Klub posiadaczek małych biustów!!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-17, 09:38   #121
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Królikowata
Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę bioder . Macie przynajmniej prazy małym biuście jakąś figurkę, a ja mam małe wcięcie w talii, wąskie biodra, tyłek jak szafę a jak mi przybyło ostatnio 5 kg, to w ogóle linia tułowia sie wyrównała . Na szczęście można takie mankamenty ubraniem zatuszować

Niech mi się tylko sesja skończy to wskakuję na rower i zrzucam, zrzucam, zrzucam
Ja też zazdroszczę Bo mam chłopięcą budowę
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 13:12   #122
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

a mi chyba piersi urosły! (chyba ze przytylam i stad teki efekt). stanik musze luzniej zapinac a i piers juz tak dobrze w miseczce nie lezy (mam uczucie jakby sie wylewala z niej).

Ale moj TŻ tego nie zauwazyl... wiec moze mi sie tylko tak wydaje?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 13:35   #123
asiek150
Raczkowanie
 
Avatar asiek150
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 73
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

przyłączam się do klubu
ja mam małe A pozdrawiam i buziaki
asiek150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 21:05   #124
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Ja niestety też..
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 22:30   #125
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

a ja mam B ... małe chyba... nie wiem... wg mnie ono jest tragicznie małe... ale wg mojego partnera (omg, cóż to za głupie okreśłenie!) jest piękny. Dodam jednak, że jest bardzo kształtny... taki okrąglutki... a tam... nie jest taki zły :P
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 07:45   #126
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack
a ja mam B ... małe chyba... nie wiem... wg mnie ono jest tragicznie małe... ale wg mojego partnera (omg, cóż to za głupie okreśłenie!) jest piękny. Dodam jednak, że jest bardzo kształtny... taki okrąglutki... a tam... nie jest taki zły :P
I ty piszesz, że masz tragocznie małe B???
To dawaj, zamienię się z tobą na moje A .

Ech, ja też tak mam, że mój mały biust wprowadza mnie w kompleksy i wcale nie wierzyłam TZ, kiedy mówił, że mój mały biuścik mu się podoba...

Zresztą, jeśli ktoś czytał mój wątek o złamanym sercu, wie, że przez przypadek zajrzałam do jego korespondencji na komunikatorze. I tam w rozmowie z inną dziewczyną przyznał, że "chce więcej biustu" i narzekał, że trafiła mu się dziewczyna z takim małym . Nie jesteśmy już razem, ale moje małe piersi były najmniej istotnym powodem zerwania...

W każdym razie, teraz nie uwierzę już mężczyznom, którzy będą mówili, że mój biust im się podoba . Faceci jadnak wolą melony od mandarynek . Smutna prawda.....
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 09:28   #127
Poetka22
Raczkowanie
 
Avatar Poetka22
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
GG do Poetka22
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Wątek jakby w sam raz dla mnie !!!
Oto historia mojego biustu:
Niestety jestem posiadaczką małego A . Jak byłam nastolatką to miałam największy B. Jak zaszłam w ciążę to mi masakrycznie wyrósł na D , i przez to zrobiły mi się rozstępy. Jak przestałam karmić piersią (musiałam przerwać po 2 miesiącach, bo produkowałam mleka jak krowa dajna, a nie jak matka jednego bobasa, mogłabym wykarmić 10 cio raczki. Nie spałam przez prawie dwa miesiące, tylko odciągałam, masowałam i okładałam kapuchą te moje balony...). Jak już całkowicie przestałam karmić, to mi zostały skwarki a nie biust!!! Nie będę sciemniać, że lubię swój biust bo nie lubię, i mam na jego punkcie duże kompleksy. Nie dość że jest mały to jakiś dziwny taki, niby jędrny a rozlewa mi się na boki, inne kobitki to mają taki biust w kształcie kropli... Katuję się puschami, i ja jako jedyna tutaj chyba noszę wymienne wkładki silikonowe, na codzień w domu chodzę bez stanika, przynajmniej mi wygodnie. Mój TŻ akceptuje mnie taką jaką jestem, i to chyba mnie jakoś wzmacnia. Wiem, że są ważniejsze sprawy niż mały biust, ale czasem naprawdę zdaża mi się być totalnie smutną z tego powodu.
__________________
"I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat, przede mną droga którą znam, którą ja wybrałem sam...."
MYSLOVITZ


