Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-18, 20:34   #1891
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ooo korekcja opadajacej powieki - cos dla mnie Chetnie poczytam jakies info na ten temat.
Star wyslij mi namiary do Twojej Dr tej kołomnie, jakas strone ma ??
Klinika JUWENA . mają jakąś stronę internetową
Ja mam kaciki zewnetrzne oka strasznie opadające i kreska eye linerem odpada no chyba ze taka co nie wyjeżdża poza kącik zew. oka
myślę,czy sobie nie zrobić w końcu 3 -4 stówki to nie majątek ale kurcze martwi mnie ten botoks bo można też kwasem ale cena wzrasta do ceny powiekszania ust 700-900 zł ,więc niezbyt jak dla mnie
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 20:44   #1892
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Klinika JUWENA . mają jakąś stronę internetową
Ja mam kaciki zewnetrzne oka strasznie opadające i kreska eye linerem odpada no chyba ze taka co nie wyjeżdża poza kącik zew. oka
myślę,czy sobie nie zrobić w końcu 3 -4 stówki to nie majątek ale kurcze martwi mnie ten botoks bo można też kwasem ale cena wzrasta do ceny powiekszania ust 700-900 zł ,więc niezbyt jak dla mnie
Dziex.
Orientujesz sie ile by chciala za 0,55 Juvedermu ?? Juz sie musze pomału szykowac finansowo na dostrzykniecie.
Aaa to ja nie kaciki ale taka mam nature ze cala powieka opada, cieniami do powiek to wogole nie mam po co sie malowac.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 20:55   #1893
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Dziex.
Orientujesz sie ile by chciala za 0,55 Juvedermu ?? Juz sie musze pomału szykowac finansowo na dostrzykniecie.
Aaa to ja nie kaciki ale taka mam nature ze cala powieka opada, cieniami do powiek to wogole nie mam po co sie malowac.
Mi tez opada ale aż tak mi nie przeszkadza, bardziej wkurzaja mnie te kąciki, ogólnie jest to zabieg uniesienia brwi przez co koryguje sie opadajaca powieke
Nie wiem ile by chciala ale ceny maja z kosmosu przynajmniej ta cena z projektu pierwsze usta była kosmiczna 1549 zl za 0,8 preparatu heh
a czemu nie chcesz do tamtej doktor co byłaś wcześniej?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 21:13   #1894
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Mi tez opada ale aż tak mi nie przeszkadza, bardziej wkurzaja mnie te kąciki, ogólnie jest to zabieg uniesienia brwi przez co koryguje sie opadajaca powieke
Nie wiem ile by chciala ale ceny maja z kosmosu przynajmniej ta cena z projektu pierwsze usta była kosmiczna 1549 zl za 0,8 preparatu heh
a czemu nie chcesz do tamtej doktor co byłaś wcześniej?
Nie to ze nie chce ale zawsze mam taka jazde ze moze ktos by to zrobil lepiej hehe, kurde jakbym wiedziala co i jak to bym sobie sama ostrzykneła hahaha w USA babki sobie full service robia w domowym zaciszu Nie no to faktycznie kosmos ceny, mi moja Dr powiedziala ze 0,5 dostrzyknie mi za 500 zł, u niej sie chyba da potargowac
Haaaa wogole dzisiaj rano dzwoni do mnie Klinika i pytaja sie czy czy umowilam sie dzis na zabieg na 14.00 bo pomylili nazwiska A ja taka zaspana po nocce rozkmina czy ja sie umawialam dzisiaj na ustaaa?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 21:27   #1895
