Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-03, 11:09   #2101
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: masaż chińską bańką

dziewczyny a powiedzcie mi, czy zasysacie się bańką tak mocno czy tak średnio? wczoraj zrobiłam pierwszy masaż ale tak mocno się zasysając nie mogłam wytrzymać i nie wiem czy takie średnie zasysanie da w ogóle efekty?
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 17:50   #2102
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
dziewczyny a powiedzcie mi, czy zasysacie się bańką tak mocno czy tak średnio? wczoraj zrobiłam pierwszy masaż ale tak mocno się zasysając nie mogłam wytrzymać i nie wiem czy takie średnie zasysanie da w ogóle efekty?
Na początku próbuj masować się lżej, jeśli boli, możesz nabawić się siniaków. Z czasem możesz masować się coraz mocniej, z kolejnymi masażami, będzie bolało mniej. Także powinna być różnica w sile masowania w trakcie jednego masażu - początek robisz lekko, kończysz mocno.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 19:39   #2103
dzicek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Na początku próbuj masować się lżej, jeśli boli, możesz nabawić się siniaków. Z czasem możesz masować się coraz mocniej, z kolejnymi masażami, będzie bolało mniej. Także powinna być różnica w sile masowania w trakcie jednego masażu - początek robisz lekko, kończysz mocno.
dokładnie ja tak robię, jak mówisz najpier lekko tylko, zeby zarumieniła się skóra (i rozgrzała), a potem coraz intensywniej, żeby czuć było że to masaż, a nie jakieś tam smyranie :P
dzicek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 22:03   #2104
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: masaż chińską bańką

Bańki są ekstra. Na prawdę potrafią zdziałać cudna. Nie uwierzycie, ale ten zabieg w salonach SPA kosztuje 100 -150 zł za zabieg.
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:47   #2105
emilia_n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: masaż chińską bańką

Ja wracam dziś do moich baniek.Kupiłam je już ponad rok temu,ale jestem wybitnie leniwa i jak dotąd użyłam ich łącznie jakieś 6-8 razy. Po każdym masażu uda wyglądają lepiej a mimo to ja się obijam.Dlatego dziś postanowiłam uzewnętrznić się na wizażu i tym sposobem trochę zmotywować samą siebie do regularnego bańkowania
emilia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 11:51   #2106
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

Ja masuję się już od marca z miesieczną przerwą , celulit jak byl tak jest, może troche się zmniejszyl ale skora bardzo jędrna i przyjemna w dotyku dlatego niezaprzestaje sie masowac, na pewno nie zaszkodzi a zawsze cos tam pomoże, od niedawna zaczelam masować też brzuch ale nie wiem czy dobrze to robie dlatego prośba o informacje jak prawidlowo wykonywac masaz brzucha, wiem, że temat ten byl juz poruszany na forum bo sledze forum na bieżąco ale zadnych konkretnych wskazow nie przedstawiona dlatego ponawiam pytanie, ja masuje brzuch średnią bańką ruchem okręznym zgodnie z kierunkiem wskazowek zegara dookola pępka ale podobno trzeba omijac jakies narzady wewnetrzne dlatego prosze o sprawdzone wskazowki w tym temacie i z gory dziekuje za konkretna odpowiedz
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 23:32   #2107
czarneoczka
Raczkowanie
 
Avatar czarneoczka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: masaż chińską bańką

Swoje masowanie bańkami rozpoczęłam gdzieś w połowie marca
tu fotki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1736

najpierw to były 2-3 razy w tygodniu,potem się trochę leniłam i było 1 w tygodniu potem były te gorączki to mi się nie chciało
ale generalnie podsumowując te 3 miesiąca nic lepszego od baniek nie ma,ważna jest tylko systematyczność,u mnie na pewno w 100% ujędrniły się uda i w 80% znikły te brzydkie grudki i z ud jestem naprawdę baaardzo zadowolona,z pupą gorzej ale już może jestem za stara i nic się już nie da zrobić

wklejam foto do porównania,chociaż myślę że u mnie dużo lepiej to widać w ruchu.

