Scend Barł czyli Scent Bar LVIII - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-02, 19:05   #271
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Kochane, kule, kule natychmiastowo potrzebne - potem napiszę więcej
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:06   #272
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kochane, kule, kule natychmiastowo potrzebne - potem napiszę więcej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:26   #273
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Starych jeszcze nie wyrzuciłam chociaż kupiłam nowe, ale wyrzucę same kulki a opakowanie zostawię, bo na coś się przyda może
kiedyś tez bym tak pewnie zrobiła, ale wprowadzam (z ciężkim sercem ) zasadę, niechomikowania niczego "bo może się przydać", bowiem z doświadczenia wiem że raczej się nie przydaje a tylko miejsce zajmuje, a my cierpimy na niedobór miejsca

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. ewentualnie narzekających zmiotło tornado
2. fajna fotka

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Ładnie Cię wybrzuszyło od ostatniego widzenia
ano rosnę i rosnę


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

No i pięknie wypukło

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kochane, kule, kule natychmiastowo potrzebne - potem napiszę więcej
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:27   #274
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
podziałały! Corii - twoje kule mają cudowną moc
Znaczy - chodziło o to, czy wiadomość będzie dobra, czy zła, czy żadna - jest żadna, czyli nie zła. Nie wiem, czy to się kiedyś skończy
Ewuś - dziękuję!!!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2015-11-02 o 19:28
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:29   #275
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
podziałały! Corii - twoje kule mają cudowną moc
Znaczy - chodziło o to, czy wiadomość będzie dobra, czy zła, czy żadna - jest żadna, czyli nie zła. Nie wiem, czy to się kiedyś skończy
Ewuś - dziękuję!!!
Ciesze się bardzo!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:30   #276
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Heloł, nawet nei staram sie nadrabiać - nowa faza treningu od wczoraj i jest ciezko, chyba z neigo zezygnuje i wróce do poprzedniej, która dawała mi konkretny wycisk, bo ta jest nastawiona na tricepsy mocno, a nie zalezy mi na ich powiększamiu

Na dobry tydzien sobie zanabyłam fuksjową pomadkę, a miałam miec na szminki szlaban
1.a jaki ? Bo mnie akurat coś na tricepsa by się zdało , bo mam marny i muszę wzmocnić dzisiaj nie poszłam na trening bo padam na pysk , bym się własną ręką zabiła
2.etam, szminek nigdy dość

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Dlaczego chciejstwa muszą być zawsze w 3 różnych sklepach a nie mogą być w jednym?


Nie masz
1. bo to tak zawsze
2.mam , ino zamalowane
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A prosze
zacna i pasuje Ci
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Lete, może do wieczora, choć dziś meeega stresujący dzień (każdy z dziadkiem teraz taki będzie) i nie wiem czy trafie za kratki jak nie wytrzymam.

Siedem wdechów i lete Szkoda, że nie mam leków zobojętniających emocje. Wyłączających myślenie etc.

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość


Parabel
, jak pachnie Ambre Absolu z YR? Bo ta z Etro mi się podoba...i szukam czegoś ciepło przytulaśnego ;-)
jak YR to Voile d'Ambre , a jak Absolu to nie wię so to
YR jest właśnie ciepłe ,przytulaśne i mięciutkie a lekkie, jak szalik z angory , o.
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A w ogóle zainspirowana Wizażem zbieram się jak pies do kija , coby Dziewicę obwąchać. Tylko, oczywiście, jak w piątek wyszłam z pracy to zamiast do Arkadii pomaszerowałam do Biedronki po jadło
a w Arkadii jest ? Bo w Szałasach nie mają . Nota bene powąchałam w Szałasach Sierotkę i to taka słabsza Maszkarella jest , a myślałam , że jakieś bógwico będzie
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Z tej okazji poszliśmy w sobotę robić zdjęcia mojej piłki w jesiennym słońcu

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Ech, chciałam popisać o Bi-es i La Rive a tu wszystko pozamykane
To są bardzo dobre perfumy przeciw molom Prawie wszystkie zawierają limonene, linalool, citronellol lub geraniol a to one właśnie są w stanie, jeśli nie zatłuc mole na śmierć, to przynajmniej odstraszyć. A w przeciwieństwie do zacnych perfum te zapachy długo nie zostają na ubraniach i można się perfumować czym się chce. Wcześniej psikałam w szafach jakąś włoską wodą toaletową "Pomarańcza z cynamonem", ale się skończyła.
A dziś wylałam na się coś co ma być różanką escadową i trzyma się toto dokładnie tyle samo na mnie co Escada EDN czyli coś koło pół godziny Ale za to widziałam jak komar uciekał przez okno

A teraz kolejna

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Pocieszcie mnie, że nie jedyna jestem tak zapóźniona. Mam zwykły telefon, którym nawet mmsa nie umiem wysłać, w życiu nie korzystałam z netu przez tel Zbieram się od roku (jak nie więcej ), żeby sobie nowy kupić, bo mam beznadziejny sprzęt.
też w życiu nie używałam telefonu do sieciuni , mmsa umiem wysłać ale tylko ze swojego - stara nokia na guziki , i prońcie boże przed dotykowym
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Bawi się któraś z Was w haft matematyczny? Chyba będę próbować to ogarnąć na własną rękę, na razie tylko wiem jaki jest efekt, ale nie rozgryzłam zasady
on taki trochę do liczonego podobny , ale nie próbowałam , chyba najpierw trzeba zrobić porządnie schemat i według schematu wkłuć jechać , bo na oko to będzie chałą i sie rozjedzie , ogólnie mówiąc nie próbowałam , aczkolwiek też rozgryźć od strony teoretycznej próbowałam

__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:33   #277
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.a jaki ? Bo mnie akurat coś na tricepsa by się zdało , bo mam marny i muszę wzmocnić dzisiaj nie poszłam na trening bo padam na pysk , bym się własną ręką zabiła
2.etam, szminek nigdy dość


zacna i pasuje Ci
Shaun Focus T25 Level Gamma konkretnie. Na tym se mozna tricepsy nabić jak nie wiem co.