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Nie to ze nie chce ale zawsze mam taka jazde ze moze ktos by to zrobil lepiej hehe, kurde jakbym wiedziala co i jak to bym sobie sama ostrzykneła hahaha w USA babki sobie full service robia w domowym zaciszu Nie no to faktycznie kosmos ceny, mi moja Dr powiedziala ze 0,5 dostrzyknie mi za 500 zł, u niej sie chyba da potargowac
Haaaa wogole dzisiaj rano dzwoni do mnie Klinika i pytaja sie czy czy umowilam sie dzis na zabieg na 14.00 bo pomylili nazwiska A ja taka zaspana po nocce rozkmina czy ja sie umawialam dzisiaj na ustaaa?
haha to ładna pomyłka nie no kurde oni tam naprawdę mają cenki a w tej Twojej klinice 0,5 ml za 500 zł to super cena
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 21:34   #1896
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
haha to ładna pomyłka nie no kurde oni tam naprawdę mają cenki a w tej Twojej klinice 0,5 ml za 500 zł to super cena
no wlasnie , i widze ze na konsultacjach da sie indywidualnie ugadac na cene
Star jak myslisz czy 0,5 na sama górna warge + ewentualnie kontur gornej i dolnej to nie za duzo preparatu ??
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 21:45   #1897
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no wlasnie , i widze ze na konsultacjach da sie indywidualnie ugadac na cene
Star jak myslisz czy 0,5 na sama górna warge + ewentualnie kontur gornej i dolnej to nie za duzo preparatu ??
hehe nie 0,5 to wcale nie jest aż tak dużo ale musisz pogadać z doktor czy 0,5 ml starczy na cały kontur i górna wargę
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 23:09   #1898
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
hehe nie 0,5 to wcale nie jest aż tak dużo ale musisz pogadać z doktor czy 0,5 ml starczy na cały kontur i górna wargę
a kontur jak sie ostrzyknie to co sie robi ?? uwypuklaja sie czy jak, bo jak mi robila to mowila ze w kontur to raczej nie bedzie bo swoje wargi mam uwypuklone juz i moglabym miec kaczy dziobek. A ja bym chciała je tak ładnie zarysowane.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:11   #1899
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
a kontur jak sie ostrzyknie to co sie robi ?? uwypuklaja sie czy jak, bo jak mi robila to mowila ze w kontur to raczej nie bedzie bo swoje wargi mam uwypuklone juz i moglabym miec kaczy dziobek. A ja bym chciała je tak ładnie zarysowane.
kontur się robi jak wargi są małe, wtedy jest wrażenie wywinięcia i rzeczywiście usta trochę wychodzą do przodu. czerwień to tylko wypełnienie tego co już mamy. ja myślałam przed zabiegiem że w moim przypadku czerwień wystarczy, ale teraqz sobie nie wyobrażam nie mieć zrobionego konturu. no i kontrowanie wydobywa jakby zarys ust... kontur daje moim zdaniem największe efekty przy małej ilości preparatu, w czerwieni preparat może się gdzieś "zgubić"... ale rzeczywiście są przypadki kiedy nie trzeba robić konturu.