Tak sobie prześledziłam wcześniejsze wpisy,to nawet dłużej niż 3 miesiące masowania,w każdym razie bański są super i naprawdę działają potrzeba tylko systematyczności
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020320.jpg (67,8 KB, 219 załadowań)

Edytowane przez czarneoczka
Czas edycji: 2011-07-06 o 23:36
czarneoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 14:39   #2108
monisiaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 46
Dot.: masaż chińską bańką

jakimi ruchami sie masujecie ?

Pozdrawiam
monisiaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 15:54   #2109
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez monisiaka Pokaż wiadomość
jakimi ruchami sie masujecie ?

Pozdrawiam
Ja masuję się ruchem okrężnym zgodnie z ruchem wskazówek zegara, do tego ruchy góra dół, zaczynajać oczywiscie od dołu, od kolana, ku górze uda
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:36   #2110
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez czarneoczka Pokaż wiadomość
Swoje masowanie bańkami rozpoczęłam gdzieś w połowie marca
tu fotki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1736

najpierw to były 2-3 razy w tygodniu,potem się trochę leniłam i było 1 w tygodniu potem były te gorączki to mi się nie chciało
ale generalnie podsumowując te 3 miesiąca nic lepszego od baniek nie ma,ważna jest tylko systematyczność,u mnie na pewno w 100% ujędrniły się uda i w 80% znikły te brzydkie grudki i z ud jestem naprawdę baaardzo zadowolona,z pupą gorzej ale już może jestem za stara i nic się już nie da zrobić

wklejam foto do porównania,chociaż myślę że u mnie dużo lepiej to widać w ruchu.

Tak sobie prześledziłam wcześniejsze wpisy,to nawet dłużej niż 3 miesiące masowania,w każdym razie bański są super i naprawdę działają potrzeba tylko systematyczności
Widać różnicę, gratuluję sukcesu. Ja zarzuciłam masaże ponieważ miałam bardzo posiniaczone uda, a tu lato, w dodatku chodzę na basen, a przez siniaki i tak musiałam przestać na jakiś czas. Ale jak patrzę na twoje zdjęcia to mam ochotę znowu się masować
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:45   #2111
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez czarneoczka Pokaż wiadomość
Swoje masowanie bańkami rozpoczęłam gdzieś w połowie marca
tu fotki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1736

najpierw to były 2-3 razy w tygodniu,potem się trochę leniłam i było 1 w tygodniu potem były te gorączki to mi się nie chciało
ale generalnie podsumowując te 3 miesiąca nic lepszego od baniek nie ma,ważna jest tylko systematyczność,u mnie na pewno w 100% ujędrniły się uda i w 80% znikły te brzydkie grudki i z ud jestem naprawdę baaardzo zadowolona,z pupą gorzej ale już może jestem za stara i nic się już nie da zrobić

wklejam foto do porównania,chociaż myślę że u mnie dużo lepiej to widać w ruchu.

Tak sobie prześledziłam wcześniejsze wpisy,to nawet dłużej niż 3 miesiące masowania,w każdym razie bański są super i naprawdę działają potrzeba tylko systematyczności
widać efekty brawooo ! .

Cytat:
Napisane przez monisiaka Pokaż wiadomość
jakimi ruchami sie masujecie ?

Pozdrawiam
wykonuję ruchy w kształcie ósemek, z dołu ku górze.
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 11:24   #2112
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

Czarneoczka Gratuluje wspanialego rezultatu
Też bym tak chciala ale niestety u mnie az tak widocznych efektow nie ma, no chyba, ża ja ich nie widze.
może napisz na forum swoja technike masażu, może to w tym tkwi problem hmm, napisz jakie ruchy wykonujesz, ile minut i jak często?

