Wrocław ;-) cz. 4 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-21, 16:08   #2071
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Ja w ostatnich 2 latach wybieralam suknie z dwoma kolezankami i z siostra..salony mam obcykane ale nigdy wiecej!

Najlepsze wrazenie wywarly na mnie salon z Wita Stwosza Adeline i 3 inne z tej samej sieci w okolicy Rynku,kobietki sa pomocne,mile,jak nie maja nikogo umowionego na przymierzanie to bez problemu poswieca swoj czas. Nie wszedzie trzeba sie umawiac ale czasami mozna przyjsc na darmo.

Mozna mierzyc ile sie chce,nie trzeba kupowac od razu
Nie polecam Sokolniczej,strata czasu,suknie wiejskie z cekinami i bezy..szkoda czasu.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 16:13   #2072
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja dopiero zaczynam temat Za 2 lata w sierpniu, także czas mam. Nic jeszcze nie oglądałam, nawet w necie. A gdzie mierzyłaś suknie?
Kiedy jest Twój termin? Rozumiem, że już się zbliża
Strasznie pusto tam na 1Maja. Szukałam właśnie tam sukienki na cywilny. Kupiłam w salonie koło Hotelu Plaza Jednak to zupełnie co innego
Ja mam we wrześniu, muszę się na coś zdecydować. Mam jeszcze w planach odwiedzić Starą Garbarnię (Leśnica), koleżanka bardzo zachwalała. Nie pamiętam z nazwy, który to był salon Taki okrągły, na końcu ulicy, Bella czy Bellisima łaskawie mogłam przymierzyć, akurat nie było panny umówionej na konkretną godzinę. I jeszcze w Aurze. W jednym babka przyłożyła mi do twarzy sukienkę i stwierdziła, że nie pasuje mi do buzi

------ Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja w ostatnich 2 latach wybieralam suknie z dwoma kolezankami i z siostra..salony mam obcykane ale nigdy wiecej!

Najlepsze wrazenie wywarly na mnie salon z Wita Stwosza Adeline i 3 inne z tej samej sieci w okolicy Rynku,kobietki sa pomocne,mile,jak nie maja nikogo umowionego na przymierzanie to bez problemu poswieca swoj czas. Nie wszedzie trzeba sie umawiac ale czasami mozna przyjsc na darmo.

Mozna mierzyc ile sie chce,nie trzeba kupowac od razu
Nie polecam Sokolniczej,strata czasu,suknie wiejskie z cekinami i bezy..szkoda czasu.
Nie chciałam pisać tego wprost, żeby kogoś nie urazić, ale odniosłam podobne wrażenie Wszystko wydawało mi się takie tandetne, w stylu "Moje wielkie Cygańskie wesele"
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2014-02-21 o 16:16
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 16:26   #2073
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Serio Szczerze to nie, dopiero temat wypłynął. Problem miałam z sukienką na cywilny, a teraz to już w ogóle kosmos. Muszę to przemyśleć, dzięki
Bez umawiania się da? hehhe
Znajoma pojechala w ciemno i bardzo chwalila. Dla pewnosci ewentualnie maila mozesz podeslac do salonu, ze bedziesz wtedy i wtedy i czym im pasuje. Ogolnie bylo bardzo milo i profesjonalnie, wiec chyba warto .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 16:53   #2074
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45265420]Znajoma pojechala w ciemno i bardzo chwalila. Dla pewnosci ewentualnie maila mozesz podeslac do salonu, ze bedziesz wtedy i wtedy i czym im pasuje. Ogolnie bylo bardzo milo i profesjonalnie, wiec chyba warto .[/QUOTE]
przygotuj się ewentualnie na to, że niekoniecznie się dogadasz [chyba, że gdzieś bardzo blisko granicy, to wtedy po polsku]
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 20:06   #2075
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Swoją suknię kupowałam w Agorze. Polecam. Modeli mają milionpięćset. Mierzyłam chyba z 6 czy 7. Suknia potem jest od podstaw szyta w moim wymiarze.
http://www.modaslubna-agora.pl/kontakt.html
I nie umawiałam się Ale to było prawie 5 lat temu /jaki człowiek się stary robi/, więc może warto przedzwonić wcześniej.
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 09:56   #2076
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Hehe widzę, że kolejna fanka Przez was ja też Avka zmienię, jak tak dalej pójdzie