No niby tak, ale majac ich pierdylion ile tak naprawde każdej pouzywam? Raz, czy dwa nim sie zestarzeją? Wiec kasa troche w błotko

__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 19:40   #278
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kochane, kule, kule natychmiastowo potrzebne - potem napiszę więcej
tak na zaś :mag ia:: magia:
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
kiedyś tez bym tak pewnie zrobiła, ale wprowadzam (z ciężkim sercem ) zasadę, niechomikowania niczego "bo może się przydać", bowiem z doświadczenia wiem że raczej się nie przydaje a tylko miejsce zajmuje, a my cierpimy na niedobór miejsca
o paczaj , a ja mam odwrotnie , znaczy póki mam to z reguły jest nieprzydatne , ale jeżeli wywalę , wciągu tygodnia okazuje się absolutnie niezbędne i klnąc z wywieszonym językiem szukam następnego/zastępczego i z reguły nie ma


---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Shaun Focus T25 Level Gamma konkretnie. Na tym se mozna tricepsy nabić jak nie wiem co.

No niby tak, ale majac ich pierdylion ile tak naprawde każdej pouzywam? Raz, czy dwa nim sie zestarzeją? Wiec kasa troche w błotko
1. zobaczeu co i jak , czy to nie za menczonce
2.ojtam ojtam , to tak jak z perfumami - nigdy nie jest za dużo zapas do lodówki i już , po problemie
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:45   #279
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł joł baru snad zagwozdki Robię dziś pierwszy raz zupę dyniową Na razie nie mam przepisu . Macie jakieś sprawdzone ? Dodam że nie mam blendera
nieblendowana też jadalna
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:45   #280
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nadrabiam żmudnie z przerwami na gotowanie i inną obsługę gospodarstwa domowego i co widzę? Zdjęcia od Karkki Tylko nie mogę znaleźć nigdzie jakim to telefonem robione. Widziałam tylko, że bateria świetnie trzyma i że Pentagram (hej, nawet nie wiedziałam, że taka marka jest ).

Pocieszcie mnie, że nie jedyna jestem tak zapóźniona. Mam zwykły telefon, którym nawet mmsa nie umiem wysłać, w życiu nie korzystałam z netu przez tel Zbieram się od roku (jak nie więcej ), żeby sobie nowy kupić, bo mam beznadziejny sprzęt.
1. Diabeł czyli Monster firmy Pentagram. Pentagram to stara, polska firma. Kiedyś robili części do komputerów i tablety graficzne. Diabeł teoretycznie jest polski, ale w środku to Chińczyk z czujnikami Boscha I ma jeszcze jedną zaletę, poza baterią i aparatem - jest na 2 karty sim. Czyli nie trzeba nosić służbowego telefonu
2. Nie jesteś Koleżanka ma telefon z klapką i twierdzi, że nie wymieni go na żaden inny

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Spoko, mam starą Nokię z guzikami i jak czasami TŻ udostępnia mi swój tel dotykowy to ze trzy razy łapię wkurfa nim uda mi się coś na nim zrobić i nie pogubić/nie macnąć nie tam gdzie trzeba. Zazwyczaj mi go odbiera i sam ustawia.
Z netu próbowałam korzystać na tablecie i w rezultacie stwierdziłam, że internet nie jest mi potrzebny do szczęścia
Plus mam niezmiennie ubaw obserwując osoby stojące w autobusie, które próbują korzystać z dwuręcznego telefonu i trzymać się poręczy jakąś inną częścią ciała niż ręka.
Pluuus denerwuje mnie widok kiedy dziewczę z taaakimi pazurami trzyma wdzięcznie ajfona czy coś w tym rodzaju jedną ręką a drugą zwiesza nad telefonem, odgina w nadgarstku i przebiera tymi pazurami namyślając się gdzie kliknąć i odstawiając przy tym mały palec


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kochane, kule, kule natychmiastowo potrzebne - potem napiszę więcej
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:52   #281
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Niestety - przeciwnie
Bo np. o Ambre Sultan Lutensa też sie mówi, ze arabski, "brudny", etc, a mnie sie bardzo podoba
Mnie też - i chyba go zaraz zarzucę (jak szal)

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Z tej okazji poszliśmy w sobotę robić zdjęcia mojej piłki w jesiennym słońcu
PRZEPIĘKNE!!!!

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Pocieszcie mnie, że nie jedyna jestem tak zapóźniona. Mam zwykły telefon, którym nawet mmsa nie umiem wysłać, w życiu nie korzystałam z netu przez tel Zbieram się od roku (jak nie więcej ), żeby sobie nowy kupić, bo mam beznadziejny sprzęt.
Ja mam tel bez aparatu, który nie odbiera mmmsów i nigdy nie korzystałam z netu przez żaden (nawet w ręku nie miałam). Także tak

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
tak na zaś :mag ia:: magia:
NIE dziękuję! Tak czy inaczej, jutro pierwszy z 3 dni świętowania - urodziny W.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 19:54   #282
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Mnie też - i chyba go zaraz zarzucę (jak szal)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 20:03   #283
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
kiedyś tez bym tak pewnie zrobiła, ale wprowadzam (z ciężkim sercem ) zasadę, niechomikowania niczego "bo może się przydać", bowiem z doświadczenia wiem że raczej się nie przydaje a tylko miejsce zajmuje, a my cierpimy na niedobór miejsca
Ale to małe pudełeczko jest, ładne i go lubię


