Za Szczupłe Uda - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-03, 23:03   #31
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Chce mieć grubsze uda

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1207260150

A chcesz takie w czarnych? Mam na wymiane. Jak masz cos za chudego to chętnie się zamienię
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:16   #32
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
Jakie chemiczne odżywki? Nie rozumiem Pisząc "dieta" mam na myśli sposób odżywiania. Zdrowy. A nie jedzenie słodyczy i popijanie ich jogurtami zamiast normalnych posiłków. Zdrowy sposób odżywiania to jedzenie odpowiedniej ilości kcal w postaci normalnych posiłków (będę powatarzać za Pingwinem do znudzenia: białko + warzywa + zdrowe tłuszcze ).
Jeśli ktoś ma specyficzne cele, wymagające stosowania odżywek, to oczywiście można też odżywki, ale podstawą jest normalne odżywianie. Nie osiągniesz na stałe żadnego celu "sylwetkowego", jeśli nie będziesz się normalnie odżywiać - w sposób dostosowany do tego celu.
Wyrzeźbić mięśnie i rozbudować uda to cele dość rozbieżne. Musisz najpierw określić, co chcesz osiągnąć. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu obwodu ud, to trening siłowy (ale nie codziennie!) + pełnowartościowa dieta z lekko dodatnim bilansem energetycznym właśnie do tego służą.
Jeśli chcesz wyrzeźbić mięśnie brzucha albo zwiększyć % tkanki tłuszczowej, to ja chyba czegoś nie zrozumiałam z pierwszego postu
Trenować całe ciało warto dla zdrowia, dla zachowania dobrego metabolizmu i równomiernego modelowania sylwetki.



No nie wiem moze wyrazilam sie nie jasno ale jak ktos tez nie chce mnie zrozumiec to nie jest moja wina.

Wiec powtorze jeszcze raz: CHCE MNIEC GRUBSZE UDA jak w temacie. Zmagam sie wogole z tym zeby przytyc ale pomijajac juz ten fakt to nie zalezy mi koniecznie na super wyrzezbionych nogach ale zeby ich obwod zdecydowanie sie zwiekszyl! I nie wiem co tam ma przyrosnac. Oczywiscie ze wolalabym miesnie ale pare gram tluszczu(jakby mnie ktos zobaczyl) mi nie zaszkodzi napewno WIec chyba jasno sie wyrazilam jaki jest moj cel? czy jeszcze nie


Nie wiem dlaczego wszyscy uwazaja ze moja dieta polega tylko na wcinaniu jogurtow i slodyczy bo z Waszych wypowiedzi to wniosnkuje? Nie ! Jem normalne posilki -obiady, staram sie zeby byly naparwde 'bogate' DUZO JEM! A jogurt mleko to tylko dodatki... omg

pozdrawiam
I dzieki za rade. Ale co jaki czas mam wykonywac te przysiady? I na wew strone ud.

Cytat:
Napisane przez alorah Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1207260150

A chcesz takie w czarnych? Mam na wymiane. Jak masz cos za chudego to chętnie się zamienię

Te w czarnym? Oj bardzo ladne i zgrabne nozki? Co w nich nie tak?
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem




Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-04-05 o 11:37 Powód: post pod postem
lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:39   #33
Wafelina :)
Zadomowienie
 
Avatar Wafelina :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: na Śląsku
Wiadomości: 1 766
Dot.: Chce mieć grubsze uda

lady marmolade - dziewczyna musi się dowartościować cóż.
__________________


Don`t be affraid - Taddy`s home!
Wafelina :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 19:31   #34
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Lady Marmolade, w pierwszym poście pytałaś o zwiększenie masy mięśniowej. Najlepszym sposobem zwiększenia masy mięśniowej jest dieta na masę i trening na masę (obie rzeczy w skrócie opisałam, więcej szczegółów jest na forum). Moim zdaniem, zwiększenie ilości mleka w diecie, ewentualnie jogurtów itp. -białka w nich bardzo mało, za to dużo niezbyt zdrowych węglowodanów - nie przybliża Cię do celu Rozumiem, że jesz też jakieś normalne posiłki, ale nie piszesz nigdzie tu, jak one wyglądają, więc trudno podpowiedzieć, co ewentualnie można by w nich zmienić, żebyś szybciej osiągnęła cel.
Moim zdaniem, podstawą dla tworzenia diety w Twoim przypadku powinno być a) dość dokładne określenie zapotrzebowania b) zwiększenie go o 10-15% c) ułożenie jadłospisów na podstawie "10 przykazań żywieniowych" z lekko zwiększoną ilością ww złożonych. No i dbałość o prawidłowe posiłki okołotreningowe.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 21:07   #35
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Tak? To znaczy ze sama mam sobie diete ulozyc? Napewno nie pojde do dietetyka.