James, dziękuje! Mam!
Tak świetnej bajki dawno nie oglądałam. A długo Pocahontas była nr 1 (19lat odkąd w kinie oglądałam).
Zmieniaj awatarka, zmieniaj. Bo niedługo wszystkie będą zajęte
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 10:33   #2077
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

dziewczyny,orientujecie sie o jakiś darmowych kursach,2letnichbądź,3... .szukam punktu zaczepienia,studiuje,mam duzo wolnego czasu,chce coś zacząć robić dla siebie(moze jakis pedagogiczny,pierwszej pomocy,florystyczny...?), moze są we Wro biura,ze spisem i formami kursów?Przeszukałam pobieżnie google,nie znalazłam nic konkretnego,jakbyście miały jakiekolwiek informacje,byłabym wdzięczna
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-22, 12:04   #2078
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Tak świetnej bajki dawno nie oglądałam. A długo Pocahontas była nr 1 (19lat odkąd w kinie oglądałam).
Zmieniaj awatarka, zmieniaj. Bo niedługo wszystkie będą zajęte
już wiem co będę oglądać w leniwą niedzielę
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 12:43   #2079
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
A masz biustonosz do sukni? Bo potem będziesz miała problem szukając takiego, który będzie dobry.
Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
A potem brafitterki będą kombinowały co pod taką sukienkę...
A to najpierw trzeba kupic biustonosz a dopiero pozniej sukienke?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:01   #2080
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
A to najpierw trzeba kupic biustonosz a dopiero pozniej sukienke?
Tak powinno być, szczególnie jeśli dobrałaś sobie rozmiar, bo potem to się dzieją różne dziwne rzeczy, szczególnie gdy kobieta ma duży biust i suknię z gorsetem.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:03   #2081
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
A to najpierw trzeba kupic biustonosz a dopiero pozniej sukienke?
Toż nie widziałaś, że ślub się bierze głównie w biustonoszu, a suknia ma go tylko jako tako przykrywać ???

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-22, 13:09   #2082
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Toż nie widziałaś, że ślub się bierze głównie w biustonoszu, a suknia ma go tylko jako tako przykrywać ???

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Daruj sobie tę złośliwość. Jako osoba, która miseczkę B nałoży sobie na łokieć, mogę powiedzieć, że stanik jest naprawdę istotny - chociażby przy koszulach z guzikami. Może warto byłoby wziąć pod uwagę sugestie Elessar, żeby potem nie zostać z suknią, z której ciało będzie się wylewało z dziwnych miejsc.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA



Edytowane przez zoila
Czas edycji: 2014-02-22 o 13:10
zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:24   #2083
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Daruj sobie tę złośliwość. Jako osoba, która miseczkę B nałoży sobie na łokieć, mogę powiedzieć, że stanik jest naprawdę istotny - chociażby przy koszulach z guzikami. Może warto byłoby wziąć pod uwagę sugestie Elessar, żeby potem nie zostać z suknią, z której ciało będzie się wylewało z dziwnych miejsc.
To nie złośliwość. Raczej dla mnie ta sytuacja jest absurdalna i z deczka mnie śmieszy.
Uważam że naprawdę łatwiej jest dobrać biustonosz do sukienki, niż sukienkę (ślubną!) do biustonosza. No i na ślubie liczy się raczej suknia, a nie to co pod nią mamy. Pewnie że należy przy wyborze sukni uwzględnić własne wymiary i cielesne możliwości, ale... żeby zaczynać od wyboru bielizny?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:27   #2084
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
To nie złośliwość. Raczej dla mnie ta sytuacja jest absurdalna i z deczka mnie śmieszy.
Uważam że naprawdę łatwiej jest dobrać biustonosz do sukienki, niż sukienkę (ślubną!) do biustonosza. No i na ślubie liczy się raczej suknia, a nie to co pod nią mamy. Pewnie że należy przy wyborze sukni uwzględnić własne wymiary i cielesne możliwości, ale... żeby zaczynać od wyboru bielizny?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Ok, ale suknia też musi jakoś leżeć, prawda ? A mierzenie na zasadzie "wyglądam fajnie, ale mam zły stanik, dobiorę więc inny potem" może być nie zawsze trafione, bo może nie być odpowiedniego modelu pod suknię. Dlatego uważam, że warto równolegle orientować się w bieliźnie .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:30   #2085
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja w ostatnich 2 latach wybieralam suknie z dwoma kolezankami i z siostra..salony mam obcykane ale nigdy wiecej!

