Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-18, 08:58   #91
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

promocja włosowa na lawendowej szafie:
Od dzisiaj do wyczerpania zapasów szampony i balsamy do włosów z serii Planeta Organica oraz szampony i maski do włosów z serii Love2MIX Organic z DUUUŻYM rabatem nawet do 20%!
http://lawendowaszafa24.pl/pl/promotions/1/full


---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
szczerze, to ja bym z arganowym była ostrożna w przypadku młodych, tłustych cer popatrzcie w KWC na opinie Wspaniałego, on w większości (%) składa się z arganowego... może taki standaryzowany (cokolwiek miało by to znaczyć) jest trochę lżejszy, ale ten dostępny w sklepach z półproduktami to konkret.

a przerosła Cię już? Bo mnie moje dziecko przerosło już w każdym gabarycie i to jest napeawdę dziwne uczucie
dla mnie argan solo za ciężki.
przerosła mnie trochę już dość dawno - zawsze się obrusza jak mówię do niej Mała i przypomina mi, że mała to ja jestem
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42864408]
A czy takie małe dzieci to mogą mieć w ogóle jakieś sprecyzowane plany np. co dalej ze sobą począć (jak już będzie np. po tej maturze) [/QUOTE]

póki co plany niezbyt wyszukane na szczęście - prawo albo ekonomia.
ale wiesz........ do maja daleeeekoooooo!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 09:01   #92
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
szczerze, to ja bym z arganowym była ostrożna w przypadku młodych, tłustych cer popatrzcie w KWC na opinie Wspaniałego, on w większości (%) składa się z arganowego... może taki standaryzowany (cokolwiek miało by to znaczyć) jest trochę lżejszy, ale ten dostępny w sklepach z półproduktami to konkret.

a przerosła Cię już? Bo mnie moje dziecko przerosło już w każdym gabarycie i to jest napeawdę dziwne uczucie
Miałam tu na myśli, oprócz jeszcze innych opinii, konkretną osobę (16 lat), która, po zastosowaniu oleju arganowego zauważyła poprawę stanu skóry na czole, dekolcie i plecach (znacznie zmniejszył się trądzik)
No ale to był jeden konkretny przypadek, który ja znam osobiście
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 09:11   #93
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
promocja włosowa na lawendowej szafie:
Od dzisiaj do wyczerpania zapasów szampony i balsamy do włosów z serii Planeta Organica oraz szampony i maski do włosów z serii Love2MIX Organic z DUUUŻYM rabatem nawet do 20%!
http://lawendowaszafa24.pl/pl/promotions/1/full
[COLOR="Silver"]


póki co plany niezbyt wyszukane na szczęście - prawo albo ekonomia.
ale wiesz........ do maja daleeeekoooooo!
jak dobrze, że tonę od szamponów i odżywek to nic nie kusi

i bardzo dobry wybór drogi życiowej. polecam jednak prawo a potem będzie kosić dużą kasę i mamie kupować duuuuużo kosmetyków
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 09:16   #94
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
promocja włosowa na lawendowej szafie:
Od dzisiaj do wyczerpania zapasów szampony i balsamy do włosów z serii Planeta Organica oraz szampony i maski do włosów z serii Love2MIX Organic z DUUUŻYM rabatem nawet do 20%!
http://lawendowaszafa24.pl/pl/promotions/1/full


---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------


dla mnie argan solo za ciężki.
przerosła mnie trochę już dość dawno - zawsze się obrusza jak mówię do niej Mała i przypomina mi, że mała to ja jestem


póki co plany niezbyt wyszukane na szczęście - prawo albo ekonomia.
ale wiesz........ do maja daleeeekoooooo!
Ja przestałam solo używać jakichkolwiek, nawet, jak radzą, na zwilżoną skórę lub mieszając tylko z kwasem hialuronowym, bo wszystkie mnie wysuszały - teraz dodaję tylko małą ilość do np. kremu i jest ok

