Akcja: Tyjemy Razem !! - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 14:28   #4711
cassie88
Raczkowanie
 
Avatar cassie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Cassie, zastanawia mnie zamiennik piersi kurczaka - wołowina wiem, że wołowina jest również chudym mięsem, ale jest to mięso czerwone a nie białe. O ile białe można jeść często (nawet codziennie) o tyle czerwone nie.
Chodzi o to żeby dieta była urozmaicona-najbardziej lubię kurczaka i ryby,ale jedząc tylko to można nabawić się np. anemii, bo w kurczaku żelaza prawie nie ma. Te 3 kategorie odnoszą się do 3 składników: białka, tłuszczu i węglowodanów-mogę wymieniać produkty w obrębie danej grupy tak żeby zgadzały mi się ilości makroskładników.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
ach, to nie wiedziałam.
a można wiedzieć, co ćwiczysz?
Trening siłowy czyli taki na rozwój masy mięśniowej A wytrzymałościowy jest raczej na spalanie tkanki tłuszczowej, a mi na tym nie zależy
cassie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 14:41   #4712
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

chodzi mi dokładnie o ćwiczenia. bo to, że siłowy to raczej zrozumiałe
chyba, że ćwiczysz na maszynach, to nie musisz odpowiadać, bo mi to niewiele da ;p
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 14:47   #4713
cassie88
Raczkowanie
 
Avatar cassie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
chodzi mi dokładnie o ćwiczenia. bo to, że siłowy to raczej zrozumiałe
chyba, że ćwiczysz na maszynach, to nie musisz odpowiadać, bo mi to niewiele da ;p
Część robię na maszynach, część na wolnych ciężarach. Tylko, że rozpiska zostaje na siłowni, a w tej chwili nie pamiętam tych nazw Mogę ewentualnie sxerowac tę rozpiskę albo zrobić zdjęcie jeśli bardzo chcesz
cassie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:57   #4714
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

nie, nie potrzebuję i tak mam swój plan treningowy, a maszyn nie mam, więc twoje starania wyszłyby na marne
a ogólnie- jesteś zadowolona? zauważyłaś już jakiś przyrost? ;>
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:14   #4715
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
nie, nie potrzebuję i tak mam swój plan treningowy, a maszyn nie mam, więc twoje starania wyszłyby na marne
a ogólnie- jesteś zadowolona? zauważyłaś już jakiś przyrost? ;>
Jeśli chodzi o cwiczenia, to mogę po sobie powiedzieć, że efekty są widoczne. A co najbardziej mnie cieszy, to powiększył mi się tyłek i uda
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:29   #4716
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

oj, mi tyłek też się polepszył ostatnio- powiększył, uniósł i ujędrnił
a na nogi.. no cóż, chyba mam za mało ćwiczeń albo za mało obciążenia, bo póki co to nie rosną.
a co ćwiczyłaś na nogi? ;>
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 08:30   #4717
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Podam Ci linki, które były moja "inspiracją"

http://www.fitness.org.pl/modules/ne...hp?storyid=678

http://www.fitness.org.pl/modules/ne...hp?storyid=680


Oczywiście, tych przy maszynach nie robię, bo nie mam takiej możliwości. Obciążenia też nie daję na nogi, bo mam chore kolano i byłaby tragedia.
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 16:34   #4718
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

ja mam w szkole jedną maszynę na pośladki i z zamiłowaniem na niej ćwiczę
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 18:17   #4719
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

a brzuch?? możecie coś polecić??
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 18:32   #4720
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

no przede wszystkim pewnie : 8 minute abs (znajdziesz na youtube) albo tamilee webb abs- musisz ściągnąc, poszukaj wątku na wizażu.
ja ćwiczę siłowo i nie wykonuję zbyt wielu ćwiczeń na brzuch, bo on pracuje podczas całego mojego treningu.
jak chcesz, to mogę ci potem przesłać ćwiczenia, które ja wykonywałam i które dawały jako takie efekty.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 18:44   #4721
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Jasne, jesli tylko możesz, bedę wdzięczna...
Robie 8 minute abs... ale szukam czegoś nowego jakiś urozaiceń
tamilee web w ogóle nie mogłam znaleźć, znaczy problem z ściągnięciam...