Najlepsze wrazenie wywarly na mnie salon z Wita Stwosza Adeline i 3 inne z tej samej sieci w okolicy Rynku,kobietki sa pomocne,mile,jak nie maja nikogo umowionego na przymierzanie to bez problemu poswieca swoj czas. Nie wszedzie trzeba sie umawiac ale czasami mozna przyjsc na darmo.

Mozna mierzyc ile sie chce,nie trzeba kupowac od razu
Nie polecam Sokolniczej,strata czasu,suknie wiejskie z cekinami i bezy..szkoda czasu.
Hehe ja też takie wrażenie odniosłam po szukaniu sukienki na cywilny. Cyrki z tymi salonami, dobrze że wcześniej wypłynął ten temat. Dziękuje Zapisałam sobie wszystko

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ja mam we wrześniu, muszę się na coś zdecydować. Mam jeszcze w planach odwiedzić Starą Garbarnię (Leśnica), koleżanka bardzo zachwalała. Nie pamiętam z nazwy, który to był salon Taki okrągły, na końcu ulicy, Bella czy Bellisima łaskawie mogłam przymierzyć, akurat nie było panny umówionej na konkretną godzinę. I jeszcze w Aurze. W jednym babka przyłożyła mi do twarzy sukienkę i stwierdziła, że nie pasuje mi do buzi

------ Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------


Nie chciałam pisać tego wprost, żeby kogoś nie urazić, ale odniosłam podobne wrażenie Wszystko wydawało mi się takie tandetne, w stylu "Moje wielkie Cygańskie wesele"
Haha dobre

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45265420]Znajoma pojechala w ciemno i bardzo chwalila. Dla pewnosci ewentualnie maila mozesz podeslac do salonu, ze bedziesz wtedy i wtedy i czym im pasuje. Ogolnie bylo bardzo milo i profesjonalnie, wiec chyba warto .[/QUOTE]

Dziękuje, tak zrobię A wiesz może gdzie dokładnie była?

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
przygotuj się ewentualnie na to, że niekoniecznie się dogadasz [chyba, że gdzieś bardzo blisko granicy, to wtedy po polsku]
Angielski język uniwersalny

Cytat:
Napisane przez mala77 Pokaż wiadomość
Swoją suknię kupowałam w Agorze. Polecam. Modeli mają milionpięćset. Mierzyłam chyba z 6 czy 7. Suknia potem jest od podstaw szyta w moim wymiarze.
http://www.modaslubna-agora.pl/kontakt.html
I nie umawiałam się Ale to było prawie 5 lat temu /jaki człowiek się stary robi/, więc może warto przedzwonić wcześniej.
Dziękuje, zapisane

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Tak świetnej bajki dawno nie oglądałam. A długo Pocahontas była nr 1 (19lat odkąd w kinie oglądałam).
Zmieniaj awatarka, zmieniaj. Bo niedługo wszystkie będą zajęte
Hehe nie będę zmieniać bo James ma już księżniczkę, a innego nie chcę Do niej zresztą lepiej pasuje

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
A to najpierw trzeba kupic biustonosz a dopiero pozniej sukienke?
Ja zamierzam kupić na samym końcu bo niby skąd mam wiedzieć czy będę potrzebować bardotki czy innego modelu. Biust mam mały, więc bez problemu kupię. Na cywilny robiłam tak samo i wszystko poszło gładko

James specjalnie na Twoje życzenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k.jpg (48,4 KB, 34 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:51   #2086
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Hehe nie będę zmieniać bo James ma już księżniczkę, a innego nie chcę Do niej zresztą lepiej pasuje

Ja nie mam nic przeciwko. Zadnych praw wykupionych do Elsy nie mam, wiec jak masz ochote miec ja w avatarze to prosze .

