pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 09:56   #151
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Chyba dlatego dopadł mnie taki dół, po prostu przestałam ćwiczyć. Tak więc ruszam do roboty! Ćwiczenia mam dosyć intensywne, wychodzi mi niecała godzinka dziennie, a pocę sie jak dzik :P

Tylko ta dieta... o pomstę do nieba woła ...
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 09:58   #152
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

moja przewaznie tez dopiero ostatnie sie wzielam za siebie i patrze co jem
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 10:15   #153
dagusia319
Przyczajenie
 
Avatar dagusia319
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
GG do dagusia319
Unhappy Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez poszyjewchmurach Pokaż wiadomość
dagusia319 nie waż się codziennie... a już na pewno nie 2x dziennie,bo będzie Cię to troche demotywowało.
najlepiej raz w tygodniu.
i nie uważasz,że 40kg to jednak trochę za mało do wzrostu 159cm.?
myślę,że 45kg ,a nawet więcej spokojnie wystarczy.
wsumie to może trochę przesadzam, ale staram schudnąć troche chociarz do końca wakacji. o trudne zadanie, a ja nadal nie stosuje się do diety. Ale dzięki. Aha, ale jakie wy stosujecie ćwiczenia .???
dagusia319 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 10:19   #154
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam chipsy...więc lepiej abym od nich odchodziła jak najdalej aleee...ostatnio mój facet sobie je kupił i jadł 2 dni!
A ja nawet jednego nie spróbowałam Jestem z siebie dumna...ale ślina po same kolana
Ja też uwielbiam, więc wiem co czujesz Moja największa słabość Od tygodnia nie zjadłam ani jednego i mam nadzieję, że wytrwam dużo dłużej Chociaż teraz jestem przed okresem, więc mam taaaaakie zachcianki, że szkoda gadać
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 10:21   #155
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

[QUOTE=noemi_kh;13369472]Chyba dlatego dopadł mnie taki dół, po prostu przestałam ćwiczyć. Tak więc ruszam do roboty! Ćwiczenia mam dosyć intensywne, wychodzi mi niecała godzinka dziennie, a pocę sie jak dzik :P

A co to za cwiczenia?? Podaj link!
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 10:33   #156
knight
Raczkowanie
 
Avatar knight
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 41
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez sylwusia3688 Pokaż wiadomość
Chociaż teraz jestem przed okresem, więc mam taaaaakie zachcianki, że szkoda gadać
Taaak, dla mnie każdy okres to ciężka wojna z wysokokalorycznym jedzeniem i głęboki dół "wyglądam-jak-świniak".
__________________

"Honey, you have to let it go. If I worried what every bitch in New York was saying about me, I'd never leave the house."

knight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 10:59   #157
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez knight Pokaż wiadomość
Taaak, dla mnie każdy okres to ciężka wojna z wysokokalorycznym jedzeniem i głęboki dół "wyglądam-jak-świniak".
Dokładnie Zawsze się czuję jak wieloryb Nie wspominając o zmianach nastroju Czasami wystarczy jedno słowo i ryczę Nie cierpię okresu
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 12:15   #158
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez oliwia300 Pokaż wiadomość
A co to za cwiczenia?? Podaj link!
Nie wiem czy mogę, reklama i te sprawy... dostęp do strony jest bezpłatny tylko przez 6 dni po wybraniu treningu...

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwusia3688 Pokaż wiadomość
Dokładnie Zawsze się czuję jak wieloryb Nie wspominając o zmianach nastroju Czasami wystarczy jedno słowo i ryczę Nie cierpię okresu
Taaa, skąd to znam...
Mnie to czeka juz jutro
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 12:22   #159
kinkole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Witam Dziewczyny,
jak mija dzien??

zjadlyscie sniadanie??

ja niestety nie, teraz czekam niecierpliwie na obiad, mam nadzieje ze dzis uda mi sie tak naprawde zaczac diete
bylo bieganie rano wiec dobry poczatek jest

niestety ze mna jest tak ze jak cos mi sie nie uda, jak zjem czekoladke to potem robie wszystko zeby sobie dokopac, na zasadzie 'a i tak nic z tego, jedna tabliczka czekolady czy piec nie ma znaczenia' a jeszcze jak przestaje uprawiac sport to juz totalna porazka

no ale mam nadzieje ze dzis OD DZIS bedzie inaczej

usciski Kochane!!
kinkole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 12:32   #160
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez kinkole Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny,
jak mija dzien??

