Moc pozytywnego myślenia - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 20:14   #2041
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

super, gratuluję ja dostałam się na wymarzone studia dzięki wierze i wizualizacji i również znalazłam fajnych współlokatorów, takich, jakich sobie życzyłam
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:24   #2042
ohmonique
Rozeznanie
 
Avatar ohmonique
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 794
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Również gratuluję
Aktualnie wizualizuję sobie buty, które bardzo chcę mieć, ale ciągle nie mogę trafić numeru, bo mam małą stopę. No ale wyobrażam sobie, że znalazłam te idealne.
__________________
Bez słodyczy od 25.08.2015r.

Myśli się materializują!
ohmonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:30   #2043
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

I ja gratuluję
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:41   #2044
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
ja nie wiem gdzie wszystkich wywiało
są na wakacjach
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 08:59   #2045
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

dawać ich tu z powrotem
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:14   #2046
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

a mnie dziś czeka rozstanie..
ciągle mi cos nie wychodzi, nieważne jak bardzo bym chciała zeby wyszło...
i to jedynie na płaszczyźnie uczuciowej...
w szkole zawsze do przodu

jedynie moge pochwalić się tym że jestem już studentką 2 roku SUM na jednym jak i na drugim kierunku... ale co z tego jak inne sprawy były dla mnie ważniejsze;|

ale fajnie czytać tutaj że pozytywne myślenie jednak na kogoś działa, tak trzymać
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:26   #2047
Nadia_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Dzień dobry
mam pytanie... czy w tym wątku cała 'filozofia' tego pozytywnego myślenia jest gdzieś zebrana? Bo chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, ale niestety jestem ograniczona przez czas i nie dam rady przebrnąć przez 69 stron tego wątku, a bardzo mnie ten temat interesuje...
__________________
Ona: I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i żonkile na wiosnę?
On: I poranki i deszcz i wiosnę-
- ślubuję.


miss u every day.

Nadia_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 12:06   #2048
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
ciągle mi cos nie wychodzi, nieważne jak bardzo bym chciała zeby wyszło...
i to jedynie na płaszczyźnie uczuciowej...
może dlatego, że jesteś już zdominowana myślą, że w sferze uczuciowej Ci nigdy nie wychodzi? podejrzewam, że coś tam w Tobie głęboko siedzi, a związki nie zaczną się poprawiać jesli nie zmienisz swojego myslenia. bo jeśli nawet bardzo chcesz, to pewnie gdzieś tam w glębi serducha uważasz, że i tak nie wyjdzie a tak przecież nie może byc.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 12:23   #2049
ohmonique
Rozeznanie
 
Avatar ohmonique
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 794
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Nadia_91 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
mam pytanie... czy w tym wątku cała 'filozofia' tego pozytywnego myślenia jest gdzieś zebrana? Bo chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, ale niestety jestem ograniczona przez czas i nie dam rady przebrnąć przez 69 stron tego wątku, a bardzo mnie ten temat interesuje...
Witamy Obawiam się, że informacje tu nie są zebrane i raczej musiałabyś przejrzeć kilka stron wątku, tych początkowych zwłaszcza. Ale skoro nie bardzo masz czas to może sięgnij po e-book'i: 'Potęga podświadomości' albo 'Moc pozytywnego myślenia'
__________________
Bez słodyczy od 25.08.2015r.

Myśli się materializują!
ohmonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 12:50   #2050
WithLove
Raczkowanie
 
Avatar WithLove
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 327
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
może dlatego, że jesteś już zdominowana myślą, że w sferze uczuciowej Ci nigdy nie wychodzi? podejrzewam, że coś tam w Tobie głęboko siedzi, a związki nie zaczną się poprawiać jesli nie zmienisz swojego myslenia. bo jeśli nawet bardzo chcesz, to pewnie gdzieś tam w glębi serducha uważasz, że i tak nie wyjdzie a tak przecież nie może byc.
Dokładnie. Człowiek czegoś bardzo chce, ale nie do końca wierzy, że to się uda, a myśląc, że coś nam się nie uda, sprawiamy, że tak się właśnie dzieje.
__________________



You could get your heart broken or you could have the greatest love affair the world has ever known.
But you're never gonna know unless you try.
WithLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 14:11   #2051
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Wg mnie pozytywne myślenie w takich przypadkach nie ma takego znaczenia, nie znaczy to że w to nie wierzę...
jeśli chcemy osiagnać sukces, spoko, myślimy pozytywnie... więc i bardziej konstruktywnie niz jakbyśmy mieli negatywne myśli..

