Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwości III - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-13, 15:09   #2461
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez cinnamon_bar Pokaż wiadomość
Tez najbardziej obawiam się nieorganicznej, szczególnie zadań obliczeniowych...
Ja chyba bardziej od obliczeniowych boję się układania równań na podstawie tekstu w którym podane są kolory substancji i boję się, że zapomnę charakterystycznych doświadczeń...
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:12   #2462
cinnamon_bar
Raczkowanie
 
Avatar cinnamon_bar
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 70
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Ja chyba bardziej od obliczeniowych boję się układania równań na podstawie tekstu w którym podane są kolory substancji i boję się, że zapomnę charakterystycznych doświadczeń...
Dlatego chyba trzeba podejść do tego na luzie– większa szansa na uniknięcie głupich błędów... Ale jak tu mówić o luzie, jak zawał serca za zawałem na samą myśl o jutrze
cinnamon_bar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:17   #2463
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez _Suavis Pokaż wiadomość
nauczanie j. angielskiego dodatkowo j. niemieckiego. na UW ;)
[/SIZE]
Oj, myślałam, że to dla mnie, ale jednak nie

Adeee- na drugim miejscu dziennikarstwo na UWr, później na UJ (ale po tym wosie nawet nie mam po co tam składac) no i ostatecznie coś w Lublinie, ale baaardzo bym nie chciała. Chciałam na UW na dziennikarstwo, ale mi dowalili w tym roku do wosu, ang i polskiego jeszcze historię, więc nie skladam nawet. Takze generalnie - Wrocław to moja jedyna nadzieja

A Ty, jakiś plan awaryjny?
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:20   #2464
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez cinnamon_bar Pokaż wiadomość
Dlatego chyba trzeba podejść do tego na luzie– większa szansa na uniknięcie głupich błędów... Ale jak tu mówić o luzie, jak zawał serca za zawałem na samą myśl o jutrze
Ja w tym roku poprawiam maturę, wiec nie powinnam się stresować tak bardzo - przecież wiem jak to wygląda. Jednak teraz denerwuje się jeszcze bardziej - szczególnie pamiętając rok ubiegły, kiedy zabrakło czasu i atmosfera była straszna. W tym roku jest o tyle lepiej, że matura jest rano - nie będziemy się długo stresować przed i umysł lepiej pracuje - rok temu ok godz. 15 miałam wrażenie, że mój mózg wyłączył myślenie
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:20   #2465
Adeee
Raczkowanie
 
Avatar Adeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
Oj, myślałam, że to dla mnie, ale jednak nie

Adeee- na drugim miejscu dziennikarstwo na UWr, później na UJ (ale po tym wosie nawet nie mam po co tam składac) no i ostatecznie coś w Lublinie, ale baaardzo bym nie chciała. Chciałam na UW na dziennikarstwo, ale mi dowalili w tym roku do wosu, ang i polskiego jeszcze historię, więc nie skladam nawet. Takze generalnie - Wrocław to moja jedyna nadzieja

A Ty, jakiś plan awaryjny?
na chwilę obecną - zero, ale złożę jeszcze na socjologię i stosunki międzynarodowe na UWr... ale wciąż szukam
__________________
  • Studentka Komunikacji Wizerunkowej


27.02.13 NOWA TEORIA POKONANA ![/FONT][/B][/SIZE]
14.03.13 KIEROWCA ! PRAKTYKA ZA PIERWSZYM
Adeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:21   #2466
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Adeee Pokaż wiadomość
na chwilę obecną - zero, ale złożę jeszcze na socjologię i stosunki międzynarodowe na UWr... ale wciąż szukam
Mnie mama namawia na administrację, ale siedzenie w jakimś urzędzie za biurkiem to trochę nie dla mnie

Edit: a Ty widzę koniecznie do Wrocławia

Edytowane przez szaramieta
Czas edycji: 2013-05-13 o 15:24
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:25   #2467
Adeee
Raczkowanie
 
Avatar Adeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
Mnie mama namawia na administrację, ale siedzenie w jakimś urzędzie za biurkiem to trochę nie dla mnie

Edit: a Ty widzę koniecznie do Wrocławia
Niekoniecznie, ale najchętniej, bo mam najbliżej (z Brzegu )... jakoś nie wyobrażam sobie siebie w wielkim, obcym mieście hahaha

Administracja też nie dla mnie, chociaż... pracę pewnie łatwiej by było złapać w urzędzie niż cokolwiek po KW
__________________
  • Studentka Komunikacji Wizerunkowej


