Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-11-12, 22:48   #1
Qrola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 105

Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.


Cze¶æ wiza¿anki

Mam problem z ch³opakiem. Od zawsze by³ mamisynkiem ale wcze¶niej tak tego nie odczuwa³am. Niedawno straci³ niestety ojca stara³am sie go wspierac jak tylko siê da³o, ale od tego czasu problem le¿y w jego mamie. Wymy¶la sobie ona ci±gle co¶ nowego przez co ch³opak ma jedynie czas dla mnie raz w tygodniu i to po 20, bo wczesniej wozi swoja mamusie w ró¿ne miejsca. Próbowa³am z nim rozmawiac ale on nie widzi problemu i uwa¿a ,ze przesadzam, rozumiem ,ze straci³ bliska osobê i musi czas po¶wieciæ swojej mamie ale my¶le ,ze czasem i ja bym chia³a troszke wiecej godzin. Jak my¶licie mam prawo w takiej sytuacji domagac siê po¶wiecenia mi czasu i jak to zrobic?
Qrola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-12, 22:57   #2
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

"Kochanie, rozumiem ¿e Twoja mama czuje siê teraz samotna i chcesz jej jako¶ pomóc uporaæ siê z tym, ale czy nie uwa¿asz, ¿e po¶wiêcasz mi za ma³o czasu? Nie wystarcza mi spotkanie raz w tygodniu na kilka godzin, chcia³abym spotykaæ siê czê¶ciej. Jakie widzisz rozwi±zanie tego problemu?"

mamê codziennie musi gdzie¶ woziæ? calusieñki dzieñ z ni± spêdza? ona nie ma prawa jazdy/ samochodu?

a skoro od zawsze jest maminsynkiem to powiem tyle- wiej ;-) ma³o któremu przechodzi.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-11-12 o 22:58
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-12, 23:02   #3
Qrola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

£oo to ,ze czuje sie samotna w zwiazku mówi³am mu milion razy. Najlepsze jest to ,ze prosi³am go o spêdzenie jednego dnia ca³ego razem np. soboty stwierdzi³ , ¿e raczej nie da rady, bo bedzie musia³ mamusie znowu gdzie¶ zawie¶æ i moze pó¼niej czyli pewnie jak bedzie juz noc!!
Jego mam nie ma prawo jazdy.
Najgorsze jest to ,ze codziennie sie o to k³ócimy a on nie rozumie nic. Gdybym go nie kocha³a to bym od razu zwia³a :P

Edytowane przez Qrola
Czas edycji: 2015-11-12 o 23:06
Qrola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-12, 23:10   #4
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

SKoro mówi³a¶ mu, a on ma to w dupiu, to czego jeszcze oczekujesz? Powiedz mu, ¿e nie widzisz sensu zwi±zku, w którym on nie ma dla Ciebie czasu i tyle. Mo¿e wtedy do niego co¶ dotrze.

Zawsze mia³ problem z po¶wiêcaniem Ci czasu, czy dopiero teraz, kiedy zmar³ ojciec?

O, albo zaproponuj mu, niech umówi siê z mam±, ¿e tego i tego dnia zawiezie j± wszêdzie gdzie chce, bo sobotê spêdzacie razem. Je¶li na to tez nie przystanie, to albo nastaw siê na to, ¿e zawsze bêdziesz hen hen daleko na li¶cie jego zajêæ, albo siê rozstañcie.


---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Qrola Poka¿ wiadomo¶æ
Najgorsze jest to ,ze codziennie sie o to k³ócimy a on nie rozumie nic. Gdybym go nie kocha³a to bym od razu zwia³a :P
Aha. To k³óæcie siê dalej codziennie, a Ty w imiê wielkiej mi³o¶ci czuj siê w swoim zwi±zku spychana na drugi plan.