"bo on pracuje podczas całego mojego treningu" Podczas biegania w jakim stopniu pracuja mięśnie brzucha?? w ogóle podczas jakich ćwiczeń najbardziej pracują mięśnie brzucha?? rowerek?
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 19:02   #4722
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

siłowy to nie bieganie. mam tu na myśli ćwiczeń z hantelkami, sztangą, sztangielkami itd.
myślę, że najbardziej to pracuje przy treningu naramiennych.. przynajmniej ja to tak odczuwam.

potem napiszę ćwiczenia, bo teraz nie mam czasu XD
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 20:35   #4723
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Jasne, spoko mnie się nie spieszy xD
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 10:34   #4724
cassie88
Raczkowanie
 
Avatar cassie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
nie, nie potrzebuję i tak mam swój plan treningowy, a maszyn nie mam, więc twoje starania wyszłyby na marne
a ogólnie- jesteś zadowolona? zauważyłaś już jakiś przyrost? ;>
Zauważyłam i to nawet spory ale wiem, że na początku się szybko rośnie. Zaczynam się zastanawiać nad jakimiś delikatnymi suplementami-jakaś zakręcona jestem-miałam zapytać swojego dietetyka co sądzi o suplementach i odżywkach a w końcu zapomniałam może następnym razem. A tak w ogóle powiem Wam, że się dużo lepiej czuję jedząć według rozpiski i o stałych porach. Wcześniej tak naprawdę jadłam cały dzień bez przerwy i miałam dużo gorsze samopoczucie niż teraz... Chyba, że lepsze samopoczucie to efekt ćwiczeń, bo naprawdę wkręciłam się w treningi
cassie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 21:20   #4725
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

to uzależnia xD hehe
również chodzą mi po głowie odzywki i z jednej strony ludzie mi odradzają, bo po co sie faszerować takimi rzeczami skoro nie jest mi to potrzebne bo nie jestem żadną kulturystką, odpowiednie jedzenie i ćwiczenia wystarczą, ale z drugiej strony, to dobrze dobrany suplement może być pomocny...
Jak będziesz coś wiedziała na ten temat to pisz
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:19   #4726
catreena
Raczkowanie
 
Avatar catreena
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Ja juz nie mam siły tłumaczyć ludziom dlaczego jestem taka a nie inna. Mam 166 wzrostu a waże 48,9 kg. Ostatnio gdzie sie nie rusze to każdy sie pyta czy ja wogóle cos jem, dlaczego jestem taka chuda... a teksty typu "Co Ty jesteś taka chuda, kotletów nie jesz?" lub "wyglądasz jak anorektyczka" doprowadzają mnie do szału. Kiedy poznaje nową osobe lub odwiedza mnie koleżanka to pierwsze co słysze "Jaka Ty jesteś chuda, jeść Ci w domu nie dają" A prawda wyglada tak, że moja przemiana materii jest tak szybka, ze nie nadazam z uzupełnianiem pokarmów. A potrafie zjesc naprawde sporo, choc ostatnio przestałam widziec w tym sens... Nigdy nie schudłam "nagle" od kiedy pamietam moja waga wahała sie pomiedzy 48 a 50 kg. Wiele osób procz mojego kochanego chłopaka nie rozumie, że ja poprostu taka jestem... Z drugiej strony ja wcale nie twierdze, że jestem nieatrakcyjna, podobam sie wielu facetom, oglądają sie za mna na ulicy i prawią mi komplementy... Uwazam , że nie jestem chuda jak tyczka, mam troche tłuszczyku który odkłada mi się tu i tam, nóg nie mam jakis masakrycznie chudych, moja pupa zachowała jeszce jakieś kragłości a biustonosz nosze w rozmiarze 75 B problemem sa rece i łydki to one sprawiają wrazenie że jestem bardzo szcupła. Jesli znacie jakies sposoby aby nieco przytyć szczegolnie w rękach i łydkach to będę bardzo wdzięczna za informacje. Ostatnio nie chce mi sie wychodzic z domu, bo mam wraże nie ,żę wszyscy widzą mnie jako bardzo chuda osobe. Czasem tak zazdroszcze dziewczyną ktore nie maja takiego problemu... odchudzić się jest dużo łatwiej niż przytyc... a texty typu wygladasz jak patyczak sa dla mnie trudne do zniesienia, grubej osobie nie powie sie wprost "jesteś gruba jak swinia"
__________________


Edytowane przez catreena
Czas edycji: 2009-06-03 o 13:24
catreena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:10   #4727
cassie88
Raczkowanie
 
