Mam problem ze swoim zyciem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-07, 20:12   #31
Hefrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 400
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Cytat:
Napisane przez PerfectBeast Pokaż wiadomość
Co ma siłownia do bycia lub nie bycia ciotą? To jest kwestia stanu i sily umyslu a nie miesni...

Miesnie niczego nie zmieniaja i nic w zyciu nie daja. Powaznie ;-)


Nikt nie zasluguje na okreslenie mianem cioty.. To ze ktos robi Ci krzywde nie swiadczy zle o Tobie tylko o tym kims ktory to robi wykorzystujac to ze jest silniejszy. To on jest ciota a nie Ty ;-)

Pozatym Wy dziewczyny, powinnyscie doceniac wlasnie takich jak autor tematu. A oni nie powinni sie zmieniac, Trzeba byc sobą..


Ci z miesniami sa prawie zawsze glupsi od tych ktorzy miesni nie maja. Siłownia jest bezsensownym sportem ktory niczego nie uczy. Chyba ze zapatrzenia w siebie Wyjatek czasami stanowi sytuacja gdy ktos startuje w zawodach


Uwierz w siebie chlopie ;-) miesnie do niczego nie sa Ci potrzebne




PS mowi Ci to ktos kto jest bardzo napakowany ;-)
Taa, bo ty się do nich zaliczasz? [.s. sam jeszcze niedawno zamieściłeś żałosny filmik na youtube gdzie zszargałeś imię swojej byłej.
__________________
,,Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić''
Hefrena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 20:21   #32
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Cytat:
Napisane przez Hefrena Pokaż wiadomość
Taa, bo ty się do nich zaliczasz? [.s. sam jeszcze niedawno zamieściłeś żałosny filmik na youtube gdzie zszargałeś imię swojej byłej.
Podaj link
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 20:26   #33
Hefrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 400
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Podaj link
Proszę. https://www.youtube.com/watch?v=Lh6z83Ak3yw
__________________
,,Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić''
Hefrena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 21:56   #34
Prawiczek19016
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 23
pogodzony z tym jaka jestem slaba ☠☠☠☠a

Jestem nie udacznikiem ślepym myślę jak się tu dobić może macie jakieś pomysły ja mam ze prawko nie to ze się zabijam chce po prostu pogłębić depresje
Ostatnio miałem problem z ósemkami przy sprzątaniu zapisze się spowrotem na boks nawet rozgrzewki nie umiem są jakieś sporty gdzie trzeba pokazać sprawność fizyczną kiedyś już o tym myślałem wszystkim i ciesze się ze nie mam dziewczyny czuje się jak kaleka kiedyś gość mi powiedział nie spieprz tego i uważam że wstyd przynosze każdej szkole do której chodzilem
Prawiczek19016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 23:34   #35
PerfectBeast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 22
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Pisze z punktu widzenia zawodnika, prawie kulturysty, czyli kogos kto na siłowni spedzil całe zycie... a nie kogos kto sobie ćwiczy z rok czy dwa. Jest masa innych sportów ktore znacznie lepiej wybrac. Siłownia to jeden z najglupszym sportów jakie istnieją. Patrzac z perspektywy czasu wolalbym nie przekraczac w ogole progu siłowni. Dzisiaj juz jest za pozno na "przekwalifikowanie sie"


Generalnie chodzilo mi o to ze autorowi tematu siłownia do niczego sie nie przyda. Ona odcina od normalnego zycia a jemu jest potrzebne wyjscie do ludzi. Ciezko mi polecic jakis konkretny sport. Najpierw niech zacznie o sobie myslec pozytywnie.

ps nie zszargałem niczyjego imienia. Jezeli ktokolwiek zszargał czyjekolwiek imie to kuzynka zszargała moje(to ze ktos napsize inaczej nie zmieni faktów) ale to nie temat o mnie ;-) tak wiec nie widze sensu dalszej dyskusji ;-)

Edytowane przez PerfectBeast
Czas edycji: 2015-11-07 o 23:56
PerfectBeast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 23:58   #36
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