Walcz o swoje, babo.
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-12, 23:13   #5
Qrola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Kisielowa Dzieki za s³owa wsparcia juz mysla³am,ze to rzeczywiste moje widzimisie poki co stwierdzia³am ,ze nie bede sie do niego odzywaæ , je¿eli bedzie tak zainteresowany tym zwiazkiem to zaproponuje spotkanie sam i w normalnych godzinach. Nie wiem czy olanie go jest dobrym sposobem??Wiem ,ze rozmowy nic nie daja jak i to nic nie da to chyba zrobie tak jak mówisz.

Co do po¶wiêcania mi czasu , no troche mia³ zawsze problem ale juz po ¶mierci swojego taty to jest tragedia o ka¿de spotkanie ja b³agam.

Edytowane przez Qrola
Czas edycji: 2015-11-12 o 23:18
Qrola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 00:18   #6
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Niestety, ale tacy ludzie siê nie zmieniaj±. Ju¿ teraz schodzisz na drugi plan i tak prawdopodobnie bêdzie zawsze. Albo do tego przywykniesz, albo ten zwi±zek d³ugo nie potrwa, bo w sumie kto by siê na to godzi³.
__________________
Zapuszczam w³osy
lanabananaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 07:06   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Je¶li on zawsze by³ maminsynkiem i matkê stawia³ na pierwszym miejscu, to nie liczy³abym za bardzo, ¿e to siê nagle zmieni.


Cytat:
Napisane przez Qrola Poka¿ wiadomo¶æ

Co do po¶wiêcania mi czasu , no troche mia³ zawsze problem ale juz po ¶mierci swojego taty to jest tragedia o ka¿de spotkanie ja b³agam.
To nie b³agaj. A wrêcz jak on zaproponuje, to miej inne plany. Niech mo¿e poczuje jak to jest byæ olewanym, mo¿e go nieco o¶wieci, ¿e przegina.

Gdzie w ogóle ta jego mama tak je¼dzi dzieñ w dzieñ?? Bo jako¶ ciê¿ko mi to sobie wyobraziæ, ¿e codziennie on musi z ni± gdzie¶ jechaæ.
Jak dawno zmar³ jego ojciec?
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 07:20   #8
Sabbath
Wied¼ma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 12 013
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Cytat:
Napisane przez Qrola Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wiza¿anki

Mam problem z ch³opakiem. Od zawsze by³ mamisynkiem ale wcze¶niej tak tego nie odczuwa³am. Niedawno straci³ niestety ojca stara³am sie go wspierac jak tylko siê da³o, ale od tego czasu problem le¿y w jego mamie. Wymy¶la sobie ona ci±gle co¶ nowego przez co ch³opak ma jedynie czas dla mnie raz w tygodniu i to po 20, bo wczesniej wozi swoja mamusie w ró¿ne miejsca. Próbowa³am z nim rozmawiac ale on nie widzi problemu i uwa¿a ,ze przesadzam, rozumiem ,ze straci³ bliska osobê i musi czas po¶wieciæ swojej mamie ale my¶le ,ze czasem i ja bym chia³a troszke wiecej godzin. Jak my¶licie mam prawo w takiej sytuacji domagac siê po¶wiecenia mi czasu i jak to zrobic?
A to "jaki¶ czas temu" to kiedy tak konkrentniej?
Bo je¶li pó³ toku, to trudna sprawa. Je¶li kilka tygodni, a on "wozi mamusie w ró¿ne miejsca" to mo¿e warto zrozumieæ, ¿e po ¶mierci partnera ¿yciowego jest wiele rzeczy do za³atwienia. I ¿e to dla jego mamy wielka strata.

Cytat:
Napisane przez Qrola Poka¿ wiadomo¶æ
£oo to ,ze czuje sie samotna w zwiazku mówi³am mu milion razy. Najlepsze jest to ,ze prosi³am go o spêdzenie jednego dnia ca³ego razem np. soboty stwierdzi³ , ¿e raczej nie da rady, bo bedzie musia³ mamusie znowu gdzie¶ zawie¶æ i moze pó¼niej czyli pewnie jak bedzie juz noc!!
Jego mam nie ma prawo jazdy.
Najgorsze jest to ,ze codziennie sie o to k³ócimy a on nie rozumie nic. Gdybym go nie kocha³a to bym od razu zwia³a :P
Spotykacie siê raz w tygodniu, ale k³ócicie codziennie?
Sabbath jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 07:26   #9
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 183
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Jakbym czyta³a historiê swojego kuzyna, któremu zmar³ ojciec 2 miesi±ce temu.

