proszę o pomoc, zdesperowana ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-17, 13:24   #1
Kartka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Unhappy

proszę o pomoc, zdesperowana ;/


2

Edytowane przez Kartka1980
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:16 Powód: zdjęcie
Kartka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 13:39   #2
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Po opisie sądząc to spodziewałam się jakiejś strasznej tragedii na twarzy, tymczasem widzę tam dość lekką postać trądziku.

Rada? DERMATOLOG.
Potrzebujesz lekarstw, a nie kosmetyków dobieranych na własną rękę.
Zanim się wybierzesz do dermatologa zacznij od porządnego nawilżania skóry (Humektan, krem Physiogel, Effeclar H), bo na ogół jego brak jest przyczyną przetłuszczania się.


Aha - jeżeli chcesz, żeby ktokolwiek wszedł w Twojego linka, to nie wklejaj go w takiej postaci, bo usuwanie spacji jest na dłuższą metę... irytujące.

Edytowane przez sabona89
Czas edycji: 2009-01-17 o 13:42
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:19   #3
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

kosmetykami nie wyleczysz tradziku wiec idz do dermatologa, ktorzy obejrzy stan skory i przepisze odpowiednie leki
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 18:48   #4
kangurek91
Raczkowanie
 
Avatar kangurek91
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Dziewczyno, jak koleżanka wyżej spodziewałem się czegoś po czym obejdą mnie ciarki, a tu takie coś... Trądzik choć może dotyka całą Twoją twarz, to jest bardzo słabo nasilony, a zmiany są minimalnej wielkości. Jako że jesteś kobietą możesz stosować jakiś podkład specjalnie do cery trądzikowej i te małe pryszcze nie będą nawet widoczne. Z kosmetykami nie przesadzaj i zgłoś się do dermatologa jeśli chcesz mieć całkowicie wyleczoną twarz. Nie przejmuj się tak, gdybyś zobaczyła mnie to dopiero nie chciałabyś być w mojej skórze :P, z kolei są i tacy co mają gorzej ode mnie i to chyba im należy się jakiś medal za to, że mimo to potrafią normalnie żyć .

Z tym linkiem to żeś zaszalała...
__________________
Mam do sprzedania tanio kosmetyki przeciwtrądzikowe, zużyte w b. małym stopniu - zapraszam do profil -> O mnie -> Reklama
kangurek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:11   #5
Kartka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

2

Edytowane przez Kartka1980
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:16
Kartka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:27   #6
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Cytat:
Napisane przez Kartka1980 Pokaż wiadomość
na nosie wiecznie łuszczy się skóra
To jest objaw mocno przesuszonej skóry.

Wybierz się do innego dermatologa w takim razie.
A zdjęcia wstawiaj obecne, jeśli chcesz nimi coś zobrazować.
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 20:10   #7
Kartka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

3

Edytowane przez Kartka1980
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:16
Kartka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 21:29   #8
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Cytat:
Napisane przez Kartka1980 Pokaż wiadomość
Hm,
odbieram Wasze odpowiedzi jakby były troszkę pretensjami. Myślałam,że każdy może się podzielić z innymi swoimi obawami i nie zostanie ganiony, że daje złe zdjęcie bądź też je źle umieszcza...
Dla mnie taka skóra jest wielkim obciążeniem bo się wstydzę za siebie, a to,że nie mam jej w jeszcze gorszym stanie nie oznacza, że mam za to przepraszać... Każdy się martwi nad własnym losem w końcu i tego co osobiście doświadcza.
Nuży mnie wieczne poszukiwanie, eksperymentowanie i wywalanie kasy bo mnie na to nie stać. Dlatego chciałam poradzić się osób z większym doświadczeniem i mądrością w tej dziedzinie. Tyle.
a ja będę próbowac Cie pocieszyc tylko zaczne tak jak Ty nie chcesz, czyli: idz do dermatologa! tez mam problemy (na szczescie juz tylko male i sporadycznie) a poprawa tylko po wizycie u dermatologa. pamietam nawet ze kiedys okulistka jak zobaczyla moja twarz to zapisała mi taki płyn do przecierania twarzy z antybiotykiem i siarką - gorzkie strasznie, ale bardzo mi pomogło, a potem pani dermatolog dopisala jeszcze jeden zel z antybiotykiem i bylo ok. od kosmetykow mialam takie "CUDA" na twarzy, że szkoda gadac... zawsze cos mnie uczulalo albo zapychalo, wiec po prostu dalam sobie spokoj, juz wolalam ta skromna pielegnacje i leczenie dermatologiczne. moze pora na jakis czas odstawic te wszystkie cuda chemii i ograniczyc sie do niezbednych? oczywiscie, ze musisz probowac, jak Ci ten dermatolog nie odpowida, to go zmien (wierz mi, choroby skóry to naprawde strasznie skomplikowana sprawa, i to nie jest tak, ze lekarz nie wie co Ci jest i przepisuje w ciemno i "na odwal sie", tylko po prostu zaczyna sie zwykle od lekow ktore maja okreslona skutecznosc, a dopiero gdy "pacjent na to nie pojdzie" to trzeba szukac wyrafinowanych specyfikow) tylko musisz wiedziec czego uzywalas do tej pory i jakie byly efekty!
aby obserwowac jak reaguje twoja skóra, najlepiej stosowac pewne preparaty "pojedynczo". nie mozesz miec pewnosci, ze ktorys z wymienionych przez ciebie kosmetykow nie pogarsza sytuacji, wiec na razie radze odstawic, a wprowadzac je stopniowo (z reszta dziwi mnie ze co drugi dzien uzywasz czegos innego, i nie sa to leki, tylko kosmetyki pelne zbednych dodatkow - paerfumowane, z konserwantami, alkoholami...)
powodzenia!
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 22:15   #9
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