A kto każe od razu popadać w skrajność i się odcinać od świata i życia chodząc na siłownię Wystarczy znać umiar i zachowywać rozsądek.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 00:33   #37
Prawiczek19016
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 23
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

chodzilem miesiac na silownie mialem problem z niekotrymi cwiczeniami to byl problem podstawowy jak chodzilem na boks to rozgrzewki nie umialem przemyslalem sobie to wszystko i nie chce mieszac w to zadnej dziewczyny z gadu gadu po prostu ona tylko ze mna pisze nie mam prawa niczego wymagac po prostu sie odizolowuje od tego wszystkiego mam taka samo ocene a nie inna bo jestem gorszy i tyle nie chce zadnej pomocy od policji czy pogotowia chce zostac z tym sam i przemyslec to jest mi bardzo ciezko dziekuje za odpowiedzi.
Prawiczek19016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 02:04   #38
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Cytat:
Napisane przez Prawiczek19016 Pokaż wiadomość
jaka silownia .. nie nadaje sie tam i nie chce chodzic na silownie nie interesuje mnie to... co moge robic poza tym...
A co Cię interesuje?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 08:04   #39
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: pogodzony z tym jaka jestem slaba ☠☠☠☠a

Ja też się cieszę, że nie masz dziewczyny...Zabiłbyś ją jęczeniem.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 09:30   #40
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Psycholog to ani policja, ani pogotowie, a sam sobie z tym nie poradzisz. Mówię z doświadczenia. Jeśli nie możesz się zwrócić do najbliższych, a musisz się zwrócić do kogokolwiek - pozostaje specjalista. Chociażby od wysłuchania.
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 09:34   #41
musicae
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 316
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Zgadza sie. Albo terapia albo beznadzieja
musicae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 09:39   #42
Prawiczek19016
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 23
Dostałem nowa szanse od koleżanki z gadu gadu

Napisała ze jak jest to wiadomo ze odpisze mój stan psychiczny się poprawił ale dalej jestem w dupi e a jestem ciota i słabak i nieudacznik, nwm o czym z nią rozmawiać a mi się podoba może odpuścić nwm czy ma chłopaka raczej mnie nie ze chce i wgl kim ja jestem to mój ostatni post tutaj o czym pisać czy wgl pisać? Jak nie dam sobie spokój juz na zawsze
Prawiczek19016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:12   #43
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: okradli mnie z telefonu

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-08 o 23:51
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 11:01   #44
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Dostałem nowa szanse od koleżanki z gadu gadu

Przestań uzależniać swoje samopoczucie od rozmowy na gg, bo kontakt może się urwać z wielu powodów i to nie z Twojej winy nawet. Zajmij się sobą lepiej, a do dziewczyny podejdź z dystansem, uda się albo nie uda. Idź na siłownię albo znajdź sport dla siebie, poucz się czegoś nowego (może języki obce, programowanie), poczytaj fajną książkę albo rozwijający poradnik, idź na jakiś kurs a najlepiej na wolontariat. Skup się na sobie, pracuj nad sobą, a pisanie z koleżanką potraktuj jako dodatek do tego. I poznawaj więcej ludzi, żeby tak nie skupiać się na niej jednej Powodzenia.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:08   #45
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Dostałem nowa szanse od koleżanki z gadu gadu

Cytat:
Napisane przez Prawiczek19016 Pokaż wiadomość
Napisała ze jak jest to wiadomo ze odpisze mój stan psychiczny się poprawił ale dalej jestem w dupi e a jestem ciota i słabak i nieudacznik, nwm o czym z nią rozmawiać a mi się podoba może odpuścić nwm czy ma chłopaka raczej mnie nie ze chce i wgl kim ja jestem to mój ostatni post tutaj o czym pisać czy wgl pisać? Jak nie dam sobie spokój juz na zawsze
Polska język trudny język...
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:52   #46
UzytkownikBeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 153
Dot.: Dostałem nowa szanse od koleżanki z gadu gadu