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1. bo to tak zawsze
2.mam , ino zamalowane

1. Ale jedna już odpadła, bo skończyła się promocja na Bvlgari
2. Nie widać a to najważniejsze
3.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 21:05   #284
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Z tej okazji poszliśmy w sobotę robić zdjęcia mojej piłki w jesiennym słońcu
Piękne zdjęcie - i sweter /tunika? Oraz piłka wygląda na taką jakby zaraz miała wyjść spod swetra


Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Ech, chciałam popisać o Bi-es i La Rive a tu wszystko pozamykane
To są bardzo dobre perfumy przeciw molom Prawie wszystkie zawierają limonene, linalool, citronellol lub geraniol a to one właśnie są w stanie, jeśli nie zatłuc mole na śmierć, to przynajmniej odstraszyć. A w przeciwieństwie do zacnych perfum te zapachy długo nie zostają na ubraniach i można się perfumować czym się chce. Wcześniej psikałam w szafach jakąś włoską wodą toaletową "Pomarańcza z cynamonem", ale się skończyła.
A dziś wylałam na się coś co ma być różanką escadową i trzyma się toto dokładnie tyle samo na mnie co Escada EDN czyli coś koło pół godziny Ale za to widziałam jak komar uciekał przez okno
I to jest bardzo cenna informacja dla mnie. JEstem wiecznie "Walcząca z insektami"

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nadrabiam żmudnie z przerwami na gotowanie i inną obsługę gospodarstwa domowego i co widzę? Zdjęcia od Karkki Tylko nie mogę znaleźć nigdzie jakim to telefonem robione. Widziałam tylko, że bateria świetnie trzyma i że Pentagram (hej, nawet nie wiedziałam, że taka marka jest ).

Pocieszcie mnie, że nie jedyna jestem tak zapóźniona. Mam zwykły telefon, którym nawet mmsa nie umiem wysłać, w życiu nie korzystałam z netu przez tel Zbieram się od roku (jak nie więcej ), żeby sobie nowy kupić, bo mam beznadziejny sprzęt.
1. Też mnie wzięły Ja go chcę i murszę mieć! I będę mieć! Potzrebuję go w życiu mym! Albowiem nie posiadamy aparatu fot, a tego mi zawsze brakuje. Nie chcę nosić osobno aparatu, a tel zawsze mam przy sobie.

2. Widocznie nie miałaś takich potrzeb. Jakbyś miała, to byś zmieniła.
Mnie się mmsy przydają na zakupach, a ostatnio nawet do przesyłania treści dokumentacji medycznej Cenię mobilność.


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kochane, kule, kule natychmiastowo potrzebne - potem napiszę więcej
Spóźniona, ale...
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
podziałały! Corii - twoje kule mają cudowną moc
Znaczy - chodziło o to, czy wiadomość będzie dobra, czy zła, czy żadna - jest żadna, czyli nie zła. Nie wiem, czy to się kiedyś skończy
Ewuś - dziękuję!!!
Ufff jak dobrze, że Bar na straży

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
1. Diabeł czyli Monster firmy Pentagram. Pentagram to stara, polska firma. Kiedyś robili części do komputerów i tablety graficzne. Diabeł teoretycznie jest polski, ale w środku to Chińczyk z czujnikami Boscha I ma jeszcze jedną zaletę, poza baterią i aparatem - jest na 2 karty sim. Czyli nie trzeba nosić służbowego telefonu
Wow!!! To jest chyba najbardziej cenna informacja roku
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Mnie też - i chyba go zaraz zarzucę (jak szal)


NIE dziękuję! Tak czy inaczej, jutro pierwszy z 3 dni świętowania - urodziny W.
1. Też się dziś Lutkiem uspokajam, zlałam się Szpilkami, a potem padłam na łóżko i mną telepało z zimna, a ponoć płonęłam. Chyba tres mnie tak osłabia.

2.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Red - umkło mi, czy nie pisałaś nic o Crimson Peak? Interested?

Mnie zaintrygował choćby wizualnie

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-11-02 o 20:11
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 21:22   #285
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Mnie zaintrygował choćby wizualnie
sie wybieram i jakoś wybrać nie mogę
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 21:43   #286
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
sie wybieram i jakoś wybrać nie mogę
Ja jednak zobaczę w kinie domowym, albowiem coś mi mówi (niestety obejrzałam trailer, czego nie znoszę, nie robię ale zrobiłam to ) że to będą tylko zacne obrazki. Jakoś nie potrafię spodziewać się po tym solidnego fabularnie /aktorsko filmu. Jednak obrazki kuszą, i choćby w charakterze bajki, zobaczyć chcę. Ale za to nie zapłacę Nie w warunkach kinowych. Tylko na kanapie/łóżku/dywanie.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 21:44   #287
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1. zobaczeu co i jak , czy to nie za menczonce
2.ojtam ojtam , to tak jak z perfumami - nigdy nie jest za dużo zapas do lodówki i już , po problemie
Daj znaka czy i jak Ci podeszło

No hmmm, ale nieeee, szminek nigdy nie wsadzam do chłodziarki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 21:56   #288
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Red - umkło mi, czy nie pisałaś nic o Crimson Peak? Interested?
Dopiero obejrzałam trailer, myślałam, że to jakiś kryminał Wizualnie ładnie ale trochę trąci Burtonem więc i ja nie nastawiam się na wiekopomne dzieło. Obejrzę w domu.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 00:40   #289
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
NIE dziękuję! Tak czy inaczej, jutro pierwszy z 3 dni świętowania - urodziny W.

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
I to jest bardzo cenna informacja dla mnie. JEstem wiecznie "Walcząca z insektami"

1. Też mnie wzięły Ja go chcę i murszę mieć! I będę mieć! Potzrebuję go w życiu mym! Albowiem nie posiadamy aparatu fot, a tego mi zawsze brakuje. Nie chcę nosić osobno aparatu, a tel zawsze mam przy sobie.

