pu-erh,czy to działa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-11, 14:34   #31
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Pu-erch

wiem, że na temat tej herbaty jest już wiele watków, lecz w żadnym z nich nie znalazłam informacji o Cytrusowej herbatce PU-ERH Liptona. czy ona ma takie samo działanie jak ta tradycyjna? słyszałam też, że pijąc tą herbatę nie można pić nic innego. to prawda? bo nie ukrywam, że lubię wypić jedną szkalnkę jakiejś herbatki owocowej i nie wiem czy muszę z niej zrezygnować
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 14:50   #32
chrupka
BAN stały
 
Avatar chrupka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8
GG do chrupka
Wink Dot.: Pu-erch

jak dla mnie to ona słabo działa.Wole figure.A pozatym coś nie wierze w jej działanie tak jak jest napisane na opakowaniu.Hehe a teraz jeszcze sobie dopisali "podwójne działanie" <lol>
chrupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 15:17   #33
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Pu-erch

ja tez wole figure...a pu-erh niepolecam..
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 15:21   #34
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Pu-erch

A ja nie pije żadnej herbatki "odchudzające", bo po prostu strasznie ich nie lubie.

Jestem za to zakochana, w normalnej herbacie i nie potrafię z niej zrezygnować, zwłaszcza, że mimo picia jej odchudzanie idzie mi bardzo dobrze
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 15:25   #35
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Pu-erch

Figura przeczyszcza, nie odchudza, a to zasadnicza różnica. Działanie czerwonej herbaty jest BAGATELNIE inne.

NIE POLECAM HERBAT PRZECZYSZCZAJĄCYCH
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 15:26   #36
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Pu-erch

O Figurze było już wczesniej, to środek przeczyszczający i trzeba z nią uważać.

Ja piję pu-erh liptona pineapple, łącze ją z innymi herbatami tj. nie piję ciągle tylko jej. Na opakowaniu pu-erh z Bioactive kiedyś napisali by nie pić nic innego [oprócz wody] bo zbyt duża ilość płynów moze przeciążyć żoładek. Ja piję jedną, góra dwie pu-erh dziennie, 2 inne herbaty i wodę, nie wydaje mi się, by było to zbyt dużo.

Pu erh nie nazywam herbatą 'odchudzającą' bo nią nie jest Ale na pewno ma korzystny wpływ na przemianę materii a to ważne
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 15:27   #37
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Pu-erch

Cytat:
Napisane przez ijaa
A ja nie pije żadnej herbatki "odchudzające", bo po prostu strasznie ich nie lubie.

Jestem za to zakochana, w normalnej herbacie i nie potrafię z niej zrezygnować, zwłaszcza, że mimo picia jej odchudzanie idzie mi bardzo dobrze

ja w sumie dawno skończyłam z herbatkami odchudzającymi...tez wole normalna herbatke a najlepiej z soczkiem malinowym...
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-11, 15:49   #38
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Pu-erch

Cytat:
Napisane przez suzana
Figura przeczyszcza, nie odchudza, a to zasadnicza różnica. Działanie czerwonej herbaty jest BAGATELNIE inne.

NIE POLECAM HERBAT PRZECZYSZCZAJĄCYCH

Dokladnie jak pisze Suzana!

Zbyt czeste picie czy zazywanie srodkow przeczyszczajacych doprowadza do zaklocania pracy jelita grubego-ruchow robaczkowych.W konsekwencji,perystaltyka jelit jest tak spowolniona,ze naturalne wyproznianie nie jest mozliwe.

Ja pije Pu-erh zarowno Vitaxu i Liptona(Citrus-Guarana), lisciaste i w torebkach-po zadnej nie zauwazylam spadku wagi,czy przyspieszenia matabolizmu
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 16:50   #39
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Pu-erch

ja rok temu dośc dlugo piłam PU-ERH i byłam zadowolona z efektów. może nie schudłam, ale czułam się "lekka". teraz do niej powróciłam i zastanawiam się, czy mogę ją "mieszać" z innymi herbatkami

a co do FIGURY, słyszałam o niej różne historie i nie odważę się jej pić
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 17:35   #40
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Pu-erch

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
ja rok temu dośc dlugo piłam PU-ERH i byłam zadowolona z efektów. może nie schudłam, ale czułam się "lekka". teraz do niej powróciłam i zastanawiam się, czy mogę ją "mieszać" z innymi herbatkami
ja od kilku lat piję pu-erh z Bio-Active, i tez czuję się dobrze, chociaz już nie pamiętam, jak było bez niej poza tym piję tez inne herbaty, zwłaszcza czarną (bardzo duzo czarnej...)
z tego, co słyszałam, jeśli ktoś chce się odchudzić z pu-erh, to można pić tylko ją i wodę mineralną niegazowaną

pzdr!
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 18:17   #41
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Pu-erch

