Którego faceta byście wybrały? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-19, 15:30   #361
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez karola008 Pokaż wiadomość
Wybrałabym tego z którym miałabym więcej tematów do rozmów, dobrze bym się przy nim czuła i ten który bardziej by się starał
możesz sobie darować, ten pan tego nie dopuści do mózgownicy
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 15:36   #362
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

i dlatego można to bardziej określić jako wyrachowanie a nie miłość superElve

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Prawdziwa miłość jest slepa
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 15:40   #363
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Dojrzałość SF, dojrzałość.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 15:43   #364
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Toksyczna miłość jest ślepa.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 15:44   #365
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Nie dojrzałość tylko historia poparła moją tezę
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 15:46   #366
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Nie dojrzałość tylko historia poparła moją tezę
wyjaśnij
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 15:47   #367
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

SF, jak dorośniesz i dojrzejesz to zmienisz zdanie. O ile dojrzejesz, bo nie każdemu jest to dane.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 15:49   #368
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
wyjaśnij
Błagam, nie.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 15:56   #369
FacetZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 302
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez karola008 Pokaż wiadomość
Wybrałabym tego z którym miałabym więcej tematów do rozmów, dobrze bym się przy nim czuła i ten który bardziej by się starał
Czy wy ludzie macie problemy z czysto logicznym rozumieniem?
"Miłość bym wybrała"
"Fajniejszego wybiorę"
"Tego który ma nogi proste"
itd itd.
Boże ludzie. Wiadomo że ważne jest aby dogadywać się z partnerem i go kochać. Ja pytam która opcja jest lepsza względem tylko podanych cech. Przypuśćmy że obaj panowie mają również wszelkie inne pożądane przez ciebie cechy.
FacetZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 15:58   #370
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Wcale ze nie zmienię

Prawdziwa miłość uwidacznia się dopiero w obliczu śmierci Jak dwa lata temu czytałem książkę edelmana do matury to tam była taka miłość ze dziadek się związał z nawet nie dorosłą dziewczyną i rozdzielilo ich powstanie warszawskie, czekali na siebie w różnych częściach miasta i dziadek czekal na schodach domu na starym mieście aż do śmierci od bomby A ona szukala go po wojnie jeszcze To byla miłość, o!
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 16:05   #371
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

nie wiem w sumie o czym jest ten wątek.

Ludzie to ludzie, lecą na pozory. Nawet mędrzec po głębokiej dyskusji uśmiechnie się na widok jędrnego młodego aniołka.

Przypomnijmy, że wg prawideł wątku obaj panowie są spoko i nietoksyczni, wierni itp tylko jeden ma talent w postaci bycia pięknisiem a drugi zarabiania dudków.
Azaliż. Młode dziewczyny z mniejszą presją czy potrzebą szybkiego statkowania się i założenia rodziny wybiorą kolesia pięknego ale słabego finansowo. Jeśli pani ma od początku ciśnienie na kcem prezenty to proporcję przewinie. Najbardziej wyrachowane osobniczki będa mieć osobno pana do zarabiania a osobno do kochania.

Z kolei te które już nie są siksami wiedzą że ładna miska jeść nie daje. Wybiorą spoko faceta niż leniwego modela, bo jednak pieniądze jest lepiej mieć jak nie mieć.

Ot zycie, mniej lub bardziej kombo rozsądku i namiętności.

To jak z pracą. Jak np. mieszkasz z rodzicami to z dumą możesz chodzić na darmowy wolontariat w którym masz pasję. Jak mieszkasz sam(a) no to ten nr już nie przejdzie.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Bo wiecie jest takie powiedzenie że facet nie potrafi zejść level niżej z atrakcyjnością kobiety
no nie wiem jak tak posłuchać przeciętnego faceta to wymagania jak z ziemi na księzyc, a jakoś wszystkie te przeciętniary mają męzów, także tego.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 16:18   #372
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

no nie wiem jak tak posłuchać przeciętnego faceta to wymagania jak z ziemi na księzyc, a jakoś wszystkie te przeciętniary mają męzów, także tego.
Czarownice i satanistki. Warzą eliksiry, rzucają uroki. Spalić wszystkie na stosie!


