Akcja: Tyjemy Razem !! - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 11:02   #4741
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

normalną kolację żeby nie była za ciężka, czyli żebyś mogła po niej spać, a nie umierała z przejedzenia, kanapki + jajecznica/serek wiejski z warzywami/jajka/omlet/kurczak/ryba/twarog/naleśniki/owoce(choc jak ktos ma wrazliwy zoladek to nie polecam/nawet płatki z mlekiem czy owsiankę!!... na przykład, co lubicie, ale nie polecam słodyczy czy tłustych przekąsek (typu kiełbasa na przykład) ,bo są ciężkostrawne i moga spowoodwac problemy trawienne.

Z węglowodanów nie rezygnowałabym na pewno.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:40   #4742
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Ok dzieki za odpowiedz. Tyle z ejak ja zjem np taka kielbase o 20, a ide spac po 23 to nie mam potem zadnego dyskomfortu zoladkowego. Wiec moge ja jesc czy jednak lepiej zrezygnowac??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:54   #4743
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Ok dzieki za odpowiedz. Tyle z ejak ja zjem np taka kielbase o 20, a ide spac po 23 to nie mam potem zadnego dyskomfortu zoladkowego. Wiec moge ja jesc czy jednak lepiej zrezygnowac??
jak nie masz, to możesz jeśli masz ochotę. nie jest jakaś mega zdrowa, bo tłusta, ale domyślam się, że nie jadasz kiełbasy na kolację codziennie.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:10   #4744
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
normalną kolację żeby nie była za ciężka, czyli żebyś mogła po niej spać, a nie umierała z przejedzenia, kanapki + jajecznica/serek wiejski z warzywami/jajka/omlet/kurczak/ryba/twarog/naleśniki/owoce(choc jak ktos ma wrazliwy zoladek to nie polecam/nawet płatki z mlekiem czy owsiankę!!... na przykład, co lubicie, ale nie polecam słodyczy czy tłustych przekąsek (typu kiełbasa na przykład) ,bo są ciężkostrawne i moga spowoodwac problemy trawienne.

Z węglowodanów nie rezygnowałabym na pewno.
To jest głównie białko, nie miałam na myśli, całkowitego wyrzucenia węgli z kolacji, tyko zaznaczyłam że nie są tak bardzo ważne wieczorem jak rano, a doradziłam szczególnie białko, bo sama stwierdziłaś że tłuszcze lub owoce mogą być dla niektórych "ciężkie"
Małe sprostowanie, na noc polecam węgle złożone (chleb, makaron) odradzam proste, które są dobre rano (owoce, miód)
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "

Edytowane przez czarna_2202
Czas edycji: 2009-06-08 o 12:12
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 14:17   #4745
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez czarna_2202 Pokaż wiadomość
To jest głównie białko, nie miałam na myśli, całkowitego wyrzucenia węgli z kolacji, tyko zaznaczyłam że nie są tak bardzo ważne wieczorem jak rano, a doradziłam szczególnie białko, bo sama stwierdziłaś że tłuszcze lub owoce mogą być dla niektórych "ciężkie"
Małe sprostowanie, na noc polecam węgle złożone (chleb, makaron) odradzam proste, które są dobre rano (owoce, miód)
tak, wiem ,że to białko, uwazam, ze kolacja powinna je zawierac, ale sama przyznasz ze Twoja wypowiedz sugerowała czysto białkowe kolacje.

poza tym masz rację. ja np mam ekstremalnie wrazliwy zoladek i wystarczy ze zjem garść orzechów na noc i już mam noc z głowy.:/
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 14:42   #4746
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
jak nie masz, to możesz jeśli masz ochotę. nie jest jakaś mega zdrowa, bo tłusta, ale domyślam się, że nie jadasz kiełbasy na kolację codziennie.
No pewnie Jak jest w domu to tak raz na 2 tygodnie i wtedy na dwie kolacje jem.

A ja to mam chyba pecha. Jak juz udaje mi sie jesc wiecej i nabieram aptetytu to dopaba mnie przeziebienie albo jakas inna choroba i trace caly apetyt
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 10:08   #4747
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez czarna_2202 Pokaż wiadomość
Jasne, jesli tylko możesz, bedę wdzięczna...
Robie 8 minute abs... ale szukam czegoś nowego jakiś urozaiceń
tamilee web w ogóle nie mogłam znaleźć, znaczy problem z ściągnięciam...

