Granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: rozsądek nakazuje mi ograniczyć się do
1 flakonu 2 2,56%
2 flakonów 1 1,28%
3 flakonów 8 10,26%
5 flakonów 15 19,23%
10 flakonów 12 15,38%
15 flakonów 2 2,56%
20 flakonów 4 5,13%
30 flakonów 1 1,28%
40 flakonów 1 1,28%
50 flakonów 1 1,28%
100 flakonów ale i tak się do tego nie przyznam 0 0%
i co z tego, że mi zdrowy rozsądek nakazuje??? 19 24,36%
a co to jest zdrowy rozsądek? 15 19,23%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 78. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-26, 10:18   #61
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Kiedy zaczynałam na wizazu pachnialam dezodorantem. Potem zaniemiłam go na antyperspirant i zapragnęłam czymś pachnieć. W chwili obecnej mam 9 zapachów, 2 leca do mnie z fragrancex a 1 z wymianki.
Lubie miniaturki i małe ilosci, zazwyczaj kupie 30ml, szybko sie nudze
Myśle jednak że 20 sztuk dla mnie to maksimum. Tak jest na chwilę obecną, co będzie jutro, któż to wie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 10:27   #62
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Jaki z tego wniosek?
Są dwa. Pierwszy jest filozoficzny - rozum potrafi zafałszować rzeczywistość. Drugi praktyczny - nie ma czegoś takiego jak zbyt duża ilość posiadanych perfum. Liczy się tylko nasz stosunek do nich
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Ile flakonów można posiadać? Ile się chce Co w moim przypadku znaczy- im więcej tym lepiej.
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Miłość nie uznaje rozsądku. Moja miłość do perfum też nie. To wszystko co mam do powiedzenia
Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Mój rozsądek śpi od kiedy zaczęłam bywać na Wizażu Co prawda budzi się, ale tylko wtedy, gdy trzeba coś nowego kupić dzieciom. Jeżeli chodzi o mnie, no cóż w jednej kurtce mogę chodzić przez trzy zimy, ale nie kupić nowej miłości perfumowej? Tego nie mogę.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Bo to jest trochę pytanie o pojemność serca.
O ile jest coś takiego, jak zapachowe serce... Może ta akurat miłość ma swoje miejsce gdzieś w węchomózgowiu, a nie w sercu...
Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
A ja uważam, że w przypadku jakiejkolwiek pasji trudno mówić o zdrowym rozsądku. Jak długo będzie istniała możliwość zdobywania próbek i poznawania coraz to nowych zapachów, tak długo trwać będzie moja olfaktoryczna przygoda i poszukiwanie tego jedynego, absolutnie wyjątkowego zapachu...To takie ekscytujące

Cóż tu dodać?
Ja się tylko mogę obiema rękami (i nogami -gdybym umiała) pod tymi trafnymi i mądrymi słowami -podpisać!!!

A ja - ile mam flaszek?

ZA MAŁO!!!
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 12:35   #63
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
Cóż tu dodać?
Ja się tylko mogę obiema rękami (i nogami -gdybym umiała) pod tymi trafnymi i mądrymi słowami -podpisać!!!

A ja - ile mam flaszek?

