Najbardziej seksowny zapach dla kobiety - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-16, 17:38   #31
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Lolita faktycznie jest piekna, ale bardzo nietrwala
Dune jest bardzo zmyslowym zapachem i szalenie trwalym, wiec wystarczy sie spryskac rano a nastepnego dnia i tak czuc ostatnią nute zapachu (u mnie nawet po kapieli )
Gloria takze sie podoba (wszyscy w tramwaju wypytywali ) Dolce Vita, Cristobal Balenciaga, co jeszcze? Moze Sensi ..
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 17:47   #32
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

ralp lauren, ralph zapach napewno ci przypadnie do gustu
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 17:53   #33
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Ja mysle ze nie mozemy my Ci odpowiedziec na to pytanie. Kazdy ma inny gust i jeden bedzie uwazal dane perfumy za piekne, a innemu nie beda sie podobac...
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 17:57   #34
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Cytat:
Napisane przez Quinn
1. Dziewczyny, to już pewnie było ale jakie zapachy mężczyźni uważają za najbardziej sexy? Moja siostra ma niedugo Ważną Rocznice i szuka baaardzo sexownych, zmysłowych perfum. Ani ja ani ona nie znamy się bardzo, wiec pomóżcie!
Moze podpadne... ale ja wole, na facetow dzialac w inny sposob niz perfumami (tzn byloby mi nawet przykro gdybym sie dowiedziala ze ktos zainteresowal sie mna z powodu zapachu). A perfumy to kupuje te co mi sie podobaja...
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:02   #35
busz
Raczkowanie
 
Avatar busz
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 93
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Life by ESPRIT
__________________
obława! obława! na młode wilki obława!
busz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 21:28   #36
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Smile Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Z moich doświadczeń wynika, że Light Blue Dolce&Gabbana (które na dzień dzisiejszy średnio lubię ) oraz Premier Jour Niny Ricci. Faworytem mojego TŻ jest Pret a Porter Coty
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 21:46   #37
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Faworytem mojego TŻ jest Pret a Porter Coty
Uwielbiam Pret a Porter!! Moja mama raz dostała na imienimy od cioci i teraz już zawsze stoją w łazience na półeczce
No ale to już raczej nie jest słodkawy zapach, ale taki świeży, cytrusowy.

Ja też uważam, że najlepiej jednak wywąchać swój własny zapach...jak każda z nas napisze tutaj swojego faworyta, to i tak się tego tyle nazbiera, że już prędzej całą sephore obwąchasz A poza tym - każdy ma swój własny gust Jednym się coś szalenie podoba, innym wogóle.
Pozdrawiam
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 21:55   #38
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Cytat:
Napisane przez Quinn
jakie zapachy mężczyźni uważają za najbardziej sexy?
Krótko, zwięźle i na temat: Joop Femme
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 22:01   #39
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Prawda jest taka, że nie ma jednej słusznej i dobrej odpowiedzi na to pytanie - bo to oczywiście zależy od faceta Są tacy co lubią delikatne i lekkie kwiatowe wody - Pleasures, Miracle, Poeme (choć te do lekkich to moim zdaniem nie należą), większość wód Niny Ricci, Eternity... a są i tacy co lubią mocne, zdecydowane zapachy, czasem bardzo słodkie - Angel, Kenzo Jungle, Wish, Coco, Samsara, Opium... Bywaja i tacy którzy lubią lekkie i orzeźwiające wody typu Baby Doll, Light Blue czy In Love Again. A znam i takich co lubią mroczne i ponure kadzidła w stylu Black Cashmere

Ja właśnie między innymi szaleję za nutą kadzidla w perfumach, uważam że jest bardzo sexy i mam całą kolekcję takich wód na moim ciele większość zapachów mięknie i delikatnieje. Mogę powiedzieć, za co ja dostawalam komplementy - zawsze Shalimar i Coco, Dolce Vita, ale także za 24 Faubourg czy Eau de Soir, Eternity, Champs Elysees.

Dla mnie najbardziej seksowne zapachy to właśnie Shalimar, Dolce Vita, Black Cashmere, stara Mania, klasyczna czarna Coco, Organza Indecence, Wish i Narciso Rodriguez, Prada. Mocne, orientalne, niektóre słodkie, czesto kadzidlane (oprócz Narciso, który jest w ogóle z innej bajki).

