Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-07, 14:48   #3061
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Byłam tam ,ale nie u Marioli .
Krótkie włosy kosztowały mnie 350zl z farba.
Dobranie fryzury beznadziejne (bob) kolor beznadziejny , strzyzenie perfekcyjne. Podejrzewam , ze u Marioli zapłacisz drożej.

A może ktoś sie orientuje ile kosztuje u nich samo strzyzenie?
z tego co się orientuję to ostatnio jak tam byłam (rok temu) to było ok. 160 zł u Maryli.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 07:52   #3062
Nukabela
Raczkowanie
 
Avatar Nukabela
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice stolicy
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Korzystałam z usług Perfect Hair trzy lata , strzyżenie i koloryzacja- tylko u p. Maryli, na czesaniu byłam u kilku innych dziewczyn i byłam zadowolona. Ale wydaje mi się, że obecne ceny są z 5th Avenue w Nowym Jorku, za dekoloryzację, podcięcie i koloryzację na włosy długie (lekko za ramiona) zapłaciłam 570 zł, teraz byłam aby zrobić odrosty i zapłaciłam 320 zł. Zmieniam salon, gdyż te ceny są już dla mnie nie do przyjęcia. Ale włosy dzięki rękom Maryli są w dobrej kondycji, zastanawiam się, czy jest jakiś salon w Warszawie, który tak samo dobrze dba o włosy, ale nie spowoduje mojego bankructwa...?
__________________
...im bardziej Kubuś zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było...
Nukabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 10:54   #3063
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Nukabela Pokaż wiadomość
Korzystałam z usług Perfect Hair trzy lata , strzyżenie i koloryzacja- tylko u p. Maryli, na czesaniu byłam u kilku innych dziewczyn i byłam zadowolona. Ale wydaje mi się, że obecne ceny są z 5th Avenue w Nowym Jorku, za dekoloryzację, podcięcie i koloryzację na włosy długie (lekko za ramiona) zapłaciłam 570 zł, teraz byłam aby zrobić odrosty i zapłaciłam 320 zł. Zmieniam salon, gdyż te ceny są już dla mnie nie do przyjęcia. Ale włosy dzięki rękom Maryli są w dobrej kondycji, zastanawiam się, czy jest jakiś salon w Warszawie, który tak samo dobrze dba o włosy, ale nie spowoduje mojego bankructwa...?
Wczesniej placilam 120zl za strzyzenie i modelowanie a ostatnio bylam w szoku jak zobaczylam nowe ceny. 170zl za strzyzenie to troche przesada.
Moja mam chodzi do Hest-a(zapomnialam imienia jej stylistki fryzur) i jest bardzo zadowolona. Nastepnym razem tam sie wlasnie wybiore.

Bylam u Marioli na strzyzeniu ale szczerze mowiac...bez rewelacji. Wolalam Anete ale ona juz tam nie pracuje

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Byłam tam ,ale nie u Marioli .
Krótkie włosy kosztowały mnie 350zl z farba.
Dobranie fryzury beznadziejne (bob) kolor beznadziejny , strzyzenie perfekcyjne. Podejrzewam , ze u Marioli zapłacisz drożej.

A może ktoś sie orientuje ile kosztuje u nich samo strzyzenie?
za dlugie wlosy-170zl (strzyzenie i modelowanie)
za srednie jest chyba 130zl ale dokladnie nie pamietam
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 20:33   #3064
Karolciavp
Raczkowanie
 
Avatar Karolciavp
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 441
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoraś korzystała lub słyszała jakieś opinie o salonie fryzierskim Fryziernia Nowolipki 14 w Warszawie?
__________________
zapuszczam włoski rośnijcie
Karolciavp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 18:51   #3065
Nukabela
Raczkowanie
 
