Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-15, 17:53   #5011
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ale jeśli chodzi o RGB, to mimo zapewnień, że przed dietą cud prowadziła zdrowy tryb życia (wielokrotnie to powtarzała), chyba jednak tak nie było... Teraz chudnie, bo może zaczęła "normalnie" gotować (nie wiem co to za wielkie odkrycie, że można używać przypraw zamiast gotowych FIXów, POMYSŁÓW NA.. i mieszanek napakowanych chemią), zamieniła bieganie na zakupy na bieganie na bieżni i ograniczyła ciasteczka i słodycze, które pokazywała w CO JEST W MOJEJ TOREBCE.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:57   #5012
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
część z takich otyłych osób, cierpi na różne zaburzenia odżywiania (m.in jedzenie kompulsywne) i żeby schudnąć i poradzić sobie z jedzeniem/otyłością, muszą najpierw ustalić gdzie leży źródło problemu a niekiedy iść do psychologa i wyleczyć "głowę".

wiele takich osób spożywa ogromne ilości jedzenia, ponieważ wydaje im się, że to to pomaga rozładować stres , jedzeniem zastępują sobie bliskość, itd.

krzywdzącym jest osądzanie wszystkich ludzi otyłych nie z powodu zdrowia, że nie chce im się po prostu ruszyć dupy, jeść mniej i schudnąć.

oczywiście jest część osób, które po prostu są leniwe, część, która ma zaburzenia (może nawet o tym nie wie) oraz część ludzi, którzy mają problemy zdrowotne
Mimo, że rozumiem różnego rodzaju zaburzenia, to często słychać twierdzenia jakoby dało się z pustego przelać.
Nie ma siły, nie jesz, nie tyjesz.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:58   #5013
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Wyświetliło mi w pasku bocznym filmik Mr Olimpii, o której tyle dyskutowałyście. Azjatycki Cukier nakręciła filmik o robieniu własnego BB, więc nie wiem czemu Olimpia też to zrobiła. Jej filmik nie wnosi niczego nowego. Czyżby zabrakło autorskich pomysłów, czas na odgrzewanie kotletów?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:29   #5014
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Na leniwą sobotę
https://www.youtube.com/watch?v=nSZ1...&feature=g-upl
Pozdrawiamy
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:38   #5015
BabyLightMyFire
Raczkowanie
 
Avatar BabyLightMyFire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 281
GG do BabyLightMyFire
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wyświetliło mi w pasku bocznym filmik Mr Olimpii, o której tyle dyskutowałyście. Azjatycki Cukier nakręciła filmik o robieniu własnego BB, więc nie wiem czemu Olimpia też to zrobiła. Jej filmik nie wnosi niczego nowego. Czyżby zabrakło autorskich pomysłów, czas na odgrzewanie kotletów?
mam wrażenie, że ona nie wie o czym mówi AC chyba wystarczająco dokładnie wszystko pokazała.
__________________
4.08.2012

I’m beautiful in my way
‘Cause God makes no mistakes!


BabyLightMyFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:41   #5016
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Snaffy Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=Mc06khDks1w

berry chyba wzoruje się na tym.

a ja mam chyba odmienne poczucie humoru niż obie twórczynie filmików, bo w żadnym wydaniu mnie to nie bawi. Chociaż w wydaniu berry mniej mnie... obrzydza.
O matko!
Zbiera mnie na wymioty
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:42   #5017
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wyświetliło mi w pasku bocznym filmik Mr Olimpii, o której tyle dyskutowałyście. Azjatycki Cukier nakręciła filmik o robieniu własnego BB, więc nie wiem czemu Olimpia też to zrobiła. Jej filmik nie wnosi niczego nowego. Czyżby zabrakło autorskich pomysłów, czas na odgrzewanie kotletów?
Nie tylko Olimpia odgrzała zatęchłego kotleta. Na YT od co najmniej roku jest mnóstwo filmików "DIY BB Cream".
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 18:44   #5018
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Z makijaży Digitalgirl pokazanych na yt , niemal wszystkie mi się szalenie podobały. Natomiast te z TLC totalnie nie trafiają w moje poczucie estetyki. Zastanawiam się o co tu chodzi?
Mały budżet tego nie tłumaczy. Chociaż faktycznie widać, że Hania wolała zainwestować w pędzle, niż w same produkty.
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:44   #5019
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Nie tylko Olimpia odgrzała zatęchłego kotleta. Na YT od co najmniej roku jest mnóstwo filmików "DIY BB Cream".
Ale na polskim YT AzjatyckkiCukier była pierwsza. Poza tym, ona chyba bardziej w tym siedzi i bardziej ufam, że wie co mówi.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:49   #5020
happyswallow
Raczkowanie
 
Avatar happyswallow
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 114
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Paula31814 Pokaż wiadomość
O matko!
Zbiera mnie na wymioty
Od 4:47 zaczynam się jej bać.
__________________
make love, not horcruxes 
happyswallow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:51   #5021
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

fajnie się was czyta, ale pora założyć nowy wątek
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 18:52   #5022
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Z makijaży Digitalgirl pokazanych na yt , niemal wszystkie mi się szalenie podobały. Natomiast te z TLC totalnie nie trafiają w moje poczucie estetyki. Zastanawiam się o co tu chodzi?
Mały budżet tego nie tłumaczy. Chociaż faktycznie widać, że Hania wolała zainwestować w pędzle, niż w same produkty.