Matka sobie nie mo¿e poradziæ ze ¶mierci± mê¿a, pomaga jej syn. Wozi j± do pracy, je¿d¿± razem na zakupy, a dziewczyna ch³opaka ma pretensje, bo ten nie chce i¶æ do znajomych. Kuzyn na uczelni- ¼le, bo uczelnia wa¿niejsza. Kuzyn pomaga matce- ¼le, bo mamusia najwa¿niejsza. Kuzyn nie chce i¶æ na imprezê- ¼le, bo nie szanuje jej potrzeb. Tak wygl±da to u mnie w rodzinie.

A u Ciebie autorko? Wspierasz ch³opaka w tym momencie? Wiesz, ¿e dla nich zawali³ siê ¶wiat i trochê potrwa nim wszyscy siê otrz±sn± po ¶mierci najbli¿szej osoby?
Varga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 07:35   #10
StarFighter
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 4 319
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Pisze ¿e wspiera, wiêkszym problemem jest samotno¶æ jego mamy, zwyczajnie to ona chce spêdzaæ ca³y czas z synem
StarFighter jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 12:21   #11
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Cytat:
Napisane przez StarFighter Poka¿ wiadomo¶æ
Pisze ¿e wspiera, wiêkszym problemem jest samotno¶æ jego mamy, zwyczajnie to ona chce spêdzaæ ca³y czas z synem
ciekawe czy on, czyli doros³y facet, nie czuje siê trochê zmêczony przebywaniem non stop z mam±.
oczywi¶cie ¶mieræ ojca/mê¿a to wielka strata, ale ¿a³oba ¿a³ob±, jak siê ma w miarê trze¼wy umys³, to siê zauwa¿a, ¿e mama mo¿e mieæ jakie¶ problemy i trzeba je rozwi±zaæ jako¶ inaczej, ni¿ tylko spêdzaj±c z ni± czas bez przerwy wszystko inne zaniedbuj±c.
tymczasowa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 12:29   #12
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Cytat:
Napisane przez Varga Poka¿ wiadomo¶æ
Jakbym czyta³a historiê swojego kuzyna, któremu zmar³ ojciec 2 miesi±ce temu.

Matka sobie nie mo¿e poradziæ ze ¶mierci± mê¿a, pomaga jej syn. Wozi j± do pracy, je¿d¿± razem na zakupy, a dziewczyna ch³opaka ma pretensje, bo ten nie chce i¶æ do znajomych. Kuzyn na uczelni- ¼le, bo uczelnia wa¿niejsza. Kuzyn pomaga matce- ¼le, bo mamusia najwa¿niejsza. Kuzyn nie chce i¶æ na imprezê- ¼le, bo nie szanuje jej potrzeb. Tak wygl±da to u mnie w rodzinie.

A u Ciebie autorko? Wspierasz ch³opaka w tym momencie? Wiesz, ¿e dla nich zawali³ siê ¶wiat i trochê potrwa nim wszyscy siê otrz±sn± po ¶mierci najbli¿szej osoby?
Tylko, ¿e w tym przypadku autorka napisa³a, ¿e tak bylo od zawsze. Po ¶mierci ojca jedynie siê nasili³o.
__________________
Zapuszczam w³osy

Edytowane przez lanabananaa
Czas edycji: 2015-11-13 o 12:30
lanabananaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 15:26   #13
Qrola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Poka¿ wiadomo¶æ
A to "jaki¶ czas temu" to kiedy tak konkrentniej?...

