mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Która z funkcji mobilnej aplikacji KWC podoba Ci się najbardziej?
skanowanie kodów kreskowych produktów 48 55,17%
możliwość sortowania produktów wg opinii i liczby ocen 23 26,44%
tworzenie spersonalizowanej listy "ulubionych" kosmetyków 12 13,79%
zakładka z najciekawszymi promocjami w drogeriach Rossmann 19 21,84%
wszystkie funkcje bardzo mi się podobają 33 37,93%
żadna z funkcji mi się nie podoba 1 1,15%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 87. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-16, 08:04   #31
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Super pomysł, aplikacja prosta i wygodna!
Ja ostatnio na zakupach w Rossmanie wchodziłam na KWC przez wizaz, normalnie ze strony i słabo widać, długo to trwa a tak rach ciach i możemy sprawdzać
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 09:32   #32
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Ale przecież Android jest teraz "podawany" w większości telefonów, które są dostępne w polskich sieciach Samsungi, HTC, Sony Ericssony... Nie wiem, czemu tutaj jest taka burza, że jak ktoś nie ma Iphone'a, to nie może skorzystać z tej aplikacji
Co do apki - właśnie instaluję i wypróbuję
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 11:19   #33
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
[ironia mode on]No przecież inne systemy niż jabłuszko albo android nie są popularne, to po co nam kwc? [ironia mode off]

AgaZ, czy powyższe posty potwierdzają Twoją teorię, że symbian nie jest popularny?
To nie jest moje teoria. Mamy na to dowody w statystykach. Na wizażu użytkownicy Symbiana to 0,6 % i tendencja malejąca. Użytkownicy Androida to 5,5% i tendencja zwyżkowa.

To nie jest nasza złośliwość. Bo dla nas najlepiej byłoby mieć na wszystkie możliwe telefony. Ale chodzi o technologię. Na Symbianie ważne funkcje aplikacji nie działały by prawidłowo.

Jeśli chodzi o kody kreskowe i szukanie po kodach. Cały czas będziemy uzupełniać tę bazę. Już przygotowujemy możliwość dodawania kodów przez Was same - czyli recenzentki KWC.

Kody kreskowe w tej chwili działają na wszystkich produktach jakie udostępnił nam Rossmann. Może się oczywiście zdarzyć, że pewne produkty nie będą miały, ale aktualizacja kodów, dodawanie nowych będzie wciąż trwała.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2012-05-16 o 14:23
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 11:21   #34
maria81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Ha! Nareszcie!!
maria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 11:33   #35
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Rewelacyjna sprawa, szkoda, że nie na mój telefon .
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 11:57   #36
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 12:15   #37
electrofunklover
Raczkowanie
 
Avatar electrofunklover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 469
GG do electrofunklover Send a message via Skype™ to electrofunklover
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Mam Androida, ale niestety, nie wiedzieć dlaczego, ze strony google play nie mogę ściągnąć aplikacji, bo nie mam jakichś uprawnień. Dlaczego nie wrzucicie tego do sklepu Androida? Byłoby o wiele łatwiej, bo znalezienie i rozpoczęcie pobierania zajęłoby kilka sekund. Na razie prosiłabym kogoś o pomoc, bo już któryś raz próbuję pobrać coś z tej strony i nie mogę.
__________________

electrofunklover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 12:31   #38
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez electrofunklover Pokaż wiadomość
Mam Androida, ale niestety, nie wiedzieć dlaczego, ze strony google play nie mogę ściągnąć aplikacji, bo nie mam jakichś uprawnień. Dlaczego nie wrzucicie tego do sklepu Androida? Byłoby o wiele łatwiej, bo znalezienie i rozpoczęcie pobierania zajęłoby kilka sekund. Na razie prosiłabym kogoś o pomoc, bo już któryś raz próbuję pobrać coś z tej strony i nie mogę.
Mam gorącą prośbę napisz proszę swoją uwagę na support@mobiler.pl

Postaramy się z coś z tym zrobić
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 12:47   #39
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
To nie jest moje teoria. Mamy na dowody w statystykach. Na wizażu użytkownicy Symbiana to 0,6 % i tendencja malejąca. Użytkownicy Androida to 5,5% i tendencja zwyżkowa.