SF, i Ty się dziwiłeś dlaczego kobiety 30+ nie uważają chłopców takich jak Ty za odpowiednich kandydatów na partnerów życiowych. Przepaść, po prostu przepaść.
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 16:27   #373
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
ja lubię jeszcze "kiedyś rozpadało się tylko 5% małżeństw a dzisiaj??? co się dzieje z tym światem ;//////// "
Tak w sumie to prawda jest gdzieś po środku. Zauważ, że na wizażu doradza się zerwanie z najbardziej błahych powodów. "rozwala skarpetki? - Rzuć go!"
Ludzie faktycznie przestają dbać o związki i wolą się pozbyć niż pracować nad związkiem.
Ale też nie ma co gloryfikowac czasów, gdy małżeństwa prawie się nie rozpadaly bo niestety cześć tych małżeństw była związana z przemocą, tylko kobieta nie miała gdzie uciec.

Natomiast nie ma co heheszkowac tak całkiem bo serio wielu ludzi ma gdzieś to, co przysiegali i gdy pojawia się lepsza opcja to zostawiają partnera.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 16:30   #374
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Gorzej jak ten mniej urodziwy nas nie pociąga. Co mi po kasie, jak nie mam na niego ochoty? Wtedy bycie z takim to tylko wyrachowanie.
Z drugiej strony ten pierwszy z tą kasą mógłby zrobić z siebie boga
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 17:44   #375
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Wcale ze nie zmienię

Prawdziwa miłość uwidacznia się dopiero w obliczu śmierci Jak dwa lata temu czytałem książkę edelmana do matury to tam była taka miłość ze dziadek się związał z nawet nie dorosłą dziewczyną i rozdzielilo ich powstanie warszawskie, czekali na siebie w różnych częściach miasta i dziadek czekal na schodach domu na starym mieście aż do śmierci od bomby A ona szukala go po wojnie jeszcze To byla miłość, o!

Ciekawe jak długo byli ze sobą przed powstaniem. Ciekawe ile ta miłość by przetrwała gdyby "dziadek" żył dalej, gdyby dziewczyna miała z nim być i prowadzić normalne życie. Po jakim czasie by się jej znudziło. Oczywiście że go szukała, czemu miała go nie szukać, pewnie jakaś fascynacja tam była, a później na pewno ciężko jej już było odróżnić rzeczywistość od tego, co jej się tylko wydawało.
Podziękuję. A Ty włącz myślenie.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 20:44   #376
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Zero romantyzmu w Tobie Thirky
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 20:46   #377
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Dziwi mnie, że troll może mieć tyle postów, naprawdę
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 21:03   #378
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Odczep się Karola, zawsze nazywacie mnie trollem jak nie macie nic do napisania
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 21:12   #379
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Tak w sumie to prawda jest gdzieś po środku. Zauważ, że na wizażu doradza się zerwanie z najbardziej błahych powodów. "rozwala skarpetki? - Rzuć go!"
No ale...jeśli dla kogoś te rozrzucone skarpetki to na tyle poważny problem i tak ciężko mu go znieść i sobie z nim poradzić, że aż musi założyć wątek na Wizażu (przy czym przy okazji z reguły wychodzi milion innych kwiatuszków, z reguły większego kalibru ), to w sumie co innego doradzić?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 21:45   #380
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Nr 1 wiadomo.Po co mi niby ideal,wole inteligencja mi imponuje,zaradnosc jeszcze bardziej.Kasa tez dobra rzecz.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 00:46   #381
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dzień dobry, mam penisa, poproszę władzę.
strzał w dziesiątkę!
Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Dostanie wszystko co zechce, w granicach rozsądku. Zapisz to sobie.
sprecyzuj granice rozsądku, z uwzględnieniem tego, co Ci napisałam o wyższych sferach.
Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Sprawienie przyjemności - TAK. Marnotrawienie pieniędzy - NIE. Zapisz to.
Żadnym problemem jest wydać dwadzieścia kilka tysięcy na ekskluzywną podróż, ale wydawanie więcej niż tysiąc złotych na odzież to po prostu głupota. Równie dobrze samemu mógłbym stworzyć markę, kupić licencję na jakieś nazwisko, dać chińczykom kilka misek ryżu na wyprodukowanie butów i wręczyć ukochanej wspaniałe buty "Altona Kuchera" czy innego pseudo projektanta.
wypocząć można i we własnym domu, więc to ekskluzywna podróż jest tu martnotrawieniem pieniędzy.

za to dobre ubranie to wizytówka człowieka.