moim zdaniem monica belluci jest doskonałym przypadkiem osoby, gdzie konturu się nie powinno robić, ale powinna dostrzyknąć w czerwień, bo jej usta stały się z wiekiem takie... mało mięsiste..
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 11:55   #1900
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
kontur się robi jak wargi są małe, wtedy jest wrażenie wywinięcia i rzeczywiście usta trochę wychodzą do przodu. czerwień to tylko wypełnienie tego co już mamy. ja myślałam przed zabiegiem że w moim przypadku czerwień wystarczy, ale teraqz sobie nie wyobrażam nie mieć zrobionego konturu. no i kontrowanie wydobywa jakby zarys ust... kontur daje moim zdaniem największe efekty przy małej ilości preparatu, w czerwieni preparat może się gdzieś "zgubić"... ale rzeczywiście są przypadki kiedy nie trzeba robić konturu.

moim zdaniem monica belluci jest doskonałym przypadkiem osoby, gdzie konturu się nie powinno robić, ale powinna dostrzyknąć w czerwień, bo jej usta stały się z wiekiem takie... mało mięsiste..
no dokladnie kontur uwypukla usta, czesto robi sie tez kaczy dziubek, ja trochę go mam ale mi sie podoba , bo swoje mialam takie schowane wargi i moglabym powiekszac i powiekszac, dopiero jak mi teraz doktor ostrzyknela kontur -zwlaszcza górnej bo dolnej tylko na środku , to mam wywinięte usta i teraz widac ,że są powiekszone ,bardzo mi się to podoba
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 12:20   #1901
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny jestem umowiona na powiekszanie ust w przyszłym tygodniu do kliniki maestria w krakowie i bede miała zabieg wykonany preparatem Princess Volume, czy ktoś może powiedzieć coś na temat tego produktu?
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 12:27   #1902
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, w przyszłym tygodniu jestem umowiona na powiekszanie ust w klinice Maestria w Krakowie preparatem Princess Volume. Czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenia z tym produktem bądź też o nim słyszała?
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 12:28   #1903
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, jestem umowiona na powiekszanie ust w przyszłym tygodniu w klinice Maestria w Krakowie preparatem Princess Volume. Czy któraś z Was ma doświadczenia związane z tym produktem bądź też słyszała jakieś opinie?
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 03:35   #1904
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja sobie jeszcze dostrzyknelam 0,5ml w kontur ...
zdj 4tyg po dostrzynięciu, będę musiala jeszcze dolną dopieścić, ale to juz jesienią. raz gorna jest wieksza a raz dolna wiec musze je jeszcze poobserwowac ;D
tak dzue jak na zdj sa po rozmasowaniu, nie wiem dlaczego znika mi ten efekt i musze co jakis czas rozmasowywac je by byly w takiej formie...
efekt zawsze na zblizeniach jest przerysowany, przynajmniej u mnie.

pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00055a.jpg (58,8 KB, 354 załadowań)
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !

Edytowane przez dagmara_s
Czas edycji: 2011-08-20 o 10:02
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 03:49   #1905
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
A ja podsyłam ostateczny winik swoich poczynań - 2ml Teosyal, ok. tygodnia po ostatnim zabiegu. Opuchlizna ustąpiła a siniaki (których było bardzo dużo) zeszły
piękne małe dzieło sztuki
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 08:33   #1906
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ty już wiesz co myślę o Twoich usteczkach

ja myślę,że dostrzyknę sobie przed sylwestrem akurat minie te pare miesięcy i będę mogła pomyśleć o innym preparacie

Pokazuję moje , obrysowane i wypełnione kredką do ust i przejechane delikatnie blyszyczkiem
Nie wiem czemu na jednych zdjęciach górna warga wychodzi wieksza a na innych dolna mogłyby się zdecydować
no no, widze ze jednak poprawilas tez : ŚLICZNE ! I tez niestety stwierdzono u mnie problem z zanikiem czerwieni wargowej po jednej stronie w kaciku wiec kredka sie przydaje ciesze sie ze nie jestem odosobniona;p

Wiild Girl idealne! troche mnie nie bylo a tyle pięknych zdjęć nowych ust nawklejalyscie ;D lekarze coraz lepsi czy co ;p
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !

Edytowane przez dagmara_s
Czas edycji: 2011-08-20 o 08:37
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 09:54   #1907
pati574
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem umowiona na powiekszanie ust w przyszłym tygodniu do kliniki maestria w krakowie i bede miała zabieg wykonany preparatem Princess Volume, czy ktoś może powiedzieć coś na temat tego produktu?
witam
Ja miałam powiększane usta preparatem princess volume 1ml prawie 2 m-ce temu.Efekt jest bardzo widoczny i jestem zadowolona, usta nie tracą na objętości od dnia zabiegu.Wcześniej, 3 lata temu miałam wstrzyknięty Surgilips 0,8 ml i efekt był znikomy,praktycznie po zejściu opuchlizny wogóle efektu nie byłoPraktycznie pieniądze wyrzucone w błoto.A po princess volume usta są wyraznie powiększone i jestem bardzo zadowolona.
pati574 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 10:03   #1908
pati574
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam
Ja miałam powiększane usta preparatem Princess Volume 1 ml 2 m-ce temu.Wcześniej,3 lata temu miałam wstrzyknięty Surgilips 0,8 ml i nie byłam zadowolona.Praktycznie po zejściu opuchlizny wogóle nie było efektu,pieniądze wyrzucone w błoto .Po Princess Volume efekt jest naprawdę widoczny i zarazem naturalny, jestem bardzo zadowolona
pati574 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 10:08   #1909
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
no no, widze ze jednak poprawilas tez : ŚLICZNE ! I tez niestety stwierdzono u mnie problem z zanikiem czerwieni wargowej po jednej stronie w kaciku wiec kredka sie przydaje ciesze sie ze nie jestem odosobniona;p

