Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 21:57   #3241
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

no to super, chcciałabym tkai kolorek, nastepnym razm pewnie kupie ten kolor co ma ifrit, oczywiscie jeżeli mi złapie pasemko z tej 12/0 :mysli:
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:58   #3242
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee moja Siostra ma 6 lat
Swietna ta mata
Przejde się do sklepu, ciekawe czy sprzedaja czy tylko na Allegro
Agatau, mój starszy syn ma 6 lat, hehehehe. Poczułam się teraz jakbym sama miała z 40-ści...

LifUnia, czy gdzieś można zobaczyć aktualny kolor Twoich włosów kiedy są suche?
Kiedy robisz Londą? Jestem b. ciekawa efektu!
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:58   #3243
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Widzisz, to wszystko zależy od wyjściowego naturalnego koloru. Ja robię i mam prawie białe Teraz jak masz kurczaka to nałóż na to jakąś delikatną farbę z kolorem docelowym jaki chciałabyś uzyskać na same odrosty - czyli tego kurczaka i potem pod koniec farbowania delikatnie zwilż głowę pomasuj (jak szamponem) i potrzymaj jeszcze z 5-10 minut żeby kolor był równy i spłucz.

Co do następnego razu - Palette jest najsilniejsza bo ma proszek rozjaśniający - nawet zamieniając wodę na 12% nie uzyskasz takiego rozjaśnienia jak z proszkiem
Ale jeśli bardzo chcesz się sama przekonać to jak najbardziej możesz zamienić wodę na 12% tylko pamiętaj zachować proporcje jakie są napisane w ulotce
Powodzenia, a tymczasem wrzucaj zdjęcie kurczaka



Wyjściowym kolorem był jakiś brąz i wyszły ni to pomarańczowe ni to żółte, trochę się już wymyły więc jest lepiej. Wrzuciłabym zdjęcie, ale mój biedny nikon czeka na wysyłkę do serwisu, niestety nigdy nie mam na to czasu :P ,a telefonem nie wyjdzie

Co do tej wody, to chciałam zamienić ją w garnierze, może by trochę bardziej rozjaśnił niż z tą wodą, która jest w komplecie, a proszek jest dodatkowo tylko chyba w palette. Jak zamienię tą wodę na wyższą, to krócej trzymać farbę niż zalecają w ulotce?
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:00   #3244
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

pokaze zaraz zdjęcia za 6 min zmywam pasemko

a nie wiem kiedy zrobię, to zależy od tego czy mi wyjdzie czy nie

a zdjęcia zrobie zaraz w sztucznym swietle jak wygladaja na sucho


kurde rude wychodza mi zawsze w sztucznym swietle, wklejam kolor w swietle dziennym sprzed paru dni (ale normalnie są ciemniejsze, zdecydowanie nie przypominają blondu :P)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 110810112503.jpg (46,2 KB, 23 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-12-09 o 22:04
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:05   #3245
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
[/COLOR]


Wyjściowym kolorem był jakiś brąz i wyszły ni to pomarańczowe ni to żółte, trochę się już wymyły więc jest lepiej. Wrzuciłabym zdjęcie, ale mój biedny nikon czeka na wysyłkę do serwisu, niestety nigdy nie mam na to czasu :P ,a telefonem nie wyjdzie

Co do tej wody, to chciałam zamienić ją w garnierze, może by trochę bardziej rozjaśnił niż z tą wodą, która jest w komplecie, a proszek jest dodatkowo tylko chyba w palette. Jak zamienię tą wodę na wyższą, to krócej trzymać farbę niż zalecają w ulotce?
Kotka17 robiła Garnierem 111 i podmieniła wode na 12% Ładnie jej złapało. Zależy na jakie włoski chcesz to położyć. Poszukaj, może zachowały się jej zdjecia
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:11   #3246
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

LifUnia, susz pasemko i wrzucaj fotę! Wydaje mi się, że mamy w miarę podobny odcień włosów, z tym, że ja chyba mam jednak więcej czerwonego pigmentu (zdjęcia moich włosów na stronie 98).
No i też chcę blond.
Ciekawa jestem bardzo czy coś złapie i jak