To nie jest nasza złośliwość. Bo dla nas najlepiej byłoby mieć na wszystkie możliwe telefony. Ale chodzi o technologię. Na Symbianie ważne funkcje aplikacji nie działały by prawidłowo.

Jeśli chodzi o kody kreskowe i szukanie po kodach. Cały czas będziemy uzupełniać tę bazę. Już przygotowujemy możliwość dodawania kodów przez Was same - czyli recenzentki KWC.

Kody kreskowe w tej chwili działają na wszystkich produktach jakie udostępnił nam Rossmann. Może się oczywiście zdarzyć, że pewne produkty nie będą miały, ale aktualizacja kodów, dodawanie nowych będzie wciąż trwała.
A pozostałe 94%? Iphone?
PS. mieliście jakąś ankietę odnośnie systemów w telefonach? Można się było gdzieś zgłosić? Czy to tylko szacunki?

Ja rozumiem koszty i w ogóle, to nie moja złośliwość, absolutnie, kwestia jest tylko taka, że jeszcze przez jakiś czas nie będzie mi dane korzystać z tego pomocnego narzędzia. Owszem, od dawna planuję przejście na Android, bo to obecnie najlepszy system, ale dopóki jeszcze wiąże mnie umowa, dalej mam pod górę. Jest nas wiele, serio, nawet po tym wątku widać, że jedna czy dwie użytkowniczki appla się wypowiedziały, a pozostałe to w połowie android i symbian. Szkoda, że jednak traktujecie nas po macoszemu
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-05-16 o 12:50
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 14:28   #40
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Bardzo dawno temu uzytkowalam rozne systemy smartfonow. Dotarlam do iPhone i... na tym sie moja wedrowka zakonczyla. Nie ma obecnie (i zapewne dlugo nie bedzie, albo: czy wogole kiedykolwiek?bo i PO CO?!..) systemu lepszego, sprawniejszego, przyjemniejszego dla uzytkownika niz iOS. Stwierdzam to z cala odpowiedzialanoscia i jest to moja absolutnie prywatna opinia. Sciagnelam sobie wlasnie te wizazowa aplikacje, bede testowac, juz nie raz bowiem stojac w drogerii bardzo mi takiego wlasnie programu brakowalo Z innych przydatnych app na moim iPhonie, ktore nagminnie uzywam: kupuje online bilety kolejowe, busowe, lotnicze i na ich podstawie (wyswietlam je zakodowane na wyswietlaczu podczas kontroli) sobie podrozuje. Ach, istnieja miliony swietnych aplikacji do iPhonow; moze jeszcze nie w Polsce, ale to tylko kwestia czasu.
__________________

Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 14:31   #41
checinka
Raczkowanie
 
Avatar checinka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 50
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Wow, KWC już zainstalowane, niedługo będę testować na zakupach a pomyśleć, że jakiś tydzień temu myślałam sobie o takiej właśnie aplikacji, a tu proszę, mówisz masz. Ślicznie dziękuję za ułatwienie nam w czasie zakupów podjęcia tak trudnej decyzji jaką jest wybór odpowiedniego kosmetyku

ja instalowałam na androidzie przez sklep play i nie było żadnych problemów ze znalezieniem ani instalacją
checinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 14:35   #42
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
A pozostałe 94%? Iphone?
PS. mieliście jakąś ankietę odnośnie systemów w telefonach? Można się było gdzieś zgłosić? Czy to tylko szacunki?
Mamy generalnie trochę badań rynku polskiego i światowego. Na pewno iPhone chciałby mieć te 94% a ja nie powiem też byłabym happy gdyby w 94 % wizażanki miały iPhony

IPhony, to też na wizażu jest jakiś niewielki procent, ale rosnący. Poza tym programistycznie pozwolił nam wprowadzić funkcje na jakich nam zależało.