A ja ponawiam moje pytanie i prosbę o informacje dotyczące prawidlowego masażu brzucha
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:00   #2113
czarna12524
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 233
GG do czarna12524
Dot.: masaż chińską bańką

Kiedyś przeczytałam że brzucha nie można masować bańkami, ale nie wiem na ile jest wiarygodna ta opinia, ja bym się popłakała z bólu, mój brzuch by tego nie wytrzymał. Ale uda i tyłek próbuje regularnie masować. Też oliwka jest ciemna, ale to wcale nie toksyny, jak pisały dziewczyny wyżej, ale martwy naskórek. ja nie stosuje samoopalacza itp. a też oliwka brudna, jakbym się nie myła;p na cuda nie liczyłam, cellulitu nigdy się pewnie nie pozbędę ale nogi są o wiele ładniejsze, jędrniejsze trochę bólu ale warto te 10 minut wieczorem poświęcić
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
czarna12524 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:26   #2114
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: masaż chińską bańką

Jakbyście często robiły peeling, np. przed każdym masażem, to woda będzie coraz jaśniejsza aż w ogóle przestanie być brudna. Ale nie taki leciusi peeling, jaki jest w większości sklepów, toto ledwo działa... Lepszy jest scrub, np. cukrowy. Ja stosowałam kiedyś Ziai, kupiłam na allegro, polecam, bo jest tani a ma grube ziarno Teraz używam scrubu z Sephory, ale ten nie umywa się do tego Ziajowego
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:26   #2115
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Jakbyście często robiły peeling, np. przed każdym masażem, to woda będzie coraz jaśniejsza aż w ogóle przestanie być brudna. Ale nie taki leciusi peeling, jaki jest w większości sklepów, toto ledwo działa... Lepszy jest scrub, np. cukrowy. Ja stosowałam kiedyś Ziai, kupiłam na allegro, polecam, bo jest tani a ma grube ziarno Teraz używam scrubu z Sephory, ale ten nie umywa się do tego Ziajowego
Ja robie peeling przed każdym masażem i nie zauwazylam żeby byla jaśniejsza a masuje sie juz od marca
Szkoda kasy na peelingi z sephory i wszystkie inne sklepowe, kto raz spróbuje peelingu kawowego domowej roboty ten w życiu juz nie kupi innego w sklepie. Ja takowy stosuje i jestem zachwycona, skóra jak u niemowlaka, wygładzona maxymalnie, jędrna i spężysta, celulit mniej widoczny, na prawde polecam z czystym sumieniem, spróbuj a na pewno nie pożałujesz.
Z reszta to nie tylko moja opinia bo jest osobny wątek dot. peelingu kawowego więc zerknij jesli masz ochote i poczytaj jak dziewczyny są nim zachwycone
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 13:27   #2116
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez niepokonana27 Pokaż wiadomość
Ja robie peeling przed każdym masażem i nie zauwazylam żeby byla jaśniejsza a masuje sie juz od marca
Szkoda kasy na peelingi z sephory i wszystkie inne sklepowe, kto raz spróbuje peelingu kawowego domowej roboty ten w życiu juz nie kupi innego w sklepie. Ja takowy stosuje i jestem zachwycona, skóra jak u niemowlaka, wygładzona maxymalnie, jędrna i spężysta, celulit mniej widoczny, na prawde polecam z czystym sumieniem, spróbuj a na pewno nie pożałujesz.
Z reszta to nie tylko moja opinia bo jest osobny wątek dot. peelingu kawowego więc zerknij jesli masz ochote i poczytaj jak dziewczyny są nim zachwycone
podałabyś mi link albo przepis na ten peeling?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 14:22   #2117
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez czarneoczka Pokaż wiadomość
Swoje masowanie bańkami rozpoczęłam gdzieś w połowie marca
tu fotki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1736

najpierw to były 2-3 razy w tygodniu,potem się trochę leniłam i było 1 w tygodniu potem były te gorączki to mi się nie chciało
ale generalnie podsumowując te 3 miesiąca nic lepszego od baniek nie ma,ważna jest tylko systematyczność,u mnie na pewno w 100% ujędrniły się uda i w 80% znikły te brzydkie grudki i z ud jestem naprawdę baaardzo zadowolona,z pupą gorzej ale już może jestem za stara i nic się już nie da zrobić

wklejam foto do porównania,chociaż myślę że u mnie dużo lepiej to widać w ruchu.