Edit: tak teraz patrzę na te zdjęcia swoje i Twoje, nie, jednak ja mam chyba ciemniejsze. No ale i tak jestem ciekawa czy złapie.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA

Edytowane przez malaika7
Czas edycji: 2010-12-09 o 22:13
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:15   #3247
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

sama nie wiem, chyba pójdę jutro kupić wodę 12% chociaż jeszcze jutro zobaczę jak to się prezentuje, bo mało złapało

co myślicie,?

w sumie to nic nie widać więc nie wiem o co pytam w ogole:P

farbowałam gdzieś tak 2 cm od skóry głowy


cos tam chyba rozjaśniło, porownanie (ostatnie zdjęcie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00168.jpg (31,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00169.jpg (30,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00170.jpg (31,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00172.jpg (39,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00173.jpg (29,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porownanie.jpg (16,5 KB, 28 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-12-09 o 22:28
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 22:18   #3248
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

No jak nie złapało? Przecież złapało!! Ciepły blond. Dobrze widać różnicę na zbliżeniu.
A robiłaś z 9% teraz? Zrób z 12 i będzie różnica większa
Kurcze, może i mi by złapało... teraz to mi zadałaś... Rób jutro i zdaj nam relację
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA

Edytowane przez malaika7
Czas edycji: 2010-12-09 o 22:20
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:18   #3249
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
sama nie wiem, chyba pójdę jutro kupić wodę 12% chociaż jeszcze jutro zobaczę jak to się prezentuje, bo mało złapało

co myślicie,?

w sumie to nic nie widać więc nie wiem o co pytam w ogole:P

farbowałam gdzieś tak 2 cm od skóry głowy
delikatnie rozjasnilo
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:20   #3250
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

jutro zrobie zdjęcie w dziennym swiete, ale chyba kupie 12 i zobacze czy bedzie roznica

i wtedy dokonam wyboru :P


ale ja w sumie nie chce jakichś superjasnych włosków mój cel to :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blake-lively.jpg (20,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blake-Lively-Marie-Claire-US-December-2.jpg (27,5 KB, 18 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-12-09 o 22:21
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:23   #3251
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczynki, ja już uciekam. I tak mi coś wizaż not found'uje, a TŻtowi zachciało się na zaśnięcie titanica oglądać, więc biegnę do niego Nie wiem co mu się stało?!

Chciałam Wam jeszcze pisać, abyście nie skrobały za dużo, ale to raczej niewykonalne więc przyjemnego bazgrania dobranoc
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 22:26   #3252
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
aaa no tak rozumiem a ile masz cm odrost po tych 3 tyg.? Wloski masz przeboskie!! kolor cudny! długosc tez!! wymarzona wręcz! no i takie zdrowe masz te wloski!! zazdroszcze! a jak sadzisz w jaki sposob moglabym osiagnac taki kolorek jak Twoj?
a wiesz nie mierzylam ale jest dosc duzy skoro mnie razi teraz jestem tydzien po farbowaniu i juz mam odrost Kochaneczka z tym kolorem nie wiem co Ci poradzic zeby bylo podobnie bo masz jednak wiekszy problem z rozjasnieniem odrostow niz ja Moze zapytaj Bunny? A tak w ogole to kolor ktory teraz masz po tym matrixie jest sliczny i bardzo Ci do twarzy w nim, nie wiem po co chcesz kombinowac

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee moja Siostra ma 6 lat
Swietna ta mata
Przejde się do sklepu, ciekawe czy sprzedaja czy tylko na Allegro
no to roczek roznicy maty sprzedaja tez w sklepach ostatnio byly w promocji w carrefourze po 89zl (ja juz wtedy niestety mialam zakupiona ta na all )

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Teraz to super prezenty można wykombinować Kiedyś nie było takich wypasów. Tylko laleczki, barbie i domek dla barbie - to był hit
Malutka będzie miała bogatą i radosną gwiazdkę





Ohyda.. jak widze babke z ogryzkami, z poodpryskiwanym lakierem lub co gorsza z brudaśnymi pazurami, to sam wzrok na taki widok ucieka