Wiild Girl idealne! troche mnie nie bylo a tyle pięknych zdjęć nowych ust nawklejalyscie ;D lekarze coraz lepsi czy co ;p
rzeczywiście na zdjęciu wyglądają na straaasznie duże ! ale pewnie jeszcze nie sa ułożone prawda? kiedy mialas ostatnio zabieg?
Ale zazwyczaj własnie na zdjeciu z samymi ustami , usta wyglądają na duże , a przy zdjeciu calej twarzy - całkiem normalnie
więc z chęcia zobaczę zdjęcie całej buźki

No zanik mojej czerwieni mnie dobija bo dalej na zdjeciach widać jakbym wlasnie miala nierówno ostrzykniętą górną wargę po jednej stronie, a w lustrze jest ok.. to wlasnie jest spowodowane tym ,że mam po jednej stronie nie zarysowany kontur ust , przydalby sie permanentny ust ale nie podoba mi się jak ogladam zdjecia dziewczyn z permanentnym to tak średnio to widzę
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 10:35   #1910
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
rzeczywiście na zdjęciu wyglądają na straaasznie duże ! ale pewnie jeszcze nie sa ułożone prawda? kiedy mialas ostatnio zabieg?
Ale zazwyczaj własnie na zdjeciu z samymi ustami , usta wyglądają na duże , a przy zdjeciu calej twarzy - całkiem normalnie
więc z chęcia zobaczę zdjęcie całej buźki

No zanik mojej czerwieni mnie dobija bo dalej na zdjeciach widać jakbym wlasnie miala nierówno ostrzykniętą górną wargę po jednej stronie, a w lustrze jest ok.. to wlasnie jest spowodowane tym ,że mam po jednej stronie nie zarysowany kontur ust , przydalby sie permanentny ust ale nie podoba mi się jak ogladam zdjecia dziewczyn z permanentnym to tak średnio to widzę
moje zdjecia masz w albumie na profilu, badziewna jakosc ale widac ze nie sa jakies olbrzymie wcale ;D ostatnio m-c temu ostrzykiwalam, niecaly, jak rozmasuje sa super 2 dni, pozniej zanika, juz mnie to wkurza;D

mi sie permanentny ust nie widzi az tak ;-/ widuje Panią, co ma sam kontur to dopiero makabra ;p
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:13   #1911
deja vu
Raczkowanie
 
Avatar deja vu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 83
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej, czy któraś z was wykonywała ten zabieg w Lublinie? Jeśli tak, to czy może kogoś polecić?
deja vu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:20   #1912
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
moje zdjecia masz w albumie na profilu, badziewna jakosc ale widac ze nie sa jakies olbrzymie wcale ;D ostatnio m-c temu ostrzykiwalam, niecaly, jak rozmasuje sa super 2 dni, pozniej zanika, juz mnie to wkurza;D

mi sie permanentny ust nie widzi az tak ;-/ widuje Panią, co ma sam kontur to dopiero makabra ;p
no właśnie mi się też nie widzi permanentny

No i na zdjeciach wygladaja super, tak akurat, juz wiecej nie trzeba
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:38   #1913
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