ZAPRASZAM NA MÓJ PAZURKOWY WĄTEK
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134430
Poetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 10:09   #128
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Poetka22
Wątek jakby w sam raz dla mnie !!!
Oto historia mojego biustu:
Niestety jestem posiadaczką małego A . Jak byłam nastolatką to miałam największy B. Jak zaszłam w ciążę to mi masakrycznie wyrósł na D , i przez to zrobiły mi się rozstępy. Jak przestałam karmić piersią (musiałam przerwać po 2 miesiącach, bo produkowałam mleka jak krowa dajna, a nie jak matka jednego bobasa, mogłabym wykarmić 10 cio raczki. Nie spałam przez prawie dwa miesiące, tylko odciągałam, masowałam i okładałam kapuchą te moje balony...). Jak już całkowicie przestałam karmić, to mi zostały skwarki a nie biust!!! Nie będę sciemniać, że lubię swój biust bo nie lubię, i mam na jego punkcie duże kompleksy. Nie dość że jest mały to jakiś dziwny taki, niby jędrny a rozlewa mi się na boki, inne kobitki to mają taki biust w kształcie kropli... Katuję się puschami, i ja jako jedyna tutaj chyba noszę wymienne wkładki silikonowe, na codzień w domu chodzę bez stanika, przynajmniej mi wygodnie. Mój TŻ akceptuje mnie taką jaką jestem, i to chyba mnie jakoś wzmacnia. Wiem, że są ważniejsze sprawy niż mały biust, ale czasem naprawdę zdaża mi się być totalnie smutną z tego powodu.
Poetko, miej nadzieję
Może jeszcze zmieni się twój rozmiar.
Ja np. już dawno skończyłam okres dojrzewania i nie mam nadziei na to, że hormonki uregulują moj atrybut kobiecości.

A może sztuczne hormony, czyli dobrze dobrane tabletki anty? Chociaż to też nie jest reguła, bo nie po wszystkich pigułkach i nie u wszystkich kobiet piersi rosną.

Ech, to już zostaje chyba operacja

Pozdrawiam i nie martw się .

Wiele dziewczyn ma taki sam problem, więc starajmy się trzymać fason... i proste plecy
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 10:48   #129
Poetka22
Raczkowanie
 
Avatar Poetka22
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
GG do Poetka22
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez agniesia_ania
Poetko, miej nadzieję
Może jeszcze zmieni się twój rozmiar.
Ja np. już dawno skończyłam okres dojrzewania i nie mam nadziei na to, że hormonki uregulują moj atrybut kobiecości.

A może sztuczne hormony, czyli dobrze dobrane tabletki anty? Chociaż to też nie jest reguła, bo nie po wszystkich pigułkach i nie u wszystkich kobiet piersi rosną.

Ech, to już zostaje chyba operacja

Pozdrawiam i nie martw się .

Wiele dziewczyn ma taki sam problem, więc starajmy się trzymać fason... i proste plecy
Dziękuję za pocieszenie
Jeśli chodzi o hormony to niestety ale nie mogę ich brać. Kiedyś stosowałam tabletki anty, ale szczerze mówiąc piersi mi nie urosły, miałam zły nastrój, mdłości i zero ochoty na sex, więc przestałam to brać. Pocieszam się, że jak będę po 35 i moje hormony zaczną się zmieniać to mi trochę biust podskoczy(mojej mamie się tak zrobiło ), ale do tego wieku jeszcze dłuuuuuuuuga droga, i niech czas tak szybko nie leci, bo mimo wszystko życie mi miłe!!!
Pozdrawiam
__________________
"I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat, przede mną droga którą znam, którą ja wybrałem sam...."
MYSLOVITZ