Szary golden rose? Nie widziałam, muszę zerknąć a z Sensique też bardzo lubie lakiery, szczególnie te do frencha
oj tak teraz prezentow do wyboru do koloru a w tym roku poszalelismy z TZ'em to fakt ale mielismy lepszy rok, to fajnie tak kupic jakis fajniejszy prezent jak mozna i pozniej patrzec jak mala sie cieszy

a wiecie ja czesto widze takie na maxa odpicowane laseczki a o paznokciach to jakby zapomnialy lakier pozdrapywany, skorki zapuszczone a feee

tak tak szary golden rose z serii fashion color nr 78 zalaczam zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w (7).jpg (15,8 KB, 9 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:31   #3253
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Question Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witam,
Jestem tu nowa :0 i mysle ze przyjmiecie mnie do swego grona??
Wiec tak.... moze najpierw cos o sobie... Mam 21 lat i juz od 6 lat jestem blondynką choc swoje włoski ma jasny brąz (?), teraz juz nie wie jaki jest moj naturalny kolorek bo wypłowiał mi i zrobił sie taki "mysi". Od zawsze malowałam na blond u fryzjera, i to zawsze była platynka, sądze ze malowała mi zawsze rozjasniaczem. Zaczeły wkurzać mnie ciągłe odrosty i pomyslałam ze po co bede przełacac, jak moge kupic farbe i sobie sama pomalowac. Zawsze byly to pasemka jednak teraz chcę troche zaszalec i walnąc sobie całe na blond . Dlatego prosze was pomożcie mi wybrać odpowiednią farbę, żeby w domowych warunkach wyszedł moj upragniony blondzik. to zdjęcie moich włoskow (i mojej siostry ). pozdrawiam wszystkie blondyneczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01672.jpg (62,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01797.jpg (45,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01829.jpg (76,3 KB, 44 załadowań)
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:37   #3254
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
jutro zrobie zdjęcie w dziennym swiete, ale chyba kupie 12 i zobacze czy bedzie roznica