Myślę, że zamysłem tego programu było pokazanie makijaży dla kobiet, które zupełnie nie potrafią się malować i nie ma co się czepiać, że Hania tłumaczy jak nałożyć bazę pod cienie i robi maseczkę z truskawek. Makijaże mają być bardzo proste, takie, które każdy powtórzy, a używanie przez nią żywych kolorów, żółcie i czerwienie na powiekach, ma chyba pokazać Polkom, że "makijaż to przyjemność" i że nie muszą mieć na sobie zawsze tylko brązów. Mi też jeszcze chyba żaden z makijaży prezentowanych w programie jakoś bardzo się nie podobał, ale właśnie tlumaczę to sobie tym, że to nie miały być arcydzieła, tylko pokazanie tym babeczkom podstaw.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:55   #5023
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dolcebabex Pokaż wiadomość
Miałam fazę fascynacji PannaJoannaMakeup ale to już było dawno i chyba jednak nieprawda. Kiedyś robiła dużo denek, ulubieńców, DIY a teraz wyniuchała że na YT można zrobić biznes. Zresztą chyba przyjaźnią się z Szusz z tego co czasami mówi więc chyba widać w jakim kierunku będzie zmierzał jej kanał. Mimo, że stara się zarażać wszystkich wokół pozytywną energią to mnie strasznie irytuje jej głos, kojarzy mi się z taką dobrotliwą cioteczką. Jak dla mnie przesłodzona chociaż może w życiu też taka jest dla mnie jest to odrobinę sztuczne.
Dokładnie, jej głos jest strasznie irytujący. Pieści się jak małe dziecko
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:04   #5024
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Myślę, że zamysłem tego programu było pokazanie makijaży dla kobiet, które zupełnie nie potrafią się malować i nie ma co się czepiać, że Hania tłumaczy jak nałożyć bazę pod cienie i robi maseczkę z truskawek. Makijaże mają być bardzo proste, takie, które każdy powtórzy, a używanie przez nią żywych kolorów, żółcie i czerwienie na powiekach, ma chyba pokazać Polkom, że "makijaż to przyjemność" i że nie muszą mieć na sobie zawsze tylko brązów. Mi też jeszcze chyba żaden z makijaży prezentowanych w programie jakoś bardzo się nie podobał, ale właśnie tlumaczę to sobie tym, że to nie miały być arcydzieła, tylko pokazanie tym babeczkom podstaw.
Zaznaczam (ponownie) że nie mam nic do Digital, wręcz przeciwnie, mam do niej ogromny szacunek. Ale już nie chodzi o ideę programu, makijaż to czasem jeden cień, nałozony umiejętnie. Hania często szpeci uczestniczki programu.
Rozumiem, że jest lubiana, sama często bronię osób, które lubię, ale bądźmy obiektywni... makijaże w tym programie to pomyłka.
Dla mnie podstawą jest, wytłumaczenie kobietom, że mniej znaczy więcej. Mniej błysku, mniej bieli, mniej koloru, tak malują się początkujące osoby. Powiedzmy sobie szczerze, dobrze roztarty, chłodny brąz plus ładnie wytuszowane rzęsy, dają zdecydowanie ładniejszy efekt niż jakieś "oranże" czy straszna, brokatowa biel w wewnętrznym kąciku.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:16   #5025
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
fajnie się was czyta, ale pora założyć nowy wątek
Hah, słusznie! Brawo za czujność to kto zakłada?