zjadlyscie sniadanie??

ja niestety nie, teraz czekam niecierpliwie na obiad, mam nadzieje ze dzis uda mi sie tak naprawde zaczac diete
bylo bieganie rano wiec dobry poczatek jest

niestety ze mna jest tak ze jak cos mi sie nie uda, jak zjem czekoladke to potem robie wszystko zeby sobie dokopac, na zasadzie 'a i tak nic z tego, jedna tabliczka czekolady czy piec nie ma znaczenia' a jeszcze jak przestaje uprawiac sport to juz totalna porazka

no ale mam nadzieje ze dzis OD DZIS bedzie inaczej

usciski Kochane!!
Kochane, jedz śniadanie! To najważniejszy posiłek!
Ja właśnie zabieram sie za swój trening, za karę (tygodniowa przerwa) zrobię dziś podwójną ilość ćwiczeń.

Lekkie dwa śniadanka już zjedzone, na obiadek zupka szczawiowa chyba zjem bez ziemniaków. Potem idę na zakupy (pieszo 2 km)
Oby tylko wieczorem TŻ nic słodniego nie kupił - bo nie zdzierżę

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

p.s.
moje motto na dziś:

W ZWIĄZKU Z ODCHUDZANIEM W GRUPIE, SZYBCIEJ ZNIKA TŁUSZCZ NA D...... brzuszku :p
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 12:57   #161
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez noemi_kh Pokaż wiadomość

p.s.
moje motto na dziś:

W ZWIĄZKU Z ODCHUDZANIEM W GRUPIE, SZYBCIEJ ZNIKA TŁUSZCZ NA D...... brzuszku :p
Obyś miała rację
Ja za godzinkę biorę się za Tamilee Webb. Muszę dzisiaj porządnie poćwiczyć, bo jutro wyjeżdżam ( i pewnie pojawi się okres ), więc nie będę miała czasu (i siły) ćwiczyć. Dietka oczywiście będzie
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 13:12   #162
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez noemi_kh Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mogę, reklama i te sprawy... dostęp do strony jest bezpłatny tylko przez 6 dni po wybraniu treningu...

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------
Raczej mozesz!! Prosze podziel sie z nami!!


Taaa, skąd to znam...
Mnie to czeka juz jutro
Ojjjjjjjjjj jak mam @ to jem wszystko jak odkurzacz,a pozniej jestem zla sama na siebie!! Dzisiaj na obiad pół gotowanego kalafiora, na podwieczorek danio brzoskwiniowy hmmmmm nie wiem jeszcze co na kolacje!
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:19   #163
Emmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 17
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

ja dziś miałam zupkę kalafiorową:P ale szczerze wole go sobie na surowo schrupać
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice"

MŻ 4/50
TW 6/50
0S 4/jak najdłużej
Emmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:46   #164
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

A raz kozie śmierć, najwyżej moderatorki usuną linka

www.bodyworks.pl

ćwiczę tam juz jakiś czas, i o dziwo, chce mi się!
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:01   #165
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez noemi_kh Pokaż wiadomość
A raz kozie śmierć, najwyżej moderatorki usuną linka

www.bodyworks.pl

ćwiczę tam juz jakiś czas, i o dziwo, chce mi się!
A jakie efekty tych ćwiczeń?
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:09   #166
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