Prawiczku , popraw swoj język , bo nie idzie czytać
UzytkownikBeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:56   #47
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Ile watkow musi zalizyc jeszcze autor by zostac zbanowanym? Modreracja spi w tym temacie, a gosciu ewidentnie robi prowokacje
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 13:04   #48
Hefrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 400
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Cytat:
Napisane przez PerfectBeast Pokaż wiadomość
Pisze z punktu widzenia zawodnika, prawie kulturysty, czyli kogos kto na siłowni spedzil całe zycie... a nie kogos kto sobie ćwiczy z rok czy dwa. Jest masa innych sportów ktore znacznie lepiej wybrac. Siłownia to jeden z najglupszym sportów jakie istnieją. Patrzac z perspektywy czasu wolalbym nie przekraczac w ogole progu siłowni. Dzisiaj juz jest za pozno na "przekwalifikowanie sie"


Generalnie chodzilo mi o to ze autorowi tematu siłownia do niczego sie nie przyda. Ona odcina od normalnego zycia a jemu jest potrzebne wyjscie do ludzi. Ciezko mi polecic jakis konkretny sport. Najpierw niech zacznie o sobie myslec pozytywnie.

ps nie zszargałem niczyjego imienia. Jezeli ktokolwiek zszargał czyjekolwiek imie to kuzynka zszargała moje(to ze ktos napsize inaczej nie zmieni faktów) ale to nie temat o mnie ;-) tak wiec nie widze sensu dalszej dyskusji ;-)
To po co ją w ogóle zaczynasz?
__________________
,,Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić''
Hefrena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 13:07   #49
gumka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 295
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Cytat:
Napisane przez Prawiczek19016 Pokaż wiadomość
Powiem tak mam 21 lat nigdy nie miałem dziewczyny i nie bede miec wkurza mnie to do tego jestem kompletna ciota nie znam osoby słabszej i bardziej tchórzliwej odemnie (ostatnio mnie okradli zrobiła to osoba która znam czuje się soba ciotą,szmata wykorzystana która można okraść ) trzęsą mi się ręce nie umiem nawet nalać herbaty do kubka... wgl zamiatanie dokładne jest dla mnie za trudne.. jestem głupi ,brzydki ,nie wiem co mam zrobic ze swoim zyciem chodze do liceum dla doroslych ucze się więc czasem gdzieś pracuje(nigdzie się nie sprawdzam) nie mam znajomych jestem wyrzutkiem z nikim nie rozmawiam wkurza mnie to i meczy juz powoli nie wiem co mam ze soba zrobic pisalem ostatnio z taka dziewczyna na gadu gadu ale nie da sie ze mna pogadac i juz do niej nie pisze bo ona tez nie proboje ze mna rozmawiac to ja musze zranila mnie wejde po kilku min i przeczytam moze ktos mi cos poradzi
Poczytaj jakies ksiazki o rozwoju osobistym. Problem nie tyle lezy w Tobie, co w Twoim mysleniu.
gumka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 15:23   #50
century_child
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 27
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Ja mam to samo. Całe życie nie mam koleżanek ani nikogo, ciągle w domu siedze 24 godz , na okrągło. W pracy też nikt nie chciał ze mną kolegować. Więc cię doskonale rozumniem, wiem co to znaczy być nikim, mało jest ludzi z takich sfer co my żeby to zrozumieć
century_child jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 15:30   #51
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Dostałem nowa szanse od koleżanki z gadu gadu

Język to jedno, wątek to drugie - po co zakładasz drugi, skoro już na jednym się załamujesz? Sprawy się wiążą ze sobą, więc kontynuuj tam.