Teraz takie czasy, że jeśli tylko są szanse i predyspozycje, to czasem warto się ukierunkować z myślą o konkretnej już pracy, zwłaszcza w rodzinnej firmie lub u znajomych, bo same, nawet bardzo dobre studia nie są niestety wystarczające by dorwać jakąkolwiek pracę , o wymarzonej nawet nie wspominając...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-09-18 o 09:44
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 09:35   #95
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42864044]Tak, to ta
Ja mam olej z firmy Born to Bio i jest bezzapachowy ( też duża pojemność i można go czasem dorwać w fajnej cenie; z Argile Provence też nie pachnie )
W takim razie koniecznie wrzuć zdjęcia tego aniołka...[/QUOTE]

jak bezzapachowy, to mi najbardziej pasuje
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-09-18 o 09:42
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 10:12   #96
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42864809]Ja przestałam solo używać jakichkolwiek, nawet, jak radzą, na zwilżoną skórę lub mieszając tylko z kwasem hialuronowym, bo wszystkie mnie wysuszały - teraz dodaję tylko małą ilość do np. kremu i jest ok

Teraz takie czasy, że jeśli tylko są szanse i predyspozycje, to czasem warto się ukierunkować z myślą o konkretnej już pracy, zwłaszcza w rodzinnej firmie lub u znajomych, bo same, nawet bardzo dobre studia nie są niestety wystarczające by dorwać jakąkolwiek pracę , o wymarzonej nawet nie wspominając...[/QUOTE]

ja najbardziej lubię oleje jako dodatek do maseczek glinkowych
a moim zdaniem osoba w wieku lat 19 zdająca maturę przeważnie ma zbyt małe doświadczenie życiowe, żeby wiedzieć czym się chce zajmować do emerytury - oczywiście są osoby, które mają te kwestie sprecyzowane, ale nie należą do większości.
wybór studiów w zależności od rodzinnej firmy tez nie zawsze jest dobry, bo to, że moja rodzina ma biuro księgowe nie oznacza, że i ja się w tym odnajdę a praca nie dająca satysfakcji i radochy to musi być straszna rzecz.........
uważam, że prawo czy ekonomia są tak szerokimi kierunkami, że pozwalają na późniejsze podjęcie pracy w wielu zawodach i dzięki takim studiom młody człowiek ma kolejne 5 lat na sprecyzowanie swoich planów zawodowych a nawet późniejsza korekta zawodu i rozwój jest łatwiejsze.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 10:20   #97
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja najbardziej lubię oleje jako dodatek do maseczek glinkowych
a moim zdaniem osoba w wieku lat 19 zdająca maturę przeważnie ma zbyt małe doświadczenie życiowe, żeby wiedzieć czym się chce zajmować do emerytury - oczywiście są osoby, które mają te kwestie sprecyzowane, ale nie należą do większości.
wybór studiów w zależności od rodzinnej firmy tez nie zawsze jest dobry, bo to, że moja rodzina ma biuro księgowe nie oznacza, że i ja się w tym odnajdę a praca nie dająca satysfakcji i radochy to musi być straszna rzecz.........
uważam, że prawo czy ekonomia są tak szerokimi kierunkami, że pozwalają na późniejsze podjęcie pracy w wielu zawodach i dzięki takim studiom młody człowiek ma kolejne 5 lat na sprecyzowanie swoich planów zawodowych a nawet późniejsza korekta zawodu i rozwój jest łatwiejsze.
tylko jak ktoś się już przemęczył na prawie do mety, to brnie w to dalej i idzie na aplikację a 5 lat studiów szybko zlecą, spójrz - już 4 lata jesteś naturalnie wkręcona, jak szybko zleciało
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 10:26   #98
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dlatego właśnie wspomniałam o "szansach" (które realnie można rozważać ) i "predyspozycjach"(któ re się konkretnie posiada), bo też nie wyobrażam sobie pracy bez satysfakcji...
A z drugiej strony czasami otwieram oczy ze zdumienia, jak słyszę o bardzo skonkretyzowanych planach tak młodych ludzi- ja w tym wieku jeszcze się wahałam pomiędzy bardzo odległymi od siebie kierunkami; przeważył jednak zdrowy rozsądek poparty radami rodziny- ale bez własnych upodobań nie wybrałabym tego rodzaju studiów, dlatego teraz kocham to, co robię

