Akcja: Tyjemy Razem !! - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 20:26   #4501
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Ja się ostatnio warzyłam z pół roku temu W tym tygodniu muszę się zważyć
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:41   #4502
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez ania2 Pokaż wiadomość
A co ile się ważycie?Myślicie,że 2 razy w tygodniu będzie ok czy lepiej raz(nie wiem czy tyle wytrzymam)...
raz na dwa tygodnie. dwa razy w tygodniu to lekka obsesja już i takie "pilnowanie". O urządzeniu typu waga najlepiej na jakiś czas zapomnieć i żyć normalnie. Ja ważę się raz na pół roku. Czuję się dobrze w swoim ciele, choć dobrnąć do 58-60 kg bym chciała
Mam jakieś 55 kg z 46 kg po zapaleniu trzustki. Fakt, muszę czasem uważać na dietę, ale staram się jeść normalnie i normalne porcje (mam tendencje do przesadzenia a potem płaczę, że mi jedzenie uszami wypływa ). Nie wyglądam już źle, chociaż ludzie mówią mi, że źle nie wyglądałam, jednak słyszałam teksty, że ja chyba nic nie jem. Stres swoje potrafił zrobić. A potem zakochanie i tak oto mi szło ciężko. Poza tym widzę, że wiek (hormony) swoje robią. Przez 3 lata brałam tabletki, ale odstawiłam dwa lata temu (samopoczucie było fatalne). Teraz jest ok, chociaż biedę w organizmie miałam. Pamiętam jak nigdy nie mogłam przekroczyć 50 kg. A teraz udaje mi się utrzymać stała wagę bez większego wysiłku

Najważniejsze, to nie popaść w skrajności, nie pilnować obsesyjnie wagi. Robić to co zawsze, ale przede wszystkim zmienić podejście do świata i samej siebie. To bardzo pomaga. I nie trzeba mieć niczyjego wsparcia, bo robimy to dla siebie i własnego zdrowia oraz samopoczucia. Reszta ułoży się sama
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 09:41   #4503
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
To, co zaznaczyłam to nie anoreksja tylko bulimia Jedno z drugim ma bardzo wiele wspólnego, ale to "obżeranie się" a potem wyrzusty sumienia to czysty przykład B....

Najważniejsze - ważyć się raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie! Nie wolno wskakiwać na wagę przed jedzeniem, po jedzeniu, w ciągu dnia, wieczorem. To już obsesja. Normalne jest, że waga w ciągu doby się waha i często różnica dochodzi nawet do 2-3 kg.

Nie pocieszę Cię, ale w takich przypadkach, bez interwencji lekarza (psycholog/psychiatra) jest ciężko samemu z tego wyjść.

Żeby nie było, anoreksja to chorobliwy wstręt do jedzenia, unikanie do za wszelką cenę. I robisz wszystko, aby nie jeść. Później, w zaawansowanej chorobie ciężko jest jeść, bo żołądek ledwo pracuje... Kilka razy otarłam się o ano., jednak w porę sobie uświadomiłam, że jestem na złej drodze.
karolca ja doskonale zdaję sobie sprawę, że to co opisałam to bulimia a nie anoreksja, wiem, że do tych zaburzeń niezbędny jest psycholog (jestem pod jego opieką), i ogólnie spotkania i terapie powoli mi pomagają, ale boję się przejścia z anoreksji na bulimię, ponieważ wiele dziewcząt tak ma. chwilowy powrót do jedzenia, chęć przytycia i z powrotem wstręt do niego i pozbywanie się go przez wymioty

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ania2 Pokaż wiadomość
Czarna a mogłabyś mi napisać co jesz w ciągu dnia?Bo ja sama nie wiem co mogę wprowadzić do dietyMuszę przytyć ale nie do wagi wyjściowej...
Rano przeważnie dwie kroki ciemnego chleba z serem, wędliną.
W szkole przeważnie nic, ostatnio wzięłam kanapkę do szkoły i mam zamiar zacząć coś jeść w szkole, na obiad przeważnie to co mama zaserwuję, jakaś zupa, lub mięso z ryżem surówka, do kolacji w między czasie zjem jakiś owoc\ jogurt, i na kolacje albo płatki na mleku, lub znowu kanapki... zależy- to tak mniej więcej
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 13:18   #4504
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez ania2 Pokaż wiadomość
Dziękuje.