27.02.13 NOWA TEORIA POKONANA ![/FONT][/B][/SIZE]
14.03.13 KIEROWCA ! PRAKTYKA ZA PIERWSZYM
Adeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 15:26   #2468
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez frayed Pokaż wiadomość
No więc ustny polski zdany na 100%

Panu z komisji się spodobała moja prezentacja i cytaty i zadał mi tylko 2 bardzo proste pytania, dotyczące prezentacji

W ogóle w domu mówiłam tą prezentację 15 minut, a tam skończyłam po 12 ciekawe, czy wszystko zrozumieli xD
Jejuu, jacy Wy zdolni jesteście , każdy po 100 % haha
Cytat:
Napisane przez Abrianna Pokaż wiadomość
Siemanko wracam po dłuższej nieobecnosci
miałyście może już ustne z ang?
Już pisałam jakie pytania miałam, polecam na fejsie znaleźć matura 2013 angielski i tam ludzie wymieniają się poleceniami z różnych zestawów z tego roku.
Cytat:
Napisane przez irmoony Pokaż wiadomość
Jeej, zdałam jednak ten ustny polski. 90%. Mam wrażenie, że musiało im się mnie zrobić szkoda, bo musiałam wyglądać jakbym miała zaraz zemdleć W każdym razie pytania były może nie całkowicie banalne, ale nie przeszkadzało im, że odpowiadałam raczej mało szczegółowo. Do tego jakimś cudem udało mi się powiedzieć tą prezentację płynniej niż kiedykolwiek w domu, jakbym mówiła na autopilocie.
Kolejna ze świetnym wynikiem .
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:27   #2469
czarnyxkotek
Raczkowanie
 
Avatar czarnyxkotek
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 287
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

za dwa dni mam ustną z angola i w sumie nie wiem za co sie zabrać *,*
patrząc na pytania, na które trafiłam na polskim już wiem, że wszystko może się zdarzyć
__________________

czarnyxkotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:32   #2470
paradise_city
Raczkowanie
 
Avatar paradise_city
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 331
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

uffffff............ zdałam ten poslki pieprzony <#33333333333 umieralam ze stresu, w sumie jeszcze mnie stres nie puscił...
paradise_city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:37   #2471
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Adeee Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, ale najchętniej, bo mam najbliżej (z Brzegu )... jakoś nie wyobrażam sobie siebie w wielkim, obcym mieście hahaha

Administracja też nie dla mnie, chociaż... pracę pewnie łatwiej by było złapać w urzędzie niż cokolwiek po KW
No możliwe, ale i tak sobie jakoś nie wyobrażam
Oj a ja do większego miasta właśnie muszę, nieporównywalne są perspektywy i wszystko... no wiadomo zresztą
Modle sie o niskie progi

paradise_city i jak wrażenia? I jak pytania?

Edytowane przez szaramieta
Czas edycji: 2013-05-13 o 15:39
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 15:39   #2472
Adeee
Raczkowanie
 
Avatar Adeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
No możliwe, ale i tak sobie jakoś nie wyobrażam
Oj a ja do większego miasta właśnie muszę, nieporównywalne są perspektywy i wszystko... no wiadomo zresztą
Modle sie o niskie progi
ja myślę bardziej pod względem praktycznym, łatwiej będzie przeprowadzić się do Wrocka niż gdzieś do Warszawy hahaha, ale rozumowanie... będziesz szukała mieszkania czy akademik?
__________________
  • Studentka Komunikacji Wizerunkowej


27.02.13 NOWA TEORIA POKONANA ![/FONT][/B][/SIZE]
14.03.13 KIEROWCA ! PRAKTYKA ZA PIERWSZYM
Adeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:45   #2473
Abrianna
Raczkowanie
 
Avatar Abrianna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 37
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

a właśnie jak z czasem na maturze z chemi ?
jest tak na styk czy duzo czy malo?
Abrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:47   #2474
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Adeee, odpisałam na priv
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:48   #2475
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Abrianna Pokaż wiadomość
a właśnie jak z czasem na maturze z chemi ?
jest tak na styk czy duzo czy malo?
W tamtym roku mi zabrakło - tzn. zrobiłam wszystko, ale sprawdzić już nie zdążyłam Zależy od tego ile pytań w tym roku ułożyli.
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:50   #2476
mikim18
Przyczajenie
 
Avatar mikim18
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 18
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

a gdzie chcesz dostać się na AWF? Do Warszawy?