ZAPRASZAM NA MÓJ PAZURKOWY WĄTEK
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134430
Poetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 15:49   #130
lkama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Ja mam A i uważam że są okropne. Tylko mojemu facetowi się podobaja, przynajmniej tak mówi. Bardzo chciałabym mieć B, ale niestety już stara jestem i nie ma szans żeby urosły. Na operacje mnie nie stać i mój Misio by się na nią nie zgodził.
lkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 16:08   #131
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez lkama
Na operacje mnie nie stać i mój Misio by się na nią nie zgodził.
a ja bym nie zdecydowala sie na operacje .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 18:01   #132
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez lkama
Ja mam A i uważam że są okropne. Tylko mojemu facetowi się podobaja, przynajmniej tak mówi. Bardzo chciałabym mieć B, ale niestety już stara jestem i nie ma szans żeby urosły. Na operacje mnie nie stać i mój Misio by się na nią nie zgodził.
Małe jest piekne, a Twój facet je napewno kocha i uwierz mu. Ja swojemu też nie wierzyłam kiedys, a jednak warto zaufac, dzięki niemu wyzbyłam sie kompleksów, jak to on twierdzi "duże są obleśne".
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:03   #133
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Kochane 18 dni biorę Novynette, piersi stały sie duzo pełniejsze, aż jakieś takie ciężkie, co mnie trochę zaczęło denerwować, czuję sie jakby mi ktos tam coś włożył, rozmiaru nie zmieniły ale są o wiele pełniejsze i krąglejsze. Polecam;-)
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:18   #134
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez wiosna9
Kochane 18 dni biorę Novynette, piersi stały sie duzo pełniejsze, aż jakieś takie ciężkie, co mnie trochę zaczęło denerwować, czuję sie jakby mi ktos tam coś włożył, rozmiaru nie zmieniły ale są o wiele pełniejsze i krąglejsze. Polecam;-)
Niektórym podobno rośnie
A ja już 10 miesięcy biorę Diane35 i nawet milimetra nie urosły
Nie przytylam też ani grama, co mnie też nie cieszy, bo trochę ciałka przydałoby mi się
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 09:04   #135
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Zgłasza się kolejna
Mam miseczkę miokro-A i strasznie nienawidzę tych dwóch krost udających biust, buu
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 09:07   #136
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

dziewczyny sluchajcie, jakby wszystkie kobietki na swiecie mialy duze piersi to byloby nudno, a tak mamy tu swoj watek, mozemy sobie pogadac .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 09:44   #137
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Witajcie Kobietki poczytałam Was troszkę i chciałam się przyłączyć. Jestem dumną posiadaczką dwóch "śladów po ugryzieniu komara" w rozmiarze 75A i nie uważam tego za karę boską.
Pamiętajmy: mandarynki są słodsze od melonów a najważniejsze, żeby były zdrowe!
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 10:20   #138
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Margot45
Pamiętajmy: mandarynki są słodsze od melonów a najważniejsze, żeby były zdrowe!
swiete slowa
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 15:37   #139
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Red face Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

.
__________________

"Nawet jeśli miłość niesie z sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią zapłacić."



Edytowane przez Aneta(anecia)
Czas edycji: 2008-05-22 o 15:53
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 16:02   #140
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ehh i ja sie zglaszam bo ja tez mam malutki A. kiedys mialam straszne kompleksy z tego powodu ale wylezyl mnie moj mezczyzna.on mowi ze dla niego moje piersiatka sa piekne ani za male ani za duze.ja czasem narzekam ze nie moge sobie czegos fajnego z deklotem ubrac :P:P i ze chcialabym wiekszy a on i na c ci to. wsumie sie juz przyzwyczialm i pogodzilam z wygladem wole to niz D (bez obrazy dla innych poprostu do takich bym sie nie przyzwyczaila bo strasznie chuda jestem)ale nie obrazilabym sie gdyby mi bisu podskoczyl do B pocieszam sie tym ze moze jak bede w ciazy to urosnie hehe
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 21:13   #141
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez natka294
pocieszam sie tym ze moze jak bede w ciazy to urosnie hehe
a potem i tak zmaleje .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 17:34   #142
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Hahaha..dziewczyny to i ja sie do was przyklejam..huehuehue..ja to zawsze mowie,ze biust odziedziczylam po ojcu wy tu narzekacie na B..a ja wogole biustu nie mam... mikro A..i juz mi raczej nie urosnie nic...ale co zrobic..zyje jakos...najgorsze,ze nigdy sie nie przejmowalam tym.. myslalam podrosne to i tak mam zagwarantowane,ze biuscik jak moja mama bede posiadala.. i zawiodlam sie na genetyce.. buehhaha -> mamka ma D
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 18:06   #143
beatita
Przyczajenie
 