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-09-18 o 10:49
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 10:32   #99
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Lulu&boo - dość droga angielska marka, ale kosmetyki bardzo fajne. Kupiłam na ich stoisku miniaturki. Podobają mi się.
Podoba mi się, że można kupić miniaturki

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
holland&barret jeszcze nie wysłała nam paczki - przy zamowieniu jest informacja o zamówieniu produktów u dostawcy
to sobie pewnie poczekamy......
w sumie dziwne bo skoro nie mieli na stanie to czemu można było do koszyka wrzucic i kupić?
Do mnie też jeszcze nie wysłali

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Podczytuje Was czesto, czasami niemal codziennie, chociaz nie pisze. Udzielalam sie chyba w watku numer dwa lub trzy, co zaskutkowalo zrobieniem ponad rocznych zapasow, ktore pozniej spokojnie zuzytkowywalam, jak mi sie sytuacja finansowa pogorszyla i nie mialam wolnych srodkow na zakupowe szalenstwa. Obiecalam sobie jednak, z enigdy wiecej. Po co komu 10 mazidel do ciala, 20 mydelek itp.
Teraz staram sie miec jeden krem na dzien, na noc i pod oczy, moze ze dwa szampony i odzywki i dwa mazidla do ciala. Pomaga mi w tym to, ze nie pisze na watku
Dzieki Wam odkrylam mnostwo naturalnych kosmetykow, za co bardzo Wam dziekuje. Aktualnie uzywam kremu pukka na dzien, gaia creams na noc i pod oczy, n. siberica do wlosow oraz minerals flowers do ciala plus mydelka. Ciezko jest mi sie powstrzymac przed pobiegnieciem do H&B i zakupem odzywki kokosowej, ale trzymam sie mocno i czekam az mi sie odzywki beda konczyc. Tej akurat nie mialam.

Serdecznie Was pozdrawiam.
Podziwiam Twój minimalizm i przyznam, że kiedyś też tak postępowałam. U mnie wraz z pojawieniem się większej ilości czasu na udzielanie się na wizazu pojawiła się nieodparta chęć posiadania różnych cudów kosmetycznych Pocieszam się myślą, że kiedy zostanę matką to przez kilka m-cy na nic nie będę miała czasu i pozostanie mi możliwość ewentualnego zużywania zapasów Jeśli potomek da mi jakikolwiek czas dla siebie na to zużywanie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
szczerze, to ja bym z arganowym była ostrożna w przypadku młodych, tłustych cer popatrzcie w KWC na opinie Wspaniałego, on w większości (%) składa się z arganowego... może taki standaryzowany (cokolwiek miało by to znaczyć) jest trochę lżejszy, ale ten dostępny w sklepach z półproduktami to konkret.
Dla mnie np. olej wspaniały jest za ciężki, a młodej cery nie mam. Myślę, że będzie dobry za jakiś czas.
A propos prezentów to swojej mamie kupię na gwiazdkę olej wspaniały - myślę, że będzie zadowolona Podrzucam jej czasem różne odlewki i wszystko sumiennie zużywa.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 10:55   #100
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

z holland&barret nie sposób się nudzić
jak już wiem o co chodzi z dzieleniem przesyłek to teraz mi jakąś dziwną kwotę z konta pobrali
z pobranej kwoty i kwoty zamówienia wynika, że funciora mi po kursie 4,09 przeliczyli to jest oczywiscie piękna sprawa, ale niemożliwa
jednym słowem znowu jestem skołowana i znowu nie wiem co z nimi zrobić ale pisać już nie będę! Zobaczymy co przyjdzie........
możliwe, żeby mi kasę pobierali partiami?????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:08   #101
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42863747]Witaj
To bardzo pokrzepiające, co piszesz o wychodzeniu z zapasów=nałogu (w moim przypadku), ale co tu począć, jak ONE codziennie wrzucają linki z nowymi produktami np. wczoraj Promolcia wrzuciła Stenders- i nie mogę przestać myśleć o kremie pod oczy, chociaż mam otwartych...nie powiem ile