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
Co to się porobiło, na WUM na fizjoterapię łatwiej się dostać niż na AWF..
a mi tak zależy na AWF ;/
|
a gdzie chcesz dostać się na AWF? do Warszawy?
mikim18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:50   #2477
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

kurde jutro mam ustny polski, caly czas mowie sobie ta prezentacje i coraz bardzieej mi sie juz to wszystko myli... wczoraj jakos mi lepiej to wychodziło;(
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:52   #2478
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

JESCZE RAZ
jak to jest,w materiałach pomocniczych dałam ze bede miała plakat(plakatu nie mam,nie wiem jak go zrobic)i po prostu miec go nie bede.Jakie moge poniesc konsekwencje?
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:55   #2479
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Maylina Pokaż wiadomość
JESCZE RAZ
jak to jest,w materiałach pomocniczych dałam ze bede miała plakat(plakatu nie mam,nie wiem jak go zrobic)i po prostu miec go nie bede.Jakie moge poniesc konsekwencje?
Wydaje mi się, że nie

Cytat:
Napisane przez paradise_city Pokaż wiadomość
uffffff............ zdałam ten poslki pieprzony <#33333333333 umieralam ze stresu, w sumie jeszcze mnie stres nie puscił...
Opowiadaj!
Ja mam w środę i niesamowicie się stresuję.
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 15:58   #2480
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Zazdroszczę Wam zdanego polskiego... Ja mam dopiero w czwartek i to o 17:40, dzień przed biologią
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:02   #2481
paradise_city
Raczkowanie
 
Avatar paradise_city
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 331
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Opowiadaj!
Ja mam w środę i niesamowicie się stresuję.
Straszne nerwy... w dodatku przyjechałam na 9 a dopiero o 14 mówiłam.. (nie miałam innego pociągu żeby do szkoły dojechać) radze nie być za wcześnie, bo inni Cię tylko zestresują strasznie się plątałam, w tym co mówie z nerwów ale 70% wpadło, to jestem hepi
paradise_city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:04   #2482
veloney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 142
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
W tamtym roku mi zabrakło - tzn. zrobiłam wszystko, ale sprawdzić już nie zdążyłam Zależy od tego ile pytań w tym roku ułożyli.
A ile zdobyłaś procent jeśli zechcesz powiedzieć?
veloney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:04   #2483
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Maylina Pokaż wiadomość
JESCZE RAZ
jak to jest,w materiałach pomocniczych dałam ze bede miała plakat(plakatu nie mam,nie wiem jak go zrobic)i po prostu miec go nie bede.Jakie moge poniesc konsekwencje?
A nie możesz iść do sekretariatu i zmienić plan prezentacji ?
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:10   #2484
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Maylina Pokaż wiadomość
JESCZE RAZ
jak to jest,w materiałach pomocniczych dałam ze bede miała plakat(plakatu nie mam,nie wiem jak go zrobic)i po prostu miec go nie bede.Jakie moge poniesc konsekwencje?
nic się nie stanie, po prostu powiedz, że z niego zrezygnowałaś


dziewczyny nie stresujcie się tym ustnym polskim! naprawdę nie warto, zdacie wszystkie


powinnam teraz ogarniać biologię, a zamiast tego nadrabiam zaległości serialowe
azaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:13   #2485
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Ale zaległości
Co do chemii to ja także R, ale w sumie to chyba zmieniam plany i nie wiem nawet, czy mi się przyda także będzie co będzie.
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:14   #2486
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

już jutro geografia i wreszcie wszystkie pisemne z głowy. ustny polski to przecież tylko formalność, nie ma się co stresować i już prawie wakacje będzie można świętować... i pracy szukać
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:20   #2487
Ann1994
Raczkowanie
 
Avatar Ann1994
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 172
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

A ja zdałam ustny angielski na 29pkt... Jestem strasznie zadowolona, bo na lekcjach nigdy nie umiałam dobrze mówić a tu poszło dość fajnie
Ann1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:22   #2488
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Ann1994 Pokaż wiadomość
A ja zdałam ustny angielski na 29pkt... Jestem strasznie zadowolona, bo na lekcjach nigdy nie umiałam dobrze mówić a tu poszło dość fajnie
na 30? bo szczerze mówiąc nie orientuję się.. jeśli tak to gratulacje!
azaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:26   #2489
Ann1994
Raczkowanie
 
Avatar Ann1994
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 172
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Tak, na 30 Dziękuję bardzo!
Ann1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:30   #2490
NickBack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Do wszystkich tych, którzy również zdają chemię na r. Czy tak jak na matmie da się przewidzieć, co się baardzo często pojawia na maturze?
NickBack jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.