Wow!!! To jest chyba najbardziej cenna informacja roku
1. Jak pakowałam jakieś lawendowe antymolowe, to po dwóch miesiącach i tak stadami latały. A po wypsikaniu szaf czymś co miało chyba być Bossem, i nawet ładnie pachnie i Moon się zwie, w tym roku widziałam tylko jednego, dosłownie, jednego mola. Ale wypsikałam znowu różanką i już żadnego nie było. Ostatnio różanki skoda się mnie zrobiło to wypsikałam Rochas Desir, ale zapach utrzymywał się ze 2 tyg. i mnie irytował. Po rodzimej produkcji nie ma tego problemu. Chyba powinnam się do firm zwrócić o zapłatę za reklamę Ale one faktycznie działają

2. Aparat sobie tylko nie radzi z kothom w przedpokoju bez flesha. Ale kocie fleshem nie miałam sumienia dawać po oczach
I nie wiem jak z przednim aparatem, bo nadal mam na nim folię. A jak fociłam na wernisażu Ju, to wychodziło bardzo kiepsko i nie wiedziałam dlaczego. Ale po roku odkryłam, że na nim są dwie folie, więc dziwne by było gdyby wyszło

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
sie wybieram i jakoś wybrać nie mogę
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja jednak zobaczę w kinie domowym, albowiem coś mi mówi (niestety obejrzałam trailer, czego nie znoszę, nie robię ale zrobiłam to ) że to będą tylko zacne obrazki. Jakoś nie potrafię spodziewać się po tym solidnego fabularnie /aktorsko filmu. Jednak obrazki kuszą, i choćby w charakterze bajki, zobaczyć chcę. Ale za to nie zapłacę Nie w warunkach kinowych. Tylko na kanapie/łóżku/dywanie.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Daj znaka czy i jak Ci podeszło
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dopiero obejrzałam trailer, myślałam, że to jakiś kryminał Wizualnie ładnie ale trochę trąci Burtonem więc i ja nie nastawiam się na wiekopomne dzieło. Obejrzę w domu.
Idźcie do kina. Film jest fantastyczny. Podobnie jak i Krampus. Chłopaki z Weta znają się na swojej robocie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No hmmm, ale nieeee, szminek nigdy nie wsadzam do chłodziarki
Dlaczego? Szminki i lakiery do paznokci idealnie przechowują się w lodówce.

---------- Dopisano o 01:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Test Diabła z wizażowej aplikacji mobilnej. Na razie działa szybko i fajnie

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

O rety, działa jak twitter! Hura!
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 04:29   #290
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
mam ryj prawie cały w syfach
Parabelko, to nie przeszkadza w chodzeniu.
Ludzie miewają niedoskonałości skóry. I normalnie z tym żyją. Kobietom wmówiono, ze mają wyglądać idealnie i że to stanowi o ich wartości.
Nie zachęcam do wychodzenia bez makijażu. Po prostu mówię, że możesz. Każdy może. Tylko kobiety się boją. Nie wiem, czego. Że ktoś zauważy, ze nie są doskonałe?

Ja wiem, że mnie jest łatwiej, bo ja nigdy nie byłam pięknością. I miałam taki moment w życiu, kiedy prawie dałam się ogłupić, że bez makijażu nie wypada. Zorientowałam się, ze mam narypane we łbie kiedy organizowaliśmy grę terenową. Taką w lesie, w błocie i bez mycia trzy dni. Byłam przed okresem, miałam jakieś wypryski, przyjechała TV i trza było z nią gadać. I wtedy zaczęłam się zastanawiać, jaki podkład to tego lasu. Bo telewizja.
Nożesz...

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
Haha no niby nie zresztą nie o wywalanie mi tu chodzi, tylko o sam proces obrastania w takie rzeczy.
Ofc, jeśli ktoś się tym zajmuje zawodowo to takie zaplecze mu pomaga, ale jeśli nie... no to już się robi dziwne, bo przecież mejkap ma swoją datę przydatności do zużycia, w przeciwieństwie do np. książek, płyt czy dobrze przechowywanych perfum. Przecież ile może wytrzymać tusz albo błyszczyk? A jeśli ma się ich po kilkadziesiąt, to raczej jasne że się ich nie zużyje. No ale masz rację, nie mój hajs, nie moje zmartwienie
A bo to nieekologiczne. I tu nie podyskutujesz - im więcej kupujesz i wyrzucasz, tym więcej śmieci. Ale przecież nie upilnujesz ludzi.

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Bo nie lubisz gotować A wiesz że akcja z zupą dyniową spowodowana jest przez Piotra
Prawda. Nie znoszę!

Swoją drogą, Piotr jest absolutnie uroczy. Taki pozytywny, bezpośredni człowiek. Polubiłam wielce.
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Cześć Baru
I jak miło widzieć Sabb
Nie nadrobiłam Was jeszcze wcale, tylko wpadam dać znak życia i lecę zgrabiać liście. Do zapasteryzowania ofkors
Hej heh hej Agnysko!

Jak liście do zapasteryzowania?

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Dobry znad 3 kawy i niewyspania z powodu przeszukiwania perfumerii
Ważny powód.

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
2. YSL tzn teraz SL
3. Wcale. Dopisać, że właził i przerwał
2. O literuffkach było? Miało być "No, fajne" a nie "Ni fajne". Jestę literuffkowym nieogarem.
Fajne.
Fajne są, no.
Ale drogie.

