Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-10, 22:01   #3181
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Może komuś się przyda: rosiowe pompki pasują do szamponów Kallosa
A z kolei pompka od płynu do kąpieli babydream pasuje do YR
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 22:01   #3182
Natalica1809
Raczkowanie
 
Avatar Natalica1809
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Jako jednorazowy zakup i podałam moje dane, wysyłka do paczkomatu.
Dziękuje
Póki co So Elixir Purple i tak niedostępna, więc muszę się wstrzymać...
__________________
„Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei
Odwaga to siła, która nas napędza
Z ciemności podążamy ku wierze.”
Dean Koontz
Natalica1809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 06:00   #3183
Felicitaz
Raczkowanie
 
Avatar Felicitaz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Hej Wszystkim
Nowy kod:

Kod promocyjny: PULP15
Usuń
Rabat obowiązuje przy zamówieniu od 199 zł i nie obejmuje produktów oznaczonych Zielonym punktem, Zestawów dla Ciebie oraz produktów stanowiących Ofertę specjalną. Produkty te nie wliczają się również do wartości zamówienia od której promocja jest aktywna. Oferty promocyjne nie łączą się. Z promocji można skorzystać tylko raz. Prezent otrzymasz gdy Twoje zamówienie przekroczy 199 zł. Kolor błyszczyka SEXY PULP dodawanego w prezencie zależy od stanu zapasów.

Nie kasuje żadnych prezentów + błyszczyk jest OK
Felicitaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 07:08   #3184
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Felicitaz Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim
Nowy kod:

Kod promocyjny: PULP15
Usuń
Rabat obowiązuje przy zamówieniu od 199 zł i nie obejmuje produktów oznaczonych Zielonym punktem, Zestawów dla Ciebie oraz produktów stanowiących Ofertę specjalną. Produkty te nie wliczają się również do wartości zamówienia od której promocja jest aktywna. Oferty promocyjne nie łączą się. Z promocji można skorzystać tylko raz. Prezent otrzymasz gdy Twoje zamówienie przekroczy 199 zł. Kolor błyszczyka SEXY PULP dodawanego w prezencie zależy od stanu zapasów.

Nie kasuje żadnych prezentów + błyszczyk jest OK
Zapomniałaś napisać, że kod daje -100 A już sobie myślałam, po co taki kod, skoro prawie nikt nie robi zakupów za 200 złotych, szczególnie dla błyszczyka Niestety ,kod znowu nie obejmuje ZP, a wszystkie limitki i zestawy świąteczne go mają, więc i tak słabo

Edytowane przez athm
Czas edycji: 2015-12-11 o 09:00
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 07:19   #3185
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Pytałam właśnie na czacie o dostępność odżywek: 1) wygładzającej - nie mają informacji, kiedy będzie, 2) odbudowującej - dostępna obecnie tylko wysyłkowo, 3) z mleczkiem z owsa - nie odpowiedzieli Jak myślicie, są jakieś realne szanse, że na dniach się to zmieni? Wstrzymuje moje zamówienie A nigdy nie kupowałam odżywek, więc nie mam doświadczenia, czy już kiedyś tak było...
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 08:11   #3186
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Pytałam właśnie na czacie o dostępność odżywek: 1) wygładzającej - nie mają informacji, kiedy będzie, 2) odbudowującej - dostępna obecnie tylko wysyłkowo, 3) z mleczkiem z owsa - nie odpowiedzieli Jak myślicie, są jakieś realne szanse, że na dniach się to zmieni? Wstrzymuje moje zamówienie A nigdy nie kupowałam odżywek, więc nie mam doświadczenia, czy już kiedyś tak było...
Czasami na czacie mówią, że coś będzie za tydzień, a pojawia się za kilka godzin, więc tym bym się nie sugerowała. Pewnie na razie są wykupione, ale na pewno jeszcze będą. Jak nie wrócą dziś, to pewnie dopiero w poniedziałek. Pomyśl też o serum wygładzającym, jest naprawdę fajne, gdy nie ma czasu na odżywki Pomaga w rozczesywaniu, wygładza i nie obciąża włosów Co do odżywek, ostatnio za radą cosmetix kupiłam tę z owsa i podoba mi się Wcześniej miałam z jojobą i też była dobra. W ogóle to dużo osób narzeka na rośkowe produkty do włosów, a mi służą wszystkie poza szamponem z hammamelisem
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 08:14   #3187
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Czasami na czacie mówią, że coś będzie za tydzień, a pojawia się za kilka godzin, więc tym bym się nie sugerowała. Pewnie na razie są wykupione, ale na pewno jeszcze będą. Jak nie wrócą dziś, to pewnie dopiero w poniedziałek. Pomyśl też o serum wygładzającym, jest naprawdę fajne, gdy nie ma czasu na odżywki Pomaga w rozczesywaniu, wygładza i nie obciąża włosów Co do odżywek, ostatnio za radą cosmetix kupiłam tę z owsa i podoba mi się Wcześniej miałam z jojobą i też była dobra. W ogóle to dużo osób narzeka na rośkowe produkty do włosów, a mi służą wszystkie poza szamponem z hammamelisem
Nie chcę już zwlekać z zamówieniem, odżywkę zawsze mogę kupić w stacjonarce Wezmę dla męża krem na wypróbowanie Ja też nie narzekam na szampony, może przeciwłupieżowy za bardzo przetłuszczał mi włosy, ale ogólnie dawał radę. A ten z hammamelisem chciałam spróbować, ale sie boję, bo zdania są podzielone A serum oczywiście zamawiam do wypróbowania
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 08:29   #3188
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Czyli pewnie trafiłam na najgorszy produkt z całej serii Na szczęście jest już na wykończeniu, stosowałam na szyję i dekolt. Jak krem na dzień się sprawdzi, może rzeczywiście pomyślę o serum, o którym piszesz. Mam też krem 5 ml Sensitive Vegetal, jak mi podejdzie, to i serum może zakupię. Dziękuję Już mam nowe chciejstwa, dobrze, że przed chwilą porządkowałam kosmetyczkę, bo wiem, że naprawdę NIC nie potrzebuję