A co do programu MM, to zgadzam się z coldold - niekiedy wydaje mi się, że dziewczyny lepiej wyglądały przed , bez makijażu. I zastanawiam się, w czym tkwi problem, jestem bowiem przekonana, że Hania jest w tym kierunku utalentowana.
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:27   #5026
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
no faktycznie ale zauważyłam, że youtubowiczki często zmieniają zdanie ;]
Bo może uczą się i dowiadują nowych rzeczy? Czasami mówimy coś z przekonaniem, bo na bazie informacji dostępnych akurat w tym czasie mamy powody, aby wierzyć, że mówimy mądre i prawdziwe rzeczy :P Ale człowiek uczy się całe życie... Tyle, że YT jest bezlitośnie pamiętliwą kroniką tego procesu
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:28   #5027
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Zaznaczam (ponownie) że nie mam nic do Digital, wręcz przeciwnie, mam do niej ogromny szacunek. Ale już nie chodzi o ideę programu, makijaż to czasem jeden cień, nałozony umiejętnie. Hania często szpeci uczestniczki programu.
Rozumiem, że jest lubiana, sama często bronię osób, które lubię, ale bądźmy obiektywni... makijaże w tym programie to pomyłka.
Dla mnie podstawą jest, wytłumaczenie kobietom, że mniej znaczy więcej. Mniej błysku, mniej bieli, mniej koloru, tak malują się początkujące osoby. Powiedzmy sobie szczerze, dobrze roztarty, chłodny brąz plus ładnie wytuszowane rzęsy, dają zdecydowanie ładniejszy efekt niż jakieś "oranże" czy straszna, brokatowa biel w wewnętrznym kąciku.
W zasadzie masz rację. Brokatowa biel i oranże są też może po to, żeby program był ciekawszy.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:32   #5028
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez happyswallow Pokaż wiadomość
Od 4:47 zaczynam się jej bać.
http://www.youtube.com/watch?annotat...&v=Cyk7utV_D2I is she ok, is she good?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:33   #5029
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

To ja założę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post36549967
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 19:36   #5030
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
mnie przywitanie nieodmiennie rozwala^^.

ktos pare stron temu wspominal o Oh My Cat - zabawna historia, bo zanim w ogole weszlam w swiat filmikow urodowych, pare lat temu, na innym forum, ktos zalinkowal wlasnie jej filmik o makijazu - i nie moglam sie nadziwic, czego to ludzie w sieci nie zamieszczaja.
miałam dokładnie tak samo znalazłam jej filmiki na jakiejś innej stronie internetowej, a pozniej nadziwic sie nie mogłam skąd taki pomysł jej strzelił do głowy dopiero pozniej w Wysokich Obcasach przeczytałam artykuł u popularnej w Anglii yutubowiczce panacea81 i "odkryłam" polskie urodowe filmiki.
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 13:17   #5031
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Myślę, że zamysłem tego programu było pokazanie makijaży dla kobiet, które zupełnie nie potrafią się malować i nie ma co się czepiać, że Hania tłumaczy jak nałożyć bazę pod cienie i robi maseczkę z truskawek. Makijaże mają być bardzo proste, takie, które każdy powtórzy, a używanie przez nią żywych kolorów, żółcie i czerwienie na powiekach, ma chyba pokazać Polkom, że "makijaż to przyjemność" i że nie muszą mieć na sobie zawsze tylko brązów. Mi też jeszcze chyba żaden z makijaży prezentowanych w programie jakoś bardzo się nie podobał, ale właśnie tlumaczę to sobie tym, że to nie miały być arcydzieła, tylko pokazanie tym babeczkom podstaw.
zgadzam sie,nie wszyscy maja odwage chodzic w mocnym makijazu,ja nawet na wesele maluje sie subtelnie
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 18:41   #5032
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maschenka Pokaż wiadomość
To super w Boze Narodzenie jade do PL i jak tylko bedzie spotkanie w Gliwicach to dajcie znac,bylo by mi milo spotkac Age na zywo
Ja pewnie zapomnę naskrobać PW, ale śledź profil Agi na Fb, w razie gdyby zapomniała o tym napisać to ja jej przypomnę Zawsze są z nami też dziewczyny z DueDonne, z blogów JoannaPanna, Siulka itd No i ja :P
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 23:17   #5033
AnnaLucas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
po pierwsze sytuacja z dziecmi odnosi sie do CHIN. A reklama wczesniej wklejona byla JAPONSKA. Nie wiem gdzie Ty tu masz Koree. I piszac 'Korea' mam na mysli oczywiscie Koree Poludniowa a nie Polnocna.

Totalnie sie zgadzam...wszystkie trzy kraje trzeba oddzielic..., w kazdym inny ustroj inna mentalnosc i kultura...
AnnaLucas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 20:56   #5034
rudziuttka
Raczkowanie
 
Avatar rudziuttka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Internet
Wiadomości: 120
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Plaaaster wiesz że jutro pojawisz się w moim filmiku ? hehe
rudziuttka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 21:01   #5035
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez rudziuttka Pokaż wiadomość
Plaaaster wiesz że jutro pojawisz się w moim filmiku ? hehe
jest nowa część wątku.... :/
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:16   #5036
rudziuttka
Raczkowanie
 
Avatar rudziuttka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Internet
Wiadomości: 120
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
jest nowa część wątku.... :/
oj przepraszam dopiero raczkuję na forum nie chciałam nic złego zrobić ! miłego dnia
rudziuttka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 10:31   #5037
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Bo ten wątek chyba powinien być zamknięty już?
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 13:03   #5038
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Zapraszamy do nowego wątku !!!
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.