niestety cos link nie chce dzialac mimoze usuwam spacje, pojawia sie blad ze mozna go bylo zaladowac tylko 10 razy
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 22:19   #10
Kartka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

5

Edytowane przez Kartka1980
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:17
Kartka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 22:22   #11
Kartka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

6

Edytowane przez Kartka1980
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:17
Kartka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 23:24   #12
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

dziekuję za załadowanie jeszcze raz
widzę że nie jest najlepiej ale i nie najgorzej z Twoją buźką, rozumiem Twoją desperację jak najbardziej.
Jesli dermatolog o którym piszesz jest faktycznie dobry to moze zadzwoń i spytaj ile kosztuje wizyta, powiem Ci ze gdybym tylko wiedziala ze u mnie w miejscowosci jest naprawde w porzadku lekarz to gnala bym czym predzej do niego - a dzis niestety takich to ze swieczka szukac...w necie udalo mi sie znalezc jego stronke, jest tam telefon:
http://www.dermatolog.eu/

poza tym, moze sprobuj bardziej naturalnych metod, na sciagniecie porow ogorek, na blizny okłady z cebuli, jest naprawde wiele sposobow, przede wszystkim oczyszczanie organizmu z toksyn, herbaty ziolowe, bratek, picie wody z alg morkich (mozna samemu je hodowac ja swego czasu mialam je i stan skory sie poprawil-robilam maseczki z nich i buzie przemywalam woda, wode tez pilam z nich).
Sprobuj moze buzie myc tylko tonikiem i mleczkiem, jak najmniej wody bo ona dosc wysusza skore, potem wszystki martwy naskorek sie zbiera i powstaja wagry, ja juz od dlugiego czasu nie myje buzi woda staram sie unikac i przede wszystkim co zauwazylam to nawilzenie i nie jest tak wysuszona.

Śluchaj, a nie masz moze jakis problemow hormonalnych?? hormony sa czesto przyczyna tradziku, tak jak u mnie - za duzo testosteronu wiec moze oprocz dermatologa pojsc tez do endokrynologa, zrobic badania hormonalne.

ponizej wklejam linka do watku z ktorego mozesz sobie pobrac recepty na domowe kosmetyki, niewiele kosztuja i sa przede wszystkim naturalne:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=298752

zycze wytrwalosci w walce i wielu sukcesow Kochana i pamietaj - dermatolog czeka na Ciebie
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 07:57   #13
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Cytat:
Napisane przez Kartka1980 Pokaż wiadomość
Chciałabym się wybrać do dermatologa, ale nie wiem już który jest godzien polecenia... Myślałam najpierw o jakiejś analizie dermatologicznej skóry, czy ktoś coś wie na ten temat?
Przejrzyj listę lekarzy tu: http://www.znanylekarz.pl/lekarze-po...F3w+dermatolog
Ja chodzę do pani pierwszej od góry, kobita ma super podejście. Wizyta kosztuje 90zł.

Co do zbadania co tam w skórze siedzi - można iść na badanie, gdzie pobierają to, co siedzi w pryszczu i sprawdzają, jaka bateria tam jest.
Z tego co wiem lekarze nie robią tego, bo jednak u większości osób wychodzi to samo - gronkowiec i coś tam jeszcze.