Avatar Nukabela
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice stolicy
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Karolciavp Pokaż wiadomość
Czy ktoraś korzystała lub słyszała jakieś opinie o salonie fryzierskim Fryziernia Nowolipki 14 w Warszawie?
Idziemy tam z moją córą we wtorek, do Wirginii, napiszę wieczorem czy było warto
__________________
...im bardziej Kubuś zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było...
Nukabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 19:16   #3066
Karolciavp
Raczkowanie
 
Avatar Karolciavp
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 441
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Nukabela Pokaż wiadomość
Idziemy tam z moją córą we wtorek, do Wirginii, napiszę wieczorem czy było warto
będe bardzo bardzo wdzięczna. Taki 'osiedlowy' fryzjer mało mnie przekonuje, ale nigdy nic nie wiadomo..
__________________
zapuszczam włoski rośnijcie
Karolciavp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 23:32   #3067
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Kochana dziekuje ci bardzo ilez ja salonow zaliczylam w warszawie chcac z czernie zejsc do jasnego blondu .. wydalam ponad 1500 zl ( dekoloryzacja - salon loreal, 2 krotne farbowanie- dwa rozne salony, farbowanie domowe) .. efekt zaden
za twoja rada udalam sie do salonu o ktorym pisałas.
salon wygladem mo9ze odstraszac ale pani ktora tam pracuje pani ALA zna sie na wlosach jak malo kto, najpierw z pol godziny ze mna rozmawiala, powiedziala ze farbowanie wlosow po dekoloryzacji i kilkukrotnym farbowaniu ktore nie dalo efektu nie ma sensu gdyz farba farby sie nie rozjasni.. opowiedziala z czego sie sklada wlos itd.. Dodam ze Pani Ala na moje oko ma ok 50-60 lat, dosc ekscentrycznie ubrana ale o wlosach wie wiecej niz wszyscy fryzjerzy z tych salonow markowych razem wzieci .. zrobila mi pasemka za pierwszym razem na koronie glowy, rozjasniacz i oxydant, rozrobila dwie mieszanki na odrost oksydant 6% a na reszte wlosow 9%, pasemka wyszly jasny blond piekny wiec umowilam sie z nia ze po 3 dniach zrobi mi na calej glowie takie pasemka ta sama metoda zadych rudosci tylko piekny blondzik malo tego wlosy wogole nie sa zniszczone .. sa jedynie przesuszone ale mi to odpowiada bo jak mialam ciemne wlosy to tak mi sie przetluszczaly ze juz w polowie dnia grzywka byla tlusta, okropna a teraz moge byc wlosy co 3 dni i nie sa tluste ale kondycje maja bardzo dobra nie sa polamane, spalone ...l nic z tych rzeczy
zreszta zdjecie wklejam ponizej minelo 3 dni od tego zabiegu i jestem zachwycona zaplacilam za pasemka na dlugich wlosach wraz z maska, obcieciem i modelowaniem 180 zl siedzialam 3 godziny na fotelu bo mialam dlugie bardzo wlosy przed obcieciem a pasemka na folii sa pracochlonne niestety. Pani Ala namawia mnie teraz ze jak sie pojawi odrost bedzie mi kladla tam tylko farbe jasniutka juz bez rozjasniacza zeby nie niszczyc wlosow choc chyba jednak bede za rozjasniaczem gdyz on mi wogole nie zniszczyl wlosow i zadnych zoltych czy rudych czy tez zielonych refleksow nie mam .. a przez tym wygladalam jak ania z zielonego wzgorza a jeszcze 2 miesiace temu bylam totalnie czarna takze polecam Pania Ale z tego salonu na Wawrze sami zobaczcie efekt
Bardzo ładnie Ci wyszło Ja bym jednak posłuchała pani Ali, bo jak mówi, że da się samą farbą uzyskać ładny blond to na pewno ma rację A różnica w stanie włosów będzie duża po jakimś czasie, bo rozjaśniane włosy zawsze będą w gorszej kondycji, niż te farbowane i zniszczenia wychodzą zazwyczaj po dłuższym czasie, po paru miesiącach...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 22:01   #3068
Piechniak
Rozeznanie
 