"bo on pracuje podczas całego mojego treningu" Podczas biegania w jakim stopniu pracuja mięśnie brzucha?? w ogóle podczas jakich ćwiczeń najbardziej pracują mięśnie brzucha?? rowerek?
A wiecie coś na temat 8 minutes buns? coś pomaga, bo właśnie mam zamiar się za to zabrać, ale słyszałam opinie, ze to pomaga przy odchudzaniu.
Muszę wziąć się zza swój tyłek, bo jakis taki płaski, brak mu jędrności...
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.



Edytowane przez Shinn
Czas edycji: 2009-06-09 o 10:22
Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 10:21   #4748
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
A wiecie coś na temat 8 minutes buns? coś pomaga, bo właśnie mam zamiar się za to zabrać, ale słyszałam opinie, ze to pomaga pzy odcudzaniu.
Muszę wziąc się zza swój tyłek, bo jakis taki płaski, brak mu jędrnośi...
rob 8abs buns, na pewno pomoze przy dodatnim bilansie kalorycznym
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 10:22   #4749
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
rob 8abs buns, na pewno pomoze przy dodatnim bilansie kalorycznym
no spróbuję. mam nadzieje, że jakieś efekty będą widoczne. ;]
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 16:23   #4750
cassie88
Raczkowanie
 
Avatar cassie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Heloł!
Właśnie wróciłam z siłowni. I jestem kolejny kilogram do przodu Gadałam z kumplami z siłowni o jakiś odżywkach-polecają mi kreatynę(ale to dopiero za jakies 2 miesiące) albo gainera. Jutro będę to konsultować z dietetyczką, bo trochę się boję, że będę wyglądać jak oni albo, że mi zaszkodzi....

W nagrodę, że udało mi się przytyć(każda wymówka jest dobra) kupiłam sobie 0,5l lody śmietankowe Grycana, dorzucę do nich M&Ms i pochłonę mniammmmmmm
cassie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 17:59   #4751
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Hej dziewczyny
też by mi się przydało przytyć.. mam 164 cm wzrostu i ważę 47-48 kg. Chciałabym troooszkę więcej.
Nie stosuje żadnej specjalnej diety, najgorsze jest to, że ja praktycznie ciągle coś jem... wiecznie jestem głodna a ludzie jak mnie widzą, to myślą, że zaraz będę coś chciała do jedzenia, nawet nauczyciele niektórzy.. i mimo tego wszystkiego, ja nadal pozostaje taka jaka jestem niestety :P
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 21:54   #4752
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Faktycznie trochę się zasugerowałam białkową kolacją, bo sama taką przeważnie jem
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 13:34   #4753
cassie88
Raczkowanie
 
Avatar cassie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Hej! Właśnie wróciłam od dietetyczki i zdaję Wam relację
Jeżeli chodzi o odżywki to:
-> gainer według niej odpada, bo tam jest mnóstwo cukrów prostych, słodzików i chemii. Możliwe, że przy tym przytyje, ale w sam tłuszcz, poza tym stwierdziła, że ładowanie w siebie 30 g cukru na raz jest trochę głupie
-> kreatyna- powiedziała, że dobry pomysł, ale nie teraz, tylko za jakieś 4 miesiące- tylko że wtedy oczywiście trzeba intensywnie ćwiczyć
->witaminy z grupy B- zapytałam czy działają na apetyt, okazało się, że tak, ale moja dieta jest rozpisana tak, żebym nie musiała brac dodatkowych witamin
->zapytałam co robić jeśli np. nie mam ochoty na jedzenie, czasami w ogóle nie mogę przełknąć mięsa czy wędliny, a wystarczy kilka dni bez apetytu i chudnę.
Powiedziała, że wtedy mogę sobie kupić Nutridrinki i zastąpić nim posiłek albo chociaż dodać go do posiłku. Któraś z was je piła? Jaki smak polecacie?