No właśnie brak efektów skłonił mnie do szukania pomocy na wizażu. Jem naprawdę niezdrowo, od początku roku waga posuwała się o ok. kilogram do przodu miesięcznie. Odkąd ćwiczę, waga spadła tylko o 1 kg, ale nadal mam problem z dietą. Za to samopoczucie - ekstra - z każdym ukonczonym poziomem motywacja wzrasta.
Chciałabym widzieć wyraźniejszy spadek wagi, dlatego na drugim poziomie wybrałam intensywniejszy trening. Zobaczymy co dalej... Może po prostu pierwszy etap był za słaby wysiłkowo dla kogoś kto żre i nie pracuje?
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:23   #167
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez noemi_kh Pokaż wiadomość
No właśnie brak efektów skłonił mnie do szukania pomocy na wizażu. Jem naprawdę niezdrowo, od początku roku waga posuwała się o ok. kilogram do przodu miesięcznie. Odkąd ćwiczę, waga spadła tylko o 1 kg, ale nadal mam problem z dietą. Za to samopoczucie - ekstra - z każdym ukonczonym poziomem motywacja wzrasta.
Chciałabym widzieć wyraźniejszy spadek wagi, dlatego na drugim poziomie wybrałam intensywniejszy trening. Zobaczymy co dalej... Może po prostu pierwszy etap był za słaby wysiłkowo dla kogoś kto żre i nie pracuje?
Możliwe Myślę, że jak popracujesz nad dietą to waga zacznie spadać. Mi już motywacja spada... Zaczynam myśleć, że i tak nie uda mi się schudnąć, więc po co się wysilać
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:44   #168
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez sylwusia3688 Pokaż wiadomość
Możliwe Myślę, że jak popracujesz nad dietą to waga zacznie spadać. Mi już motywacja spada... Zaczynam myśleć, że i tak nie uda mi się schudnąć, więc po co się wysilać
Nie wolno Ci tak mysleć!
Pomyśl, że jeśli nic z tym nie zrobisz, będziesz co rok ważyła więcej. I co rok będzie trudniej.

Jeśli nawet efekty są małe trzeba się cieszyć, że przynajmniej nie tyjesz i nie siedzisz z założonymi rękami czekając, aż ktoś cudownie odmieni twoje ciało. Tylko TY możesz to zrobić!
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:44   #169
BornToLoveMusic
Przyczajenie
 
Avatar BornToLoveMusic
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez natalka193 Pokaż wiadomość
OK ja jestem chętna ja odchudzam się od początku lipca i schudłam już 3 kg.
Moja waga to 80 kg przy 173 wzrostu.
Hej dziewczyny ja debiutuję tutaj ) mam podobny wzrost i wagę jak ty Natalka, i niestety wyglądam jak Marokanka po 10 ciążach ( a mam dopiero 21 lat ( porażka, jestem grubokoścista i już tego się nie zmieni ale chce schudnąć do 60 a moim marzeniem jest 5 z przodu najlepiej 58 wiec czyli 21 kg do zrzucenia. wcześniej ważyłam ciągle 68 bez zmian, ale po tym jak moj ex mnie zdradzil postanowilam sie "spaść" zeby juz nikt nigdy mnie nie zranil i zeby sie nie podobac. i tak juz trwam 1,5 roku i nie wiem kiedy waga pokazala mi 82 ;o szok, teraz sie mocno zawzielam.Mysle ze najwazniejsze jest dziewczyny nastawienie psychiczne, wczesniej tez sie odchudzalam 3 tygodnie i odpuszczałam sobie... bo to byly dla mnie wyrzeczenia nie do przebycia, ale teraz zmieniło sie moje nastawienie i mam nadzieje ze tak latwo sie nie poddam.. Zaczynam powoli nie drastycznie, nie jem slodyczy chleba makaronu, ziemniaków i przede wszystkim nie żłopie juz piwa( ktore sie pilo czesto i duzo). Co najgorsze do mojej budowy w pakiecie mam ogromny biust( nie wiem za co mnie tak Bog pokarał;( i mam nadzieje ze go sie pozbede bo przy mojej budowie duzy biust poteguje wrazenie grubej osoby
Zaczelam znow biegac (jak za czasow kiedy sie bralo udzial w zawodach), nie jem juz tak duzo i chyba troszke rozsadniej, glodzic sie nie bede bo to zalosne jest i za duzo kosztuje zdrowia!! fast food odstawiony rowniez.. i po tym jak sie sama skrzywdzilam wyszly mi do tego jeszcze ogromne rozstepy a o cellulicie nie wspominam.. ;/przykro jak sie slyszy: " ale kawał baby z ciebie, jestes silna jak chłop itp ;(
trzeba sie za sibie wziac i juz) a dzieczyny ktore prpbvuja schudnac z 50 na 48 to mnie troche smiesza( sorry) pomyslcie ze ktos dałby wiele zeby tyle wazyc, jestescie szczuplutkie nawet jesli niskie a probujecie sie ostro odchudzac hehehe..
nie zanudzam was napiszcie cos buziaki laseczki i wytrwałości
BornToLoveMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 14:54   #170
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez noemi_kh Pokaż wiadomość
Nie wolno Ci tak mysleć!
Pomyśl, że jeśli nic z tym nie zrobisz, będziesz co rok ważyła więcej. I co rok będzie trudniej.