Avatar Piechniak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 662
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

poszukuję fryzjera (gdziekolwiek w warszawie lub okolicach, jestem tak zdesperowana, że pojadę i w drugi koniec miasta), który by słuchał, co do niego/niej powiem. Tj. zapuszczam włoski i chce podciąć, lekko cieniując końcówki i TYLKO końcówki, czyli 2-3 cm dosłownie. Wcześniej chodziłam do różnych fryzjerów i wszędzi było to samo. Siadam na fotelu i mówię, że chce podciąć 2 cm ona mówi, że dobrze, a okazuje się że tnie 5-6... (może dlatego, że wszystkie bez wyjątku obcinały moje kręcone włosy na mokro, więc jak się po wyschnięciu skręciły to wyszły krótsze, albo dlatego, że nie chciało im się mozolnir podcinać zniszczonych końcóweczek, łatwiej przecież ciachnąć od razu 5 cm...). W każdym razie w ogóle nie udało mi się prze całe liceum zapuścić ani centymetra włosów...i w efekcie od dwóch lat nie byłam u fryzjera i włosy mam już za łopatki czuję jednak, że jakieś tam podcięcie by się im przydało, tylko się bardzo boję, że znów skrócą mi włosy i kilka miesięcy zapuszczania pójdzie na marne...
Piechniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 22:03   #3069
Malina1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Karolciavp Pokaż wiadomość
Czy ktoraś korzystała lub słyszała jakieś opinie o salonie fryzierskim Fryziernia Nowolipki 14 w Warszawie?
Ja byłam dzisiaj pierwszy raz we Fryzjerni na koloryzacji u p. Virginii i jestem bardzo zadowolona. Szczegóły opisałam na blogu: www.rozterkibeemki.blogsp ot.com - zapraszam do lektury.

Edytowane przez Malina1202
Czas edycji: 2011-08-16 o 22:12
Malina1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 05:44   #3070
Nukabela
Raczkowanie
 
Avatar Nukabela
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice stolicy
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Wczoraj byłyśmy w salonie Fryzjernia u P.Wirginii, moja córka ma przetłuszczające się jasne włosy, nie wiedziała co chce z nimi zrobić, oprócz strzyżenia na krótko. Wirginia okazała się bardzo profesjonalną fryzjerką, zaproponowała nastolatce fryzurę w odniesieniu do tego przetłuszczania i owalu twarzy: cieniowanie na całej długości, podcięcie końcówek (góra 2 cm!), bez grzywki, opowiedziała jak należy pielęgnować takie włosy: ja myć, nakładać odżywkę i jak je suszyć. Moje dziecko ma nadal półdługie włosy, ale zcieniowane tak, by ładnie się układały i nabrały lekkości. Młoda jest bardzo zadowolona i wygląda fajnie. Postaram się dorzucić fotkę. Cena: 65 zł. Salonik czysty i ładny. Nie ma możliwości kupienia profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów.
__________________
...im bardziej Kubuś zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było...
Nukabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:16   #3071
Karolciavp
Raczkowanie
 