Spytaj się o to, czego nie jesteś pewny. Jak Ci się podoba, to nie odpuszczaj. Ale czego Ty od niej oczekujesz? Jakiego traktowania od niej chcesz, jeśli sam traktujesz się jak śmiecia? To Twoje mówienie "jestem ciotą, do dupy, beznadziejny" i tak dalej, sam fakt, że ustawiłeś sobie "prawiczek" jako nick (co nie jest raczej pozytywne w wieku dwudziestu-iluś lat), sam fakt, że ciągle mówisz o sobie i o swoich "osiągnięciach" jak najgorzej... Wierzysz w te wszystkie złe rzeczy, które o sobie piszesz, i jeszcze oczekujesz, że ktoś, kto Cię w ogóle nie zna, oprze swoją opinię o Tobie na czymś innym? Jak, jeśli dajesz się poznać tylko od tej strony?
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 15:36   #52
Hefrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 400
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Cytat:
Napisane przez century_child Pokaż wiadomość
Ja mam to samo. Całe życie nie mam koleżanek ani nikogo, ciągle w domu siedze 24 godz , na okrągło. W pracy też nikt nie chciał ze mną kolegować. Więc cię doskonale rozumniem, wiem co to znaczy być nikim, mało jest ludzi z takich sfer co my żeby to zrozumieć
Umówcie się na kawę
__________________
,,Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić''
Hefrena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 19:40   #53
anymore1327
Raczkowanie
 
Avatar anymore1327
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 155
Dot.: Dostałem nowa szanse od koleżanki z gadu gadu

Ten wątek jest niepotrzebny, bo o tym samym pisałeś na tym poprzednim. Jak możesz liczyć na to, ze jakimś cudem coś ci się uda z tą dziewczyną jeśli sam uważasz siebie za kogoś beznadziejnego, ciotę i śmiecia? Nie uda ci się to. Jestem tego pewna. Albo postarasz się zmienić swoje postępowanie (zabrać się za swoją edukacje - jeśli uważasz, że jesteś głupi, zacząć uprawiać sport - bo mówisz, że jesteś ciotą i słaby) i coś zrobić ze swoim życiem albo sobie odpuść. Dziewczyna nie potrzebuje kogoś kto będzie jej ciągle marudził i jęczał jaki to jest beznadziejny i słaby.
anymore1327 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 20:55   #54
Prawiczek19016
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 23
Dot.: Dostałem nowa szanse od koleżanki z gadu gadu

no widzisz sama mnie skazujesz na straty... do sportu sie nie nadaje podobała mi sie strasznie ale cóż komu się nie podoba trudno sie mowi tam sam sie nad soba zastanowie i sie poddaje w zyciu juz wgl ide sie dobic na prawo jazdy i na boks tam rozgrzewki nawet nie umiem prostego cwiczenia to mnie jeszcze dobije dzieki za napisanie to tyle;D nie rozumiesz ze sie nie nadaje tam po prostu wstyd mi tam chodzic rozumiesz ? wstyd mi gdzie kolwiek pracowac.. wstyd mi sie gdzie kolwiek uczyc wstyd mi za siebie.. to tyle
Prawiczek19016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 20:59   #55
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Dostałem nowa szanse od koleżanki z gadu gadu

Skazuje Cię na straty, bo sam siebie na straty skazujesz! Jeśli dajesz się poznać obcym ludziom z internetu tylko i wyłącznie od złej strony, to jak mają na Ciebie patrzeć, jeśli Cię nie znają?
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 21:08   #56
anymore1327
Raczkowanie
 
Avatar anymore1327
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 155
Dot.: Dostałem nowa szanse od koleżanki z gadu gadu

Cytat:
Napisane przez Prawiczek19016 Pokaż wiadomość
no widzisz sama mnie skazujesz na straty... do sportu sie nie nadaje podobała mi sie strasznie ale cóż komu się nie podoba trudno sie mowi tam sam sie nad soba zastanowie i sie poddaje w zyciu juz wgl ide sie dobic na prawo jazdy i na boks tam rozgrzewki nawet nie umiem prostego cwiczenia to mnie jeszcze dobije dzieki za napisanie to tyle;D nie rozumiesz ze sie nie nadaje tam po prostu wstyd mi tam chodzic rozumiesz ? wstyd mi gdzie kolwiek pracowac.. wstyd mi sie gdzie kolwiek uczyc wstyd mi za siebie.. to tyle
Jeśli chodzi o rozgrzewkę to nie wiem czy wiesz, ale jeśli się chce to wszystkiego da się nauczyć. Na poczatku nie będziesz umiał i będziesz się męczył, a dopiero po jakimś czasie, w którym wyrobisz sobie formę, będzie ci lepiej ćwiczyć. No, ale jesteś dużym chłopcem i sam powinieneś decydować o swoim życiu. Skazuje cię na straty dlatego, że się poddajesz i nie chcesz próbować. Nie nauczysz się wszystkiego od razu. Potrzeba na to czasu. Ale widząc twoje nastawienie najlepsze będzie dla ciebie i świata jeśli zamkniesz się w domu i nie będziesz z niego wychodzić, no bo wstyd będzie gdy gdzieś wyjdziesz.
anymore1327 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 23:32   #57
kolorchabrow
Raczkowanie
 