Jeśli nawet efekty są małe trzeba się cieszyć, że przynajmniej nie tyjesz i nie siedzisz z założonymi rękami czekając, aż ktoś cudownie odmieni twoje ciało. Tylko TY możesz to zrobić!
Dzięki Najbardziej się boję, że nagrzeszę w ten weekend, bo będę z TŻ Ale może jakoś dam radę

BornToLoveMusic Witaj wśród nas
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 15:30   #171
knight
Raczkowanie
 
Avatar knight
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 41
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Sylwusia, nie grzesz, nie grzesz, musisz przecież tutaj wrócić i napisać, jaka byłaś dzielna.
Cześć, BornToLoveMusic.

A ja rowerowałam dzisiaj, bo byłam zdenerwowana i musiałam jakoś energię spożytkować.
__________________

"Honey, you have to let it go. If I worried what every bitch in New York was saying about me, I'd never leave the house."

knight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 15:31   #172
Emmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 17
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Witaj BornToLoveMusic
Nastawienie istotnie jest bardzo ważne. Ale czy chudniesz czy tyjesz rób to wyłącznie dla siebie. I nigdy więcej niekrzywdz się za to że ktoś sprawił Ci ból. Życze szybkiego, tzn rozsądnego powrotu do poprzedniej wagi oraz by ta wymarzona waga również na horyzoncie sie pokazała
Będzie dobrze, innej opcji nie ma
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice"

MŻ 4/50
TW 6/50
0S 4/jak najdłużej
Emmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 16:15   #173
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez sylwusia3688 Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam, więc wiem co czujesz Moja największa słabość Od tygodnia nie zjadłam ani jednego i mam nadzieję, że wytrwam dużo dłużej Chociaż teraz jestem przed okresem, więc mam taaaaakie zachcianki, że szkoda gadać
Nie no okres to porażka...ja np ogólnie staram się nie jeść...teraz jestem na tej 9 dniowej diecie więc się trzymam...ale w sobotę już się kończy...tak na weekend...pozostanie mi 9 dni do okresu to już widzę co się będzie działo nie wiem czy się powstrzymam
Chodź raz się objadłam chipsami i nic mi nie było
Dobra dość bo na samą myśl mam smakice
A okres powoduje nie tylko tycie...żarcie...ale i zmianę nastroju o której piszecie...ze mną się ledwo da wtedy wytrzymać bo wszystko jest be...
No a ryczę bo np kapustę pokroiłam nie w tę stronę albo kołdra nie chce się ułożyć No porażka

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez noemi_kh Pokaż wiadomość
Kochane, jedz śniadanie! To najważniejszy posiłek!
Ja właśnie zabieram sie za swój trening, za karę (tygodniowa przerwa) zrobię dziś podwójną ilość ćwiczeń.

Lekkie dwa śniadanka już zjedzone, na obiadek zupka szczawiowa chyba zjem bez ziemniaków. Potem idę na zakupy (pieszo 2 km)
Oby tylko wieczorem TŻ nic słodniego nie kupił - bo nie zdzierżę

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

p.s.
moje motto na dziś:

W ZWIĄZKU Z ODCHUDZANIEM W GRUPIE, SZYBCIEJ ZNIKA TŁUSZCZ NA D...... brzuszku :p
O ja jakie motoo padam
Mi niech schodzi z ud Dupy już nic nie mam

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia300 Pokaż wiadomość
Ojjjjjjjjjj jak mam @ to jem wszystko jak odkurzacz,a pozniej jestem zla sama na siebie!! Dzisiaj na obiad pół gotowanego kalafiora, na podwieczorek danio brzoskwiniowy hmmmmm nie wiem jeszcze co na kolacje!
Uważaj na serki i jogurty mają dużo cukru w sobie W zamian powinno się jeść kolację białkową ...np szyneczka z jajecznicą? Albo serek wiejski?
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 17:51   #174
BornToLoveMusic
Przyczajenie
 
