Izotek - cz.II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-01, 23:25   #121
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
o to jest nadzieja,że może będą się mniej przetłuszczać bym się cieszyła nawet jakbym myła 2 razy w tygodniu
Ja akurat mimo braku przetłuszczania myłam i w trakcie kuracji i po niej co 2-3 dzień, bo mimo tego, że nie są tłuste to nie sądzę aby włosy były czyste po trzech dniach Tym bardziej, gdy się ćwiczy często.
Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Mów nam tak jeszcze! Tak bym chciała żeby efekt nieprzetłuszczających się włosów pozostał na zawsze!!
Powiem Wam jeszcze, że wciąż ani jednej krosteczki, aż mi brakuje dawnego dłubania przy buzi z czasów sprzed Izo bo nie ma przy czym dłubać No i twarz wciąż się nie błyszczy, nawet wieczorem. Jest teraz po prostu normalna, ani sucha ani tłusta

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-08-01 o 23:27
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 06:51   #122
Margoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 268
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja akurat mimo braku przetłuszczania myłam i w trakcie kuracji i po niej co 2-3 dzień, bo mimo tego, że nie są tłuste to nie sądzę aby włosy były czyste po trzech dniach Tym bardziej, gdy się ćwiczy często.


Powiem Wam jeszcze, że wciąż ani jednej krosteczki, aż mi brakuje dawnego dłubania przy buzi z czasów sprzed Izo bo nie ma przy czym dłubać No i twarz wciąż się nie błyszczy, nawet wieczorem. Jest teraz po prostu normalna, ani sucha ani tłusta
Miód na nasze serca...
Margoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 09:09   #123
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja akurat mimo braku przetłuszczania myłam i w trakcie kuracji i po niej co 2-3 dzień, bo mimo tego, że nie są tłuste to nie sądzę aby włosy były czyste po trzech dniach Tym bardziej, gdy się ćwiczy często.


Powiem Wam jeszcze, że wciąż ani jednej krosteczki, aż mi brakuje dawnego dłubania przy buzi z czasów sprzed Izo bo nie ma przy czym dłubać No i twarz wciąż się nie błyszczy, nawet wieczorem. Jest teraz po prostu normalna, ani sucha ani tłusta
Brwi sobie skub
Co do wlosow, to sie zgadzam, czyste to one na pewno nie sa. Przeciez chocby nawet kurz sie zbiera. Nie przeszkadzalo by mi to mycie codziennie, gdyby to tak dlugo nie schlo! Dzis to juz nie wytrzymalam i nalozylam maske pod czepek.
Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Miód na nasze serca...
Dokladnie
Cytat:
Napisane przez BehindU Pokaż wiadomość
Nie jestem dziewczyną, ale wiem co czujesz Myślałem, że tylko ja jestem taką niezdarą.


Dziewczyny, znowu Was zmęczę pytaniami.

1) Pisałem jakiś czas temu, że mam straszne problemy z przesuszonymi oczami. Teraz problem prawie minął i już nie czuję potrzeby ich nakraplania. No i nie nakraplam Tylko nie wiem, czy dobrze robię
edit. Chodzi mi o to, że nie czuję takiego przesuszenia, pieczenia oczu jak jeszcze z 2 tygodnie temu, ale nie jestem w stanie powiedzieć, czy ich nawilżenie jest w 100% ok a wiem, że ktoś pisał, że stara się nie nawilżać oczu, żeby ich nie przyzwyczaić
2) Czy może ktoś z Was robi tak, że "otwiera" kilka kapsułek i np trzyma je gdzieś w kubku itp? Ja ogólnie mam pojemniczek na wszystkie tabletki które biorę i nie wiem czy mogę tak robić z Izo (po dniu zauważam, że kapsułka robi się bardzo miękka)
Normalnemu smiertelnikowi tez czasem oczy wysychaja, szczegolnie od siedzenia przy kompie. A jakos nie wszyscy lataja z kropelkami. Skoro nie czujesz potrzeby nakraplania to nie nakraplaj, a jak czujesz, ze sa podeschniete, to pomrugaj troche, zamknij oczy na kilka sekund itp.