i wtedy dokonam wyboru :P


ale ja w sumie nie chce jakichś superjasnych włosków mój cel to :
Na moje oko to cel możesz osiągnać robiąc ze 2 razy tą londą Oczywiście nie 2 razy pod rząd
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:44   #3255
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem tu nowa :0 i mysle ze przyjmiecie mnie do swego grona??
Wiec tak.... moze najpierw cos o sobie... Mam 21 lat i juz od 6 lat jestem blondynką choc swoje włoski ma jasny brąz (?), teraz juz nie wie jaki jest moj naturalny kolorek bo wypłowiał mi i zrobił sie taki "mysi". Od zawsze malowałam na blond u fryzjera, i to zawsze była platynka, sądze ze malowała mi zawsze rozjasniaczem. Zaczeły wkurzać mnie ciągłe odrosty i pomyslałam ze po co bede przełacac, jak moge kupic farbe i sobie sama pomalowac. Zawsze byly to pasemka jednak teraz chcę troche zaszalec i walnąc sobie całe na blond . Dlatego prosze was pomożcie mi wybrać odpowiednią farbę, żeby w domowych warunkach wyszedł moj upragniony blondzik. to zdjęcie moich włoskow (i mojej siostry ). pozdrawiam wszystkie blondyneczki
Pewnie witaj
No widac na zdj ze swoje masz dosc ciemne wlosy Nie wiem czy farba idealnie zlapie Ci odrost Tutaj dziewczyny z ciemniejszym odrostem farbuja na dwa razy, najpierw robia podklad farba z aktywatorem rozjasniacza a pozniej dopiero taka z docelowym kolorem. Moglabys tez ewentualnie kupic farbe jaka tamci sie podoba i podmienic w niej wode na, np 12%. Tez tutaj dziewczyny tak robily Ja Ci tak dokladnie nie poradze bo nie mam ze swoimi wiekszych problemow na szczescie
A jaki w ogole odcien blondu chcialabys uzyskac?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:49   #3256
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witam wszystkie blondyneczki experymentujace !Moje naturalne wlosy to sredni blond.Moje odrosty 3 cm potraktowalam farba Clairol 10 lightest blond ,nice and easy,reszta to byly pasemka-wyszly odrosty blond ale ze zlocistymi refleksami bylo nawet ok,ale potraktowalam wszystko potem castingiem loreala 1013 i wyszla tragedia !!!wlosy wyszly zielonkawo-szaro-niebiesko-rudawe. Ale po 5 myciach pozmywaly sie te straszne kolory no i pozostalo mi na glowie to co wlasnie dodaje na zjdeciach.Macie moze pojecie jak to poprawic wszystko zeby wyszedl mi kolor jasniutki blond bez zlotych refleksow ani jakis rudych. Prosze was o rade jaka farba moglabym uzyskac soje dawne wlosy jasniutki blond tak jak na zdjeciu ostatnim w rozowej ramce-to moj kolor wlosow rozjasnianych pasemkami z przed roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1165.jpg (78,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1163.jpg (90,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nice_n_easy-perfect_10-lightest_blonde-3d.jpg (25,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FARBY CASTING 1013.jpg.3i9ida.400.jpg (17,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0183 - Kopia.jpg (33,6 KB, 27 załadowań)
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 22:55   #3257
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Pewnie witaj
No widac na zdj ze swoje masz dosc ciemne wlosy Nie wiem czy farba idealnie zlapie Ci odrost Tutaj dziewczyny z ciemniejszym odrostem farbuja na dwa razy, najpierw robia podklad farba z aktywatorem rozjasniacza a pozniej dopiero taka z docelowym kolorem. Moglabys tez ewentualnie kupic farbe jaka tamci sie podoba i podmienic w niej wode na, np 12%. Tez tutaj dziewczyny tak robily Ja Ci tak dokladnie nie poradze bo nie mam ze swoimi wiekszych problemow na szczescie
A jaki w ogole odcien blondu chcialabys uzyskac?
Dzieki za zainteresowanie no ja raczej chłodne jasne blondy (platynke), ale wiesz moja siostra ostatnio pomalowała sobie najpierw palette deluxe 100 to miała istne zółtko na głowie, a za trzy dni syoss'em 9-5 i dalej został jej zółty nalot na odrostach . Wtedy w tym samym dniu pobiegła do rossmana i kupiła palette deluxe białe złoto i nawet jasny jej wyszedł (leciutko żółtawe) nawet to ok wygląda jutro jej zrobie zdj to wrzuce bo dzis juz spi :P tyko wiesz ja jestem ciekawa czy dało by mi sie własnie taka platynke typowo jasna zrobic??
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 23:00   #3258
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

PATRUNIA! Sliczne masz te pasemka.I bardzo ci basuja na tym naturalnym bronzie.Nie radze ci farbowac calych wlosow na blond gdyz odrosty ciemne beda sie bardzo rzucaly w oczy!!! Oraz bez rozjasniacza to ci raczej wyjda jakies zolcie!To ja mam sredni blond i mi farba wyszly zoltawe a farbowalam CLAIROL lightest blond potem casting jak powyzej i wyszla katastrofa!!!Wiec jesli nie musisz to nie ekperymentuj.Ja zaryzykowalam bo jestem za granica i tu kosztuje fryzjer na moje wlosy ok 150 euro wiec to duzo dla mnie.A zawsze chodzilam do fryzjera na pasemka rozjasniaczem .I teraz po eksperymencie z farbami jestem zalamana i wole nie patrzec w lustro niema to jak fryzjer
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 23:04   #3259
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Dzieki za zainteresowanie no ja raczej chłodne jasne blondy (platynke), ale wiesz moja siostra ostatnio pomalowała sobie najpierw palette deluxe 100 to miała istne zółtko na głowie, a za trzy dni syoss'em 9-5 i dalej został jej zółty nalot na odrostach . Wtedy w tym samym dniu pobiegła do rossmana i kupiła palette deluxe białe złoto i nawet jasny jej wyszedł (leciutko żółtawe) nawet to ok wygląda jutro jej zrobie zdj to wrzuce bo dzis juz spi :P tyko wiesz ja jestem ciekawa czy dało by mi sie własnie taka platynke typowo jasna zrobic??
czyli siostra zasosowala tutejsza metode podkladowa wiesz mi sie tak wydaje, ze u Ciebie zeby uzyskac taki jasny i chlodny blond to bez podkladu sie nie obejdzie.. chyba, ze nie bedzie Cie draznil pol tonu ciemniejszy czy tam cieplejszy odrost? ale podejrzewam ze bedzie no i moglabys tez sprobowac z wyzsza woda 12%? Najlepiej najpierw posprawdzaj na pasemku zeby pozniej placzu nie bylo A moze palette C12? Nasza Bunny nia robi i bardzo dobrze rozjasnia jej odrost (bodajze braz)