Jesteś po diecie czy tak poprostu masz,że za mało ważysz?
a gdzieee tam.. nigdy żadnych diet nie stosowałam, i nigdy nie chciałam schudnąć, gdyż zawsze pragnęłam przytyć ale u mnie to chyba rodzinne bo moja mama w moim wieku też wyglądała podobnie, mój brat też do najgrubszych nie należy, poza tym należę do osób o tzn. drobnych kościach, jestem raczej takiej dość filigranowej postury, więc pewnie jak coś przytyję to aż tak bardzo nie będzie tego widać, no ale jednak zawsze coś

właśnie wcinam jajecznicę z 3 jajek z płatkami owsianymi (tylko płatki trzeba najpierw zalać wrzątkiem aż zmiękną) no i do tego oczywiście 2 kromki chleba z masłem
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 19:36   #4505
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

można?

melduje się kolejna chudzinka

to zawsze był dla mnie problem ważę niecałe 51kg przy wzroscie 166. Nie wydaje się to jakoś super mało, ale wyglądam chudziutko jeżeli chodzi o dolną partię ciała to wszystko jest ok, moje nogi to nie patyki, biodra mam, ale jeśli chodzi o górę.. mam chude ręce i ramiona, o braku biustu nie wspominam ;p Od długiego czasu myślałam co z tym zrobić, więc teraz czeka mnie nadrobienie tego wspaniałego jak dla mnie wątku w celu znalezienia odpowiedzi ;D chyba, że macie jakieś szybkie wskazówki? najchętniej chciałabym przytyć do 54 kg..

Najbardziej w byciu chudziną denerwuje mnie gadanie moich koleżanek, które starają się schudnąć, a tak na prawdę nie mają z czego. A kiedy usłysze 'chcialabym byc taka chudziutka jak ty' to mam ochotę je wszystkie powystrzelać, bo nie wiedza jakie to jest uczucie jak idę do sklepu, dużo rzeczy na mnie wisi i nie czuję się w ogóle kobieco Do tego jeśli chodzi o jedzenie to naprawdę sobię nie żałuje i nic.. jedynie przytyłam 2 kg od brania tabletek antykoncepcyjnych.

Edytowane przez lm77
Czas edycji: 2009-04-21 o 19:38
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:13   #4506
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Skoro nogi masz w porządku, tyłek, biodra, a masz po prostu bardzo szczupłe ręce no to jedyną metodą są chyba ćwiczenia siłowe. Mam podobny problem, bo akurat klatkę piersiową mam taką średnią, a te chude ręce przy niej wyglądają trochę dziwnie.
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:30   #4507
Roxi266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Widzę że macie ten sam problem co ja a mianowicie nisko wage i problem z przytyciem. Ostatnio byłam u lekarza endokrynologa niby z problemem malych piersi ale rowniez z powodu niskiej wagi. Lekarz powiedzial mi ze moge miec zanik kosmykow jelitowych ktore wchlaniaja pokarm i dlatego tez moge miec problem z przytyciem, lekarz wyslal mnie na badania i zobaczymy co bedzie. Radze wam udajcie sie do endokrynologa bo dietetyk nic nie zdziala jesli macie zanik kosmykow jelitowych.... sama sie o tym przekonalam wydalam fure kasy na pryatnego dietetyka niestety bez zadnych rezultatow.
Roxi266 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 11:01   #4508
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez 2-B Pokaż wiadomość
Skoro nogi masz w porządku, tyłek, biodra, a masz po prostu bardzo szczupłe ręce no to jedyną metodą są chyba ćwiczenia siłowe. Mam podobny problem, bo akurat klatkę piersiową mam taką średnią, a te chude ręce przy niej wyglądają trochę dziwnie.
dzięki, czegoś poszukam a co jetsnajlepsze, małe hantle?