Spotykacie siê raz w tygodniu, ale k³ócicie codziennie?
Jego tata zmar³ z miesi±c temu ,ale wczesniej podczas choroby te¿ tak by³o. to nie jest tak ,ze ma totalnie na mnie wyj.... pisze smsy kiedy tylko ma czas , ale jak sie go pytam kiedy siê spotkamy podczas tych smsów to odpowiada ,ze narazie nie ma czasu bo jego mama musi jechac gdzie¶. No i wtedy szlak mnie trafia i awantura gwarantowana. Bo po co mi ch³opak, którego tak naprawde nie mam.

Od wczoraj siê nie odzywam,. napisa³ chyba z kilkadziesiat smsow o co mi chodzi. Nie wiem co robiæ totalnie z takim cz³owiekiem jak on, bo pierwszy raz mi sie trafia ch³opak ktory mówi ,ze mnie strasznie kocha ,ale z okazywaniem tgo ma taki problem i z czasem.

Mam wrazenie ,ze jego mama jest tu najmniej winna on poprostu nie potrafi powiedziec jej nie, nie wiem czy takie milczenie podziala na niego jak zimny prysznic jak myslicie ma to sens ? bo szkoda mi spisywac ch³opaka na totalne straty.
Qrola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 15:46   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

nikt ci nie powie, jak na niego zadzia³a metoda olewki. spróbowaæ mo¿esz, bo nic nie zaszkodzi w tej sytuacji. miej tylko szacunek do siebie i swojego czasu, i nie przeci±gaj tej sytuacji w nieskoñczono¶æ. je¶li nie pomo¿e chwilowa cisza to ja bym postawi³a ultimatum co do czêstotliwo¶ci spotkañ. chocia¿ w±tpiê, ¿eby maminsynek zreflektowa³ siê, ¿e przegina.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 15:53   #15
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 492
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Jaki¶ czas temu rozsta³am siê z tego typu facetem.
Z tym ¿e mój by³y straci³ ojca jak by³ nastolatkiem, jakie¶ 16 - 17 lat.
Od tamtego czasu przeja³ naturalnie rolê g³owy rodziny.
Zajmowa³ siê wszystkim, odpowiada³ w domu za te wszystkie mêskie i niemêskie sprawy tak¿e.

Kiedy ze mna zacz±³ siê spotykaæ, by³o ok. Natomiast pó¼niej zaczê³o siê psuæ. Dowiadywa³am siê jak on to siê po¶wiêca ¿eby siê ze mn± móc spotykaæ.
Zawsze matka by³a na pierwszym miejscu.
I to jest zrozumia³e ¿e ona potrzebowa³a wiêcej jego uwagi i pomocy, no bo kto ma jej nie pomóc jak nie syn ??
Ale tu siê wkrad³ inny problem. Doros³y mê¿czyzna powinien mieæ pewn± hierarchiê. Powinien wiedzieæ ¿e jego kobieta jest dla niego najwa¿niejsza, matce mo¿na pomagaæ, nale¿y j± kochaæ i szanowaæ ale swojej kobiecie powinno siê zapewniæ poczucie ¿e jest ona dla niego ca³ym ¶wiatem.

Niestety u mnie tak siê nie sta³o, i by³o to przyczyn± rozpadu zwi±zku.
W moim przypadku by³y kuriozalne sytuacje ¿e mamusia chodzi³a z synkami na urodziny do rodziny a ja siedzia³am w domu.
Jak by³ weekend to on nie móg³ go spêdziæ ze mna tylko przyje¿dza³ o 17 czy o 18. Bo w domu trzeba by³o tyle zrobiæ.
Jaki¶ d³u¿szy wyjazd te¿ nie wchodzi³ w grê no bo mama ... (a w dodatku jeszcze babcia która z nimi mieszka³a).

Na pozór jego mama by³a mi³± i fajn± kobiet.
Na koniec dowiedzia³am siê jak buntowa³a mojego by³ego przeciwko mnie.
I co facet zrobi³ ?? Nie wybra³ mnie ale pos³ucha³ mamusi.....