ZA MAŁO!!!
A ja mam trochę za dużo flaszek, przyznaję. Ale tylko za dużo o te, które już mnie znudziły i których nie używam. Całą resztę ukochanych zapachów posiadam zdecydowanie w ZBYT MAŁEJ ilości.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 12:41   #64
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Myślę, że wystarczyłoby mi 5 flaszek. Coś na lato, na zimę, na co dzień, na wieczór, na specjalne okazje itp. Mam o 20 więcej i nie potrafię powiedzieć, przy których 5 mogłabym zostać... Może kiedyś się ustatkuję
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 13:05   #65
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
No hmm, a jakbym miała same odlewki, to znaczyłoby, że nie mam nic?
Faktycznie, odlewki trzeba liczyć, bo w nich też zaklęte jest to piękno.
Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Mój rozsądek śpi od kiedy zaczęłam bywać na Wizażu Co prawda budzi się, ale tylko wtedy, gdy trzeba coś nowego kupić dzieciom. Jeżeli chodzi o mnie, no cóż w jednej kurtce mogę chodzić przez trzy zimy, ale nie kupić nowej miłości perfumowej? Tego nie mogę. Czasami dla spokoju sumienia ( i portfela oraz męża ) zadawalam się odlewkami.
Odlewki to sposób na miecie, a niewydanie zbyt wiele z portfela, zaspokojenie swojego chciejstwa nie rujnując się na duży flakon, który i tak pewnie się znudzi.
Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
A ja mam trochę za dużo flaszek, przyznaję. Ale tylko za dużo o te, które już mnie znudziły i których nie używam. Całą resztę ukochanych zapachów posiadam zdecydowanie w ZBYT MAŁEJ ilości.
Właśnie i ja mam flakony które mi się znudziły i one mi ciążą, wiem ze na pewno ciąży mi Pure Wish
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 17:30   #66
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
No proszę jak bardzo może zmienić się zdanie w tym temacie
Nie wiem, czy to na pewno zmiana, czy raczej próba dorobienia nowej filozofii do wstydliwej porażki...

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
A ja uważam, że w przypadku jakiejkolwiek pasji trudno mówić o zdrowym rozsądku. Jak długo będzie istniała możliwość zdobywania próbek i poznawania coraz to nowych zapachów, tak długo trwać będzie moja olfaktoryczna przygoda i poszukiwanie tego jedynego, absolutnie wyjątkowego zapachu...To takie ekscytujące
Ja nie szukam jedynego.
Lata pachnienia jednym zapachem mam za sobą. Było mi z tym dobrze - lepiej, niż teraz z tym zapachowym nieumiarkowaniem (i piszę to z pełną odpowiedzialnością), a jednak nie wrócę już do takiego puryzmu.
To jak nurzanie się w wyrafinowanej rozpuście, po której zdarza się tęsknić do okresu niewinności, w którym świat usuwał nam się spod stóp przy dotknięciu dłoni ukochanego, ale jakoś powrotu do ograniczania się do tego typu podniet nie widzę...
Jednym słowem - człowiek, który poznał rozkosze najwspanialszych kuchni świata z chęcią wróci do chleba z masłem. Ale nie w charakterze jedynego pożywienia.
Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Faktycznie, odlewki trzeba liczyć, bo w nich też zaklęte jest to piękno.

Odlewki to sposób na miecie, a niewydanie zbyt wiele z portfela, zaspokojenie swojego chciejstwa nie rujnując się na duży flakon, który i tak pewnie się znudzi.
To wszystko prawda, tylko ja mam wielki problem ze zużywaniem odlewek... No po prostu żal sięgać po coś, czego jest tak mało...

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2008-10-26 o 18:17
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 17:55   #67
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Ja już dawno przekroczyłam granice zdrowego rozsądku .... przy ostatnim obfocaniu kolekcji policzyłam flakony - z nowym nabytkiem w postaci Datury Noir, będzie ich 50 sztuk pełnych flakonów, nie licząc odlewek - myślę, że to już lekka przesada i czas się nad sobą zastanowić.
Nie dlatego, ze taka kolekcja jest za duża sama w sobie.
Ale dlatego, że nie mając znaczących nadwyżek budżetowych - a w zasadzie mając pewne dziury w budżecie domowym - moje 50 flach stanowi, że tak powiem 50 "wyrzutów sumienia"

Gdyby nie to, nie uznawałabym jakichkolwiek granic ilościowo sztukowych - bo przecież tak jak pisały dziewczyny - tutaj o pojemność serca chodzi i o miłość do tych zapachów. .
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 19:14   #68
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To wszystko prawda, tylko ja mam wielki problem ze zużywaniem odlewek... No po prostu żal sięgać po coś, czego jest tak mało...
mam tak samo odlewki i minaiturki sobie grzecznie stoją i są ozdobą kolekcji dlatego od jakiegos czasu nie kupuję miniaturek a odlewki uzywam baaaardzo oszczędnie...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 08:16   #69
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To wszystko prawda, tylko ja mam wielki problem ze zużywaniem odlewek... No po prostu żal sięgać po coś, czego jest tak mało...
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
mam tak samo odlewki i minaiturki sobie grzecznie stoją i są ozdobą kolekcji dlatego od jakiegos czasu nie kupuję miniaturek a odlewki uzywam baaaardzo oszczędnie...
A ja znowu lubię zużywać, więc odlewki i używki są dla mnie idealne. Przeważnie po takiej ilości jestem już nasycona i nie chce mi się więcej. Jak do tej pory wyjątkiem jest Zagorsk, którego po zużyciu odlewki ciągle mi mało
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 08:30   #70
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to na pewno zmiana, czy raczej próba dorobienia nowej filozofii do wstydliwej porażki...
Wstydliwej porażki?