3. Tak zrobię. Włażenie jest krytyczne dla rozmowy i w sumie cholernie sympatyczne. Pani Stanisława ma dokładnie tę samą metodę leczenia smutków, co moja matka i babcia: nakarmić. Autentycznie - kiedy zorientowała się, że podczas wywiadu wszyscy płaczemy, przyniosła nam obiad i pilnowała, żebyśmy zjedli. Kompletnie mnie tym rozbroiła.
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O którym mówisz, L'Eau z '79?
Jeśli ten to strasznie chciałabym go poznać ale nie widziałam nigdzie próbek, czym pachnie? Słodko, wytrawnie, dymnie, alkoholowo?
http://www.sabbathofsenses.com/2009/...i-leau-du.html
Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
Sabb

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Z tej okazji poszliśmy w sobotę robić zdjęcia mojej piłki w jesiennym słońcu

Cuuuudne!

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Ech, chciałam popisać o Bi-es i La Rive a tu wszystko pozamykane
To są bardzo dobre perfumy przeciw molom Prawie wszystkie zawierają limonene, linalool, citronellol lub geraniol a to one właśnie są w stanie, jeśli nie zatłuc mole na śmierć, to przynajmniej odstraszyć. A w przeciwieństwie do zacnych perfum te zapachy długo nie zostają na ubraniach i można się perfumować czym się chce. Wcześniej psikałam w szafach jakąś włoską wodą toaletową "Pomarańcza z cynamonem", ale się skończyła.


Piękne!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 07:03   #291
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Parabelko, to nie przeszkadza w chodzeniu.
Ludzie miewają niedoskonałości skóry. I normalnie z tym żyją. Kobietom wmówiono, ze mają wyglądać idealnie i że to stanowi o ich wartości.
Nie zachęcam do wychodzenia bez makijażu. Po prostu mówię, że możesz. Każdy może. Tylko kobiety się boją. Nie wiem, czego. Że ktoś zauważy, ze nie są doskonałe?
Zgadzam sie Sabbus, z tym co napisałaś, jednak takie łązenie z niedoskonałosciami nie zawsze jest dla kobiety komfortowe. Ja od od odyseji zebowej cały tydzien bez grama makijazu latałam, a cere mam fatalna (przebarwienia, widoczne pory) i jeszcze pieknei spuchnieta, czułam się jak pasztet, ale póki bolało jak diabli obojętne mi to było, dopiero wczoraj się umalowałam i poczułam jak cywilzowany człowiek

Kiedys chodziłam bez makijazu całkiem (tylko tusz na rzęsy), ale to było z 5 lat wczesniej, jak jeszcze nie byłam taka stara i źle nie wygladało au naturel, teraz jednak straszę lud
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 07:04   #292
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ludzie miewają niedoskonałości skóry. I normalnie z tym żyją. Kobietom wmówiono, ze mają wyglądać idealnie i że to stanowi o ich wartości.
A żeby było śmiesznie wmówiły im to... inne kobiety. Od faceta nigdy nie słyszałam krytyki - albo inaczej, nie widziałam wstrętu w bliskich sytuacjach a koleżanki jak na wyścigi "o, jaki pryszcz ci się zrobił! jak nos ci się świeci!"
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 07:14   #293
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Dlaczego? Szminki i lakiery do paznokci idealnie przechowują się w lodówce.
Nie jestem zwolennikiem takiego chowania szminek po prostu DLa mnie naturalne miejsce szminki to szuflada z kosmetykami, nie lodówka z jedzeniem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 08:13   #294
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
a w Arkadii jest ? Bo w Szałasach nie mają . Nota bene powąchałam w Szałasach Sierotkę i to taka słabsza Maszkarella jest , a myślałam , że jakieś bógwico będzie
Podobno jest - tak mi w każdym razie w Szałasach powiedzieli. Ale nie miałam czasu sprawdzić.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Parabelko, to nie przeszkadza w chodzeniu.
Ludzie miewają niedoskonałości skóry. I normalnie z tym żyją. Kobietom wmówiono, ze mają wyglądać idealnie i że to stanowi o ich wartości.
Nie zachęcam do wychodzenia bez makijażu. Po prostu mówię, że możesz. Każdy może. Tylko kobiety się boją. Nie wiem, czego. Że ktoś zauważy, ze nie są doskonałe?
Przyznam szczerze, ze też tego nie rozumiem.
Maluję się do pracy - "do ludzi" jak to ja mówię. I czasami nawet sprawia mi to przyjemność. Ale żebym miała się zastanawiać, w jakim stanie otworzę drzwi listonoszowi, sąsiadowi czy w jakim stanie wyjdę do sklepu?! A za jakie grzechy?!

Jak w weekend wychodzę do biblioteki, po zakupy czy gdziekolwiek, mam w 99% przypadków związane włosy w kitkę, często z widoczna siwizną, ani pół grama makijażu na sobie a zanim je połamałam, to jeszcze i stare okulary Teraz zresztą i tak mam niezłą cerę, ale jak mi dokuczało AZS wychodziłam "do ludzi" z plackami sączącej się limfy i obłażącą skórą i też mi do głowy nie przyszło się przejmować.