Roxi266 kiedys na joe monster bylo o ludziach z najdziwiniejszymi chorobami i byl mężczyzna, który własnie przytyć nie może, bo ma zbyt szybki metabolizm, stwierdziłam, że mam to samo :p
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 12:01   #4509
Roxi266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

lm77 to jest własnie najwiekszy bląd naszego spoleczenstwa wszyscy mysla ze nasza waga duza czy mala zalezy od metabolizmu a to wcale nie jest prawda ja jestem szczupla mialam robione badania i stwierdzono ze mam wolny metabolizm tak samo moja znajoma ma szybki matabolizm i ma nadwage. Wiec same zdecydujcie co jest prawda a co nie.
Roxi266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 12:16   #4510
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez Roxi266 Pokaż wiadomość
lm77 to jest własnie najwiekszy bląd naszego spoleczenstwa wszyscy mysla ze nasza waga duza czy mala zalezy od metabolizmu a to wcale nie jest prawda ja jestem szczupla mialam robione badania i stwierdzono ze mam wolny metabolizm tak samo moja znajoma ma szybki matabolizm i ma nadwage. Wiec same zdecydujcie co jest prawda a co nie.
dobrze wiedziec, zawsze zylam w przekonaniu, ze wszystko zalezy od metabolizmu
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:23   #4511
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez Roxi266 Pokaż wiadomość
lm77 to jest własnie najwiekszy bląd naszego spoleczenstwa wszyscy mysla ze nasza waga duza czy mala zalezy od metabolizmu a to wcale nie jest prawda ja jestem szczupla mialam robione badania i stwierdzono ze mam wolny metabolizm tak samo moja znajoma ma szybki matabolizm i ma nadwage. Wiec same zdecydujcie co jest prawda a co nie.
o proszę, tego nie słyszałam.
to w takim razie co może mieć wpływ na problemy z przytyciem? oprócz chorób, chodzi mi o naturalne przyczyny. genetyka, stres..?

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

http://www.papilot.pl/diety-zdrowie/...udzielcow.html - wreszcie ktoś się nami zainteresował 8)

ale coś mi tu nie pasuje, bo mi wychodzi, że mam spożywać jakieś 1710kcal^ to trochę mało jak dla mnie ;P
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę

Edytowane przez dontknow
Czas edycji: 2009-04-22 o 14:31
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 18:14   #4512
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez Roxi266 Pokaż wiadomość
Widzę że macie ten sam problem co ja a mianowicie nisko wage i problem z przytyciem. Ostatnio byłam u lekarza endokrynologa niby z problemem malych piersi ale rowniez z powodu niskiej wagi. Lekarz powiedzial mi ze moge miec zanik kosmykow jelitowych ktore wchlaniaja pokarm i dlatego tez moge miec problem z przytyciem, lekarz wyslal mnie na badania i zobaczymy co bedzie. Radze wam udajcie sie do endokrynologa bo dietetyk nic nie zdziala jesli macie zanik kosmykow jelitowych.... sama sie o tym przekonalam wydalam fure kasy na pryatnego dietetyka niestety bez zadnych rezultatow.