Muszę też pochwalić YR - mimo że jest grudzień i pewnie mają dużo zamówień, ja sama składałam trzy zamówienia w ciagu 2 tygodni, dają radę. Przesyłki są na czas, wszystko w nich jest, ceny dobre, prezenty też. Super A jak w DDD zamawiałam z pewnej popularnej drogerii internetowej, to dopiero dziś dostałam info o wysyłce Z Rośkiem nie jest tak źle
Ja też aktywator stosowałam na szyję.
Serum elixir kiedyś można było dostać w mini tubkach 7ml, ale chyba poznikały (nie orientuje się teraz w ofertach wysyłkowych, kiedys właśnie w nich były takie miniasy).
Krem sensitive łagodzący zaczerwienienia tak mnie podrażnił że tego drugiego (kojącego) boję się przetestować. Formę ma też całkiem inną niż serum- to taki lekki silikonowy żel, a serum to takie lekkie mleczko typowo do skóry bardzo wrażliwej, atopowej, zaczerwienionej.
Jeśli kogoś to interesuje to w świątecznej wysyłkowej można je wpisać w rubryce "2 w cenie 1"
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 08:53   #3189
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Nie chcę już zwlekać z zamówieniem, odżywkę zawsze mogę kupić w stacjonarce Wezmę dla męża krem na wypróbowanie Ja też nie narzekam na szampony, może przeciwłupieżowy za bardzo przetłuszczał mi włosy, ale ogólnie dawał radę. A ten z hammamelisem chciałam spróbować, ale sie boję, bo zdania są podzielone A serum oczywiście zamawiam do wypróbowania
Moja odżywka też jest ze stacjo, ach te torby i naklejki, nie mogłam im się oprzeć Reakcja na te szampony to sprawa indywidualna, mi nie służył, ale mąż i syn (2 lata ma) używali i było ok Jak nie sprawdzisz, to się nie dowiesz