Jedyne, co wpływa na mój nastrój to stan paznokci - jak mi się nie chce pomalować, znaczy że i

Ewusiu, prześliczne zdjęcie
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 08:39   #295
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Nawiązując do wczesniejszej dyskusji o literówkach, to ja mam toporną klawiaturę w robo i mi czesto alt nie wchodzi, stad brak polskich liter a z telefonu jak pisze... no wiadomo, autokorekta się zdarza
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Katty, co za niezrozumienie z tymi czachami
Jak byłam dzieckiem to mi rodzice wyrzucili moje cenne znaleziska zwleczone do pokoju:
1. kompletny szkielet myszy - biedaczka zginęła śmiercią tragiczną w pustej butelce na strychu, jak znalazłam usiłowałam oczyścić z resztek przy pomocy mrówek, niestety tata myślał, że to obrzydlistwo leży tam przypadkiem i tyle go widziałam
2. zęby prawdopodobnie lisa znalezione w lesie na kawałku czachy
Także ten, ja rozumiem tę pasję

ja pare lat temu znalazłam na strychu szkielet myszy, juz wyczyszczony ze wszelkiego plugastwa, to wygotowałam, a potem przykleiłam czaszkę i nóżki do wisiorka, a łapki do kolczyków i paradowałam w tym na CP


Co do telefonów, to ja dopiero pół roku temu kupiłam sobie dotykowy, wczesniej też broniłam się rekami i nogami przed porzuceniem starej niezdzieralnej nokii ale nie żałuję, bateria mi trzyma 4-5 dni, a manie w telefonie pod reką prognozy pogody i rozkładu jazdy pociągów jest baaardzo przydatne
No i internet w domu ciągne przez fona, bo tak rzadko używam, ze nie opłaca mi się brac żadnego dodatkowo, darmowe pakiety za doładowanie mi wystarczają
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
kiedyś tez bym tak pewnie zrobiła, ale wprowadzam (z ciężkim sercem ) zasadę, niechomikowania niczego "bo może się przydać", bowiem z doświadczenia wiem że raczej się nie przydaje a tylko miejsce zajmuje, a my cierpimy na niedobór miejsca
oesssuuu ja jestem potworny chomik, wszystkiego musze miec na zapas

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Parabelko, to nie przeszkadza w chodzeniu.
Ludzie miewają niedoskonałości skóry. I normalnie z tym żyją. Kobietom wmówiono, ze mają wyglądać idealnie i że to stanowi o ich wartości.
ano
Ja sama sobie przed lustrem nawet w miare już siebie lubię, ale gorzej, jak na ulicy widzę ładniejsze i zgrabniejsze od siebie, to sie od razu czuje jak pasztet

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A żeby było śmiesznie wmówiły im to... inne kobiety. Od faceta nigdy nie słyszałam krytyki - albo inaczej, nie widziałam wstrętu w bliskich sytuacjach a koleżanki jak na wyścigi "o, jaki pryszcz ci się zrobił! jak nos ci się świeci!"
no własnie
ba! wrecz spotkałam się ze dwa razy z facetami, co twierdzili, że najbardziej lubią jak dziewczyny sa naturalne i wcale się nie malują. Ale to było dawno temu i kolesie mieli po 20 lat, ciekawe, czy nieumalowane 30-tki i 40-tki podobaja im się tak samo, jak dwudziestolatki saute
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2015-11-03 o 08:55
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 09:00   #296
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ale żebym miała się zastanawiać, w jakim stanie otworzę drzwi listonoszowi, sąsiadowi czy w jakim stanie wyjdę do sklepu?! A za jakie grzechy?!
Ja się wstydzę pokazywać obcym z syfami i wypłowiałymi oczkami. Włosy też wolę mieć w miarę ogarnięte a nie z jednej strony ugniecione od poduszki a z drugiej sterczące siano. Za to strojem się nie przejmuję i otwieram w wyświeconych dresach i męskiej koszulce.
Do sklepu/przedszkola/na pocztę/do skrzynki na listy (!) to już full opcja: zmiana ubrania, przyzwoity makijaż, ogarnięte włosy.
Źle bym się czuła dobrowolnie odsłaniając wady.

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
no własnie
ba! wrecz spotkałam się ze dwa razy z facetami, co twierdzili, że najbardziej lubią jak dziewczyny sa naturalne i wcale się nie malują.
Faceci zawsze tak mówią tylko dla nich umalowana to taka: http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/09/618.jpg
a nieumalowana taka: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...87dc94f6f9.jpg
Mój zobaczył u mnie makijaż dopiero jak zmalowałam sobie fioletowe smokey prawie pod brwi - wcześniej uważał, że ja się nie maluję
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 09:07   #297
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja się wstydzę pokazywać obcym z syfami i wypłowiałymi oczkami. Włosy też wolę mieć w miarę ogarnięte a nie z jednej strony ugniecione od poduszki a z drugiej sterczące siano. Za to strojem się nie przejmuję i otwieram w wyświeconych dresach i męskiej koszulce.
Do sklepu/przedszkola/na pocztę/do skrzynki na listy (!) to już full opcja: zmiana ubrania, przyzwoity makijaż, ogarnięte włosy.
Źle bym się czuła dobrowolnie odsłaniając wady.

ja kiedys miałam obsesję na punkcie zasłaniania pewnej czesci twarzy makijażem. na szczęście od roku (po depilacji) mi przeszło, teraz tylko do pracy nakładam bb i puder/minerały, bo nie cierpię, jak mi się twarz swieci i żeby nie straszyć fioletowymi sińcami i kolorem bladego kartofla A w weekend na zakupy, to z gołym ryjem latam, w dodatku zazwyczaj świecącym tłustym kremem i z olejem na włosach
Miszkam w innym mieści niż pracuję i nikogo tu nie znam, więc mogę
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Faceci zawsze tak mówią tylko dla nich umalowana to taka: http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/09/618.jpg
a nieumalowana taka: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...87dc94f6f9.jpg
Mój zobaczył u mnie makijaż dopiero jak zmalowałam sobie fioletowe smokey prawie pod brwi - wcześniej uważał, że ja się nie maluję
tyż prowda
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 09:15   #298
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgadzam sie Sabbus, z tym co napisałaś, jednak takie łązenie z niedoskonałosciami nie zawsze jest dla kobiety komfortowe. Ja od od odyseji zebowej cały tydzien bez grama makijazu latałam, a cere mam fatalna (przebarwienia, widoczne pory) i jeszcze pieknei spuchnieta, czułam się jak pasztet, ale póki bolało jak diabli obojętne mi to było, dopiero wczoraj się umalowałam i poczułam jak cywilzowany człowiek