Witam.
Po pierwsze to odradzam picie herbatek przeczyszczajacych typu: figura, senes itd. Uwierzcie ze moze sie to skonczyc bardzo zle!! cos o tym wiem...
Osobiscie pije herbate pu-erh ponad 3 lata. Te zwykle torebkowe sa takie sobie najlepsza jest taka na wage w sklepiku herbacianym.oczywiscie jest o wiele drozsza od takiej zwyklej ale jest rewelacyjna i sa widoczne skutki.napewno nie az takie jakie obiecuja ale efekt jest.poza tym rewelacyjnie wspomaga procesy dietetyczne.
trzeba pamietac o odpowiednim parzeniu tej herbaty.nie wyobrazam sobie picia teraz innej herbaty.
osobiscie uwielbiam:truskawkowa na wage a z expressowej z earlgreyem!
bioactive i vitax jest chyba najlepszy! w liptonie to poprostu dobra reklama i nic wiecej.
ogolnie pu-erh u mnie wyregulowal przemiane materii,obnizyl cholesterol i trojglicerydy i to naprawde bardzo! poza tym jezeli zje sie cos ciezkostrawnego wystarczy wypic powolutku mocno cieplej herbatki i od razu robi sie lepiej.a i dobra na kaca.do smaku mozna sie przyzwyczaic i do zapachu.pierwszy kontakt z pu-erh nie byl najlepszy.jak powachalam to mialam odruch wymiotny pachnie gnojowka zamiast zaczac od jakiejs smakowej to ja od razu zrobilam skok na gleboka wode i siegnelam po oryginal!
ale jest super. trzeba jednak pamietac ze ma dzialanie moczopedne co za tym idzie wyplukuje potas z organizmu.no i kontrolowac jej picie podczas lata a szczegolnie upalow.
Pozdrawiam
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-11, 19:15   #42
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Pu-erch

Cytat:
Napisane przez olla22
do smaku mozna sie przyzwyczaic i do zapachu.pierwszy kontakt z pu-erh nie byl najlepszy.jak powachalam to mialam odruch wymiotny pachnie gnojowka
dla mnie pachnie starą ścierką od podłogi
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 19:40   #43
makadamia
Raczkowanie
 
Avatar makadamia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 328
Dot.: Pu-erch

Cytat:
Napisane przez suzana
Figura przeczyszcza, nie odchudza, a to zasadnicza różnica. Działanie czerwonej herbaty jest BAGATELNIE inne.
miałaś na myśli DIAMETRALNIE?....sorry ale sprawdź znaczenie wyrazu zanim go użyjesz
__________________
jestem jaka jestem i taką mnie trzeba kochać

Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą.
Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie:
może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem

Théophile Gauthie
makadamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 19:45   #44
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Pu-erch

ja uzyłam terminu diametralne?
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 20:57   #45
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Pu-erch

Cytat:
Napisane przez makadamia
miałaś na myśli DIAMETRALNIE?....sorry ale sprawdź znaczenie wyrazu zanim go użyjesz
prosi się o więcej kultury
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 22:48   #46
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Pu-erch

słyszałam, ze jest pu-erch z ananasem (liptona)- tylko czy taki dodatek nie zmienia za bardzo właściwości herbatki??
ostatnio widziałam również z Bioactivu "pu-erch Budda", znacie może?? zastanawiam się czym różni się ona od zwykłej pu-erch. skoro ostatnio przekonałam się do zielonej (która moim zdaniem smakuje równie okropnie jak pu-erch) to do czerwonej tez mogę
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 23:23   #47
gaga_22
Raczkowanie
 
Avatar gaga_22
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 66
GG do gaga_22
Dot.: Pu-erch

Dziewczyny a co z osobami uzaleznionymi od "lekkich "środków przeczyszczajacych typu AFRODYTA?ja ogółnie przemianę materii mam fatalną i żadne błonniki na mnie nie działaja, niestety,ani hektolitry wody...no i co mam zrobić?
gaga_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 07:36   #48
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Pu-erch