Avatar cassie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez czarna_2202 Pokaż wiadomość
to uzależnia xD hehe
również chodzą mi po głowie odzywki i z jednej strony ludzie mi odradzają, bo po co sie faszerować takimi rzeczami skoro nie jest mi to potrzebne bo nie jestem żadną kulturystką, odpowiednie jedzenie i ćwiczenia wystarczą, ale z drugiej strony, to dobrze dobrany suplement może być pomocny...
Jak będziesz coś wiedziała na ten temat to pisz
Dokładnie: uzależnia Jakbym mogła to bym chodziła na siłkę codziennie, ale podobno wtedy mięśnie wolniej rosną...
Wiesz, ja chcę brać jakieś odżywki, które mi na pewno nie zaszkodzą, dlatego chcę to skonsultować z kimś kompetentnym, a nie z chłopakami z siłowni
cassie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:56   #4728
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Catreena ja waze tyle co Ty a jestem 5 cm wyzsza. Skoro masz kraglosci, podobasz sie facetom, nie przeszkadza Ci Twoj wyglad to olej te komentarze. Nie ma sposobu na przytycie w lydkach albo rekach Nie masz wplywu na to gdzie Ci sie tluszcz odklada. Jedynie mozesz wzmocnic miesnie tych partii-wtedy beda troche grubsze.
Fajnie by bylo jakby mozna bylo wybierac gdzie sie tyje:P
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:44   #4729
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez catreena Pokaż wiadomość
Ja juz nie mam siły tłumaczyć ludziom dlaczego jestem taka a nie inna. Mam 166 wzrostu a waże 48,9 kg. Ostatnio gdzie sie nie rusze to każdy sie pyta czy ja wogóle cos jem, dlaczego jestem taka chuda... a teksty typu "Co Ty jesteś taka chuda, kotletów nie jesz?" lub "wyglądasz jak anorektyczka" doprowadzają mnie do szału. Kiedy poznaje nową osobe lub odwiedza mnie koleżanka to pierwsze co słysze "Jaka Ty jesteś chuda, jeść Ci w domu nie dają" A prawda wyglada tak, że moja przemiana materii jest tak szybka, ze nie nadazam z uzupełnianiem pokarmów. A potrafie zjesc naprawde sporo, choc ostatnio przestałam widziec w tym sens... Nigdy nie schudłam "nagle" od kiedy pamietam moja waga wahała sie pomiedzy 48 a 50 kg. Wiele osób procz mojego kochanego chłopaka nie rozumie, że ja poprostu taka jestem... Z drugiej strony ja wcale nie twierdze, że jestem nieatrakcyjna, podobam sie wielu facetom, oglądają sie za mna na ulicy i prawią mi komplementy... Uwazam , że nie jestem chuda jak tyczka, mam troche tłuszczyku który odkłada mi się tu i tam, nóg nie mam jakis masakrycznie chudych, moja pupa zachowała jeszce jakieś kragłości a biustonosz nosze w rozmiarze 75 B problemem sa rece i łydki to one sprawiają wrazenie że jestem bardzo szcupła. Jesli znacie jakies sposoby aby nieco przytyć szczegolnie w rękach i łydkach to będę bardzo wdzięczna za informacje. Ostatnio nie chce mi sie wychodzic z domu, bo mam wraże nie ,żę wszyscy widzą mnie jako bardzo chuda osobe. Czasem tak zazdroszcze dziewczyną ktore nie maja takiego problemu... odchudzić się jest dużo łatwiej niż przytyc... a texty typu wygladasz jak patyczak sa dla mnie trudne do zniesienia, grubej osobie nie powie sie wprost "jesteś gruba jak swinia"
ćwicz np. na rowerku jeśli masz tkai w domu np. to podczas oglądania telewizji np. 1 filmu tka 1,5 h dziennie możesz zacząć np. od 30 min i wtedy łydki Ci się rozrosną i uda chyba też i pośladki, bo np. mojej koleżnaki mama tak jeździła a chciałą schudnąć ale zrobiły jej się mieśnie i w tych partiach nabrała trochę cm albo znajdź jakieś cw na nogi np. 8 minute legs ;D a na ręce to nie wiem
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 21:16   #4730
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez cassie88 Pokaż wiadomość
Dokładnie: uzależnia Jakbym mogła to bym chodziła na siłkę codziennie, ale podobno wtedy mięśnie wolniej rosną...
Wiesz, ja chcę brać jakieś odżywki, które mi na pewno nie zaszkodzą, dlatego chcę to skonsultować z kimś kompetentnym, a nie z chłopakami z siłowni
Dokładnie... ja się gubie, kiedyś szperałam na temat l-kanityny, chromu bio CLA itd... ale się wystraszyłam, bo ogólnie o tych środkach pisza niesamowite rzeczy, a znowu inny twierdzą, że to o kant tyłka rozbić i że po odstawieniu tego efekty są masakryczne... każda opinia inna i nie wiadomo, którą się sugerować... licze na Ciebie
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:07   #4731
Nonna
Raczkowanie
 
Avatar Nonna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Witam, znalazłam się na wizażu dzięki wielu radom, które tutaj przeczytałam

Rok temu ważyłam 45 kg przy 170 cm wzrostu - masakra! Wzięłam się za siebie czyli rzuciłam natychmiastowo palenie, 3 razy w tygodniu basen, wieczorem na rolki, troche piwka, bo lubie a pogoda sprzyjała i ciągle, ciągle jedzonko Dzięki temu, że cały czas byłam w ruchu i jadłam przytyłam 10 kg