No właśnie, ostatnio też mi ktoś polecił endokrynologa, bo dietetyk cudów nie zdziała, zobaczymy musze sobie wizytę zamówic ;d
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 19:10   #4513
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez Roxi266 Pokaż wiadomość
Widzę że macie ten sam problem co ja a mianowicie nisko wage i problem z przytyciem. Ostatnio byłam u lekarza endokrynologa niby z problemem malych piersi ale rowniez z powodu niskiej wagi. Lekarz powiedzial mi ze moge miec zanik kosmykow jelitowych ktore wchlaniaja pokarm i dlatego tez moge miec problem z przytyciem, lekarz wyslal mnie na badania i zobaczymy co bedzie.
Koniecznie napisz co wyjdzie z tych badań.. może i moje kosmki potrzebują pomocy któż to wie..
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 19:29   #4514
Roxi266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

2-B Oczywiscie napisze co wyszlo z moich badan ale dopiero gdzies 12 maja bo wtedy mam wizyte u lekarza gdyż kolejki do endokrynologa nie sa male.
Roxi266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 19:49   #4515
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez Roxi266 Pokaż wiadomość
lm77 to jest własnie najwiekszy bląd naszego spoleczenstwa wszyscy mysla ze nasza waga duza czy mala zalezy od metabolizmu a to wcale nie jest prawda ja jestem szczupla mialam robione badania i stwierdzono ze mam wolny metabolizm tak samo moja znajoma ma szybki matabolizm i ma nadwage. Wiec same zdecydujcie co jest prawda a co nie.
Na ten temat mam inne zdanie. Wg mnie metabolizm ma bardzo duże znaczenie na naszą wagę, choć może nie najważniejsze, bo na to czy jesteśmy otyli czy zbyt chudzi wpływają jeszcze inne czynniki
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:14   #4516
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez Roxi266 Pokaż wiadomość
2-B Oczywiscie napisze co wyszlo z moich badan ale dopiero gdzies 12 maja bo wtedy mam wizyte u lekarza gdyż kolejki do endokrynologa nie sa male.
spoko, nie spieszy mi się...

wydaje mi się, że metabolizm jest dość ważny, ponieważ znam osoby, które niewiele jedzą a są dość masywnej postury
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:39   #4517
mrowkan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 228
Question Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez Roxi266 Pokaż wiadomość
Widzę że macie ten sam problem co ja a mianowicie nisko wage i problem z przytyciem. Ostatnio byłam u lekarza endokrynologa niby z problemem malych piersi ale rowniez z powodu niskiej wagi. Lekarz powiedzial mi ze moge miec zanik kosmykow jelitowych ktore wchlaniaja pokarm i dlatego tez moge miec problem z przytyciem, lekarz wyslal mnie na badania i zobaczymy co bedzie. Radze wam udajcie sie do endokrynologa bo dietetyk nic nie zdziala jesli macie zanik kosmykow jelitowych.... sama sie o tym przekonalam wydalam fure kasy na pryatnego dietetyka niestety bez zadnych rezultatow.
a co robic z tym zanikeim kosmkow jelitowych,mozna to wyleczyc? co w takim razie zrobic zeby przytyc?
mrowkan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 14:23   #4518
cassie88
Raczkowanie
 
Avatar cassie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Hej dziewczyny!
Dołącza do Was kolejna chudzinkaWażę 47 kg przy wzroście 1,65, chcę do lipca przytyć 7 kg. W ciągu ostatnich miesięcy przeszłam chyba wszystkie możliwe badania i wyszło, że jestem okazem zdrowia Ostatnio byłam u dietetyka i mam rozpisaną dietę, którą stosuję, ale na razie kilogramów nie przybywa. Zastanawiam się czy może zapisać się na siłownię, ale boję się, że jeszcze bardziej schudnę.