Gaga środki przeczyszczające jak najbardziej potrafią uzależnić (zresztą w dzisiejszych czasach wszystko może do tego doprowadzić, mówi się nawet o "osobowości uzależnionej"). Jak piszesz "siadła" przemiana materii, ale myślę, że lepsze będzie odstawienie aniżeli dalsze picie tych herbatek. Mówisz, że błonnik nie działa - ale organizm potrzebuje czasu. Spróbuj może jeszcze herbaty czerwonej, powinna łącznie z błonnikiem uregulować przemianę materii. Grunt to zdrowe podejście
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 01:25   #49
bunia_85
Przyczajenie
 
Avatar bunia_85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 14
Dot.: Pu-erch

Ja ostatnio pijam herbatke bio active "budda pu-erh" o smaku cytrynowym,wchodzi o wiele lepiej bo cytrynka troszke zabija ten posmak..polecam,warta wyprobowania.
bunia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 07:11   #50
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi
Dot.: pu-erh,czy to działa?

Wiecie co kobiety!Z tego co wiem,duzo osob schudlo pijac Pu-erh.Te z dobra przemiana materii-tak sadze-nawet jadly normalnie przy tym.Pije ja od 3dni...myslalam,ze smak bedzie gorszy,ale smakuje lepiej niz gorzka czarna herbata.Pilam rozne ziola,ale niektore sa tak ohydne,ze ta jest poprostu wspaniala.Czuje sie po niej super,niemusze pic kawy,bo podnosi mi cisnienie,a co do wyproznien za wczesnie,ale ona lagodnie reguluje i oczyszcza wewnetrznie.Ciesze sie ze ja kupilam....na dodatek niechce mi sie jesc!-faktem jest ze do tego przyjmuje 2x dziennie ocet jablkowy Coidrex,ale zobacze co dalej.
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 02:57   #51
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: pu-erh,czy to działa?

Cytat:
Napisane przez syndi
Czuje sie po niej super,niemusze pic kawy,bo podnosi mi cisnienie
Dziwne, bo ona podobno obniża ciśnienie
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:12   #52
valanthe
Raczkowanie
 
Avatar valanthe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 182
Dot.: pu-erh,czy to działa?

Ja piję pu-erh z krótkimi przerwami od...hmm... tak, 3 lat Raz mniej, az wiecej, raz w ogóle. Nie wiem, może dziwna jestem, ale mi strasznie smakuje, szczególnie bez żadnych dodatków, taka sypana (Yunan Pu-erh tea, takie ładne, brązowe opakowanie - zwykle tą piję). Teraz akurat mam z sypaną z aromatem cytryny i też jest pyszna. Mogę wypić nawet parę dzbanków dziennie (hehe coś koło 2 litrów).
Co do efektów - szczerze powiedziawszy nie zauważyłam, jestem jeszcze grubsza, a to dlatego, że przeginałam z jedzeniem. Choć może utyłam 5kilo, a nie 10 dzięki niej Zobaczymy, jak przejdę na dietę i dołozę ruch (od dzisiaj) może jakoś pomoże.
A pić mogę nawet przed snem, i tak śpię tak samo. I chyba przynajmniej mi nic z ciśnieniem nie robi. Ale jest pyszna
valanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 21:45   #53
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi
Dot.: pu-erh,czy to działa?

Anamnezis...niestety niewiem jak to sie dzieje,ale Pu-erh chyba reguluje cisnienie.Tak sie sklada ze jestemm niskocisnieniowcem i pilam codziennie slaba kawe,a teraz niepotrzebuje!Mam duzo energi i pierwszego dnia zaczelam ja pic za pozno i wiesz co?Niemoglam spac,wiec niemogla mi obnizyc cisnienia...doprawdy!
Czy to twoj brat schudl tak duzo pijac pu-erh i ty?
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 22:00   #54
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: pu-erh,czy to działa?

Cytat:
Napisane przez syndi
Anamnezis...niestety niewiem jak to sie dzieje,ale Pu-erh chyba reguluje cisnienie.Tak sie sklada ze jestemm niskocisnieniowcem i pilam codziennie slaba kawe,a teraz niepotrzebuje!Mam duzo energi i pierwszego dnia zaczelam ja pic za pozno i wiesz co?Niemoglam spac,wiec niemogla mi obnizyc cisnienia...doprawdy!
Czy to twoj brat schudl tak duzo pijac pu-erh i ty?
Wiesz, mozliwe. Ja tez to kilkakrotnie zauwazyłam. Np teraz Taka "nakręcona jestem", ale jednak inaczej niz po kawie.
Hehe nie to nie ja i mój brat Nawet nie mam brata
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 22:07   #55
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: pu-erh,czy to działa?