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
James specjalnie na Twoje życzenie
Super .

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi .

Gdzie sa mniejsze kolejki na pogotowiu? Weigla, Borowska czy Traugutta? Wiem, ze glupie pytanie, ale zalezy mi na odpowiedzi .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:54   #2087
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Angielski język uniwersalny
no właśnie w Czechach akurat niekoniecznie
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:56   #2088
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45278531]Ja nie mam nic przeciwko. Zadnych praw wykupionych do Elsy nie mam, wiec jak masz ochote miec ja w avatarze to prosze .



Super .

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi .

Gdzie sa mniejsze kolejki na pogotowiu? Weigla, Borowska czy Traugutta? Wiem, ze glupie pytanie, ale zalezy mi na odpowiedzi .[/QUOTE]

Traugutta mega kolejki, odradzam
Do Ciebie pasuje jak Aniston

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
no właśnie w Czechach akurat niekoniecznie
Spoko, urodziłam się w Czechach, poradzę sobie Coś tam jeszcze pamiętam
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 13:57   #2089
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45278531]
Gdzie sa mniejsze kolejki na pogotowiu? Weigla, Borowska czy Traugutta? Wiem, ze glupie pytanie, ale zalezy mi na odpowiedzi .[/QUOTE]

Weigla kolejki, ale dobrzy lekarze. Borowska ma fatalną opinię.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-22, 14:02   #2090
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Traugutta mega kolejki, odradzam
Do Ciebie pasuje jak Aniston
Nie wiem czemu . Pewnie to przez przyzwyczajenie do avatara.

Dziekuje, Traugutta odpuszczam.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Weigla kolejki, ale dobrzy lekarze. Borowska ma fatalną opinię.
Dziekuje. Pojade na Weigla.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 17:00   #2091
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Tak powinno być, szczególnie jeśli dobrałaś sobie rozmiar, bo potem to się dzieją różne dziwne rzeczy, szczególnie gdy kobieta ma duży biust i suknię z gorsetem.
Ja akurat nie mam duzego, bo mam raptem 70 C

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Toż nie widziałaś, że ślub się bierze głównie w biustonoszu, a suknia ma go tylko jako tako przykrywać ???

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Wlasnie tez mi to przeszlo przez chwile przez mysl

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Daruj sobie tę złośliwość. Jako osoba, która miseczkę B nałoży sobie na łokieć, mogę powiedzieć, że stanik jest naprawdę istotny - chociażby przy koszulach z guzikami. Może warto byłoby wziąć pod uwagę sugestie Elessar, żeby potem nie zostać z suknią, z której ciało będzie się wylewało z dziwnych miejsc.
Ale chyba latwiej znalezc biustonosz niz odpowiednia sukienke. Albo sie myle.