Beeets
, a co to za pupil któremu, niby przypadkiem , podkradłaś ciasteczko?[/QUOTE]
doskonale cie rozumiem
wyciagniecie kosmetykow ze wszysktich szuflad i szafek i zuzywanie tego dalo mi do myslenia
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a skoro juz mamy na wątku stałego bywalca h&b to napisz co jeszcze fajnego warto u nich kupić?
ja się ślinię do paru paszczowych kosmetyków dr. organic - scruby (oliwa? róża?), masek (ta z minerałami), kokosowy albo arganowy krem pod oczy (wiesz, dla starszej pani ).
I strasznie mnie ciekawi ten żel ślimakowy
nie mam pojecia, przeciez ja kupowalam to co wy kupujecie , np mialam madare pod oczy, teraz mam gaia na noc,
cale szczescie, ze nie wszystko moge u siebie dostac

jakiegos szalu na H&B szczegolnie nie bylo wczesniej
Glownie kupuje tam cos z zywnosci, orzechy, suszone owoce, jakies zdrowe przekaski dla dziecka, miod itp
szampony mi nie odpowiadaly, bo wiekszosc byla za ciezkie, a tego lawendowego nie probowalam
nie mialam niczego do ciala czy twarzy
ciagle zuzywalam zapasy
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Podziwiam Twój minimalizm i przyznam, że kiedyś też tak postępowałam. U mnie wraz z pojawieniem się większej ilości czasu na udzielanie się na wizazu pojawiła się nieodparta chęć posiadania różnych cudów kosmetycznych Pocieszam się myślą, że kiedy zostanę matką to przez kilka m-cy na nic nie będę miała czasu i pozostanie mi możliwość ewentualnego zużywania zapasów Jeśli potomek da mi jakikolwiek czas dla siebie na to zużywanie
Gratuluje dzidziusia i zycze szczesliwego rozwiazania
Tez jestem w ciazy i skupiam sie teraz glownie na brzuchu, udach i posladkach.
A z malym dzieckiem, dopoki nie chodzi (takie mam wrazenie), ma sie jeszcze czas pouzywac kosmetykow
Nie chce sie martwic, ale juz wkrotce zaczniesz szukac naturalnych kosmetykow dla dziecka i testowac, to zajmie twoje mysli na jakis czas.
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2013-09-18 o 11:10
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 11:10   #102
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
z holland&barret nie sposób się nudzić
jak już wiem o co chodzi z dzieleniem przesyłek to teraz mi jakąś dziwną kwotę z konta pobrali
z pobranej kwoty i kwoty zamówienia wynika, że funciora mi po kursie 4,09 przeliczyli to jest oczywiscie piękna sprawa, ale niemożliwa
jednym słowem znowu jestem skołowana i znowu nie wiem co z nimi zrobić ale pisać już nie będę! Zobaczymy co przyjdzie........
możliwe, żeby mi kasę pobierali partiami?????
U mnie H&B pobrał z karty kredytowej tyle kasy ile powinien, ale raz jeden brytyjski sklep (chyba HQhair) pobierał mi kwotę na 2 raty (niestety z przelicznikiem na moją niekorzyść).
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:14   #103
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

kochane gratuluję dzieciaczków w drodze

no masz Ci los!!!
trafiła się taka, co ma h&b na wyciągnięcie ręki i kosmetyków tam nie kupuje no co za los

Milka - no własnie poprzednim razem też dobra kwotę pobrali a teraz im się na żarty zebrało
żeby chociaż jakiegoś maila przysłali, albo zamieścili info na stronie przy zamówieniu, ale nie!! lepiej stresować biedną anulę

nie wytrzymałam - napisałam do nich
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:23   #104
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Gratuluje dzidziusia i zycze szczesliwego rozwiazania
Tez jestem w ciazy i skupiam sie teraz glownie na brzuchu, udach i posladkach.
A z malym dzieckiem, dopoki nie chodzi (takie mam wrazenie), ma sie jeszcze czas pouzywac kosmetykow
Nie chce sie martwic, ale juz wkrotce zaczniesz szukac naturalnych kosmetykow dla dziecka i testowac, to zajmie twoje mysli na jakis czas.
I przesyłam gratulacje Tobie !!!
Dziękuję Jest przynajmniej nadzieja na zużycie zapasów!
Wiem, że szukanie dla dziecka wszystkich rzeczy zajmie mi ogromną ilość czasu (wiem, ale nie zdaję sobie jeszcze sprawy z realnych efektów )
Podziel się ze mną swoją wiedzą na temat nat. kosmetyków dla dzieci no i tym, co sobie wsmarowujesz w uda, pośladki, brzuch itp.