Ja pretensji żadnych nie mam, i nie odbieraj tak proszę rad innych ludzi, choćby dotyczyły sposobu wstawiania zdjęć (sama sobie odpowiedz, czy nie były słuszne). Nie mam w zwyczaju innym słodzić jeśli o coś pytają i tyle
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:24   #14
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Niestety zadna z nas Ci nie powie, co Ci pomoże. Jakbym wiedziala, co naprawde pomaga to na pewno sam bym zastosowala i mialabym swiety spokoj i byloby pieknie A tutaj niestety trzeba metoda prob i bledow od jednego dermatologa do drugiego, od jednego mazidla do drugiego. Uwierz mi, na tradzik probowalam wielu rzeczy, bo u mnie to juz trwa ponad 10 lat i niektore pomagaly na krotko (antybiotyki doustne), inne na dluzej (hormony) a inne wcale. Teraz zaczynam probe z peelingami i tez nie moge byc pewna efektow. To jest ciezka sprawa i tak naprawde to caly czas trzeba walczyc, ale na pewno cos w koncu pomoze, wiec sie nie zalamuj tylko probuj.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 09:51   #15
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Cytat:
Napisane przez Kartka1980 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie

Chciałabym się wybrać do dermatologa, ale nie wiem już który jest godzien polecenia... Myślałam najpierw o jakiejś analizie dermatologicznej skóry, czy ktoś coś wie na ten temat??
I aha, ponoć jest taki doktor, Śpiewak, tu w Krakowie. Ale boję się,że ceny u niego mogą być spore ;/

słyszałam o jakimś doktorze z krk (ale nie jestem z krk wiec moze cos pomyle) ktory na pierwszej wizycie kaze odstawic wszystkie kosmetyki i myc twarz szarym mydlem.... to jest niespodzianka ale moze na podobnej zasadzie sprobuj kupic w aptece mydlo albo jakis zel do mycia buzi takiej formy SebaMed chyba albo jakos tak w każdym razie cala seria ma kwasne pH 5,5, przyjazne dla skory. najwyzej jak ci nie podejdzie to zuzyjesz do mycia ciała z szarym mydlem bym sie bala ryzykowac ale to moze nie ten doktor?
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 10:09   #16
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Jak dla mnie - najpierw ginekolog, potem dobry dermatolog. Leki, kosmetyki, potem kuracja kwasami na blizny. I tyle.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 10:29   #17
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

A jak dla mnie to endokrynolog bardziej niż ginekolog. Najlepszym rozwiązaniem jest ginekolog-endokrynolog oczywiście, ale takich nie ma zbyt wielu w Krakowie.
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 10:35   #18
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Kartka i co tam, byłaś u dermatologa?
Moja cera wygladała tak samo i stosowałam podobną pielęgnację. (latami walczyłam z trądzikiem)
W końcu miałam dośc i poszłam do lekarza, po prostej kuracji najpierw Clinadcne, potem Zinerytem (+ Brevoxyl) mam gładką skórę bez zmian i przebarwień - wszytko zeszło w tempie ekspresowym. Nie brałam żadnych antybiotyków doustnie.

Przy okazji wyszło, ze większosc problemów skórnych jakie miałam sama sobie robiłam stosując kosmetyki przeciwtrądzikowe (zawsze stosowałam apteczne, LRP, AVene,Cinique, Biodermy), Okazało tez się, ze wcale nie mam skóry przetłuszczającej się a wrażliwą i skłonną do przesuszeń i reagująca alergicznie na niektóre składowe kremów- to przetłuszczanie to była jakaś dramatyczna reakcja obronna skóry na kosmetyki którym ją smarowałam. Jak przeleczyłam i zaczęłam traktowac swoją skórę delikatnie - przestały właściwie się tworzyć zaskórniki.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:32   #19
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Kartka i co tam, byłaś u dermatologa?
Moja cera wygladała tak samo i stosowałam podobną pielęgnację. (latami walczyłam z trądzikiem)
W końcu miałam dośc i poszłam do lekarza, po prostej kuracji najpierw Clinadcne, potem Zinerytem (+ Brevoxyl) mam gładką skórę bez zmian i przebarwień - wszytko zeszło w tempie ekspresowym. Nie brałam żadnych antybiotyków doustnie.

