


czekamy na zdjęcia zaczarowana

nic chyba więcej nie napiszę nie mam sił.

buziaki
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.