Tak sobie prześledziłam wcześniejsze wpisy,to nawet dłużej niż 3 miesiące masowania,w każdym razie bański są super i naprawdę działają potrzeba tylko systematyczności
ojejku jaka roznica! chyba się zaopatrzę w te bańki, mogłabyś dac linka z allegro do swoich? bo efekt jest niesamowity
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 16:18   #2118
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez niepokonana27 Pokaż wiadomość
Ja robie peeling przed każdym masażem... Szkoda kasy na peelingi z sephory i wszystkie inne sklepowe, kto raz spróbuje peelingu kawowego domowej roboty ten w życiu juz nie kupi innego w sklepie. Ja takowy stosuje i jestem zachwycona, skóra jak u niemowlaka, wygładzona maxymalnie, jędrna i spężysta, celulit mniej widoczny, na prawde polecam z czystym sumieniem, spróbuj a na pewno nie pożałujesz.
Z reszta to nie tylko moja opinia bo jest osobny wątek dot. peelingu kawowego więc zerknij jesli masz ochote i poczytaj jak dziewczyny są nim zachwycone
Próbowałam dwa razy peelingu z kawy i niby wszystko dobrze, fajnie, ale wydawał mi się taki delikatny. Jestem przyzwyczajona do peelingów solnych, gruboziarnistych, w dodatku jestem z tych gruboskórnych

Masowałam się ok. 2 tygodni co drugi dzień i efektów nie widziałam, ale wiadomo że to za krótki czas. Odstawiłam bańki głównie z powodu lenistwa i siniaków. Nie oszczędzałam się przy masażach, bo chciałam szybszych efektów, a to z kolei pewnie powodowało nowe siniaki... Tylko teraz jak obserwuje swoje nogi to mam wrażenie, że mam więcej popękanych naczynek na udach Nie są to duże skupiska, raczej pojedyncze pęknięcia. Widać je tylko z bliska, jak się dobrze przyjrzeć, ale są... I ciężko mi stwierdzić czy miałam takie nogi przed bańkami (tylko o tym nie wiedziałam) czy pojawiły się po bańkach Nie ślęczę codziennie przed lustrem w poszukiwaniu nowych niedoskonałości, ale wydaje mi się że intensywne masaże tylko mi zaszkodziły
I nie wiem czy wrócić do masaży (jak zobaczyłam efekty u niepokonana27 to zatęskniłam za bańkami) tylko robić to o wiele delikatniej czy dać sobie spokój- to jednak nie dla mnie
I czy takie delikatne mizianie przyniesie jakieś efekty poza poprawą mojego samopoczucia, że coś tak jednak robię
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 23:00   #2119
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez niepokonana27 Pokaż wiadomość

A ja ponawiam moje pytanie i prosbę o informacje dotyczące prawidlowego masażu brzucha
nie powinnaś sama masować brzucha, bo to niebezpieczne, a ja Ci niestety nie poradze jak to robić , bo nie wiem. Byłoby najlepiej jeśli takowy masaż robiłabyś w salonie chyba,że masażyst(k)a wytłumaczył(a) CI jak to robić.