Nie chodzi mi tylko o mase miesniowa ale o to zeby wogole przytyc.

Mozesz podac mi przyklad dziennego jadlospisu w takim razie na mase?
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem



lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 09:48   #36
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Chce mieć grubsze uda

No a kto ma Ci ułożyć jadłospis? Teraz ktoś inny Ci układa?
Było już parę przykładów na forum, ale przecież to zależy od Ciebie, co będziesz jadła - dopasuj ogólne zasady do gustu, bo jedni lubią np. kurczaka, a inni nie, ktoś tam nie je jajek, a ktoś inny sałaty lodowej do ust nie weźmie itp. - więc lepiej dopasowywać ilość makroskładników, a poszczególne produkty dobierać pod siebie Sporo przykładów jest w tym wątku na Dietetyce o 10 przykazaniach żywieniowych. Tam jest też w miarę dokładnie opisane, czego nie warto jeść. Jeśli będziesz miała jakiekolwiek wątpliwości albo będziesz chciała, żeby skontrolować, czy na pewno dobrze skomponowałaś jadłospis, to możesz go tu wkleić, Pingwin albo ktoś inny na pewno ocenią i poprawią ewentualne blędy.
A co do masy mięśniowej i przytycia, to na dietach z dodatnim bilansem kalorycznym zawsze łapie się też trochę tłuszczu, ale dzięki treningowi rozbudowujesz też mięśnie i poprawiasz metabolizm, więc wydaje mi się, że Twoje oczekiwania mogłyby w 100% się spełnić
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 11:56   #37
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Chce mieć grubsze uda

lady marmolade podpisuję się pod tym co napisała Midi

wydaje mi sie, że masz trochę za bardzo roszczeniowy stosunek do innych ktoś Ci dobrze radzi a Ty masz jeszcze pretensje, że nie zrobił czegoś za Ciebie.
Masz pretensje, że nie chcemy Cię zrozumieć a sama w jednym zdaniu piszesz o masie i o rzeźbie a to trochę przeciwstawne cele

trenirn siłowy całego ciała
duże cieżary, krótkie serie
trening nie częściej niż 3x w tygodniu
dieta z dodatnim bilansem
odpowiedni skład posiłków, zwłaszcza okołotreningowych

a co do "wasze chemiczne odzywki ktore nazywacie 'suplementami' " - biłako to nie jest destylat ropy naftowej
białko można "zrobić" tylko z białka a więc moze być tylko pochodzenia naturalnego
a my nie jesteśmy producentami odżywek, więc nie są "nasze" nikt Ci nie każe tego brać
odżywki stosuje się tylko jako uzupełnienie diety w sytuacji kiedy ktoś nie może inaczej zapewnić sobie odpowiednich składników, jeśli ktoś myśli inaczej to robi sobie krzywdę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 15:44   #38
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Nie Ja na prawde nie mam do nikogo pretensji Wiec przepraszam jak ktos sobie tak pomyslal. Bardzo dziekuje za wszystkie rady. Bo niektore sa na wage zlota(nie wiedzialam np ze mozna tylko 3 razy w tygodniu stosowac trening silowy)

A co do tego to jeszcze mam pytanie jakie z tymi ciezarkami pomoga rozbudowac wew strony ud?

A jesli chodzi o diete to nikt mi jej nie ukladal i nie konsultowalam sie z zadnym trenerem ani lekarzem niestety.

Ale podam przyklad co mniej wiecej jem dziennie.

Rano kolo 7.00 na 1 snadanie- najczescieje 2 kanapki ( z pelnoziarnistym chlebem, maslem, wedlina-najszesciej chuda szynka wieprzową, salata i jakimis ogorkiem, papryka albo pomidorem i majonezem itp) do tego herbata

Ok 10.00 - tez jakas kanapeczke (podobna jak na snadanie)

Ok 12.00-13.00- np slodka bułke i jogurt

Ok 15.00-obiad(i to naprawde roznie, czasami jest to zupa-ale raczej rzadziej, zwykle np. ziemniaki lub ryz z jakims miesem np piersia z kurczaka smazona i do tego jakas salatka lubs surowka ze swezych warzyw) +herbatka