Avatar Karolciavp
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 441
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Malina1202 Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj pierwszy raz we Fryzjerni na koloryzacji u p. Virginii i jestem bardzo zadowolona. Szczegóły opisałam na blogu: www.rozterkibeemki.blogsp ot.com - zapraszam do lektury.
Cytat:
Wczoraj byłyśmy w salonie Fryzjernia u P.Wirginii, moja córka ma przetłuszczające się jasne włosy, nie wiedziała co chce z nimi zrobić, oprócz strzyżenia na krótko. Wirginia okazała się bardzo profesjonalną fryzjerką, zaproponowała nastolatce fryzurę w odniesieniu do tego przetłuszczania i owalu twarzy: cieniowanie na całej długości, podcięcie końcówek (góra 2 cm!), bez grzywki, opowiedziała jak należy pielęgnować takie włosy: ja myć, nakładać odżywkę i jak je suszyć. Moje dziecko ma nadal półdługie włosy, ale zcieniowane tak, by ładnie się układały i nabrały lekkości. Młoda jest bardzo zadowolona i wygląda fajnie. Postaram się dorzucić fotkę. Cena: 65 zł. Salonik czysty i ładny. Nie ma możliwości kupienia profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Dziewczyny wielkie dzięki jestem już zdecydydowana
__________________
zapuszczam włoski rośnijcie
Karolciavp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 09:18   #3072
Malina1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Karolciavp Pokaż wiadomość
Dziewczyny wielkie dzięki jestem już zdecydydowana
Jak będziesz po wizycie, napisz koniecznie jak było. Ciekawa jestem czy też będziesz zadowolona. Pozdrawiam.
Malina1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 19:21   #3073
Karolciavp
Raczkowanie
 
Avatar Karolciavp
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 441
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Malina1202 Pokaż wiadomość
Jak będziesz po wizycie, napisz koniecznie jak było. Ciekawa jestem czy też będziesz zadowolona. Pozdrawiam.
Dopiero jakoś we wrześniu mam czas się zapisać, ale na pewno po wizycie napisze recenzje
__________________
zapuszczam włoski rośnijcie
Karolciavp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:05   #3074
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja w Fryzjerni ostatnio byłem 2 miesiące temu,włosami zajeła się pani Wika (przy tuszy trochę dziewczyna),ale naprawde zna się na tej robocie i fach w reku ma.Nie miałem pomysłu jak ma wyglądać fryzura więc zaproponowała co chcę zrobić.Obcięła mi włoski w taki sposób,że tył i boczki mam ścieniowane i krótkie a przód pociachała nożyczkami na niewielką długość,efekt znakomity byłem i jestem zadowolony włosy fajnie się układają chodź mam już je o wiele dłuższe
Potrafi doradzić jak myć dbać o włosy naprawdę super babka ,poleciła mi wosk do stylizacji ponieważ moje włosy są grube i twarde,kiepsko się układają i są sztywne dlatego żel odpada,doradziła odżywkę.
Wyjaśnia jak myć głowę ,można ją zasypać pytaniami na wszystkie odpowie.Po ścięciu myje wlosy,żeby nie drapała głowa

Bardzo fajne miejsce cena 30 złotych
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:23   #3075
martea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kurdulla Pokaż wiadomość
Witam,
Poszukuję fajnego i w przyzwoitej cenie fryzjera gdzieś na Ursynowie lub Mokotowie a najlepiej to w okolicy metra Ursynów. Od niedawna mieszkam w Warszawie i co prawda w okolicy widzę kilka salonów ale może byłyście, znacie i wiecie gdzie warto się wybrać. Moje włosy są niestety cienkie i puszące się, dlatego prawie zawsze je związuję a na lato chciałabym mieć fajną zwiewną fryzurkę i zdrowo wyglądające włosy...
Polecam salon Zięba&Gnatyshyn w pobliżu metra Natolin - Belgradzka 4. Byłam wczoraj po raz pierwszy u Pani Anny, mam nową fryzurkę i kolor. Jestem bardzo zadowolona. Po pierwszym myciu wystarczyło kilka machnięć suszarką, włosy bardzo dobrze się układają. Za strzyżenie, dekoloryzację plus koloryzację, czyli przeszło 3 godziny pracy Pani Anny zapłaciłam 24o zł. Salon bardzo przyjemny, bez zadęcia. Miałam też okazję obserwować przy pracy Pana Pawła, który zajął się burzą loków pewnej dziewczyny, a później dwoma małymi dżentelmenami, a także Pana Wowę.
Myślę, że naprawdę warto się do nich wybrać.
martea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:25   #3076
lumtecua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
moze stałe czytelniczki tego forum pamietaja ze ponad miesiac temu zapragnelam zejsc z farbowanych przez lata czarnych wlosow..
kolor jaki mi sie marzył to sredni chlodny blond..
postanowilam do dekoloryzacji salon loreala . Pomyslalam ze cena nie gra roli ma sie liczyc efekt..
Niestety wlosy nie maja takiego koloru jaki oczekiwalam.
Plusy sa takie ze :
- wlosy nie sa juz czarne
- nie sa wogole zniszczone
Minusy:
- oczekiwalam inny kolor wlosow
- kolor farby jaki byl nalozony po dekoloryzacji byl nawet fajny taki ciemny chlodny blond - ale uwaga - zmyl sie po pierwszym myciu pozostawiajac wlosy dokladnie takie jak na zalaczonym zdjeciu -czyli rude