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Jakbyście często robiły peeling, np. przed każdym masażem, to woda będzie coraz jaśniejsza aż w ogóle przestanie być brudna. Ale nie taki leciusi peeling, jaki jest w większości sklepów, toto ledwo działa... Lepszy jest scrub, np. cukrowy. Ja stosowałam kiedyś Ziai, kupiłam na allegro, polecam, bo jest tani a ma grube ziarno Teraz używam scrubu z Sephory, ale ten nie umywa się do tego Ziajowego
podobnie jak niepokonana polecam peeling kawowy jest genialny !
Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
ojejku jaka roznica! chyba się zaopatrzę w te bańki, mogłabyś dac linka z allegro do swoich? bo efekt jest niesamowity
wystarczy,że pójdziesz do najbliższej apteki i poprosisz o chińskie bańki
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 06:34   #2120
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: masaż chińską bańką

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;28104259]
wystarczy,że pójdziesz do najbliższej apteki i poprosisz o chińskie bańki [/QUOTE]
I każde będą dobre?obojętnie jakie mi da?
ps: a ile to moze kosztować?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 20:25   #2121
paaaaalkaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: masaż chińską bańką

hej za tydzien wyjezdzam nad morze i wczoraj zakupilam banki i zaczelam sie masowac ale po masazu na calych udach i posladkach wyszlu mi male fioletowe kropki czy zejda przez tydzien ? mam sie nadal masowac czy lepiej przestac i zaczac po powrocie z nad morza ? pomocy z tymi kropkami nie wyjde na plaze ;(
paaaaalkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 21:44   #2122
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
I każde będą dobre?obojętnie jakie mi da?
ps: a ile to moze kosztować?
najlepsze będą takie http://allegro.pl/chinskie-banki-gum...698186916.html
ja swoje kupiłam 1,5 roku temu i zapłaciłam około 30 zł. byś musiała pójść się spytać do apteki ile teraz kosztują i porównać czy lepiej będzie Ci się opłacało kupić z apteki czy z allegro


Cytat:
Napisane przez paaaaalkaaaaa Pokaż wiadomość
hej za tydzien wyjezdzam nad morze i wczoraj zakupilam banki i zaczelam sie masowac ale po masazu na calych udach i posladkach wyszlu mi male fioletowe kropki czy zejda przez tydzien ? mam sie nadal masowac czy lepiej przestac i zaczac po powrocie z nad morza ? pomocy z tymi kropkami nie wyjde na plaze ;(
kup sobie jakąś maść na siniaki i powinny zejść w ciągu tygodnia. a do masaży wróć po przyjeździe z nad morza. widocznie za mocno przyciskałaś bańkę do skóry.
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 22:53   #2123
f13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 42
Dot.: masaż chińską bańką

Często po masażu bańkami wychodzą siniaki, wynika to i z nieumiejętnego masażu i z indywidualnych predyspozycji człowieka, do siniaków..
f13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 07:57   #2124
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez f13 Pokaż wiadomość
Często po masażu bańkami wychodzą siniaki, wynika to i z nieumiejętnego masażu i z indywidualnych predyspozycji człowieka, do siniaków..

Zależy to też od zassania bańki Jeżeli zasysa się ją zbyt mocno, można się następnego dnia spodziewać siniaków
Zauważyłam również, że im bańka jest częściej używana, tym siniaków jest mniej Pewnie zależy to od przystosowania skóry do masażu, a także od samej bańki, która z każdym użyciem robi się coraz miększa
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 07:57   #2125
Gasiorek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 4
GG do Gasiorek85
Dot.: masaż chińską bańką

Witam wszystkie Wizażystki
Jakiś czas temu zakupiłam sobie banki chińskie(w aptece koszt ok 30zł) po masażach w salonie kosmetyczny. W salonie rewelacja ale w domu to już nie za bardzo;/ Użyłam ich raz i póki co odstawiłam. Nie miałam żadnych siniaków czy fioletowych krostek ale i też moja skóra nic się nie zmieniła. Odstawiałam je dlatego że ciężko mi było się masować(brak wiedzy;/). Oczywiście masowałam się z dołu ku górze prostymi i okrężnymi ruchami ale na leżąco;( i może ta pozycja spowodowała że było mi trudno:p Napiszcie jaka najwygodniejsza pozycja jest żeby zrobić ten masażyk