Avatar kolorchabrow
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 359
Dot.: Dostałem nowa szanse od koleżanki z gadu gadu

Cytat:
Napisane przez Prawiczek19016 Pokaż wiadomość
no widzisz sama mnie skazujesz na straty... do sportu sie nie nadaje podobała mi sie strasznie ale cóż komu się nie podoba trudno sie mowi tam sam sie nad soba zastanowie i sie poddaje w zyciu juz wgl ide sie dobic na prawo jazdy i na boks tam rozgrzewki nawet nie umiem prostego cwiczenia to mnie jeszcze dobije dzieki za napisanie to tyle;D nie rozumiesz ze sie nie nadaje tam po prostu wstyd mi tam chodzic rozumiesz ? wstyd mi gdzie kolwiek pracowac.. wstyd mi sie gdzie kolwiek uczyc wstyd mi za siebie.. to tyle
-po pierwsze po co nowy wątek
-po drugie naucz się pisać,ciężko się to czyta,przecinki i kropki po coś istnieja
-po trzecie nie rób z siebie ofiary losu tylko weź się za siebie
-po czwarte wydaje mi się,że jesteś leniwy i tyle
kolorchabrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 00:53   #58
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Dostałem nowa szanse od koleżanki z gadu gadu

Cytat:
Napisane przez Prawiczek19016 Pokaż wiadomość
no widzisz sama mnie skazujesz na straty... do sportu sie nie nadaje podobała mi sie strasznie ale cóż komu się nie podoba trudno sie mowi tam sam sie nad soba zastanowie i sie poddaje w zyciu juz wgl ide sie dobic na prawo jazdy i na boks tam rozgrzewki nawet nie umiem prostego cwiczenia to mnie jeszcze dobije
Chłopie, ogarnij się. Po to się człowiek uczy, żeby posiąść umiejętności i wiedzę.
Trenowałam sztuki walki i z nieba na mnie nie spłynęło, musiałam się, uwaga, uwaga.... UCZYĆ i TRENOWAĆ. Każdy musiał, chociażby nie wiem, jaki był zdolny. Tzn musieć nie musiał - chciał.

Jeśli brakuje Ci kondycji, to Cię pocieszę, że akurat ten element można wyćwiczyć stosunkowo łatwo, już po kilku miesiącach treningów widać wyraźny postęp.

Nie musisz zaczynać od boksu, możesz sam sobie ćwiczyć w domu na razie. I pamiętaj, że robisz to dla siebie, żeby sobie pomóc, rozwinąć się, a nie za karę.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 14:57   #59
century_child
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 27
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Cytat:
Napisane przez Hefrena Pokaż wiadomość
Umówcie się na kawę
Jak masz tak pisać to lepiej się w ogóle nie odzywaj. Widać każda twoja odp. to tak jakbyś chciała dokuczyć a nie pomóc
century_child jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 16:21   #60
Hefrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 400
Dot.: Mam problem ze swoim zyciem

Cytat:
Napisane przez century_child Pokaż wiadomość
Jak masz tak pisać to lepiej się w ogóle nie odzywaj. Widać każda twoja odp. to tak jakbyś chciała dokuczyć a nie pomóc
A ty co, zakładasz sobie nowy nick ? No, chyba żę jednak nie ejsteś autorem, to naucz się czytać ze zrozumieniem. Żałosne.
__________________
,,Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić''
Hefrena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-30 16:05:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.