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
To nie złośliwość. Raczej dla mnie ta sytuacja jest absurdalna i z deczka mnie śmieszy.
Uważam że naprawdę łatwiej jest dobrać biustonosz do sukienki, niż sukienkę (ślubną!) do biustonosza. No i na ślubie liczy się raczej suknia, a nie to co pod nią mamy. Pewnie że należy przy wyborze sukni uwzględnić własne wymiary i cielesne możliwości, ale... żeby zaczynać od wyboru bielizny?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Uwazam podobnie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ok, ale suknia też musi jakoś leżeć, prawda ? A mierzenie na zasadzie "wyglądam fajnie, ale mam zły stanik, dobiorę więc inny potem" może być nie zawsze trafione, bo może nie być odpowiedniego modelu pod suknię. Dlatego uważam, że warto równolegle orientować się w bieliźnie .
Rownie dobrze, moge sobie kupic biustonosz powiedzmy jakis tam. A pozniej okaze sie, ze mam suknie z duzym dekoltem, gdzie potrzebuje biustonosz koktajlowy. Albo mam wyciete plecy i okazuje sie ze biustonosz ze zwyklym zapieciem z tylu bedzie nieodpowiedni. Uwazam, ze naprawde latwiej jest znalezc biustonosz nawet za te 200 zl pod dana sukienke. A wydaje mi sie, ze maja juz te biustonosz mamy ograniczone pole, szukajac tylko w danych sukienkach pasujacych pod ten biustonosz. A w koncu biustonosz kosztuje 200 zl a sukienka np 2000 zl.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja zamierzam kupić na samym końcu bo niby skąd mam wiedzieć czy będę potrzebować bardotki czy innego modelu. Biust mam mały, więc bez problemu kupię. Na cywilny robiłam tak samo i wszystko poszło gładko
Ja tez raczej kupie na samym koncu
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 19:15   #2092
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Biustonoszami zajmuję się na co dzień. I już przerabiałam suknie ślubne do których trudno dobierało się biustonosz, gołe plecy, głęboki dekolt z tyłu, a dziewczyna nosi przeciętny rozmiar 65F/G i bez biustonosza nie pójdzie, silikonowy nie utrzyma biustu a żaden obniżacz zapięcie nie wchodzi w grę. Tak samo jak gorset i pani z rozmiarem 85I/J gdzie strapless/bardotka o dobrej konstrukcji są rzadkością. I uwierzcie, że od biustonosza wiele zależy w wyglądzie kobiety.
klajdla zazdroszczę rozmiaru, bo masz duże pole manewrowe.
Suknię można wybrać wcześniej jako wzór, poszukać bielizny pod jej kątem i potem kupić, a nie najpierw kupić a potem nic pod spód nie można znaleźć by było wygodnie, nie wystawało i nie trzeba było przerabiać ani sukni ani biustonosza.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 20:36   #2093
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Biustonoszami zajmuję się na co dzień. I już przerabiałam suknie ślubne do których trudno dobierało się biustonosz, gołe plecy, głęboki dekolt z tyłu, a dziewczyna nosi przeciętny rozmiar 65F/G i bez biustonosza nie pójdzie, silikonowy nie utrzyma biustu a żaden obniżacz zapięcie nie wchodzi w grę. Tak samo jak gorset i pani z rozmiarem 85I/J gdzie strapless/bardotka o dobrej konstrukcji są rzadkością. I uwierzcie, że od biustonosza wiele zależy w wyglądzie kobiety.
klajdla zazdroszczę rozmiaru, bo masz duże pole manewrowe.
Suknię można wybrać wcześniej jako wzór, poszukać bielizny pod jej kątem i potem kupić, a nie najpierw kupić a potem nic pod spód nie można znaleźć by było wygodnie, nie wystawało i nie trzeba było przerabiać ani sukni ani biustonosza.
chciałabym mieć taki przeciętny
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 20:59   #2094
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Nie pomyślałam jeszcze o tym Myślę, że później uda mi się coś dopasować.

Przeszłam się dzisiaj po Sokolniczej i ogólnie bida z nędzą ehh. Same bezy, ogólnie nic nie pozwolili zmierzyć mimo, że niektóre salony były puste Wszędzie trzeba się umawiać i rezerwować, tak to ucinały szybko rozmowę i nawet nie mogłam się dłużej przyjrzeć. Najlepiej to jakbym z miejsca kupiła sukienkę z wystawy, bez mierzenia, tą najbardziej brudną, bez żadnych poprawek
Nie wiem gdzie szukać, trochę mnie zniechęciło podejście osób które pracują w salonach
O, to się zdziwiłam. Ja w grudniu zamówiłam suknię właśnie w jednym z salonów na Sokolniczej, byłam wcześniej pooglądać (bez umawiania się!) i nie było problemu z przymiarką, pani sama namawiała na przymierzenie kilku modeli. Wybrałam ten, który zasugerowała jako pierwszy po usłyszeniu mojej wizji i nie, nie jest to beza,a jedyną ozdobą jest koronka, żadnych cekinów i falbanek Ale fakt, tylko w tym jednym salonie znalazłam suknię w moim guście i tylko tam obsługa nie patrzyła na mnie jak na intruza.