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Raz w roku mogłaby dostać te swoje buty z czerwoną podeszwą za kilka tys. Mowa była o regularnych zakupach za kilka tys, a na to 1 nie godzi się zdecydowanie.
czyli ma codziennie w tych samych butach popitalać?
Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Po rozmowie z wami wniosek jest taki że manipulacja kobietą ponad rozsądek. Same się tego domagacie. Tak czy siak nie ulegnę temu i wybieram rozsądek. Wystarczy że facet zapewni kobiecie bezpieczeństwo i komfortowe życie.
dach nad głową i talerz z obiadem to jeszcze nie jest komfort.
Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Poza tym w sposób godny mistrza zrobiłyście z Faceta 1 skąpego, sztywnego despotę nie szanującego kobiet mimo że jest on wręcz tego przeciwieństwem. Szacun.
przejrzyj na oczy.
Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Już wiele razy pisałem że szanuję kobiety i nie uważam że są materialistkami. Bynajmniej materialistkami wyrachowanymi bo materialistami w mniejszym lub większym stopniu jesteśmy jako ludzie wszyscy.
od napisania tego i milion razy nie przybędzie Ci autentyczności ani faktycznego szacunku do kobiet.
Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Osobiście spotkałem 3 osoby, które można uznać za bogate (magia tworzenia start-upu i szukania inwestorów). Powiem tak: nie znam się na markach i nie mogę powiedzieć czy mieli marynarkę za kilka tysięcy, czy za kilkaset złotych. Natomiast jedna z tych osób biega z takim samym plecakiem na laptopa jak ja. Targus za 200 zł. A że akcelerowała kilka udanych startupów, to jestem pewien, że mogłaby kupić o wiele droższy. Tyle w kwestiach finansowych bogaczy.
co oznacza dla Ciebie bogaty? bo 1mln zł rocznego dochodu to jak dla mnie klasa średnia.
Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Autorze, czy dobrze zrozumiałem, że osoba nr 1 to bogacz (skąd ma te pieniądze?) i średnio przystojna (jak mniemam chodzi o odczucie osoby "badanej"?), a osoba nr 2 to bardzo przystojny człowiek, z średnimi zarobkami (jest lekkoduchem, ale czy w kwestii finansów ma jakiś plan na siebie?)? Oczywiście domyślam się, że zakładamy osoby bardzo podobne do siebie pod względem innych cech.
nie, to 1 jest lekkoduchem. przeczytaj moje tabelki
Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Celebryci przywiązują ogromną wagę do emanowania luksusem i pieniędzmi. Z tego żyją. Ja mówię o ludziach posiadających wiedzę i władzę.
dla których ubranie jest wizytówką, tłumaczymy Ci.
Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Co do leczenia kontroli. Pierwsze słyszę że coś takiego się leczy. Myślę że każdy z nas ma w sobie taką chęć kontroli lecz większość pogodziła się z porażką przy pierwszej wypłacie i pierwszej racie kredytu hipotetycznego.
potrzebę kontroli się leczy, bo wynika ona z lęku.

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Wcale ze nie zmienię
obiecuje, że nie dojrzeje. pierwszy raz mu wierzę.
Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Prawdziwa miłość uwidacznia się dopiero w obliczu śmierci Jak dwa lata temu czytałem książkę edelmana do matury to tam była taka miłość ze dziadek się związał z nawet nie dorosłą dziewczyną i rozdzielilo ich powstanie warszawskie, czekali na siebie w różnych częściach miasta i dziadek czekal na schodach domu na starym mieście aż do śmierci od bomby A ona szukala go po wojnie jeszcze To byla miłość, o!


Werter od siedmiu boleści...
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No ale...jeśli dla kogoś te rozrzucone skarpetki to na tyle poważny problem i tak ciężko mu go znieść i sobie z nim poradzić, że aż musi założyć wątek na Wizażu (przy czym przy okazji z reguły wychodzi milion innych kwiatuszków, z reguły większego kalibru ), to w sumie co innego doradzić?
i dodajmy jeszcze absolutną niechęć jakiejkolwiek zmiany u rozrzucającego
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 01:00   #382
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
"Jeśli kogoś kochasz za jego urodę, to nie jest miłość, ale pożądanie. Jeśli kochasz kogoś za jego inteligencję, to nie jest miłość, lecz podziw. Jeśli kochasz kogoś dla jego majątku, to nie miłość, ale zainteresowanie. Jeśli kogoś kochasz i nie wiesz dlaczego - to jest Prawdziwa Miłość."
Aaaa... Rozumiem!

Koleś jest brzydki jak golonko i durny jak ameba, ale go kocham. Nie mam pojęcia za co.
I jeszcze mnie bije, ale go kocham.
I pije.
I najlepiej zdradza.
Ale to przecież jest Prawdziwa Miłość.