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Witam wszystkie blondyneczki experymentujace !Moje naturalne wlosy to sredni blond.Moje odrosty 3 cm potraktowalam farba Clairol 10 lightest blond ,nice and easy,reszta to byly pasemka-wyszly odrosty blond ale ze zlocistymi refleksami bylo nawet ok,ale potraktowalam wszystko potem castingiem loreala 1013 i wyszla tragedia !!!wlosy wyszly zielonkawo-szaro-niebiesko-rudawe. Ale po 5 myciach pozmywaly sie te straszne kolory no i pozostalo mi na glowie to co wlasnie dodaje na zjdeciach.Macie moze pojecie jak to poprawic wszystko zeby wyszedl mi kolor jasniutki blond bez zlotych refleksow ani jakis rudych. Prosze was o rade jaka farba moglabym uzyskac soje dawne wlosy jasniutki blond tak jak na zdjeciu ostatnim w rozowej ramce-to moj kolor wlosow rozjasnianych pasemkami z przed roku
ja bym polozyla na to jakis chlodny kolor np stockholm loreala lub n&e 522, a moze palette biale zloto? Ale niech jeszcze dziewczyny sie wypowiedza
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 23:07   #3260
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ednak na takie wyjścia lepiej zabierać chopa ze sobą Po 1 raźniej, po 2 co dwie głowy to nie jedna, a po 3 facet to facet i powinien mieć ostateczne zdanie

Ohyda.. jak widze babke z ogryzkami, z poodpryskiwanym lakierem lub co gorsza z brudaśnymi pazurami, to sam wzrok na taki widok ucieka
Ja chyba swojego też nie oducze Cały czas mam nadzieje, że kiedyś za bardzo się wgryzie, poboli i już więcej nie będzie ich męczył
A wysmarować pazurki raczej by sobie nie dał, pomyślałby, że chce mu zrobić manicure czy coś
może spróbuj na śpiocha

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Co do tej wody, to chciałam zamienić ją w garnierze, może by trochę bardziej rozjaśnił niż z tą wodą, która jest w komplecie, a proszek jest dodatkowo tylko chyba w palette. Jak zamienię tą wodę na wyższą, to krócej trzymać farbę niż zalecają w ulotce?
Jestem na 99% pewna, że ja trzymałam tyle samo czasu. Ale dla pewności jeszcze dziewczyny niech potwierdzą.

Tak - aktywator rozjaśniacza ma tylko palette

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
farbowałam gdzieś tak 2 cm od skóry głowy


cos tam chyba rozjaśniło, porownanie (ostatnie zdjęcie)
No oczywiście, że widać Ale raczej podejrzewam, że za 1 razem nie wyjdzie Ci taki kolorek jakbyś chciała. Chyba na dwa razy trzeba będzie to rozbić

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem tu nowa :0 i mysle ze przyjmiecie mnie do swego grona??
Witamy wśród blondasków

Mina psa na ostatnim zdjęciu bezcenna

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Witam wszystkie blondyneczki experymentujace !
Które zdjęcie jest aktualne? Te dwa pierwsze czy to ostatnie??