Ok 16.30- mleko (z mlekiem w proszku i nesquikiem bo nie ma sily zebym napila sie samego mleka bo nie smakuje mi) -najczesciej ok 350 ml, do tego np. jakies ciasto albo cos slodkiego(dajmy na to batonik itp jakies platki snadaniowe-ktore lubie jesc na 'sucho" dosc sporo)

ok 17.00-jakis owoc np jablko lub banan itp

ok 18.30-cos typu pierogi np z kapusta i z grzybami i z jakas tam zasmazka-bo tak mi bardzej smakuja.(ok 5-6 pierogow), czasami jest to pizza albo jakies smaznone warzywa itp

ok 21.00 kolacja glownie kanapki(ok 4 kromek pieczywa pelnoziarnistego, salata, chuda szynka, jakies wazywo, no czasami jakis pasztet albo ser)+herbarta

ok 22.00 -jogurt-z platkami sniadaniowymi



Uff nameczylam sie

poradzcie co mam zmienic zeby bylo bardziej kalorycznie lub "bogato" w bialka, weglowodany
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem



lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 16:01   #39
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Chce mieć grubsze uda

podbijam
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem




Edytowane przez lady marmolade
Czas edycji: 2008-04-07 o 17:08
lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 20:59   #40
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Cytat:
Napisane przez lady marmolade Pokaż wiadomość
poradzcie co mam zmienic zeby bylo bardziej kalorycznie lub "bogato" w bialka, weglowodany
Zmienić prawie wszystko. Już mówiłam, na Dietetyce jest "10 przykazań żywieniowych", skomponuj posiłki wg tych zaleceń. Zacznij się zdrowo odżywiać, bo w dłuższej perspektywie taka dieta, jaką stosujesz teraz, może okazać się bardzo szkodliwa.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 13:25   #41
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Chce mieć grubsze uda




tak kupie te super zdrowe i naturalne odzwyki dla sportowcow !!

a tak wogole to nie uzyskalam odp na forum FITNESS gdzie sie zapytalam o CWICZENIA ... Moja wdziecznosc mnie przerasta !


Przepraszam.... ale nie moglam sie powstrzymac
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem



lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 13:35   #42
Wafelina :)
Zadomowienie
 
Avatar Wafelina :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: na Śląsku
Wiadomości: 1 766
Dot.: Chce mieć grubsze uda

lady marmolade - dlaczego czepiasz się tak tych odżywek?
__________________


Don`t be affraid - Taddy`s home!
Wafelina :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 13:41   #43
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Bo irytuje mnie to że prawie wszedzie sa propagowane i zachwalane tylko nie wiem czemu? Moze i nie sa "destylatem ropy naftowej" ale nic nie przekonuje mnie do tego ze sa one tak dobra droga do osiagniecia wiekszej masy miesniowej. Sadze ze wiekszosc "napakownanych" panow na silowni (ktorzy chyba sa swiecie przekonani o tym ze fajnie jest tak wygladac) stosuje te odzwyki. Dobra nie wazne. Nie musze chyba mowic o odzywkach a tym bardziej nie pojmuje tego ze Ci fajni specjalisci PO PROSTU nie mogliby wypisac mi cwiczen NA WEW MIESNIE UD (z reszta pokazalam o co mi chodzi na rysnkach) i widze ze zostalam zlekcewazona. Bo wszyscy wpatruja sie w moja beznajdziejna diete. Wiec dziekuje za takie rady. Nadal bede obzerac sie niezdrowym tluszczem az w koncu w niego obrosne.

pozdrawiam serdecznie
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem



lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 18:09   #44
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Cytat:
Napisane przez lady marmolade Pokaż wiadomość



tak kupie te super zdrowe i naturalne odzwyki dla sportowcow !!

a tak wogole to nie uzyskalam odp na forum FITNESS gdzie sie zapytalam o CWICZENIA ... Moja wdziecznosc mnie przerasta !


Przepraszam.... ale nie moglam sie powstrzymac
Nadal niestety nie rozumiem Teraz to już w ogóle nie wiem, o czym mówisz.
Zadałaś kilka pytań, na wszystkie odpowiedziałam w poście z 2.04.2008. (post #13 w tym wątku) pomijając fakt, że odpowiedzi na te pytania wielokrotnie powtarzają się już na forum i wystarczyło skorzystać z wyszukiwarki, zamiast pytać po raz kolejny... W tym także odpowiedziałam precyzyjnie i wyczerpująco na pytania dotyczące ćwiczeń, a potem jeszcze dopisała swój post na ten sam temat Rzabba. Z wiedzy, jaką dysponuję, wynika, że trening bez odpowiedniego sposobu odżywiania jest mało skuteczny. Dlatego polecam zapoznać się z tzw. 10 przykazaniami żywieniowymi - gdzie jako żywo nic nie ma o odżywkach. Zresztą żadna z nas Ci nie radziła stosować żadnych odżywek, więc o czym mówisz?... Może pomyliłaś wątki?
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:04   #45
IreneAdler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Chce mieć grubsze uda