Ale wszystko i tak zalezy od faceta
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 14:29   #40
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Ale wszystko i tak zalezy od faceta
No i przede wszystkim od nas
Cóż tego, że moja koleżanka pachnąca By Women D&G powala na kolana wszystkich facetów w promieniu 10 metrów, skoro na mnie pachną one dziwnie, czuję się w nich jak nie ja i to od razu chyba po prostu widać, słychać i czuć, bo nikt na kolana nie pada A jak machnę się J'Adore albo Rush2, to jakbym się feromonami skropiła
Ja mam taka teorię, że zapach to kwestia tak osobnicza, że każda z nas będzie się czuła i będzie uważana za sexy z innym zapachem.
W końcu to nie zapach robi wrażenie na facetach, ale "całokształt" Jak całokształt jest harmonijny i ma klasę, to może pachnieć czymkolwiek. Oczywiście jeśli to "cokolwiek" wydobywa i podkreśla w kobiecie to, co w niej najlepsze.
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 19:09   #41
viedzma
Raczkowanie
 
Avatar viedzma
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 140
Wyślij wiadomość przez ICQ do viedzma GG do viedzma
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Mnie komplementowano za ultraviolet... Toleruje ten zapach tylko na sobie, bo na innych wydaje mi sie nie do zniesienia slodki.
Na mnie pachnie jakos zupelnie wytrawnie, wychodzi z niego jakas nutka, ktora kojarzy mi sie raczej z meska woda kolonska.
W kazdym razie dziala bez pudla
__________________
Urodziłam się na nowo, kiedy odkryłam, że mogę kupić nowy flakonik perfum zanim skończę poprzedni.
viedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 12:13   #42
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

mój były szalał za Angel'em i Hugo Boss Deep Red
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 13:21   #43
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Perfumy działające na mężczyzn+ pytanko

Trudno jednoznacznie okreslic- kazdy typ mezczyzny ma inne preferencje.Ale najwieksza czesc z nich stanowia wielbiciele znanych i dosc kwiatowych, slodziutkich i niewinnych zapaszkow- typu Miracle,Baby Doll,Angel ale w rozsadnych ilosciach , to samo z Lempicka( na ten zapach moj TZ reaguje tak samo- nazywa mnie paczkiem- i twierdzi , ze "smierdzi jak w cukierni"? czyli ewidentnie nie toleruje, natomiast mam kolezanke ktora namietnie go uzywa i jej mezczyzna jest wniebowziety.)Z zapachami Escady jest roznie- tzn tutaj juz sa one zbyt slodkie, i dziecinnie(!)-przytaczam opinie
mowie o sezonowkach.Sa wielbiciele swiezych zapachow- kenzo(procz slonika), sa lubiacy bardziej pikantne aromaty Classique JPG(wedlug mnie piekny zapach - ale wiele zalezy od wlasciwosci skory) Najmniej jest wielbicieli tych ciezkich, lub kontrowersyjnych zapaszkow.
Niestety a moze stety wiekszosc zadowala sie wspomnianymi Miracle(w sumie nie slyszalam zlej opini od mezczyzny na ich temat- a dostalam sama 2 butelki(na szczescie jest siostra i mama ktore lubia ten zapaszek)Podobnie z Dune, dobre opinie zbieralam - ale to zima - za pure poison Diora( w polaczeniu z kaszmirowych szalem mmmm).
Z nowszych zapaszkow- Narciso Rodriqez- zbiera bardzo pochlebne opinie w biurze, natomiast mojego TZ nie zachwycil..( stwierdzil lakonicznie- no moze byc )
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 14:00   #44
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Re: jakie perfumy podobają się facetom?

Zapachy dla kobiet, które działają na facetów to Sensi Giorgio Armaniego i Deep Red Hugo Bossa. Natomiast dla faceta pięknymi perfuumami są te Jeana Paula Gultiera (czy jak tam sie pisze :p) w buteleczce o kształcię męskiej klaty .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 14:30   #45
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Re: jakie perfumy podobają się facetom?

Mój TŻ nie znosi pudrowych perfum, nie podoba mu się np. Kenzo Summer, którym teraz pachnę
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 14:54   #46
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: jakie perfumy podobają się facetom?