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Dzieki za zainteresowanie no ja raczej chłodne jasne blondy (platynke), ale wiesz moja siostra ostatnio pomalowała sobie najpierw palette deluxe 100 to miała istne zółtko na głowie, a za trzy dni syoss'em 9-5 i dalej został jej zółty nalot na odrostach . Wtedy w tym samym dniu pobiegła do rossmana i kupiła palette deluxe białe złoto i nawet jasny jej wyszedł (leciutko żółtawe) nawet to ok wygląda jutro jej zrobie zdj to wrzuce bo dzis juz spi :P tyko wiesz ja jestem ciekawa czy dało by mi sie własnie taka platynke typowo jasna zrobic??
Hmm, szkoda, że mieliśmy tą awarię serwera i zdjęcia padły bo byś zobaczyła jak to wygląda u Ewci ona ma praktycznie białe włoski.
Co ciekawe ona właśnie robiła tą metodą - najpierw zrobiła palette deluxe i później kładła syossa by zgasić kurczaka i wychodziło ładnie :/

Nie wiem czemu u Twojej siostry nie wyszło :/
Trzeba będzie poczekać aż expertki się wypowiedzą
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 23:09   #3261
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Kotka17 robiła Garnierem 111 i podmieniła wode na 12% Ładnie jej złapało. Zależy na jakie włoski chcesz to położyć. Poszukaj, może zachowały się jej zdjecia
O, to super Poszukam fotek. ja mam od góry blond ale końcówki są rude;/ oczywiście całość jest farbowana. Będę kombinować Idę jutro na poszukiwania farby i kupię tą wodę 12% A zapytam Was moje drogie jeszcze raz, wiem, że jestem upierdliwa;p farbę z podmieniona wodą 12% trzymać krócej niż normalną?

Edit: Yattamanka: Dziękuję za odpowiedź Niech dziewczyny jeszcze potwierdzą
Uciekam spać, bo już padam. Życzę Wam miłej nocy)

Edytowane przez eskav8
Czas edycji: 2010-12-09 o 23:12
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 23:11   #3262
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

a jak myślicie, tak obiektywnie patrząc (jak wy byście zrobiły) czy robić tą 9% czy kupić 12% ?
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 23:24   #3263
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

[QUOTE=snowhitee;23672101]czyli siostra zasosowala tutejsza metode podkladowa wiesz mi sie tak wydaje, ze u Ciebie zeby uzyskac taki jasny i chlodny blond to bez podkladu sie nie obejdzie.. chyba, ze nie bedzie Cie draznil pol tonu ciemniejszy czy tam cieplejszy odrost? ale podejrzewam ze bedzie no i moglabys tez sprobowac z wyzsza woda 12%? Najlepiej najpierw posprawdzaj na pasemku zeby pozniej placzu nie bylo A moze palette C12? Nasza Bunny nia robi i bardzo dobrze rozjasnia jej odrost (bodajze braz)[QUOTE]

A na czym polega metoda z wyższa wodą 12%?? A Bunny robi najpierw palette deluxe 100 a potem C12? dzieki za pomoc

Edytowane przez Patrunia
Czas edycji: 2010-12-09 o 23:26
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 23:48   #3264
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
kochaneczka ok ok już patrze


Edit: no to chyba masz jaśniejsze od moich :P
Te blondy z matrixa z poziomy 11A to są rozjaśniające tak?
Może dlatego mi zwykły matrix 9N nie chwycił, bo potrzebuje mocniejszego rozjaśnienia hmm
te blondy z poziomu 11 sa rozjasniajace, robi sie je z woda 9%. Sa jeszcze takie nowe odcienie- superrozjasniajace tez z matrixa i dzialaja tylko z woda 12%. ale nie uzywalam wiec nie wiem jak sie sprawdzaja..
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Gdzieś kiedyś słyszałam, że wysusza. Choć nie wiem jak to możliwe bo sama stosowałam go co mycie kiedy miałam marchewkę i nie zauważyłam wysuszenia. Teraz jak mam takie jaśniutkie już go nie stosuję
Ale szczerze myślę, że tak jak teraz stosujesz co drugie mycie jest optymalnie, bo jakbyś stosowała co mycie to kolor może się zrobić nijaki - chociaż możesz spróbować i zobaczyć jak będzie to wyglądało przy każdorazowym myciu - przecież to się i tak wypłucze

Nie wiem jaki makijaż - boże piszecie jak szalone gdzieś mi musiało umknąć
wlasnie ja tez slyszzlam ze wysusza dlatego pytam.. Ja stosuje przy kazdym myciu wlasnie ale za drugim razem(bo zawsze myje wlosy 2 razy szamponem). moze dzieki temu nie zrudzieje tak ta farbka?
a makijaz umieszczalam na str. 99. chodzilo o ten: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2963 (na tej samej stronie tylko troche wyzej byly tez moje fotki bez makijazu)
i na str. 105- ten : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3128