3 dni temu zawitalam do salonu na bemowie ( tanszy niz loreal) z farbami matrixa . Wytlumaczylam ze chce miec sredni chlodny blond.
Pani nalozyla mi farbe o dziwo - nie MATRIX tylko jakas podobno córka Matrixa.. co kolwiek to znaczy .. w trakcie jak siedzialam na fotelu widzialam jak mi wlosy ciemnieja..
wyszedl czekoladowy kolor..
+ czekoladowy to jednak nie czarny
- ja przeciez chcialam jasniejszy kolor i blond a nie brazowa czekolade !

minely 4 dni i 2 mycia wlosow:
rezultat:
czekolada sie zmyla i mam znowu taki sam rudy jak wczesniej ( taki jak na foto )


Dzis sie wkurzylam i kupilam farbe popielaty jasny blond w drogerii ( garniera)
pomyslalam fryzjerzy nie potrafia mi zrobic blondu sama go zrobie..

nalozylam zachowawczo na jedno pasmo.. zmylam po 30 min i efektu zadnego .. farba garnier wogole sie nie przyjela
splukala sie jak szampon do mycia ..

pomozcie bo juz jestem totalnie zalamana

generalnie wiem ze po dekoloryzacji farby sie zmywaja ale zeby po 1, 2 myciach ??? farbowanei u fryzjera kosztuje ok 200 zl ( mam dlugie wlosy) i to ma mi starczyc do 2 myc??

moze jest tu jakis fryzjer ktory by mi pomogl albo ktos kto byl w podobnej sytuacji kto moglby mi udzielic wskazowej , rad .. mam juz dosyc tych ruych wlosow niczym Ania z Zielonego Wzgórza


Juz mysle teraz o stopniowych blond pasemkach rozjasniaczem .. co wy na to ?? czy rozjasniacz przyjmie na wlosach po dekoloryzacji ??
i dodam jeszcze ze moje wlosy sa w dobrej kondycji, uzywam produktow kerastese( elixir taki zloty ) i loreala( szampon i maska taka zolta ) i serum wax( taki olejek z aplikatorem ) ktore polecam

pozdrawiam

miałam taki sam prboilem, z tym że moje były 2 tony jaśniejsze taki blondo-rudy i wyglądały na spłowiałe. farby się z tegto zmywały albo bardzo szybko albo najwyzej po miesiacu wracały do stanu wyjściowego. Jedyny sposób to zrobic sobie radykalny kolor kilka razy i sie przemeczyc - czyli zrobic trwałą farbę bardzo jasny blond i wtedy ten kolor się zabije. Poza tym masz juz za soba kilka farbowań , więc z czasem powinno byc lepiej - może fryzjerki używały delikatniejszych farb i to był problem..?
mnie ten spłowiały kolor minął po ok 1 roku dopiero...
dobrym pomysłem jest tez mycie włosów mocnymi szamponami do włosów przetłuszczających się - one "wyżrą" trochę kolor