Kochanie człowieka, który nas pociąga i z którym mamy o czym rozmawiać jest dla ludzi bez wyobraźni.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 01:39   #383
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
co oznacza dla Ciebie bogaty? bo 1mln zł rocznego dochodu to jak dla mnie klasa średnia.
1 mln złotych rocznego dochodu to więcej niż kategoria upper middle class nawet w USA, w Polsce jest to dochód z gatunku marzenia klasy średniej.
Do portfela im nie zdążyłem zajrzeć, ale znając ich osiągnięcia, podejrzewam że mają spory majątek. Podejrzewam, że nawet więcej niż spory.

Tak, uważam milionera, czy nawet kogoś blisko tego określenia, za osobę bogatą. Z tego co kojarzę, to nauki społeczne również.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 01:43   #384
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
co oznacza dla Ciebie bogaty? bo 1mln zł rocznego dochodu to jak dla mnie klasa średnia.

pomijając, że nie tylko zarobki decydują o przynależności do klasy średniej, to jednak chyba trochę przesadzasz.
to kto jest w klasie wyższej? kilku szejków arabskich, Gates i Zuckerberg?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 01:46   #385
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
1 mln złotych rocznego dochodu to więcej niż kategoria upper middle class nawet w USA, w Polsce jest to dochód z gatunku marzenia klasy średniej.
well...
w Stanach dochód roczny ok. tego miliona zł to niecałe 270 tys $ rocznie.

to nie jest w Polsce marzenie klasy średniej, a dochód klasy średniej. po prostu w Polsce klasa średnia jest malutka.
Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Do portfela im nie zdążyłem zajrzeć, ale znając ich osiągnięcia, podejrzewam że mają spory majątek. Podejrzewam, że nawet więcej niż spory.
to znaczy? 10 milionów zysków rocznie? 100?
Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Tak, uważam milionera, czy nawet kogoś blisko tego określenia, za osobę bogatą. Z tego co kojarzę, to nauki społeczne również.
dochód rocznie =/= zyski. ja mówiłam o pensji, a nauki społeczne odnoszą się do posiadania miliona oszczędności na koncie.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 01:49   #386
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

No i na wiki masz o kwotach rzędu maksymalnie 100k$. Gdzie tu do 270?
LMGTFY jest śmieszne jeśli otworzysz chociaż pierwszy link i jesteś pewna, że nie obala Twojej teorii
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2016-03-20 o 01:51
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 01:51   #387
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość

pomijając, że nie tylko zarobki decydują o przynależności do klasy średniej, to jednak chyba trochę przesadzasz.
to kto jest w klasie wyższej? kilku szejków arabskich, Gates i Zuckerberg?
let me google it for you
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 01:53   #388
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

http://www.pewresearch.org/fact-tank...-middle-class/

wpisałam 270k na jedną osobę i jestem w upper
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 02:05   #389
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
No i na wiki masz o kwotach rzędu maksymalnie 100k$. Gdzie tu do 270?
LMGTFY jest śmieszne jeśli otworzysz chociaż pierwszy link i jesteś pewna, że nie obala Twojej teorii
Wiki angielskie jest lepsze, pełno źródeł i innych takich. A tam jasno ze źródeł wyciągnięte - topowa część upper middle class to zarobki rzędu 166k $.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
well...
w Stanach dochód roczny ok. tego miliona zł to niecałe 270 tys $ rocznie.
To co wyżej.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
to nie jest w Polsce marzenie klasy średniej, a dochód klasy średniej. po prostu w Polsce klasa średnia jest malutka.
Nie jest malutka. Dochód klasy średniej to w Polsce plasuje się na wysokości 8k - 40k zł miesięcznie. Nie daje to nawet połowy tego, co opisałaś.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
to znaczy? 10 milionów zysków rocznie? 100?
Czego nie zrozumiałaś w określeniu "nie zdążyłem zajrzeć im do portfeli"? Wybacz, że nie podam Ci dokładnych kwot, o jakich mój przełożony rozmawia z inwestorami.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
dochód rocznie =/= zyski. ja mówiłam o pensji, a nauki społeczne odnoszą się do posiadania miliona oszczędności na koncie.
Bzdury gadasz. Nauki społeczne również badają kwalifikacje społeczne na bazie dochodu. Jak również majątku i przynależności osoby do pewnych grup. A dochód rocznie jest właśnie roczną pensją, czyli zyskiem osoby prywatnej.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
http://www.pewresearch.org/fact-tank...-middle-class/

wpisałam 270k na jedną osobę i jestem w upper
Chciałabyś zainwestować w nasz start-up?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 06:55   #390
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Którego faceta byście wybrały?

Wiesz co Leszy, więcej szacunku jak piszesz do swojego rozmówcy mógłbyś zachować, twoja bufonada jest rażąca w stosunku do Kahoko
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-24 16:13:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.