Mam niestety ten sam problem przy wzroście 177cm ważę 56 kg. odżywiam się, powiedziałabym, normalnie, tzn. jem tyle, na ile mam ochotę, zawsze zjadam śniadanie, czasem nawet dwie lub trzy kolacje jakoś w okolicach zeszłej zimy bardzo schudłam (wcześniej również nie ważyłam zbyt wiele, ale wyglądałam zdrowiej). Robiłam badania pod kątem tarczycy, ale wszystko jest w normie. Być może to od antykoncepcji, bo gdzieś tam na szarym końcu w skutkach ubocznych wymieniona jest utrata masy ciała. Prowadzę raczej siedzący tryb życia - praca biurowa w nieregularnym wymiarze godzin, nie ćwiczę... Nie wiem, co zrobić, ale mam już dość tych moich patyków
IreneAdler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 23:18   #46
nakitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Jak powiększyć pupe i uda?

Otoż mam problem z pośladkami i udami... Brzuch mam spory na boczkach też sporo tłuszczu się odkłada natomiast na tyłku i udach to jestem deska. Wyglądam jak po jakimś przeszczepie nóg... Górna partia mojego ciała jest gruba a dolna chuda... Robiłam cwiczenia na brzuch trochę ubyło, gorzej było z boczkami ;/ Macie może jakieś sposoby na powiększenie posladków i ud? Ćwiczenia albo diety. Bardzo mi na tym zależy. Mam dosyć mojego płaskodupia ;( Szukałam wielu sposobów na necie i nie znalazłam ciekawych rzeczy. Liczę na waszą pomoc.
nakitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 08:19   #47
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jak powiększyć pupe i uda?

1.nie da się przytyć miejscowo co oczekujesz .
2. trening siłowy całego ciała - to podstawa
3. dieta - bilans zerowy lub delikatny plus
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 11:59   #48
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jak powiększyć pupe i uda?

podstawą to jest dieta .
a po co trener, wystarczy trochę chęci i przejrzeć internet
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 16:48   #49
nakitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Jak powiększyć pupe i uda?

Dzięki. Pocwiczę... (znowu)Może tym razem się uda.Boje się że zamiast powiększyć to pomniejsze Na necie już dzukałam i nie znalzłam wiele... wekszosć to tematy w których pisze jak schudnać a nie przytyć. ;(
nakitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 16:52   #50
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Jak powiększyć pupe i uda?

Mi też zamiast się powiększyć to schudła
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 21:10   #51
nakitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Jak powiększyć pupe i uda?

Sorry, że "zjadam literki" ale klawiatura mi szwankuję. :/
nakitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 19:15   #52
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Jak powiększyć pupe i uda?

Moja pupa mimo trenera na siłowni po miesiącu tez była mniejsza
To było jakieś 5 lat temu...teraz niestety oddałabym wiele za tamte pośladki
Jednak ja nie mogę polecić zdrowego sposobu na przytycie...
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 09:31   #53
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Jak powiększyć pupe i uda?

jest na to jeden sposób:

terning siłowy z dużym obciążeniem, ale polecam robić go pod okiem trenera, bo przy obciążeniu trzeba uważac na stawy

aha i podstawowe ćwiczenie na pupę i uda: przysiady w różnej formie i podkreślam z dużym obciążeniem (żeby zrobic do 10 powtórzeń) wtedy pupa napewno urośnie
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 11:51   #54
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jak powiększyć pupe i uda?

ćwicz brzuszek, a kiedy schudnie, to będziesz wyglądać bardziej proporcjonalnie (może nawet nie będziesz musiała tyć na pupie ). na mnie bardzo dobrze działały ABS i szóstka Weidera
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:06   #55
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Jak powiększyć pupe i uda?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
ćwicz brzuszek, a kiedy schudnie, to będziesz wyglądać bardziej proporcjonalnie (może nawet nie będziesz musiała tyć na pupie ). na mnie bardzo dobrze działały ABS i szóstka Weidera
Tak, ale brzuch jest jedynym miejscem, z ktorego tłuszcz spalić można głownie poprzez dietę, zdrowe odżywianie, a ćwiczenia kształtują mięsnie, których pod tłuszczem i tak nie widać.

Najlepszy jest trening całościowy(umiarkowany wysiłek przez 1,5 godz dziennie jesli chce sie schudnąć) + zdrowa dieta na plusie + ćwiczenia osobno na pupę (wyroki, przysiady, unoszenie nóg w klęku podpartym z obciązeniem na kostkach itp.). Wtedy schudniesz, mięśnie ładnie Ci się zarysują a pupę powiększysz powodzenia
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.