Ja używałam emulsji Pat&Rub - dobrze nawilżała, odżywiała i uelastyczniała skórę, tylko niestety jest mało wydajna. Teraz zużywam olejek rossmanowski dla kobiet w ciąży. Działa ok, ale nie przepadam za jego zapachem - postanowiłam jednak dzielnie denkować
Potem czeka na mnie masło shea...

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kochane gratuluję dzieciaczków w drodze

no masz Ci los!!!
trafiła się taka, co ma h&b na wyciągnięcie ręki i kosmetyków tam nie kupuje no co za los

Milka - no własnie poprzednim razem też dobra kwotę pobrali a teraz im się na żarty zebrało
żeby chociaż jakiegoś maila przysłali, albo zamieścili info na stronie przy zamówieniu, ale nie!! lepiej stresować biedną anulę

nie wytrzymałam - napisałam do nich


Dobrze, że napisałaś Powinni informować klientów o płatnościach pobieranych na raty, jeśli np. nie mają jakiegoś produktu w magazynie (żeby potem np. nie policzyli po standardowej cenie, Ty zamawiałaś rzeczy w promocji w niższych cenach).

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-09-18 o 11:18
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:25   #105
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


Dobrze, że napisałaś Powinni informować klientów o płatnościach pobieranych na raty, jeśli np. nie mają jakiegoś produktu w magazynie (żeby potem np. nie policzyli po standardowej cenie, Ty zamawiałaś rzeczy w promocji w niższych cenach).
a myślisz, że mogą cos takiego zrobić
wystraszyłaś mnie
moim zdaniem nie powinni, bo przecież zamówienie przyjęli, a to że muszą uzupełnić towar to ich problem........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:30   #106
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
z holland&barret nie sposób się nudzić
jak już wiem o co chodzi z dzieleniem przesyłek to teraz mi jakąś dziwną kwotę z konta pobrali
z pobranej kwoty i kwoty zamówienia wynika, że funciora mi po kursie 4,09 przeliczyli to jest oczywiscie piękna sprawa, ale niemożliwa
jednym słowem znowu jestem skołowana i znowu nie wiem co z nimi zrobić ale pisać już nie będę! Zobaczymy co przyjdzie........
możliwe, żeby mi kasę pobierali partiami?????
chyba czegoś nie mają i wyślą bez tych produktów

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
I


Dobrze, że napisałaś Powinni informować klientów o płatnościach pobieranych na raty, jeśli np. nie mają jakiegoś produktu w magazynie (żeby potem np. nie policzyli po standardowej cenie, Ty zamawiałaś rzeczy w promocji w niższych cenach).
a kiedykolwiek ci tak ktoś zrobił
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:37   #107
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no masz Ci los!!!
trafiła się taka, co ma h&b na wyciągnięcie ręki i kosmetyków tam nie kupuje no co za los

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
I przesyłam gratulacje Tobie !!!
Dziękuję Jest przynajmniej nadzieja na zużycie zapasów!
Wiem, że szukanie dla dziecka wszystkich rzeczy zajmie mi ogromną ilość czasu (wiem, ale nie zdaję sobie jeszcze sprawy z realnych efektów )
Podziel się ze mną swoją wiedzą na temat nat. kosmetyków dla dzieci no i tym, co sobie wsmarowujesz w uda, pośladki, brzuch itp.

Ja używałam emulsji Pat&Rub - dobrze nawilżała, odżywiała i uelastyczniała skórę, tylko niestety jest mało wydajna. Teraz zużywam olejek rossmanowski dla kobiet w ciąży. Działa ok, ale nie przepadam za jego zapachem - postanowiłam jednak dzielnie denkować
Potem czeka na mnie masło shea...[COLOR="Silver"]
Dla mnie:
na biust Loving Tummy Rub z Gaia Creams
na brzuch, uda jak wyzej na przemian z Sanoflore Delicate area massage oil fo mum.