Kiedys chodziłam bez makijazu całkiem (tylko tusz na rzęsy), ale to było z 5 lat wczesniej, jak jeszcze nie byłam taka stara i źle nie wygladało au naturel, teraz jednak straszę lud
Primo: jestem starsza od Ciebie.
Secundo: au naturel wygląda normalnie, to my wmawiamy sobie, ze coś jest nie tak z tym, ze mamy twarze, a nie maski.
Tertio: Lud ma to w rzyci. Wiem, ze trudno ci w to uwierzyć, ale ludzie nie wychodzą na ulicę po to, żeby oglądać Twój makijaż. Tak, jak nie zauważają, że go masz, tak nie zauważą, że go nie masz.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A żeby było śmiesznie wmówiły im to... inne kobiety. Od faceta nigdy nie słyszałam krytyki - albo inaczej, nie widziałam wstrętu w bliskich sytuacjach a koleżanki jak na wyścigi "o, jaki pryszcz ci się zrobił! jak nos ci się świeci!"
Prawda.
Ale druga prawda wygląda tak, że wredne baby mówią Ci to, bo wiedzą, ze się przejmujesz. byś się nie przejmowała, nikt by nie wpadł na to, żeby ci to mówić. Ja nie usłyszałam takiego tekstu od... No kurde, nie wiem czy w ogóle słyszałam. A gdybym usłyszała, prawdopodobnie rozkwasiłby się o moją kompletnie obojętną facjatę i tekst: No i?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie jestem zwolennikiem takiego chowania szminek po prostu DLa mnie naturalne miejsce szminki to szuflada z kosmetykami, nie lodówka z jedzeniem
Może przy takich zapasach warto sprawić sobie specjalną lodówkę na szminki?
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, ze też tego nie rozumiem.
Maluję się do pracy - "do ludzi" jak to ja mówię. I czasami nawet sprawia mi to przyjemność. Ale żebym miała się zastanawiać, w jakim stanie otworzę drzwi listonoszowi, sąsiadowi czy w jakim stanie wyjdę do sklepu?! A za jakie grzechy?!

Jak w weekend wychodzę do biblioteki, po zakupy czy gdziekolwiek, mam w 99% przypadków związane włosy w kitkę, często z widoczna siwizną, ani pół grama makijażu na sobie a zanim je połamałam, to jeszcze i stare okulary Teraz zresztą i tak mam niezłą cerę, ale jak mi dokuczało AZS wychodziłam "do ludzi" z plackami sączącej się limfy i obłażącą skórą i też mi do głowy nie przyszło się przejmować.

Jedyne, co wpływa na mój nastrój to stan paznokci - jak mi się nie chce pomalować, znaczy że i
Ja paznokci nie maluję. U mnie na nastrój wpływają przetłuszczone włosy.

W pozostałych kwestiach - piona. Choć zdarza mi się i do ludzi bez. Byłam ostatnio u kumpla na dłuuugich urodzinach. Kilka dni w komunie - wspólne spanie (nie mylić z seksem), żarcie, picie, granie, gadanie, no totalny luz. Dwie baby i kilkunastu chłopa, bo towarzycho mocno militarne. Nikt nie myślał o tapecie.
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
ano
Ja sama sobie przed lustrem nawet w miare już siebie lubię, ale gorzej, jak na ulicy widzę ładniejsze i zgrabniejsze od siebie, to sie od razu czuje jak pasztet
A co? W pozostałych sytuacjach uważasz, ze jesteś najpiękniejsza na globie?

Poza tym, ile Ty możesz tych ładniejszych spotkać? Dwie na tydzień?
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja się wstydzę pokazywać obcym z syfami i wypłowiałymi oczkami. Włosy też wolę mieć w miarę ogarnięte a nie z jednej strony ugniecione od poduszki a z drugiej sterczące siano. Za to strojem się nie przejmuję i otwieram w wyświeconych dresach i męskiej koszulce.
Do sklepu/przedszkola/na pocztę/do skrzynki na listy (!) to już full opcja: zmiana ubrania, przyzwoity makijaż, ogarnięte włosy.
Źle bym się czuła dobrowolnie odsłaniając wady.

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------



Faceci zawsze tak mówią tylko dla nich umalowana to taka: http://viralka.pl/wp-content/uploads/2015/09/618.jpg
a nieumalowana taka: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...87dc94f6f9.jpg
Mój zobaczył u mnie makijaż dopiero jak zmalowałam sobie fioletowe smokey prawie pod brwi - wcześniej uważał, że ja się nie maluję
1. Co to są wypłowiałe oczka?
2. A widział Cię i pomalowaną, i nie? Wtedy, przed tym smokey? Bo jeśli tak, to po co się malować, skoro mężczyźni i tak nie widzą różnicy?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 09:17   #299
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Aparat sobie tylko nie radzi z kothom w przedpokoju bez flesha. Ale kocie fleshem nie miałam sumienia dawać po oczach
I nie wiem jak z przednim aparatem, bo nadal mam na nim folię. A jak fociłam na wernisażu Ju, to wychodziło bardzo kiepsko i nie wiedziałam dlaczego. Ale po roku odkryłam, że na nim są dwie folie, więc dziwne by było gdyby wyszło



Idźcie do kina. Film jest fantastyczny. Podobnie jak i Krampus. Chłopaki z Weta znają się na swojej robocie
1. No klasyyyyka, klasyyyka. Dzięki za inspirację, teraz najgorsze przede mną, zgooglowanie ceny

2. Ja nie chodzę do kina, bo już nie lubię kin. Niekomfortowo się tam czuję. Wpominałam nie raz, dla mnie film, to przyjemność, emocje. Ja muszę być u siebie lub wśród swoich, ja muszę w trakcie komentować, rozmawiać ze współoglądaczami, ja muszę mieć jedzonko, winko, siku, ergo pauzy, ja muszę mieć z seansu frajdę, a nie patrzeć na buraczanych ludzi (50-50 składu sali kinowej) marznąć w klimie, i siedzieć w niewygodnym fotelu. Kino straciło dla mnie magię. Seans, an którym oglądałam bose stopy innego oglądacza - dresiarza, oraz wszytskie jego czynności na smartfonie, był przełomowym. Nie chcę za to płacić.



Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Parabelko, to nie przeszkadza w chodzeniu.
Ludzie miewają niedoskonałości skóry. I normalnie z tym żyją. Kobietom wmówiono, ze mają wyglądać idealnie i że to stanowi o ich wartości.
Nie zachęcam do wychodzenia bez makijażu. Po prostu mówię, że możesz. Każdy może. Tylko kobiety się boją. Nie wiem, czego. Że ktoś zauważy, ze nie są doskonałe?
Otóż to. Mnie to rozwala, że to znak czasów, i to jest nie do cofnięcia. Rozwala mnie konkretnie to, że makijaż stał się dress codem. Że jest wymagany. Kobiety, nie tyle się boją, co wiedzą, że nie mogą sobie na to pozwolić, bo to już pewnego rodzaju dress code, wymaganie. I taka niestety jest prawda. I nie piszę tu o zakompleksionych, takich jak np ja, która jednak ostatnio ma w duphie masę spraw, i robi po swojemu, ale nawet o tych pięknych, które mimo braku neidoskonałości "muszą" nosić makijaż do pracy bo "nie wypada" "nie można" inaczej, bo to nieprofesjonalne. Jest to część ich mundurka.

Ja rozumiem, że można po prostu lubić makijaż, i stosować go, nie aby coś zakryć, polepszyć, tylko, mimo urody, coś zmieniać bo ktoś lubi kreski, smołki, czerwone szminki. Ale taki wybór, wolny wybór rzadko kto ma. Że noszę bo chcę! Jak nie chcę to nie noszę.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A żeby było śmiesznie wmówiły im to... inne kobiety. Od faceta nigdy nie słyszałam krytyki - albo inaczej, nie widziałam wstrętu w bliskich sytuacjach a koleżanki jak na wyścigi "o, jaki pryszcz ci się zrobił! jak nos ci się świeci!"

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Przyznam szczerze, ze też tego nie rozumiem.
Maluję się do pracy - "do ludzi" jak to ja mówię. I czasami nawet sprawia mi to przyjemność. Ale żebym miała się zastanawiać, w jakim stanie otworzę drzwi listonoszowi, sąsiadowi czy w jakim stanie wyjdę do sklepu?! A za jakie grzechy?!
Właśnie, ależ mi o to chodzi, dlaczego do ludzi to już trzeba mieć mejkap? Ja oczywiście znam odpowiedź, "znak czasów", ale nie przestaje mnie to wkurzać

Czymś innym jest, jeśli faktycznie, lubisz to.

Ja wyglądam bardzo źle bez makijażu oczu - nie mam brwi i rzęs widocznych, a żadna ze mnie Tilda, żeby to uznać za rasowe i unikatowe. Ale do cholery, czemuż moja aparacja ma być w społeczeństwie, w pracy, między ludźmi tak istotna? Czy świat się naprawdę zakończy, jeśli wszyscy zaczniemy chodzić do pracy bez mejkapu? Po raz kolejny, to jest uniform. Czy klient w banku zmartwi się o los swoich lokat, jak zobaczy pracownicę banku bez mejkapu? No gdzieś tam nam psychologicznie, podprogowo wmówiono, że aparycja ma na nas olbrzymi wpływ. Zgadzam się ma. I to jest okrutne. Bo Pan Kazio nie zauważy w Pćimiu Dolnym, że Pani na poczcie nie ma mejkapu. Czy ma czy nie ma, bez różnicy dla swiata. Ale już finansista w dużym mieście, korzystający z usług prawniczej firmy, zauważy brak mejkapu u prawniczki. Uzna to zapewne za nieprofesjonalne. To jest ten wpływ. Ponownie. Uniform. Wymóg.

Doprecyzuję o co mi chodzi. Ja rozumiem potrzebę własną mejkapu np.: lubię pawie oko, czerwono sziminę, tudzież mam cienie pod oczami i nie mogę na siebie patrzeć, bo wyglądam na ofiarę pobicia, przepicie, chorobę, no smutno, słabo i źle mi z tym, luz bluz. Wolna wola. Róbmy to, na co tylko mamy ochotę. Ale nie trawię tego, że jest społęczna presja na mejkap, "do ludzi" Że często, nie pozostawia nam się wyboru. Oczywiście nie w wolnych zawodach etc, ale w olbrzymiej większości ta presja po prostu jest. Taki niewypowiedziany wymóg, choć obecnie jest już bezczelnie wprost artykułowany, przez rekruterów, pracodawców.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-11-03 o 09:28
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 09:19   #300
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja się wstydzę pokazywać obcym z syfami i wypłowiałymi oczkami. Włosy też wolę mieć w miarę ogarnięte a nie z jednej strony ugniecione od poduszki a z drugiej sterczące siano. Za to strojem się nie przejmuję i otwieram w wyświeconych dresach i męskiej koszulce.
Do sklepu/przedszkola/na pocztę/do skrzynki na listy (!) to już full opcja: zmiana ubrania, przyzwoity makijaż, ogarnięte włosy.
Źle bym się czuła dobrowolnie odsłaniając wady.
Ad wytłuszczone - to sobie wyobraź, ze ja poza pracą aparatu również nie noszę w związku z czym momentami bywa nawet zabawnie
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.