to zależy - moja mama pije i jej pomaga, ale też ćwiczy dość często. ja popijałam i skończyło się problemami z rozstrojem żołądka
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 21:12   #56
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi
Efekty picia Pu-erh

Witam.Od tygodnia pije herbate Pu-erh.Kupilam w sklepie zielarskim na necie taka prasowana w kostkach,jak sie zaparzy zamienia sie w lisciasta.Powiem szczerze,ze jestem niskocisnieniowcem i odkad ja pije,niemam ochoty na kawe,mam duzo energii,przemiana napewno szybsza,bo czesto czuje glod,ale staram sie jesc malo a czesto,bo to dlam nie najlepszy tryb,by czuc sie dobrze,lekko i chudnac.
Wazna sprawa to to,ze czuje ze za rzadko sie wyprozniam.Moze to niesa zaparcia,bo jednak chodze codziennie a kiedys pilam herbatki przeczyszczajace i lepiej sie czulam jak mnie pogonilo porzadnie.
Napiszcie kobiety czy u was byly takie objawy i czy pu-erh reguluje wlasnie tez wyproznianie,byc moze na kazdego dziala inaczej i bede musiala przez pare dni popic przeczyszczajaca by organizm sie oczyscil,i wtedy ruszy wszystko do przodu.
To ze sie chudnie to wierze i czuje na sobie,ze tluszczyk jakby malam-ale dopiero mija tydzien wiec nierobie sobie zludzen.Odzywiam sie zdrowo,niepije gazowanych,slodkich napojow,slodyczy unikam,bialego pieczywa.Jem za to ciemne,otreby,slonecznik, suszone owoce itd.....zobaczymy jak dalej.
KOBIETY KTORE PIJA PU-ERH DLUZEJ.....PISZCIE W CZYM WAM POMOGLA CZERWONA HERBATA!!!
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 21:49   #57
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Efekty picia Pu-erh

ja się do niej przyzwyczaiłam... tzn pijemy ją razem z mamą już dość długo, ponad rok na pewno, miałyśmy takie momenty na eksperymentowanie np z tą owocową serią puerh Liptona, ale zawsze wracałyśmy do 'klasyki'
po sobie jakoś nie widziałam, aby działała mega odchudzająco i spektakularnych efektó też nie było, ALE... przyznam, że ten rok, ze względu na maturę i stresy był taki, że potrafiłam obżerać się bez opamiętania.. i nie przybywało niemalże nic, co w moim wypadku jest raczej dziwne więc wydaje mi się, że może to zasługa pitej herbatki, która smakuje mi tak bardzo, że mogę pochłonąć jej naprawdę dużo
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 23:00   #58
akram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Dot.: pu-erh,czy to działa?

Polecam wam herbatke funkcjonalna pu-erh La Karnita, z dodatkiem karnityny, senesu. Jej zadanie polega na spalaniu takanki tłuszczowej, moze działac (ze wzgledu na senes) przeczyszczajaco. Zalecane sa 3 szklanki na dobe. Generalnie herbate te poleca sie osobom aktywnym fizycznie bo wtedy jej efekt jest najbardziej wymierny. Ja ja pije od okolo 2 miesiecy, przy czym regularnie chodze na aerobik. Ogolnie bardzo sobie ja cenie, mysle ze wpływa ona korzystnie na moje odchudzanie (sa efekty ), ale oczywiscie w polaczeniu z wspomnianym areobikiem i pewnymi ograniczeniami dietetycznymi. Ja kupuje opakowanie 200 g z sypana herbata za ok 9 zl, trzeba sypac tylko lyzeczke,wiec jest dosyc wydajna. Pozdrowiam
akram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 05:30   #59
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi
Dot.: pu-erh,czy to działa?

Na razie pije Pu-erh w kostkach.Za krutko by schudnac,ale samopoczucie mam super po niej.Jednak martwi mnie slabe wyproznianie i moze sprubuje te z senesem,tylko czy ja mozna dluzej pic?Jak sie czujesz po niej?
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 05:34   #60
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi
Dot.: Efekty picia Pu-erh

Pewnie to zasluga herbatki.Czytalam opinie wielu osob i niektore chudly niestosujac zadnej specjalnej diety,a inne dziwily sie ze waga stala w miesjscu kiedy one sie obzeraly nawet slodyczami.Ciesze sie,bo mialam slabosc do slodkiego,lecz teraz mnie nieciagnie i do kawy tez.Zawsze tak jest,ze jak duzo pije to mniej jem,zoladek sie kurczy a i na slodkie sie niema ochoty...
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 16:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.