Dla dziecka na poczatek kosmetykow jak najmiej
Napisze pozniej badz wieczorem czego uzywalam, bo teraz musze dziecie odebrac ze szkoly na lunch.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:41   #108
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
chyba czegoś nie mają i wyślą bez tych produktów

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



a kiedykolwiek ci tak ktoś zrobił
a ja myślę, że na coś czekają, a skoro i tak wysyłają w kilku pudełkach to po prostu teraz wzięli kasę za to co maja na stanie i wysyłają.
a resztę doślą później i później kasę pobiorą......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 14:19   #109
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Melduję się w kolejnym wątku i od razu mam pytanie.

Co polecacie z DM?

Właśnie się dowiedziałam, że mój mąż jutro ma wyjazd służbowy do Czech. I to do miejscowości w której jest DM i zdaje się, że nawet będzie niedaleko. Mam nadzieję, że uda mu się wyskoczyć do tego sklepu i zrobić dla mnie zakupy. W związku z tym muszę na szybko zrobić listę co chcę, tak żeby było dla niego czytelne i żeby nie musiał tam spędzać dużo czasu.

Myślę o jakiś szamponach, żelach pod prysznic, ewentualnie o czymś do twarzy, może jakieś olejki. Cerę mam mieszaną ze skłonnością do zapychania. Włosy suche na końcach i przetłuszczające się przy skórze, farbowane.

A jak tam kosmetyki dla mężczyzn z tego sklepu? Albo dla dzieci? Warto coś kupić na zapas?
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 16:10   #110
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Milka-Pilka, U mnie chyba najbardziej sprawdzily sie Madara, Topfer, Alverde, krem owsiano-amarantusowy z Gaia sie u nas sprawdzil na zime, filtr SPF30 John Masters Organics.

Moja przygode z naturalkami zaczelam 4 lata temu, kiedy okazalo sie, ze moj syn ma problemy ze skora i jakos nie wierzylam, ze emolium itp cos mu w tym pomoze. Mialam racje , moj syn nie toleruje SLS, SLES i pewnie jeszcze innych swinstw tez, ale wiem, ze po ich wyeliminowaniu przestalismy miec problemy ze skora.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:48   #111
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Agata83 Pokaż wiadomość
Melduję się w kolejnym wątku i od razu mam pytanie.

Co polecacie z DM?

Właśnie się dowiedziałam, że mój mąż jutro ma wyjazd służbowy do Czech. I to do miejscowości w której jest DM i zdaje się, że nawet będzie niedaleko. Mam nadzieję, że uda mu się wyskoczyć do tego sklepu i zrobić dla mnie zakupy. W związku z tym muszę na szybko zrobić listę co chcę, tak żeby było dla niego czytelne i żeby nie musiał tam spędzać dużo czasu.

Myślę o jakiś szamponach, żelach pod prysznic, ewentualnie o czymś do twarzy, może jakieś olejki. Cerę mam mieszaną ze skłonnością do zapychania. Włosy suche na końcach i przetłuszczające się przy skórze, farbowane.

A jak tam kosmetyki dla mężczyzn z tego sklepu? Albo dla dzieci? Warto coś kupić na zapas?
Bierz wszystko z Alverde! Zel po prysznic, szampon, także seria dla dzieci jest bardzo fajna, delikatna.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 16:56   #112
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a myślisz, że mogą cos takiego zrobić
wystraszyłaś mnie
moim zdaniem nie powinni, bo przecież zamówienie przyjęli, a to że muszą uzupełnić towar to ich problem........
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a kiedykolwiek ci tak ktoś zrobił
Anula, myślę, że nie powinni tak zrobić, jak jest w zamówieniu.
Miałam podobny przypadek z HQhair lub z Feelunique (nie pamiętam dokładnie z którym sklepem) - kupowałam kolorówkę (nienaturalną) w promocji i na początku pobrali mi niższą kwotę - wysłali część zamówienia, a potem gdy pojawił się brakujący produkt chcieli pobrać z karty normalną za niego kwotę i wysłać. Ja miałam jednak wtedy blokadę na karcie i tej kasy nie pobrali, ale wysyłali mi kilka razy maila z info o tym, że nie mogą pobrać kasy, a produkt zamawiałam. Napisałam do nich i zrezygnowałam z tamtej rzeczy.
Drugi raz miałam jakąś akcję, że sklep pobrał niższą kwotę (promo) wysłali produkt, a potem pobrali mi coś jeszcze z karty Niestety to był czas kiedy byłam bardzo zajęta pracą i odpuściłam wyjaśnianie sytuacji (bo to było ok. 20 zł więcej).
Jak się ma trochę czasu to warto pilnować tych transakcji w dużych sklepach, bo czasem różnie może być, nie koniecznie ze złej woli, a raczej z winy standardowego systemu.
Mam nadzieje, że jednak nic takiego nie będzie miało miejsca z H&B, ale warto być czujnym.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość


Dla mnie:
na biust Loving Tummy Rub z Gaia Creams
na brzuch, uda jak wyzej na przemian z Sanoflore Delicate area massage oil fo mum.

Dla dziecka na poczatek kosmetykow jak najmiej
Napisze pozniej badz wieczorem czego uzywalam, bo teraz musze dziecie odebrac ze szkoly na lunch.
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Milka-Pilka, U mnie chyba najbardziej sprawdzily sie Madara, Topfer, Alverde, krem owsiano-amarantusowy z Gaia sie u nas sprawdzil na zime, filtr SPF30 John Masters Organics.

Moja przygode z naturalkami zaczelam 4 lata temu, kiedy okazalo sie, ze moj syn ma problemy ze skora i jakos nie wierzylam, ze emolium itp cos mu w tym pomoze. Mialam racje , moj syn nie toleruje SLS, SLES i pewnie jeszcze innych swinstw tez, ale wiem, ze po ich wyeliminowaniu przestalismy miec problemy ze skora.
Dziękuję ślicznie Zaraz sobie wszystko zapiszę w notatkach
Filtr JMO znam i też bardzo go sobie chwalę
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 17:03   #113
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Anula_ga, odpisali już może na twojego maila?
Też się trochę denerwuję; jakiś dziwny ten sklep
A czy pan z Locri realizuje Wasze mailowe zamówienia?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-09-18 o 17:14
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 17:14   #114
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Bierz wszystko z Alverde! Zel po prysznic, szampon, także seria dla dzieci jest bardzo fajna, delikatna.
Hehe, no właśnie siedzę, układam listę i oczopląsu dostaję. Wybór jest przeogromny. Mam ochotę wziaść wszystko.

Chyba skuszę się na czerwoną serię do twarzy, jakieś szampony, odżywki, żele pod prysznic, olejki do ciała z porzeczką i taki drugi po fitnessie. I jeszcze zastanawiam się nad olejkiem do włosów i pomadką do ust i...
Ciekawe jakie tam mają ceny w Czechach. Jak w internecie szampon kosztuje 14 zł, to ile on w DM może kosztować?

A propos, czy w Czechach mogą być jeszcze jakieś fajne naturalne marki, których u nas nie ma? (Oprócz Alverde oczywiście).

Edytowane przez Agata83
Czas edycji: 2013-09-18 o 17:16 Powód: Dopisek
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 17:20   #115
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Anula, myślę, że nie powinni tak zrobić, jak jest w zamówieniu.
Miałam podobny przypadek z HQhair lub z Feelunique (nie pamiętam dokładnie z którym sklepem) - kupowałam kolorówkę (nienaturalną) w promocji i na początku pobrali mi niższą kwotę - wysłali część zamówienia, a potem gdy pojawił się brakujący produkt chcieli pobrać z karty normalną za niego kwotę i wysłać. Ja miałam jednak wtedy blokadę na karcie i tej kasy nie pobrali, ale wysyłali mi kilka razy maila z info o tym, że nie mogą pobrać kasy, a produkt zamawiałam. Napisałam do nich i zrezygnowałam z tamtej rzeczy.
Drugi raz miałam jakąś akcję, że sklep pobrał niższą kwotę (promo) wysłali produkt, a potem pobrali mi coś jeszcze z karty Niestety to był czas kiedy byłam bardzo zajęta pracą i odpuściłam wyjaśnianie sytuacji (bo to było ok. 20 zł więcej).
Jak się ma trochę czasu to warto pilnować tych transakcji w dużych sklepach, bo czasem różnie może być, nie koniecznie ze złej woli, a raczej z winy standardowego systemu.
Mam nadzieje, że jednak nic takiego nie będzie miało miejsca z H&B, ale warto być czujnym.