Edytowane przez lumtecua
Czas edycji: 2011-08-23 o 20:29
lumtecua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:41   #3077
lowelana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Nie powinno się tak dziać, że kolor jest na 1-2 mycia. Ja zeszłam 2 miesiące temu z koloru czarnego na jasny blond. Miałam dekoloryzacje 2 razy - w odstępie 2 tygodniowym, bo wg mojego fryzjera tak się mniej niszczą włosy. Po pierwszej dekoloryzacji położył mi na te marchewkowe włosy średni blond, który spokojnie trzymał się przez te 2 tygodnie, a potem po powtórnej dekoloryzacji do poziomu jasnego blondu położył mi popielaty jasny blond, który się trzymał miesiąc (myję włosy codziennie). Po miesiącu poszłam znowu, i znowu został położony jasny chłodny blond, który mam do dziś. Salon pracuje na kosmetykach L'Oreala INOA. Jeśli chcesz zrobić porządek z tą rudością, mogę ci dać namiary.
lowelana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:32   #3078
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witajcie dziewczyny polećcie mi proszę dobrego fryzjera z okolic woli.Mam strasznie cienkie włosy które lecą mi garściami, dlatego żeby je trochę wzmocnić chciałabym je podciąć.Błagam pomóżcie.
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 19:19   #3079
diella
Raczkowanie
 
Avatar diella
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 128
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was była u p. Franka Hurny z Milekdesign? Zapisałam się do niego na baleyage i strzyżenie 9.08 i szukam opini czy dobrze zrobiłam Będę bardzo wdzięczna za opinie!!!
Hej! Ja byłam ostatnio u Franka, poleciła mi go koleżanka. Jest nie tylko świetnym fryzjerem, ale i nietuzinkowym człowiekiem. Mega sympatyczny, pozytywnie zakręcony i zna się na rzeczy. Co prawda nie jest tani ale cena odzwierciedla jakość. Kocha to, co robi i to widać. Na pewno wrócę.
diella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 00:29   #3080
iwonmaupa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez diella Pokaż wiadomość
Hej! Ja byłam ostatnio u Franka, poleciła mi go koleżanka. Jest nie tylko świetnym fryzjerem, ale i nietuzinkowym człowiekiem. Mega sympatyczny, pozytywnie zakręcony i zna się na rzeczy. Co prawda nie jest tani ale cena odzwierciedla jakość. Kocha to, co robi i to widać. Na pewno wrócę.
potwierdzam Byłam u niego dwa lata temu- wesoły, otwarty (w ciągu wizyty opowiedział mi połowę swojego życia), przystojny (to nie jest akurat element fachowej opinii, ale nie da się tego nie zuwazyc ), kontaktowy i zdolny. Wysłuchał mnie, zasugerował swoją wizję. Wyszłam zadowolona. Później zniknął z salonu i słuch o nim zaginął... cieszę się, że wrócił. Na pewno pójdę do niego na strzyżenie
iwonmaupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:14   #3081
aasta
Raczkowanie
 
Avatar aasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dwa tygodnie temu bylam we Free Hair , jak zwykle u Magdy, jak zwykle zachwycona . Do tej pory chodzilam tylko na strzyzenie (mam naturalny kolor wlosow) za ktore placilam 100zl, przy wyjsciu urocza pani recepcjonistka wreczyla mi nowy cennik obowiazujacy od wrzesnia

z ceny 100 zl wzrosla do 170 za samo ciecie

chyba bede musiala rozejrzec sie za nowym salonem.....
aasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 07:02   #3082
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez aasta Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu bylam we Free Hair , jak zwykle u Magdy, jak zwykle zachwycona . Do tej pory chodzilam tylko na strzyzenie (mam naturalny kolor wlosow) za ktore placilam 100zl, przy wyjsciu urocza pani recepcjonistka wreczyla mi nowy cennik obowiazujacy od wrzesnia

z ceny 100 zl wzrosla do 170 za samo ciecie

chyba bede musiala rozejrzec sie za nowym salonem.....
170 zł za podcięcie włosów jest nie do zaakceptowania zgadzam się
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 13:42   #3083
Single Lady
Raczkowanie
 