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Ja też aktywator stosowałam na szyję.
Serum elixir kiedyś można było dostać w mini tubkach 7ml, ale chyba poznikały (nie orientuje się teraz w ofertach wysyłkowych, kiedys właśnie w nich były takie miniasy).
Krem sensitive łagodzący zaczerwienienia tak mnie podrażnił że tego drugiego (kojącego) boję się przetestować. Formę ma też całkiem inną niż serum- to taki lekki silikonowy żel, a serum to takie lekkie mleczko typowo do skóry bardzo wrażliwej, atopowej, zaczerwienionej.
Jeśli kogoś to interesuje to w świątecznej wysyłkowej można je wpisać w rubryce "2 w cenie 1"
Zawsze myślałam, że serum jest cięższe i bardziej skoncentrowane niż krem, a teraz zgłupiałam Nie przepadam za promocją 2 w cenie 1, bo co zrobić, jak produkt nie pasuje? Już wolę -40/50% plus dobry kod. Ale przyjrzę się miniaturom z wysyłkowej, może zamówię przy okazji. Dziękuję za informacje
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 09:29   #3190
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Serum wg definicji to kosmetyk o lekkiej konsystencji z większą koncentracją substancji aktywnych (w praktyce to różnie bywa ).
Elixir jest bardziej uniwersalne, senstive typowo do wrażliwej, podrażnionej skóry.
Nie warto kupować w ciemno 2 sztuk, tak tylko daję znać, że w świątecznej można różne rzeczy powpisywać w tę rubrykę, nie tylko te z katalogu
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 09:48   #3191
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Serum wg definicji to kosmetyk o lekkiej konsystencji z większą koncentracją substancji aktywnych (w praktyce to różnie bywa ).
Elixir jest bardziej uniwersalne, senstive typowo do wrażliwej, podrażnionej skóry.
Nie warto kupować w ciemno 2 sztuk, tak tylko daję znać, że w świątecznej można różne rzeczy powpisywać w tę rubrykę, nie tylko te z katalogu
O widzisz, wreszcie ktoś mnie wyprowadził z błędu co do ser Faktem jest, że wciąż szukam czegoś, co moja cera pokocha. Musi być coś lekkiego, bo po zwykłych kremach dość szybko się świecę, i delikatnego, bo po wielu specyfikach robią mi się krosteczki na buzi lub pojawiają się zaczerwienienia. Na noc aktualnie stosuję krem z kwasem migdałowym Norel, więc mam trochę suchych skórek i bez kremu nawilżającego ani rusz. Dlatego tak błądzę i pytam
athm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 10:02   #3192
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Zapomniałaś napisać, że kod daje -100 A już sobie myślałam, po co taki kod, skoro prawie nikt nie robi zakupów za 200 złotych, szczególnie dla błyszczyka Niestety ,kod znowu nie obejmuje ZP, a wszystkie limitki i zestawy świąteczne go mają, więc i tak słabo
A może jakimś cudem limitki wchodzą do wartości zamówienia? Sprawdzała któraś z Was? Bez sensu te kody, jak wszystkie rzeczy które mnie interesują na prezenty są z zielonym punktem
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 10:10   #3193
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
A może jakimś cudem limitki wchodzą do wartości zamówienia? Sprawdzała któraś z Was? Bez sensu te kody, jak wszystkie rzeczy które mnie interesują na prezenty są z zielonym punktem
Na pierwszej stronie jest kod -100, który obejmuje ZP. Działa już od dwóch tygodni Nie dostaniesz błyszczyka, ale kupisz to, co chcesz
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 10:22   #3194
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
A może jakimś cudem limitki wchodzą do wartości zamówienia? Sprawdzała któraś z Was? Bez sensu te kody, jak wszystkie rzeczy które mnie interesują na prezenty są z zielonym punktem
Zielone punkty nie wchodzą. Przed chwilą wysłałam zamówienie, ale z opłaceniem poczekam do stycznia
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 10:25   #3195
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Przepraszam ze pytam o to ale jestem na telefonie i ciezko mi znalezc a na piereszej stronie nie ma informacji. Co jest niespodzianka w tym miesiacu?

I w jaki zapach celowac dla mezczyzny po 50? Duzo osob poleca hoggar i nad nim mysle.
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 10:29   #3196
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Przepraszam ze pytam o to ale jestem na telefonie i ciezko mi znalezc a na piereszej stronie nie ma informacji. Co jest niespodzianka w tym miesiacu?

I w jaki zapach celowac dla mezczyzny po 50? Duzo osob poleca hoggar i nad nim mysle.
Wszystko jest na pierwszej stronie Niespodzianką jest wypełniacz zmarszczek serum vegetal. Hoggar jest super, zamówiłam dla męża Ta woda z gratisów też całkiem całkiem, z chusteczki tak nie pachniała
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 11:03   #3197
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Moja odżywka też jest ze stacjo, ach te torby i naklejki, nie mogłam im się oprzeć Reakcja na te szampony to sprawa indywidualna, mi nie służył, ale mąż i syn (2 lata ma) używali i było ok Jak nie sprawdzisz, to się nie dowiesz

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------
(...)
Zamówienie poszło Odżywki najwyżej będą ze stacjo, ach ta torba... Dla męża wpadnie przynajmniej kremik do wypróbowania, a co, niech ma ;p I ten szampon też wzięłam, zobaczymy, co z niego będzie
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:40   #3198
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
...
Krem sensitive łagodzący zaczerwienienia tak mnie podrażnił że tego drugiego (kojącego) boję się przetestować. ...
Łagodzący zaczerwienienia też mnie uczula, natomiast ten kojący jest bardzo dobry. Jak mnie jakiś kosmetyk uczuli i pojawiają się krostki i zaczerwienienia to stosuje właśnie ten kojący i bardzo ładnie szybko wszystko się goi i znika.
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:07   #3199
Felicitaz
Raczkowanie
 