Cytat:
Napisane przez guest
Jakie perfumy podobają się facetom , szukam czegoś co zawróciłoby w głowie mojemu facetowi , na razie żadne nie robią na nim wiekszego wrażenia
A jakie perfumy podobają sie kobietom ?

Pytanie z gatunku retorycznych - nie ma jakiejś konkretnej grupy zapachów, która podobałaby sie wszystkim. Nawet jeśli wytypujesz zapach podobający się TZtom pieciu forumowiczek to wcale nie znaczy, że spodoba się akurat Twojemu chłopakowi
Ilu ludzi tyle gustów, najlepszym rozwiązaniem będzie wspólna wizyta w perfumerii
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 23:28   #47
Telimena
Przyczajenie
 
Avatar Telimena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 16
Najbardziej erotyczny zapach

Była już mowa o zapachach ulubionych, znienawidzonych, delikatnych i mrocznych, a oczywiście zawsze okazje się, że każdej podoba się co innego, te same zapachy wzbudzają wręcz skrajnie rożne skojarzenia. Mimo to chcialabym zorganizować plebiscyt na najbardziej zmyslowy zapach. Czy spotkałyście się w swojej karierze perfumomaniaczki z zapachem bezsprzecznie kojarzącym się z seksem i namiętnością?
Według mnie będą to przede wszystkim zapachy Cacharel "Amor Amor" - chyba oczywiste i wprowadzająca w stan upojenia "Gloria". Oj chyba się rozmarzyłam
Telimena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 09:20   #48
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

Nie ma dla mnie takiego zapachu, który jednoznacznie i wyłącznie kojarzyłabym z erotyką (chyba dlatego, że raczuję dopiero w dziedzinie perfum i lubuję się w "świeżuchach"). Najwspanialszy pod każdym względem wydaje mi się zapach, który jest moją aktualną miłością. Odziaływuje on wtedy, na wszystkie zmysły. Całkiem niedawno odkryłam perfumy, które niesamowicie rozwijają się na mojej skórze i ja czuję się w nich doskonale. Pierwszy raz od czasu, gdy poznaję zapachy, mogę powiedzieć "mój, Ci on! " i dla mnie jest najbardziej seksownym zapachem z jakim do tej pory miałam do czynienia.

Ogólnie za zapachy erotyczne uznaję się takie, które mają w swoim składzie substancje pobudzające seksualnie czyli wanilię, cynamon, jaśmin itd. Poza tym do niektórych perfum ponoć dodawane są feromony Bardzo fajny wątek, z przyjemnością poczytam wpisy, perfumowych ekspertek Pozdrawiam cieplutko
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 09:41   #49
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

Dla mnie osobiście z damskich to Nu, YSL L'Instant i Shalimar, Guerlaina, Eau do Parfum, Gucci. Myślę że to zależy od indywidualnych upodobań - tego co ktoś uważa za erotyczne. Z męskich bardzo podobał mi się Blck Code Armaniego ale moje ulubione zapachy (drzewno-mszyste, skórzano-tytoniowe) nie są dostępne - np. Lynx Gravity, Faberge, Tussardi Uomo. No i chyba za często wącham damskie perfumy

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 10:22   #50
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

mysle, ze kazdego co innego pobudza tak wiec takie uogolnienie nie ma sensu.Mnie osobiscie pobudza Jaipur,Gucci,Classique nowy Night Obsession tez mnie lekko niepokoi.. pewnie przez ten "meski" pierwiastek w sobie.
Ogolnie bardzo lubie mieszac zapachy bardzo kobiece np Gucciego z meskimi ktore posiadaja w skladzie olejek wetiwery ... a najlepiej czuje sie z odrobina M7 zmieszana z Jaipurem.... ale to dosc niebezpieczna i jednoznaczna mieszanka kojarzy mi sie ewidentnie...i baaardzo jednoznacznie..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 18:22   #51
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

