TOREBKA bez ekspresu - nosisz ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 10:33   #31
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

Mam chyba dwie torebki z magnesem i wkurzają mnie niesamowicie! Czasem te zatrzaski się zacinają i nie mogę ich od siebie oderwać, przez co torebka mi się rwie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 11:14   #32
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

Eee ja noszę czasem nawet torby bez żadnego zapięcia(najczęściej latem, takie szmaciane) i nikt mnie nie okradł. Po prostu pilnuję i tyle, to podstawa, każdą torebkę można okraść bez względu na zapięcie, jeśli właścicielka jej nie pilnuje. Zdaża się przecież, że złodziej nie otwiera zamka ani nie wkłada ręki do środka tylko po prostu przecina torbę. Podobnie jest z plecakami -głupotą jest trzymać plecak na plecach w autobusie.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 11:57   #33
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

Mam dwie małe torebki zapinane na magnesik.Nie przepadam jednak za torebkami z tego typu zapięciem ponieważ magnesik lubi się "wyrwać".Zwłaszcza jak się zatrzaśnie to potem nie można go odpiąć.I albo się odepnie albo się całkiem wyrwie.
Wolę torebki zasuwane na zamek.
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 13:11   #34
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

Mam jedną taka torebkę i poza tym, ze jest niebezpiecznie, to w dodatku wszystko mi sie w niej "wywala" i zawsze mam smietnik
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 17:33   #35
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

Mam torebkę na magnes i bardzo ją lubię
Portfel, telefon, dokumenty trzymam w małej kieszonce na suwak. W głównej przegrodzie nie noszę nic, co mogłoby zainteresować potencjalnego złodzieja (notatki, wodę mineralną, różne szpargały)
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 18:24   #36
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

ja njapierw zanim w ogole zaczne myslec o toreebce czy jest fjna i tak dalej patrze wlasnie na zapiece i niestety z tego powodu duzo razy musialam zrezygnowac z zakupu.ehhh kto takie cos wymyslil;/
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 18:36   #37
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

Ja strasznie bym się bała o swoje rzeczy, niby jeżdżę samochodem, ale np. w sklepie zamiast swobodnie szperać między wieszakami ciagle myślałabym czy będę miała czym zapłacić za zakupy
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 18:41   #38
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

ja mam dwie torebki które noszę na zmianę, jedna jest z zamkiem i ogólnie jest solidniejsza i noszę ją zimą, a druga to taki woreczek czarny z flagą jamajki bez zamka i noszę ją latem, właśnie od niedawna ją noszę. Powiem szczerze że ja wolę torebki bez zamka, bo w tej zimowej i tak nie zamykam zamka, w autobusie czy tramwaju po prostu trzymam torebkę blisko siebie i uważam na nią. Wolę bez zamka bo torebka jest mi tylko i wyłącznie potrzebna do noszenia potrzebnych rzeczy takich jak portfel telefon czy pomadka itp Nie traktuje torebki jako dodatek do stroju tylko jak praktyczną rzecz dlatego jest mi wygodniej bez zamka
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 21:56   #39
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Torebka z Orsaya?Też mi się podoba, ale cena mniej
tak z Orsaya
Cena mi również się mało podoba zwłaszcza że mam świadomość iż w grudniu były one po 99 zł. Niestety wtedy nie było mi dane natknąć się na tą torebkę. Teraz gdy przypadkiem spotkałam ją w jednym jedynym Orsayu jej cena to 119 zł.

A u Ciebie w jakiej jest cenie ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 22:50   #40
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

Mam taką trochę workowatą torebkę na magnes, dodatkowo ze ściągaczem. No i przez dosyć częste nerwowe i niezbyt delikatne otwieranie jej jedną ręką po pół roku materiał wokół magnesu się poszarpał i teraz ledwo się trzyma. Na szczęście mam jeszcze ten ściągacz, ale taki wiszący na resztkach materiału magnes mnie zwyczajnie denerwuje, wygląda nieestetycznie i odsłania "wnętrzności" torebki (jakiś taki biały materiał, który jest pod tym wierzchnim brązowym)

Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, czy taka torebka to lepszy łup dla kieszonkowców, ale mnie dodatkowo chronił ściągacz, który utrudniał wsunięcie ręki do środka. Zresztą w tramwajach zawsze kurczowo trzymam torebkę przed sobą. W ogóle już mam taki nawyk, że dziwnie się czuję, jeśli nie mam swojej torebki w zasięgu wzroku.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 23:08   #41
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

Rozne mam , na zamek , na zatrzask, na guzik . Nigdy nie zamykam torebki , nie zasuwam zamkna nic wiec obojetnie mi osobiscie jakie torebka ma zapiecie, musi miec tylko kieszonke na zewnatrz zebym mogla komorke i klucze wrzucic.Jak mam w srodku w torebce zawsze mam problem zeby odnalezc klucze, jak tez nie slysze tel kompletnie.

Raz mnie okradli tylko w srodkach komunikacji miejskiej i nie od gory bo otwarta torebka byla , a rozcieli mi z boku cala torebke i doslownie wyciagneli wszystko co w niej bylo jako ze byl scicsk w autobusie nic nie poczylam nawet
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2009-04-10 o 23:09
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 23:53   #42
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

Ja też mam różne torebki. Jedna, którą często noszę jest zapinana na zatrzask, ale oprócz tego ma w środku drugi zatrzask wszyty prostopadle do tego pierwszego. Chyba trochę pokręciłam, ale jedno zapięcie ma w środku i jest tak po bokach tej torebki (tak jak się mierzy szerokość) i drugie wyżej, zapinane, że tak powiem z lewej i prawej strony torebki.
Często nawet jej nie zapinam, ale jak mam na zamek to staram się zapinać.
Kiedyś sobie wszywałam ekspres do jednej z torebek - kosztuje grosze i w sumie samo wszycie jest w miarę proste, a nawet i krawcowa nie powinna wziąć za to dużo.

Z resztą zamek nie gwarantuje bezpieczeństwa, tak czy tak trzeba być uważnym - http://wiadomosci.onet.pl/1950627,11,item.html
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 08:00   #43
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

noszę torebkę zapinaną na zamek i jakoś nie mogę się przekonać do samego magnesu
Szkoda bo jest wiele fajnych torebek ale tracą na tym zapięciu
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 08:31   #44
agooolenka
Raczkowanie
 
Avatar agooolenka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 393
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

OGOLNIE da się przyzwyczaić chociaż nieraz zdarzylo mi się coś zgubić, poza tym kiepsko się sprawdza w czasie deszczu albo jak juz pisaly dziewczyny przy gwaltownym hamowaniu
__________________
Teraz już wiem, czym jest miłość.
Wiem, czym jest spokój duszy


agooolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 16:28   #45
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: TOREBKA bez ekspresu - nosisz ?

Odświeżam wątek. Parę dni temu kupiłam markową torebkę ze skóry naturalnej. Fajna, lekka, wygodna, porządnie uszyta. Taka akurat na wypad z koleżankami na kawę, czy do kina.
ALE zapinana jest na magnes. Torba ma takie skórzane paski na górze do ściągnięcia i wtedy ma fason bucket bag, chociaż bardziej podoba mi się w wersji "nie ściągniętej".
Osobiście, pewniej się czuję, gdy torebka ma zamek błyskawiczny i trudniej jest potencjalnemu kieszonkowcowi coś wyjąć ze środka
Coraz więcej na rynku torebek, często nie tanich, właśnie bez zamków.
Czy Wam też to przeszkadza??
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-11 17:28:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.