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A ja znowu lubię zużywać, więc odlewki i używki są dla mnie idealne. Przeważnie po takiej ilości jestem już nasycona i nie chce mi się więcej. Jak do tej pory wyjątkiem jest Zagorsk, którego po zużyciu odlewki ciągle mi mało
Ja też lubię odlewki i sporo ich mam. Dzięki nim uniknęłam zakupu dużych flakonów, których teraz musiałabym się pozbyć.
No i świetnie mieszczą się do torebki
Natomiast ostatnio zaczynam je podejrzewać o lekkie zniekształcanie zapachu w początkowej fazie.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 10:15   #71
Afterburn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 291
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Ja bym chciała tak ze 150 sztuk,ale pojemności między 15-50 ml.
Może kiedyś spełnę to marzenie..Jak finanse pozwolą to czemu nie?
Afterburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 11:05   #72
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

... ja mam wielki problem ze zużywaniem odlewek... No po prostu żal sięgać po coś, czego jest tak mało...
To prawda

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość


Ja też lubię odlewki i sporo ich mam. Dzięki nim uniknęłam zakupu dużych flakonów, których teraz musiałabym się pozbyć.
No i świetnie mieszczą się do torebki
Natomiast ostatnio zaczynam je podejrzewać o lekkie zniekształcanie zapachu w początkowej fazie.
I to też prawda i najprawdziwsza prawda
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 11:12   #73
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Ja też lubię odlewki i sporo ich mam. Dzięki nim uniknęłam zakupu dużych flakonów, których teraz musiałabym się pozbyć.
No i świetnie mieszczą się do torebki
Natomiast ostatnio zaczynam je podejrzewać o lekkie zniekształcanie zapachu w początkowej fazie.
Mając czasem odlewkę zapachu przekonuję się że zakup pełnego flakonu byłby błędem, bo zbyt szybko bym się nim znudziła, przejadłby mi się, ale kurzył ponieważ nie mam serca sprzedawać swoich zapachów.
Próbka to za mało, ale odlewka zazwyczaj w sam raz
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 11:22   #74
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Mając czasem odlewkę zapachu przekonuję się że zakup pełnego flakonu byłby błędem, bo zbyt szybko bym się nim znudziła, przejadłby mi się, ale kurzył ponieważ nie mam serca sprzedawać swoich zapachów.
Próbka to za mało, ale odlewka zazwyczaj w sam raz
Czyli tak jak u mnie
Dobrym rozwiązaniem są resztki zapachów w oryginalnych flakonach - wtedy jest pewność, że żadne nuty nie uległy zmianie.
Tylko takie rzadko można upolować na allegro.

A w ogóle to tak się zastanawiałam jeszcze nad tą ilością zapachów i wydaje mi się, że to powinno być tyle, ile jest w stanie cieszyć posiadaczkę.
Czyli żeby było w czym wybierać (jeśli ktoś lubi wybierać ), ale żeby nie przytłaczało.
Mnie od zakupu większej ilości flakonów odrzuca wizja - stoję przed szafką, w której mam 100 wspaniałych zapachów...no i nie mogę się zdecydować co użyć.
Wiem, że by tak było w moim przypadku, dlatego sama narzucam sobie pewne ograniczenia.
I podziwiam osoby, które mają duże kolekcje i potrafią się nimi cieszyć nie mając problemów z wyborem zapachu co rano.
Moje cechy charakteru (przede wszystkim zapachowe niezdecydowanie) predysponują mnie jednak do mniejszej kolekcji
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 08:10   #75
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ja już dawno przekroczyłam granice zdrowego rozsądku .... przy ostatnim obfocaniu kolekcji policzyłam flakony - z nowym nabytkiem w postaci Datury Noir, będzie ich 50 sztuk pełnych flakonów, nie licząc odlewek - myślę, że to już lekka przesada i czas się nad sobą zastanowić.
Nie dlatego, ze taka kolekcja jest za duża sama w sobie.
Ale dlatego, że nie mając znaczących nadwyżek budżetowych - a w zasadzie mając pewne dziury w budżecie domowym - moje 50 flach stanowi, że tak powiem 50 "wyrzutów sumienia"