Nie ryzykowalabym wystawiania kapsulek na czynniki zewnetrzne. Wilgoc Ci pewnie rozpuszcza powloczke. Jesli lubisz miec podzielon e na dozy, to sobie powycinaj tabletki razem z blistrem.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 09:30   #124
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Przyszły tydzień ma być podobno bardzo słoneczny Ja ruszam pojutrze.
Oby, bo właśnie jutro jadę
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 09:51   #125
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Izotek - cz.II

mam sposób na zajady próbowałyście po prostu brać witaminę b2? Bo ja zażyłam ledwie jedną tabletkę wczoraj i dziś serio widzę poprawę
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 09:57   #126
Saphire_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Saphire_Blue
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 408
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać jakie to były objawy?
Np. Zawsze miałam problemy z bezsennością, nawet psychiatra musiał mi jakiś czas przepisywać tabletki nasenne a od jakichś 5-6 lat zasypiałam jak dziecko nawet siedząc - aż się obecny narzeczony śmiał że nie wytrzymuję z obejrzeniem żadnego filmu. Ale nie przejmowałam się tym, tyle że z czasem zaczynało być gorzej i niezależnie o której godzinie się położyłam miałam problemy żeby wstać z łóżka rano. Mam okresowe depresje i stany takie że nic mi się totalnie nie chce i czuję się tak bardzo bardzo zmęczona jakbym całymi dniami harowała. Powiedzmy, że jak jest 30 stopniowy upał potrafię siedzieć zawinięta w fotelu w grubym wełnianym kocu bo mi zimno i od lat drżą mi ręce (oczywiście znowu sterta innych wytłumaczeń)- i to są podobno pierwsze podstawowe objawy że coś może być nie tak. Włosy wypadają mi też od lat, mam wory pod oczami i budzę się opuchnięta na większości twarzy (ale tu podejrzewano alergię), w ciągu dnia i pod koniec puchła mi jedna noga i brzuch mi się powiększał - zatrzymywanie wody ( podejrzewano antykoncepcję lub wzdęcia bo miałam problemy jelitowo- żołądkowe) łokcie i kolana podobnie jak większość skóry ciała mam suche, ale zwłaszcza na łokciach czasem mam takie jakby białą łuszczącą się skórę (obwiniałam treningi), obolałe mięśnie, często karku i kręgosłupa ( oczywiście obwiniano stres, przetrenowanie itp.), problemy z oczami, zawyżony cholesterol całkowity ( dowiedziałam się dopiero przy badaniach u dermy). No i lekarka ostatnio podczas badań wypytywała o inne, nie wiedziałam
np. że budzenie się rano z ochrypłym głosem to coś nienormalnego albo że zaciemnienie przed oczami przy wstawaniu może być z tym związane. Złą koncentrację też zwaliłam na Izo. Teraz dopiero trafiłam na lekarkę która to wszystko powiązała i zleciła badania. Nie mam problemów z tyciem i miesiączkowaniem a to zwykle lekarze przypisują do niedoczynności. Ale opis
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Przyszły tydzień ma być podobno bardzo słoneczny Ja ruszam pojutrze.
Już od dzisiaj jest ładnie, w sobotę ma być upał nad morzem
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja jestem 6 tygodni po zakończeniu i wciąż włosy się nie przetłuszczają, nawet zastanawiam się czy w takim razie już mi tak nie zostanie
Mi się zaczęły przetłuszczać z powrotem dopiero po ok. miesiącu a obecnie myję co 2-3 dni.
Saphire_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 14:57   #127
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Miód na nasze serca...
Oby tak już zostało
Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Brwi sobie skub
(...)
Zawsze jakiś pomysł

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Oby, bo właśnie jutro jadę
Ja także jutro Chyba trafiłyśmy na wyjątkową pogodę, nie wiem, czy w naszej sytuacji to dobrze czy źle W każdym razie Bielenda zakupiona i kapelusz także już czeka
Cytat:
Napisane przez Saphire_Blue Pokaż wiadomość
(...)

Już od dzisiaj jest ładnie, w sobotę ma być upał nad morzem


Mi się zaczęły przetłuszczać z powrotem dopiero po ok. miesiącu a obecnie myję co 2-3 dni.
U mnie już 6 tygodni po zakończeniu więc liczę nieśmiało, że i włosy i buzia zostaną na dobre nieco mniej tłuste niż przed izo
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 15:44   #128
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość

Ja także jutro Chyba trafiłyśmy na wyjątkową pogodę, nie wiem, czy w naszej sytuacji to dobrze czy źle W każdym razie Bielenda zakupiona i kapelusz także już czeka
Moja derma kazala skubac ucho jesli nie potrafie sie powstrzymac przed wyciskaniem

Co do pogody... To dobrze! ja bylam w Grecji, 3 dni spedzilam na plazy, wysmarowana filtrem 50 i nie bylam przez caly czas schowana pod parasolem. Delikatnie sie opalilam, skora mi nie zeszla, byla tylko lekko podrazniona po slonej wodzie (usta byly po niej straszne! ). Dobre wyposazenie w kosmetyki uratuje wszystko. Pamietam, jak chcialam zrezygnowac z wyjazdu, a teraz wiem, ze zrobilabym duzy blad, bo odpowiednia ochrona i pielegnacja pozwala na korzystanie z wakacyjnych urokow.
Wiem, ze kazda z nas inaczej znosi kuracje (ja dawke 40 mg przechodze wlasciwie bez skutkow ubocznych), dlatego trzeba prowadzic obserwacje.