Bunny jak myslisz?
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kochaneczka z tym kolorem nie wiem co Ci poradzic zeby bylo podobnie bo masz jednak wiekszy problem z rozjasnieniem odrostow niz ja Moze zapytaj Bunny? A tak w ogole to kolor ktory teraz masz po tym matrixie jest sliczny i bardzo Ci do twarzy w nim, nie wiem po co chcesz kombinowac
no wlasnie wiem.. moze Bunny Ty cos zaradzisz?? jak osiagnąc efekt podobny do snow? musialabym przyciemnic? Czy tylko zmienic odcien?
snowi, no widzisz kombinuje bo chyba jak uzyje tej samej farby wiecej niz 1 raz to mi sie nudzi hehe:P Ja chce dłuuugie wloski!! chociaz do lopatek...
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-12-09 o 23:54
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 00:00   #3265
kasiek krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

witam wszystkie kobietki na forum dopiero sie tu zalogowalam gdyz potrzebuje pomocy. Mysle ze dobrze trafilam bo w koncu cos o tym rozjasnianiu wlosow wiecie a ja bardzo bym chciala rozjasnic swoje. Otoz w zeszlym roku zrobilam dekoloryzacje wlosow bo od 3lat farbowalam na czarno i chcialabym w koncu miec jasne blondy najjasniejsze jak sie da nawet platyne , jesli sie da.... no wlasnie i tu sprawa wyglada tak mam dlugie dosc grube wlosy takze derastycznie sie nie zniszczyly po tym zabiegu dodam ze robilam to u fryzjera nie mniej jednak spowodu ciemnych koncowek a bylo ich dosc duzo nie rozjasnily sie tak jak bym chciala. moja fryzjerka zmieszala dwa kolory zlocisty kasztan i ciemny blond. Poniewaz siedze za granica i szczerze mowiac nie mam tu zaufania do zadnego fryzjera czekam zawsze na przyjazd do polski i dopiero robie cos z wlosami. No ale do rzeczy wlosy mam teraz koloru takiego hmm czekoladowy kasztan ze zlocistymi refleksami , wlasciwie to polowe glowy juz zajely moje naturalne wlosy bo postanowilam ze nie bede sie farbowac juz od maja bo w styczniu zamierzam znow udac sie do fryzjera zeby cos z nimi zrobic i chyba lepiej bedzie jak farba bedzie dosc ,,sprana'' . nie wiem jednak czy fryzjerka da rade zejsc z tego koloru na blond i nie wiem co robic czy powinnam poddac sie kolejnej dekoloryzajci czy tezprobowac rozjasniaczy nie chcialabym zostac lysa. dodam ze moj naturalny kolor to ciemny blond. Błagam pomozcie tak bardzo bym chciala miec piekny jasny blond na czuprynie, zaluje masakrycznie ze kiedy kolwiek zafarbowalam wlosy na kolor czarny
kasiek krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 06:21   #3266
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Marejta a tu i tam...nie wiem może poczekam do 20-tego ale wątpię, bo ostatnie farbowanie miałam dwa miesiące temu!!!

Bunny a co z resztą włosów?? myślisz, że trzeba będzie je przyciemnic trochę?? ja za dwa dni spróbuje na pasemku jak wyjdzie

Adzio oczywiście, że tak

Yatta dzięki

enchanted oczywiście, że się pochwalę

Patrunia jednak napisałaś witaj
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 06:34   #3267
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

chyb nią nie zrobie, dzisiaj się bardzo męczyłam żeby znaleść to pasemkko, więc napewno różncia jest minimalna
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 07:01   #3268
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Ale mnie Bunny nastraszyłaś tym popaleniem głowy A tak się napaliłam na tę Chi. Na ale trudno, w takim razie nie będę ryzykować. To pozostaje mi albo dekolor Eclair Loreala, albo pasemka u fryzjera. Ale mam taką ochotę w domu coś pokombinować - uwielbiam! A już rok tylko u fryzjera włosy farbuję...
Nie miałam zamiaru straszyć. Ja tylko przestrzegam przed konsekwencjami. Na przyszlosć polecam czytać uważnie ulotki i opisy aukcji- tam wszystko było o tym co napisałam.