Pozdrawiam

Peeling kawowy domowej roboty jest faktycznie rewelacyjny!!! Niedawno sprobowalam i sie zakochalam w swojej skorze Macie tu linka: http://www.youtube.com/watch?v=bo3wyv3w5tM

Polecam również zastosowanie depilacji pasta cukrowa domowym sposobem Link: http://www.youtube.com/watch?v=V7eWn-9TSxA
Gasiorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 10:57   #2126
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Gasiorek85 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażystki
Jakiś czas temu zakupiłam sobie banki chińskie(w aptece koszt ok 30zł) po masażach w salonie kosmetyczny. W salonie rewelacja ale w domu to już nie za bardzo;/ Użyłam ich raz i póki co odstawiłam. Nie miałam żadnych siniaków czy fioletowych krostek ale i też moja skóra nic się nie zmieniła. Odstawiałam je dlatego że ciężko mi było się masować(brak wiedzy;/). Oczywiście masowałam się z dołu ku górze prostymi i okrężnymi ruchami ale na leżąco;( i może ta pozycja spowodowała że było mi trudno:p Napiszcie jaka najwygodniejsza pozycja jest żeby zrobić ten masażyk
Ja masuję sie na stojaco, jedną nogę opieram o krzesło, bądź fotel, w zaleznosci co tam mam pod ręką, wtedy noga jest zgięta i tworzy kąt prosty i w takiej pozycji masuje udo razem z posladkiem, czasem nawet o boczek zachacze. Dla mnie taka pozycja jest najwygodniejsza dlatego polecam, tył uda rowniez latwo masowac w tej pozycji, trzeba sie tylko trochę schylić i gotowe

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Próbowałam dwa razy peelingu z kawy i niby wszystko dobrze, fajnie, ale wydawał mi się taki delikatny. Jestem przyzwyczajona do peelingów solnych, gruboziarnistych, w dodatku jestem z tych gruboskórnych
:
Zalezy jak ten peeling przygotujesz bo jest tysiące przepisów, żeby był ostrzejszy wystarczy dodac do niego pare łyżek cukru, próbowałam tez z gruboziarnistą solą do kąpieli i tez było ostro dlatego spróbuj, może i Tobie przypasuje
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 13:01   #2127
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez paaaaalkaaaaa Pokaż wiadomość
hej za tydzien wyjezdzam nad morze i wczoraj zakupilam banki i zaczelam sie masowac ale po masazu na calych udach i posladkach wyszlu mi male fioletowe kropki czy zejda przez tydzien ? mam sie nadal masowac czy lepiej przestac i zaczac po powrocie z nad morza ? pomocy z tymi kropkami nie wyjde na plaze ;(
Ja bym nie zaprzestawała masaży, tylko robiła to lżej. Kropeczki znikają w ciągu 2-3 dni, a czasem nawet następnego dnia. A im częściej masujesz, tym skóra bardziej się przyzwyczaja i uodparnia na takie rzeczy.

Cytat:
Napisane przez Gasiorek85 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażystki
Jakiś czas temu zakupiłam sobie banki chińskie(w aptece koszt ok 30zł) po masażach w salonie kosmetyczny. W salonie rewelacja ale w domu to już nie za bardzo;/ Użyłam ich raz i póki co odstawiłam. Nie miałam żadnych siniaków czy fioletowych krostek ale i też moja skóra nic się nie zmieniła. Odstawiałam je dlatego że ciężko mi było się masować(brak wiedzy;/). Oczywiście masowałam się z dołu ku górze prostymi i okrężnymi ruchami ale na leżąco;( i może ta pozycja spowodowała że było mi trudno:p Napiszcie jaka najwygodniejsza pozycja jest żeby zrobić ten masażyk