Warto w podrecznej torebce schowac kropelki do oczu, bo morski wiatr wysusza oczy.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 17:51   #129
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Moja derma kazala skubac ucho jesli nie potrafie sie powstrzymac przed wyciskaniem

Co do pogody... To dobrze! ja bylam w Grecji, 3 dni spedzilam na plazy, wysmarowana filtrem 50 i nie bylam przez caly czas schowana pod parasolem. Delikatnie sie opalilam, skora mi nie zeszla, byla tylko lekko podrazniona po slonej wodzie (usta byly po niej straszne! ). Dobre wyposazenie w kosmetyki uratuje wszystko. Pamietam, jak chcialam zrezygnowac z wyjazdu, a teraz wiem, ze zrobilabym duzy blad, bo odpowiednia ochrona i pielegnacja pozwala na korzystanie z wakacyjnych urokow.
Wiem, ze kazda z nas inaczej znosi kuracje (ja dawke 40 mg przechodze wlasciwie bez skutkow ubocznych), dlatego trzeba prowadzic obserwacje.

Warto w podrecznej torebce schowac kropelki do oczu, bo morski wiatr wysusza oczy.
Potwierdzam, da sie zyc podczas kuracji na wakacjach. Mieszkam na gorzystym wybrzezu i non stop gdzies sie bojam, jak nie nad wode to na wycieczke w gory. Smaruje sie spf 50+ i gites.

Pytanko:
smarujecie kremem uszy? Bo mi kurcze wyschly!
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 18:19   #130
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Moja derma kazala skubac ucho jesli nie potrafie sie powstrzymac przed wyciskaniem

Co do pogody... To dobrze! ja bylam w Grecji, 3 dni spedzilam na plazy, wysmarowana filtrem 50 i nie bylam przez caly czas schowana pod parasolem. Delikatnie sie opalilam, skora mi nie zeszla, byla tylko lekko podrazniona po slonej wodzie (usta byly po niej straszne! ). Dobre wyposazenie w kosmetyki uratuje wszystko. Pamietam, jak chcialam zrezygnowac z wyjazdu, a teraz wiem, ze zrobilabym duzy blad, bo odpowiednia ochrona i pielegnacja pozwala na korzystanie z wakacyjnych urokow.
Wiem, ze kazda z nas inaczej znosi kuracje (ja dawke 40 mg przechodze wlasciwie bez skutkow ubocznych), dlatego trzeba prowadzic obserwacje.

Warto w podrecznej torebce schowac kropelki do oczu, bo morski wiatr wysusza oczy.
Ok, skubię uszy i brwi, musi mi wystarczyć
Tak, pamiętam jak pisałaś o swoich obawach, dobrze, że pojechałaś w takim razie Usta mam już całkiem doprowadzone do ładu, jedyne co, to oczy trochę jeszcze podrażnione.

Kurcze, u nas dziś 37 stopni w słońcu, pojechałam ogarniać samochód przed drogą i cała mokra wróciłam

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Potwierdzam, da sie zyc podczas kuracji na wakacjach. Mieszkam na gorzystym wybrzezu i non stop gdzies sie bojam, jak nie nad wode to na wycieczke w gory. Smaruje sie spf 50+ i gites.

Pytanko:
smarujecie kremem uszy? Bo mi kurcze wyschly!
Smarowałam bo były wyschnięte jak cała reszta

lisnov, chyba ty pisałaś o witaminie B2 na zajady o ile dobrze pamiętam. Potwierdzam, moja córka miewa (wegetarianka, podobno miewają braki tej witaminy) i okresowo jej kupuję, zawsze pomaga Ja nigdy w życiu nie miałam zajadów.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-08-02 o 18:24
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:25   #131
adrianna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 35
Dot.: Izotek - cz.II

na ciało dziewczyny także dajecie filtr 50? bo ja także wybieram się nad morze i tu myślę jaki zakupić. no i jakiś fajny to twarzy, bo miałam cera + spf 50, ale strasznie biały się robi na twaarzy i rolował mi się
adrianna17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 21:11   #132
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez adrianna17 Pokaż wiadomość
na ciało dziewczyny także dajecie filtr 50? bo ja także wybieram się nad morze i tu myślę jaki zakupić. no i jakiś fajny to twarzy, bo miałam cera + spf 50, ale strasznie biały się robi na twaarzy i rolował mi się
Ja mam takie, jak na obrazku.
30 jest lekki, 50 jest tlustsza, ale mi po 3 tyg izo wchlania sie do matu.
Na cialo nie daje filtra, bo i sie nie opalam, mamy tu 20 stopni, wiec chodze w jeansach, no ale od wody slonce lubi sie odbic i spalic ryjek.