ale jeśli chodzi o zwiazki to juz nie jest to takie "proste" bo tutaj mamy do czynienia z dwiema osobami... a zeby między dwiema osobami cos było to te dwie osoby muszą tego chcieć, cóż z tego ze ja będę sobie wyobrażała i myślała cały cas o tym jak jest pięknie i cudownie i jak cudowniej jeszcze może być, nawet głęboko w to wierząc, jeśli druga osoba zaczyna odczuwać że to nie to...

pozytywne myślenie nie jest lekiem na całe "zło"
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 16:50   #2052
medija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

dokladnie zgadzam sie w 100% w zwiazkach to nie jest takie proste tez stosuje PP obecnie w moim zwiazku i przyznam sie szczerze ze skutkuje nie tak dokladnie jakbym tego chciala ale moj chlopak zdecydowanie sie zmienil na lepsze ma jeszcze duzo wad ale stara sie bardzo spelnic moje oczekiwania wzgledem niego i tu wlasnie pojawia sie problem myslalam raczej o rozstaniu tkwie juz 5 lat w tym "toksycznym ziwazku" przynajmniej tak mi sie wydawalo ze nie nadajemy na tych samych falach rozne temperamenty i poglady, itp. ale po stosowaniu PP wizualizacje i afirmacje wszystko sie zmienia na lepszenajgorsze jest to ze nie wiem czy chce dalej brnac bo za duzo razy mnie zranil i to bardzo i nie potrafie o tym zapomniec mozliwe ze mu wybaczylam skoro jestesmy nadal razem ale nie jestem w stanie wymazaz wielu sytuacji ktorych mnie skrzywdzil i to bardzo "psychicznie".Obecnie jestem za granica afirmowalam zeby dostal prace bo oboje jestesmy od roku na zasilku i co sie stalo dostal prace i to taka jaka chcial w swoim zawodzie, ja nadal bez pracy ale problem tkwi w tym ze mysle raczej o powrocie do polski w grudniu a on nie chce wracac, i nie chce zebym ja wracala a ja mam juz dosc siedzenia na "dupie" i nie robienia nic, poza tym teskni mi sie za rodzina i przyjaciolmi sorry ze sie tak rozpisalam ale chcialabym zebyscie mi "optymistki" pomogly w sparwie mojego zwiazku czy to ma sens czy mam wierzyc ze bedzie wszystko dobrze?jak zapomniec te wszystkie krzywdy?i co zrobic z dylematem powrotu do Polski?pomozcie mi prosze bo te mysli nie daja mi spokoju...
Ps. PP oczywiscie dziala w innym aspektach mojego zycia, jak chcialam miec kase na kosmetyki itp. afirmowalam i naglke kolega dzowni zebym z nich pojechala i pomogla posprzatac chaty, a inny kolega wyciagnal mnie do kasyna bylam pare razy ale nigdy nie gralam na automatach, a raz stwerdzialm wrzuce 5 euro i co szok wygralam 70 euro dokladnie tyle ile potrzebowalam na zakup kilku rzeczyzmieniuly mi sie tez relacje z pewnymi ludzmi na dobre, i pozbylam sie "toksycznych"ludzi z mojego zycia takze wierzcie w PP bo dziala na 100% zycze wszystkim spelnienia marzeni nie poddawajcie sie
medija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 17:23   #2053
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez medija Pokaż wiadomość
dokladnie zgadzam sie w 100% w zwiazkach to nie jest takie proste tez stosuje PP obecnie w moim zwiazku i przyznam sie szczerze ze skutkuje nie tak dokladnie jakbym tego chciala ale moj chlopak zdecydowanie sie zmienil na lepsze ma jeszcze duzo wad ale stara sie bardzo spelnic moje oczekiwania wzgledem niego i tu wlasnie pojawia sie problem myslalam raczej o rozstaniu tkwie juz 5 lat w tym "toksycznym ziwazku" przynajmniej tak mi sie wydawalo ze nie nadajemy na tych samych falach rozne temperamenty i poglady, itp. ale po stosowaniu PP wizualizacje i afirmacje wszystko