Przy okazji wyszło, ze większosc problemów skórnych jakie miałam sama sobie robiłam stosując kosmetyki przeciwtrądzikowe (zawsze stosowałam apteczne, LRP, AVene,Cinique, Biodermy), Okazało tez się, ze wcale nie mam skóry przetłuszczającej się a wrażliwą i skłonną do przesuszeń i reagująca alergicznie na niektóre składowe kremów- to przetłuszczanie to była jakaś dramatyczna reakcja obronna skóry na kosmetyki którym ją smarowałam. Jak przeleczyłam i zaczęłam traktowac swoją skórę delikatnie - przestały właściwie się tworzyć zaskórniki.
popieram tez pomoglo mi miedzy innymi clindacne i brevoxyl (miedzy innymi) choc i one maja swoje wady. i nie bralam zadnych antybiotykow doustnie wystarczyly te miejscowo. ale znow powtorze sie ze za duzo uzywasz kosmetykow
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 11:27   #20
Kartka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

7

Edytowane przez Kartka1980
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:17
Kartka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:06   #21
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

do endokrynologa trzeba miec skierowanie, ktore tez prawdopodobnie musi posiadac przyczyne z jakiej idziesz to tego lekarza, do ginekologa oczywiscie nie trzeba skierowan, jesli bedziesz sie wybierac do ginekologa to najlepiej zapisz sie na termin kiedy bedzie mial dostepny w swoim gabinecie aparat USG wtedy jak bedzie potrzeba to najlepiej zeby Ci to badanie zrobil (moze jakies torbiele na jajnikach), ja po gin trafilam do endokrynologa , zrobilam badania testosteronu - podwyzszony , potem od niego dostalam skierowanie do pododdzialu endokrynologii w szpitalu, z tego co wiem to mozna ta droge skrocic, jesli np ginekolog stwierdzi istnienie torbieli to juz jest duze podejzenie zespolu policystycznych jajnikow i on od razu moze Cie skierowac na pododdzail endokrynologi (tam ustalaja termin i nie trzeba lezec w spzitalu tylko dochodzi sie najpierw na badania a potem aplikuja leki, jak juz beda wiedziec jakie). Chyba ze masz problemy z tarczyca czy innymi to wtedy wizyta u endokrynologa jest konieczna.
Sama wizyta prywatna duzo kosztuje do tego badania na poziom hormonow po ok.25 zł kazde = sporo kasy. Chyba ze dlugo trzeba czekac na wizyte do endokry - wtedy chyba lepiej prywatnie.
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:40   #22
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

W Krakowie terminy do endokrynologów są kosmiczne, nawet do tych prywatnych trzeba czekać po kilka tygodni. Jeśli zdecydujesz się iść prywatnie do endokrynologa, to serdecznie polecam dr Adama Nazima, koszt wizyty to 60zł, więc da się przeżyć.
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 17:51   #23
tolek banan
Raczkowanie
 
Avatar tolek banan
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 39
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

kartka,trądzik trądzikiem, ale za to masz ladne usta
tolek banan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 19:50   #24
Kartka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

hehe, dzięki chociaż tyle
Kartka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 21:00   #25
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

No to kartuniu nasza! telefon do raczki i umawiac sie na wizyty do lekarzy i juz! czekamy na relacje kiedy i do kogo juz sie umowilas i co madrego lekarze mowili

pozdrawiam cieplutko
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:55   #26
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Cytat:
Napisane przez Kartka1980 Pokaż wiadomość
Nie byłam jeszcze u dermatologa bo nie mam czasu - studia i praca ;/
A odnośnie tego endokrynologa i ginekologa w jednym - polecacie prywatnie koniecznie czy można też bez dodatkowych kosztów za wizytę?? trzeba mieć skierowanie od środowiskowego lekarza??
Najpierw idź do dermatologa po prostu (to bez skierowania) a on określi czy wizyta u endokrynologa jest potrzebna. Jak jest, to dermatolog Ci skierowanie wypisze.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 13:41   #27
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Bez zbadanych hormonów to za bardzo nie ma po co się wybierać do endokrynologa moim zdaniem, bo może się okazać, że wyjdą prawidłowe i cała ta wizyta niepotrzebna.
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 23:04   #28
Kartka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

8

Edytowane przez Kartka1980
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:17
Kartka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 08:37   #29
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Cytat:
Napisane przez Kartka1980 Pokaż wiadomość
tylko jak tu wybrać dobrego dermatologa? ;/ raczej nikt mi nie poleci konkretnie, no trudno ;/
Czy Ty masz jakiś problem z czytaniem?

Napisałam wcześniej, że:
Cytat:
Napisane przez sabona89
Przejrzyj listę lekarzy tu: http://www.znanylekarz.pl/lekarze-po...F3w+dermatolog
Ja chodzę do pani pierwszej od góry, kobita ma super podejście. Wizyta kosztuje 90zł.
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 09:10   #30
speedstar
Raczkowanie
 
Avatar speedstar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 255
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Polecam Skinoren! Stosujesz przez miesiąc i super efekty jak dla mnie. Niestety na recepte i jest dość drogi. Nie byłam u dermatologa tylko u zwykłego lekarza i on się zapytał czy używam jakiegoś kremu, i polecił mi Skinoren. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
speedstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.