To chyba tyle jeśli chodzi o odżywki Chyba, że macie jakieś pytania to pytajcie
cassie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:54   #4754
czarna_2202
Raczkowanie
 
Avatar czarna_2202
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 321
GG do czarna_2202
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

A co to jest ten nutridrink?? szczerze sie słyszłam o takim czymś...
A nie pytałaś o coś takiego jak glutamina i tauryna?? to są suplementy typu kreatyma- znaczy się, na mase... ale nie wiem czy brać po jakimś czas jak kreatyne przy intensywnych ćwiczeniach....
Z tym gajnerem to rozwiałaś moje wątpliwości bo strasznie mnie korciło, żeby kupić
__________________
"Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce... "
czarna_2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 12:54   #4755
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

z tego co słyszałam nutridrinki są ohydne ;D
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 13:19   #4756
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Powiedziała, że wtedy mogę sobie kupić Nutridrinki i zastąpić nim posiłek albo chociaż dodać go do posiłku. Któraś z was je piła? Jaki smak polecacie?

czesc,zalogowalamsei specjalnie, zeby ci odpowiedziec.ja pilam nutri i naprawde sa ohydne,mialam po nich skret brzucha i w ogole brak checi na cokolwiek.a poza tym, twoja dietetyczka ma oczy na d.... chyba, za przeproszeniem, bo glownym zrodlem weglowodnadow w nutri jest wlasnie sacharoza, a tego bym raczej nie polecala.imho, lepiej zmiksowac sobie jakis koktajl z bananow i orzechow albo cos. kalorycznie moze byc wtedy nawet wiecej,wszak kartonik tego syfu ma 300kcal, tyle, co za przeproszeniem kanapka z serem.
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:06   #4757
sweet like nutella
Przyczajenie
 
Avatar sweet like nutella
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
GG do sweet like nutella
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

slyszalam,ze nutridrink to po prostu drozszy gainer.
ja wlasnie pije gainera (od razu po treningu) i szczerze - bardzo mi pomogl. pilam tez nutridrinki - nic mi nie daly. a co do smaku - nie byly takie zle (zwlaszcza czekoladowe). wedlug mnie gainer smakowo lepszy
a tego co wyczytalam w gainerze jest bialko serwatkowe - najlepsze.
w nutridrinkach - chyba kazeina?
nie wiem, czy jest jakas roznica. ale serwatkowe do mnie bardziej przemawia.
jakbym cos krecila, prosze mnie poprawic. nie jestem znawca, a tylko mowie, to co wyczytalam i dowiedzialam sie od znajomych cwiczacych na silowni.
pozdrawiam!!
sweet like nutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:35   #4758
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

jogurtowe nutridrinki nie są złe. na pewno dostarczają dużo witamin. ja osobiście dobrze sie po nich czułam, ale z tym tyciem to tak na dwa razy. piłam 2 dziennie do normalnej diety ok 1800kcal i i tak na tym byłam w stanie schudnąć.
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:45   #4759
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez sweet like nutella Pokaż wiadomość
slyszalam,ze nutridrink to po prostu drozszy gainer.
ja wlasnie pije gainera (od razu po treningu) i szczerze - bardzo mi pomogl. pilam tez nutridrinki - nic mi nie daly. a co do smaku - nie byly takie zle (zwlaszcza czekoladowe). wedlug mnie gainer smakowo lepszy
a tego co wyczytalam w gainerze jest bialko serwatkowe - najlepsze.
w nutridrinkach - chyba kazeina?
nie wiem, czy jest jakas roznica. ale serwatkowe do mnie bardziej przemawia.
jakbym cos krecila, prosze mnie poprawic. nie jestem znawca, a tylko mowie, to co wyczytalam i dowiedzialam sie od znajomych cwiczacych na silowni.
pozdrawiam!!
cwiczac na silowni i majac do wyboru gainera albo nutri,to biore gainera.miliony kulturystow nie moga sie mylic

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

nawiasem mowiac,kazeina jest wolno przyswajalnym bialkiem,a serwatka szybko,jest wiec lepsza dla budowy miesni i jako posilek poterningowy jak znalazl
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 16:46   #4760
sweet like nutella
Przyczajenie
 
Avatar sweet like nutella
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
GG do sweet like nutella
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

no tak wlasnie myslalam
wedlug mnie nutri nie jest wcale lepszy od gainera, a sto razy drozszy.
sweet like nutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:11   #4761
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

zabieram się powoli za rzeźbienie od miesiąca waga mi się utrzymuje i czuję, ze będzie lepiej.
Miałam pomysł, żeby zapisać się na siłke + basen [karnet mam za free]. Teraz się zastanawiam czy siłownię mogę zastąpić pracą w domu. Mam hantle + hula hop i zamawiam stepper. Może najpierw spróbuję w domu?