Gdyby nie to, nie uznawałabym jakichkolwiek granic ilościowo sztukowych - bo przecież tak jak pisały dziewczyny - tutaj o pojemność serca chodzi i o miłość do tych zapachów. .

o, moglabym sie podpisac
mam ponad 40 flaszek i jest ich za duzo tylko z powodów finasowych
bo jesli chodzi o serce to ciagle jest ich za mało ; )
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 08:25   #76
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

100 flakonów?
To ja mam 4, w tym 1 już końcówka i mam wyrzuty sumienia po co mi tyle.
Super, czuję się rozgrzeszona
Tylko po co komu tyle zapachów, przecież tego nie da się zużyć zanim się zestarzeje/zwietrzeje.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 11:03   #77
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Tylko po co komu tyle zapachów, przecież tego nie da się zużyć zanim się zestarzeje/zwietrzeje.
Perfumy dobrze przechowywane, w miejscu suchym i bez dostępu do światła mogą stać latami i nadal będą "dobre"
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 11:16   #78
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Myślę, że posiadanie flakonów - ich liczba to sprawa bardzo indywidualna - nie nadająca się pod ocenę innych. Ktoś będzie miał ich sześćdziesiąt i dalej będzie mu mało, komuś wystarczą dwa flakony ukochanych perfum. Granica rozsądku? To też sprawa indywidualna. Mogę mówić tylko i wyłącznie o swojej i niczyjej innej

Moja granica rozsądku - 7 flakonów, 5 odlewek, 2 miniaturki, jedna perfumetka. I jak dla mnie to narazie starczy. Nie znaczy, że nie podobają mi się inne perfumy, że nie chciałabym czegoś mieć. Chciałabym i to bardzo Ale pojawia mi się zaraz dzwonek w głowie - "skończ, to co masz". I nie jest to przymus. Wszystko, co mam zużywam z przyjemnością, miewam swoje "ciągi", wracam do czegoś. I jest mi z tym dobrze. Marzy mi się coś nowego w mojej kolekcji, coś co do tej pory jeszcze nie miałam, ale osobiście odczuwam to tak - że jeszcze jedna czy dwie flaszki - i poczułabym się zagubiona.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 11:34   #79
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Perfumy dobrze przechowywane, w miejscu suchym i bez dostępu do światła mogą stać latami i nadal będą "dobre"
Dziękuję za info, czyli dobrze, że perfum nie trzymam w łazience tylko w szafce z ubraniami Muszę TŻ powiedzieć, żeby swoich nie eksponował na półce, gdzie są narażone na kontakt ze światłem


Pomyślałam sobie, że dla mnie granica rozsądku to kilka flakonów, czyli 1-2 na codzień i do pracy, jakieś tam zmysłowe na wieczór, jeszcze lekka woda na wakacje, czyli tak 5-10 zapachów max. Jeżeli ktoś ma odlewki albo próbki, to wiadomo, że wtedy można sobie pozwolić na więcej różnych zapachów.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 16:08   #80
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

o matko, ja to jestem naprawdę chora:Powiem tak-setki jeszcze nie mam, ale jest powyżej 60 flakonów+masa próbek i parę miniatur:O
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 10:06   #81
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
o matko, ja to jestem naprawdę chora:Powiem tak-setki jeszcze nie mam, ale jest powyżej 60 flakonów+masa próbek i parę miniatur:O
nie, nie, nie jestes chora
absolutnie

bo to by znaczylo ze ja jestem chora,
ta Pani jest chora i tamta Pani tez jest chora



tylko sie tak czasem zastanawiam, ze moze... cos w zamian moglabym kupic
na ten przyklad, piekny czerwony rower