Avatar BornToLoveMusic
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

dzieki za miłe powitanie ) motto genialne hehehe) juz nawet za przeproszeniem nie pierne jak bedzie jakis facet chcial, tocze z nimi cicha wojne, w otwarte dzialania przejde jak zrzuce te zbedne kg!! i wtedy to ja sie bede zabawiac, az nie moge sie doczekac:PP a na nudne wieczory wyczaiłam lekcje tanca bollywodzkiego i taniec brzucha- dla mnie bomba) a i po cichu licze ze moze tez cos pomoga wkoncu przyjemne z pozytecznym) zycze dobrej zabawy w polaczeniu z odchudzaniem
BornToLoveMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 18:00   #175
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez BornToLoveMusic Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja debiutuję tutaj ) mam podobny wzrost i wagę jak ty Natalka, i niestety wyglądam jak Marokanka po 10 ciążach ( a mam dopiero 21 lat ( porażka, jestem grubokoścista i już tego się nie zmieni ale chce schudnąć do 60 a moim marzeniem jest 5 z przodu najlepiej 58 wiec czyli 21 kg do zrzucenia. wcześniej ważyłam ciągle 68 bez zmian, ale po tym jak moj ex mnie zdradzil postanowilam sie "spaść" zeby juz nikt nigdy mnie nie zranil i zeby sie nie podobac. i tak juz trwam 1,5 roku i nie wiem kiedy waga pokazala mi 82 ;o szok, teraz sie mocno zawzielam.Mysle ze najwazniejsze jest dziewczyny nastawienie psychiczne, wczesniej tez sie odchudzalam 3 tygodnie i odpuszczałam sobie... bo to byly dla mnie wyrzeczenia nie do przebycia, ale teraz zmieniło sie moje nastawienie i mam nadzieje ze tak latwo sie nie poddam.. Zaczynam powoli nie drastycznie, nie jem slodyczy chleba makaronu, ziemniaków i przede wszystkim nie żłopie juz piwa( ktore sie pilo czesto i duzo). Co najgorsze do mojej budowy w pakiecie mam ogromny biust( nie wiem za co mnie tak Bog pokarał;( i mam nadzieje ze go sie pozbede bo przy mojej budowie duzy biust poteguje wrazenie grubej osoby
Zaczelam znow biegac (jak za czasow kiedy sie bralo udzial w zawodach), nie jem juz tak duzo i chyba troszke rozsadniej, glodzic sie nie bede bo to zalosne jest i za duzo kosztuje zdrowia!! fast food odstawiony rowniez.. i po tym jak sie sama skrzywdzilam wyszly mi do tego jeszcze ogromne rozstepy a o cellulicie nie wspominam.. ;/przykro jak sie slyszy: " ale kawał baby z ciebie, jestes silna jak chłop itp ;(
trzeba sie za sibie wziac i juz) a dzieczyny ktore prpbvuja schudnac z 50 na 48 to mnie troche smiesza( sorry) pomyslcie ze ktos dałby wiele zeby tyle wazyc, jestescie szczuplutkie nawet jesli niskie a probujecie sie ostro odchudzac hehehe..
nie zanudzam was napiszcie cos buziaki laseczki i wytrwałości
Widzę że piłaś do mnie
Wiesz ostro nie ostro ja się odchudzam już od roku i zgubiłam 17 kilo, więc teraz dążę do końca, jeśli zrzuciłam tyle to i zrzucę jeszcze te 3 kilo....a wcale nie ostro...bo zwyczajnie się nie objadam...to nie tak ,że całe życie byłam chuda i chce być chudsza tak po prostu
Życzę Ci powodzenia w zbijaniu kilogramów
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:48   #176
kinkole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

czesc Dziewczyny!

witam Borntolovemusic
uda nam sie jak bedziemy sie trzymac razem!!