sprawdziłam w necie o tym produkcie Gainer. Chciałabym spróbować z ciekawości, ale boję się taki odżywek w sumie sama nie wiem dlaczego. Czy mogą jakoś zaszkodzić?? Czy jak zacznę brać taką odżywkę to później też muszę? A jak przestanę to wszystko spadnie i będę niekorzystnie wyglądać? Czy zaczynając ćwiczyć mogę sobie ją kupić?
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:19   #4762
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

gainer to typ,nie konkretna odzywka.chodzi o to,ze masz tam bialka i wegle w takiejproporcji,zeby bylo to optymalne dla przyrostu tkanki miesniowej.ale picie ma sens tylko,jezeli cwiczysz,inaczej to po jablkach.nie powinno z ciebie spasc to co nabedziesz gainerem(inaczej jest z kreatyna, bo ona tylko zatrzymuje wode w tkankach),chyba, ze masz tak,ze chudniesz od braku ruchu.a kiedy wlaczyc odzywke to najlepiej zapytaj trenera.ja bralam po 2 tygodniach"rozkrecania sie".ach! i wazne, zeby do 30 min po treningu!!
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:24   #4763
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
gainer to typ,nie konkretna odzywka.chodzi o to,ze masz tam bialka i wegle w takiejproporcji,zeby bylo to optymalne dla przyrostu tkanki miesniowej.ale picie ma sens tylko,jezeli cwiczysz,inaczej to po jablkach.nie powinno z ciebie spasc to co nabedziesz gainerem(inaczej jest z kreatyna, bo ona tylko zatrzymuje wode w tkankach),chyba, ze masz tak,ze chudniesz od braku ruchu.a kiedy wlaczyc odzywke to najlepiej zapytaj trenera.ja bralam po 2 tygodniach"rozkrecania sie".ach! i wazne, zeby do 30 min po treningu!!
dzięki za odpowidź. Hmm problem w tym, że nie mam trenera i zaczynam działać na własną rękę[ćwiczenia].
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:28   #4764
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

mozesz po prostu pojsc do silowni i zapytac.albo w sklepie z odzywkami dla sporowcow,tam zazwyczaj sa pakerzy
mi taki poradzil i dowody byly widoczne i namacalne pod postacia jedrnej,zgrabnej pupy
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:37   #4765
sweet like nutella
Przyczajenie
 
Avatar sweet like nutella
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
GG do sweet like nutella
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

Wlasnie Kasiu, widze,ze sie w tym dobrze orientujesz. Niepokoja mnie zdania, ze gainer to sam cukier. Co o tym sadzisz?
sweet like nutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:39   #4766
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

ok Do tej pory nawet o tym nie myślałam i mnie to nie interesowało ale popytam Tż bo on chodzi na siłownię regularnie i ćwiczy. Wiem, że kiedyś brał kreatynę, ale nie był zadowolony. Może jemu też polecę ten Gainer.

a właśnie jak już wcześniej pisałam. Czy basen od czasu do czasu + regularne ćwiczenia w domu będą ok w połączeniu z tym Gainerem?
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:46   #4767
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

cukier,owszem,ale prosty i w ilosci niezbednej do wbudowania ilosci bialka w porcji.bez tych weglowodanow owszem,katabolizm powysilkowy bylby zahamowany,ale bez zwiekszania masy miesniowej.no,i jak juz podkreslalam,branie gainerow ma sens tylko przy cwiczeniach na mase

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
ok Do tej pory nawet o tym nie myślałam i mnie to nie interesowało ale popytam Tż bo on chodzi na siłownię regularnie i ćwiczy. Wiem, że kiedyś brał kreatynę, ale nie był zadowolony. Może jemu też polecę ten Gainer.

a właśnie jak już wcześniej pisałam. Czy basen od czasu do czasu + regularne ćwiczenia w domu będą ok w połączeniu z tym Gainerem?
a z TZ to bym uwazala, bo zalezy jakiej jest budowy, jezeli jest endomorfikiem to postaw na samo bialko
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:12   #4768
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

ojejejej jestem kompletnym laikiem. Zanim zacznę coś stosować to muszę jeszcze wiele poczytać. Chciałam zacząć z hantlami i stepperem a tu muszę zaplanować coś na masę..
dziękuję za odpowiedzi !
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:16   #4769
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

cwiczenia na mase to silowe po prostu,z obciazeniem, oporowe....
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:06   #4770
sweet like nutella
Przyczajenie
 
Avatar sweet like nutella
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
GG do sweet like nutella
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !!

czyli np jezli robie przysiady z ciezarkami to sa to cwiczenia silowe?
sweet like nutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.