Gynalgin Yasminelle lactovaginal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 09:21   #1
joasia693
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3

Gynalgin Yasminelle lactovaginal


Mam dość duży problem i nie wiem co mi jest. Od 2 lat biorę Yassminelle i do tej pory wszystko był oki. Ale ostatnio byłam na wakacjach za granicą i jak wróciłam to się okozało, żę mam zapalenie dróg moczowych i lekarz przepisał mi gynalgin a po zakończeniu gynalginu miałam brać lactovaginal 2x dziennie no i tak zrobiłam, ale po 3 dniu brania lactovaginalu zauważyłam czerwone plamy na bieliżnie i z dniem na dzień coraz jest coraz więcej krwi a do tego w tych miejscach zaczęł mnie swędzieć i bardzo piecze. Byłam u wszystkich lekarzy w mojej miejscowości, ale nik mnie nie przyjął bo trzeba się wcześniej rejestrować a jak mówię że to nagła sytuacja to mi mówią, że mogą mnie zarejestrować na przyszły miesiąć. Jezeli ktoś w jakikolwiek sposób mógł mi doradzić to będę wdzięczna

Edytowane przez joasia693
Czas edycji: 2009-08-21 o 10:07
joasia693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:35   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Gynalgin Yasminelle lactovaginal

Cytat:
Napisane przez joasia693 Pokaż wiadomość
Mam dość duży problem i nie wiem co mi jest. Od 2 lat biorę Yassminelle i do tej pory wszystko był oki. Ale ostatnio byłam na wakacjach za granicą i jak wróciłam to się okozało, żę mam zapalenie dróg moczowych i lekarz przepisał mi gynalgin a po zakończeniu gynalginu miałam brać lactovaginal 2x dziennie no i tak zrobiłam, ale po 3 dniu brania lactovaginalu zauważyłam czerwone plamy na bieliżnie i z dniem na dzień coraz jest coraz więcej krwi a do tego w tych miejscach zaczęł mnie swędzieć i bardzo piecze. Byłam u wszystkich lekarzy w mojej miejscowości, ale nik mnie nie przyjął bo trzeba się wcześniej rejestrować a jak mówię że to nagła sytuacja to mi mówią, że mogą mnie zarejestrować na przyszły miesiąć. Jezeli ktoś w jakikolwiek sposób mógł mi doradzić to będę wdzięczna
Jesteś niewyleczona. Musisz isc prywatnie i to jak najszybciej. Lactovaginal odstaw bo jest drogi a i tak Ci już nie pomoże. Albo na pogotowie jedź.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 12:27   #3
joasia693
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Gynalgin Yasminelle lactovaginal

Byłam w szpitalu i tam lekarz powiedział, że skoro jest krwawienie to i tak nie może mnie zbadać. A może to być z przemęczenia, upału lub może to być spowodowane innymi czynnikami. i ogólnie ten lekarz jakoś nie bardzo był zainteresowny tym co mówię.... A prywatnie mogą mnie przyjąć dopiero pod koniec września bo nie mają jak mnie "wcisnąć"...

Edytowane przez joasia693
Czas edycji: 2009-08-21 o 12:29
joasia693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 14:34   #4
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Gynalgin Yasminelle lactovaginal

czasem nie moge uwierzyc ze ludzie majacy kontakt z medycyna sa az tak glupi, ze nie moga naglego zdarzenia "wcisnac" nigdzie ;/
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:46   #5
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Gynalgin Yasminelle lactovaginal

Cytat:
Napisane przez joasia693 Pokaż wiadomość
Byłam w szpitalu i tam lekarz powiedział, że skoro jest krwawienie to i tak nie może mnie zbadać. A może to być z przemęczenia, upału lub może to być spowodowane innymi czynnikami. i ogólnie ten lekarz jakoś nie bardzo był zainteresowny tym co mówię.... A prywatnie mogą mnie przyjąć dopiero pod koniec września bo nie mają jak mnie "wcisnąć"...
Matko. Ja Cię wcisnę u prywatnego jeszcze na dziś....
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 16:25   #6
joasia693
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Gynalgin Yasminelle lactovaginal

Znalazłam lekarza tyle że nie w moim mieście i muszę jechać tam około godziny ale lepsze to niż czekać do września
joasia693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:47   #7
martaaa509
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 273
Dot.: Gynalgin Yasminelle lactovaginal

no pewnie, nie można tego lekceważyć...ta nasza służba zdrowia to wogóle porażka...ehh brak słów
martaaa509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.