no, ale ja przeciez nie umiem jezdzic na rowerze
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 11:02   #82
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
bo to by znaczylo ze ja jestem chora,
ta Pani jest chora i tamta Pani tez jest chora
A czy to się jakoś leczy? czy jest lekarstwo? Czy ktoś się wyleczył?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 11:09   #83
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
A czy to się jakoś leczy? czy jest lekarstwo? Czy ktoś się wyleczył?
Myślę, że tylko bieda zaglądająca w oczy mogłaby pomóc w takim przypadku Lub jakieś totalne przewartościowanie z mieć na być (co przecież nie zawsze oznacza, że obu aspektów nie da się połączyć)
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 15:50   #84
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
tylko sie tak czasem zastanawiam, ze moze... cos w zamian moglabym kupic
na ten przyklad, piekny czerwony rower

no, ale ja przeciez nie umiem jezdzic na rowerze
Ja za swoją mogłabym spokojnie sypialnię umeblować, i to nie byle jak ... kurcze
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 16:08   #85
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
nie, nie, nie jestes chora
absolutnie

bo to by znaczylo ze ja jestem chora,
ta Pani jest chora i tamta Pani tez jest chora



tylko sie tak czasem zastanawiam, ze moze... cos w zamian moglabym kupic
na ten przyklad, piekny czerwony rower

no, ale ja przeciez nie umiem jezdzic na rowerze

Dziękuję Pani doktor, uspokoiła mnie PaniMogę hulać dalej
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 16:16   #86
Estell
Rozeznanie
 
Avatar Estell
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
A czy to się jakoś leczy? czy jest lekarstwo? Czy ktoś się wyleczył?
A czy ktoś się chce leczyć???
Estell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:49   #87
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Ja mam pięć, które używam z różną częstotliwością i na razie jest mi z tym dobrze. Poza tym nie mam przewidzianych funduszy na takie wydatki, bo ostatnio miałam sporo różnych zakupów-spontanów i teraz musze zacisnąć pasa. A do tego przeżywam okres stagnacji zapachowej, nie mam żadnych nowych inspiracji- no nic mnie nie rusza.
Chociaż przyznam, że trochę kingdom kusi
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 21:37   #88
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

W ostatnim czasie jest u mnie zawsze nie mniej jak 3, nie wiecej jak 5/7 flakonów. I podobnie jak ktoś napisał wyżej, dobrze mi z tym
Lubię eksperymentować, bywa,że się "nudzę",ekscytuję się zawsze czymś "nowym",poza tym cenię zmiany. Potrafię jednak wrócić kilkakrotnie do zapachu,który mnie urzekł. Jednocześnie jednak oddaję bez sentymentów w dobre ręce te nie pasujące do mnie.
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 06:45   #89
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
A czy to się jakoś leczy? czy jest lekarstwo? Czy ktoś się wyleczył?
Tak, ja. Pachnę i lubię to, ale nie kupuję. Od dawna każdy mój zachwyt jest rozkładany w czasie, a zakup mocno przemyślany. Mam 20 flakonów i chętnie bym się części pozbyła, niestety poza 2ma sztukami, które już wystawiam za drzwi, reszty mi nadal szkoda.

Od pół roku mniej więcej perfumy stały się dla mnie miłym dodatkiem, ale już nie niezbędnym, nie są "sensem życia", głównym tematem rozmów ani numerem jeden na liście zakupowej.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 07:55   #90
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: granice rozsądku - czyli ile flakonów można posiadać? ;)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Tak, ja. Pachnę i lubię to, ale nie kupuję. Od dawna każdy mój zachwyt jest rozkładany w czasie, a zakup mocno przemyślany. Mam 20 flakonów i chętnie bym się części pozbyła, niestety poza 2ma sztukami, które już wystawiam za drzwi, reszty mi nadal szkoda.

Od pół roku mniej więcej perfumy stały się dla mnie miłym dodatkiem, ale już nie niezbędnym, nie są "sensem życia", głównym tematem rozmów ani numerem jeden na liście zakupowej.
Kropko, a z ciekawości - coś Ci pomogło czy samo przeszło...?
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-11 13:50:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.