Powiem ci jedno, albo facet siê w porê ogarnie albo nie widzê tego zwi±zku.
Niestety takie osoby nie maja swojego zdania, s± silnie pod czyim¶ wp³ywem (matki).
U niego pewnie to urasta do takiego problemu ¿e my¶li sobie ¿e gdyby sprzeciwi³ siê matce i postapi³ w sposób jaki Ty od niego oczekujesz to by³oby jak zdrada .....
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzieñ ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 16:31   #16
Qrola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

E_nigmatic
Normalnie jakbym czyta³a o sobie jego mama jest niby milutka ale weekend zawsze cos jej wypada, a to zakupy , potem trzeba do jakiejs ciotki pojechac jakby nie mog³a sama. Normalnie bluszcz. A jak u Ciebie to wysz³o ty z nim zerwa³a¶ i poda³as przyczyne . Kontaktowa³ sie potem z Tob±?
Qrola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 17:12   #17
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 492
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Cytat:
Napisane przez Qrola Poka¿ wiadomo¶æ
E_nigmatic
Normalnie jakbym czyta³a o sobie jego mama jest niby milutka ale weekend zawsze cos jej wypada, a to zakupy , potem trzeba do jakiejs ciotki pojechac jakby nie mog³a sama. Normalnie bluszcz. A jak u Ciebie to wysz³o ty z nim zerwa³a¶ i poda³as przyczyne . Kontaktowa³ sie potem z Tob±?
U mnie to wynikne³o z takiej przyczyny ¿e jako¶ w sierpniu da³am mu ostatni± szansê. tydzieñ pó¼niej przyjecha³a do niego rodzina z Niemiec.
Wiedzia³am ¿e bêdzie bardziej potrzebny w domu no ale bez przesady.
No ale ja sie przesta³am liczyæ w ogóle, niby mnie zaprasza³ na te spotkania rodzinne ale czu³am ¿e robi to bo tak trzeba.
To siê po prostu czuje, on by³ jakby obok mnie nie ze mn±.
Jako¶ z nimi znalaz³ czas ¿eby jechaæ na parê dni do Krakowa pozwiedzaæ, mnie nie zaproponowa³ ¿ebym pojecha³a, ci±g³e nasiadówy rodzinne.
Bo tak pewnie mama kaza³a i nie mozna by³o siê sprzeciwiæ.....
Nadszed³ jaki¶ pi±tek, w sobotê rano ta rodzina mia³a ju¿ wyje¿dzaæ. By³am tak sfrustrowana t± sytuacj± ca³± ¿e powiedzia³am mu w pi±tek po po³udniu ¿e albo porozmawiamy jak doro¶li albo z nami koniec. Twierdzi³ ¿e kocha, ¿e ¿ycia sobie beze mnie nie wyobra¿a, prosi³ b³aga³..... przez telefon.
Koniec koñców nie przyjecha³ do mnie, poszed³ z rodzink± na miasto sie bawiæ !!
Tyle dla niego znaczy³am, na piedestale by³a mamusia i rodzinka.
W poniedzia³ek siê zdzwonili¶my i do wiedzia³am siê ¿e jego rodzina jest na mnie ¶miertelnie obrazona jak ja mogê tak postêpowaæ i on ju¿ mnie nie kocha !!

Przesta³am mieæ jakiekolwiek z³udzenia. Po 3,5 roku za³atwi³ mnie przez telefon, nie zas³u¿y³am nawet na wyja¶niaj±ce spotkanie.
Od 15 sierpnia nie dosta³am od niego nawet jednego suchego smsa o tre¶ci chocia¿by: poca³uj mnie w dupê albo cokolwiek.
Usun±³ mnie ze swojego ¿ycia jak niepotrzebnego ¶miecia.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Jeszcze jedno Ci powiem, przez ca³y okres zwi±zku powtarza³am mu ¿e rozumiem jego sytuacjê i ¿e musi mamie pomagaæ bo wiem ¿e ona tak naprawdê nie ma nikogo.
I to by³ mój b³±d.
A tak naprawdê to mój by³y nie potrzebowa³ siê ze mn± ¿eniæ ani zak³adaæ rodziny bo on ju¿ od dawna w takiej roli me¿a tkwi³ - tylko ¿e "me¿a swojej matki"........
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzieñ ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 17:32   #18
Qrola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