Dziewczyny, podrapalam sie po czubie i mi sie maka sypie Lupiez to czy przesuszona skora? Czym w to uderzyc? Wlosy mylam dzis szamponem zdrojowym.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-28 o 16:44
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 11:34   #133
adrianna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 35
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Ja mam takie, jak na obrazku.
30 jest lekki, 50 jest tlustsza, ale mi po 3 tyg izo wchlania sie do matu.
Na cialo nie daje filtra, bo i sie nie opalam, mamy tu 20 stopni, wiec chodze w jeansach, no ale od wody slonce lubi sie odbic i spalic ryjek.

Dziewczyny, podrapalam sie po czubie i mi sie maka sypie Lupiez to czy przesuszona skora? Czym w to uderzyc? Wlosy mylam dzis szamponem zdrojowym.
Może być łupież, ja dostałam od izoteku, ale juz sobie z nim poradziłam dzięki dermenie,choć ona jest na wzmocnienie włosów i przeciw wypadaniu. no i mocno nawilżam masakami i olejami do włosów. ale podobno dobry na łupież właśnie jest szampon selsun blue, ja go jednak nie używałam
adrianna17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:15   #134
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez adrianna17 Pokaż wiadomość
Może być łupież, ja dostałam od izoteku, ale juz sobie z nim poradziłam dzięki dermenie,choć ona jest na wzmocnienie włosów i przeciw wypadaniu. no i mocno nawilżam masakami i olejami do włosów. ale podobno dobry na łupież właśnie jest szampon selsun blue, ja go jednak nie używałam
Właśnie z produktami przeciwłupieżowymi trzeba być teraz ostrożnym, bo jeśli to nie łupież, a przesuszenie, to szampon przeciwłupieżowy jeszcze pogorszy sprawę.
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 15:32   #135
ewelinka5981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Izotek - cz.II

Dawno mnie tu nie było. Dzis melduje ostatnia tabletke izoteku. Stan na dzis cera idealna. Wlosy nie przetluszczaja sie wogole, chociaz wczesniej mylam 2 razy w tyg. Tylko cholesterol podwyzszony, licze na to ze teraz sie poprawi. Jako krem Stosuje tylko cetaphil. Na twarz spf 50 z la rosche posay anthelios. Bede zdawala relacje z mojego stanu cery.
ewelinka5981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 18:12   #136
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny, a jak u was bylo z bolami plecow/stawow? Byl to taki bol, ze bolalo nawet jak sie nie ruszalyscie, tzw lupanie w kosciach, czy raczej bol przy ruchu?
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:06   #137
ewelinka5981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 65
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak u was bylo z bolami plecow/stawow? Byl to taki bol, ze bolalo nawet jak sie nie ruszalyscie, tzw lupanie w kosciach, czy raczej bol przy ruchu?
U mnie byl to bol po jakiejs wiekszej aktywnosci
ewelinka5981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:30   #138
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez ewelinka5981 Pokaż wiadomość
U mnie byl to bol po jakiejs wiekszej aktywnosci
Ale bolalo tak ciagle, czy tylko w ruchu?
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:37   #139
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Izotek - cz.II

Źle mi. I nie wiem co z tym zrobić.
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 19:54   #140
ewelinka5981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 65
Dot.: Izotek - cz.II

Tylko w ruchu.
ewelinka5981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:54   #141
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak u was bylo z bolami plecow/stawow? Byl to taki bol, ze bolalo nawet jak sie nie ruszalyscie, tzw lupanie w kosciach, czy raczej bol przy ruchu?
Hym. U mnie to był tylko ból pleców. Ale wyłam nawet gdy się przewracalam w łóżku. I bolalo nawet jak siedzialam cały dzien w domu.
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 21:15   #142
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Źle mi. I nie wiem co z tym zrobić.
W jakim sensie Ci zle?
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 22:09   #143
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Witajcie, pytanie z grubej rury: borykacie sie z suchoscia miejsc intymnych? Uzywacie czegos nawilzajacego? Polecacie jakis krem? Czuje od niedawna ogromna suchosc, gdy dotkne papierem warg, widze krew.