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja rozumiem koszty i w ogóle, to nie moja złośliwość, absolutnie, kwestia jest tylko taka, że jeszcze przez jakiś czas nie będzie mi dane korzystać z tego pomocnego narzędzia. Owszem, od dawna planuję przejście na Android, bo to obecnie najlepszy system, ale dopóki jeszcze wiąże mnie umowa, dalej mam pod górę. Jest nas wiele, serio, nawet po tym wątku widać, że jedna czy dwie użytkowniczki appla się wypowiedziały, a pozostałe to w połowie android i symbian. Szkoda, że jednak traktujecie nas po macoszemu
Nikogo nie traktujemy po macoszemu. Tylko wykonaliśmy aplikację na takie systemy na jakie na ten moment ta aplikacja zachowywała swoją funkcjonalność.
Przykro mi, że nie możesz z niej w tej chwili skorzystać Ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 16:19   #43
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez Black_Satin Pokaż wiadomość
Bardzo dawno temu uzytkowalam rozne systemy smartfonow. Dotarlam do iPhone i... na tym sie moja wedrowka zakonczyla. Nie ma obecnie (i zapewne dlugo nie bedzie, albo: czy wogole kiedykolwiek?bo i PO CO?!..) systemu lepszego, sprawniejszego, przyjemniejszego dla uzytkownika niz iOS. Stwierdzam to z cala odpowiedzialanoscia i jest to moja absolutnie prywatna opinia. Sciagnelam sobie wlasnie te wizazowa aplikacje, bede testowac, juz nie raz bowiem stojac w drogerii bardzo mi takiego wlasnie programu brakowalo Z innych przydatnych app na moim iPhonie, ktore nagminnie uzywam: kupuje online bilety kolejowe, busowe, lotnicze i na ich podstawie (wyswietlam je zakodowane na wyswietlaczu podczas kontroli) sobie podrozuje. Ach, istnieja miliony swietnych aplikacji do iPhonow; moze jeszcze nie w Polsce, ale to tylko kwestia czasu.
Podpisuję się pod tym obiema rękami ja zmieniam tylko Iphone na nowsze wersje Iphone.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 16:34   #44
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Super sprawa, właśnie biegam po domu i skanuję wszystkie produkty z Rossmanna.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 18:26   #45
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Też się ucieszyłam na tę wieść szkoda, że mam niszowego Symbiana :/
ogółem mówi się trudno ale jednego nie rozumiem- tego ograniczenia funkcjonalności w wersji pod ten system. Nieraz ściągam aplikacje, w której kilka rzeczy nie działa, a reszta tak i jest ok ale to tylko moja mała wzmianka.
Ja to się chyba w ogóle wśród jakiegoś plebsu przewijam, bo jak tutaj rośnie popularność iphone, to ja jestem chińska księżniczka za to android jak najbardziej, sama jestem nim zachwycona.
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 18:36   #46
jenascia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 44
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Właśnie, użytkowniczki Symbiana są zawiedzione .
nie tylko symbiana bo użytkowniczki systemu bada też
jenascia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:03   #47
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Aplikacja przetestowana - świetna!
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:21   #48
moninika
Raczkowanie
 