sie zmienia na lepszenajgorsze jest to ze nie wiem czy chce dalej brnac bo za duzo razy mnie zranil i to bardzo i nie potrafie o tym zapomniec mozliwe ze mu wybaczylam skoro jestesmy nadal razem ale nie jestem w stanie wymazaz wielu sytuacji ktorych mnie skrzywdzil i to bardzo "psychicznie".Obecnie jestem za granica afirmowalam zeby dostal prace bo oboje jestesmy od roku na zasilku i co sie stalo dostal prace i to taka jaka chcial w swoim zawodzie, ja nadal bez pracy ale problem tkwi w tym ze mysle raczej o powrocie do polski w grudniu a on nie chce wracac, i nie chce zebym ja wracala a ja mam juz dosc siedzenia na "dupie" i nie robienia nic, poza tym teskni mi sie za rodzina i przyjaciolmi sorry ze sie tak rozpisalam ale chcialabym zebyscie mi "optymistki" pomogly w sparwie mojego zwiazku czy to ma sens czy mam wierzyc ze bedzie wszystko dobrze?jak zapomniec te wszystkie krzywdy?i co zrobic z dylematem powrotu do Polski?pomozcie mi prosze bo te mysli nie daja mi spokoju...
Ps. PP oczywiscie dziala w innym aspektach mojego zycia, jak chcialam miec kase na kosmetyki itp. afirmowalam i naglke kolega dzowni zebym z nich pojechala i pomogla posprzatac chaty, a inny kolega wyciagnal mnie do kasyna bylam pare razy ale nigdy nie gralam na automatach, a raz stwerdzialm wrzuce 5 euro i co szok wygralam 70 euro dokladnie tyle ile potrzebowalam na zakup kilku rzeczyzmieniuly mi sie tez relacje z pewnymi ludzmi na dobre, i pozbylam sie "toksycznych"ludzi z mojego zycia takze wierzcie w PP bo dziala na 100% zycze wszystkim spelnienia marzeni nie poddawajcie sie
Musisz słuchać tylko siebie i swojego serca
To naturalne, że nie chcesz się wycofywać ze związku, bo trudno zmieniać swoje życie i wypływać na nowe wody, do tego dochodzi też kwestia przyzwaczejenia czy lęk przed samotnością, ale musisz pamiętać, że wszystkie te powody mają mało wspólnego z miłością i nie znaczą wcale, że kogoś kochasz.
W twoim przypadku też tak może być, musisz sama rozstrzygnąć co Tobą kieruje.
Tak samo jest z powrotem do Polski. Musisz sama zdecydować czego chcesz, jeśli rzeczywiście pragniesz powrotu to nie ma co marnować życia i się męczyć tylko wracać
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 17:44   #2054
sangwiniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 196
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Co tu tak cicho? Ja muszę powiedzieć, że pomimo ogólnego smutku wiążącego się z jedną sytuacją zaistniałą w moim życiu, przepełniają mnie niesamowite ilości energii i pozytywnego myślenia - co więcej, myślę, że PP zaczyna w moim życiu działać odnośnie pięknej cery. Duża w tym pewnie zasługa antybiotyków i pani dermatolog, ale wolę wierzyć, że to właśnie PP )
sangwiniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:52   #2055
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez sangwiniczka Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho? Ja muszę powiedzieć, że pomimo ogólnego smutku wiążącego się z jedną sytuacją zaistniałą w moim życiu, przepełniają mnie niesamowite ilości energii i pozytywnego myślenia - co więcej, myślę, że PP zaczyna w moim życiu działać odnośnie pięknej cery. Duża w tym pewnie zasługa antybiotyków i pani dermatolog, ale wolę wierzyć, że to właśnie PP )
hmmmm ciekawa sprawa, mi się jeszcze nie zdażyło tak dobitnie stosować PP na cerę
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:58   #2056
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