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość

bunny dziękuję mialam pomadke ochronna tylko ja zawsze ją nakladam przed wyjsciem na dwor. Tak szykuje sie na zapuszczanie wloskow dlatego wlasnie mysle zeby jakos wyrownac troszke ten przod.. no moze przed swietami sie zdecyduje..
Chcialam sie pochwalic ze teraz wloski myje co 2 dzien i jest dobrze. Narazie szamponu nie kupilam tego babydream ale uzywam Isana Med bo on delikatny. mam nadzieje ze kolor sie nie wyplucze. Do drugiego mycia przewaznie szampon fioletowy. Czy moge go stosowac przy kazdym myciu? czy to cos zaszkodzi?
Możesz stosowac co mycie ale przy tak jasnych wlosach zaczną ci sie robić niebieskie pasemka więc nie polecam. Ale spróbuj to zobaczysz. Najlepiej co drugie mycie. Mi tam nic nie wysusza, tylko niestety plącze. I przetłyuszcza włosy że muszę myć co drugi dzień.
Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
te blondy z poziomu 11 sa rozjasniajace, robi sie je z woda 9%. Sa jeszcze takie nowe odcienie- superrozjasniajace tez z matrixa i dzialaja tylko z woda 12%. ale nie uzywalam wiec nie wiem jak sie sprawdzaja..

wlasnie ja tez slyszzlam ze wysusza dlatego pytam.. Ja stosuje przy kazdym myciu wlasnie ale za drugim razem(bo zawsze myje wlosy 2 razy szamponem). moze dzieki temu nie zrudzieje tak ta farbka?
a makijaz umieszczalam na str. 99. chodzilo o ten: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2963 (na tej samej stronie tylko troche wyzej byly tez moje fotki bez makijazu)
i na str. 105- ten : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3128

Bunny jak myslisz?

no wlasnie wiem.. moze Bunny Ty cos zaradzisz?? jak osiagnąc efekt podobny do snow? musialabym przyciemnic? Czy tylko zmienic odcien?
snowi, no widzisz kombinuje bo chyba jak uzyje tej samej farby wiecej niz 1 raz to mi sie nudzi hehe:P Ja chce dłuuugie wloski!! chociaz do lopatek...
Możesz spróbowac stokholm z wodą 12% podmienioną- jak nic nie da to nie ma szansy. I tak miałabyś już ton ciemniej bo teraz masz poziom 11 a stokholm ma 10.

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Marejta a tu i tam...nie wiem może poczekam do 20-tego ale wątpię, bo ostatnie farbowanie miałam dwa miesiące temu!!!

Bunny a co z resztą włosów?? myślisz, że trzeba będzie je przyciemnic trochę?? ja za dwa dni spróbuje na pasemku jak wyjdzie

Adzio oczywiście, że tak

Yatta dzięki

enchanted oczywiście, że się pochwalę

Patrunia jednak napisałaś witaj
Ewcia zrób pasemko z odrostem- na całości i zobaczymy jaki kolor ci wyjdzie. W zależności spróbujemy obniżyc wode na calość albo nie trzeba będzie z całością nic robić. Okaże sie po próbie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 07:12   #3269
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia zrób pasemko z odrostem- na całości i zobaczymy jaki kolor ci wyjdzie. W zależności spróbujemy obniżyc wode na calość albo nie trzeba będzie z całością nic robić. Okaże sie po próbie.
ok, to poczekam , bo wczoraj umyłam włski i poczekam aż się trochę przetłuszczą, czyli jutro albo po jutrze będę próbowała i wkleję zdkjęcie czyli mam zrobic jedno pasemko z syoss'em i z tą wodą 12% ale tylko odrost?? a ile mam tego rozrobic?? bo całej przecież nie będę rozrabiac...??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 07:26   #3270
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ewcia mniej więcej kropelkę farby i taką samą oksy.
Najpierw na odrost a po 10 minutach na całe pasemko- zobaczymy czy będzie różnica w odcieniu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.