hmmm... ja raczej powiedzialam mu dosadnie ,ze nie zamierzam byc z mamisynkiem i jak widze ten zwi±zek. Raczej nie jestem osoba która pozwoli sobie wejsc na g³owe, a tym bardziej nie mam zamiary szarpac sie o niego z jego mamusia.
Widzia³am ,ze ty zmarnowa³as dla swojego eks 3.5 roku ja na ca³e szczesnie jestem tylko pó³ roku z nim. (czyta³am twoje posty)
Mam pytanie probowa³as kiedykolwiek wymusic na nim wybór ,ze ma spedzic np. weekend z tob±? i zrobi³ to ? Albo np. milczec i nie odzywac sie az sam zrozumie?
Qrola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 17:33   #19
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomo¶ci: 633
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Jego tata zmarl miesiac temu,wczesniej chorowal...wez mu daj spokoj. Sama jestes bluszczem.
GangstaBaby jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 17:44   #20
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Cytat:
Napisane przez Qrola Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm... ja raczej powiedzialam mu dosadnie ,ze nie zamierzam byc z mamisynkiem i jak widze ten zwi±zek. Raczej nie jestem osoba która pozwoli sobie wejsc na g³owe, a tym bardziej nie mam zamiary szarpac sie o niego z jego mamusia.
Widzia³am ,ze ty zmarnowa³as dla swojego eks 3.5 roku ja na ca³e szczesnie jestem tylko pó³ roku z nim. (czyta³am twoje posty)
Mam pytanie probowa³as kiedykolwiek wymusic na nim wybór ,ze ma spedzic np. weekend z tob±? i zrobi³ to ? Albo np. milczec i nie odzywac sie az sam zrozumie?
Porozmawiaj z nim powoedz ze rozumi3sz ale nie jet szoferem i co to znaczy ze caly czas mame wozi. Niech szanowna mama wozi sie autobus3m. Bez jaj.
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 17:45   #21
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 7 596
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Cytat:
Napisane przez Qrola Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wiza¿anki

Mam problem z ch³opakiem. Od zawsze by³ mamisynkiem ale wcze¶niej tak tego nie odczuwa³am. Niedawno straci³ niestety ojca stara³am sie go wspierac jak tylko siê da³o, ale od tego czasu problem le¿y w jego mamie. Wymy¶la sobie ona ci±gle co¶ nowego przez co ch³opak ma jedynie czas dla mnie raz w tygodniu i to po 20, bo wczesniej wozi swoja mamusie w ró¿ne miejsca. Próbowa³am z nim rozmawiac ale on nie widzi problemu i uwa¿a ,ze przesadzam, rozumiem ,ze straci³ bliska osobê i musi czas po¶wieciæ swojej mamie ale my¶le ,ze czasem i ja bym chia³a troszke wiecej godzin. Jak my¶licie mam prawo w takiej sytuacji domagac siê po¶wiecenia mi czasu i jak to zrobic?
Je¿eli jest to zwyk³a pomoc, to nie ma problemu. Ale je¿eli jest to przeniesienie z mê¿a na syna, konieczna bêdzie wizyta u psychologa, prawdopodobnie terapia rodzinna.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 17:48   #22
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 183
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;53448656]Je¿eli jest to zwyk³a pomoc, to nie ma problemu. Ale je¿eli jest to przeniesienie z mê¿a na syna, konieczna bêdzie wizyta u psychologa, prawdopodobnie terapia rodzinna.[/QUOTE]Przecie¿ dopiero zmar³ ojciec, wcze¶niej chorowa³, trochê potrwa zanim wszyscy siêâ˜☠z tego pozbieraj± i ustal± nowy porz±dek ¿ycia. Jeste¶ psychologiem klinicznym, ¿e jeste¶ w stanie stwierdziæ, ¿e kto¶ powinien i¶æ na terapiê po tym, jak osoba trzecia co¶ napisze?