dziekuje Ci bardzo za ostrzeżenie - będę czujna!!!!!!
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42873770]Anula_ga, odpisali już może na twojego maila?
Też się trochę denerwuję; jakiś dziwny ten sklep
A czy pan z Locri realizuje Wasze mailowe zamówienia? [/QUOTE]
odpiszą to mi za 3 dni niestety tyle to trwa.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 17:27   #116
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Agata83 Pokaż wiadomość
Hehe, no właśnie siedzę, układam listę i oczopląsu dostaję. Wybór jest przeogromny. Mam ochotę wziaść wszystko.

Chyba skuszę się na czerwoną serię do twarzy, jakieś szampony, odżywki, żele pod prysznic, olejki do ciała z porzeczką i taki drugi po fitnessie. I jeszcze zastanawiam się nad olejkiem do włosów i pomadką do ust i...
Ciekawe jakie tam mają ceny w Czechach. Jak w internecie szampon kosztuje 14 zł, to ile on w DM może kosztować?

A propos, czy w Czechach mogą być jeszcze jakieś fajne naturalne marki, których u nas nie ma? (Oprócz Alverde oczywiście).
Ja mam właśnie pomadkę, matowe, pojedyncze cienie i korektor z aplikatorem-gąbeczką - wszystko super

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziekuje Ci bardzo za ostrzeżenie - będę czujna!!!!!!

odpiszą to mi za 3 dni niestety tyle to trwa.......
A to dranie

Muszę się zatem uzbroić w cierpliwość- chociaż może też być tak, że wcześniej paczka przyjdzie niż odpowiedź na maila...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 17:30   #117
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42874060]

A to dranie

Muszę się zatem uzbroić w cierpliwość- chociaż może też być tak, że wcześniej paczka przyjdzie niż odpowiedź na maila...[/QUOTE]

ostatnio tak własnie było zanim odpisali, że wysłali w dwóch paczkach to już ta druga doszła.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 17:35   #118
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ostatnio tak własnie było zanim odpisali, że wysłali w dwóch paczkach to już ta druga doszła.
Trochę nie ogarniają tego chyba- trzeba mieć ich na oku...

Przyszło moje zamówienie z HomeoFit-Lab i tak na szybko- puder Hollywood jest całkowicie biały, ale na twarzy- transparentny, fajnie wygładza i rozświetla ;- zobaczymy, jak długo będzie matował
Natomiast kredka jest trochę za jasna i raczej nie będzie się nadawała do oczu , za to doskonale sprawdza się jako rozświetlacz np. na bruzdy nosowo- wargowe

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-09-18 o 17:50
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 17:43   #119
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42874352]Trochę nie ogarniają tego chyba- trzeba mieć ich na oku...[/QUOTE]

no pilnuję

ciekawe które zamówienie u nich będzie bez niespodzianek
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 17:49   #120
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

jestem oczarowana mydłem olivia care . wypróbowałam, nie wytrzymałam tyle czekać. ślicznie pachnie i super odświeża i jeszcze ma taki piękny wzór kwiatka na wierzchu, że aż żal zmywać

jadę jutro po mandarynkowe, oby jeszcze było. szkoda że lawendowe mi nie pasuje.

dr jacobs nawet ładnie się pięni i odświeża, ale jest strasznie rzadki, chyba szybko go żużyję. raczej nie wart 44 zł

a odkamieniacz z eco zone pachnie tak delikatnie, zero nachalności jak przy nienaturalnych środkach. czekam z niecierpliwością na inne produkty z eco cert w tk maxx.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no pilnuję

ciekawe które zamówienie u nich będzie bez niespodzianek
aż boję się sprawdzać
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.