Zaden facet nie jest wart zeby zatracic sama siebie!!
to TY jestes NAJWAZNIEJSZA!!!

jak Wasza dieta dzis?

u mnie w miare ok, nie zeby dobrze ale lepiej niz wczoraj
bylo bieganie, lunch (niestety proszony wiec znow nie moglam odmowic i zjadlam smazone placki)
kolacja - warzywka duszone z feta
no i moje przeklenstwo - orzechy, za duuuzo
pocieszam sie ze to nie czekolada


bedzie lepiej!! zwyciezymy!!!!!!!!!
usciski
kinkole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 20:18   #177
BornToLoveMusic
Przyczajenie
 
Avatar BornToLoveMusic
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

gratuluje ci kochana tego wyniku) i rozsądku, bo moja kuzynka byla niższa i grubsza ode mnie przy 165 miala 85 kg i schudla 14 kg w 1,5 miesiaca glodowka i tak sobie wykonczyla nerki...ze az trafila do szpitala- jest szczupla ale jakim kosztem a po roku to ja tez bym chciala -17 , ale prorytetm jest zgubienie tego balastu jakim jest biust!! wrrr ...

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

ahhh bym zapomniała
a moje motto na odchudzanie to
" W KUPIE SIŁA A KUPY NIKT NIE RUSZY BO ŚMIERDZI" heheh
sciskam i zmykam troche pomeczyc sie na belly dance
BornToLoveMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 20:30   #178
oliwia300
Rozeznanie
 
Avatar oliwia300
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 523
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

O dziewczyny zaczynam sie poddawac!!! Waga stoiw miejscu cm tez!!! Ale nie jem slodkiego,smazonego i chleba! Aaaa i po 19 nie jem!! ALe nie wierze juz!! Kiedys bylam chudziutka.............a teraz????
__________________
To dla Nich te starania
oliwia300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:30   #179
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Witaj BornToLoveMusic mam nadzieję, że uda Ci się osiągnąć cel, widzę że jesteś bardzo zmotywowana, a to najważniejsze.
Zdaję raport co do dzisiejszego dnia.
Na śniadanie zjadłam 1,5 bułki z ziarnami z małą ilością masła, serem żółtym i pomidorem. Na drugie śniadanie niestety też bo nie miałam wyboru. Potem jedna gałka lodów, na obiad ziemniaki i jajko sadzone (wiem, że nie najlepiej ale jadłam u cioci). Potem na kolacje 2 kawałki chleba z wedlina i jeszcze pozniej fasolka szparagowa.
Myślałam, że nawet udana dzisiaj dieta dopoki tego nie przeczytałam ;p Zdecydowanie za duzo pieczywa... no ale niestety.. lepsze to niz obzarstwo frytkami. A jeszcze jestem zadowolona bo mnie zmuszali do zjedzenia 2 grzeskow z czekolada ale sie nie dałam :P I do tego cały dzień byłam w ruchu.. jestem tak padnieta ze ledwo sie ruszam :P
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62

Edytowane przez xsylax
Czas edycji: 2009-07-22 o 21:30 Powód: .
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:57   #180
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: pomoc w odchudzaniu :) od 10 do 15 kg mniej :)

Cytat:
Napisane przez BornToLoveMusic Pokaż wiadomość
gratuluje ci kochana tego wyniku) i rozsądku, bo moja kuzynka byla niższa i grubsza ode mnie przy 165 miala 85 kg i schudla 14 kg w 1,5 miesiaca glodowka i tak sobie wykonczyla nerki...ze az trafila do szpitala- jest szczupla ale jakim kosztem a po roku to ja tez bym chciala -17 , ale prorytetm jest zgubienie tego balastu jakim jest biust!! wrrr ...

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

ahhh bym zapomniała
a moje motto na odchudzanie to
" W KUPIE SIŁA A KUPY NIKT NIE RUSZY BO ŚMIERDZI" heheh
sciskam i zmykam troche pomeczyc sie na belly dance
Takie odchudzanie to nie dla mnie, po prostu jeśli przy 50 kilo będę zadowolona to zakończę i tyle
Hmmm wiesz...ja miałam taki biust 110cm? teraz mam 82-85 cm w biuście...jest zbyt malutki, na pewno jak schudniesz to i ci schudną piersi masz jak w banku
Cytat:
Napisane przez oliwia300 Pokaż wiadomość
O dziewczyny zaczynam sie poddawac!!! Waga stoiw miejscu cm tez!!! Ale nie jem slodkiego,smazonego i chleba! Aaaa i po 19 nie jem!! ALe nie wierze juz!! Kiedys bylam chudziutka.............a teraz????
Nie możesz się poddawać, a po co wchodzisz non stop na tą wagę? zostaw ją i wejdź za tydzień
A ile posiłków jesz dziennie?
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.