Avatar moninika
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
GG do moninika
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Ale przecież Android jest teraz "podawany" w większości telefonów, które są dostępne w polskich sieciach Samsungi, HTC, Sony Ericssony... Nie wiem, czemu tutaj jest taka burza, że jak ktoś nie ma Iphone'a, to nie może skorzystać z tej aplikacji
Co do apki - właśnie instaluję i wypróbuję
Rozumiem, że mam teraz biec gdzieś do sklepu AGD i kupić sobie nowy telefon, bo obecnie na topie jest ANDROID i starsze telefony należy wyrzucić na śmietnik...?
moninika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:26   #49
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez moninika Pokaż wiadomość
Rozumiem, że mam teraz biec gdzieś do sklepu AGD i kupić sobie nowy telefon, bo obecnie na topie jest ANDROID i starsze telefony należy wyrzucić na śmietnik...?
Tak, dokładnie. Właśnie to miałam na myśli pisząc tamtego posta.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 21:41   #50
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez checinka Pokaż wiadomość
Wow, KWC już zainstalowane, niedługo będę testować na zakupach a pomyśleć, że jakiś tydzień temu myślałam sobie o takiej właśnie aplikacji, a tu proszę, mówisz masz. Ślicznie dziękuję za ułatwienie nam w czasie zakupów podjęcia tak trudnej decyzji jaką jest wybór odpowiedniego kosmetyku

ja instalowałam na androidzie przez sklep play i nie było żadnych problemów ze znalezieniem ani instalacją
Ja również nie miałam problemów.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 22:32   #51
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
To nie jest moje teoria. Mamy na to dowody w statystykach. Na wizażu użytkownicy Symbiana to 0,6 % i tendencja malejąca. Użytkownicy Androida to 5,5% i tendencja zwyżkowa.
Może dlatego, że na większości telefonów z Symbianem stronka w ogóle nie chce działać?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 06:18   #52
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Moim zdaniem ta dyskusja idzie w złym kierunku. Zaraz się zacznie pyskówka, że wszyscy użytkownicy iPhona to "bogacze" a reszta będzie udowadniać wyższość jednego systemu od drugiego.

Odpowiedziałam Wam na pytanie dlaczego aplikacja jest napisana na dwa systemy. Tak jak wcześniej pisałam nie przewidujemy na razie aplikacji na inne. Chcemy raczej udoskonalać to co już zrobiliśmy i jak najszybciej uzupełniać bazę kodów.

Zadałam bardzo konkretne pytanie, co Wam się najbardziej podoba w tej aplikacji? Czy może macie jeszcze jakieś pomysły, sugestie?
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 14:43   #53
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Ciekawa aplikacja, z nudów można sobie poszperać, ale na zakupach raczej się nie przyda... Na zakupy idę w konkretnym celu i zawsze wiem co chcę kupić więc nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy gorączkowo szukam opisu kosmetyku przy półce sklepowej

Co do czytnika kodów mam duże zastrzeżenia nie jest dopracowany!
Na 10 różnych produktach próbowałam i za każdym razem ten sam komunikat: kodu nie znaleziono wprowadź ręcznie

No cóż...bez rewelacji
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 16:27   #54
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez moninika Pokaż wiadomość
Rozumiem, że mam teraz biec gdzieś do sklepu AGD i kupić sobie nowy telefon, bo obecnie na topie jest ANDROID i starsze telefony należy wyrzucić na śmietnik...?
Ja nie rozumiem.
Jeśli się ma starszy model telefonu (telewizora, samochodu, mikrofali, pralki, czegokolwiek) to się po prostu liczy z tym, że nie będzie w nim takich opcji jak w nowych urządzeniach oraz, że ich system operacyjny nie będzie wspierany z każdej strony i tyle.
Inna sprawa, że obstawiam, że nawet jeśli użytkownicy Symbiana stanowią dość liczną grupę, to najprawdopodobniej ich liczba nie rośnie, a spada - a bez wątpienia jeśli chodzi o iOS oraz Androida jest przeciwnie. Chociaż w tym wypadku mogę się mylić, ponieważ nie mam żadnych danych, więc jeśli tak jest niech mnie ktoś poprawi.

Wracając do tematu - moim zdaniem aplikacja jest rewelacyjna, a skanowanie kodów kreskowych to w ogóle coś cudownego.
Koniec ze staniem 20 minut w sklepie próbując znaleźć produkt, który mam w ręce, yaaaay!