U mnie powoli wszystko się prostuje Co prawda, trochę od d*py strony, ale od czegoś trzeba zacząć, prawda?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 14:40   #2057
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
U mnie powoli wszystko się prostuje Co prawda, trochę od d*py strony, ale od czegoś trzeba zacząć, prawda?
no jasne Paula napisz co tam się u Ciebie dobrego dzieje.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:38   #2058
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

ja potrzebuje tego wątku, bo wczoraj miałam jaki mega okropny dzien, ;(
za to przedwczoraj byl własnie jeden z lepszych.
Kiedys mialam taka głupia teorię, że na coś dobrego trzeba zapracowac (czy tez wycierpiec swoje), moze to bylo to....
__________________


CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:05   #2059
Noel
Raczkowanie
 
Avatar Noel
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 67
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
(...) cóż z tego ze ja będę sobie wyobrażała i myślała cały cas o tym jak jest pięknie i cudownie i jak cudowniej jeszcze może być, nawet głęboko w to wierząc, jeśli druga osoba zaczyna odczuwać że to nie to...

pozytywne myślenie nie jest lekiem na całe "zło"
Ja mam trochę inne zdanie. Jeśli myślę pozytywnie, nie jestem nastawiona na "nie", to mam inne podejście do wielu spraw i może zmienić się wiele sytuacji, także w związku. Bo moje nastawienie też się liczy i wpływa na drugą osobę. Jeden z moich profesorów powtarzał często: "traktuj ludzi, jak dobrych, rzetelnych, uczciwych, a z pewnością takimi będą". Cytat zupełnie z innej dziedziny, ale dał mi do myślenia.
Zgadzam się natomiast, że w uczuciach z pp jest chyba najtrudniej.

Ale u mnie to teraz niestety pms przyćmiewa pozytywne myślenie. Siooo...
Noel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 17:14   #2060
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Noel Pokaż wiadomość

Ale u mnie to teraz niestety pms przyćmiewa pozytywne myślenie. Siooo...
na szczęscie to tylko przejsciowe
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 07:12   #2061
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez sangwiniczka Pokaż wiadomość
myślę, że PP zaczyna w moim życiu działać odnośnie pięknej cery. Duża w tym pewnie zasługa antybiotyków i pani dermatolog, ale wolę wierzyć, że to właśnie PP )
Ostatnio trafiłam na bardzo fajne forum o sekrecie i prawu przyciągania (byc może ktoś już link do tej strony podawał ;D)
i akurat znalazłam temat w kórym osoby za pomocą PP pokonały trądzik ;D
http://sekretwpraktyce.pl/forum/view...ight=tr%B1dzik

I ja zamierzam spróbować chociaż cięzko mi jest zapomnieć o pryszczach i żyć w przekonaniu że mama piękną zdrową skórę ale muszę się bardziej przyłożyc i wierze że dam radę ;D

przeczytałam potęgę podświadomości i zabieram się teraz za sekret

Edytowane przez Mordka212
Czas edycji: 2010-08-16 o 07:15
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:26   #2062
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
no jasne Paula napisz co tam się u Ciebie dobrego dzieje.
Dłuuugo mnie tu nie było. Co dobrego? Narazie nie chcę zapeszać, ale proszę Was o trzymanie kciuków w poniedziałek i przesyłanie pozytywnej energii Wierzę, że będzie dobrze, nareszcie! Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli to oczywiście od razu Wam się pochwalę

Niektóre sprawy trochę się pokomplikowały, jak zwykle uczuciowe. Spotykałam się z kimś od kilku miesięcy jednocześnie widząc (a może bardziej czując) że z jego strony to coś więcej, natomiast ja traktuję to na luzie, nie planuję, nie wybiegam do przodu. Jednak później pewne sprawy tak się potoczyły, że zdecydowaliśmy się spróbować i zostaliśmy parą. Niestety, on zdążył się porządnie zaangażować, wówczas gdy ja straciłam wiarę, stwierdziłam, że to po prostu nie ten, chociaż dobrze się przy nim czuję i lubię spędzać z nim czas. Ale nic więcej. Cieszę się z podjętej decyzji, bo myślę, że to nie miałoby przyszłości, ale z drugiej strony... szkoda mi faceta, inaczej to sobie wyobrażał, miał wobec mnie poważniejsze plany. Nie mogę być z kimś na siłę, ale mimo wszystko, serce mnie się krajało, gdy prosił, żebym została. Byłam konsekwentna i nie dałam się namówić, że uda nam się wypędzić złego dziada.

A co u Was?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:27   #2063
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Paula dobrze zrobiłaś. Bardziej by go bolało, gdybyś z nim była, a mimo wszystko byś nic do niego nie czuła, w końcu sam by to zauważył. A do miłości niestety (albo stety ) zmusić się nie da. Dobrze się z nim czułaś, więc pewnie jako kumpel byłby świetny.
I oczywiście w poniedziałek będą kciuki!
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:42   #2064
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