Zauwazylyscie moze wzmozona podatnosc na obcieranie piet przez buty? Moje ukochane, wynoszone baleriny ze skory znowu mnie obcieraja jak za czasow "nowosci"
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 22:17   #144
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Źle mi. I nie wiem co z tym zrobić.
Co się dzieje? Czyżby dopadł Cię izotekowy dół?
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 23:32   #145
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

[[/URL]
Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Witajcie, pytanie z grubej rury: borykacie sie z suchoscia miejsc intymnych? Uzywacie czegos nawilzajacego? Polecacie jakis krem? Czuje od niedawna ogromna suchosc, gdy dotkne papierem warg, widze krew.

Zauwazylyscie moze wzmozona podatnosc na obcieranie piet przez buty? Moje ukochane, wynoszone baleriny ze skory znowu mnie obcieraja jak za czasow "nowosci"
Polecilabym chusteczki do higieny intymnej,
a do stop taki sztyft link do kwc
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 00:00   #146
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak u was bylo z bolami plecow/stawow? Byl to taki bol, ze bolalo nawet jak sie nie ruszalyscie, tzw lupanie w kosciach, czy raczej bol przy ruchu?
Odczuwałam gdy np. długo siedziałam w jednej pozycji i próbowałam wstać lub rano po nocy, zanim się człowiek nie rozruszał to tak jak starsi ludzie mają, zesztywnienie takie. No i słabsza kondycja i ból stawow przy wysiłku fizycznym.

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Witajcie, pytanie z grubej rury: borykacie sie z suchoscia miejsc intymnych? Uzywacie czegos nawilzajacego? Polecacie jakis krem? Czuje od niedawna ogromna suchosc, gdy dotkne papierem warg, widze krew.

Zauwazylyscie moze wzmozona podatnosc na obcieranie piet przez buty? Moje ukochane, wynoszone baleriny ze skory znowu mnie obcieraja jak za czasow "nowosci"
Ani jedno ani drugie mnie nie dotknęło
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 11:07   #147
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Izotek - cz.II

Nie wiem co mi jest, może to przez te upały mam doła. Jest tak gorąco, że mi się nie chce myśleć. Felicja, mogę się do Ciebie przenieść na czas sierpnia i początku września?
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 11:24   #148
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Odczuwałam gdy np. długo siedziałam w jednej pozycji i próbowałam wstać lub rano po nocy, zanim się człowiek nie rozruszał to tak jak starsi ludzie mają, zesztywnienie takie. No i słabsza kondycja i ból stawow przy wysiłku fizycznym.[COLOR="Silver"]
Noto to. Z lozka wstaje, to bola mnie stawy biodrowe i musze sie rozchodzic, ale dzisto mam bonanze! Nie spalam pol nocy! Zlapal mnie chamski bol plecow, w zebrach. Szarpie tak, ze oddychac nie moge. Biedny tz smarowal mnie mascia w srodku nocy, a potem do pracy poszedl, pewnie niedospany. Dzis zwleklam sie zlozka ok.11:30, dalej pieronsko boli. Co z tym robic?

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Nie wiem co mi jest, może to przez te upały mam doła. Jest tak gorąco, że mi się nie chce myśleć. Felicja, mogę się do Ciebie przenieść na czas sierpnia i początku września?
Na wlasna odpowiedzialnosc. Obawiam sie, ze by ci sie jeszcze poglebilo, bo nie dosc, ze marudze jak olera, to jeszcze pada... Durno, chmurno
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 11:55   #149
Dominikaa06
Zadomowienie
 
Avatar Dominikaa06
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 683
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez adrianna17 Pokaż wiadomość
A jakich pomadek uzywacie? Mi sie np. neutrogena zupelnie nie spardzila, mam skorupe na ustach. Kupilam dzis lypsyl z aloesem, zobaczymy co ten zdziala.

Robicie cos, zeby sie pozbyc tych twardych suchych skorek z ust?
Ja używałam wiele pomadek, tisane, blistex, neutrogene, masełka z ziaji i mogłabym tak wymieniać, ale mi usta uratował carmex nie mam już suchej skóry na ustach i samych strupków. ale dalej walcze z zajadami niestety[/QUOTE]

Nie stosowałam tych droższych specyfików, ale mi pomagają masełka z nivea
Dominikaa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 11:59   #150
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
Hym. U mnie to był tylko ból pleców. Ale wyłam nawet gdy się przewracalam w łóżku. I bolalo nawet jak siedzialam cały dzien w domu.
miałam to samo aż skończyło się na wizycie u lekarza i lekach przeciwbólowych
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.