i tak trzeba bedzie to na zime "odswiezyc" pewnie ale chyba zaczynam sie uzalezniac od powiekszania ust, tzn. nie chcialabym juz wracac do "swoich"
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:41   #1914
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
i tak trzeba bedzie to na zime "odswiezyc" pewnie ale chyba zaczynam sie uzalezniac od powiekszania ust, tzn. nie chcialabym juz wracac do "swoich"
ja tez na zimę chcę isć znowu
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:46   #1915
pati574
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem umowiona na powiekszanie ust w przyszłym tygodniu w klinice Maestria w Krakowie preparatem Princess Volume. Czy któraś z Was ma doświadczenia związane z tym produktem bądź też słyszała jakieś opinie?
witam
Ja powiększałam usta preparatem princess volume 1 ml 2 m-ce temu.Jestem bardzo zadowolona z efektu,powiększenie jest znaczne.Wcześniej,3 lata temu miałam wstrzyknięty surgilips 0,8 ml i efektu wogóle nie było,po zniknięciu opuchlizny usta wyglądały tak jak przed zabiegiemJednym słowem pieniądze wyrzucone w błoto.A po princess volume jest zupełnie inaczej,usta są powiększone a zarazem wyglądają naturalnie, nie jak napompowane
pati574 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 17:48   #1916
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
kontur się robi jak wargi są małe, wtedy jest wrażenie wywinięcia i rzeczywiście usta trochę wychodzą do przodu. czerwień to tylko wypełnienie tego co już mamy. ja myślałam przed zabiegiem że w moim przypadku czerwień wystarczy, ale teraqz sobie nie wyobrażam nie mieć zrobionego konturu. no i kontrowanie wydobywa jakby zarys ust... kontur daje moim zdaniem największe efekty przy małej ilości preparatu, w czerwieni preparat może się gdzieś "zgubić"... ale rzeczywiście są przypadki kiedy nie trzeba robić konturu.

moim zdaniem monica belluci jest doskonałym przypadkiem osoby, gdzie konturu się nie powinno robić, ale powinna dostrzyknąć w czerwień, bo jej usta stały się z wiekiem takie... mało mięsiste..

kurcze to ja juz niewiem czy mam ten kontur robic, bo swoje mam dosyc odstajace, ale cos mnie ciagnie do tego Dr uprzedzala mnie ze moze byc kaczy dziubek (najpierw ida usta potem ja )
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:06   #1917
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

@enlevee: Jak ja miałam mieć zabieg to zaproponowano mi trzy preparaty, przy czym princess był najtańszy. Zapytałam więc czym się one różnią. Pani doktor powiedziała, że najdroższy i średni (tej wybrałam, Teosyal) mają znacznie większe usieciowanie kwasu hialuronowego niż princess, więc w jego wypadku efekt utrzymuje się krócej.

@Dagmara_s: Twoje również piękne! I kurcze, muszę Wam w 100% potwierdzić, że rozmasowane wargi rzeczywiście "rosną" następne 2 dni! Wczoraj sobie masowałam grudki i dziś zdecydowanie większe były, nawet mój chłopak to zauważył!

@1985SiWA: daj zdjęcie to ocenimy
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2011-08-20 o 19:32
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 20:27   #1918
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ale to dziwne ze ja po 4 tyg dalej musze masowac ;D tak sa fajne ale rozmasowane rzeczywiscie extra efekt no nic zmykam na wakacje, mam nadzieje ze usta te upaly przezyja ;D
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 12:54   #1919
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

No to teraz moja historia...
W kwietniu mialam powiekszane usta preparatem Teosyal.
W czerwcu nie bylo nic widac,zalamka...
Mialam miec podane 1,5ml.preparatu.Podczas zabiegu,doszlo do "wypadku"i czesc srodka po prostu wyleciala ze strzykawki,wiec tak na prawde nie wiem ile mi wstrzyknela.Podczas masowania ust ,owa pani stwierdzila,ze trudno rozmasowac preparat.
Nie wiem czy mialam pecha,czy trafilam na wyjatkowo kiepska lekarke?
Wczesniej sprawdzalam w necie jej referencje.Jedne byly bardzo dobre inne kiepskie.Mam nauczke...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 17:22   #1920
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
@enlevee: Jak ja miałam mieć zabieg to zaproponowano mi trzy preparaty, przy czym princess był najtańszy. Zapytałam więc czym się one różnią. Pani doktor powiedziała, że najdroższy i średni (tej wybrałam, Teosyal) mają znacznie większe usieciowanie kwasu hialuronowego niż princess, więc w jego wypadku efekt utrzymuje się krócej.

@Dagmara_s: Twoje również piękne! I kurcze, muszę Wam w 100% potwierdzić, że rozmasowane wargi rzeczywiście "rosną" następne 2 dni! Wczoraj sobie masowałam grudki i dziś zdecydowanie większe były, nawet mój chłopak to zauważył!

@1985SiWA: daj zdjęcie to ocenimy
wszystkie zdjecia Przed i Po juz wstawialam wczesniej.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.