Sugestia - super by było gdyby można było dodawać kody kreskowe produktów do istniejących już na KWC, tak, żeby później innym było je łatwo wyszukać. Chyba, że nie wyłapałam gdzieś tej opcji.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 23:13   #55
zuykas
Raczkowanie
 
Avatar zuykas
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 123
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Nareszcie! Ile razy wstrzymywałam się z zakupem kosmetyku, bo stwierdzałam, że najpierw muszę sprawdzić oceny na KWC, a w rezultacie mijała promocja albo było mi nie po drodze do sklepu. Teraz można sprawdzać od razu. Rewelacyjny pomysł!
Jak dobrze, że właśnie kupiłam telefon z Androidem
Mam dokładnie to samo Dlatego uważam że aplikacja jest GENIALNA.

Niestety jednak też mam telefon z Symbianem. Nie zmieniam bo mi zawsze telefon służył tylko do dzwonienia jednak zaczynam odczuwać pewien brak. Jak sobie sprawię coś lepszego to będzie pierwsze co zainstaluję.
zuykas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 08:05   #56
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Ale przecież Android jest teraz "podawany" w większości telefonów, które są dostępne w polskich sieciach Samsungi, HTC, Sony Ericssony... Nie wiem, czemu tutaj jest taka burza, że jak ktoś nie ma Iphone'a, to nie może skorzystać z tej aplikacji
Co do apki - właśnie instaluję i wypróbuję
Właśnie - również tego nie rozumiem i podpisuję się pod tym co napisała enn.
Mega niespodzianka
Wczoraj przypadkiem wpadłam na wasz app i od razu ściągnęłam - wizualnie baaardzo mi się podoba i mam nadzieję że będzie działał bez zarzutu
Bardzo, bardzo lubię funkcję skanowania kodów i nie mogę się doczekać, aż będzie działała dla całej bazy kosmetyków
Cytat:
Napisane przez Black_Satin Pokaż wiadomość
Bardzo dawno temu uzytkowalam rozne systemy smartfonow. Dotarlam do iPhone i... na tym sie moja wedrowka zakonczyla. Nie ma obecnie (i zapewne dlugo nie bedzie, albo: czy wogole kiedykolwiek?bo i PO CO?!..) systemu lepszego, sprawniejszego, przyjemniejszego dla uzytkownika niz iOS. Stwierdzam to z cala odpowiedzialanoscia i jest to moja absolutnie prywatna opinia. Sciagnelam sobie wlasnie te wizazowa aplikacje, bede testowac, juz nie raz bowiem stojac w drogerii bardzo mi takiego wlasnie programu brakowalo Z innych przydatnych app na moim iPhonie, ktore nagminnie uzywam: kupuje online bilety kolejowe, busowe, lotnicze i na ich podstawie (wyswietlam je zakodowane na wyswietlaczu podczas kontroli) sobie podrozuje. Ach, istnieja miliony swietnych aplikacji do iPhonow; moze jeszcze nie w Polsce, ale to tylko kwestia czasu.
jako użytkowiczka ajfona jeszcze taki mały OT - mnie osobiście ten telefon nieraz wkurza, równie mocno go kocham, jak czasem nienawidzę Ma piękny interfejs, jest elegancki, szpanerski, funkcjonalny. Ale uważam też, że jest trochę przereklamowany. Ma poważne wady w postaci:
- wkurzającego autouzupełniania (wiem, że można je wyłączyć ale to jeszcze gorsze) - i brak możliwości korzystania ze słownika T9 w określonym języku jak to było w starej dobrej Nokii
- jakość dźwięku i głośność ajfonowego odtwarzacza muzyki pozostawia wiele do życzenia (zwłaszcza za takie pieniądze jakie ten tel kosztuje)
- blokady na ściąganie plików z sieci, no bo przecież można tylko przez iTunes. przez co od początku mam ten sam dzwonek... dramat.
- jak już podłączę go do komputera, to radośnie zapisuje mi backup całej zawartości na dysku C (jeszcze nie doszłam do tego, jak to wyłączyć lub zmienić) - przez co dysk C mi się zapycha do zera (zbieram na nowy dysk, głównie z tego powodu )
- brak możliwości odtwarzania formatu Flash - tu ukłon w stronę Androida
- parę razy było tak: kładę się spać - 70% baterii; wstaję - wyładowany (zawsze staram się wyłączać aplikacje na bieżąco)