Każda z nas zapewnie ma taki zapach, który jej się kojarzy bardzo zmysłowo - głównie dlatego, że konkretnym perfumom przypisane są konkretne wspomnienia... Lubię bardzo różne zapachy ale tak naprawdę erotycznie kojarzą mi się te cięższe, orientalnie, kadzidlane, piżmowe, z paczulą, sandałowcem, przyprawione cynamonem, imbirem. Sexy nie będą dla mnie cytrusy - no way Dla mnie jednym z najbardziej sexy zapachów wszechczasów jest Shalimar - pewnie po części dlatego, iż kojarzy mi się z jedną największych miłości mojego życia. Drugim takim zapachem jest Coco, czarna klasyczna - też mi się kojarzy z kolejną ważną osobą w moim życiu. Zadziwiające jest to, iż każdy zapach przywołuje we mnie określone wspomnienia - mimo iż bardzo lubię Dolce Vitę kojarzy mi się ona z ciepłem i przytulnością, dobrym nastrojem, ale nie seksem z nowszych zapachów bardzo sexy kojarzy mi się The Perfume Charlesa Jourdana - może to winna zręcznej kampanii reklamowej, która obwieściła go mianem najseksowniejszego zapachu świata? Nie wiem, ale coś w tym jest pachnie bardzo ciepło i zmysłowo, i jednak dość apetyczne. Nr 2 z nowych to Narciso Rodriguez For Her. Jest po prostu niewiarygodnie sexy. Tak sexy, że brak słów by to opisać
A, podobno na mojej skórze Angel zwykły jest bardzo sexy, czego ja w ten sposób nie odbieram - doceniam wielkość, nawet lubię uzyć od czasu do czasu, ale do grona kapłanek anioła się bynajmniej nie zalicza.

Co do męskich wód, które działają na mnie - zmienia mi się to bardzo ale to bardzo często - teraz na topie jest Gucci Pour Homme, rozkoszny
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 19:08   #52
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

jakoś nie potrafię określić który zapach jest sexi a który nie, najlepiej określa to chyba nos męzczyzny Od dużeszgo czasu wierna jestem Hugo Bossowi woman (czerwony) i kiedys szwagier "seksualnie" skomentował ten zapach, więc można go chyba za taki uznać
A osobiście lubię chyba każdego Hugo Bosaa, oraz zapachy świeże.
Nie cierpię wszystkiego co "zalatuje" orientem.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 20:37   #53
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: jakie perfumy podobają się facetom?

mojemu bardzo sie podoba j adore ale co tam nie kazdy jest taki sam ja ci polecam wspolna wizyte w perfumerii
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 09:28   #54
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

M7 YSL- toż to esencja seksu Z damskich... hmm... Fragile EDT JP Gaultier.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:15   #55
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 148
Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

Mnie się erotycznie kojarzą: Dior Addict, Narcisso Rodriquez For Her, Coco Chanel, Dolce & Gabbana red. Dodam, że żadnego z nich nie noszę
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:59   #56
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

Cytat:
Napisane przez Telimena
Była już mowa o zapachach ulubionych, znienawidzonych, delikatnych i mrocznych, a oczywiście zawsze okazje się, że każdej podoba się co innego, te same zapachy wzbudzają wręcz skrajnie rożne skojarzenia. Mimo to chcialabym zorganizować plebiscyt na najbardziej zmyslowy zapach. Czy spotkałyście się w swojej karierze perfumomaniaczki z zapachem bezsprzecznie kojarzącym się z seksem i namiętnością?
Agent Provocateur W sumie nic dziwnego, skoro wypuscil te perfumy producent najseksowniejszej bielizny na swiecie
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 12:32   #57
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 148
Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

Agent Provocateur też mi się erotycznie kojarzy, jednocześnie mi się nie podobając


Cytat:
Napisane przez svenja
Agent Provocateur W sumie nic dziwnego, skoro wypuscil te perfumy producent najseksowniejszej bielizny na swiecie
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 18:56   #58
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

mojemu mężowi w ostatnim czasie bardzo erotycznie kojarzył się Oriental Summer, co mnie nawet dziwiło bardzo, ale stwierdził, że jak je na mnie czuje, to mu "brzydkie" mysli do głowy przychodzą
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 00:35   #59
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

Zdecydowanie Kenzo Jungle Elephant!!!
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 07:25   #60
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Najbardziej erotyczny zapach

Pan i władca mojego nosa - "Shalimar" Guerlain. Wujek, aktywny działacz LPR i stwierdził, że pachnę nieprzyzwoicie i niegodnie jak na mężatkę, "mąż pozwala ci używać dziwkarskich perfum?". To był największy komplement "zapachowy" jaki usłyszałam

Edytowane przez beliczek
Czas edycji: 2005-09-06 o 08:40
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-01 11:11:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.