Dr Krzysztof Potocki zamiana terminu operacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-13, 16:37   #1
MaQPoPi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3

Dr Krzysztof Potocki zamiana terminu operacji


Założyłam ten wątek ponieważ nigdzie nie mogę wyszukać otwartego forum na temat dr Krzysztofa Potockiego. Oczywiście informacje o nim samym są – przecież nawet ma swoją stronę, chodzi mi raczej o swobodne wypowiedzi osób które miały u doktora operacje.
W internecie można znaleźć całą masę opinii na temat dr Szczyta z którym to dr Potocki współpracuje jednak jak ktoś wspomni o tym drugim to zaraz podnosi się larum, iż wątek dotyczy innej osoby. Na forach tych można podzielić się swoimi spostrzeżeniami, obawami, wątpliwościami oraz doświadczeniem będąc już „po” czy też wspierać się „przed”.
Czego oczekuję? Czego szukam konkretnie?
Chciałabym tym sposobem znaleźć osobę która chcąc przyspieszyć swoją operację zamieni się ze mną terminem operacji .

Mój termin został wyznaczony i przypada na końcówkę XI 2013 a wolałabym poddać się zabiegowi w późniejszym tj. w I – IV 2014.
Czy taka osoba się znajdzie? Czy jest ktoś kto chciałby już w XI być „po”?
W grę wchodzi jedynie zamiana operacji przeprowadzanych przez dr Potockiego w klinice dr Szczyta.


Czasami życie pisze swoje scenariusze a wtedy okazuje się, że wyczekany i wyznaczony miesiące temu termin operacji najzwyczajniej nam nie pasuje.
Temu służy ten wątek - wątek dla tych którzy chcieliby nawiązać kontakt z osobami zainteresowanymi zamianą terminu operacji czy konsultacji u dr Krzysztofa Potockiego.
Czasami osoby zainteresowane mogą szybciej i sprawniej tego dokonać między sobą niż "lista rezerwowa" w Klinice.

A więc reasumując:
Jaką zamianą ja jestem zainteresowana?
Interesuje mnie zamiana terminu operacji: z XI 2013 na późniejszy tj. na I-IV 2014.
MaQPoPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:42   #2
Anatomka
Raczkowanie
 
Avatar Anatomka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Dr Krzysztof Potocki zamiana terminu operacji

jestem zainteresowana, proszę napisz mi prywatną wiadomość, jeżeli jest to aktualne.
Anatomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 19:09   #3
MaQPoPi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Krzysztof Potocki zamiana terminu operacji

Anatomka dziękuję za odpowiedź

kontakt do mnie: fifi478@wp.pl
MaQPoPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 17:14   #4
MaQPoPi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Krzysztof Potocki zamiana terminu operacji

Zamienię termin z IV 2014 r. na IX-XI 2014. Proszę o kontakt osoby zainteresowane.
MaQPoPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-09 18:14:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.