zgadzam się z Czarnulką!
Paula, ja bym w dokładnie identycznej sytuacji jak Ty i zrobiłam tak samo. nie żałuję. i teraz nikt nie ma do siebie pretensji, lepiej, ze zrobiłaś to teraz, niż potem gdy chłopakiem całkiem straci głowę
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:43   #2065
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Trochę niepokoi mnie fakt, że to druga sytuacja w moim życiu. Chyba nieumiejętnie dobieram sobie facetów, albo wiążę się z facetami, których darzę sympatią i lubię z nimi przebywać łudząc się, że a nuż pojawi się większe uczucie. Czasem jakbym chciała zagłuszyć swoją intuicję, która podpowiada mi, że nic z tego nie wyjdzie na dłuższą metę, ale jednak w to brnę z przekonaniem, że sytuacja się zmieni. A później dowiaduję się, że druga strona angażuje się. Tym razem, jednak cieszę się, że udało mnie się to przerwać. Mój poprzedni związek trwał o wiele za długo, obiecałam sobie, że kolejnego razu nie będzie. Wiem, że dobrze zrobiłam, chociaż źle czuję się z tym, że zraniłam go, ale tak czy siak, tkwiąc w tym związku obydwoje bylibyśmy nieszczęśliwi, bo jedna osoba nie może kochać za dwie.
Muszę się po prostu wygadać A za kciuki bardzo dziękuję, oby mnie się udało dostać to, czego chcę
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:46   #2066
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Trochę niepokoi mnie fakt, że to druga sytuacja w moim życiu. Chyba nieumiejętnie dobieram sobie facetów, albo wiążę się z facetami, których darzę sympatią i lubię z nimi przebywać łudząc się, że a nuż pojawi się większe uczucie. Czasem jakbym chciała zagłuszyć swoją intuicję, która podpowiada mi, że nic z tego nie wyjdzie na dłuższą metę, ale jednak w to brnę z przekonaniem, że sytuacja się zmieni. A później dowiaduję się, że druga strona angażuje się. Tym razem, jednak cieszę się, że udało mnie się to przerwać. Mój poprzedni związek trwał o wiele za długo, obiecałam sobie, że kolejnego razu nie będzie. Wiem, że dobrze zrobiłam, chociaż źle czuję się z tym, że zraniłam go, ale tak czy siak, tkwiąc w tym związku obydwoje bylibyśmy nieszczęśliwi, bo jedna osoba nie może kochać za dwie.
Muszę się po prostu wygadać A za kciuki bardzo dziękuję, oby mnie się udało dostać to, czego chcę
hmmm jakbym czytała o sobie... w takiej sytuacji też byłam i mogłam skończyć to wczesniej, ale coż. lepiej późno niż wcale.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:51   #2067
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Trochę niepokoi mnie fakt, że to druga sytuacja w moim życiu. Chyba nieumiejętnie dobieram sobie facetów, albo wiążę się z facetami, których darzę sympatią i lubię z nimi przebywać łudząc się, że a nuż pojawi się większe uczucie. Czasem jakbym chciała zagłuszyć swoją intuicję, która podpowiada mi, że nic z tego nie wyjdzie na dłuższą metę, ale jednak w to brnę z przekonaniem, że sytuacja się zmieni. A później dowiaduję się, że druga strona angażuje się. Tym razem, jednak cieszę się, że udało mnie się to przerwać. Mój poprzedni związek trwał o wiele za długo, obiecałam sobie, że kolejnego razu nie będzie. Wiem, że dobrze zrobiłam, chociaż źle czuję się z tym, że zraniłam go, ale tak czy siak, tkwiąc w tym związku obydwoje bylibyśmy nieszczęśliwi, bo jedna osoba nie może kochać za dwie.
Muszę się po prostu wygadać A za kciuki bardzo dziękuję, oby mnie się udało dostać to, czego chcę
Nie trafiłaś jeszcze na tego jedynego
Oby, oby! Myśl pozytywnie
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:54   #2068
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Tak, lepiej późno niż później Dzisiaj kompletnie nie żałuję tamtej decyzji, wręcz cieszę się, że udało mnie się to zakończyć. Ciągle czegoś się uczę, nabieram doświadczeń. Ale narazie chyba podziękuję za związki, zajmę się sobą.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:57   #2069
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Tak, lepiej późno niż później Dzisiaj kompletnie nie żałuję tamtej decyzji, wręcz cieszę się, że udało mnie się to zakończyć. Ciągle czegoś się uczę, nabieram doświadczeń. Ale narazie chyba podziękuję za związki, zajmę się sobą.
Miłość przychodzi znienacka
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:57   #2070
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

no pewnie
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.