Avatar beatita
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

A ja mam czasem strasznego doła z tego powodu - zalezy od dnia. Ale ostatnio wlasnie po tabletkach anty zauwazylam ze sa jakby troszke wieksze, zaczely sie pojawiac ( bo wczesniej nie bylo ich widac)
A kupilam sobie fajny stroj kapielowy, w ktorym prezentuja sie swietnie i o dziwo podobam sie sobie, a to juz cos znaczy.
Mam nadzieje ze kiedys polubie moje 70A, bo na razie cieżko ale walcze
beatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 20:40   #144
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ja tgez mam maly niestety tylko ze mi to nie daje spokoju i jak tylko bede mogla zrobie sobie wiekszy wszystko dla ludzi w sumie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 21:30   #145
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Ja też już myslałam o operacji plastycznej. Jestem zdesperowana choć mam 70B.Jestem wysoka i choć szczupła to jak na moje oko powinnam mieć większy biust , czułabym się lepiej,pewniej. Kiedyś, jak byłam nieco grubsza,miałam większe piersi. Moj TZ mówil, że mam fajne piersi, duże. Teraz nadal mówi ze są piekne, ale już nie duże, tylko jak on to okręsla"idealne, dopasowane do Twojej sylwetki''. Jasne On nie zaje sobie z tego sprawy, ale tym jeszcze bardziej mnie zdołował, bo teraz wiem, że już nie ocenia ich że są duże tak jak kiedyś, tylko są ładne i już. A wiem, że napewno lubi duże, jak prawie kazdy facet. Jestem zdesperowana Jakie tabletki anty powiększą mi choć troszkę biuścik?I czy nie przytyje ogólnie od nich? Dziewczynki ratujcie Trace wiarę w siebie, choc ta wiara nigdy wysoka nie była :-(
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 22:09   #146
beatita
Przyczajenie
 
Avatar beatita
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Kazdy organizm inaczej reaguje na te same tableki. Ja biore Microgynon 21 i wg. mnie ciutke sie powiekszyl biust, jest pełniejszy, ale po nich sie tez tyje (tak powiedzial lekarz) a dla mnie to w sam raz bo chce troszke przytyc.
Tez mysle o operacji i to dosc intensywnie. U mnie to wygladalo tak, jak nie mialam kasy na operacje, to mowilam ze jak tylko zdobede taka kwote to bez zastanowienia pojde pod nóż, a teraz kiedy uzbieralam i moge zrobic, to juz sie zastanawiam czy warto czy bede zadowolona z efektu oraz czy moje zdrowie na tym nie ucierpi. Nagle powstaja pytania i watpliwosci. Jeszcze bede musiala to przemyslec, bo to ne takie hop siup Jak narazie nie mysle o tym i zaczynam odwlekac decyzje.
Dobranoc i głowa do góry i piers do przodu
beatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 22:28   #147
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Hehe pierś do przodu, bardzo chętnie gdyby było się czym pochwalic :P
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 23:10   #148
kasia_17
Raczkowanie
 
Avatar kasia_17
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 87
Wink Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ja mam małe B ale przynajmniej kształt mi sie podoba takie jabuszka okrąglutkie od nastepnej "ciotki" zaczynam brac moje pierwsze tabsy Harmonet mam nadzieje ze cos sie moze poprawi w kwestii biustu to ze jest mały wpędza mnie w kompleksy przed moim TŻ zwazywszy na to ze jego Ex miała naprawde CZYM oddychac...
__________________
"I could love you till forever when I look into your eyes"
kasia_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 23:38   #149
usiti
Raczkowanie
 
Avatar usiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 258
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Ja mam straszny kompleks małego biustu i nic mi nie pomaga
70A potrafi byc na mnie za duże...
Płakac mi sie chce
usiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 08:36   #150
martna
Raczkowanie
 
Avatar martna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 183
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Ja mam tez 75A..Ostatnio przymiezalam 2 ladne staniki w sklepie z bielizna i jestem podlamanaPo cholere ja wogule nosze stanik?Probowalam nawet zakladac 70A i zmniejszyc dlugosc ramionczek ale cycuszki mniue tak bolaly ze nie moglam chodzic.Wtedy mialam co prawda ladny doleczek i biust wydawal sie byc wiekszy.Ale kosztem deformaci biustu nie bede przeciez tego robila na codzien:PJak widze reklamy bielizny z duzym biustem to chce mi sie plakacMoj wyglada poprostu smiesznie.Dwa male rodzynki ,ktore nawet ksztalt maja dziwny.Probowalam zaakceptowac swoj rozmiar ale to na nic.I tak kompleksy jak byly tak beda.
martna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 13:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.