Provera a obfitość krwawienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-23, 06:56   #1
As!ca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 55

Provera a obfitość krwawienia


Witam drogie Wizażanki!

Otóż otrzymałam od lekarza wcześniej wspomniane tabletki Provera na wywołanie miesiączki (nieregularne cykle) i po jakimś czasie od odstawienia faktycznie krwawienie się pojawiło... Do rzeczy: w pierwszy dzień krwawienia (było tak skąpe,że zauważyłam je dopiero następnego dnia w postacie niewielkich plam na wkładce) doszło do kontaktu fizycznego (dodam, że bez meczhanicznego zabezpieczenia). Dziś jest 3 dzień cyklu a krwawienie jest praktycznie żadne, nazwałabym to raczej plamieniem. Tak skąpa miesiączka mogła zostać wywoałana przez Provera (wcześniej rzadka bo rzadaka ale była raczej normalna pod względem obfitości i trwała 5 dni)?. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w takich okolicznościach?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź .
As!ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 23:41   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Provera a obfitość krwawienia

hej! szczeze mowiac niewiele ci moge pomoc... Ale moja kolezanka braa tabletki na wywolanie okresu tez.. z tym ze ona juz wtedy byla w ciazy a o tym nie wiedziala i nic nie zdzialala nimi.. ale mi sie wydaje ze mozesz zajsc normalnie w ciaze a tymbardziej skoro praktycznie ni mialas zwyklego okresu.. idz moze do ginekologa i mu powiedz o wszystkim on ci powie co i jak.. powodzenia
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.