Niestety na krótko, na dworze zaczęło się robić zimno, w domu przed telewizorem i ile bym nie jadła to chudłam Teraz powtarzam to co rok temu i licze na ponowne efekty
Nonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 15:43   #4732
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Ja jestem szczesliwa ze nie waze juz 39 kg teraz rzucam palenie... mam nadzieje ze dobije do 46-47 bo przy moim wzroscie jak wazyłam 39 okropnie wygladałam teraz jescze nie jest dobrze ale walcze nieustannie no i nie cwicze... ale moze zaczne
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:19   #4733
blackdream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
chcem nabrać wagi :)

nietypowy problem, hmmm... nie wiem, ale może wy mi doradzicie co jeść, aby przytyć...
blackdream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:30   #4734
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: chcem nabrać wagi :)

Tu jest mnóstwo wątków na ten temat. Poszukaj!!!
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:32   #4735
party
Raczkowanie
 
Avatar party
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 75
GG do party
Dot.: chcem nabrać wagi :)

Nie jestem raczej odpowiednią osobą do udzielania tego typu rad. Proponuję jednak wejście na NASZE CODZIENNE JADłOSPISY . Tam możesz znaleźć wiele ciekawych info.
__________________


party jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:14   #4736
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Mnie to by się przydało coś na tyłek...Bo mam jakiś taki płaski, zero jędrności -,-
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:51   #4737
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: chcem nabrać wagi :)

Cytat:
Napisane przez blackdream Pokaż wiadomość
nietypowy problem, hmmm... nie wiem, ale może wy mi doradzicie co jeść, aby przytyć...
Aby przytyć powinnaś trzymać odpowiednią dietę na masę oraz ćwiczyć...
powinnaś trzymać się podstawowych zasad tj posiłki co ok 3 godz.
śniadanie- najważniejszy posiłek na który powinny składać się węglowodany proste (zastrzyk energii) np płatki owsiane orzechy rodzynki plus białko (które powinno znajdować się w każdym posiłku) np jaja, ser biały...
oczywiście nie zapominamy o drugim śniadaniu, może to być pieczywo z wędliną, serem, plus warzywa które są mile widziane.
Jedz solidny Obiad, (mięso, ryż\ kasza\ makaron, warzywa, )
podwieczorek np jakąś rybkę, (wedle gustu) może być na kanapkę lub z warzywami...
i kolację... na kolację najlepiej jeść białko. węglę nie są Ci potrzebne w nocy tak jak z rana...
To tak mniej więcej... wejdź na jadłospisy tam dokładnie poczytasz co dziewczyny jedzą na p
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:31   #4738
Nonna
Raczkowanie
 
Avatar Nonna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

To nie jest takie proste... Diet jest mnóstwo, ale widze że tak jak ja dziewczyny szukają takiej, która naprawde działa. Kiedyś stosowałam różne diety, ale jakoś nie działały...
Najlepiej to jeść tak dużo i nie doprowadzać do tego by być głodnym, ale to jest jak dla mnie straszna męczarnia, ponieważ nie cierpię się objadać Na mnie to działa, ale jakoś ostatnio nie potrafie być w tym tak konsekwentna jak kiedyś... Taki mój problem z którego zdaję sobie sprawę
Nonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 10:24   #4739
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: chcem nabrać wagi :)

Cytat:
Napisane przez czarna_2202 Pokaż wiadomość
Aby przytyć powinnaś trzymać odpowiednią dietę na masę oraz ćwiczyć...
powinnaś trzymać się podstawowych zasad tj posiłki co ok 3 godz.
śniadanie- najważniejszy posiłek na który powinny składać się węglowodany proste (zastrzyk energii) np płatki owsiane orzechy rodzynki plus białko (które powinno znajdować się w każdym posiłku) np jaja, ser biały...
oczywiście nie zapominamy o drugim śniadaniu, może to być pieczywo z wędliną, serem, plus warzywa które są mile widziane.
Jedz solidny Obiad, (mięso, ryż\ kasza\ makaron, warzywa, )
podwieczorek np jakąś rybkę, (wedle gustu) może być na kanapkę lub z warzywami...
i kolację... na kolację najlepiej jeść białko. węglę nie są Ci potrzebne w nocy tak jak z rana...
To tak mniej więcej... wejdź na jadłospisy tam dokładnie poczytasz co dziewczyny jedzą na p

dlaczego propagujesz białkowe kolacje, charakterystyczne dla jadłospisów redukcyjnych? w przytyciu one na pewno nie pomogą; nie chodzi o to, by zapychać się węglowodanami na noc, ale jak dla mnie białko na kolacją na przytyciu to pomysł nieco absurdalny i utrudniający tycie nawet przy całodziennym dodatnim bilansie.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 10:27   #4740
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: chcem nabrać wagi :)

Wiec co powinno jesc sie na kolacje??
ja zwykle jem jajka, kielbase, parowki, czasami salatki, lub kanapki.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.