Pozdrawiam
Ja też to robię tak jak niepokonana27, tyle że masaż robię sobie w wannie, tuż po prysznicu. Na mokrą jeszcze skórę nakładam oliwkę do masażu, nogę opieram o brzeg wanny i siup Tak jest wygodnie, bo nie trzeba rozkładać żadnych ręczników na łóżku itp. itd., wychodzę, wycieram się ręcznikiem i tyle
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 13:27   #2128
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez


Ja też to robię tak jak [URL="https://wizaz.pl/forum/member.php?u=844158"
niepokonana27[/URL], tyle że masaż robię sobie w wannie, tuż po prysznicu. Na mokrą jeszcze skórę nakładam oliwkę do masażu, nogę opieram o brzeg wanny i siup Tak jest wygodnie, bo nie trzeba rozkładać żadnych ręczników na łóżku itp. itd., wychodzę, wycieram się ręcznikiem i tyle
Ja niestety nie mam wanny :-(
Ale masaż tez zawsze robie po prysznicu, z tym, że oliwki nie nakladam na mokra skórę tylko normalnie na suchą, i ręczników żadnych tez nie musze rozkładać ręcznik sluzy mi tylko do wycierania rak co jakis czas żeby banka sie nie slizgała i dobrze trzymała w ręce

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez paaaaalkaaaaa Pokaż wiadomość
hej za tydzien wyjezdzam nad morze i wczoraj zakupilam banki i zaczelam sie masowac ale po masazu na calych udach i posladkach wyszlu mi male fioletowe kropki czy zejda przez tydzien ? mam sie nadal masowac czy lepiej przestac i zaczac po powrocie z nad morza ? pomocy z tymi kropkami nie wyjde na plaze ;(
powiem krótko i oczywiscie bez obrazy bo to tylko moje skromne zdanie ale wg mnie lepiej wyjść na plaze z kropkami, a nawet siniakami niż z celulitem dlatego ja masowalabym się dalej
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 19:02   #2129
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Question masaz banka chinsa - siniaki :(

Witam wszystkich,

mam problemy z cellulitem na udach i pomyslalam ze oprocz cwiczen przyda mi sie masaz. poszlam do salonu masazu u mnie w miescie i pani zaproponowala mi masaz reczny + banke chinska, ostrzegla ze moga pojawic sie siniaki.

1 raz strasznie mnie bolalo ale pani uznala ze to jest normalne bo musi porozbijac zlogi tluszczu (obylo sie bez siniakow ale peklo mi naczynko)

2 raz juz bylo lepiej przy masazu recznym ale bolaly mnie uda przy masazu banka to sie zapytalam czy tak musi byc, odpowiedziala ze to normalne (powstaly mi piekne siniaki)

poszlam 3 raz juz mnie wszystko bolalo jak robila masaz reczny jak robila mi banke, poprosilam ja czy moze delikatniej masowac, to rzeczywiscie bylo troszke lzej. (ale dostalam wiecej siniakow poprzednie zrobily sie wieksze + jeszcze pare nowych) wydaje mi sie tez ze pekly mi naczynka bo skora w niektorych miejscach jest zabarwiona na niebiesko

i teraz mam do Was pytanie, czy rzeczywiscie tak musi byc? bo mi sie wydaje ze powinno sie masowac kazdego klienta indywidualnie (chodzi o indywidualne podejscie) czy tez moze ten masaz jest juz taki i musi bolec zeby byl jakis efekt i trzeba sie przemeczyc z tymi siniakami


teraz zobaczylam ze jest literowka w tytule - przepraszam
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne

Edytowane przez princess_m
Czas edycji: 2011-07-14 o 19:03
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 05:42   #2130
Gasiorek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 4
GG do Gasiorek85
Dot.: masaż chińską bańką

Wielkie dzięki za odpowiedzi
Dzisiaj zaczynam się masować zobaczymy jak mi to pójdzie
Gasiorek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.