Avatar Felicitaz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Zapomniałaś napisać, że kod daje -100 A już sobie myślałam, po co taki kod, skoro prawie nikt nie robi zakupów za 200 złotych, szczególnie dla błyszczyka Niestety ,kod znowu nie obejmuje ZP, a wszystkie limitki i zestawy świąteczne go mają, więc i tak słabo
Looool rzeczywiście przepraszam, jeśli kogoś zmyliłam kod jak kod, nie jest najgorszy jeśli ktoś akurat nie potrzebuje zielonych punktów a np lubi ten błyszczyk
Felicitaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 20:59   #3200
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Czy ten błyszczyk - gratis będzie w kolorze jak na zdjęciu, czy w losowym?
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 21:00   #3201
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Sharlottka Pokaż wiadomość
Czy ten błyszczyk - gratis będzie w kolorze jak na zdjęciu, czy w losowym?
Losowym.

"Kolor błyszczyka SEXY PULP dodawanego w prezencie zależy od stanu zapasów."
Może to być ten kolor co na zdjęciu, ale nie musi.


_______
Edit:
Sprawdziłam. Na potwierdzeniu jest kod 71037 - czyli kolor Koral (kolor ze zdjęcia). Więc pewnie najpierw dadzą ten kolor, a jak braknie wtedy będą pakować inny.

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2015-12-12 o 10:00
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 21:14   #3202
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Dzięki
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 21:49   #3203
joasiaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 106
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Wraz z ostatnią paczuszką dostałam maila z kodami rabatowymi.
Prawie wszystkie są już na pierwszej stronie, ale jest jeden "nowy", mianowicie:

VERT - 50% rabatu na najdroższy produkt z koszyka przy zamówieniu od 89zł
joasiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 09:51   #3204
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez joannamm Pokaż wiadomość
Łagodzący zaczerwienienia też mnie uczula, natomiast ten kojący jest bardzo dobry. Jak mnie jakiś kosmetyk uczuli i pojawiają się krostki i zaczerwienienia to stosuje właśnie ten kojący i bardzo ładnie szybko wszystko się goi i znika.
O widzisz, to nie jestem jedynym dziwadłem, którego senstive uczula. Przełamię się i zastosuję dziś ten łagodzący gdzieś na małym kawałku szyi.

Kiedyś roszek miał krem culture bio na noc który praktycznie u każdej osoby powodował uczulenie i pożar twarzy, a dzięki cudownemu regulaminowi KWC nie można takich rzeczy nawet wpisać w recenzji (bo trzeba używać min. miesiąc, a kto używa uczulającego kosmetyku przez miesiąc?)
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 10:09   #3205
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Znalezione w stacjonarce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1449914870242.jpg (71,2 KB, 91 załadowań)
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 10:13   #3206
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Yr milo mnie zaskoczyło. Może nie ma super składów ale widzę że coraz więcej stara się zmienić

Aktywator blasku 7.9 ma ładny skład Ciekawa go jestem

A żel pieczone jabłko w karmelu ma ALS
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 11:33   #3207
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

U mnie objawy uczulenia pojawiają się zawsze po trzecim dniu użycia kremu.
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 11:54   #3208
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Nie mogę się doczekać nowych zapachów
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 12:42   #3209
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
O widzisz, to nie jestem jedynym dziwadłem, którego senstive uczula. Przełamię się i zastosuję dziś ten łagodzący gdzieś na małym kawałku szyi.

Kiedyś roszek miał krem culture bio na noc który praktycznie u każdej osoby powodował uczulenie i pożar twarzy, a dzięki cudownemu regulaminowi KWC nie można takich rzeczy nawet wpisać w recenzji (bo trzeba używać min. miesiąc, a kto używa uczulającego kosmetyku przez miesiąc?)

Nie w temacie YR, ale zaintrygowało mnie to

A jak sie do tego regulaminu mają opinie testowanych kosmetyków, które są wypisywane po 1-2 dniach ?? KWC pełen jest opinii wystwionych po tygodniu czy kilku dniach chyba nikt nad tym nie panuje
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 12:45   #3210
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nie w temacie YR, ale zaintrygowało mnie to

A jak sie do tego regulaminu mają opinie testowanych kosmetyków, które są wypisywane po 1-2 dniach ?? KWC pełen jest opinii wystwionych po tygodniu czy kilku dniach chyba nikt nad tym nie panuje
Jest wątek, gdzie zgłasza się takie opinie i zostają one usunięte. Ale pewnie nad wszystkim się nie zapanuje
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 13:41:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.