osobiście gdybym miała raz jeszcze wybierać wzięłabym Androida
przepraszam za ten OT ale musiałam
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-05-18 o 08:06
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:56   #57
162383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość

Zadałam bardzo konkretne pytanie, co Wam się najbardziej podoba w tej aplikacji? Czy może macie jeszcze jakieś pomysły, sugestie?
Osobiście uważam, że premiera KWC na telefon kopie tyłek premierze Diablo III

Brakuje mi tylko możliwości przeglądania - tak jak w klasycznym KWC - najlepszych produktów z danej kategorii oraz najwyżej ocenianych ogólnie.
162383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 14:56   #58
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Ja już się wypowiedziałam co prawda, ale postanowiłam się odezwać jeszcze raz. Aplikacja jest super, na iPhone 4s śmiga aż miło
Jednak jest jedna rzecz, którą moglibyście nieco poprawić/udoskonalić.
Otóż kiedy przechodzimy już do konkretnego produktu i chcemy przeczytać recenzje otwiera nam się cała lista recenzji. Nie wiem jak inne wizażanki, ale ja osobiście mam tak,że czytam kilka zarówno dobrych, jak i złych opinii, aby mieć szersze spojrzenie. Po kilknięciu na wybraną recenzję otwiera nam się ona i wszystko fajnie. Jednak potem, kiedy chcemy wrócić do "wykazu recenzji" za pomocą przycisku "wróć" jesteśmy przenoszone na początek listy z recenzjami (bez względu na to, na którym miejscu była przed chwilą czytana przez nas recenzja). To powoduje,że jeżeli chcę przeczytać recenzję, która była bezpośrednio pod poprzednią (a obie znajdują się gdzieś na środku całej listy) muszę "zjechać" na dół szukając odpowiedniego nagłówka. Wygodniej byłoby, gdyby przycisk "wróć" przenosił nas w to miejsce, gdzie ostatnio na "wykazie recenzji" byłyśmy. Albo aby można było w jakis sposób odznaczyć już czytane przez nas recenzje. Wiem,że samo KWC na stronie internetowej nie ma takiej opcji, ale wydało mi się to przydatne. Co o tym myślicie drogie Wizażanki? Oczywiście jest to tylko drobna uwaga, ale może w jakiejś przyszłościowej aktualizacji Redakcja o tym pomyśli
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 17:02   #59
kropeczka :)
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka :)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław :))
Wiadomości: 171
GG do kropeczka :)
Post Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Aplikacja rewelacyjna, jestem zachwycona! Długo czekałam na taką i czasem nawet szukałam w Android Market czy czegoś nie ma.
Czytanie kodów- genialne, szybkie i wygodne

Na HTC Desire działa super
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

-14 kg


Wiosenne wytapianie tłuszczyku
Skakanka+ MŻ

72-71-70-69-68-67-66-65

Edytowane przez kropeczka :)
Czas edycji: 2012-05-18 o 17:05
kropeczka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 11:28   #60
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Super pomysl!!!!!!

Wszystko smiga, tylko mam problem ze skanowaniem kodow - jak to sie robi? bo jak trzymam na tym kodzie to on caly czas niby skanuje i nic mi sie nie pokazuje. Trzeba cos nacisnac?
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-27 16:56:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.