Autorko, ile jeste¶ z ch³opakiem? Czy przed chorob± ojca równie¿ ca³y czas by³a tylko mama i mama?
Varga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 18:04   #23
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 4 689
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Cytat:
Napisane przez lexie Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li on zawsze by³ maminsynkiem i matkê stawia³ na pierwszym miejscu, to nie liczy³abym za bardzo, ¿e to siê nagle zmieni.
Dok³adnie. Teraz siê to nasili³o, bo straci³ ojca, jego matka te¿ to prze¿ywa. Nie wiem, mo¿e powinna¶ daæ mu trochê czasu je¶li chcesz, a je¶li to by³o zauwa¿alne od zawsze to raczej ju¿ siê to nie zmieni. Próbowa³a¶ z nim rozmawiaæ, a on nie widzi problemu, to niestety sprawy nie u³atwia.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 18:18   #24
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 492
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Autorko

Ja próbowa³am wielu sposobów, ale zawsze okazywa³o siê ¿e on musi byæ pod telefonem/w domu/gdzie¶ tam poniewa¿ trzeba mamê odebraæ, zawie¶æ czy inne rzeczy, nawet po urodzinach u mnie jecha³ taksówk± w ¶rodku nocy bo babcia akurat ¼le sie czu³a.
Tak¿e ja mia³am dwie kobiety takie a nie jedn±....

Próbowa³am mu na spokojnie u¶wiadomiæ ¿e trzeba to jako¶ inaczej w tym naszym ¿yciu poustawiaæ.Niby ze mna sie zgadza³, niby to przyjmowa³ a jak przysz³o co do czego postepowa³ tak samo.

Ró¿nica miêdzy nami jest taka ¿e u Was to trwa niewielki okres czasu (miesi±c tak??) wiêc mo¿e oni jeszcze nie zda¿yli sobie tego wszystkiego pouk³adaæ.
Niepokoi mnie fakt ¿e ju¿ z nim rozmawia³a¶ a on nie widzi problemu i jest g³uchy na Twoje potrzeby.

Tak¿e porozmawiaj z nim mo¿e jeszcze raz ale ju¿ tak konkretnie, powiedz ¿e jeste¶ ¶wiadoma ¿e on jest teraz wiecej potrzebny swojej rodzinie ale Ty te¿ masz wobec niego oczekiwania.

Je¿eli przez najbli¿szy czas nic siê nie zmieni, da³abym sobie z nim spokój.

A takie nieodzywanie siê i niekontaktowanie siê nie rozwi±zuje problemu tylko pogarsza sprawê.
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzieñ ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 19:41   #25
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Cytat:
Napisane przez Varga Poka¿ wiadomo¶æ

Autorko, ile jeste¶ z ch³opakiem? Czy przed chorob± ojca równie¿ ca³y czas by³a tylko mama i mama?

s± razem pó³ roku. Wcze¶niej te¿ by³ problem z czêstotliwo¶ci± spotkañ,a od czasu kiedy ojciec zmar³, to o ka¿de spotkanie dziewczyna siê prosiæ musi. autorka o tym pisa³a
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 19:44   #26
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 183
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Cytat:
Napisane przez kisielova Poka¿ wiadomo¶æ

s± razem pó³ roku. Wcze¶niej te¿ by³ problem z czêstotliwo¶ci± spotkañ,a od czasu kiedy ojciec zmar³, to o ka¿de spotkanie dziewczyna siê prosiæ musi. autorka o tym pisa³a
Przed ¶mierci± ojciec chorowa³. Czy przed jego chorob± by³o tak samo?
Varga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 20:40   #27
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 670
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Je¶li ojciec chorowa³, a teraz od miesi±ca nie ¿yje, to te pó³ roku zwi±zku mo¿e przypadaæ w³a¶nie na ten okres, kiedy ca³a rodzina znajduje siê w trudnej sytuacji. Miesi±c od czyjej¶ ¶mierci to bardzo krótko, wiêc zrozumia³e, ¿e ch³opak i matka trzymaj± siê razem - ona straci³a mê¿a, on ojca, ca³y porz±dek ¿ycia zosta³ zachwiany i teraz trzeba siê od nowa zorganizowaæ, podzieliæ role, a przede wszystkim prze¿yæ i przetrawiæ stratê.