Nie dałam rady przejrzeć wszystkich stron wątku, bo jest ich strasznie dużo, ale na paru stronach pojawia się wątek Nutridrinka i zastanawiam się czy to działa? Z góry dzięki za odpowiedź
cassie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 14:31   #4519
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

przy odpowiednich cwiczeniach silowych nie chudnie sie, a wrecz przeciwnie- tyje, bo rozrasta sie tkanka miesniowa.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 14:42   #4520
cassie88
Raczkowanie
 
Avatar cassie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
przy odpowiednich cwiczeniach silowych nie chudnie sie, a wrecz przeciwnie- tyje, bo rozrasta sie tkanka miesniowa.
Ale przy takich ćwiczeniach chyba musiałabym dodać jeszcze kalorii do diety, którą stosuję, tak? bo ta dieta, którą rozpisał mi dietetyk nie uwzględnia ćwiczeń na siłowni...
cassie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 14:54   #4521
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez cassie88 Pokaż wiadomość
Ale przy takich ćwiczeniach chyba musiałabym dodać jeszcze kalorii do diety, którą stosuję, tak? bo ta dieta, którą rozpisał mi dietetyk nie uwzględnia ćwiczeń na siłowni...
yy.. no chyba tak. na pewno bedziesz musiala brac pod uwage posilki okolotreningowe, szczegolnie po treningu. na twoim miejscu poszlabym jeszcze raz do dietetyka :P
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 15:00   #4522
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Podasz mi przykłady jakiś ćwiczeń?? bedę wdzięczna
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 18:56   #4523
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Nie chyba tak, tylko na pewno. Samymi ćwiczeniami też niewiele zdziałasz. Trzeba jeszcze porządnie jeść.
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 19:47   #4524
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

no bo musi być dodatki bilans kaloryczny, żeby mięśni przybyło :P
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 19:49   #4525
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez cassie88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Dołącza do Was kolejna chudzinkaWażę 47 kg przy wzroście 1,65, chcę do lipca przytyć 7 kg. W ciągu ostatnich miesięcy przeszłam chyba wszystkie możliwe badania i wyszło, że jestem okazem zdrowia Ostatnio byłam u dietetyka i mam rozpisaną dietę, którą stosuję, ale na razie kilogramów nie przybywa. Zastanawiam się czy może zapisać się na siłownię, ale boję się, że jeszcze bardziej schudnę.

Nie dałam rady przejrzeć wszystkich stron wątku, bo jest ich strasznie dużo, ale na paru stronach pojawia się wątek Nutridrinka i zastanawiam się czy to działa? Z góry dzięki za odpowiedź
nie schudniesz jeśli będziesz wykonywać takie ćwiczenia, które pomogą ci przytyć. Najlepiej pogadać z instruktorem na siłowni, on ci poleci, jakie warto ćwiczenia robić, a jakie darować sobie ;d
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 12:17   #4526
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

ćwiczenia typowo siłowe można wykonywać też w domu. można wykorzystywać ciężar swojego ciała albo skombinować jakieś obciążenia..^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:07   #4527
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Wczoraj zjadłam duuużo, ale zapomniałam kompletnie o czymś do picia, po prostu za bardzo skupiłam się na jedzeniu i dzisiaj rano wstałam jak z kacem aż mi się słabo zrobiło tak mi się pić chciało. Także uważajcie, dużo pijcie szczególnie po treningu.
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:10   #4528
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

ok, zapamiętam sobie xd chociaż mój organizm przyzwyczajony jest do niepicia, bo ja od dziecka mało piję XD
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 15:31   #4529
cassie88
Raczkowanie
 
Avatar cassie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez 2-B Pokaż wiadomość
Nie chyba tak, tylko na pewno. Samymi ćwiczeniami też niewiele zdziałasz. Trzeba jeszcze porządnie jeść.
Wiem, że trzeba porządnie jeść Dlatego byłam u dietetyka Na razie udaje mi się trzymać dietę w 100%. Postanowiłam, że dzisiaj pierwszy raz pójdę na siłownię i poproszę trenera o jakiś trening na zwiększenie masy. Trzymajcie kciuki
A zapomniałabym: skoro dziś pierwszy raz idę na trening to może mogłybyście napisać jakąś propozycję posiłku potreningowego?
cassie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 19:20   #4530
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Była któraś z was u dietetyka , a jeśli tak to czy coś pomógł?
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.