A tak w ogóle to chciałam się przywitać na wątku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
triflee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 00:11   #2095
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Biustonoszami zajmuję się na co dzień. I już przerabiałam suknie ślubne do których trudno dobierało się biustonosz, gołe plecy, głęboki dekolt z tyłu, a dziewczyna nosi przeciętny rozmiar 65F/G i bez biustonosza nie pójdzie, silikonowy nie utrzyma biustu a żaden obniżacz zapięcie nie wchodzi w grę. Tak samo jak gorset i pani z rozmiarem 85I/J gdzie strapless/bardotka o dobrej konstrukcji są rzadkością. I uwierzcie, że od biustonosza wiele zależy w wyglądzie kobiety.
klajdla zazdroszczę rozmiaru, bo masz duże pole manewrowe.
Suknię można wybrać wcześniej jako wzór, poszukać bielizny pod jej kątem i potem kupić, a nie najpierw kupić a potem nic pod spód nie można znaleźć by było wygodnie, nie wystawało i nie trzeba było przerabiać ani sukni ani biustonosza.
Hehe dzieki Skoro jestes, ze tak powiem w branzy, to chyba rzeczywiscie bede miala ten temat na uwadze
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 08:47   #2096
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

będę lada dzień zamawiać coś sobie na mazidłach,może ktoś chce się dołączyć?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 08:56   #2097
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Biustonoszami zajmuję się na co dzień. I już przerabiałam suknie ślubne do których trudno dobierało się biustonosz, gołe plecy, głęboki dekolt z tyłu, a dziewczyna nosi przeciętny rozmiar 65F/G i bez biustonosza nie pójdzie, silikonowy nie utrzyma biustu a żaden obniżacz zapięcie nie wchodzi w grę. Tak samo jak gorset i pani z rozmiarem 85I/J gdzie strapless/bardotka o dobrej konstrukcji są rzadkością. I uwierzcie, że od biustonosza wiele zależy w wyglądzie kobiety.
klajdla zazdroszczę rozmiaru, bo masz duże pole manewrowe.
Suknię można wybrać wcześniej jako wzór, poszukać bielizny pod jej kątem i potem kupić, a nie najpierw kupić a potem nic pod spód nie można znaleźć by było wygodnie, nie wystawało i nie trzeba było przerabiać ani sukni ani biustonosza.
Nie należę do żadnego ww. rozmiaru uff. Nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem rozmiaru, modelu może tak bo wybredna jestem. Za to z sukienkami mam problem często. Nikt i nic mnie nie przekona. Każdy ma wolny wybór i robi jak uważa, ja poszukam na pewno na końcu bielizny

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
chciałabym mieć taki przeciętny
Haha ja tak samo
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 10:18   #2098
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Gdzie we Wrocławiu można kupić kosmetyki Deborah Milano? W Frivol w ST nie ma, w Factory też niespecjalnie - rodzicielka szuka korektora pod oczy. Zoila, liczę na Twoją znajomość oferty kosmetycznej naszego miasta
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 15:32   #2099
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
Gdzie we Wrocławiu można kupić kosmetyki Deborah Milano? W Frivol w ST nie ma, w Factory też niespecjalnie - rodzicielka szuka korektora pod oczy. Zoila, liczę na Twoją znajomość oferty kosmetycznej naszego miasta
Tym razem niestety nie pomogę. Szukałam kiedyś bronzera z Deborah, ale nie udało mi się znaleźć szafy tej marki... Teraz podobno młodsze dziecko Deborah, Debby ma się pojawić w Super-Pharmach.

Znalazłam informację, że Deborah można dostać w drogerii Iwona na Chorwackiej. Nie wiem tylko, na ile to aktualne info.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA



Edytowane przez zoila
Czas edycji: 2014-02-23 o 15:36
zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 15:48   #2100
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Kiedyś Deborah była w Douglasach, nie ma już?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 16:08:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.