Avatar Single Lady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 121
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej kobietki
Czy któraś z Was mogłaby polecić dobrego fryzjera, który byłby w stanie pomóc mi wrócić z blondu do mojego naturalnego ciemnego brązu? Zależy mi po prostu na tym, żeby fryzjer zafarbował rozjaśnione włosy na kolor jak najbardziej zbliżony do odrostu. Najlepiej, żeby było zrobione porządnie i niezbyt drogo, chociaż bardziej zależy mi na efekcie końcowym i jego trwałości niż na cenie zabiegu. Może być w którejkolwiek dzielnicy Warszawy.
Z góry dziękuję
Single Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 07:54   #3084
lowelana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam Piotra Hulla z salonu Wilcza 18/1.
lowelana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 13:47   #3085
dominika4896
Raczkowanie
 
Avatar dominika4896
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 384
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam.

Szukałam w tym wątku informacji na temat męskich fryzjerów, ale niestety nie ma zbyt wielu opinii a jak są to sprzed paru lat. Mój TŻ chce się wybrać, ma gęste,średniej długości włosy. Chciałby ściąć, nie jakoś efektownie, ale też nie na krótko. Możecie kogoś polecić? Będę niezmiernie wdzięczna
dominika4896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 19:27   #3086
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez aasta Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu bylam we Free Hair , jak zwykle u Magdy, jak zwykle zachwycona . Do tej pory chodzilam tylko na strzyzenie (mam naturalny kolor wlosow) za ktore placilam 100zl, przy wyjsciu urocza pani recepcjonistka wreczyla mi nowy cennik obowiazujacy od wrzesnia

z ceny 100 zl wzrosla do 170 za samo ciecie

chyba bede musiala rozejrzec sie za nowym salonem.....
Szkoda...tez chyba poszukam innego salonu,chociaz z FreeHair bylam zadowolona.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:37   #3087
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

uff jakie szczescie ze zajrzalam na stronke freehair, a konkretnie na cennik, jeszcze w zeszlym roku placilam 100 zl, teraz widze ze cena wzrosla do 170 (!)... jestem zmuszona odwolac moja wizyte...masakra
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:12   #3088
aasta
Raczkowanie
 
Avatar aasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny ktore chodzily do Free Hair

napiszcie prosze do kogo chodzilyscie tzn Emilia czy Magda a moze Filip.. i dajcie znac jak znajdziecie jakis tanszy zamiennik...
aasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 15:36   #3089
kamirla
Raczkowanie
 
Avatar kamirla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
GG do kamirla
Talking Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć,

poszukuję dobrego fryzjera, który robi ładny blond - platynę lu biały. Mile widziane też pomysły własne Do tej pory chodziłam na Smolną do Galaxy, ale brak tam nowatorskości Proszę o pomoc, plissss
kamirla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:03   #3090
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja dość długo chodzilam do salonu Jagi Hupało, do Pawła lub Mirka (miałam tam zniżke), ale ostatnio przerzuciłam się na Ruby Blue, Górnośląska 20 (czeszą min. Dode) no i powiem szczerze ze jestem zadowolona. Moje wówczas mocno zniszczone farba garniera wlosy odżyły, byłam u p. Krzysztofa, zrobił mi fajny blond (taki jak mam na avatarze), odrosty na troche ciemniej dzieki temu moje nie rzucaja sie tak w oczy, do tego miałam ampułke i strzyzenie. Zaplaciłam jesli dobrze pamietam 395zł z tym, że za strzyżenie nie policzyli (lekko scieniowal mi wlosy przy buzi do przedzialka na srodku i obcial ok 2cm z dlugosci). Ogólnie na plus napewno jeszcze tam wróce
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.