To, co tutaj jest przykre to to, ¿e chlopak nie czuje potrzeby prze¿ywania ¿aloby równie¿ przy autorce. Rodzina rodzin± - wiadomo, ¿e ci, którzy sa najbli¿szymi zmar³ego jednocz± siê w takich momentach i opiekuj± sob± nawzajem, ale brak potrzeby kontaktu, takiej naturalnej potrzeby zbli¿enia siê i schronienia u partnera, ¶wiadczy chyba niestety o niezbyt wielkim zaanga¿owaniu w relacjê. Trudno mi tu oceniaæ chlopaka - czy maminsynek czy nie, i czy powinien co¶ zmieniæ teraz czy te¿ co¶ zmieni siê z czasem samo, naturalnie - ale na pewno jest to temat do ponownej, bardzo powa¿nej rozmowy, zw³aszcza w kontek¶cie jego poczucia obowi±zku wobec matki. Je¶li on chce teraz zadbaæ o ni± szczególnie, bo widzi np. ¿e s³abo sobie radzi ze strat± - wtedy radzê poczekaæ, daæ siê oswoiæ z sytuacj±, bo byæ mo¿e wszystko z czasem siê wyklaruje i bêdzie inaczej. Je¶li natomiast od ko³yski jest dla niego oczywiste to, ¿e np. mama nie wsi±dzie w autobus tylko musi byæ wo¿ona wszêdzie gdzie siê wybiera, to z góry wiadomo ¿e to kwestia wychowania i ¿e ch³opak jest zwyczajnym maminsynkiem.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcê byæ niedelikatna, ale wymy¶lasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 20:54   #28
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ró¿nie to bywa
Wiadomo¶ci: 5 910
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

W zyciu bym nie mia³a pretensji do faceta, ¿e pomaga mamie, której co dopiero umar³ m±¿, a jego ojciec. Ja bym raczej chcia³a uczestniczyæ w tym, byc wsparciem, pomagaæ mamie razem z nim. Mo¿e on czuje/ widzi ¿e jej siê to nie podoba wiêc w tym przypadku usuwa j± na bok.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kisielova Poka¿ wiadomo¶æ



s± razem pó³ roku. Wcze¶niej te¿ by³ problem z czêstotliwo¶ci± spotkañ,a od czasu kiedy ojciec zmar³, to o ka¿de spotkanie dziewczyna siê prosiæ musi. autorka o tym pisa³a


Moze podczas choroby te¿ pomaga³ rodzicom a ona tego nie rozumia³a. Jak mój ojciec chorowa³ to codziennie u rodziców po pracy przebywa³am. Odci±¿a³am mamê, która codziennie przy tacie siedzia³a.

Normalna rzecz. ¯ycie.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2015-11-13 o 20:56
ellish jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 20:56   #29
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Mo¿e faktycznie autorko pocz±tek waszego zwi±zku przypad³ na trochê niefortunny okres. Daj jemu trochê czasu, zobacz co¶ bêdzie pó¼niej, je¶li nic siê nie zmieni to odejd¼.
__________________
Zapuszczam w³osy
lanabananaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 21:31   #30
Qrola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Ch³opak po¶wiêca mi za ma³o czasu-woli mamusie.

Dziewczyny temat ju¿ nie jest wa¿ny. Stwierdzi³am ,ze nie bede marnowaæ swoich najlepszych lat i czekaæ ,az ch³opak raz w miesiacu ³askawie sam zaproponuje mi spotkanie. W³a¶nie sie przed chwila z nim zerwa³am tak wiêc dziekuje za wszystkie rady . Czasem warto lepiej byæ samej ni¿ z kim¶ kto ma nas daleko w du...
Qrola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-15 23:23:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.